sympa 6.2 - en to nl translation catalogue (2019 entries)

en: The configuration file contains errors.
nl: Het configuratiebestand bevat fouten.

en: list
nl: lijst

en: string
nl: tekenreeks

en: email address
nl: emailadres

en: address@concealed
nl: adres@verborgen

en: Sun:Mon:Tue:Wed:Thu:Fri:Sat
nl: zo:ma:di:wo:do:vr:za

en: Sunday:Monday:Tuesday:Wednesday:Thursday:Friday:Saturday
nl: zondag:maandag:dinsdag:woensdag:donderdag:vrijdag:zaterdag

en: Jan:Feb:Mar:Apr:May:Jun:Jul:Aug:Sep:Oct:Nov:Dec
nl: jan.:feb.:mrt.:apr.:mei:jun.:jul.:aug.:sep.:okt.:nov.:dec.

en: January:February:March:April:May:June:July:August:September:October:November:December
nl: januari:februari:maart:april:mei:juni:juli:augustus:september:oktober:november:december

en: overwrite Reply-To: header field
nl: het veld Reply-To: overschrijven

en: preserve existing header field
nl: bestaande kopveld behouden

en: sender
nl: afzender

en: all
nl: alles

en: other email address
nl: ander email adres

en: subject field
nl: onderwerpveld

en: message body
nl: berichttekst

en: subject and body
nl: onderwerp en berichttekst

en: header and footer
nl: kop- en voettekst

en: do nothing
nl: niets doen

en: if no list members contained
nl: als de lijst geen leden heeft

en: owner
nl: beheerder

en: listmaster
nl: lijstserverbeheerder

en: remove bouncing users
nl: abonnees met onbestelbare adressen verwijderen

en: send notify to bouncing users
nl: kennisgeving sturen aan abonnees met onbestelbare adressen

en: enabled
nl: geactiveerd

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: automatic
nl: automatisch

en: first entry
nl: eerste item

en: entries matching regular expression
nl: items die overeenkomen met reguliere expressie

en: base
nl: basis

en: one level
nl: één niveau

en: subtree
nl: deelboom

en: use STARTTLS
nl: STARTTLS gebruiken

en: use LDAPS (LDAP over TLS)
nl: LDAPS (LDAP over TLS) gebruiken

en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

en: any versions
nl: alle versies

en: SSL version 2
nl: SSL versie 2

en: SSL version 3
nl: SSL versie 3

en: TLS version 1
nl: TLS versie 1

en: TLS version 1.1
nl: TLS versie 1.1

en: TLS version 1.2
nl: TLS versie 1.2

en: TLS version 1.3
nl: TLS versie 1.3

en: receive notification email
nl: kennisgevingsmail ontvangen

en: no notifications
nl: geen kennisgevingen

en: concealed from list menu
nl: verborgen in het lijstmenu

en: listed on the list menu
nl: vermeld in het lijstmenu

en: bounce management
nl: beheer onbestelbare berichten

en: send back DSN
nl: een DSN terugsturen

en: privileged owner
nl: bevoorrechte beheerder

en: normal owner
nl: gewone beheerder

en: 0 - highest priority
nl: 0 - hoogste prioriteit

en: 9 - lowest priority
nl: 9 - laagste prioriteit

en: queue messages only
nl: berichten alleen in wachtrij zetten

en: replace @ characters
nl: @-tekens vervangen

en: use JavaScript
nl: JavaScript gebruiken

en: required to post message
nl: vereist om een bericht te plaatsen

en: required to distribute message
nl: vereist om een bericht te distribueren

en: optional
nl: optioneel

en: required
nl: vereist

en: multi-line text
nl: meerregelige tekst

en: number
nl: getal

en: set of keywords
nl: reeks trefwoorden

en: add a new MIME part
nl: een nieuw MIME-onderdeel toevoegen

en: append to message body
nl: na berichtinhoud invoegen

en: closed
nl: gesloten

en: subscribers only
nl: alleen abonnees

en: public
nl: publiek

en: include from local file
nl: importeren uit lokaal bestand

en: include from external source
nl: uit externe bron invoegen

en: general datasource
nl: algemene databron

en: help
nl: hulp

en: subscription
nl: abonnement

en: unsubscription
nl: uitschrijven

en: posting address
nl: afzenderadres bij versturen

en: list archive
nl: lijstarchief

en: authenticated by password
nl: identiteit gecontroleerd met wachtwoord

en: authenticated by S/MIME signature
nl: authenticatie door S/MIME-handtekening

en: authenticated by DKIM signature
nl: authenticatie door DKIM-handtekening

en: approved by moderator
nl: door moderator goedgekeurd

en: any messages
nl: alle berichten

en: daily
nl: dagelijks

en: weekly
nl: wekelijks

en: monthly
nl: maandelijks

en: quarterly
nl: per kwartaal

en: yearly
nl: jaarlijks

en: use HTTP cookie
nl: een HTTP-cookie gebruiken

en: 100% - always
nl: 100% - altijd

en: 0% - never
nl: 0% - nooit

en: original messages
nl: oorspronkelijke berichten

en: decrypted messages
nl: ontsleutelde berichten

en: on demand
nl: op aanvraag

en: DKIM signature exists
nl: er is een DKIM-ondertekening

en: DMARC policy exists
nl: er is een DMARC-beleid

en: DMARC policy suggests rejection
nl: het DMARC-beleid raadt afwijzing aan

en: DMARC policy suggests quarantine
nl: het DMARC-beleid raadt quarantaine aan

en: domain matching regular expression
nl: domein overeenkomend met reguliere expressie

en: "Name"
nl: "Naam"

en: "Name" (e-mail)
nl: "Naam" (e-mail)

en: "Name" (via List)
nl: "Naam" (via Lijst)

en: "Name" (e-mail via List)
nl: "Naam" (e-mail via Lijst)

en: "List" (on behalf of e-mail)
nl: "Lijst" (in opdracht van e-mail)

en: "List" (on behalf of Name)
nl: "Lijst" (in opdracht van Naam)

en: use binary file
nl: een binair bestand gebruiken

en: standard (direct reception)
nl: standaard (direct ontvangen)

en: digest MIME format
nl: bundel in MIME-formaat

en: digest plain text format
nl: bundel in gewoon tekstformaat

en: summary mode
nl: samenvattingsmodus

en: notice mode
nl: kennisgevingsmodus

en: text-only mode
nl: alleen-tekstmodus

en: urlize mode
nl: URL-modus

en: no mail
nl: geen mail

en: not receiving your own posts
nl: alles behalve eigen berichten

en: listed in the list review page
nl: zichtbaar in de lijst met abonnees

en: concealed
nl: verborgen

en: in operation
nl: in bedrijf

en: list not yet activated
nl: lijst nog niet geactiveerd

en: erroneous configuration
nl: foutieve instellingen

en: closed family instance
nl: gesloten familie-instantie

en: closed list
nl: gesloten lijst

en: In operation
nl: In bedrijf

en: List not activated yet
nl: Lijst nog niet geactiveerd

en: Erroneous configuration
nl: Verkeerde instellingen

en: Closed family instance
nl: Gesloten familie-instantie

en: Closed list
nl: Gesloten lijst

en: ----- Malformed message ignored -----
nl: ----- Verkeerd geformatteerd bericht genegeerd -----

en: [Unknown]
nl: [Onbekend]

en: 
    [Attached message follows]
    -----Original message-----
nl: 
    [Het bijgevoegde bericht volgt]
    -----Oorspronkelijk bericht-----

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: Date: %s
nl: Datum: %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: From: %s
nl: Van: %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: To: %s
nl: Aan: %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: Subject: %s
nl: Onderwerp: %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: -----End of original message from %s-----
nl: ------ Einde origineel bericht van %s ------

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: ** Warning: A message part is using unrecognised character set %s
        Some characters may be lost or incorrect **
nl: ** Opgelet: Een deel van het bericht gebruikt de onbekende karakterset %s
        Sommige karakters kunnen verloren gaan of fout weergegeven worden **

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: 
    [An attachment of type %s was included here]
nl: 
    [Hier stond een aanhangsel van het type %s]

en: 
    -----Delivery Status Report-----
nl: 
    -----Rapportage leveringsstatus-----

en: 
    -----End of Delivery Status Report-----
nl: 
    -----Einde statusrapport aflevering-----

en: 
    [** Unable to process HTML message part **]
nl: 
    [** Het HTML-deel van het bericht kon niet verwerkt worden **]

en: [ Text converted from HTML ]
nl: [ Tekst omgezet uit HTML ]

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: %s via Owner Address of %s Mailing List
nl: %s via beheerdersadres mailinglijst %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: %s via Moderator Address of %s Mailing List
nl: %s via moderatoradres mailinglijst %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: via Owner Address of %s Mailing List
nl: via beheerdersadres mailinglijst %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: via Moderator Address of %s Mailing List
nl: via moderatoradres mailinglijst %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: via %s Mailing List
nl: via mailinglijst %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: Owner Address of %s Mailing List
nl: Beheerdersadres mailinglijst %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: Moderator Address of %s Mailing List
nl: Moderatoradres mailinglijst %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: %s Mailing List
nl: mailinglijst %s

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: (unknown date)
nl: (datum onbekend)

en: Unknown parameter
nl: Onbekende instelling

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: Unable to rename %s : %s
nl: Kon %s niet hernoemen: %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: Unable to open %s : %s
nl: Kan %s niet openen: %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: %s have been updated.
    Previous versions have been saved as %s.
nl: %s is bijgewerkt.
    Vorige versies zijn bewaard als %s.

en: Service description
nl: Omschrijving dienst

en: Database related
nl: Betrekking hebbend op de database

en: System log
nl: Systeemlogboek

en: Alias management
nl: Beheer aliassen

en: List definition
nl: Lijstdefinitie

en: Receiving
nl: Ontvangst

en: Sending related
nl: Betrekking hebbend op versturen

en: Sending/receiving setup
nl: Instellingen voor verzenden/ontvangen

en: Privileges
nl: Toegangsrechten

en: Archives
nl: Archieven

en: Bounce management and tracking
nl: Beheer en bijhouden van onbestelbare berichten

en: Bounces
nl: Onbestelbare berichten

en: Automatic lists
nl: Automatische lijsten

en: Directories
nl: Mappen

en: Miscellaneous
nl: Overig

en: Web interface parameters
nl: Webinterface-instellingen

en: Web interface parameters: Appearances
nl: Webinterface-instellingen: Uiterlijk

en: Web interface parameters: Miscellaneous
nl: Webinterface-instellingen: Overig

en: Data sources setup
nl: Data bronnen configuratie

en: List address verification
nl: Controle lijstadres

en: Password validation
nl: Controle wachtwoord

en: Authentication with LDAP
nl: Authenticatie met LDAP

en: Obsoleted parameters
nl: Verouderde instellingen

en: Primary mail domain name
nl: Naam van het primaire maildomein

en: Email addresses of listmasters
nl: E-mailadressen van lijstserverbeheerders

en: Email addresses of the listmasters (users authorized to perform global server commands). Some error reports may also be sent to these addresses. Listmasters can be defined for each virtual host, however, the default listmasters will have privileges to manage all virtual hosts.
nl: De e-mailadressen van de lijstserverbeheerders (de gebruikers die globale servercommando's mogen uitvoeren). Sommige foutrapporten kunnen ook naar deze adressen gestuurd worden. Lijstserverbeheerders kunnen apart voor elke virtuele host gedefinieerd worden, of anders krijgen ze standaard de privileges om alle virtuele hosts te beheren.

en: Supported languages
nl: Ondersteunde talen

en: All supported languages for the user interface. Languages proper locale information not installed are ignored.
nl: Alle talen die ondersteund worden voor de gebruikersinterface. Talen waarvoor de systeeminformatie niet correct geïnstalleerd is worden genegeerd.

en: Title of service
nl: Titel van de dienst

en: The name of your mailing list service. It will appear in the header of web interface and subjects of several service messages.
nl: De naam van uw mailinglijstdienst. Deze komt in de kop van de webinterface en in de onderwerpregels van verscheidene dienstberichten.

en: Display name of Sympa
nl: De getoonde naam van Sympa

en: This parameter is used for display name in the "From:" header field for the messages sent by Sympa itself.
nl: Hiermee wordt de in de "Van:"-kop te tonen naam ingesteld voor de door Sympa zelf gestuurde berichten.

en: Support of legacy character set
nl: Ondersteuning voor verouderde karaktersets

en: If set to "on", enables support of legacy character set according to charset.conf(5) configuration file.
    In some language environments, legacy encoding (character set) can be preferred for e-mail messages: for example iso-2022-jp in Japanese language.
nl: Als dit op "on" staat, wordt de ondersteuning geactiveerd van oudere karaktersets volgens het configuratiebestand charset.conf(5).
    In sommige taalomgevingen kunnen oudere karaktersets de voorkeur hebben, zoals iso-2022-jp voor het Japans.

en: Update database structure
nl: Database-structuur bijwerken

en: auto: Updates database table structures automatically.
    However, since version 5.3b.5, Sympa will not shorten field size if it already have been longer than the size defined in database definition.
nl: auto: De structuur van de databasetabellen wordt automatisch bijgewerkt.
    Sinds versie 5.3b.5 kort Sympa de velden echter niet meer in als deze al langer zijn dan de in de database-definitie aangegeven lengte.

en: Type of the database
nl: Type databae

en: Possible types are "MySQL", "PostgreSQL", "Oracle" and "SQLite".
nl: De mogelijke typen zijn "MySQL", "PostgreSQL", "Oracle" en "SQLite".

en: Hostname of the database server
nl: Hostnaam van de databaseserver

en: With PostgreSQL, you can also use the path to Unix Socket Directory, e.g. "/var/run/postgresql" for connection with Unix domain socket.
nl: Met PostgreSQL kunt u ook het pad naar de Unix-socketdirectory, bv. "/var/run/postgresql", gebruiken om verbinding te maken via een Unix-domeinsocket.

en: Port of the database server
nl: Poort van de databaseserver

en: Name of the database
nl: Type database

en: With SQLite, this must be the full path to database file.
    With Oracle Database, this must be SID, net service name or easy connection identifier (to use net service name, db_host should be set to "none" and HOST, PORT and SERVICE_NAME should be defined in tnsnames.ora file).
nl: Met SQLite moet dit het volledige pad naar het databasebestand zijn.
    Met Oracle Database moet dit de SID, de netdienstnaam of de verbindingsidentificator zijn (om de netdienstnaam te gebruiken moet db_host op "none" ingesteld zijn en HOST, PORT en SERVICE_NAAM moeten zijn gedefinieerd in het bestand tnsnames.ora).

en: User for the database connection
nl: Gebruiker voor de database-verbinding

en: Password for the database connection
nl: Wachtwoord voor de database-verbinding

en: What ever you use a password or not, you must protect the SQL server (is it not a public internet service ?)
nl: Of u een wachtwoord gebruikt of niet, u moet de SQL-server beveiligen (het is tenslotte een openbare internetdienst).

en: Database options
nl: Database-opties

en: If these options are defined, they will be appended to data source name (DSN) fed to database driver. Check the related DBD documentation to learn about the available options.
nl: Als deze opties zijn ingesteld, worden ze toegevoegd aan de naam van de databron (DSN) die aan de databasedriver wordt doorgegeven. Lees de DBD-documentatie voor informatie over de beschikbare opties.

en: Environment variables setting for database
nl: Instelling omgevingsvariabelen voor de database

en: With Oracle Database, this is useful for defining ORACLE_HOME and NLS_LANG.
nl: Bij gebruik van Oracle Database dient dit voor het definiëren van ORACLE_HOME en NLS_LANG.

en: Database processing timeout
nl: Time-out databaseverwerking

en: Currently, this parameter may be used for SQLite only.
nl: Deze parameter kan momenteel alleen voor SQLite gebruikt worden.

en: Adds more fields to "subscriber_table" table. Sympa recognizes fields defined with this parameter. You will then be able to use them from within templates and scenarios:
    * for scenarios: [subscriber->field]
    * for templates: [% subscriber.field %]
    These fields will also appear in the list members review page and will be editable by the list owner. This parameter is a comma-separated list.
    You need to extend the database format with these fields
nl: Voegt meer velden aan de tabel "subscriber_table" toe. Sympa erkent velden die met deze parameter ingesteld worden. Daarna kunt u ze als volgt gebruiken binnen sjablonen en scenarios:
    * voor scenarios: [subscriber->field]
    * voor sjablonen: [% subscriber.field %]
    Deze velden verschijnen ook in het ledenoverzicht en kunnen daar door de lijstbeheerder worden aangepast. Deze parameter is een door komma's gescheiden lijst.
    U moet het databaseformaat met deze velden uitbreiden.

en: Adds more fields to "user_table" table. Sympa recognizes fields defined with this parameter. You will then be able to use them from within templates: [% subscriber.field %]
    This parameter is a comma-separated list.
    You need to extend the database format with these fields
nl: Voegt meer velden aan de tabel "user_table" toe. Sympa erkent velden die met deze parameter ingesteld worden. Daarna kunt u ze als volgt gebruiken binnen sjablonen: [% subscriber.field %]
    Deze parameter is een door komma's gescheiden lijst.
    U moet het databaseformaat met deze velden uitbreiden.

en: System log facility for Sympa
nl: Systeemlog-faciliteit voor Sympa

en: Do not forget to configure syslog server.
nl: Vergeet niet de syslog-server in te stellen.

en: Communication mode with syslog server
nl: Manier om met de syslog-server te communiceren

en: Log verbosity
nl: Detailniveau logs

en: Sets the verbosity of logs.
    0: Only main operations are logged
    3: Almost everything is logged.
nl: Stelt het detailniveau van de logboeken in.
    0: Alleen belangrijke bewerkingen worden gelogd.
    3: Bijna alles wordt gelogd.

en: Path to sendmail
nl: Pad naar sendmail

en: Absolute path to sendmail command line utility (e.g.: a binary named "sendmail" is distributed with Postfix).
    Sympa expects this binary to be sendmail compatible (exim, Postfix, qmail and so on provide it).
nl: Het absolute pad naar het commando 'sendmail' (bv. het programma 'sendmail' dat met Postfix wordt meegeleverd).
    Sympa verwacht dat dit programma compatibel is met sendmail (zoals ondersteund door exim, Postfix, qmail, enz.).

en: Command line parameters passed to sendmail
nl: Commandoparameters voor sendmail

en: Note that "-f", "-N" and "-V" options and recipient addresses should not be included, because they will be included by Sympa.
nl: Let wel dat de opties "-f", "-N" en "-V" en de geadresseerden niet moeten worden aangegeven, want Sympa voegt deze al toe.

en: Path of the file that contains all list related aliases
nl: Pad naar het bestand met alle lijstaliassen.

en: It is recommended to create a specific alias file so that Sympa never overwrites the standard alias file, but only a dedicated file.
    Set this parameter to "none" if you want to disable alias management in Sympa.
nl: Het wordt aanbevolen specifieke aliasbestanden aan te maken zodat Sympa nooit het standaard-aliasbestand overschrijft, maar alleen de aangegeven bestanden.
    Stel deze parameter in op "none" als u het aliasbeheer in Sympa wilt uitzetten.

en: Program used to update alias database
nl: Programma om de aliasdatabase te updaten

en: This may be "makemap", "newaliases", "postalias", "postmap" or full path to custom program.
nl: Mogelijke waarden zijn "makemap", "newaliases", "postalias", "postmap" of het volledige pad naar een eigen programma.

en: Type of alias database
nl: Type aliasdatabase

en: "btree", "dbm", "hash" and so on.  Available when aliases_program is "makemap", "postalias" or "postmap"
nl: "btree", "dbm", "hash", enzovoort. Beschikbaar wanneer aliases_program staat ingesteld op "makemap", "postalias" of "postmap".

en: Path to alias manager
nl: Pad naar programma voor aliasbeheer.

en: The absolute path to the script that will add/remove mail aliases
nl: Absoluut pad naar het script voor toevoegen/verwijderen mailaliassen.

en: Subject of the list
nl: Onderwerp van de lijst

en: Visibility of the list
nl: Zichtbaarheid van de lijst

en: Topics for the list
nl: Onderwerpen voor de lijst

en: Internet domain
nl: Internet domein

en: Domain name of the list, default is the robot domain name set in the related robot.conf file or in file sympa.conf.
nl: Domeinnaam van de lijst, stadaard is het de robot-domeinnaam in robot.conf of in sympa.conf

en: Language of the list
nl: Taal van de lijst

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Family name
nl: Familienaam

en: Maximum number of list members
nl: Maximumaantal lijstleden

en: limit for the number of subscribers. 0 means no limit.
nl: maximumaantal abonnees. 0 betekent geen maximum.

en: list members
nl: lijstleden

en: Header field name(s) used to determine sender of the messages
nl: De kopvelden die worden gebruikt om de afzender van de berichten te bepalen.

en: "Return-Path" means envelope sender (a.k.a. "UNIX From") which will be alternative to sender of messages without "From" field.  "Resent-From" may also be inserted before "From", because some mailers add it into redirected messages and keep original "From" field intact.  In particular cases, "Return-Path" can not give right sender: Several mail gateway products rewrite envelope sender and add original one as non-standard field such as "X-Envelope-From".  If that is the case, you might want to insert it in place of "Return-Path".
nl: "Return-Path" (ook wel "UNIX From") duidt de afzender op het "envelop" aan waarop wordt teruggevallen bij berichten zonder "From"-kopveld. Ook kunt u "Resent-From" hier invoegen vóór "From", want sommige mailers voegen deze toe aan doorgestuurde berichten, waarbij de oorspronkelijke "From"-kop intact blijft. In bepaalde gevallen geeft "Return-Path" niet de juiste afzender aan: sommige mail-gateways vervangen bijvoorbeeld de envelop-afzender en bewaren dan het origineel in een eigen kopveld als "X-Envelope-From". Is dat het geval, dan kunt u dat kopveld hier instellen in plaats van "Return-Path".

en: Reject misaddressed commands
nl: Verkeerd geadresseerde commando's afwijzen

en: When a mail command is sent to a list, by default Sympa rejects this message. This feature can be turned off by setting this parameter to "ignore".
nl: Wanneer een mailcommando naar de lijst wordt gestuurd, weigert Sympa normaal gesproken dat bericht. Wilt u zulke berichten toch doorlaten, dan kunt u deze instelling op "ignore" zetten.

en: Regular expression matching with misaddressed commands
nl: Reguliere expressie voor afvangen verkeerd geadresseerde commando's

en: Perl regular expression applied on messages subject and body to detect misaddressed commands.
nl: Een reguliere expressie van het Perl-type waarmee de onderwerpregel en de tekst van de berichten worden vergeleken om verkeerd geadresseerde commando's te herkennen.

en: Priority for command messages
nl: Prioriteit voor berichten met commando's

en: Priority applied to messages sent to Sympa command address.
nl: Prioriteit voor berichten die naar het Sympa-commandoadres gestuurd worden.

en: Priority for messages bound for list owners
nl: Prioriteit voor berichten naar lijstbeheerders.

en: Priority for processing of messages bound for "LIST-request" address, i.e. owners of the list
nl: Verwerkingsprioriteit voor berichten naar een adres als "LIJST-request", d.w.z. de beheerders van de bedoelde lijst.

en: Priority for non-VERP bounces
nl: Prioriteit voor onbestelbare berichten, behalve VERP

en: Priority for processing of messages bound for "LIST-owner" address, i.e. non-delivery reports (bounces).
nl: Verwerkingsprioriteit voor berichten naar een adres als "LIJST-owner", d.w.z. teruggestuurde (onbestelbare) berichten.

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Max number of sympa_msg.pl workers
nl: Maximaal aantal sympa_msg.pl-workers

en: Max number of workers of sympa_msg.pl daemon processing incoming spool.
nl: Maximumaantal sympa_msg.pl-processen voor verwerking inkomende berichten.

en: Interval between scanning incoming message spool
nl: Pauze tussen controles van de inkomende berichtenspool.

en: Must not be 0.
nl: Mag niet 0 zijn.

en: seconds
nl: seconden

en: Who can send messages
nl: Wie kan berichten sturen

en: Delivery time (hh:mm)
nl: Afleveringstijd (uu:mm)

en: Digest frequency
nl: Verzendtijden bundels

en: Definition of digest mode. If this parameter is present, subscribers can select the option of receiving messages in multipart/digest MIME format, or as a plain text digest. Messages are then grouped together, and compiled messages are sent to subscribers according to the frequency selected with this parameter.
nl: Instelling van de bundelmodus. Als deze parameter aanwezig is kunnen abonnees ervoor kiezen om berichten in het MIME-formaat multipart/digest te ontvangen of als gewone tekstbundels. Berichten worden dan in bundels samengevoegd en naar de abonnees gestuurd met de in deze instelling geselecteerde frequentie.

en: days
nl: dagen

en: hour
nl: uur

en: minute
nl: minuut

en: Digest maximum number of messages
nl: Maximumaantal berichten per bundel

en: messages
nl: berichten

en: Available subscription options
nl: Beschikbare opties voor abonnees

en: reception mode
nl: ontvangstmodus

en: Only these modes will be allowed for the subscribers of this list. If a subscriber has a reception mode not in the list, Sympa uses the mode specified in the default_user_options paragraph.
nl: Alleen deze modi worden toegestaan voor de abonnees op deze lijst. Als een abonnee een ontvangstmodus heeft ingesteld die niet in de lijst staat, gebruikt Sympa de modus die is ingesteld in de alinea "default_user_options".

en: Subscription profile
nl: Abonnementsprofiel

en: Default profile for the subscribers of the list.
nl: Standaardprofiel voor de abonnees op deze lijst.

en: Mail reception mode.
nl: Ontvangst stand

en: visibility
nl: zichtbaar

en: Visibility of the subscriber.
nl: Zichtbaarheid van de abonnee.

en: profile
nl: profiel

en: Topics for message categorization
nl: Thema's voor categorieën berichten

en: This paragraph defines a topic used to tag a message of a list, named by msg_topic.name ("other" is a reserved word), its title is msg_topic.title. The msg_topic.keywords entry is optional and allows automatic tagging. This should be a list of keywords, separated by ','.
nl: Deze instellingengroep definieert een thema dat gebruikt kan worden om lijstberichten te markeren. De naam van het thema is msg_topic.name (het woord "other" is gereserveerd), de titel is msg_topic.title. Via msg_topic.keyword kan eventueel het automatisch markeren van berichten worden ingesteld. Dit moet een lijst met sleutelwoorden zijn, gescheiden door ','.

en: Message topic name
nl: Naam berichtenthema

en: Message topic keywords
nl: Sleutelwoorden berichtenthema

en: Message topic title
nl: Titel berichtenthema

en: Defines to which part of messages topic keywords are applied
nl: Geeft aan in welk berichtdeel de themasleutelwoorden worden ingevoegd

en: Message tagging
nl: Berichtetikettering

en: Reply address
nl: Antwoordadres

en: Forced reply address
nl: Verplicht antwoordadres

en: value
nl: waarde

en: This parameter indicates whether the Reply-To: field should indicate the sender of the message (sender), the list itself (list), both list and sender (all) or an arbitrary e-mail address (defined by the other_email parameter).
    Note: it is inadvisable to change this parameter, and particularly inadvisable to set it to list. Experience has shown it to be almost inevitable that users, mistakenly believing that they are replying only to the sender, will send private messages to a list. This can lead, at the very least, to embarrassment, and sometimes to more serious consequences.
nl: Deze instelling geeft aan of het veld Reply-To: de afzender van het bericht moet aangeven (sender), de lijst zelf (list), zowel lijst als afzender (all) of een ander e-mailadres (ingesteld via other_email).
    Opmerking: het is niet raadzaam deze parameter te wijzigen en zeker niet deze in te stellen op 'list'. Uit ervaring is gebleken dat het bijna onvermijdelijk is dat gebruikers ten onrechte denken dat ze hun antwoord alleen naar de afzender sturen, zodat privéberichten op de lijst terechtkomen. Dit kan op z'n minst gênante situaties veroorzaken en leidt soms tot ernstigere gevolgen.

en: If value was set to other_email, this parameter defines the e-mail address used.
nl: Als de waarde op other_email was gezet, dan stelt deze parameter het gebruikte e-mailadres in.

en: respect of existing header field
nl: behoud bestaande kopveld

en: Anonymous sender
nl: Anonieme verzender

en: To hide the sender's email address before distributing the message. It is replaced by the provided email address.
nl: Hiermee wordt het e-mailadres van de afzender verwijderd voor het rondzenden van het bericht. In plaats daarvan wordt het hier aangegeven e-mailadres gebruikt.

en: Header fields removed when a mailing list is setup in anonymous mode
nl: De te verwijderen kopvelden wanneer een mailinglijst als anoniem is ingesteld.

en: See "anonymous_sender" list parameter.
    Default value prior to Sympa 6.1.19 is:
      Sender,X-Sender,Received,Message-id,From,X-Envelope-To,Resent-From,Reply-To,Organization,Disposition-Notification-To,X-Envelope-From,X-X-Sender
nl: Zie de lijstparameter "anonymous_sender".
    Vóór Sympa 6.1.19 was de standaardwaarde:
      Sender,X-Sender,Received,Message-id,From,X-Envelope-To,Resent-From,Reply-To,Organization,Disposition-Notification-To,X-Envelope-From,X-X-Sender

en: Custom header field
nl: Eigen kopveld

en: Subject tagging
nl: Onderwerpmarkering

en: Attachment type
nl: Type bijlage

en: Maximum message size
nl: Maximumgrootte berichten

en: Maximum size of messages
nl: Maximale grootte berichten

en: Allow message personalization
nl: Personalisering berichten toestaan

en: A hook on the messages before distribution
nl: Een haak op de berichten vóór distributie

en: A hook on the messages just after archiving
nl: Een haak op de berichten direct na archivering

en: Reject mail from automatic processes (crontab, etc)?
nl: Berichten van automatische processen (crontab, enz.) weigeren?

en: Reject mail sent from automated services to list
nl: Lijstberichten weigeren als ze afkomstig zijn van geautomatiseerde diensten.

en: Rejects messages that seem to be from automated services, based on a few header fields ("Content-Identifier:", "Auto-Submitted:").
    Sympa also can be configured to reject messages based on the "From:" header field value (see "loop_prevention_regex").
nl: Weigert berichten die afkomstig lijken te zijn van automatische diensten, dit op basis van bepaalde kopvelden ("Content-Identifier:", "Auto-Submitted:").
    Sympa kan ook worden ingesteld om berichten op basis van de kop "From:" te weigeren (zie "loop_prevention_regex").

en: Header fields to be removed from incoming messages
nl: Van inkomende berichten te verwijderen kopregels

en: Use it, for example, to ensure some privacy for your users in case that "anonymous_sender" mode is inappropriate.
    The removal of these header fields is applied before Sympa adds its own header fields ("rfc2369_header_fields" and "custom_header").
nl: Hiermee kunt u bijvoorbeeld een zeker niveau van gebruikersprivacy waarborgen als de modus "anonymous_sender" niet voldoet.
    Deze kopvelden wordtn verwijderd voordat Sympa zijn eigen kopvelden toevoegt ("rfc2369_header_fields" and "custom_header").

en: Header fields to be removed before message distribution
nl: Vóór berichtdistributie te verwijderen kopregels

en: The removal happens after Sympa's own header fields are added; therefore, it is a convenient way to remove Sympa's own header fields (like "X-Loop:" or "X-no-archive:") if you wish.
nl: Ze worden verwijderd na de toevoeging van Sympa's eigen kopvelden. Dit is dus een goede manier om Sympa's eigen kopvelden te verwijderen als u wilt (bv. "X-Loop:" of "X-no-archive:").

en: RFC 2369 Header fields
nl: RFC 2369-kopvelden

en: RFC 2369 header fields
nl: RFC 2369-kopregels

en: Specify which RFC 2369 mailing list header fields to be added.
    "List-Id:" header field defined in RFC 2919 is always added. Sympa also adds "Archived-At:" header field defined in RFC 5064.
nl: Geef aan welke RFC 2369-lijstkoppen moeten worden toegevoegd.
    Het kopveld "List-ID:" uit RFC 2919 wordt altijd toegevoegd. Sympa voegt ook het kopveld "Archived-At:" toe dat is gedefinieerd in RFC 5064.

en: Minimum size to be urlized
nl: Minimumgrootte voor omzetting in URL.

en: When a subscriber chose "urlize" reception mode, attachments not smaller than this size will be urlized.
nl: Waneer een abonnee kiest voor de ontvangstmodus "urlize" worden bijlagen die niet kleiner zijn dan deze grootte in een webkoppeling (URL-adres) omgezet.

en: Allowed external links in sanitized HTML
nl: Toegestane externe koppelingen in gesaneerde HTML

en: When the HTML content of a message must be sanitized, links ("href" or "src" attributes) with the hosts listed in this parameter will not be scrubbed. If "*" character is included, it matches any subdomains. Single "*" allows any hosts.
nl: Bij het saneren van de HTML-code van een bericht worden alle koppelingen ("href"- of "src"-attributen) verwijderd, behalve die met de hier ingestelde hostnamen. Met een sterretje ("*") kan ieder subdomein van een domein worden doorgelaten. Met een enkele "*" wordt het hele internet doorgelaten.

en: Default priority for a packet
nl: Standaardprioriteit voor een "packet"

en: The default priority set to a packet to be sent by the bulk.
nl: De standaardprioriteit voor pakketten die worden verstuurd door het proces "bulk".

en: Fork threshold of bulk daemon
nl: Drempelwaarde voor het afsplitsen van extra bulk-processen

en: The minimum number of packets before bulk daemon forks a new worker to increase sending rate.
nl: Het minimumaantal pakketten voordat de bulk-daemon een nieuw proces van zichzelf afsplitst om zo meer berichten tegelijkertijd te kunnen versturen.

en: Maximum number of bulk workers
nl: Maximaal aantal "bulk workers"

en: Idle timeout of bulk workers
nl: Maximumtijd nietsdoen voor bulk-processen

en: The number of seconds a bulk worker will remain running without processing a message before it spontaneously exits.
nl: Het aantal seconden zonder het verwerken van een bericht voordat een afgesplitst bulk-proces zichzelf beëindigt.

en: Sleep time of bulk workers
nl: Slaaptijd bulkprocessen

en: The number of seconds a bulk worker sleeps between starting a new loop if it didn't find a message to send.
    Keep it small if you want your server to be reactive.
nl: Het aantal seconden dat een bulkwerker slaapt voordat er een nieuwe ronde worst gestart als er geen berichten zijn om te sturen.
    Houd deze waarde klein als u wilt dat de server snel reageert.

en: Interval between checks of packet numbers
nl: Pauzetijd tussen controles van het aantal pakketten.

en: Number of seconds a master bulk daemon waits between two packets number checks.
    Keep it small if you expect brutal increases in the message sending load.
nl: Het aantal seconden dat een "master bulk daemon" wacht tussen twee controles van het aantal te versturen pakketten.
    Houd deze waarde klein als u grote zeer pieken in het aantal te versturen berichten verwacht.

en: Log invocation of sendmail
nl: De aanroep van sendmail loggen

en: This can be overwritten by "-m" option for sympa.pl.
nl: Wordt een optie "-m" voor sympa.pl aangegeven, dan heeft dat voorrang hierop.

en: Maximum number of sendmail processes
nl: Maximaal aantal sendmail-processen

en: Maximum number of simultaneous child processes spawned by Sympa. This is the main load control parameter. 
    Proposed value is quite low, but you can rise it up to 100, 200 or even 300 with powerful systems.
nl: Het maximumaantal gelijktijdige subprocessen dat Sympa mag lanceren. Dit is de belangrijkste manier om de systeembelasting te bepalen.
    De voorgestelde waarde is behoorlijk laag. U kunt deze verhogen naar 100, 200 of zelfs 300 op een krachtig systeem.

en: Maximum number of recipients per call to sendmail
nl: Maximaal aantal ontvangers per aanroep van sendmail

en: This grouping factor makes it possible for the sendmail processes to optimize the number of SMTP sessions for message distribution. If needed, you can limit the number of recipients for a particular domain. Check the "nrcpt_by_domain.conf" configuration file.
nl: Middels deze groeperingsfactor kan het sendmail-proces met zo weinig mogelijk SMTP-sessies de berichten distribueren. Indien nodig kunt u het aantal geadresseerden voor een bepaald domein begrenzen. Kijk in het instellingenbestand "nrcpt_by_domain.conf".

en: Maximum number of different mail domains per call to sendmail
nl: Maximumaantal verschillende maildomeinen per aanroep van sendmail

en: Who is able to create lists
nl: Wie kan lijsten aanmaken

en: Defines who can create lists (or request list creation) by creating new lists or by renaming or copying existing lists.
nl: Bepaalt wie lijsten kan toevoegen (of aanvragen), door het aanmaken van een nieuwe lijst of door het hernoemen of kopiëren van een bestaande.

en: Allow adding subscribers to a list not open
nl: Toevoegen van abonnees aan een niet-open lijst toestaan

en: If set to "off", adding subscribers to, or removing subscribers from a list with status other than "open" is forbidden.
nl: Staat dit op "off", dan is het verboden om bij een lijst met een andere status dan "open" abonnees toe te voegen of te verwijderen.

en: Who is able to send remind messages over all lists
nl: Wie kan herinneringsberichten over alle lijsten sturen

en: Who is able to change user's email
nl: Wie kan het e-mailadres van de gebruiker veranderen

en: Use blocklist
nl: Zwarte lijst gebruiken

en: List of operations separated by comma for which blocklist filter is applied.  Setting this parameter to "none" will hide the blocklist feature.
nl: Lijst met door komma's gescheiden bewerkingen waarvoor het zwarte-lijstfilter wordt toegepast. Als u deze parameter instelt op "none", wordt de zwarte-lijstfunctie verborgen.

en: Who can view list information
nl: Wie kan lijstinformatie zien

en: Who can subscribe to the list
nl: Wie kan zich inschrijven op de lijst

en: The subscribe parameter defines the rules for subscribing to the list.
nl: De parameter "subscribe" definieert de regels voor het zich abonneren op de lijst.

en: Who can add subscribers
nl: Wie kan abonnees toevoegen

en: Privilege for adding (ADD command) a subscriber to the list
nl: Toelating om een gebruiker toe te voegen aan de lijst (ADD commando)

en: Who can unsubscribe
nl: Wie kan zich uitschrijven

en: Who can delete subscribers
nl: Wie kan abonnees verwijderen

en: Who can invite people
nl: Wie kan mensen uitnodigen

en: Who can start a remind process
nl: Wie kan een herinneringsproces starten

en: Who can review subscribers
nl: Wie kan de abonnees bekijken

en: Required domains for list owners
nl: Vereiste domeinen voor lijstbeheerders

en: Restrict list ownership to addresses in the specified domains. This can be used to reserve list ownership to a group of trusted users from a set of domains associated with an organization, while allowing moderators and subscribers from the Internet at large.
nl: Beperk het lijstbeheer tot adressen in de opgegeven domeinen. Hiermee kan het lijstbeheer voorbehouden blijven aan een groep vertrouwde gebruikers van domeinen die bij een bepaalde organisatie horen, terwijl moderators en abonnees van het hele Internet kunnen komen.

en: Minimum number of owners for each list must satisfy the owner_domain restriction. The default of zero (0) means *all* list owners must match. Setting to 1 requires only one list owner to match owner_domain; all other owners can be from any domain. This setting can be used to ensure that there is always at least one known contact point for any mailing list.
nl: Het minimumaantal beheerders voor elke lijst die moeten voldoen aan de beperking "owner_domain". De standaardwaarde nul (0) betekent dat *alle* lijstbeheerders eraan moeten voldoen. Als u 1 instelt, is er slechts één lijsteigenaar nodig die voldoet aan "owner_domain"; alle andere beheerders kunnen afkomstig zijn van welk domein dan ook. Deze instelling kan worden gebruikt om ervoor te zorgen dat er altijd ten minste één bekend contactpunt is voor een mailinglijst.

en: Shared documents
nl: Gedeelde documenten

en: Who can view
nl: Wie kan inzien

en: Who can edit
nl: Wie kan wijzigen

en: Kbytes
nl: kilobytes

en: Ignore "X-no-archive:" header field
nl: Het kopveld "X-no-archive:" negeren

en: Sympa's default behavior is to skip archiving of incoming messages that have an "X-no-archive:" header field set. This parameter allows one to change this behavior.
nl: Normaal gesproken archiveert Sympa niet de inkomende berichten waarin een kopveld "X-no-archive:" is opgenomen. Met deze instelling kunt u dat veranderen.

en: Custom archiver
nl: Eigen archiefprogramma

en: Activates a custom archiver to use instead of MHonArc. The value of this parameter is the absolute path to the executable file.
    Sympa invokes this file with these two arguments:
    --list
    The address of the list including domain part.
    --file
    Absolute path to the message to be archived.
nl: Gebruik een eigen archiefprogramma in plaats van MHonArc. De waarde van deze instelling is het absolute pad naar het uitvoerbare bestand.
    Sympa roept dit programma aan met deze twee argumenten:
    --list
    Het adres van de lijst, domein inbegrepen.
    --file
    Het absolute pad naar het te archiveren bericht.

en: Store distributed messages into archive
nl: Gedistribueerde berichten in archief opslaan

en: If enabled, distributed messages via lists will be archived. Otherwise archiving is disabled.
    Note that even if setting this parameter disabled, past archives will not be removed and will be accessible according to access settings by each list.
nl: Als dit aanstaat worden de via de lijst verstuurde berichten gearchiveerd. Anders wordt de archivering uitgezet.
    Let wel dat oude archieven niet worden verwijderd bij het uitzetten van deze instelling. Ze blijven toegankelijk volgens de instellingen van de respectieve lijsten.

en: Web archives
nl: Webarchieven

en: access right
nl: toegangsrecht

en: Privilege for reading mail archives and frequency of archiving.
    Defines who can access the list's web archive.
nl: Toelating om mailarchieven te lezen en de frequentie van archivering
    Bepaalt wie toegang heeft tot het webarchief van deze lijst

en: frequency
nl: frequentie

en: access right by mail commands
nl: toegangsrechten via e-mailcommando's

en: months
nl: maanden

en: Archive encrypted mails as cleartext
nl: Versleutelde berichten onversleuteld archiveren

en: email address protection method
nl: beveiligingsmethode e-mailadres

en: Protect web archive against spam harvesters
nl: Het webarchief beschermen tegen spam-harvesters

en: Bounces management
nl: Beheer onbestelbare berichten

en: warn rate
nl: waarschuwingspercentage

en: The list owner receives a warning whenever a message is distributed and the number (percentage) of bounces exceeds this value.
nl: De lijstbeheerder ontvangt een waarschuwing wanneer, bij de distributie van een bericht, het percentage onbestelbare berichten deze waarde overschrijdt.

en: halt rate
nl: stop percentage

en: NOT USED YET. If bounce rate reaches the halt_rate, messages for the list will be halted, i.e. they are retained for subsequent moderation.
nl: NOG NIET IN GEBRUIK. Wanneer de frequentie van onbestelbare berichten de waarde halt_rate bereikt, dan worden verdere berichten voor de lijst stopgezet, d.w.z. achtergehouden voor moderatie.

en: Level 1 is the lower level of bouncing users
nl: Niveau 1 is het lagere niveau van gebruikers met onbestelbare adressen

en: Each bouncing user have a score (from 0 to 100).
    This parameter defines a lower limit for each category of bouncing users.For example, level 1 begins from 45 to level_2_treshold.
nl: Elke "bouncing" gebruiker heeft een score (van 0 tot 100).
    Deze parameter definieert de laagste grens van elke categorie. Bvb: Level 1 begint vanaf 45 tot level_2_treshold.

en: When automatic task is executed on level 1 bouncers, a notification email can be send to listowner or listmaster.
nl: Wanneer een automatische taak wordt uitgevoerd op abonnees met onbestelbaarheidsniveau 1, kan de lijstbeheerder of lijstserverbeheerder daarvan via e-mail op de hoogte worden gesteld.

en: Level 2 is the highest level of bouncing users
nl: Niveau 2 is het hoogste niveau van gebruiker met onbestelbare adressen

en: Each bouncing user have a score (from 0 to 100).
    This parameter defines the score range defining each category of bouncing users.For example, level 2 is for users with a score between 80 and 100.
nl: Elke "onbestelbare" gebruiker heeft een score van 0 tot 100.
    Deze parameter bepaalt hoe groot elke categorie is. Bvb.: level 2 is voor gebruikers met een score tussen 80 en 100.

en: When automatic task is executed on level 2 bouncers, a notification email can be send to listowner or listmaster.
nl: Wanneer een automatische taak wordt uitgevoerd op abonnees met onbestelbaarheidsniveau 2, kan de lijstbeheerder of lijstserverbeheerder daarvan via e-mail op de hoogte worden gesteld.

en: Uses variable envelope return path (VERP) to detect bouncing subscriber addresses.
    0%: VERP is never used.
    100%: VERP is always in use.
    VERP requires address with extension to be supported by MTA. If tracking is enabled for a list or a message, VERP is applied for 100% of subscribers.
nl: Gebruikt een veranderlijk terugstuuradres (variable envelope return path, VERP) om abonnees met onbestelbare adressen te ontdekken.
    0%: VERP wordt nooit gebruikt.
    100%: VERP wordt altijd gebruikt.
    VERP vereist een MTA die adressen met extensies ondersteunt. Wanneer het traceren actief is voor een lijst of bericht, wordt VERP voor 100% van de abonnees toegepast.

en: Message tracking feature
nl: Functie voor het volgen van berichten

en: who can view message tracking
nl: wie heeft inzage in het volgen van berichten

en: Max age of tracking information
nl: Maximumleeftijd volginformatie

en: Welcome return-path
nl: Terugstuuradres voor welkomstberichten

en: Remove bouncing new subscribers
nl: Nieuwe abonnees met onbestelbare adressen verwijderen

en: If set to unique, the welcome message is sent using a unique return path in order to remove the subscriber immediately in the case of a bounce.
nl: Is dit op "unique" ingesteld, dan wordt het welkomstbericht met een uniek afzenderadres verstuurd zodat de abonnee onmiddellijk verwijderd kan worden in het geval dat het bericht onbestelbaar blijkt.

en: Remove subscribers bouncing remind message
nl: Verwijderen herinneringsbericht abonnees met onbestelbare adressen

en: Same as welcome_return_path, but applied to remind messages.
nl: Hetzelfde als welcome_return_path, maar dan voor herinneringsberichten.

en: Task for expiration of old bounces
nl: Taak voor het verlopen van oude onbestelbare berichten

en: This task resets bouncing information for addresses not bouncing in the last 10 days after the latest message distribution.
nl: Deze taak wist de informatie over onbestelbare berichten voor adressen die in de 10 dagen sinds de laatste distributie geen onbestelbare berichten meer hebben opgeleverd.

en: Task for cleaning invalidated bounces
nl: Taak voor opruimen van verkeerd bevonden foutberichten

en: This task deletes bounce information for unsubscribed users.
nl: Deze taak verwijdert informatie over onbestelbare berichten met betrekking op gebruikers die geen abonnee meer zijn.

en: Task for updating bounce scores
nl: Taak voor het bijwerken van onbestelbaarheidsscores

en: This task scans all bouncing users for all lists, and updates "bounce_score_subscriber" field in "subscriber_table" table. The scores may be used for management of bouncers.
nl: Deze taak zoekt alle abonnees met onbestelbare adressen op alle lijsten, en werkt dan het veld "bounce_score_subscriber" bij in de tabel "subscriber_table". De scores kunnen gebruikt worden om onbestelbare berichten binnen de perken te houden.

en: Task for management of bouncers
nl: Taak voor het beheer van onbestelbare adressen

en: This task executes actions on bouncing users configured by each list, according to their scores.
nl: Deze taak voert voor iedere lijst de acties uit die zijn ingesteld voor abonnees met onbestelbare adressen, afhankelijk van hun score.

en: Task for cleaning tables
nl: Taak voor het opruimen van tabellen

en: This task cleans old tracking information from "notification_table" table.
nl: Deze taak ruimt oude volginformatie op uit de tabel "notification_table".

en: Minimum number of bounces
nl: Minimaal aantal onbestelbare berichten

en: The minimum number of bounces received to update bounce score of a user.
nl: Het minimumaantal te ontvangen onbestelbare berichten om de onbestelbaarheidsscore van een gebruiker bij te stellen.

en: Minimum bouncing period
nl: Minimumperiode onbestelbaar

en: The minimum period for which bouncing lasted to update bounce score of a user.
nl: De minimumperiode van onbestelbaarheid om de onbestelbaarheidsscore van een gebruiker bij te stellen.

en: Delay of bounces
nl: Vertraging van onbestelbare berichten

en: The prefix to consist the return-path of probe messages used for bounce management, when variable envelope return path (VERP) is enabled. VERP requires address with extension to be supported by MTA.
    If you change the default value, you must modify the mail aliases too.
nl: De prefix voor de terugstuuradressen van de testberichten die gebruikt worden voor het beheer van onbestelbare adressen, wanneer VERP actief is. VERP vereist een MTA die adressen met extensies ondersteunt.
    Als u de standaardwaarde wijzigt moet u ook de mail-aliassen wijzigen.

en: Maximum number of responses to command message
nl: Maximaal aantal antwoorden op commandobericht

en: Expiration period of message ID table
nl: Verlooptermijn voor tabel bericht-ID

en: Automatic list
nl: Automatische lijst

en: Who is able to create automatic list
nl: Wie kan een automatische lijst aanmaken

en: Defines the families the automatic lists are based on. It is a character string structured as follows:
    * each family is separated from the other by a semicolon (;)
    * inside a family definition, each field is separated from the other by a colon (:)
    * each field has the structure: "<field name>=<field value>"
    Basically, each time Sympa uses the automatic lists families, the values defined in this parameter will be available in the family object.
    * for scenarios: [family->name]
    * for templates: [% family.name %]
nl: Definieert de families waarop de automatische lijsten gebaseerd worden. Het gaat om een als volgt gestructureerde karakterstring:
    * families worden van elkaar gescheiden met een puntkomma (;)
    * binnen een familiedefinitie worden velden van elkaar gescheiden met een dubbele punt (:)
    * ieder veld heeft de structuur: "<field name>=<field value>"
    Iedere keer dat Sympa de automatische lijstfamilies gebruikt, zijn de in deze parameter gedefinieerde waarden toegankelijk in het familie-object.
    * voor scenarios: [familie->naam]
    * voor sjablonen: [% familie.naam %]

en: Global unsubscription
nl: Globale uitschrijving

en: List home
nl: Thuispagina lijst

en: Base directory of list configurations.
nl: Basisdirectory voor lijstinstellingen.

en: Directory for configuration files
nl: Directory voor configuratiefiles

en: Base directory of spools
nl: Basisdirectory voor spools

en: Directory for message incoming spool
nl: "Spool"-directory voor inkomende berichten

en: Directory for moderation spool
nl: "Spool"-directory voor te modereren berichten

en: Directory for digest spool
nl: Directory voor tijdelijke opslag bundels

en: Directory for held message spool
nl: "Spool"-directory voor achtergehouden berichten

en: This parameter is named such by historical reason.
nl: Deze instelling heet zo om historische redenen.

en: Directory for archive spool
nl: Directory voor tijdelijke opslag archieven

en: Directory for held request spool
nl: Directory voor tijdelijke opslag achtergehouden verzoeken

en: Directory for topic spool
nl: Directory voor tijdelijke opslag thema's

en: Directory for task spool
nl: Directory voor tijdelijke opslag taken

en: Directory for message outgoing spool
nl: "Spool"-directory voor te verzenden berichten

en: Directory to cache formatted messages
nl: Directory voor tijdelijke opslag geformatteerde berichten

en: The directory where bounced.pl daemon will store the last bouncing message for each user. A message is stored in the file: <bounce_path>/<list name>@<mail domain name>/<email address>, or, if tracking is enabled: <bounce_path>/<list name>@<mail domain name>/<email address>_<envelope ID>.
    Users can access to these messages using web interface in the bounce management page.
    Don't confuse with "queuebounce" parameter which defines the spool where incoming error reports are stored and picked by bounced.pl daemon.
nl: De directory waar de daemon bounced.pl het laatste onbestelbare bericht voor iedere gebruiker opslaat. Een bericht wordt in het bestand <bounce_path>/<list name>@<mail domain name>/<email address> opgeslagen, of, als tracking aan staat, in <bounce_path>/<list name>@<mail domain name>/<email address>_<envelope ID>.
    Gebruikers kunnen deze berichten benaderen via de webinterface in de pagina beheer onbestelbare berichten.
    Niet te verwarren met de parameter "queuebounce", die de spool aangeeft waar inkomende foutberichten worden opgeslagen en uitgelezen door de daemon bounced.pl.

en: Directory for storing archives
nl: Directory voor opslag archieven

en: Max age of incoming bad messages
nl: Maximumleeftijd inkomende foute berichten

en: Max age of bad messages for archives
nl: Maximumleeftijd fout berichten voor archieven

en: Max age of bad bounce messages
nl: Maximumleeftijd foute onbestelbare berichten

en: Max age of held messages
nl: Maximumleeftijd achtergehouden berichten

en: Max age of outgoing bad messages
nl: Maximumleeftijd uitgaande foute berichten

en: Notify subscribers when they are included from a data source?
nl: Abonnees op de hoogte stellen wanneer ze worden toegevoegd vanuit een gegevensbron?

en: Subscribers defined in an external data source
nl: Abonnees die gedefinieerd zijn in een externe databron

en: the data source
nl: de databron

en: data source parameters
nl: databroninstellingen

en: User data source
nl: Gebruiker data bron

en: File inclusion
nl: Bestand insluiten

en: Remote file inclusion
nl: Extern bestand toegevoegd

en: remote user
nl: gebruiker

en: remote password
nl: wachtwoord

en: idle timeout
nl: tijdslimiet voor inactiviteit

en: SSL version
nl: SSL-versie

en: SSL ciphers used
nl: Gebruikte SSL-versleutelingsmethoden

en: Certificate verification
nl: Controle certificaat

en: Time ranges when inclusion is not allowed
nl: Tijdperiodes wanneer toevoegen niet is toegestaan

en: List inclusion
nl: Lijst insluiten

en: list name to include
nl: lijstnaam om in te voegen

en: filter definition
nl: filterdefinitie

en: remote list inclusion
nl: import uit externe lijst

en: remote host
nl: systeem

en: remote port
nl: poort

en: remote path of sympa list dump
nl: extern pad naar Sympa-lijstdump

en: certificate for authentication by remote Sympa
nl: certificaat voor authenticatie voor een externe Sympa

en: LDAP query inclusion
nl: LDAP aanvraag insluiten

en: suffix
nl: extensie

en: search scope
nl: zoekbereik

en: connection timeout
nl: connectie timeout

en: extracted attribute
nl: afgeleid attribuut

en: selection (if multiple)
nl: selectie (waneer meerdere)

en: regular expression
nl: reguliere expressie

en: LDAP 2-level query inclusion
nl: Insluiting van LDAP-query op 2 niveaus

en: first-level suffix
nl: eerste-nivo suffix

en: first-level search scope
nl: eerste-nivo zoek scope

en: first-level connection timeout
nl: eerste-nivo connectie timeout

en: first-level filter
nl: eerste-nivo filter

en: first-level extracted attribute
nl: eerste-nivo extracted attribute

en: first-level selection
nl: eerste-nivo selectie

en: first-level regular expression
nl: eerste-nivo regular expression

en: second-level suffix template
nl: tweede-nivo suffix template

en: second-level search scope
nl: tweede-nivo zoek scope

en: second-level connection timeout
nl: tweede-nivo connectie timeout

en: second-level filter template
nl: tweede-nivo filter template

en: second-level extracted attribute
nl: tweede-nivo extracted attribute

en: second-level selection
nl: tweede-nivo selectie

en: second-level regular expression
nl: tweede-nivo regular expression

en: SQL query inclusion
nl: SQL query insluiten

en: This parameter is used to define the SQL query parameters.
nl: Deze parameter definieert de instellingen voor de SQL-query.

en: database type
nl: type database

en: database port
nl: databasepoort

en: database name
nl: database naam

en: connection options
nl: connectie opties

en: environment variables for database connection
nl: omgevingsvariabelen voor verbinding met database

en: SQL query
nl: SQL-query

en: Directory where the database is stored (used for DBD::CSV only)
nl: De map waar de database is opgeslagen (enkel gebruikt bij DBD:CSV)

en: Inclusions timeout
nl: Timeout voor de inclusions

en: Inclusions timeout for message distribution
nl: Timeout importering voor distributie van berichten

en: LDAP query custom attribute
nl: Aangepast kenmerk LDAP-query

en: LDAP 2-level query custom attribute
nl: Aangepast kenmerk LDAP-query op 2 niveaus

en: SQL query custom attribute
nl: Aangepast kenmerk SQL-query

en: Which service messages to be signed
nl: Welke dienstberichten ondertekend moeten worden

en: Inserts a DKIM signature to service messages in context of robot, list or both
nl: Voegt een DKIM-handtekening in bij dienstberichten in de context van robot, lijst of beide

en: Insert DKIM signature to messages sent to the list
nl: DKIM-handtekening invoegen bij naar de lijst gestuurde berichten

en: DKIM configuration
nl: DKIM-instellingen

en: Add ARC seals to messages sent to the list
nl: ARC-zegels toevoegen bij naar de lijst gestuurde berichten

en: ARC configuration
nl: ARC-instellingen

en: Protection modes
nl: Beschermingsmodi

en: Match domain regular expression
nl: Vergelijk met reguliere expressie domein

en: New From address
nl: Nieuw afzenderadres

en: Supported antivirus: Clam AntiVirus/clamscan & clamdscan, McAfee/uvscan, Fsecure/fsav, Sophos, AVP and Trend Micro/VirusWall
nl: Ondersteunde antivirusprogramma's: Clam AntiVirus/clamscan & clamdscan, McAfee/uvscan, Fsecure/fsav, Sophos, AVP en Trend Micro/VirusWall

en: Local part of Sympa email address
nl: Lokale deel van e-mailadres Sympa

en: Local part (the part preceding the "@" sign) of the address by which mail interface of Sympa accepts mail commands.
    If you change the default value, you must modify the mail aliases too.
nl: Het lokale deel (het deel vóór het "@"-teken) van het adres waarop de mail-interface van Sympa commando's accepteert.
    Als u de standaardwaarde verandert, moet u de mailaliassen meeveranderen.

en: Local part of listmaster email address
nl: Lokale deel van e-mailadres lijstserverbeheerder

en: Local part (the part preceding the "@" sign) of the address by which listmasters receive messages.
    If you change the default value, you must modify the mail aliases too.
nl: Het lokale deel (het deel vóór het "@"-teken) van het adres waarop lijstserverbeheerders berichten ontvangen.
    Als u de standaardwaarde verandert, moet u de mailaliassen meeveranderen.

en: Custom robot parameter
nl: Eigen robotinstelling

en: Used to define a custom parameter for your server. Do not forget the semicolon between the parameter name and the parameter value.
    You will be able to access the custom parameter value in web templates by variable "conf.custom_robot_parameter.<param_name>"
nl: Hiermee definieert u eigen parameters voor uw server. Vergeet niet de puntkomma tussen de naam en de waarde van de parameter.
    U kunt de waarde van de eigen parameter in websjablonen benaderen via de variabele "conf.custom_robot_parameter.<param_name>".

en: Use of binary cache of list configuration
nl: Gebruik binaire cache voor lijstinstellingen

en: binary_file: Sympa processes will maintain a binary version of the list configuration, "config.bin" file on local disk. If you manage a big amount of lists (1000+), it should make the web interface startup faster.
    You can recreate cache by running "sympa.pl --reload_list_config".
nl: binary_file: Sympa-processen houden een binaire versie van de lijstinstellingen bij op de lokale schijf onder de bestandsnaam "config.bin". Beheert u veel lijsten (meer dan 1000), dan moet dit de opstart van de webinterface versnellen.
    Deze cache kan opnieuw worden opgebouwd met het commando "sympa.pl --reload_list_config".

en: Note that "list_table" database table should be filled at the first time by running:
      # sympa.pl --sync_list_db
nl: Let erop dat de databasetabel "list_table" bij de eerste keer moet worden ingevuld middels het commando:
      # sympa.pl --sync_list_db

en: Task for expiring inactive users
nl: Taak voor het laten vervallen van inactieve gebruikers

en: Max age of logs in database
nl: Maximumleeftijd voor logs in database

en: Account
nl: Inlognaam

en: Expiration of unmoderated messages
nl: Afloop van de termijn voor gemodereerde berichten

en: Max age of moderated messages
nl: Maximumleeftijd gemodereerde berichten

en: Secret string for generating unique keys
nl: Geheim woord voor het aanmaken van een unieke sleutel

en: This allows generated authentication keys to differ from a site to another. It is also used for encryption of user passwords stored in the database. The presence of this string is one reason why access to "sympa.conf" needs to be restricted to the "sympa" user.
    Note that changing this parameter will break all HTTP cookies stored in users' browsers, as well as all user passwords and lists X509 private keys. To prevent a catastrophe, Sympa refuses to start if this "cookie" parameter was changed.
nl: Hiermee kunnen aangemaakte authenticatiesleutels verschillen tussen sites. Bovendien wordt dit gebruikt voor het versleutelen van gebruikerswachtwoorden in de database. De aanwezigheid van deze waarde is een van de redenen waarom de toegang tot het bestand "sympa.conf" moet worden beperkt tot de gebruiker "sympa".
    Let wel dat na het veranderen van deze instelling alle HTTP-browsercookies en wachtwoorden van gebruikers ongeldig worden, evenals de X509-privésleutels van alle lijsten. Om een ramp te voorkomen weigert Sympa op te starten als deze "cookie"-instelling is veranderd.

en: custom parameters
nl: eigen instellingen

en: var name
nl: variabelenaam

en: var value
nl: variabelewaarde

en: Periodical subscription expiration task
nl: Periodieke taak voor het laten verlopen van inschrijvingen

en: Pictures
nl: Afbeeldingen

en: Periodical subscription reminder task
nl: Taak voor periodieke abonnementsherinnering

en: who ran the instantiation
nl: wie heeft de instantie opgestart

en: date
nl: datum

en: Creation of the list
nl: Aanmaken van de lijst

en: who created the list
nl: wie heeft de lijst aangemaakt

en: Last update of config
nl: Laatste update van de configuratie

en: who updated the config
nl: wie heeft de instellingen bijgewerkt

en: Status of the list
nl: Status van de lijst

en: Serial number of the config
nl: Serienummer van de configuratie

en: Directory for static contents
nl: Directory voor statisch materiaal

en: Directory for static style sheets (CSS)
nl: Directory voor statische stijlbladen (CSS)

en: Directory for subscribers pictures
nl: Map voor afbeeldingen abonnees

en: URL for subscribers pictures
nl: URL voor afbeeldingen abonnees

en: Path to MHonArc mail-to-HTML converter
nl: Pad naar MHonArc (conversieprogramma mail naar HTML)

en: This is required for HTML mail archiving.
nl: Dit is nodig om de webarchieven aan te kunnen maken.

en: Custom logo
nl: Eigen logo

en: Custom favicon
nl: Eigen favicon

en: URL of favicon image
nl: URL voor favicon-afbeelding

en: Colors are used in style sheet (CSS). They may be changed using web interface by listmasters.
nl: Kleuren worden gebruikt in stijlbladen (CSS). De lijstserverbeheerders kunnen deze middels de webinterface aanpassen.

en: Type of main web page
nl: Type van de hoofdwebpagina

en: thrd: Threaded index.
    mail: Chronological index.
nl: thrd: Op onderwerp gesorteerde index.
    mail: Op tijd gesorteerde index.

en: Custom menus
nl: Eigen menu's

en: Max age of sessions
nl: Maximumleeftijd sessies

en: Enable shared repository
nl: Schakel gedeelde repository in

en: HTML editor initialization
nl: Initialisatie HTML-editor

en: Password case
nl: Hoofd- en kleine letters wachtwoord

en: Restrict access to one time ticket
nl: Toegang beperken tot eenmalig ticket

en: Protect web interface against spam harvesters
nl: De webinterface beschermen tegen spam-harvesters

en: This parameter is a comma-separated list.
nl: Dit is een lijst met door komma's gescheiden vermeldingen.

en: Quiet subscriptions policy
nl: Beleid voor stille abonnementen

en: Owners
nl: Eigenaren

en: Owners are managing subscribers of the list. They may review subscribers and add or delete email addresses from the mailing list. If you are a privileged owner of the list, you can choose other owners for the mailing list. Privileged owners may edit a few more options than other owners.
nl: Lijstbeheerders beheren de abonnees op de lijst. Zij hebben inzage in de lijst met abonnees en kunnen er e-mailadressen aan toevoegen en van verwijderen. Bent u een bevoorrechte beheerder van de lijst, dan kunt u ook andere beheerders voor de lijst kiezen. Bevoorrechte beheerders kunnen wat meer opties bewerken dan andere beheerders.

en: name
nl: naam

en: private information
nl: private informatie

en: subscribed
nl: ingeschreven

en: included
nl: geimporteerd

en: name of external datasource
nl: naam externe databron

en: delegated since
nl: gedelegeerd sinds

en: last update time
nl: tijd laatste bijwerking

en: last inclusion time
nl: tijd laatste import

en: last inclusion time from external data source
nl: tijd laatste import uit externe gegevensbron

en: Moderators
nl: Beheerders

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: [Image:%s]
nl: [Afbeelding:%s]

en: [Image]
nl: [Afbeelding]

en: Table of contents:
nl: Inhoudsopgave:

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: (You must define this parameter)
nl: (Deze instelling is verplicht)

en: Not between %d and %d characters
nl: Niet tussen de %d en %d tekens

en: Not %d characters or greater
nl: Niet %d tekens of meer

en: contains the dictionary word '%s'
nl: bevat het woordenboek woord '%s'

en: session
nl: sessie

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 6 hours
nl: 6 uren

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 30 days
nl: 30 dagen

en: welcome message
nl: welkomstbericht

en: unsubscribe message
nl: uitschrijfbericht

en: deletion message
nl: verwijderbericht

en: message header
nl: hoofdregels van bericht

en: message footer
nl: voetregel van bericht

en: remind message
nl: herinneringsbericht

en: moderator rejection message
nl: editor afwijzings bericht

en: subscribing invitation message
nl: uitnodigingsbericht om in te schrijven

en: help file
nl: help bestand

en: directory of lists
nl: overzicht van lijsten

en: global reminder message
nl: globaal herinneringsbericht

en: summary message
nl: samenvattings bericht

en: list description
nl: lijst omschrijving

en: list homepage
nl: lijst thuispagina

en: list creation request message
nl: list aanmaak bericht

en: list creation notification message
nl: list aanmaak herinneringsbericht

en: virus infection message
nl: virus infectiebericht

en: Subscription summary
nl: Abonnementssamenvatting

en: User guide
nl: Gebruikershandleiding

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: Archive of %s, last message
nl: Archief van %s, laatste bericht

en: Useful when running command line utilities in the console not supporting UTF-8 encoding.
nl: Dit is handig wanneer je commandoregelprogramma's gebruikt in een terminal die geen UTF-8 ondersteunt.

en: Required when including members of a remote list.
nl: Nodig bij het toevoegen van leden vanuit een externe lijst.

en: Your lists
nl: Uw lijsten

en: New file
nl: Nieuw bestand

en: New directory
nl: Nieuwe map

en: New bookmark
nl: Nieuwe bladwijzer

en: Subscription additions
nl: Toevoeging van abonnementen

en: Unsubscription
nl: Uitschrijving

en: File creation
nl: Aanmaak bestanden

en: Directory creation
nl: Aanmaak directory

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: topic (%s)
nl: onderwerp (%s)

note: (count)
en:  The %1 most active lists
nl:  De %1 meest actieve lijsten

en:  Active lists
nl:  Actieve lijsten

note: (for)
en:  for %1 days
nl:  gedurende %1 dag(en)

en: List name
nl: Lijstnaam

en: Number of messages
nl: Aantal berichten

en: Average by day
nl: Gemiddelde per dag

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Casual administration
nl: Lijst beheer

en: Edit List Config:
nl: Wijzig lijstconfiguratie

en: It must be used with care. It allows you to modify some of the list parameters. The list of parameters you can modify depends on your privilege.
nl: Gebruik het voorzichtig: het stelt u in staat om sommige lijst parameters aan te passen. The lijst van de parameters die u kunt aanpassen hangen af van uw permissies.

en: Manage Subscribers:
nl: Beheren van abonnees:

en: Allows you to add or delete list members, moderate subscriptions, and so on.
nl: Hiermee kunt u abonnees toevoegen of verwijderen, aanmeldingen aanpassen en ga zo maar door.

en: Blocklist:
nl: Zwarte lijst:

en: Handles the set of black-listed mail addresses for this list.
nl: Behandelt de set van zwarte lijst mailadressen voor deze lijst.

en: Manage archives:
nl: Beheren van archieven:

en: Allows you to download and delete list archives.
nl: Stelt u in staat lijst archieven te downloaden en verwijderen.

en: Bounces:
nl: Weigeringen:

en: Manage non-delivery reports (also called bounces).
nl: Beheert breichten over mislukte bezorging (zogenaamde bounces).

en: Logs:
nl: Logboeken:

en: A tool for exploring the list logs.
nl: Een hulpmiddel voor het nagaan van de logboekenlijst.

en: Drastic operations
nl: Drastische handelingen

en: Restore List
nl: Terugzetten lijst

en: This list is currently closed. Clicking this button will make it active again.
nl: Deze lijst is momenteel gesloten. Door op deze knop te klikken zal het weer actief worden.

note: (list)
en: View lists including %1
nl: Bekijk lijsten met %1

en: Remove List
nl: Verwijder lijst

en: Completely removes the current list. Listmaster privileges are required to restore a list once it has been removed.
nl: Verwijdert de huidige lijst volledig. Om de lijst weer te herstellen zijn de privileges van een lijstserverbeheerder nodig.

en: Rename List
nl: Hernoem lijst

en: Allows you to change this list's name. Everything related to the list will be renamed, including the mail aliases and the web archives.
nl: Hiermee wijzigt u de naam van de lijst. Alles met betrekking tot de lijst zal worden hernoemd, ook de e-mailaliassen en de webarchieven.

en: Create Shared
nl: Aanmaken gedeeld

en: Initializes the shared document web space.
nl: Initialiseert de gedeelde document webruimte.

en: Delete Shared
nl: Terugzetten gedeeld

en: Closes the shared document web space. It can be restored using "Restore shared" button.
nl: Verwijder de gedeelde document webruimte. Het kan teruggezet worden met de knop "Herstel gedeelde documenten".

en: Restore Shared
nl: Herstel gedeelde documenten

en: Restores the previously closed shared document web space.
nl: Herstelt de eerder gesloten gedeelde documenten webruimte.

en: List archive
nl: Lijstarchief

en: Archive Management
nl: Archief management

en: Select the Archive months you want to delete or download (zip format):
nl: Kies hieronder het maandelijkse archief dat u wil verwijderen of downloaden (in ZIP formaat)

en: Archive Selection:
nl: Keuze van archieven:

en: Download .zip archive
nl: Download ZipFile

en: Delete Selected Month(s)
nl: Verwijder de geselecteerde maand(en)

en: Result of your search in the archive
nl: Resultaat van uw zoekopdracht in het archief

en: Search field:
nl: Zoekveld:

note: (key_word)
en: Parameters of these search make on <strong> &quot;%1&quot;</strong>
nl: Deze zoekopdracht bevatte: <strong> &quot;%1&quot;:</strong>

en: (This sentence,
nl: (Deze zin,

en: (All of these words,
nl: (Al deze woorden,

en: (Each of these words,
nl: (Elk van deze woorden,

en: case insensitive
nl: geen onderschied tussen hoofd- en kleine letters

en: case sensitive
nl: onderscheid tussen hoofd- en kleine letters

en: and checking on part of word)
nl: en controleren op gedeelte van een woord)

en: and checking on entire word)
nl: en controleren op hele woorden)

en: Newest messages first
nl: Nieuwste berichten eerst

en: Oldest messages first
nl: Oudste berichten eerst

note: (body_count)
en: %1 hits on message Body
nl: %1 hits op berichtinhoud

note: (subj_count)
en: %1 hits on message Subject field
nl: %1 hits op 'onderwerp'-veld van bericht

note: (from_count)
en:  %1 hits on message From field
nl:  %1 berichten met dit "Afzender"-veld

note: (date_count)
en: %1 hits on message Date field
nl: %1 hits op 'datum'-veld van bericht

en: Continue search
nl: Doorgaan met zoeken

en: New search
nl: Nieuwe zoekopdracht

note: (archive_name)
en: Return to archive %1
nl: Terug naar archief %1

en: Advanced search
nl: Geavanceerd zoeken

en: Search
nl: Zoek

en: Search:
nl: Zoek:

en: this sentence
nl: deze zin

en: all of these words
nl: al deze woorden

en: one of these words
nl: één van deze woorden

en: Prefer:
nl: Voorkeur:

en: newest messages
nl: Nieuwste berichten eerst

en: oldest messages
nl: Oudste berichten eerst

en: Case:
nl: Hoofd- en kleine letters:

en: insensitive
nl: ongevoelig

en: sensitive
nl: gevoelig

en: Check:
nl: Controleer:

en: part of word
nl: woorddeel

en: entire word
nl: volledig woord

en: Layout:
nl: Opmaak:

en: results by page
nl: resultaten per pagina

en: Search area:
nl: Zoekgebied:

en: Sender
nl: Afzender

en: Date
nl: Datum

en: Body
nl: Inhoud

en: Extend search field:
nl: Uitgebreid zoekveld:

en: List Options Menu
nl: Menu lijstopties

en: SYMPA logo
nl: SYMPA-logo

en: General Menu
nl: Algemeen menu

en: User Information
nl: Informatie gebruiker

en: Blocklist management
nl: Zwarte lijst beheren

en: The current blocklist is empty
nl: De zwarte lijst is leeg

note: (rows)
en: The current blocklist contains %1 line(s)
nl: De zwarte lijst bevat momenteel %1 regel(s)

note: (conf.use_blocklist)
en: Operation requested by users which email is listed in the blocklist file are rejected. The blocklist is in use for the following operation: %1.
nl: Opdrachten van gebruikers wier e-mailadres op de zwarte lijst staat worden geweigerd. De zwarte lijst wordt voor de volgende bewerking gebruikt: %1.

en: Syntax:
nl: Syntaxis:

en: only one email or expression per line
nl: slechts een email of expressie per regel

en: number sign (#) introduces a comment
nl: commentaar begint met een #-teken

en: only one asterisk is allowed in a line
nl: slechts één asterisk is toegestaan per regel

en: save
nl: opslaan

en: Template saved
nl: Sjabloon opgeslagen

en: You will receive an email with a confirmation link.
nl: U krijgt een e-mail met een bevestigingslink.

en: To confirm your email address change, go to your email account and click on the provided link.
nl: Om de wijziging van uw e-mailadres te bevestigen gaat u naar uw e-mailaccount en klikt u op de ontvangen link.

en: Changing your email address is an important operation. Therefore, we need to verify that it is really your email address.
nl: Het wijzigen van uw e-mailadres is een belangrijke handeling. Daarom moeten we controleren of het echt uw e-mailadres is.

note: (new_email)
en: To verify the email address, we have sent a message to: %1 with a confirmation ticket.
nl: Om het e-mailadres te controleren hebben wij aan %1 een bericht gestuurd met een bevestigingscode.

en: New password:
nl: Nieuw wachtwoord:

en: New password again:
nl: Nieuw wachtwoord nogmaals:

en: Submit
nl: Verstuur

note: (user.email) (from)
en: From: %1
nl: Van: %1

note: (mailto)
en: To: %1
nl: Aan: %1

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Send to list
nl: Naar lijst sturen

en: Send to me
nl: Naar mij sturen

en: : the list name; always available.
nl: : de naam van de lijst; altijd beschikbaar.

en: : the user email; always available.
nl: : het e-mailadres van de gebruiker; altijd beschikbaar.

en: Select the source of your HTML newsletter
nl: Kies de bron van uw HTML-nieuwsbrief

en: Send the page from the following URL:
nl: Stuur de pagina van de volgende URL:

en: OR
nl: OF

en: <strong>Send an HTML file from your computer:
nl: <strong>Stuur een HTML-bestand van uw computer:

en: (default)
nl: (standaardwaarde)

en: scenario source
nl: bron scenario

en: Delete
nl: Verwijder

en: Restore selected email addresses
nl: Geselecteerde e-mailadressen terugzetten

en: Do you really want to restore subscription for ALL selected addresses?
nl: Wilt u echt voor ALLE geselecteerde adressen het abonnement terugzetten?

en: Add subscribers
nl: Voeg abonnees toe

note: (email.0) (email.0.email) (target)
en: Do you really want to add %1?
nl: Wilt u echt %1 toevoegen?

en: Do you really want to delete Selected Archives?
nl: Bent u zeker dat u de geselecteerde archieven wilt verwijderen?

en: Delete selected email addresses
nl: Verwijder geselecteerde emailadressen

en: Changing user's email
nl: Verandering e-mailadres gebruiker

en: Remind all subscribers
nl: Herinner alle abonnees

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Subscribe
nl: Inschrijven

note: (target) (shared_doc.name)
en: Do you really want to delete %1?
nl: Wilt u %1 echt verwijderen?

en: Do you really want this action to be taken?
nl: Weet u het zeker?

note: (list)
en: Do you really want to unsubscribe from list %1?
nl: Wilt u zich echt uitschrijven van lijst %1?

en: Reject List
nl: Lijst afwijzen

note: (list)
en: Are you sure you wish to close the %1 list?
nl: Weet u zeker dat u lijst %1 wilt sluiten?

en: Do you really want to unsubscribe ALL selected subscribers?
nl: Wilt u echt ALLE geselecteerde abonnees verwijderen?

en: Delete email address from selected lists
nl: Verwijder e-mailadres van de geselecteerde lijsten

note: (target)
en: Do you really want to unsubscribe %1 from the following lists?
nl: Wilt u echt %1 uitschrijven van de volgende lijsten?

en: Delete my account
nl: Mijn account verwijderen

en: Do you really want to add selected users?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde gebruikers wilt toevoegen?

en: Ignore subscription requests
nl: Inschrijfaanvragen negeren

en: Do you really want to ignore selected requests?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde verzoeken wilt negeren?

en: Ignore deletion requests
nl: Verwijderaanvragen negeren

en: Distribute
nl: Distribueer

note: (listname)
en: Are you sure you wish to delete the shared documents for list %1?
nl: Weet u zeker dat u de gedeelde documenten van lijst %1 wilt verwijderen?

en: Copy List
nl: Lijst kopiëren

en: Do you really want to copy this list?
nl: Weet u zeker dat u deze lijst wilt kopiëren?

en: Do you really want to rename this list?
nl: Weet u zeker dat u deze lijst wilt hernoemen?

note: (email)
en: Are you sure you wish to change your email to %1?
nl: Weet u zeker dat u uw e-mailadres in %1 wilt veranderen?

note: (current_email,email)
en: Are you sure you wish to change a user's email %1 to %2?
nl: Weet u zeker dat u het e-mailadres van de gebruiker %1 wilt veranderen in %2?

en: Install List
nl: Lijst installeren

note: (list)
en: Are you sure you wish to install list %1?
nl: Weet u zeker dat u de lijst %1 wilt installeren?

note: (list)
en: Are you sure you wish to restore list %1?
nl: Weet u zeker dat u lijst %1 wilt herstellen?

en: Purge selected lists
nl: Verwijder geselecteerde lijsten

en: Are you sure you wish to purge selected lists?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde lijsten wilt legen?

note: (total)
en: Do you really want to send a subscription reminder message to the %1 subscribers?
nl: Wilt u echt een abonnementsherinneringsmailtje sturen naar de %1 abonnees?

en: Tag messages for deletion
nl: Berichten markeren voor verwijdering

en: Do you really want to delete these messages?
nl: Weet u zeker dat u deze berichten wilt verwijderen?

en: Do you really want to delete this message ?
nl: Weet u zeker dat u dit bericht wilt verwijderen?

note: (template_name)
en: Do you really want to remove %1?
nl: Wilt u %1 echt verwijderen?

en: Request first password
nl: Eerste wachtwoord opvragen

en: Request new password
nl: Nieuw wachtwoord opvragen

note: (message_template)
en: Do you really want to delete this message?
nl: Weet u zeker dat u dit bericht wilt verwijderen?

note: (list)
en: Do you really want to subscribe to list %1?
nl: Wilt u echt inschrijven op lijst %1?

en: Quiet (don't send welcome email)
nl: Stil (geen welkomstbericht sturen)

en: Download deleted archives
nl: Verwijderde archieven downloaden

note: (email)
en: To this end we will send you an email to this address: %1 with a validation link.
nl: Hiertoe sturen wij u op het adres %1 een bericht met een bevestigingslink .

en: Report messages as undetected spam
nl: Bericht als niet-gedetecteerde spam melden

en: I am not a spammer
nl: Ik ben geen spammer

en: This button tries to protect the mailing list archives against address harvesting by a spammer.
nl: Deze knop probeert de archieven te beveiligen tegen Spam Harvester.

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Review subscription requests
nl: Inschrijvingsaanvragen behandelen

en: Review unsubscription requests
nl: Uitschrijvingsaanvragen behandelen

en: Back
nl: Terug

en: Copying template
nl: Kopiëren sjabloon

en: Input template
nl: Invoersjabloon

en: Template name:
nl: Naam sjabloon:

en: default
nl: standaard

en: (this template is the default included in the distribution)
nl: (dit is het meegeleverde standaardsjabloon)

en: (this template is the default used by all robots unless redefined for a specific robot)
nl: (dit sjabloon wordt gebruikt voor alle robots, tenzij het wordt veranderd voor een bepaalde robot)

note: (robot)
en: (this template is the default for all lists of robot %1 unless it is redefined for a specific list)
nl: (dit template wordt standaard gebruikt voor alle lijsten van robot %1, tenzij het wordt veranderd voor een bepaalde lijst)

note: (list,robot)
en: (this template is defined for list %1@%2)
nl: (dit sjabloon is gedefinieerd voor lijst %1@%2 )

en: Language:
nl: Taal:

en: (This template is the default for all languages unless it is redefined for a specific language)
nl: (Dit sjabloon is standaard voor alle talen tenzij het voor een bepaalde taal opnieuw is gedefinieerd)

en: Output template
nl: Uitvoersjabloon

en: New template name:
nl: Naam voor nieuw sjabloon:

en: Enter list name:
nl: Voer lijstnaam in:

en: Apply
nl: Toepassen

en: Skip to Content.
nl: Navigatielinks overslaan.

en: (Edit)
nl: (Wijzigen)

en: Internal Server Error
nl: Interne serverfout

en: Sympa encountered an internal error.
nl: Sympa heeft een interne fout ondervonden.

en: Please contact the listmaster.
nl: Neem contact op met de lijstserverbeheerder.

note: (error_message) (tt2_error) (error) (param0)
en: Error: %1
nl: Fout: %1

en: With this form, you can create and / or access lists created on the basis of parameters you define.
nl: Met dit formulier kunt u lijsten aanmaken en/of aangemaakte lijsten benaderen op basis van criteria die u kiest.

en: Go to list
nl: Ga naar de lijst

en: List name:
nl: Lijstnaam:

en: Owner:
nl: Beheerder:

en: List type:
nl: Type lijst:

en: Audience:
nl: Doelgroep:

en: -- Select an Audience --
nl: -- Kies een doelgroep --

en: Other
nl: Overig

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Submit your creation request
nl: Aanvraag nieuwe lijst insturen

en: You can create a list by using another existing list as a template.  The configuration will be copied to the new list. Please note that neither the list members, archives, nor shared documents will be duplicated. Only the lists you own may be used as templates.
nl: U kunt bij het aanmaken van een lijst een andere lijst als sjabloon gebruiken. De instellingen worden dan gekopieerd naar de nieuwe lijst, maar niet de leden, de archieven of de gedeelde documenten. Alleen lijsten waarvan u beheerder bent kunnen als sjabloon gebruikt worden.

en: New list name:
nl: Nieuwe lijstnaam:

en: copy list configuration
nl: lijstinstellingen kopiëren

en: Root folder
nl: Hoofdmap

note: (shared_doc.name)
en: Access control for the document %1
nl: Toegangscontrole voor het document %1

note: (shared_doc.owner)
en: Owner: %1
nl: Beheerder: %1

note: (shared_doc.date)
en: Last update: %1
nl: Laatste wijziging: %1

note: (shared_doc.title)
en: Description: %1
nl: Omschrijving: %1

en: browse
nl: bladeren

en: edit
nl: wijzig

en: delete
nl: verwijder

en: access
nl: toegangsrechten

en: Read access
nl: Lees toegang

en: Edit access
nl: Wijzig toegang

en: change access
nl: wijzig toegang

note: (shared_doc.name)
en: Set the owner of the directory %1
nl: Stel de eigenaar in van de map %1

en: Set owner
nl: Eigenaar instellen

note: (shared_doc.name)
en: Edition of the bookmark %1
nl: Editie van de favoriet %1

note: (shared_doc.name)
en: Edition of the file %1
nl: Editie van het bestand %1

en: Bookmark URL
nl: Favoriete URL

en: Update
nl: Wijzig

note: (shared_doc.name)
en: Replace the file %1 with your file
nl: Vervang het bestand %1 door uw bestand

en: Publish
nl: Publiceer

note: (shared_doc.name) (complete) (file)
en: Edit the file %1
nl: Het bestand %1 bewerken

note: (shared_doc.label)
en: Properties of the bookmark %1
nl: Eigenschappen van de favoriet %1

note: (shared_doc.name)
en: Properties of the directory %1
nl: Eigenschappen van de map %1

note: (shared_doc.name)
en: Properties of the file %1
nl: Eigenschappen van het bestand %1

note: (shared_doc.name)
en: Describe directory '%1'
nl: Beschrijf de map '%1'

note: (shared_doc.name)
en: Describe file '%1'
nl: Beschrijf het bestand '%1'

note: (shared_doc.name)
en: Rename directory %1
nl: Hernoem map %1

note: (shared_doc.name)
en: Rename file %1
nl: Hernoem bestand %1

en: Rename
nl: Hernoem

en: Listing of folder
nl: Inhoud van de map

en: Listing of root folder
nl: Listing van de hoofdmap

en: Empty folder
nl: Lege map

en: Author
nl: Auteur

en: Size (Kb)
nl: Grootte (Kb)

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Actions
nl: Handelingen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Open in a new window
nl: Openen in nieuw venster

en: to moderate
nl: te modereren

en: moderate
nl: modereren

note: (shared_doc.name)
en: Create a new folder inside folder %1
nl: Maak een nieuwe map aan in de map %1

en: Create a new folder inside root folder
nl: Maak een nieuwe map in de hoofdmap

en: Folder name
nl: Mapnaam

en: Create
nl: Aanmaken

en: Create a new file
nl: Maak een nieuw bestand

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Add a bookmark
nl: Maak een favoriet

en: title
nl: titel

en: Add
nl: Toevoegen

note: (shared_doc.name)
en: Upload a file inside folder %1
nl: Een bestand in de map %1 uploaden

en: Upload a file inside folder SHARED
nl: Een bestand in de map SHARED uploaden

note: (shared_doc.name)
en: Unzip a file inside the folder %1
nl: Een bestand in de map %1 uitpakken

en: Unzip a file inside the folder SHARED
nl: Een bestand in de map SHARED uitpakken

note: (shortname)
en: Do you want to delete the old file %1?
nl: Wilt u het oude bestand %1 verwijderen?

note: (shortname)
en: Do you want to rename your file %1?
nl: Wilt u uw bestand %1 hernoemen?

en: Do you want to cancel the upload?
nl: Wilt u de upload annuleren?

en: Listing of shared documents to moderate
nl: Lijst met gedeelde documenten om te modereren

en: Toggle Selection
nl: Wissel selectie

en: Size
nl: Grootte

en: Install
nl: Installeren

en: Reject
nl: Weiger

en: Notified reject
nl: Weiger en meldt

en: No documents to moderate
nl: Geen documenten om te modereren

note: (list)
en: list %1
nl: lijst %1

en: scenario name:
nl: scenarionaam:

en: Owner
nl: Beheerder

en: Apply modifications
nl: Wijzig

en: Additional information
nl: Verdere informatie

en: *: Required element
nl: *: Vereist element

en: Edit robot config
nl: Robotinstellingen wijzigen

en: parameter name
nl: parameternaam

en: apply to
nl: toepassen op

en: main conf
nl: hoofdinstellingen

en: Edit List Configuration
nl: Lijstinstellingen wijzigen

en: Edit list templates
nl: Lijstsjablonen wijzigen

en: Save
nl: Opslaan

en: You can edit several messages/files associated with your list:
nl: U kunt verschillende berichten/bestanden die bij uw lijst horen wijzigen:

en: Edit
nl: Wijzig

en: List description: This text is sent as an answer to the mail command INFO. It can also be included in the <em>Welcome message</em>.
nl: Lijstbeschrijving: Deze tekst wordt verstuurd als antwoord op het e-mailcommando INFO, maar kan ook in het <em>welkomstbericht</em> worden bijgevoegd.

en: Automatic messages
nl: Automatische berichten

en: Welcome message: This message is sent to new subscribers. It can be a full MIME structured message (only for MIME gurus).
nl: Welkomstbericht: Dit wordt naar nieuwe abonnees gestuurd. In het bericht kan de volledige MIME-structuur gebruikt worden (alleen voor MIME-goeroes).

en: Reminder message: This message is sent to each subscriber when using the command REMIND. It's very useful to help people who are confused about their own subscription emails or people who are not able to unsubscribe themselves.
nl: Herinneringsbericht: Dit bericht wordt verzonden naar elke abonnee wanneer het commando REMIND wordt gebruikt. Het kan mensen helpen die de berichten over hun abonnement niet begrijpen of die niet weten hoe ze zich moeten uitschrijven.

en: Added in distributed messages
nl: Toegevoegd in gedistribueerde berichten

en: Message footer: If this file is not empty, it is added as a MIME attachment at the end of each message distributed to the list.
nl: Voetnoot bericht: wanneer dit bestand niet leeg is, wordt het als MIME bijlage aan het einde van ieder bericht toegevoegd wat over de lijst gaat.

en: Message header: If this file is not empty, it is added as a MIME attachment at the beginning of each message distributed to the list.
nl: Bericht hoofd: als dit bestand niet leeg is, wordt het als MIME bijlage aan het begin van ieder bericht toegevoegd wat over de lijst gaat.

en: More
nl: Meer

en: Unsubscribe message: This message is sent when users leave the list.
nl: Uitschrijvingsbericht. Dit bericht wordt verzonden wanneer gebruikers de lijst verlaten.

en: Deletion message: This message is sent to users when you remove them from the list using the DEL command (unless you select the Quiet option).
nl: Verwijderingsbericht. Dit bericht wordt verzonden naar gebruikers wanneer u hun verwijdert van de lijst met het commando DEL (tenzij u de optie "Stil" aanvinkt).

en: Virus infection message: This message is sent to the sender of a message in which a virus was found.
nl: Virusinfectiebericht. Dit bericht wordt verzonden naar de afzender van een bericht waarin een virus werd aangetroffen.

en: Subscriber information
nl: Abonnee informatie

en: Email:
nl: E-mail:

en: Name:
nl: Naam:

en: Subscribed since:
nl: Abonnee sinds:

en: Last update:
nl: Laatste wijziging:

en: Receiving:
nl: Ontvangt:

en: Visibility:
nl: Zichtbaarheid:

en: Language:
nl: Taal:

en: Picture:
nl: Afbeelding:

note: (current_subscriber.email) (u.email)
en: %1's picture
nl: afbeelding van %1

en: Changing your picture for this list
nl: Uw afbeelding voor deze lijst wijzigen

en: Unsubscribe the User
nl: Schrijf de gebruiker uit

en: Bouncing address
nl: Bouncing adres

en: Bounce count:
nl: Aantal bounces:

en: Period:
nl: Periode:

note: (current_subscriber.first_bounce,current_subscriber.last_bounce)
en: from %1 to %2
nl: van %1 tot %2

en: View last bounce
nl: Bekijk laatste bounce

en: Reset errors
nl: Reset foutmeldingen

en: Error
nl: Fout

note: (i_err.action)
en: INTERNAL SERVER ERROR (%1)
nl: INTERNE SERVERFOUT (%1)

note: (u_err.action)
en: ERROR (%1)
nl: FOUT (%1)

note: (auth.action)
en: AUTHORIZATION REJECT (%1)
nl: TOEGANG GEWEIGERD (%1)

note: (auth.listname)
en: Could not change your subscription address for the list '%1' because your new address is not allowed to subscribe/unsubscribe:
nl: Kon het abonneeadres voor de lijst '%1' niet wijzigen want uw nieuwe adres wordt niet toegelaten voor in- of uitschrijven:

en: You need to login
nl: U moet nog inloggen

note: (version) (conf.version)
en: Powered by Sympa %1
nl: Aangedreven door Sympa %1

en: Biggests Lists
nl: Grootste lijsten

en: Subscribers
nl: Abonnees

en: Closed lists
nl: Gesloten lijsten

en: list name
nl: lijstnaam

en: list subject
nl: lijst onderwerp

en: Requested by
nl: Aangevraagd door

en:  No closed lists
nl:  Geen gesloten lijsten

en: View Lists sorted by Last Message Date
nl: Bekijk lijsten gesorteerd op datum laatste bericht

en: Inactive Lists
nl: Niet-actieve lijsten

en: Most recent message
nl: Recentste bericht

en: Number of subscribers
nl: Aantal abonnees

en: Send scenario
nl: Verzendscenario

en: Creator
nl: Aanmaker

en: none so far
nl: nog geen

en: View Lists sorted by Creation Date
nl: Bekijk lijsten gesorteerd op datum aanmaak

en: Latest Lists
nl: Laatste lijsten

en: Pending lists
nl: Wachtende lijsten

en: Requested date
nl: Datum aanvraag

en:  No pending lists
nl:  Geen wachtende lijsten

en: Calendar
nl: Kalender

en: Close
nl: Sluiten

en: Su:Mo:Tu:We:Th:Fr:Sa
nl: Z:M:D:W:D:V:Z

en: Please Wait...
nl: Even geduld…

en: Reset
nl: Resetten

en: Sympa Menu
nl: Sympa-menu

en: Welcome
nl: Welkom

en: This server provides you access to your environment on mailing list server. Starting from this web page, you can perform subscription options, unsubscription, archives, list management and so on.
nl: Deze site geeft u toegang tot uw omgeving op de lijstserver. Vanaf deze webpagina kunt u uw abonnementsopties aanpassen, uzelf uitschrijven, archieven inzien, lijsten beheren, enzovoort.

en: Logging In
nl: Inloggen

en: Many functions in Sympa require you to identify yourself to the system by logging in, using the login form in the top right menu.
nl: Veel functies van Sympa zijn pas beschikbaar als u zich aangemeld hebt. Log in met de knop in het menu rechtsboven.

en: What would you like to do ?
nl: Wat wil je doen?

en: My lists
nl: Mijn lijsten

en: Create list
nl: Maak een nieuwe lijst

en: Search for List(s)
nl: Zoek lijst(en)

en: quiet
nl: stil

note: (list)
en: Lists including %1
nl: Lijsten die %1 bevatten

note: (list)
en: Following lists are including list %1.
nl: De volgende lijsten bevatten %1.

en: Subscriber
nl: Abonnee

note: (invisible_count)
en: (and %1 lists)
nl: (en nog %1 lijsten)

note: (invisible_count)
en: (%1 lists)
nl: (%1 lijsten)

en: No lists.
nl: Geen lijsten.

en: Administrative Options
nl: Beheeropties

note: (mod_message)
en: There are %1 message(s) awaiting moderation.
nl: Er zijn %1 bericht(en) om te modereren.

note: (mod_total_shared)
en: There are %1 shared document(s) awaiting moderation.
nl: Er zijn %1 gedeelde document(en) om te modereren.

note: (mod_subscription)
en: There are %1 subscription(s) awaiting moderation.
nl: Er zijn %1 verzoek(en) tot inschrijving om te modereren.

note: (mod_signoff)
en: There are %1 unsubscription(s) awaiting moderation.
nl: Er zijn %1 verzoek(en) tot uitschrijving om te modereren.

en: View or Manage Subscribers
nl: Abonnees bekijken of beheren

en: View the list of subscribers
nl: De lijst met abonnees bekijken

en: Add/delete subscribers
nl: Abonnees toevoegen/verwijderen

en: List Configuration
nl: Lijstinstellingen

en: Change who can post to this list
nl: Instellen wie berichten op de lijst kan plaatsen

en: Change who can (un)subscribe and view list information
nl: Instellen wie zich kan in/uitschrijven en lijstinformatie kan bekijken

en: Close this list
nl: Deze lijst sluiten

en: List Archives
nl: Lijstarchieven

en: Download archives
nl: Archieven downloaden

en: Data Sources Configuration
nl: Instelling gegevensbronnen

note: (count)
en:  The %1 most recent messages
nl:  De %1 nieuwste berichten

en:  Recent messages
nl:  Recente berichten

en:  The most recent messages for this list
nl:  De meest recente berichten voor deze lijst

en: From
nl: Van

en: No subject
nl: Geen onderwerp

note: (count)
en:  The %1 most recent shared documents
nl:  De %1 meest recent gedeelde documenten

en:  Most recent shared documents
nl:  De meest recent gedeelde documenten

en: Most recent documents for this list
nl: De recentste documenten voor deze lijst

en: Name
nl: Naam

en: Directory
nl: Map

note: (count)
en: The %1 newest lists
nl: De %1 nieuwste lijsten

en: New lists
nl: Nieuwe lijsten

en:  The latest lists of this robot
nl:  De nieuwste lijsten van deze robot

en: Your picture
nl: Uw afbeelding

en: You are listmaster.
nl: U bent lijstserverbeheerder.

en: You are owner.
nl: U bent beheerder.

en: You are moderator.
nl: U bent moderator.

en: Listmaster
nl: Lijstserverbeheerder

en: Privileged owner
nl: Bevoorrechte beheerder

en: List Options
nl: Lijstopties

en: List Home
nl: Lijstthuispagina

en: Admin
nl: Beheer

en: Moderate
nl: Modereer

en: Message
nl: Bericht

en: Subscriptions
nl: Aanmeldingen

en: Unsubscriptions
nl: Uitschrijvingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Subscriber Options
nl: Opties voor abonnees

en: Archive
nl: Archief

en: Post
nl: Bericht plaatsen

en: Subscribers:
nl: Abonnees:

en: Error rate:
nl: Foutpercentage:

en: Owners:
nl: Beheerders:

note: (concealed)
en: (%1 owners)
nl: (%1 eigenaren)

en: Moderators:
nl: Moderatoren:

en: (same as owners)
nl: (de beheerders)

en: Load certificate
nl: Laad certificaat

en: Contact owners
nl: Lijstbeheer aanschrijven

note: (occurrence)
en: %1 occurrence(s) found
nl: %1 keer gevonden

note: (email)
en: <strong>%1</strong> is subscribed to the following mailing lists
nl: <strong>%1</strong> staat ingeschreven op de volgende mailinglijsten

en: Others
nl: Overige

note: (user.email)
en: No subscriptions with address <strong>%1</strong>!
nl: Geen inschrijvingen met adres <strong>%1</strong>!

en: No mailing list available.
nl: Geen mailinglijsten beschikbaar.

en: Browse lists by categories
nl: Lijsten doorbladeren naar categorie

en: List of lists
nl: Overzicht van lijsten

note: (user.email)
en: You have logged in with email address %1.
nl: U bent ingelogd met e-mail adres %1

en: Login
nl: Inloggen

en: In order to perform a privileged operation (one that requires your email address), you need to login.
nl: Om bij je persoonlijke omgeving te kunnen of geprivilegieerde bewerkingen (die je e-mailadres vereisen) uit te voeren, moet je inloggen.

en: To login, select your organization authentication server below:
nl: Om in te loggen selecteert u hieronder de authentificatieserver van uw organisatie:

en: Click to select
nl: Klik om te kiezen

en: email address:
nl: e-mailadres:

en: password:
nl: wachtwoord:

en: Authentication help
nl: Authenticatiehulp

en: First login?
nl: Eerste aanmelding?

en: Lost password?
nl: Wachtwoord verloren?

en: Select templates type:
nl: Kies een sjabloontype:

en: Select a list:
nl: Kies een lijst:

en: template name
nl: sjabloonnaam

en: rm
nl: wis

en: RSS Latest messages
nl: RSS: Nieuwste berichten

en: RSS Latest documents
nl: RSS: Nieuwste documenten

en: RSS Latest lists
nl: RSS-kanaal nieuwste lijsten

en: RSS Active lists
nl: RSS-kanaal actieve lijsten

en: Please activate JavaScript in your web browser
nl: Gelieve JavaScript te activeren in uw browser

en: List not activated yet. Please wait until a listmaster activated it to be able to use it.
nl: De lijst is nog niet geactiveerd. Pas na activering door een lijstserverbeheerder kun je de lijst gebruiken.

en: The mailing list server is in maintenance mode. No operations can be performed during this period.
nl: De mailinglijstserver bevindt zich in onderhoudsmodus. Tijdens deze periode kunnen geen bewerkingen worden uitgevoerd.

en: Modify or delete existing rejection messages
nl: Bestaande afwijzingsberichten wijzigen of verwijderen

en: Listing rejection messages
nl: Afwijzingsberichten bekijken

en: Use as default
nl: Als standaard instellen

en: Message name
nl: Berichtnaam

en: Operation
nl: Handeling

en: Message Name:
nl: Berichtnaam:

en: Default Message
nl: Standaardbericht

en: Save Message
nl: Bericht opslaan

en: Create new rejection messages
nl: Nieuw afwijzingsbericht aanmaken

en: New message name:
nl: Naam nieuw bericht:

en: create
nl: aanmaken

en: Listing messages to moderate
nl: Lijst van berichten om te modereren

en: Bulk moderation
nl: Massamoderatie

en: Distribute selected emails
nl: Gekozen berichten distribueren

en: Reject selected emails
nl: Gekozen berichten afwijzen

en: No notification
nl: Geen authenticatie

en: Server default rejection message
nl: Standaardafwijzingsbericht van de server

en: Add to blocklist
nl: Aan zwarte lijst toevoegen

en: No messages to moderate
nl: Geen berichten om te modereren

en: Moderation management
nl: Moderatiebeheer

en: edit blocklist
nl: zwarte lijst wijzigen

en: Manage rejection messages
nl: Afwijzingsberichten beheren

en: Current message
nl: Huidig bericht

en: You are subscribed to or managing the following lists.
nl: U bent ingeschreven op of beheert de volgende lijsten.

note: (l.value.liststartdate,l.value.listenddate)
en: Suspended from %1 to %2
nl: Opgeschort van %1 tot %2

note: (l.value.liststartdate)
en: Suspended from %1 to indefinite end date
nl: Opgeschort vanaf %1 voor onbepaalde tijd

en: Review members
nl: Bekijk leden

en: No subscription.
nl: Geen inschrijving.

en: Create a list using a template
nl: Een lijst aanmaken vanuit een sjabloon

en: Copy an existing list
nl: Een bestaande lijst kopiëren

en: Listmaster Admin
nl: Lijstserverbeheer

en: Lists
nl: Lijsten

en: View Pending (Requested) lists
nl: Openstaande aanvragen voor nieuwe lijsten

en: View Closed Lists
nl: Gesloten lijsten bekijken

en: Users
nl: Gebruikers

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Virtual Robots
nl: Virtuele Robots

en: Edit Robot Config
nl: Robotinstellingen wijzigen

en: Submitting a bug, a feature request
nl: Een foutrapport of wens tot verbetering insturen

en: Index of lists
nl: Lijstindex

en: others
nl: andere

en: Basic Operations
nl: Basishandelingen

en: Edit List Config
nl: Lijstinstellingen

en: List description/homepage
nl: Omschrijving/thuispagina van de lijst

en: Message templates
nl: Berichtsjablonen

en: Blocklist
nl: Zwarte lijst

en: Manage Archives
nl: Archieven beheren

en: Logs
nl: Logboeken

en: Sending an HTML page to the list
nl: Een HTML-pagina naar de lijst sturen

en: Sending a message to the list
nl: Een bericht naar de lijst sturen

en: Send a message
nl: Een bericht sturen

en: Send an html page
nl: Een HTML-pagina sturen

en: User mode
nl: Gebruikersmodus

en: Expert mode
nl: Expertmodus

en: Administration Tasks
nl: Beheertaken

note: (list_to_admin.key)
en: List %1:
nl: Lijst %1:

note: (list_to_admin.value.mod_message) (year.value.item(month))
en: %1 message(s)
nl: %1 bericht(en)

note: (list_to_admin.value.mod_shared_total)
en: %1 document(s)
nl: %1 document(en)

note: (list_to_admin.value.mod_subscription)
en: %1 subscription request(s)
nl: %1 verzoek(en) tot inschrijving

note: (list_to_admin.value.mod_signoff)
en: %1 unsubscription request(s)
nl: %1 verzoek(en) tot uitchrijving

en: User Errors
nl: Gebruikersfouten

note: (user_with_errors.key)
en:  List %1:
nl:  Lijst %1:

en: please contact the list owners
nl: neem contact op met de lijstbeheerders

note: (user_with_errors.value.first)
en: first bounce: %1
nl: eerste onbestelbare bericht: %1

note: (user_with_errors.value.last)
en: last bounce: %1
nl: laatste onbestelbare bericht: %1

note: (user_with_errors.value.type)
en: Last bounce category: %1
nl: Categorie laatste onbestelbare bericht: %1

en: Setting your picture for this list
nl: Uw afbeelding voor deze lijst instellen

note: (conf.pictures_max_size / 1024)
en: You can upload your picture below. It will be available in the list review page. The picture should use a standard format (GIF, JPEG or PNG) and the file size should not exceed %1 Kb.
nl: U kunt hieronder uw afbeelding uploaden. Deze wordt ook getoond in de lijst met abonnees. De afbeelding moet in een standaardformaat zijn (GIF, JPEG of PNG) en niet groter zijn dan %1 kilobytes.

en: Your picture in the subscribers list
nl: Uw afbeelding in de abonneelijst

en: User preferences
nl: Gebruikersvoorkeuren

en: Connection expiration period:
nl: Verlooptijd voor verbindingen:

en: Changing your email address
nl: Verander uw emailadres

en: You can update your email address for all your list memberships at once. Any list owner or list moderator email addresses will also be updated.
nl: U kunt uw e-mailadres voor al uw lijstabonnementen tegelijk bijwerken. Bent u lijstbeheerder of -moderator, dan wordt uw adres daarvoor ook bijgewerkt.

en: New email address:
nl: Nieuw e-mailadres:

en: Change Email
nl: E-mailadres wijzigen

en: Changing your password
nl: Verander uw wachtwoord

en: Re-enter your new password:
nl: Nogmaals uw nieuwe wachtwoord:

en: Enter your password:
nl: Uw wachtwoord:

en: Operation successful. The message will be deleted as soon as possible. This task may be performed in a few minutes.
nl: Operatie gelukt.  Het bericht wordt zo snel mogelijk verwijderd.  Dit kan enkele minuten duren.

en: Unable to find the message to delete. This message was probably received without a Message-ID. Please refer this to listmaster with the complete URL of the message concerned.
nl: Het te verwijderen bericht kon niet worden gevonden. Waarschijnlijk is het binnengekomen zonder Message-ID. Neem contact op met de lijstserverbeheerder en vermeld de volledige URL van het betrokken bericht.

en: Unable to find the message to delete
nl: Ik kan het bericht niet vinden om te verwijderen

en: Error while deleting this message, please refer to listmaster with the complete URL of the message concerned.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van dit bericht. Neem contact op met de lijstserverbeheerder en vermeld de volledige URL van het betrokken bericht.

en: Renaming the list
nl: Deze lijst hernoemen

en: Rename this list
nl: Hernoem deze lijst

en: You requested an account creation on this list server.
nl: U vroeg om een account aan te maken op deze lijstserver.

en: You will receive an email that will allow you to choose your password.
nl: U krijgt een e-mail waarmee u uw wachtwoord kunt kiezen.

en: Please enter your email address to begin the registration process.
nl: Voer uw e-mailadres in om de registratie te beginnen.

en: You have forgotten your password. You must renew it.
nl: U hebt uw wachtwoord vergeten. Er moet een nieuwe worden ingesteld.

en: Your e-mail address:
nl: Uw e-mailadres:

en: Report abuse
nl: Misbruik melden

en: Tag this mail
nl: Dit bericht markeren

note: (date)
en: Date: %1
nl: Datum: %1

note: (subject)
en: Subject: %1
nl: Onderwerp: %1

en: Message sent
nl: Bericht verstuurd

en: We were not able to send you a validation message.
nl: Wij konden u geen bevestigingsbericht sturen.

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: Manage list members
nl: Abonnees beheren

en: Pending subscriptions
nl: Openstaande inschrijvingen

en: Pending unsubscriptions
nl: Openstaande uitschrijvingen

en: Exclude
nl: Verbannen

en: Subscription reminder message
nl: Herinneringsbericht inschrijving

en: Remind all
nl: Iedereen herinneren

en: Add Subscribers
nl: Abonnees toevoegen

en: Email address:
nl: E-mailadres:

en: Multiple add
nl: Voeg meerdere toe

en: Search for a User
nl: Een gebruiker zoeken

en: Search for a user by email address, name or part of them:
nl: Een gebruiker zoeken op e-mailadres, naam, of een deel daarvan:

en: Enter a name, email or part of them
nl: Voer een naam, e-mail of een deel ervan in

en: Selection too wide, unable to display selection
nl: Te veel geselecteerd

en: Subscriber Table
nl: Abonneelijst

en: Excluded users
nl: Adressen van verbannen abonnees

en: List of exclude
nl: Lijst met verbannen adressen

en: Email
nl: E-mail

en: Since
nl: Sinds

en: Page size
nl: Paginaformaat

en: Change
nl: Veranderen

en: Previous page
nl: Vorige pagina

note: (page,total_page) ($PAGENUM$,$NUMOFPAGES$)
en: page %1 / %2
nl: pagina %1 / %2

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: List has no owners
nl: De lijst heeft geen beheerders

en: List has no moderators
nl: De lijst heeft geen moderatoren

en: Add owners
nl: Beheerders toevoegen

en: Add moderators
nl: Moderatoren toevoegen

en: View user
nl: Gebruiker bekijken

en: Instantiation date
nl: Aanmaak datum

en: Manage bouncing list members
nl: Abonnees met onbestelbare adressen beheren

en: Table to display list bounces
nl: Tabel voor weergave onbestelbare berichten

en: Bounce score
nl: Teller onbestelbare berichten

en: Number of bounces
nl: Aantal onbestelbare berichten

en: First bounce
nl: Eerste onbestelbare bericht

en: Last bounce
nl: Laatste onbestelbare bericht

en: no score
nl: geen

en: Reset errors for selected users
nl: Reset fouten voor geselecteerde abonnees

en: No bouncing members
nl: Geen abonnees met onbestelbare adressen

en: Server error
nl: Serverfout

en:  new lists
nl:  nieuwe lijsten

en:  active lists
nl:  actieve lijsten

en:  most recent messages
nl:  nieuwste berichten

en:  most recent documents
nl:  nieuwste documenten

note: (count)
en: The %1 new lists
nl: De %1 nieuwe lijsten

note: (for)
en: for %1 days
nl: sinds %1 dagen

note: (count)
en: The %1 most active lists
nl: De %1 actiefste lijsten

en: The most active lists
nl: De actiefste lijsten

note: (count)
en: The %1 most recent messages
nl: De %1 nieuwste berichten

en: Most recent messages
nl: De recentste berichten

note: (for)
en: for %1 days
nl: sinds %1 dagen

note: (count)
en: The %1 most recent shared documents
nl: De %1 nieuwste gedeelde documenten

en: Most recent shared documents
nl: Nieuwste gedeelde documenten

note: (l.name,domain,l.subject,l.msg_count)
en: %1@%2 - %3: %4 messages
nl: %1@%2 - %3: %4 berichten

note: (l.average)
en: %1 by day
nl: %1 per dag

note: (d.label)
en: Bookmark %1
nl: Bladwijzer %1

en: Update RSS URL
nl: RSS-URL bijwerken

en: latest arc:
nl: laatst gearchiveerde berichten:

en: latest document:
nl: laatst gepubliceerde documenten:

en: active lists:
nl: actieve lijsten:

en: latest lists:
nl: nieuwste lijsten:

en: Scenario test module
nl: Scenariotest-module

en: Scenario name:
nl: Scenarionaam:

en: sender email:
nl: e-mailadres afzender:

en: Related email:
nl: Gerelateerd e-mailadres:

en: Remote IP address:
nl: Extern IP-adres:

en: Remote host:
nl: Externe host:

en: Auth method:
nl: Authenticatiemethode:

en: get matched rule
nl: overeenkomende regel tonen

en: Search for list(s)
nl: Lijst(en) zoeken

en: Enter a list name
nl: Voer een lijstnaam in

en: Search lists
nl: Zoek lijsten

en: User search result:
nl: Resultaat zoekopdracht gebruiker:

note: (email)
en: Lists which %1 is subscribed to
nl: De lijsten waarop %1 staat ingeschreven

en: role
nl: rol

en: reception
nl: ontvangst

en: topics
nl: thema's

en: bounce
nl: onbestelbaar bericht

en: member
nl: lid

en: Information
nl: Informatie

en: The following virtual robots are running on this server:
nl: De volgende virtuele robots draaien op deze server:

en: Listmaster(s):
nl: Lijstserverbeheerder(s):

en: No Virtual Robot defined on this server
nl: Geen virtuele robots zijn gedefinieerd op deze server.

en: Search User
nl: Zoek Gebruiker

en: Sessions
nl: Sessies

en: Show Sessions
nl: Sessies tonen

en: Current email address:
nl: Huidig e-mailadres:

en: Update user's email
nl: E-mailadres gebruiker bijwerken

en: Listmasters can switch context (impersonate) other users; this may be useful when providing assistance or when testing privileges.  Enter the email address of the user you'd like to switch context to:
nl: Lijstserverbeheerders kunnen van context (identiteit) wisselen en zich zo als iemand anders voordoen. Dit kan handig zijn om iemand te helpen of om gebruikersrechten te controleren. Geef het e-mailadres op van de gebruiker wiens identiteit u wilt aannemen:

en: Rebuild archive
nl: Herbouw archief

en: Rebuild archives for all lists
nl: Archieven voor alle lijsten opnieuw opbouwen

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Rebuild all
nl: Hergenereer archief

en: Edit default list template
nl: Standaardlijstsjabloon bewerken

en: Edit site-wide templates
nl: Site-brede sjablonen bewerken

en: view translations
nl: vertalingen bekijken

en: Customize templates
nl: Wijzig sjablonen

en: Disable template variables dump
nl: Weergave sjabloonvariabelen uitschakelen

en: Enable template variables dump
nl: Weergave sjabloonvariabelen inschakelen

en: Skins administration page
nl: Skinsbeheerpagina

en: View main config
nl: Hoofdinstellingen weergeven

en: semantic
nl: semantisch

note: (process_id,loop_count,start_time)
en: This FastCGI process (%1) has served %2 pages since %3.
nl: Dit FastCGI-proces (%1) heeft %2 pagina's verwerkt sinds %3.

note: (list_request_by,list_request_date)
en: List requested by %1 on %2
nl: Lijst aangevraagd door %1 op %2

en: Close it
nl: Sluiten

en: Install it
nl: Installeren

en: submit
nl: indienen

en: notify owner
nl: beheerder in kennis stellen

en: Information file
nl: Informatiebestand

en: Configuration file
nl: Configuratie bestand

en: Language Selection
nl: Taalkeuze

en: Validate your language selection
nl: Bevestig uw taalkeuze

en: Set language
nl: Taal instellen

en: HTTPS authentication information
nl: Informatie over authenticatie met HTTPS

en: User certificate belong to
nl: Gebruikerscertificaat is van

en: Certificate expiration date
nl: Certificaat verloop datum

en: Certificate issuer
nl: Certificaat uitgever

en: Cipher key size used
nl: Gebruiker sleutelgrootte

en: Exclusion table
nl: Tabel verbannen gebruikers

en: No user excluded.
nl: Er zijn geen verbannen gebruikers.

en: Sessions list
nl: Sessielijst

en: last hit date
nl: datum laatste opvraag

en: start date
nl: begindatum

en: hit count
nl: aantal opvragen

en: remote address
nl: extern adres

en: User email
nl: E-mailadres gebruiker

en: Listing unsubscription to moderate
nl: Lijst van te modereren uitschrijvingen

en: Delete selected addresses
nl: Geselecteerde adressen verwijderen

en: Reject selected addresses
nl: Wijs geselecteerde adressen af

en: No unsubscription requests
nl: Geen verzoeken tot uitschrijving

note: (list,email)
en: You are not subscribed to list %1 with e-mail address %2
nl: U bent niet geabonneerd op de lijst %1 met het e-mailadres %2

note: (list)
en: You asked to be unsubscribed from list %1
nl: U hebt gevraagd om van de lijst %1 uitgeschreven te worden

en: To confirm your request, please click the button below:
nl: Klik op onderstaande knop om uw verzoek te bevestigen:

note: (list)
en: I unsubscribe from list %1
nl: Ik schrijf me uit bij lijst %1

en: Colors
nl: Kleuren

en: parameter
nl: instelling

en: parameter usage
nl: gebruik van de instelling

en: Miscellaneous texts font color
nl: Letterkleur overige teksten

en: hovered buttons
nl: knoppen onder muisaanwijzer

en: notice messages.
nl: kennisgevingsberichten.

en: deprecated
nl: verouderd

en: Send me a confirmation password
nl: Stuur me een bevestigingswachtwoord

note: (init_email)
en: A confirmation password has been sent to your email address %1. Please check your email inbox for the message containing the confirmation link.
nl: Er is een bevestigingswachtwoord gestuurd naar uw e-mailadres %1. Zoek in uw inbox het bericht op met daarin de bevestigingslink.

note: (listname)
en: List %1 statistics
nl: Statistieken lijst %1

note: (shared_size)
en: Shared document directory size: %1 kB
nl: Grootte directory gedeelde documenten: %1 kB

note: (arc_size)
en: Web archives size: %1 kB
nl: Grootte webarchieven: %1 kB

en: List of subscriptions to moderate
nl: Lijst van te modereren inschrijvingen

en: Add selected addresses
nl: Voeg geselecteerde adressen toe

en: No subscription requests
nl: Geen abonneer aanvraag

en: Your list options
nl: Uw lijstopties

en: Member since:
nl: Lid sinds:

en: Receiving mode:
nl: Ontvangstmodus:

en: Topic subscription:
nl: Thema-abonnement:

en: Disable topics subscription
nl: Inschrijving op thema's uitzetten

en: Restore subscription
nl: Abonnement herstellen

en: Your subscription is suspended.
nl: Uw abonnement is opgeschort.

en: From:
nl: Van:

en: To:
nl: Tot:

en: Resume my subscription
nl: Mijn abonnement hervatten

en: Suspend subscription
nl: Abonnement opschorten

en: You can suspend your membership by using the button below. The suspend option prevents delivery of emails, this can be useful if you are out of the office for some time.
nl: U kunt uw lidmaatschap opschorten met de knop hieronder. Hierdoor wordt de levering van berichten stopgezet, wat handig kan zijn als u op vakantie bent.

en: Suspend my membership indefinitely
nl: Mijn abonnement voor onbepaalde tijd opschorten

en: Suspend my subscriptions
nl: Mijn abonnementen opschorten

note: (list)
en: You are already subscribed to list %1
nl: U bent al geabonneerd op de lijst %1

note: (list)
en: You want to subscribe to list %1.
nl: U wilt zich op de lijst %1 inschrijven.

note: (list) (report_param.listname)
en: You've made a subscription request to %1.
nl: U vroeg om ingeschreven te worden bij de lijst %1

note: (list)
en: I subscribe to list %1
nl: Ik abonneer me op lijst %1

en: List members
nl: Abonnees

en: Domain
nl: Domein

en: Reception
nl: Ontvangst

en: Sources
nl: Bronnen

en: Sub date
nl: Datum inschrijving

en: bouncing
nl: onbestelbaar

en: List has no subscribers
nl: De lijst heeft geen abonnees

en: Manage your subscriptions
nl: Beheer uw inschrijvingen

en: You are subscribed to the following lists
nl: U staat ingeschreven op de volgende lijsten

note: (sub.liststartdate)
en: Suspended from %1 to
nl: Opgeschort van %1 tot

note: (l.key)
en: Check to restore reception from list %1
nl: Markeer om weer berichten van de lijst %1 te ontvangen

note: (l.key)
en: Check to suspend or unsubscribe from list %1
nl: Markeer om uw abonnement op de lijst %1 op te schorten of te beëindigen

en: You are not allowed to suspend your subscription / unsusbscribe from this list.
nl: U hebt geen toestemming voor het opschorten van uw abonnement of uitschrijven van deze lijst.

en: Toggle selection
nl: Selectie omwisselen

en: Resume my subscriptions
nl: Mijn abonnementen hervatten

en: Sympa menu
nl: Menu Sympa

en: Home
nl: Hoofdpagina

en: Request a List
nl: Een lijst aanvragen

en: Search form
nl: Zoekformulier

en: Index of Lists
nl: Lijstindex

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Give us feedback about this new Sympa version
nl: Geef ons je reactie op deze nieuwe versie van Sympa

en: Feedback
nl: Terugkoppeling

en: Lists Families
nl: Lijstfamilies

en: reason
nl: reden

en: The requested ticket has expired.
nl: De bevestigingscode is verlopen.

en: Please login or request a new validation link
nl: Meld u aan of vraag om een nieuwe bevestigingslink

en: The requested authentication ticket is unrecognized or has expired.
nl: De bevestigingscode is niet herkend of is verlopen.

en: Message tracking
nl: Volgen van berichten

note: (msgid)
en: Message-Id: %1
nl: Bericht-ID: %1

en: Reception Option
nl: Ontvangstoptie

en: Delivery Status
nl: Afleverstatus

en: Notification Date
nl: Datum kennisgeving

en: Notification
nl: Kennisgeving

en: View notification
nl: Kennisgeving bekijken

en: Sympa could not deliver the requested page for the following reason:
nl: Sympa kon de gewenste pagina niet opleveren, want:

en: Restore identity
nl: Identiteit terugzetten

en: My preferences
nl: Mijn voorkeuren

en: Logout
nl: Uitloggen

note: (tracking_info.status)
en: Delivery Status: %1
nl: Afleverstatus: %1

note: (tracking_info.arrival_date)
en: Notification Date: %1
nl: Datum kennisgeving: %1

en: Logs view
nl: Inzage logboeken

en: Search by:
nl: Zoeken op:

en: Message Id
nl: Bericht-ID

en: Search by date from:
nl: Op datum zoeken vanaf:

en: Search by type:
nl: Op type zoeken:

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Bounce management
nl: Beheer onbestelbare berichten

en: List Management
nl: Lijstbeheer

en: User management
nl: Gebruikersbeheer

en: Web documents management
nl: Beheer webdocumenten

en: Search by IP:
nl: Op IP-adres zoeken:

en: Search period:
nl: Zoekperiode:

note: (list)
en: Research was carried out in list <strong>%1</strong>.
nl: Er is in de lijst <strong>%1</strong> gezocht.

note: (total_results)
en: %1 results
nl: %1 resulta(a)t(en)

en: Logs table
nl: Overzicht logboeken

en: List
nl: Lijst

en: Action
nl: Handeling

en: Parameters
nl: Instellingen

en: Target Email
nl: Doeladres

en: Message ID
nl: Bericht-ID

en: Error type
nl: Fouttype

en: User Email
nl: E-mailadres gebruiker

en: User IP
nl: IP-adres gebruiker

en: Service
nl: Dienst

en: Other events
nl: Andere gebeurtenissen

en: Report message as undetected spam
nl: Bericht melden als niet herkende spam

en: You should reject spam messages quietly because the sender of a spam message is often spoofed, if you really want to send this notification, please confirm.
nl: U kunt bij het weigeren van spamberichten beter geen bevestiging terug sturen, want de afzender is vaak vervalst. Wilt u deze kennisgeving toch sturen, bevestig dit dan.

note: (list.name)
en: List %1 automatic bounce management
nl: Lijst %1: automatisch beheer onbestelbare berichten

note: (total,list.name)
en: Because we received MANY non-delivery reports, the %1 subscribers listed below have been notified that they might be removed from list %2:
nl: Omdat we vele berichten niet konden afleveren, hebben we de onderstaande %1 abonnees gewaarschuwd dat ze van de lijst %2 verwijderd kunnen worden:

note: (total,list.name)
en: Because we received MANY non-delivery reports, the %1 subscribers listed below have been removed from list %2:
nl: Omdat we vele berichten niet konden afleveren, hebben we de onderstaande %1 abonnees verwijderd van de lijst %2:

en: Managing bouncing subscribers:
nl: Beheer abonnees met onbestelbare adressen:

note: (list.name)
en: Unsubscribed from %1
nl: Uitgeschreven van lijst %1

note: (user.email,list.name,domain)
en: Your email address (%1) has been removed from list %2@%3
nl: Uw emailadres (%1) is verwijderd van lijst %2@%3

en: bye!
nl: tot ziens!

en: near expiration of your certificate
nl: uw certificaat is bijna verlopen

note: (expiration_date)
en: Your authentication certificate will expire on %1.
nl: Uw authenticatiecertificaat verloopt op %1.

en: The certificate subject is:
nl: Het onderwerp van het certificaat is:

en: You won't receive the signed messages from your lists.
nl: U zult de ondertekende berichten van uw lijsten niet ontvangen.

en: Results of your commands
nl: De resultaten van uw commando

en: Command has been performed:
nl: Dit commando is uitgevoerd:

en: These commands have been performed:
nl: Deze commando's zijn uitgevoerd:

note: (notice.listname) (auth.listname) (u_err.listname) (i_err.listname) (list.name)
en: Subscription request to list %1
nl: Aanvraag voor inschrijven op lijst %1

note: (notice.listname) (auth.listname) (u_err.listname) (i_err.listname) (list.name)
en: UNsubscription request from list %1
nl: Aanvraag voor uitschrijven van lijst %1

en: Command has been rejected:
nl: Uw bericht is afgewezen

en: These commands have been rejected:
nl: Deze commando's zijn afgewezen:

en: Command has failed:
nl: Commando mislukt:

en: These commands have failed:
nl: Deze commando's zijn mislukt:

en: Command has failed because of an internal server error:
nl: Commando mislukt vanwege een interne serverfout:

en: These commands have failed because of an internal server error:
nl: Deze commando's zijn mislukt vanwege een interne serverfout:

note: (conf.wwsympa_url)
en: For further information, check the mailing list web site %1
nl: Hebt u verder nog vragen, kijk dan op de website van de mailinglijst: %1

en: Your document has been installed
nl: Uw document is geïnstalleerd

note: (filename,list.name,domain,installed_by)
en: Your document %1 for list %2@%3 has been installed by %4 list moderator.
nl: Uw document %1 voor de lijst %2@%3 is geïnstalleerd door de moderator %4.

en: The list document repository:
nl: Documentenverzameling van de lijst:

en: Your document has been rejected
nl: Uw bericht is afgewezen

note: (filename,list.name,domain,rejected_by)
en: Your document %1 for list %2@%3 has been rejected by %4 list moderator.
nl: Uw document %1 voor de lijst %2@%3 is afgewezen door de moderator %4.

en: Message was successfully delivered
nl: Het bericht is afgeleverd

en: List could not be created
nl: De lijst kon niet worden aangemaakt

en: List unknown
nl: Onbekende lijst

en: Too large message
nl: Bericht te groot

en: Message distribution: Internal server error
nl: Distributie van berichten: Interne serverfout

en: Message distribution: User error
nl: Distributie van berichten: Gebruikersfout

en: Cannot personalize message
nl: Kan bericht niet personaliseren

en: A virus in your mail
nl: Een virus in uw bericht

en: Message distribution: Authorization denied
nl: Distributie van berichten: Toestemming geweigerd

note: (action)
en: Delivery Status Notification: %1
nl: Kennisgeving afleverstatus: %1

en: This is an automatic response sent by Sympa Mailing Lists Manager.
nl: Dit is een automatisch bericht verstuurd door Sympa Mailing Lists Manager.

note: (recipient)
en: Impossible to distribute your message for list '%1' for the following reason:
nl: Het is niet mogelijk om uw bericht naar de lijst '%1' door te sturen, om de volgende reden:

note: (listname)
en: The %1 list could not be created.
nl: De lijst %1 kon niet worden aangemaakt.

note: (listname) (recipient) (report_param.listname)
en: List '%1' does not exist.
nl: De lijst '%1' bestaat niet.

note: (list.name,domain)
en: For further information, please contact %1-request@%2
nl: Heeft u verder nog vragen, stuur dan een e-mail naar %1-request@%2

note: (conf.listmaster_email,domain)
en: For further information, please contact %1@%2
nl: Heeft u verder nog vragen, stuur dan een e-mail naar %1@%2

note: (list.name,"${conf.email}@${domain}",domain,cmd)
en: The following message was sent to list '%1' and it contains a line '%4' that can be interpreted as a command.
    
    If your message contained a command (like subscribe, unsubscribe, help, index, get, ...), please note that commands should never be sent to lists. Commands must be sent to %2 exclusively.
    
    If your message was really meant to be sent to the list, it was interpreted by the software as a command. Please contact the list owner:
      %1-request@%3
    so that they can take care of your message.
    
    Thank you for your attention.
nl: Het volgende bericht is naar de lijst '%1' gestuurd, maar bevat een regel '%4' die als commando voor de lijstserver zou kunnen worden opgevat.
    
    Als uw bericht inderdaad een commando bevatte (zoals subscribe, unsubscribe, help, index, get, enz.), onthoud dan aub. dat commando's voor de lijstserver nooit naar de lijst zelf gestuurd moeten worden, maar alleen naar het adres %2.
    
    Als uw bericht echter wel voor de lijst bedoeld was, dan is het door de software verkeerd opgevat als commando. Neem in dat geval contact op met de lijstbeheerder:
      %1-request@%3
    zodat deze uw bericht kan afhandelen.
    
    Bedankt voor uw aandacht.

en: No command found in message.
nl: Geen commando gevonden in het bericht.

note: (virus_name,recipient,sender)
en: Our viruschecker found a virus named %1 in a message addressed to %2 and that seems to be yours (From: %3).
nl: Onze virusscanner heeft een virus met de naam %1 gevonden in een bericht geadresseerd aan %2 dat van u afkomstig lijkt (Van: %3).

en: Delivery of this message has been blocked.
nl: Het zou verstandig zijn om uw systeem op virussen te controleren.

en: The following address is not a known mailing list:
nl: Het volgende adres is geen bekende mailinglijst:

en: To find out the correct list name, ask for this server's lists directory:
nl: Om de goede naam te vinden kijkt u in het lijstenoverzicht van deze server:

note: (list.name,date)
en: %1 Digest %2
nl: %1: bundel voor %2

note: (list.name,date,current_group,total_group)
en: %1 Digest %2 (%3/%4)
nl: %1: bundel voor %2 (%3/%4)

note: (list.name,date)
en: End of %1 Digest %2
nl: Einde lijstbundel %1 van %2

note: (list.name,date)
en: %1 digest %2
nl: Lijstbundel %1 van %2

note: (list.name)
en: Removed from %1
nl: Verwijderd van %1

note: (user.email,list.name,domain)
en: Your address (%1) has been removed from list
    %2@%3
    because you didn't confirm your subscription.
nl: Uw adres (%1) is verwijderd van de lijst
    %2@%3
    omdat u uw abonnement niet hebt bevestigd.

en: You can subscribe again:
nl: U kunt zich opnieuw inschrijven:

note: (list.name)
en: resubscription to %1
nl: herinschrijven voor lijst %1

note: (list.name,domain,user.email)
en: You have been subscriber of list %1@%2 with email %3 for 1 year or more.
nl: Meer dan een jaar geleden heeft u zich ingeschreven op de lijst %1@%2 met emailadres %3;

en: Everything about this list:
nl: Alles over deze lijst:

en: Unsubscription:
nl: Uitschrijven:

en: Information about this list:
nl: Informatie over deze lijst:

note: (list.name,date)
en: End of digest for list %1 - %2
nl: Einde van de samenvatting van de lijst %1 - %2

note: (user.email)
en: Summary of your subscription (using the e-mail %1).
nl: Samenvatting van uw abonnement (met het emailadres %1).

en: If you want to unsubscribe from some list, please save this mail.
nl: Wanneer u zich wilt uitschrijven van een lijst, bewaart u dan deze mail.

en: For each list here is a mail address to use if you want to unsubscribe.
nl: Voor elke lijst is er een mailadres waarmee u zich kunt uitschrijven.

note: ("${conf.email}@${domain}")
en: All commands must be sent to the electronic address %1.
nl: Alle commando's dienen naar het volgende adres gestuurd te worden: %1

en: Available commands are:
nl: Beschikbare commando's zijn:

en: INFO <list>                 * Information about a list
nl: INFO <list>                 * Informatie over een lijst

en: LISts                       * Directory of lists managed on this node
nl: LISts                       * Alle lijsten die bestaan op deze server

en: REView <list>               * Displays the subscribers to <list>
nl: REView <list>               * Laat de abonnees zien van lijst <list>

en: WHICH                       * Displays which lists you are subscribed to
nl: WHICH                       * Laat de lijsten zien waarop u geabonneerd bent

en: SET <list>|* NOMAIL         * To suspend the message reception for <list>
nl: SET <list>|* NOMAIL         * Ontvangst berichten van <list> stopzetten

en: SET <list>|* DIGEST         * Message reception in compilation mode
nl: SET <list>|* DIGEST         * De berichten ontvangen in bundels

en: SET <list>|* SUMMARY        * Receiving the message index only
nl: SET <list>|* SUMMARY        * Alleen berichtenindex ontvangen

en: SET <list>|* NOTICE         * Receiving message subject only
nl: SET <list>|* NOTICE         * Alleen onderwerpen van berichten ontvangen

en: SET <list>|* MAIL           * <list> reception in normal mode
nl: SET <list>|* MAIL           * Normale ontvangst berichten van lijst <list>

en: SET <list>|* CONCEAL        * To become unlisted (hidden subscriber address)
nl: SET <list>|* CONCEAL        * Geheim abonnement (verberg abonnee-adres)

en: SET <list>|* NOCONCEAL      * Subscriber address visible via REView
nl: SET <list>|* NOCONCEAL      * Inzage adres mogelijk via REView

en: INDex <list>                * <list> archive file list
nl: INDex <list>                * Overzicht archiefbestanden voor lijst <list>

en: GET <list> <file>           * To get <file> of <list> archive
nl: GET <list> <file>           * Bestand <file> uit lijstarchief <list> ophalen

en: LAST <list>                 * Used to received the last message from <list>
nl: LAST <list>                 * Het laatste bericht van <list> ontvangen

en: INVITE <list> <email>       * Invite <email> for subscription in <list>
nl: INVITE <list> <email> * Nodig <email> uit voor inschrijving op <list>

en: The following commands are available only for lists owners or moderators:
nl: De volgende commando's zijn alleen beschikbaar voor lijstbeheerders of moderators:

en: DEL <list> user@host            * To delete a user from a list
nl: DEL <list> user@host            * Een gebruiker van een lijst verwijderen

en: STATS <list>                    * To consult the statistics for <list>
nl: STATS <list>                    * Statistieken voor lijst <list> inzien

en: DISTribute <list> <key>        * Moderation: to validate a message
nl: DISTribute <list> <key>        * Moderatie: een bericht goedkeuren

en: REJect <list> <key>            * Moderation: to reject a message
nl: REJect <list> <key>            * Moderatie: een bericht afwijzen

en: MODINDEX <list>                 * Moderation: to view the list of messages to moderate
nl: MODINDEX <list>                 * Moderatie: overzicht te modereren berichten

note: (list.name)
en: Archives index of list %1
nl: Archiefindex voor de lijst %1

note: (list.name,domain)
en: Information regarding list %1@%2:
nl: Informatie over de lijst %1@%2:

note: (list.subject)
en: Subject          : %1
nl: Onderwerp        : %1

note: (o.gecos)
en: Owner             : %1
nl: Beheerder         : %1

note: (subscribe)
en: Subscription      : %1
nl: Abonnement        : %1

note: (unsubscribe)
en: Unsubscription    : %1
nl: Uitschrijven      : %1

note: (send)
en: Sending messages  : %1
nl: Stuurt berichten  : %1

note: (review)
en: Review subscribers: %1
nl: Inzage abonnees   : %1

note: ('')
en: Reply to           : %1
nl: Antwoord aan       : %1

note: (max_size)
en: Maximum size      : %1
nl: Maximumgrootte    : %1

note: (digest)
en: Digest            : %1
nl: Bundel            : %1

note: ('')
en: Receiving modes   : %1
nl: Ontvangstmodi     : %1

note: (url)
en: Homepage          : %1
nl: Thuispagina       : %1

note: (list.name)
en: Invitation to join list %1
nl: Uitnodiging om in te schrijven op lijst %1

note: (list.subject)
en: This list is about %1, so you are probably concerned.
nl: Deze lijst gaat over %1, wat voor u wellicht relevant is.

en: To subscribe, click the following URL:
nl: Om u te abonneren klikt u op de volgende URL:

note: (conf.email,domain)
en: Or send a message to %1@%2 with the following subject:
nl: Of stuur een bericht naar %1@%2 met het volgende onderwerp:

en: If you don't want to subscribe just ignore this message.
nl: Wanneer u zich niet wilt inschrijven kunt u dit bericht gewoon negeren.

note: (list.name) (new_listname)
en: %1 mailing list creation
nl: Aanmaak mailinglijst %1

note: (list.name,domain)
en: %1@%2 mailing list has been activated by listmaster.
nl: De mailinglijst %1@%2 is geactiveerd door de lijstserverbeheerder.

en: homepage
nl: [% list.name %] thuispagina

note: (list.name)
en: %1 admin page
nl: %1 administratie pagina

note: (list.name)
en: Rejected mailing list %1 creation
nl: Aanmaak mailinglijst %1 afgewezen

note: (list.name,domain)
en: %1@%2 mailing list has been rejected by listmaster.
nl: De mailinglijst %1@%2 is afgewezen door de lijstserverbeheerder.

note: (list.name,type)
en: Moderators List %1 / %2
nl: Moderatorslijst %1 / %2

note: (list.name,domain,email)
en: List "%1@%2" creation request from %3
nl: Verzoek tot aanmaak lijst "%1@%2" van %3

note: (email,list.name)
en: %1 requested creation of list "%2"
nl: %1 heeft aanmaak van lijst "%2" gevraagd

en: To activate/delete this mailing list:
nl: Om deze lijst te activeren/verwijderen:

note: (email,old_listname,new_listname)
en: %1 has copied list "%2" as a new list "%3"
nl: %1 heeft de lijst "%2" gekopieerd naar de nieuwe lijst "%3"

note: (list.name)
en: List "%1" renaming
nl: Hernoemen lijst "%1"

note: (email,old_listname,new_listname)
en: %1 has renamed list "%2" to "%3"
nl: %1 heeft de naam van lijst "%2" veranderd in "%3"

en: No database
nl: Geen database

note: (db_type)
en: No database driver for %1
nl: Geen database-driver voor %1

note: (crashed_process)
en: Previous process %1 crashed
nl: Het vorige proces %1 is gecrasht

note: (crash_date)
en: Date of crash: %1
nl: Crashdatum: %1

en: Errors:
nl: Fouten:

en: Check log file for further details.
nl: Kijk in het logboek voor verdere details.

en: Password should be rehashed
nl: Wachtwoord moet opnieuw gehasht worden

en: CSS files have been updated
nl: Er zijn CSS-bestanden bijgewerkt

note: (target,message)
en: Cannot make directory %1: %2.
nl: Kan map %1 niet aanmaken: %2.

note: (file,message)
en: Cannot open file %1: %2.
nl: Kan bestand %1 niet uploaden: %2.

note: (message)
en: Parsing template failed: %1.
nl: Verwerking sjabloon mislukt: %1

en: Database connection restored
nl: Verbinding met database hersteld

en: Antivirus scan failed
nl: Antivirus scan mislukt

en: The antivirus scan failed while processing the following file:
nl: De antivirus controle ging niet goed bij het verwerken van het volgende bestand:

en: The error message returned was:
nl: De teruggegeven foutmelding was:

en: Parameter error
nl: Instellingsfout

note: (par_name,par_value)
en: The value for parameter %1 was badly defined: %2
nl: De waarde voor parameter %1 is onjuist ingesteld: %2

note: (action)
en: %1 impossible.
nl: %1 is niet mogelijk.

en: See the logs for more details.
nl: Kijk in de logboeken voor meer details.

en: Unable to create directory
nl: Kon map niet aanmaken

note: (dir)
en: Sympa could not create directory %1
nl: Sympa kon de map %1 niet aanmaken

en: Processing email feedback report failed
nl: De verwerking van het afleveringsrapport is mislukt

en: Sympa could not handle email feedback report.
nl: Sympa was niet in staat het e-mail-feedbackrapport af te handelen.

note: (list.name,domain)
en: List: %1@%2
nl: Lijst: %1@%2

note: (feedback_type)
en: Feedback type: %1
nl: Type terugkoppeling: %1

en: incorrect format of edit_list.conf
nl: fout formaat van edit_list.conf

note: (param0)
en: Refer to documentation to adapt %1.
nl: Verwijs naar de documentatie om "%1" aan te passen

note: (list.name)
en: Failed to include members for list '%1'
nl: Het importeren van abonnees voor lijst '%1' is mislukt

en: Check Sympa log files for more precise information
nl: Kijk de Sympa logfiles na voor meer preciese informatie.

note: (param0)
en: admins update failed for list %1
nl: het bijwerken van de beheerders voor de lijst %1 is mislukt

note: (param0)
en: No owner is defined for list %1.
nl: Er is geen beheerder voor de lijst %1 ingesteld.

en: Check the Sympa log files for more information.
nl: Kijk de Sympa logfiles na voor meer preciese informatie.

note: (list.name)
en: List %1: Failed to change admin email address
nl: Lijst %1: Het veranderen van het lijstbeheerdersadres is mislukt

note: (param0)
en: Error(s) found in the file %1.
nl: Fout(en) gevonden in het bestand %1.

en: File removed
nl: Bestand verwijderd

note: (param0)
en: The following file has been removed: %1
nl: Het volgende bestand is verwijderd: %1

note: (param0,param1)
en: Sympa could not load family %2 for list %1.
nl: Sympa kon de familie %2 voor de lijst %1 niet laden.

note: (param0,param1)
en: Failed to instantiate family %2 for list %1
nl: Het instantiëren van de familie %2 voor de lijst %1 is mislukt

en: Failed to parse web template
nl: Het websjabloon kon niet worden verwerkt

en: Failed to perform scenario condition
nl: Fout bij verwerken scenarioconditie

en: Sympa failed to perform scenario condition for the following reason:
nl: Sympa kon de scenarioconditie niet verwerken om de volgende reden:

note: (list.name)
en: Listmaster: internal server error
nl: Lijstserverbeheerder: interne serverfout

note: (who)
en:  User %1 has encountered an internal server error
nl:  Er vond een interne serverfout plaats bij gebruiker %1

note: (list.name,domain)
en: Listmaster: list %1@%2 at 100 percents error
nl: Lijstserverbeheerder: lijst %1@%2 op 100 procent fouten

en: Check the bounces in this list:
nl: Kijk de onbestelbare berichten voor deze lijst na:

en: The authentication server name is not defined.
nl: De naam van de authenticatieserver is niet ingesteld.

note: (user)
en: Update user '%1' in DB failed
nl: Het bijwerken van gebruiker '%1' in de database is mislukt

note: (old_email)
en:  (old email: %1)
nl:  (oude e-mail: %1)

note: (email,list.name)
en: Subscriber '%1' is not found in list %2.
nl: De abonnee '%1' is niet gevonden op de lijst %2.

note: (filepath) (report_param.filename)
en: Unable to read file: '%1'.
nl: Bestand kan niet gelezen worden: '%1'.

note: (filepath)
en: Unable to write file: '%1'.
nl: Bestand kan niet geschreven worden: '%1'.

note: (file)
en: Unable to open file '%1'.
nl: Bestand kan niet geopend worden: '%1'.

note: (directory)
en: Unable to open directory '%1'.
nl: Directory kan niet geopend worden: '%1'.

note: (dir)
en: Unable to create directory '%1'.
nl: Directory kan niet aangemaakt worden: '%1'.

note: (spool)
en: Unable to open spool '%1'.
nl: "Spool"-bestand kan niet geopend worden: '%1'.

note: (msg)
en: Unable to get message '%1'.
nl: Bericht kan niet opgehaald worden: '%1'.

note: (old,new)
en: Unable to rename file '%1' into '%2'.
nl: Kon de naam van het bestand '%1' niet wijzigen in '%2'.

note: (old,new)
en: Unable to rename directory '%1' into '%2'.
nl: Kon de naam van de directory '%1' niet wijzigen in '%2'.

note: (file)
en: Unable to erase file '%1'.
nl: Bestand kan niet gewist worden: '%1'.

note: (list.name)
en: Unable to update file config_changes for list '%1'.
nl: Kon het bstand config_changes voor de lijst '%1' niet bijwerken.

note: (month,list.name)
en: Unable to find month '%1' for list '%2'
nl: De maand '%1' kan niet worden gevonden voor de lijst '%2'

note: (dir) (path)
en: : unable to read '%1'.
nl: : kan '%1' niet lezen.

note: (arc_file,list.name,path)
en: Unable to find archive '%1' for list '%2'
nl: Het archief '%1' kon niet worden gevonden voor de lijst '%2'

note: (list.name)
en: Unable to find archive for list '%1'
nl: Kan archief voor lijst '%1' niet vinden

note: (list.name)
en: Cannot save config file for list '%1'.
nl: Het configuratiebestand voor de lijst '%1' kan niet worden opgeslagen

en: Failed to install aliases.
nl: De installatie van de aliassen is mislukt.

en: Failed to remove aliases.
nl: Het verwijderen van de aliassen is mislukt.

en: Unable to create list.
nl: Kan geen lijst aanmaken.

en: Unable to load list topics.
nl: Kan de lijstthema's niet laden.

en: Unable to load create_list templates.
nl: Kan de 'create_list'-sjablonen niet laden.

note: (list.name)
en: Unable to get family for list '%1'.
nl: Er is geen familie voor de lijst '%1' ingesteld.

note: (new_listname)
en: Unable to reload list with new list name '%1'.
nl: Kan de lijst niet herladen met de nieuwe lijstnaam '%1'.

en: Unable to reload list
nl: Kan de lijst niet herladen

note: (list.name)
en: Failed to include list admins for list '%1'
nl: Het importeren van de lijstbeheerders voor de lijst '%1' is mislukt.

en: No owner is defined for the list '%1'
nl: Er is geen beheerder ingesteld voor de lijst '%1'

note: (list.name)
en: The exportation to an LDAP directory failed for list '%1'
nl: Het exporteren van de lijst '%1' naar een LDAP-directory is mislukt.

note: (new_listname)
en: Unable to check list name '%1' on SMTP server
nl: Kan de lijstnaam '%1' niet controleren op de SMTP-server

note: (list.name)
en: Cannot create shared for list '%1'.
nl: Kan geen gedeelde map aanmaken voor de lijst '%1'.

note: (list.name)
en: Cannot restore shared for list '%1'.
nl: Kan de gedeelde map voor de lijst '%1' niet terugzetten.

note: (list.name)
en: Cannot delete shared for list '%1'.
nl: Kan de gedeelde map voor de lijst '%1' niet verwijderen.

en: Impossible to browse shared documents for list '%1'.
nl: Onmogelijk gedeelde documenten in te zien voor lijst '%1'.

note: (path)
en: Cannot upload file '%1'.
nl: Kan het bestand '%1' niet uploaden.

note: (name)
en: Errors while unzipping file '%1'.
nl: Fouten bij het uitpakken van het bestand '%1'.

note: (key,list.name)
en: Unable to access the message authenticated with key '%1' for list '%2'.
nl: Kan geen toegang krijgen tot het bericht geauthenticeerd met sleutel '%1' voor lijst '%2'.

note: (sub)
en: Unable to delete subscription request for user '%1'.
nl: Kan het verzoek tot uitschrijving van gebruiker '%1' niet verwijderen.

note: (file)
en: Unable to add file '%1' to archives.
nl: Kan het bestand '%1' niet aan de archieven toevoegen.

note: (zipfile)
en: Unable to write zip file '%1'.
nl: Kan het zip-bestand '%1' niet schrijven.

note: (path,list.name)
en: Unable to create a Shared Document with path '%1' for list '%2'.
nl: Kan geen gedeeld document aanmaken met pad '%1' voor lijst '%2'.

note: (list.name,new_listname) (report_param.listname,report_param.new_listname)
en: Unable to rename list '%1' to '%2'.
nl: Kan naam lijst '%1' niet veranderen in '%2'.

note: (list.name)
en: Listmaster: system error
nl: Lijstserverbeheerder: systeemfout

note: (who)
en:  User %1 has encountered a system error
nl:  Er vond een systeemfout plaats bij gebruiker %1

note: (type)
en: Listmaster / %1
nl: Lijstserverbeheerder / %1

note: (list.name)
en: List %1 archive quota exceeded
nl: Lijst "%1" archief quota overschreden

note: (list.name,domain,size,domain,conf.listmaster_email)
en: %1 archive quota exceeded. 
    Total size used for %1@%2 archive is %3 Bytes. Messages are no longer being web-archived. Please contact %5@%4.
nl: Archiefquota voor %1 overschreden. 
    De totale grootte van het archief van %1@%2 is %3 bytes. Berichten worden vanaf nu niet meer gearchiveerd op het web! Neem contact op met %5@%4.

note: (list.name,rate)
en: List "%1" warning: archive %2% full
nl: Waarschuwing lijst "%1": archief %2% vol

note: (rate2,list.name,domain,rate)
en: %2@%3 archives use %4% of allowed disk quota.
nl: %2@%3 archieven gebruiken %4% van de toegelaten schijfquota.

note: (list.name,size)
en: Total size used for %1@%2 Bytes.
nl: Totale opslagruimte gebruikt voor %1@%2 Bytes.

note: (domain,conf.listmaster_email)
en: Messages are still archived but you should contact %2@%1
nl: Berichten worden nog steeds gearchiveerd, maar neem wel contact op met %2@%1

note: (list.name)
en: List %1 is closed
nl: Lijst %1 is gesloten

note: (list.name,domain,list.family.name)
en: %1@%2 is no longer an instance of family %3.
    This list has been closed.
nl: %1@%2 is niet langer een instantiatie van familie %3.
    De lijst werd gesloten.

note: (type,list.name,who,gecos)
en: FYI: %1 List "%2" from %3 %4
nl: Ter info: %1 Lijst "%2" van %3 %4

note: (who,gecos,list.name)
en: WARNING: %1 %2 failed to unsubscribe from %3 because their address was not found in the list.
    You may help this person looking for similar email in subscriber list using the following link :
nl: WAARSCHUWING: %1 %2 lukt het niet om zich uit te schrijven van %3 omdat het gebruikte afzenderadres niet voorkomt op de lijst.
    U kunt deze persoon helpen met het zoeken naar het eigenlijke abonnementsadres middels de volgende link:

note: (list.name)
en: List "%1" customizations have been removed
nl: De aanpassingen voor de lijst "%1" zijn verwijderd

note: (list.name)
en: Dear owner of list %1,
nl: Geachte beheerder van de lijst %1,

note: (target)
en: A user %1 asked to be added as a subscriber to your list. If this is OK with you, you should click the following URL:
nl: Iemand met het adres %1 heeft gevraagd om op uw lijst ingeschreven te worden. Vindt u dit goed, klik dan op de volgende URL:

en: The user has provided the following information:
nl: De gebruiker heeft de volgende informatie verschaft:

note: (target)
en: A user %1 asked to be deleted from your list. If this is OK with you, you should click the following URL:
nl: Iemand met het adres %1 heeft gevraagd om van uw lijst uitgeschreven te worden. Vindt u dit goed, klik dan op de volgende URL:

note: (list.name)
en: WARNING: bounce rate too high in list %1
nl: WAARSCHUWING: te veel onbestelbare adressen op lijst %1

note: (list.name,rate)
en: Bounce rate in list %1 is %2. You should delete bouncing subscribers:
nl: Frequentie onbestelbare berichten op lijst %1 is %2. Verwijder aub. de onbestelbare adressen:

note: (command,list.name,who,gecos)
en: FYI: %1 list %2 from %3 %4
nl: Ter info: %1 lijst %2 van %3 %4

note: (command,list.name,who,gecos)
en: FYI command %1 list %2 from %3 %4
nl: Ter info: commando %1 lijst %2 van %3 %4

note: (by)
en:  validated by %1
nl:  gevalideerd door %1

note: (who,list.name)
en: User <%1> has been automatically removed from list %2.
nl: Gebruiker <%1> is automatisch uitgeschreven van lijst %2.

en: The user complain to abuse service about a message from the list using email feedback report.
nl: De gebruiker heeft een klacht ingediend bij de misbruikafdeling over een bericht van de lijst, aan de hand van het afleveringsrapport van een bericht.

en: The welcome message (or a subscription reminder) sent to the user has triggered a non-delivery report. The user email address might be incorrect.
nl: Het welkomstbericht (of een abonnementsherinnering) kon niet bij de gebruiker worden afgeleverd. Het e-mailadres is wellicht fout.

en: (no action needed)
nl: (geen handeling nodig)

note: (list.name)
en: List %1: Failed to change member email address
nl: Lijst %1: Verandering e-mailadres lid is mislukt

note: (list.name)
en: List %1: Failed to load named filter
nl: Lijst %1: Kon het genoemde filter niet laden

note: (list.name,type)
en: List %1 / %2
nl: Lijst %1 / %2

en: Public lists
nl: Openbare lijsten

note: (conf.email,domain)
en: Here is the list of lists from %1@%2
nl: Hier is de lijst met lijsten van %1@%2

en: Message distribution
nl: Distributie van berichten

note: (list.name)
en: Your message to the list '%1' has been forwarded to the moderator(s)
nl: Uw bericht naar lijst '%1' is doorgestuurd naar de moderator(s)

note: (key,list.name)
en: Message %1 for list '%2' has been distributed.
nl: Het bericht %1 voor de lijst '%2' is gedistribueerd.

note: (key,list.name)
en: Message %1 for list '%2' has been rejected.
nl: Het bericht %1 voor de lijst '%2' is afgewezen.

note: (key,list.name)
en: Your message for list '%2' with the %1 ID has been confirmed and distributed.
nl: Uw bericht voor de lijst '%2' met het ID %1 is bevestigd en gedistribueerd.

note: (list.name,msg_from)
en: Message for list %1 from %2 to be approved
nl: Bericht voor lijst %1 van %2 goed te keuren

note: (list.name,msg_from)
en: One new message for list %1 from %2 arrived.
nl: Er is een nieuw bericht voor de lijst %1 van %2 aangekomen.

en: This message has been tagged as spam.
nl: Uw bericht is afgewezen

note: (mod_spool_size)
en: %1 messages are awaiting moderation.
nl: Er zijn %1 berichten te modereren.

note: (list.name)
en: To distribute the attached message in list %1:
nl: Om de bijgevoegde mail te distribueren op lijst %1:

en: To reject it (it will be removed):
nl: Om het te weigeren (het bericht zal worden weggegooid):

en: The messages moderating documentation:
nl: De documentatie over het modereren van berichten:

note: (list.name)
en: Moderation spool for list %1
nl: Moderatie voorraad voor lijst %1

note: (total,list.name,domain)
en: There are %1 messages to be moderated for list %2@%3
nl: Er zijn %1 berichten die gemodereerd moeten worden voor de lijst %2@%3

en: Your message has been rejected
nl: Uw bericht is afgwezen

note: (list.name,domain,rejected_by)
en: Your message for list %1@%2 has been rejected by the moderator (%3).
nl: Uw bericht voor de lijst %1@%2 is afgewezen door de moderator (%3).

note: (subject)
en: (Subject of your mail: %1)
nl: (Onderwerp van uw mail: %1)

note: (list.name)
en: Check %1 list usage:
nl: Controleer lijstgebruik %1:

note: (list.name)
en: Reminder of your subscription to %1
nl: Herinnering voor uw abonnement op %1

note: (list.name,domain,user.email,user.password)
en: You are receiving this mail because you are subscribed to the mailing list %1@%2 with email address %3.
nl: U ontvangt deze mail omdat u staat ingeschreven op de mailinglijst %1@%2 met het e-mailadres %3.

en: List information:
nl: Lijstinformatie:

en: To unsubscribe:
nl: Uitschrijven:

en: Archives are closed.
nl: De archieven zijn gesloten.

en: Archives are restricted to list owners.
nl: Toegang tot de archieven is beperkt tot de lijstbeheerders.

en: Archives are restricted to list subscribers.
nl: De toegang tot de archieven is beperkt tot de abonnees van de lijst.

en: Web archives are closed.
nl: De webarchieven zijn gesloten.

en: Web archives are restricted to list subscribers and local domain users.
nl: De toegang tot de webarchieven is beperkt tot abonnees van de lijst en gebruikers van het lokale domein.

en: Web archives are restricted to listmaster.
nl: De toegang tot de webarchieven is beperkt tot de lijstserverbeheerders.

en: Web archives are restricted to list owners.
nl: De webarchieven zijn beperkt tot lijstbeheerders.

en: Web archives are restricted to list subscribers.
nl: De webarchieven zijn beperkt tot lijstabonnees.

en: Adding a user to the list is restricted to list owners.
nl: Het toevoegen van gebruikers aan de lijst is voorbehouden aan de lijstbeheerders.

en: Adding a user to this list is not allowed.
nl: Het is niet toegestaan een gebruiker aan deze lijst toe te voegen.

en: List creation is restricted to local domain users.
nl: De aanmaak van lijsten is beperkt tot lokale domeingebruikers.

en: List creation is restricted to listmaster.
nl: De aanmaak van lijsten is beperkt tot lijstserverbeheerders.

en: Shared document edition is restricted to list subscribers.
nl: Het bewerken van gedeelde documenten is beperkt tot lijstabonnees.

en: Shared document edition is restricted to list owners.
nl: Het bewerken van gedeelde documenten is beperkt tot lijstbeheerders.

en: Shared document edition is restricted to list subscribers authenticated with user certificate.
nl: Het bewerken van gedeelde documenten is beperkt tot met een gebruikerscertificaat geauthenticeerde lijstabonnees.

en: Deleting a user from the list is restricted to list owners.
nl: Het verwijderen van gebruikers van deze lijst is voorbehouden aan de lijstbeheerders.

en: It is not possible to delete a user from the list.
nl: Het is niet mogelijk een gebruiker te verwijderen van de lijst.

en: Shared document reading is restricted to list owners.
nl: Het lezen van gedeelde documenten is beperkt tot lijstbeheerders.

en: Shared document reading is restricted to list subscribers.
nl: Het lezen van gedeelde documenten is beperkt tot lijstabonnees.

en: Shared document reading is restricted to list subscribers authenticated with user certificate.
nl: Het lezen van gedeelde documenten is beperkt tot met een gebruikerscertificaat geauthenticeerde lijstabonnees.

en: you are not allowed to edit list parameters.
nl: u hebt geen toestemming om lijstinstellingen te veranderen.

en: List parameter editing is restricted to list owners.
nl: Het bewerken van lijstinstellingen is beperkt tot lijstbeheerders.

en: The 'global remind' feature is restricted to listmaster.
nl: De functie 'globale herinnering' is beperkt tot de lijstserverbeheerder.

en: List information is restricted to list subscribers.
nl: De toegang tot lijstinformatie is beperkt tot lijstabonnees.

en: The 'invite' feature is restricted to list owners.
nl: De functie 'uitnodigen' is beperkt tot lijstbeheerders.

en: The 'invite' feature is restricted to list subscribers.
nl: De functie 'uitnodigen' is beperkt tot lijstabonnees.

en: The 'move_user' feature is unavailable.
nl: De functie 'move_user' is niet beschikbaar.

en: Changing user's email is not allowed.
nl: Het veranderen van het e-mailadres van de gebruiker is niet toegestaan.

en: The 'remind' feature is restricted to listmaster.
nl: De functie 'herinnering' is beperkt tot de lijstserverbeheerder.

en: The 'remind' feature is restricted to list owners.
nl: De functie 'herinnering' is beperkt tot lijstbeheerders.

en: The 'review' feature is restricted to list subscribers and local domain users.
nl: De functie 'review' is beperkt tot lijstabonnees en gebruikers van het lokale domein.

en: The 'review' feature is restricted to listmaster.
nl: De functie 'inzage' is beperkt tot de lijstserverbeheerder.

en: The 'review' feature is restricted to list owners.
nl: De functie 'inzage' is beperkt tot lijstbeheerders.

en: The 'review' feature is restricted to list subscribers.
nl: De functie 'inzage' is beperkt tot lijstabonnees.

en: Message distribution in this list is not allowed.
nl: Distributie van berichten op deze lijst is niet toegestaan.

en: Message distribution in the list is restricted to local domain users.
nl: Distributie van berichten op de lijst is beperkt tot gebruikers van het lokale domein.

en: Message distribution for this list is restricted to list subscribers and local domain users.
nl: Distributie van berichten voor deze lijst is beperkt tot lijstabonnees en gebruikers van het lokale domein.

en: Message distribution for this list is restricted to list moderators.
nl: Distributie van berichten voor deze lijst is beperkt tot lijstmoderatoren.

en: Message distribution for this list is restricted to list owners.
nl: Distributie van berichten voor deze lijst is beperkt tot lijstbeheerders.

en: Message distribution in the list is restricted to list subscribers.
nl: Distributie van berichten op de lijst is beperkt tot lijstabonnees.

en: Message distribution for this list is restricted to list subscribers check S/MIME signature.
nl: Distributie van berichten voor deze lijst is beperkt tot lijstabonnees met geldige S/MIME-handtekening.

en: You are not allowed to subscribe to this list.
nl: U hebt geen toestemming om u op deze lijst in te schrijven.

en: Subscription to this list is restricted to local domain users.
nl: Het inschrijven op deze lijst is beperkt tot gebruikers van het lokale domein.

en: Subscription to this list requires S/MIME signature.
nl: Het inschrijven op deze lijst vereist een S/MIME-handtekening.

en: Topics visibility is restricted to listmaster.
nl: Inzage in de thema's is beperkt tot de lijstserverbeheerder.

en: Topics visibility is restricted to identified users.
nl: Thema's kunnen alleen worden ingezien door geïdentificeerde gebruikers.

en: It is not possible to unsubscribe from this list.
nl: Het is niet mogelijk om zich van deze lijst uit te schrijven.

en: List is Private. You can not read the archives.
nl: De lijst is privé. U kunt de archieven niet inzien.

en: List is Private. You can not browse available files.
nl: De lijst is privé. U kunt de beschikbare bestanden niet inzien.

en: The MODINDEX command is restricted to moderators.
nl: Het commando MODINDEX is alleen voor moderators.

en: This action is restricted to list owners or moderators.
nl: Deze handeling is voorbehouden aan lijstbeheerders of moderators.

en: This action is restricted to moderators.
nl: Deze handeling is voorbehouden aan moderators.

en: This action is restricted to list owners.
nl: Deze handeling is beperkt tot lijstbeheerders.

en: This action is restricted to listmasters.
nl: Deze handeling is beperkt tot lijstserverbeheerders.

en: This action is restricted to listmasters or list owners.
nl: Deze handeling is beperkt tot lijstserverbeheerders of lijstbeheerders.

en: This action is restricted to listmasters or privileged list owners.
nl: Deze handeling is beperkt tot lijstserverbeheerders of bevoorrechte lijstbeheerders.

en: This action is restricted to the document author, listmasters, or privileged list owners.
nl: Deze handeling is beperkt tot de auteur van het document, lijstserverbeheerders of bevoorrechte lijstbeheerders.

en: This action is restricted to privileged list owners.
nl: Deze handeling is beperkt tot bevoorrechte lijstbeheerders.

note: (role,right)
en: You need to login.
nl: U moet zich aanmelden.

en: The list is closed.
nl: Deze lijst is gesloten.

en: you are not allowed to perform this action.
nl: u hebt geen toestemming om deze handeling uit te voeren.

note: (report_param.year_month)
en: Archives from %1 are not accessible
nl: Archieven van %1 zijn niet toegankelijk

en: Failed to include members
nl: Het importeren van leden is mislukt

en: Failed to include list admins
nl: Het importeren van lijstbeheerders is mislukt

en: No owner is defined for the list
nl: Er is geen beheerder voor de lijst ingesteld

note: (report_param.listname)
en: The exportation failed for list '%1'
nl: De export is mislukt voor lijst '%1'

note: (name)
en: Cannot create '%1'.
nl: Kan '%1' niet aanmaken.

note: (name)
en: Cannot unzip file '%1'.
nl: Kan het bestand '%1' niet uitpakken.

note: (report_param.key)
en: Unable to access the message authenticated with key %1
nl: Kon geen toegang krijgen tot het bericht geauthenticeerd met sleutel %1

en: Database error.
nl: Databasefout.

note: (report_param.key)
en: Failed to update database.
nl: Het bijwerken van de database is mislukt.

note: (report_param.key)
en: Failed to update a file.
nl: Het bijwerken van een bestand is mislukt.

note: (report_param.email)
en: Attempts to add some users in database failed.
nl: Het toevoegen van gebruikers aan de database is mislukt.

en: Your message signature was successfully verified using S/MIME.
nl: Uw S/MIME-handtekening is correct bevonden.

en: Your message contains a DKIM signature. It was successfully verified
nl: Uw bericht bevat een DKIM-handtekening. Deze is correct bevonden.

en: Your request to subscribe/unsubscribe has been forwarded to the list's owners for approval. You will receive a notification when you have been subscribed (or unsubscribed).
nl: Uw aanvraag voor in- of uitschrijven is ter beoordeling doorgestuurd naar de lijstbeheerders. U zult nog een bevestiging ontvangen wanneer u bent in- of uitgeschreven op de lijst.

en: Your request has been forwarded to the list owner
nl: Uw aanvraag is doorgestuurd naar de lijstbeheerder

note: (report_param.email)
en: Your request has been forwarded to the user %1
nl: Uw aanvraag is doorgestuurd naar de gebruiker %1

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: You clicked a link to unsubscribe the address %1 from list %2.
nl: U vroeg om %1 uit te schrijven van mailinglijst %2.

note: (report_param.listname)
en: A confirmation was just sent to this address. By clicking the link it contains, you will be unsubscribed from list %1
nl: Een bevestiging is verstuurd aan dit adres. Door het klikken op de link die daar in staat vermeldt, wordt u definitief uitgeschreven van de lijst %1

note: (report_param.listname)
en: Check your mailbox for new messages and click this link. This will confirm your subscription to list %1.
nl: Kijk uw mail na op nieuwe berichten en klik op deze link. Hiermee wordt uw abonnement op de lijst %1 bevestigd.

note: (report_param.total)
en: %1 subscribers added
nl: %1 abonnees toegevoegd

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: Information regarding user %1 has been updated for list %2.
nl: Informatie over gebruiker %1 is bijgewerkt voor lijst %2.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: User %1 is now subscriber of list %2.
nl: Gebruiker %1 is nu geabonneerd op lijst %2.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: User %1 has been invited to subscribe in list %2.
nl: Gebruiker %1 is uitgenodigd om zich in te schrijven op lijst %2.

note: (report_param.total,report_param.listname)
en: Subscription reminder sent to each of %1 %2 subscribers.
nl: Abonnementsherinnering gestuurd naar alle %1 abonnees van %2.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: The user %1 has been removed from the list %2.
nl: Gebruiker %1 is uitgeschreven van lijst %2.

note: (report_param.listname)
en: Your configuration regarding list %1 has been updated.
nl: Uw configuratie voor lijst %1 is bijgewerkt.

note: (report_param.cmd)
en: Command '%1' found: ignoring end of message.
nl: Commando '%1' gevonden: het einde van het bericht wordt genegeerd.

note: (report_param.listname)
en: There is no message to moderate for list '%1'.
nl: Er zijn geen te modereren berichten voor de lijst '%1'.

note: (report_param.listname)
en: Including list owners into list %1 was skipped.
nl: Het toevoegen van de lijstbeheerders aan de lijst %1 is overgeslagen.

note: (report_param.listname)
en: Including moderators into list %1 was skipped.
nl: Het toevoegen van de moderators aan de lijst %1 is overgeslagen.

note: (report_param.listname)
en: Including subscribers into list %1 was skipped.
nl: Het toevoegen van de abonnees aan de lijst %1 is overgeslagen.

note: (report_param.name,report_param.listname)
en: Subscribers were included from data source "%1" into list %2.
nl: De abonnees zijn vanuit de databron "%1" aan de lijst %2 toegevoegd.

en: You're not allowed to make sync, time limit in action
nl: U hebt geen toestemming voor 'sync'. Er geldt een tijdslimiet.

note: (report_param.total)
en: %1 addresses have been removed
nl: %1 adressen werden uitgeschreven

note: (report_param.action)
en: %1: action completed
nl: %1: actie uitgevoerd

note: (report_param.action)
en: %1: action will complete soon
nl: %1 : actie zal binnenkort afgerond zijn

en: Configuration file has been updated
nl: Configuratie bestand is gewijzigd.

en: No parameter was edited
nl: Er is geen instelling gewijzigd

en: List has been purged
nl: De lijst is gewist

en: List has been closed
nl: De lijst is gesloten

en: List has been restored
nl: De lijst is hersteld

note: (report_param.path)
en: File %1 successfully uploaded!
nl: %1 succesvol geupload!

note: (report_param.path)
en: File %1 unzipped!
nl: Bestand %1 uitgepakt!

note: (report_param.path)
en: Old file %1 has been erased
nl: Bestand %1 was oud en is verwijderd

note: (report_param.path)
en: File %1 waiting for moderation
nl: Bestand %1 wacht op een tussenkomst

note: (report_param.path)
en: File %1 saved
nl: Bestand %1 opgeslagen

en: Your password has been emailed to you
nl: Uw wachtwoord is naar u gemailed.

en: To choose your password go to 'preferences', from the upper menu.
nl: Om uw wachtwoord te kiezen dient u op "Voorkeuren" te klikken in het bovenste menu.

note: (report_param.list)
en: No message and no document to moderate for list %1
nl: Er zijn geen berichten of documenten te modereren voor de lijst %1

en: The list of list members will be built/updated soon (a few minutes).
nl: De lijst van alle abonnees van de lijst wordt samengesteld (een paar minuten geduld a.u.b.)

en: Concerned subscribers have been notified about deleted topics.
nl: Betrokken abonnees zijn in kennis gesteld over de verwijderde thema's.

en: You have been authenticated
nl: U bent geauthenticeerd

note: (report_param.orig_file,report_param.new_file)
en: File %1 has been renamed to %2
nl: De naam van het bestand %1 is veranderd in %2

en: List has been set to the pending status. The listmaster needs to approve it.
nl: De lijst is in behandeling. De lijstserverbeheerder moet de lijst goedkeuren.

en: List name has been lowercased
nl: De naam van de lijst is in kleine letters omgezet

en: Aliases have been installed.
nl: Aliassen zijn aangemaakt.

note: (report_param.notified_user)
en: User %1 has been notified
nl: De gebruiker %1 is in kennis gesteld

en: Command not understood: ignoring end of message.
nl: Commando niet begrepen: het einde van het bericht wordt genegeerd.

en: Unknown action
nl: Onbekende handeling

en: Your message was not a multipart/signed message or Sympa could not verify the signature (be aware that Sympa can't check signature if you use the subject header to write a command).
nl: Uw bericht was niet van het type multipart/signed, of anders kon Sympa de handtekening niet controleren (vergeet niet dat Sympa uw handtekening niet kan controleren als u een commando in de onderwerpregel schrijft).

note: (report_param.p_name)
en: Syntax errors with the following parameters: %1
nl: Syntaxfout in de volgende instellingen: %1

en: Command syntax error.
nl: Syntaxfout in commando.

note: (report_param.listname)
en: %1: unknown list
nl: %1: onbekende lijst

note: (report_param.listname)
en: %1 mailing list does not provide subscriber preferences.
nl: %1 mailinglijst voorziet geen voorkeursinstellingen per abonnee.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: Your e-mail address %1 has not been found in the list %2. Maybe you subscribed from a different e-mail address?
nl: Uw e-mailadres %1 is niet gevonden op de lijst %2. Staat u misschien met een ander e-mailadres ingeschreven op de lijst?

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: E-mail address %1 was not found in list %2.
nl: Het e-mailadres %1 is niet gevonden op de lijst %2.

note: (report_param.listname)
en: List %1 does not accept the DIGEST mode. Your configuration has not been changed.
nl: De lijst %1 kent geen DIGEST-modus. Uw instellingen zijn niet gewijzigd.

note: (report_param.listname)
en: List %1 allows only these reception modes:
nl: De lijst %1 staat alleen de volgende ontvangstmethodes toe:

note: (report_param.reception_mode)
en: %1 is not an available reception mode
nl: %1 is geen beschikbare ontvangstmodus

en: Archives are empty for this list
nl: Archieven zijn leeg voor deze lijst

en: Required file does not exist.
nl: Verplicht bestand bestaat niet.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: The User '%1' is already subscriber of list '%2'.
nl: De gebruiker '%1' staat al ingeschreven op de lijst '%2'.

en: The authentication process failed. You probably confirmed your subscription using a different email address. Please try using your canonical address.
nl: De authenticatie is mislukt. U hebt waarschijnlijk uw inschrijving met een ander e-mailadres bevestigd. Probeer het nog eens met dat adres.

en: The authentication process failed. You probably confirmed your unsubscription using a different email address. Please try using your canonical address.
nl: De authenticatie is mislukt. U hebt waarschijnlijk uw uitschrijving met een ander e-mailadres bevestigd. Probeer het nog eens met dat adres.

en: The authentication process failed. You probably confirmed your addition using a different email address. Please try using your canonical address.
nl: De authenticatie is mislukt. U hebt waarschijnlijk uw toevoeging met een ander e-mailadres bevestigd. Probeer het nog eens met dat adres.

en: The authentication process failed. You probably confirmed your invitation using a different email address. Please try using your canonical address.
nl: De authenticatie is mislukt. U hebt waarschijnlijk uw uitnodiging met een ander e-mailadres bevestigd. Probeer het nog eens met dat adres.

en: The authentication process failed. You probably confirmed your deletion using a different email address. Please try using your canonical address.
nl: De authenticatie is mislukt. U hebt waarschijnlijk uw verwijdering met een ander e-mailadres bevestigd. Probeer het nog eens met dat adres.

en: The authentication process failed. You probably confirmed your request of subscription reminder using a different email address. Please try using your canonical address.
nl: De authenticatie is mislukt. U hebt waarschijnlijk uw verzoek tot abonnementsherinnering met een ander e-mailadres bevestigd. Probeer het nog eens met dat adres.

note: (report_param.command)
en: The authentication process failed. You probably confirmed your "%1" command using a different email address. Please try using your canonical address.
nl: De authenticatie is mislukt. U hebt waarschijnlijk uw commando "%1" met een ander e-mailadres bevestigd. Probeer het nog eens met dat adres.

note: (report_param.listname,report_param.key)
en: Unable to access the message on list %1 with key %2.
    Warning: this message may already have been sent by one of the list's moderators.
nl: Kan het bericht op lijst %1 met sleutel %2 niet benaderen.
    Let op: Dit bericht kan al verstuurd zijn door een van de moderators van de lijst.

en: Failed to moderate a message. It was probably moderated by another moderator.
nl: Het bericht kon niet gemodereerd worden. Een andere moderator heeft het waarschijnlijk al behandeld.

note: (report_param.key)
en: Unable to access the message authenticated with key %1. The message may already been confirmed.
nl: Kan geen toegang krijgen tot het bericht geauthenticeerd met sleutel %1. Misschien is het bericht al bevestigd.

en: Failed to get the held message; it has probably been confirmed
nl: Kon het achtergehouden bericht niet vinden; het is waarschijnlijk al bevestigd.

en: No lists available.
nl: Geen mailinglijsten beschikbaar.

en: Wrong parameters
nl: Verkeerde instellingen

note: (report_param.new_robot)
en: %1: unknown robot
nl: %1: onbekende robot

note: (report_param.family)
en: %1: unknown family
nl: %1: onbekende familie

note: (report_param.email)
en: You are already logged in as %1
nl: U bent al ingelogd als %1

en: Please provide an email address
nl: Geef a.u.b. een e-mailadres op

note: (report_param.argument)
en: Missing argument %1
nl: Ontbrekende parameter %1

en: You specified both an URL and a file to upload. Sympa can't choose which one to send. Please fill the form with one of them only. A web page OR a file to upload.
nl: U hebt zowel een URL als een te uploaden bestand opgegeven. Sympa kan niet kiezen welke verstuurd moet worden. Geef slechts een van beide op: een webadres OF een bestand.

note: (report_param.argument)
en: Wrong value for parameter %1
nl: Verkeerde waarde voor de parameter %1

note: (report_param.email || report_param.value)
en: Address "%1" is incorrect
nl: Het adres "%1" is onjuist

en: Provided password is incorrect
nl: Het ingegeven wachtwoord is onjuist

en: You did not choose a password, request a reminder of the initial password
nl: U heeft geen wachtwoord gekozen. Vraag om een herinnering voor uw eerste wachtwoord.

note: (report_param.page)
en: No page %1
nl: Geen pagina %1

en: Missing filter
nl: Filter ontbreekt

en: Check the additional information
nl: Controleer de extra informatie

note: (report_param.file)
en: %1: file not editable
nl: %1: bestand is niet te wijzigen

note: (report_param.email,report_param.list)
en: %1 is already subscribed to the list %2
nl: %1 is al geabonneerd op de lijst %2

en: Please provide your password
nl: Voer uw wachtwoord in

en: The passwords you typed do not match
nl: De wachtwoorden die u hebt ingetypt zijn niet gelijk

note: (report_param.tpl)
en: Provided path is incorrect for template '%1'
nl: Het opgegeven pad is incorrect voor het sjabloon '%1'

note: (report_param.path)
en: Cannot open file '%1'
nl: Kan bestand '%1' niet openen

en: You need to provide list name
nl: U moet een lijstnaam opgeven

note: (report_param.email)
en: No bounce for user  %1
nl: Geen onbestelbare berichten voor gebruiker  %1

en: List has no bouncing subscribers
nl: De lijst geeft geen abonnees met onbestelbare berichten

note: (report_param.email)
en: Config file has been modified by %1. Cannot apply your changes
nl: Het configuratiebestand is veranderd door %1. Kan uw wijzigingen niet doorvoeren

note: (report_param.listname)
en: The list '%1' is already closed
nl: De lijst '%1' is al gesloten

note: (report_param.listname)
en: The list '%1' is not closed
nl: De lijst '%1' is niet gesloten

note: (report_param.bad_listname)
en: '%1': bad list name
nl: '%1': foute lijstnaam

note: (report_param.new_listname)
en: '%1' list already exists
nl: Lijst '%1' bestaat al

note: (report_param.listname)
en: Failed to remove list aliases for list %1
nl: Het verwijderen van lijstaliassen voor de lijst '%1' is mislukt

note: (report_param.path)
en: %1: No such file or directory
nl: %1: Bestand of map niet gevonden

note: (report_param.path)
en: Unable to read %1: empty document
nl: Kon %1 niet lezen: leeg document

en: There is no shared documents
nl: Er zijn geen gedeelde documenten

en: The shared document space is empty
nl: De ruimte voor gedeelde documenten is leeg

en: No description specified
nl: Geen omschrijving gegeven

en: Data has changed on disk. Cannot apply your changes
nl: Er zijn gegevens veranderd op de schijf. Kan uw wijzigingen niet doorvoeren

note: (report_param.name)
en: %1: incorrect name
nl: %1: foute naam

en: Failed: your content is empty
nl: Fout: uw tekstveld is leeg

note: (report_param.path)
en: Cannot overwrite file %1:
nl: Kan bestand '%1' niet overschrijven:

note: (report_param.path)
en: A directory named '%1' already exists:
nl: Er bestaat al een directory met de naam '%1':

en: No name specified
nl: Geen naam gegeven

note: (report_param.path)
en: Cannot upload file %1:
nl: Kan bestand '%1' niet uploaden:

note: (report_param.dir)
en: You're not authorized to upload an INDEX.HTML file in %1
nl: U hebt geen toestemming om een bestand INDEX.HTML te uploaden in %1

note: (report_param.name,report_param.reason)
en: Directory %1 and its contents could not be copied: %2
nl: De directory %1 en de inhoud ervan konden niet worden gekopieerd: %2

note: (report_param.name,report_param.reason)
en: File %1 was not copied: %2
nl: Het bestand %1 is niet gekopieerd: %2

note: (report_param.directory)
en: Failed: %1 not empty
nl: Fout: %1 niet leeg

en: No certificate for this list
nl: Er is geen certificaat voor deze lijst

en: This list has no message topic
nl: Deze lijst heeft geen berichtthema's

note: (report_param.email)
en: No entry for user '%1'
nl: Er zijn geen gegevens voor gebruiker '%1'

en: Please select archive months
nl: Kies aub. de archiefmaanden

en: Authentication failed
nl: De authenticatie is niet gelukt.

note: (report_param.argument)
en: This Template '%1' already exists
nl: Het sjabloon '%1' bestaat al.

note: (report_param.file_del)
en: Cannot delete this file '%1'
nl: Kan het bestand '%1' niet verwijderen

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: Failed to update member email '%1' in list '%2'.
nl: Het bijwerken van het ingeschreven e-mailadres '%1' op de lijst '%2' is mislukt.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: Failed to delete member email '%1' in list '%2'.
nl: Het verwijderen van het ingeschreven e-mailadres '%1' op de lijst '%2' is mislukt.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: Failed to update owner email '%1' in list '%2'.
nl: Het bijwerken van het beheerdersadres '%1' op de lijst '%2' is mislukt.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: Failed to update moderator email '%1' in list '%2'.
nl: Het bijwerken van het moderatoradres '%1' op de lijst '%2' is mislukt.

note: (report_param.listname)
en: Failed to update owner email in list '%1', listmaster has been notified.
nl: Het bijwerken van het e-mailadres van de beheerder van de lijst '%1' is mislukt. De lijstserverbeheerder is hiervan in kennis gesteld.

note: (report_param.listname)
en: Failed to update moderator email in list '%1', listmaster has been notified.
nl: Het bijwerken van het moderator-adres van de lijst '%1' is mislukt. De lijstserverbeheerder is hiervan in kennis gesteld.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: Failed to delete owner email '%1' in list '%2'.
nl: Het verwijderen van het beheerdersadres '%1' op de lijst '%2' is mislukt.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: Failed to delete moderator email '%1' in list '%2'.
nl: Het verwijderen van het moderatoradres '%1' op de lijst '%2' is mislukt.

note: (report_param.value,report_param.owner_domain)
en: %1: all list owners must be in the following domains: %2.
nl: %1: alle lijstbeheerders moeten zich in de volgende domeinen bevinden: %2.

note: (report_param.name)
en: Unknown authentication service %1.
nl: Onbekende authenticatiedienst %1.

en: Unable to send archive: no message id found.
nl: Kan het archief niet versturen: geen bericht met dat ID gevonden.

note: (report_param.month)
en: Unable to find month '%1'
nl: Kan de maand '%1' niet vinden

note: (conf.title,list.name)
en: %1 / unsubscribing from %2
nl: %1 / uitschrijven van %2

note: (conf.title,list.name)
en: %1 / subscribing to %2
nl: %1 / inschrijven voor %2

note: (list.name)
en: You requested that your e-mail address be removed from list '%1'.
nl: U hebt gevraagd dat uw e-mailadres wordt verwijderd van de lijst '%1'.

note: (list.name)
en: You requested that your e-mail address be added to list '%1'.
nl: U hebt gevraagd dat uw e-mailadres wordt toegevoegd aan de lijst '%1'.

note: (list.name)
en: You've made a user subscription request to list %1.
nl: U vroeg om ingeschreven te worden op de lijst %1.

note: (list.name)
en: You've made a user removal request from list %1.
nl: U vroeg om uitgeschreven te worden van de lijst %1.

note: (list.name)
en: You requested a subscription reminder to be sent to each subscriber of list %1
nl: U hebt gevraagd dat een abonnementsherinnering wordt verstuurd naar iedere abonnee van de lijst '%1'.

en: You requested a subscription reminder to be sent to each subscriber of list '*'
nl: U hebt gevraagd dat een abonnementsherinnering wordt verstuurd naar iedere abonnee van de lijst '*'.

note: (type)
en: You requested an action '%1'.
nl: U hebt gevraagd om de handeling '%1'.

en: If you want this action to be taken, please hit the following link:
nl: Wilt u dit, klik dan aub. op deze link:

note: ("${conf.email}@${domain}","AUTH ${keyauth} ${cmd}")
en: If you want this action to be taken, please
    
    - reply to this mail
    OR
    - send a message to %1 with subject
     %2
    OR
    - click on the following URL
nl: Om deze handeling uit te voeren doet u het volgende:
    
    - antwoord op dit bericht
    OF
    - stuur een bericht aan %1 met als onderwerp
     %2
    OF
    - klik op de link hieronder

en: If you do not want this action to be taken, you can safely ignore this message.
nl: Wilt u dit niet, dan kunt u dit bericht gerust negeren.

note: (list.name,domain)
en: Here are the subscribers of %1@%2 mailing list:
nl: Hier zijn de abonnees van de %1@%2 mailinglijst:

note: (total)
en: Total subscribers: %1
nl: Totaal aantal abonnees: %1

note: (list.name)
en: Tag your message for list %1
nl: Etiketteer uw bericht voor lijst %1

note: (list.name)
en: Confirm your message for list %1
nl: Bevestig uw bericht voor lijst %1

note: (list.name)
en: To distribute the attached message in list %1, click on the URL:
nl: Om het bijgevoegde bericht te distribueren naar de lijst %1 klikt u op deze link:

note: (conf.title)
en: %1 / your environment
nl: %1 / uw omgeving

note: (domain)
en: Someone, probably you, requested to allocate or renew your password for your list server account %1.
nl: Iemand, waarschijnlijk u, heeft verzocht uw wachtwoord te in te stellen of te vernieuwen voor het lijstserver-account %1.

en: You may ignore this request or click on the following URL in order to choose your password.
nl: U kunt dit verzoek negeren, of anders klikt u op de volgende URL om uw wachtwoord te kiezen.

note: (conf.wwsympa_url,'/help')
en: Help on Sympa: %1%2
nl: Hulp voor Sympa: %1%2

note: (list.name)
en: Shared document to be approved for %1
nl: Gedeeld document goed te keuren voor %1

note: (list.name)
en: Information regarding list %1
nl: Informatie over de lijst %1

note: (stats.msg_rcv)
en: Number of received messages :      %1
nl: Aantal ontvangen berichten     :      %1

note: (stats.msg_sent)
en: Number of forwarded messages:      %1
nl: Aantal doorgestuurde berichten :      %1

note: (stats.byte_rcv)
en: Received mega-bytes         :      %1
nl: Ontvangen megabytes         :      %1

note: (stats.byte_sent)
en: Forwarded mega-bytes        :      %1
nl: Doorgestuurde megabytes        :      %1

note: (list.name,date)
en: %1 summary %2
nl: %1 samenvatting %2

note: (list.name)
en: Your bouncing address in list %1
nl: Uw adres op lijst %1 is onbestelbaar

note: (list.name,to,subscriber.first_bounce)
en: Messages from list %1 that were sent to your address %2 have generated non-delivery reports since %3. 
    If this problem persists, you will be automatically unsubscribed from the list.
nl: Berichten van de lijst %1 kunnen op uw adres %2 sinds %3 niet meer worden afgeleverd.
    Als dit probleem onopgelost blijft, zult u automatisch van de lijst verwijderd worden.

note: (list.name)
en: Topics updated in list %1
nl: Thema's bijgewerkt op lijst %1

en: To update your topics subscription, go to the following page:
nl: Om uw inschrijving op thema's bij te werken gaat u naar deze pagina:

note: (list.name)
en: Management of list %1
nl: Beheer van lijst %1

en: The list homepage:
nl: Thuispagina van de lijst:

note: (list.name)
en: No valid recipient in list %1
nl: Geen geldig adres op lijst %1

note: (list.name,conf.listmaster_email,domain)
en: Your message to list %1 could not be delivered. All the subscribers to this list have their address in error.
    Please contact the listmaster (%2@%3) to fix this problem before re-posting your message.
nl: Uw bericht naar de lijst %1 kon niet worden afgeleverd. Alle abonnees van deze lijst hebben onbestelbare adressen.
    Neem contact op met de lijstbeheerder (%2@%3) zodat deze het probleem kan oplossen voordat u het bericht opnieuw stuurt.

note: (list.name)
en: FYI: subscribing to %1
nl: Ter info: inschrijving op %1

note: (conf.title,list.name)
en: FYI: unsubscribing from %1
nl: Ter info: uitschrijving van %1

note: (list.name)
en: Someone (probably you) requested for subscribing to list %1, but you have already subscribed to this list.
nl: Iemand, waarschijnlijk u, heeft geprobeerd uw adres in te schrijven op lijst %1, maar u staat al op deze lijst.

note: (list.name)
en: Someone (probably you) requested for unsubscribing from list %1, but you have not subscribed to this list.
nl: Iemand, waarschijnlijk u, heeft geprobeerd om uw e-mailadres uit te schrijven van de lijst %1, maar dat adres stond al niet op de lijst.

note: (list.name)
en: Welcome to list %1
nl: Welkom bij de lijst %1

note: (list.name,domain)
en: Welcome to list %1@%2
nl: Welkom bij de lijst %1@%2

note: (user.email)
en: Your subscription email is %1
nl: Het emailadres waarmee u zich heeft ingeschreven is %1

en: General information about mailing lists:
nl: Algemene informatie over mailinglijsten:

en: Result of your command
nl: Resultaat van uw commando

en: Here are the lists you are currently subscribed to:
nl: Hier zijn de lijsten waar u momenteel op geabonneerd bent:

en: Lists you are owner of:
nl: Lijsten waarvan u beheerder bent:

en: Lists you are moderator of:
nl: Lijsten waar u moderator van bent:

note: (list.name,domain)
en: encrypted message for list %1@%2
nl: versleuteld bericht voor lijst %1@%2

note: (mail.sender,mail.subject)
en: An encrypted message from %1 has been distributed to
    Subject: %2
nl: Een versleuteld bericht van %1 is gedistribueerd aan
    Onderwerp: %2

note: (conf.email,domain)
en: Please, in order to receive future encrypted messages send a signed message to %1@%2.
nl: Wilt u weer versleutelde berichten kunnen ontvangen, stuur dan aub. een ondertekend bericht naar %1@%2.

en: Information about this list:
nl: Alles over deze lijst:

en: A virus in your email
nl: Een virus in uw email

en: mails
nl: berichten

en: Archive powered by
nl: Archief gemaakt met behulp van

en: picture
nl: afbeelding

en: Reply to
nl: Antwoorden aan

en: both
nl: beide

en: Reply
nl: Antwoord

note: (user.email)
en: Re-deliver to %1
nl: Opnieuw afleveren bij %1

en: View source
nl: Broncode bekijken

en: mail tracking
nl: het volgen van berichten

en: restricted to owner with authentication
nl: beperkt tot beheerder met authenticatie

en: restricted to owner without authentication if DKIM signature is OK.
nl: beperkt tot beheerder zonder authenticatie als DKIM-handtekening geldig is.

en: add impossible
nl: toevoegen onmogelijk

en: add performed by list owner does not need authentication
nl: de beheerder kan zonder authenticatie adressen toevoegen

en: add performed by owner does not need authentication (notification)
nl: de beheerder kan zonder authenticatie of kennisgeving adressen toevoegen

en: add performed by list owner does not need authentication if DKIM signature OK
nl: de beheerder kan zonder authenticatie adressen toevoegen als de DKIM-handtekening geldig is

en: by owner
nl: door beheerder

en: Restricted to people subscribed to the list of family owners.
nl: Beperkt tot mensen op de lijst met familiebeheerders.

en: restricted to listmaster
nl: beperkt tot de lijstserverbeheerder

en: anybody by validation by listmaster required
nl: iedereen, validatie door lijstserverbeheerder vereist

en: moderated for subscribers
nl: gemodereerd voor abonnees

en: restricted to list owners
nl: beperkt to lijst eigenaren

en: restricted to subscribers
nl: beperkt tot abonnees

en: restricted to subscribers authenticated with user cert
nl: beperkt tot met gebruikerscertificaat geauthenticeerde abonnees

en: public documents
nl: publieke documenten

en: deletion performed only by list owners, need authentication
nl: verwijderen alleen door lijst eigenaren, authenticatie nodig

en: deletion performed only by list owners, need authentication unless DKIM signature is OK
nl: alleen lijstbeheerders kunnen verwijderen, authenticatie vereist tenzij DKIM-handtekening geldig is

en: remove subscriber impossible
nl: verwijder abonnee onmogelijk

en: by owner without authentication
nl: door eigenlijk zonder authenticatie

en: list owners, authentication not needed (notification)
nl: lijst eigenaren, authenticatie niet nodig (herinnering)

en: by owner without authentication if DKIM signature OK
nl: door beheerder zonder authenticatie als DKIM-handtekening geldig is

en: need authentication
nl: authenticatie verplicht

en: impossible
nl: onmogelijk

en: only for listmaster
nl: alleen voor de lijstserverbeheerder

en: restricted to subscribers - Silent rejection otherwise.
nl: beperkt tot abonnees – anders stille afwijzing

en: for anyone
nl: voor iedereen

en: invite perform by list owner do not need authentication
nl: de beheerder kan zonder authenticatie mensen uitnodigen

en: listmaster only
nl: alleen lijstserverbeheerder

en: listmaster only (do not require authentication if DKIM siganture is OK)
nl: alleen lijstserverbeheerder (authenticatie niet vereist als DKIM-handtekening geldig is)

en: restricted to list owners (authentication is not required if a DKIM signature is OK)
nl: beperkt tot lijstbeheerders (authenticatie niet vereist als DKIM-handtekening geldig is)

en: no one can review
nl: niemand heeft inzage

en: only owner (and listmaster)
nl: alleen lijstbeheerder (en lijstserverbeheerder)

en: anyone can do it!
nl: iedereen kan het !

en: restricted to subscribers, messages from others are discarded
nl: beperkt tot abonnees, berichten van anderen worden weggegooid

en: Moderated, no authentication needed if DKIM signature from moderator is OK
nl: Gemodereerd, geen authenticatie vereist als DKIM-handtekening van moderator geldig is

en: Moderated
nl: Gemodereerd

en: Moderated, even for moderators
nl: Gemodereerd, zelfs voor moderators

en: Moderated, need authentication from moderator
nl: Gemodereerd, authenticatie voor moderators vereist

en: Newsletter, restricted to moderators
nl: Nieuwsbrief, beperkt tot moderators

en: Newsletter, restricted to moderators after confirmation
nl: Nieuwsbrief, beperkt tot moderators met md5 sleutel

en: Restricted to list owners only
nl: Beperkt tot lijstbeheerders

en: Restricted to list owners with previous MD5 authentication
nl: Beperkt tot lijstbeheerders met eerdere MD5-authenticatie

en: restricted to subscribers and checked smime signature
nl: beperkt tot abonnees met geldige S/MIME-handtekening

en: Moderated, restricted to subscribers
nl: Gemodereerd, beperkt tot abonnees

en: Moderated, for non subscribers sending multipart messages
nl: Gemodereerd, voor niet-abonnees die een multipart bericht sturen.

en: restricted to subscribers with previous md5 authentication
nl: beperkt to abonnees met md5 authenticatie

en: Moderated, for subscribers and even moderators themself
nl: Gemodereerd, voor abonnees en moderators zelf

en: Private, moderated for non subscribers
nl: Prive, gemodereerd voor niet abonnees

en: Private, confirmation for non subscribers
nl: Prive, bevestiging voor niet geabonneerden

en: public list
nl: publieke lijst

en: public list, Bcc rejected (anti-spam)
nl: publieke lijst, Bcc verboden (anti-spam)

en: anyone no authentication if DKIM signature is OK
nl: iedereen; geen authenticatie als DKIM-handtekening geldig is

en: public list multipart/mixed messages are forwarded to moderator
nl: publieke lijst multipart/mixed berichten voor naar de moderator gestuurd.

en: public list multipart messages are rejected
nl: publieke lijst multipart berichten worden geweigerd

en: subscription request confirmed
nl: abonnementsaanvraag bevestigd

en: need authentication (notification is sent to owners)
nl: authenticatie benodigd (waarschuwing wordt gestuurd naar de eigenaren)

en: need authentication unless DKIM signature is OK (notification is sent to owners)
nl: authenticatie vereist tenzij DKIM-handtekening geldig is (beheerders ontvangen kennisgeving)

en: requires authentication then owner approval
nl: vereist authenticatie en dan toestemming van beheerder

en: requires authentication unless DKIM signature is OK, then owner approval
nl: vereist authenticatie tenzij DKIM-handtekening geldig is, en dan toestemming van beheerder

en: subscription is impossible
nl: abonneren is onmogelijk

en: for anyone without authentication
nl: voor iedereen zonder authenticatie

en: anyone, notification is sent to list owner
nl: iedereen, lijstbeheerder ontvangt kennisgeving

en: anyone, no welcome message
nl: iedereen, geen welkomstbericht

en: owners approval
nl: toestemming van de eigenaren

en: requires S/MIME signed
nl: vereist S/MIME ondertekend

en: requires S/MIME signed or owner approval
nl: vereist S/MIME-handtekening of toestemming lijstbeheerder

en: conceal unless for listmaster
nl: verbergen behalve voor lijstserverbeheerder

en: conceal unless user is logged in
nl: verbergen behalve wanneer gebruiker ingelogd is

en: no conceal
nl: niet verbergen

en: authentication requested, notification sent to owner
nl: authenticatie verzocht, lijstbeheerder ontvangt kennisgeving

en: authentication requested unless DKIM signature is OK, notification sent to owner
nl: authenticatie verzocht tenzij DKIM-handtekening geldig is, lijstbeheerder ontvangt kennisgeving

en: need authentication unless DKIM signature is OK
nl: authenticatie vereist tenzij DKIM-handtekening geldig is

en: conceal except for subscribers
nl: verborgen behalve voor abonnees

en: conceal even for subscribers
nl: verbergen zelfs voor abonnees

en: restricted to local domain users
nl: beperkt tot lokale domeingebruikers

en: anyone from local domain
nl: iedereen uit het lokale domein

en: restricted to subscribers or local domain users
nl: beperkt tot lokale domein gebruikers

en: restricted to local domain
nl: beperkt tot het lokale domein

en: restricted to local domain and subscribers
nl: beperkt tot het lokale domein en abonnees

en: local domain users or owner approval
nl: lokale domein gebruikers of eigenaren toestemming

en: intranet access
nl: intranet toegang

en: daily evaluation of bouncing users
nl: dagelijkse controle op onbestelbare adressen

en: expire of bounces older than 10 days before message distribution
nl: onbestelbare berichten ouder dan 10 dagen verlopen vóór de distributie van berichten

en: automatic management of bouncing users
nl: automatisch beheer van onbestelbare adressen

en: monthly deletion of bounces for unsubscribed addresses
nl: maandelijkse verwijdering van onbestelbare berichten voor niet-ingeschreven adressen

en: daily termination of outdated sessions
nl: dagelijkse beëindiging van verlopen sessies

en: No subscription / unsubscription: only the list owner can add members
nl: Geen in- en uitschrijving: alleen de beheerder kan leden toevoegen

en: private archives
nl: privéarchieven

en: list visible to list members only
nl: lijst alleen zichtbaar voor abonnees

en: Only list members can send messages. OTHER ARE SILENTLY REJECTED.
nl: Alleen abonnees kunnen berichten sturen. ANDERE BERICHTEN WORDEN ZONDER KENNISGEVING WEGGEGOOID.

en: Confidential list setup
nl: Vertrouwelijke lijst

en: public archives
nl: openbare archieven

en: only subscribers can post
nl: alleen abonnees mogen berichten sturen

en: everyone may post
nl: iedereen mag berichten plaatsen

en: controlled subscription
nl: gecontroleerde inschrijving

en: Hotline mailing list
nl: Hotline-mailinglijst

en: public and moderated list
nl: openbare en gemodereerde lijst

en: subscribers emails are protected
nl: e-mailadressen van abonnees zijn beschermd

en: default reception format is HTML
nl: standaard-ontvangstformaat is HTML

en: Mailing list configuration to be used for a news letter providing both text plain and HTML formats
nl: Lijst voor een nieuwsbrief in zowel platte tekst als HTML

en: Mailing list configuration to be used for a news letter
nl: Lijst voor een nieuwsbrief

en: Private working group setup
nl: Privéwerkgroep

en: Messages can either be read via email (subscription) or via the web (web archives)
nl: Berichten kunnen of via e-mail ontvangen worden, of gelezen via het webarchief

en: Web forum mailing list
nl: Mailinglijst met webforum

en: Mailing list for intranets
nl: Mailinglijst voor intranet
