sympa 6.2 - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Sun:Mon:Tue:Wed:Thu:Fri:Sat
nn: søn:mån:tys:ons:tor:fre:lau

en: Sunday:Monday:Tuesday:Wednesday:Thursday:Friday:Saturday
nn: søndag:måndag:tysdag:onsdag:torsdag:fredag:laurdag

en: Jan:Feb:Mar:Apr:May:Jun:Jul:Aug:Sep:Oct:Nov:Dec
nn: jan:feb:mar:apr:mai:jun:jul:aug:sep:okt:nov:des

en: January:February:March:April:May:June:July:August:September:October:November:December
nn: januar:februar:mars:april:mai:juni:juli:august:september:oktober:november:desember

en: AM:PM
nn: f.m.:e.m.

en: Su:Mo:Tu:We:Th:Fr:Sa
nn: S:M:T:O:T:F:L
