sympa 6.2 - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Sun:Mon:Tue:Wed:Thu:Fri:Sat
eo: di:lu:ma:me:ĵa:ve:sa

en: Sunday:Monday:Tuesday:Wednesday:Thursday:Friday:Saturday
eo: dimanĉo:lundo:mardo:merkredo:ĵaŭdo:vendredo:sabato

en: Jan:Feb:Mar:Apr:May:Jun:Jul:Aug:Sep:Oct:Nov:Dec
eo: jan:feb:mar:apr:maj:jun:jul:aŭg:sep:okt:nov:dec

en: January:February:March:April:May:June:July:August:September:October:November:December
eo: januaro:februaro:marto:aprilo:majo:junio:julio:aŭgusto:septembro:oktobro:novembro:decembro

en: AM:PM
eo: atm:ptm

en: Su:Mo:Tu:We:Th:Fr:Sa
eo: S:M:T:W:T:F:S
