Sympa 6.0 - en to pl translation catalogue (1861 entries)

en: The configuration file contains errors.
pl: Plik konfiguracyjny zawiera błędy.

en: list
pl: lista

en: string
pl: ciąg znaków

en: email address
pl: adres e-mail

en: Sun:Mon:Tue:Wed:Thu:Fri:Sat
pl: niedz.:pon.:wt.:śr.:czw.:pt.:sob.

en: Sunday:Monday:Tuesday:Wednesday:Thursday:Friday:Saturday
pl: niedziela:poniedziałek:wtorek:środa:czwartek:piątek:sobota

en: Jan:Feb:Mar:Apr:May:Jun:Jul:Aug:Sep:Oct:Nov:Dec
pl: sty:lut:mar:kwi:maj:cze:lip:sie:wrz:paź:lis:gru

en: January:February:March:April:May:June:July:August:September:October:November:December
pl: Styczeń:Luty:Marzec:Kwiecień:Maj:Czerwiec:Lipiec:Sierpień:Wrzesień:Październik:Listopad:Grudzień

en: preserve existing header field
pl: zachowaj istniejące pole nagłówka

en: sender
pl: Nadawca

en: all
pl: Wszystko

en: other email address
pl: inny adres e-mail

en: subject field
pl: pole tematu

en: message body
pl: treść wiadomości

en: header and footer
pl: nagłówek i stopka

en: do nothing
pl: nie rób nic

en: if no list members contained
pl: jeśli nie ma żadnych członków listy

en: owner
pl: właściciel

en: listmaster
pl: administrator list

en: enabled
pl: włączony

en: disabled
pl: wyłączone

en: automatic
pl: automatycznie

en: first entry
pl: pierwsza pozycja

en: entries matching regular expression
pl: wpisy pasujące do wyrażenia regularnego

en: base
pl: podstawa

en: one level
pl: jeden poziom

en: use STARTTLS
pl: użyj STARTTLS

en: use LDAPS (LDAP over TLS)
pl: użyj LDAPS (LDAP przez TLS)

en: yes
pl: tak

en: no
pl: nie

en: any versions
pl: żadne wersje

en: SSL version 2
pl: wersja 2 SSL

en: SSL version 3
pl: wersja 3 SSL

en: TLS version 1
pl: wersja 1 TLS

en: TLS version 1.1
pl: wersja 1.1 TLS

en: TLS version 1.2
pl: wersja 1.2 TLS

en: TLS version 1.3
pl: wersja 1.3 TLS

en: receive notification email
pl: otrzymuj powiadomienia e-mail

en: no notifications
pl: bez powiadomień

en: concealed from list menu
pl: ukryte w menu listy

en: listed on the list menu
pl: wymienione w menu listy

en: send back DSN
pl: ponownie dostarcz do DSN

en: privileged owner
pl: Uprzywilejowany właściciel

en: normal owner
pl: zwykły właściciel

en: 0 - highest priority
pl: 0 - najwyższy priorytet

en: 9 - lowest priority
pl: 9 - najniższy priorytet

en: queue messages only
pl: tylko wiadomości w kolejce

en: use JavaScript
pl: użyj JavaScript

en: required to post message
pl: wymagane do wysłania wiadomości

en: required to distribute message
pl: wymagane do rozpowszechniania wiadomości

en: optional
pl: opcjonalne

en: required
pl: wymagane

en: multi-line text
pl: tekst wielowierszowy

en: number
pl: numer

en: set of keywords
pl: zestaw słów kluczowych

en: add a new MIME part
pl: dodaj nową część MIME

en: append to message body
pl: dołącz do treści wiadomości

en: open
pl: otwórz

en: closed
pl: zamknięta

en: subscribers only
pl: jedynie dla subskrybentów

en: public
pl: publiczna

en: include from local file
pl: dołącz z lokalnej domeny

en: general datasource
pl: ogólne źródło danych

en: help
pl: pomoc

en: subscription
pl: subskrypcja

en: unsubscription
pl: anulowanie subskrypcji

en: posting address
pl: adres do korespondencji

en: list archive
pl: Archiwum list

en: authenticated by password
pl: uwierzytelnione hasłem

en: authenticated by S/MIME signature
pl: uwierzytelniony przez podpis S/MIME

en: authenticated by DKIM signature
pl: uwierzytelniony przez podpis DKIM

en: approved by moderator
pl: zatwierdzony przez moderatora

en: any messages
pl: jakiekolwiek wiadomości

en: daily
pl: codziennie

en: weekly
pl: tygodniowo

en: monthly
pl: miesięcznie

en: quarterly
pl: kwartalnie

en: yearly
pl: rocznie

en: never show address
pl: nigdy nie pokazuj adresu

en: 100% - always
pl: 100% - zawsze

en: 0% - never
pl: 0% - nigdy

en: original messages
pl: wiadomość oryginalna

en: decrypted messages
pl: odszyfrowane wiadomości

en: on demand
pl: na żądanie

en: domain matching regular expression
pl: domena pasująca do wyrażenia regularnego

en: "Name"
pl: "Nazwa"

en: "Name" (e-mail)
pl: "Nazwa" (e-mail)

en: "Name" (via List)
pl: "Nazwa" (przez listę)

en: standard (direct reception)
pl: standardowy (bezpośredni odbiór)

en: digest MIME format
pl: skrócony format MIME

en: digest plain text format
pl: podsumowanie w postaci zwykłego tekstu

en: summary mode
pl: tryb podsumowania

en: notice mode
pl: tryb powiadamiania

en: text-only mode
pl: tryb tylko tekst

en: urlize mode
pl: tryb urlize

en: no mail
pl: brak poczty

en: not receiving your own posts
pl: nie otrzymuj swoich własnych postów

en: listed in the list review page
pl: wylistowany na stronie przeglądu list

en: concealed
pl: ukryty

en: in operation
pl: w eksploatacji

en: list not yet activated
pl: Lista nie została jeszcze aktywowana

en: erroneous configuration
pl: błędna konfiguracja

en: closed list
pl: Zamknięta lista

en: List not activated yet
pl: Lista nie została jeszcze aktywowana

en: Erroneous configuration
pl: Błędna konfiguracja

en: Closed list
pl: Zamknięte listy

en: ----- Malformed message ignored -----
pl: ----- Błędna wiadomość zignorowana -----

en: [Unknown]
pl: [Nieznany]

en: 
    [Attached message follows]
    -----Original message-----
pl: 
    [Załączona wiadomość]
    -----Wiadomość oryginalna-----

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: Date: %s
pl: Data: %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: From: %s
pl: Od: %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: To: %s
pl: Do: %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: Subject: %s
pl: Temat: %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: -----End of original message from %s-----
pl: -----Koniec wiadomości oryginalnej od %s-----

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: 
    [An attachment of type %s was included here]
pl: 
    [Załącznik typu %s został dołączony]

en: 
    -----Delivery Status Report-----
pl: 
    -----Raport Statusu Doręczenia-----

en: 
    -----End of Delivery Status Report-----
pl: 
    -----Koniec Raportu Statusu Doręczenia-----

en: 
    [** Unable to process HTML message part **]
pl: 
    [ ** Nie można przetworzyć części HTML wiadomości ** ]

en: [ Text converted from HTML ]
pl: [ Tekst przekonwertowany z HTML ]

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: %s via Owner Address of %s Mailing List
pl: %s przez adres właściciela %s listy mailingowej

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: %s via Moderator Address of %s Mailing List
pl: %s przez adres moderatora %s listy mailingowej

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: via Owner Address of %s Mailing List
pl: przez adres właściciela listy mailingowej %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: via Moderator Address of %s Mailing List
pl: przez adres moderatora listy mailingowej %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: via %s Mailing List
pl: przez %s listę mailingową

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: Owner Address of %s Mailing List
pl: Adres właściciela listy mailingowej %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: Moderator Address of %s Mailing List
pl: Adres moderatora listy mailingowej %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: %s Mailing List
pl: %s lista mailingowa

en: Anonymous
pl: Anonimowy

en: (unknown date)
pl: (nieznana data)

en: Unknown parameter
pl: Nieznany parametr

en: Migration from wwsympa.conf
pl: Migracja z wwsympa.conf

en: Migrated Parameters
    Following parameters were migrated from wwsympa.conf.
pl: Zmigrowane parametry
    Następujące parametry zostały zmigrowane z wwsympa.conf

en: Overrididing Parameters
    Following parameters existed both in sympa.conf and  wwsympa.conf.  Previous release of Sympa used those in wwsympa.conf.  Comment-out ones you wish to be disabled.
pl: Nadpisywanie parametrów
    Następujące parametry istniały zarówno w sympa.conf i  wwsympa.conf.  Poprzednie wydanie Sympa używało tych w wwsympa.conf.  Zakomentuj te, które chcesz wyłączyć.

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: Unable to rename %s : %s
pl: Nie można zmienić nazwy %s: %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: Unable to open %s : %s
pl: Nie można otworzyć %s : %s

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: %s have been updated.
    Previous versions have been saved as %s.
pl: %s został  zaktualizowany. 
    Poprzednia wersja została zapisana jako %s.

en: Service description
pl: Opis usługi

en: Database related
pl: Związane z bazą danych

en: Alias management
pl: Zarządzanie aliasami

en: Mail server
pl: Serwer pocztowy

en: List definition
pl: Definicja listy

en: Receiving
pl: Odbiór

en: Sending related
pl: Związane z wysyłaniem

en: Sending/receiving setup
pl: Ustawienia Odbierania/Wysyłania

en: Distribution
pl: Dystrybucja

en: Privileges
pl: Uprawnienia

en: Archives
pl: Archiwa

en: Bounces
pl: Odbicia

en: Loop prevention
pl: Przeciwdziałanie pętlom

en: Automatic lists
pl: Listy automatyczne

en: Directories
pl: Katalogi

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Data sources setup
pl: Ustawienie źródeł danych

en: List address verification
pl: Weryfikacja adresu listy

en: Antivirus plug-in
pl: Wtyczka antywirusowa

en: Password validation
pl: Sprawdzenie poprawności hasła

en: Authentication with LDAP
pl: Uwierzytelnianie za pomocą LDAP

en: SOAP HTTP interface
pl: Interfejs SOAP HTTP

en: Obsoleted parameters
pl: Przestarzałe parametry

en: Primary mail domain name
pl: Podstawowa domena pocztowa

en: Email addresses of listmasters
pl: Adresy e-mailowe listmasterów

en: Supported languages
pl: Obsługiwane języki

en: Title of service
pl: Tytuł usługi

en: The name of your mailing list service. It will appear in the header of web interface and subjects of several service messages.
pl: Nazwa Twojej usługi listy mailingowej. Pojawi się ona w nagłówku interfejsu WWW i tematach kilku wiadomości serwisowych.

en: Display name of Sympa
pl: Wyświetlana nazwa Sympy

en: Update database structure
pl: Aktualizacja struktury bazy danych

en: auto: Updates database table structures automatically.
    However, since version 5.3b.5, Sympa will not shorten field size if it already have been longer than the size defined in database definition.
pl: auto: Automatycznie aktualizuje struktury tabel bazy danych.
    Od wersji 5.3b.5 Sympa nie skróci rozmiaru pola tabeli, jeśli już jest dłuższy niż rozmiar zdefiniowany w definicji bazy danych.

en: Type of the database
pl: Rodzaj bazy danych

en: Possible types are "MySQL", "PostgreSQL", "Oracle" and "SQLite".
pl: Możliwe typy to „MySQL”, „PostgreSQL”, „Oracle” i „SQLite”.

en: Hostname of the database server
pl: Nazwa hosta serwera bazy danych

en: Port of the database server
pl: Port serwera bazy danych

en: Name of the database
pl: Nazwa bazy danych

en: User for the database connection
pl: Użytkownik połączenia z bazą danych

en: Password for the database connection
pl: Hasło połączenia z bazą danych

en: What ever you use a password or not, you must protect the SQL server (is it not a public internet service ?)
pl: Niezależnie od tego, czy używasz hasła czy nie, musisz chronić serwer SQL (czy nie jest to publiczna usługa internetowa ?).

en: Database options
pl: Opcje bazy danych

en: Environment variables setting for database
pl: Zmienne środowiskowe połączenia z bazą danych

en: Database processing timeout
pl: Limit czasu przetwarzania bazy danych

en: Currently, this parameter may be used for SQLite only.
pl: Obecnie ten parametr może być używany tylko dla SQLite.

en: Log verbosity
pl: Dokładność dziennika

en: Path of the file that contains all list related aliases
pl: Ścieżka do pliku zawierającego wszystkie aliasy powiązane z listą

en: Subject of the list
pl: Temat listy

en: Visibility of the list
pl: Widoczność listy

en: Topics for the list
pl: Tematy dla listy

en: Internet domain
pl: Domena Internetowa

en: Language of the list
pl: Język listy

en: Family name
pl: Nazwa rodziny

en: Maximum number of list members
pl: Maksymalna liczba członków listy

en: list members
pl: członkowie listy

en: Header field name(s) used to determine sender of the messages
pl: Pole/pola nagłówka definiujące nadawcę wiadomości

en: Priority
pl: Priorytet

en: Must not be 0.
pl: Nie może być 0.

en: seconds
pl: sekund

en: Who can send messages
pl: Kto może wysyłać wiadomości

en: Delivery time (hh:mm)
pl: Czas dostarczenia (hh:mm)

en: Digest frequency
pl: Częstotliwość podsumowań

en: days
pl: dni

en: hour
pl: godzina

en: minute
pl: minuta

en: Digest maximum number of messages
pl: Maksymalna ilość wiadomości do umieszczanych w podsumowaniu

en: messages
pl: # wiadomości

en: Available subscription options
pl: Dostępne opcje subskrypcji

en: reception mode
pl: tryb odbioru

en: Subscription profile
pl: Profil subskrypcji

en: visibility
pl: widoczność

en: profile
pl: profil

en: Topics for message categorization
pl: Tematy dla kategoryzacji wiadomości

en: Message topic name
pl: Nazwa tematu wiadomości

en: Message topic keywords
pl: Słowa kluczowe tematu wiadomości

en: Message topic title
pl: Tytuł tematu wiadomości

en: Defines to which part of messages topic keywords are applied
pl: Definiuje dla których części wiadomości są stosowane słowa kluczowe tematów (tematyczne słowa kluczowe)

en: Message tagging
pl: Tagowanie wiadomości

en: Reply address
pl: Adres zwrotny

en: Forced reply address
pl: Wymuszony adres zwrotny

en: value
pl: wartość

en: respect of existing header field
pl: pozostawienie obecnych pól nagłówka

en: Anonymous sender
pl: Anonimowy nadawca

en: Custom header field
pl: Nagłówek użytkownika (Custom)

en: Subject tagging
pl: Tagowanie tematu

en: Attachment type
pl: Typ załącznika

en: Maximum message size
pl: Maksymalny rozmiar wiadomości

en: Maximum size of messages
pl: Maksymalny rozmiar wiadomości

en: bytes
pl: bajtów

en: Scope for messages from incoming email
pl: Zakres wiadomości z poczty przychodzącej

en: Reject mail from automatic processes (crontab, etc)?
pl: Odrzucać wiadomości z automatów (crontab, itp.)?

en: Incoming SMTP header fields to be removed
pl: Przychodzący nagłówek SMTP dla pól które mają zostać usunięte

en: Outgoing SMTP header fields to be removed
pl: Wychodzący nagłówek SMTP dla pól które mają zostać usunięte

en: RFC 2369 Header fields
pl: Pola nagłówka RFC 2369

en: Who is able to create lists
pl: Kto ma prawo tworzyć listy

en: Who can view list information
pl: Kto może przeglądać informacje o liście

en: Who can subscribe to the list
pl: Kto może zapisać się na listę

en: Who can add subscribers
pl: Kto może dodawać subskrybentów

en: Who can unsubscribe
pl: Kto może się wypisać

en: Who can delete subscribers
pl: Kto może usuwać subskrybentów

en: Who can invite people
pl: Kto może zapraszać na listę

en: Who can start a remind process
pl: Kto może rozpocząć proces przypominania

en: Who can review subscribers
pl: Kto może przeglądać zapisanych

en: This parameter specifies who can access the list of members. Since subscriber addresses can be abused by spammers, it is strongly recommended that you only authorize owners or subscribers to access the subscriber list.
pl: Ten parametr określa, kto może uzyskać dostęp do listy członków. Ponieważ adresy subskrybentów mogą być nadużywane przez spamerów, zdecydowanie zaleca się, aby autoryzować dostęp do listy subskrybentów tylko właścicielom lub subskrybentom.

en: Required domains for list owners
pl: Domeny wymagane dla właścicieli list

en: Minimum owners in required domains
pl: Minimalna liczba właścicieli w wymaganych domenach

en: Shared documents
pl: Dokumenty współdzielone

en: Who can view
pl: Kto może odczytywać

en: Who can edit
pl: Kto może edytować

en: Kbytes
pl: Kilobajtów

en: Store distributed messages into archive
pl: Przechowuj w archiwum rozesłane wiadomości

en: Web archives
pl: Archiwa WWW

en: access right
pl: prawo dostępu

en: Maximum number of month archived
pl: Maksymalna liczba zarchiwizowanych miesięcy

en: Privilege for reading mail archives and frequency of archiving.
    Defines who can access the list's web archive.
pl: Uprawnienia do odczytywania archiwów poczty oraz częstotliwość archiwizacji.
    Określa, kto może uzyskać dostęp do archiwum internetowego listy.

en: frequency
pl: częstotliwość

en: Archive encrypted mails as cleartext
pl: Zarchiwizuj zaszyfrowane wiadomości otwartym tekstem

en: email address protection method
pl: metoda zabezpieczenia adresu e-mail

en: Bounces management
pl: Obsługa odbić

en: warn rate
pl: częstotliwość ostrzegania

en: halt rate
pl: częstotliwość wstrzymywania

en: Management of bouncers, 1st level
pl: Zarządzanie odbijaczami (bouncers), 1szy poziom

en: threshold
pl: próg

en: points
pl: punktów

en: action for this population
pl: operacja dla tej propagacji

en: This parameter defines which task is automatically applied on level 1 bouncers.
pl: This parameter defines which task is automaticaly applied on level 1 bouncers.

en: notification
pl: powiadomienie

en: Management of bouncers, 2nd level
pl: Zarządzanie odbijaczami (bouncers), 2gi poziom

en: This parameter defines which task is automatically applied on level 2 bouncers.
pl: This parameter defines which task is automaticaly applied on level 2 bouncers.

en: percentage of list members in VERP mode
pl: procent subskrybentów listy w trybie VERP

en: Welcome return-path
pl: Powitalna ścieżka-zwrotna

en: Return-path of the REMIND command
pl: Ścieżka powrotna komendy REMIND

en: Directory for configuration files
pl: Katalog plików konfiguracyjnych

en: Directory for archive spool
pl: Katalog dla kolejek zarchiwizowanych

en: Directory for topic spool
pl: Katalog dla kolejek tematów

en: Directory for task spool
pl: Katalog dla kolejek zadań

en: Directory for automatic list creation spool
pl: Katalog dla kolejek automatycznego tworzenia list

en: Directory for message outgoing spool
pl: Katalog dla kolejek wiadomości wychodzących

en: Directory for storing bounces
pl: Katalog dla przechowywania odbić

en: Directory containing user certificates
pl: Katalog zawierający certyfikaty użytkownika

en: Notify subscribers when they are included from a data source?
pl: Czy powiadamiać użytkowników włączanych ze źródła danych?

en: the data source
pl: źródło danych

en: data source parameters
pl: parametry źródła danych

en: Owners defined in an external data source
pl: Właściciele zdefiniowani w zewnętrznym źródle danych

en: Moderators defined in an external data source
pl: Moderatorzy zdefiniowani w zewnętrznym źródle danych

en: Timeout for fetch of include_sql_query
pl: Timeout dla pobrania include_sql_query

en: User data source
pl: Źródło danych użytkownika

en: File inclusion
pl: Dodanie pliku

en: Remote file inclusion
pl: Zdalne załączenie pliku

en: short name for this source
pl: skrócona nazwa dla tego źródła

en: data location URL
pl: URL lokacji danych

en: remote user
pl: zdalny użytkownik

en: remote password
pl: zdalne hasło

en: SSL version
pl: wersja SSL

en: SSL ciphers used
pl: użyte szyfrowanie SSL

en: List inclusion
pl: Załączenie listy

en: remote list inclusion
pl: uwzględnienie zdalnej listy

en: remote host
pl: zdalny host

en: remote port
pl: zdalny port

en: remote path of sympa list dump
pl: zdalna ścieżka zrzutu list sympy

en: certificate for authentication by remote Sympa
pl: certyfikat dla uwierzytelniania przez zdalną Sympę

en: LDAP query inclusion
pl: Dodanie zapytania LDAP

en: use SSL (LDAPS)
pl: użyj SSL (LDAPS)

en: search scope
pl: zakres poszukiwań

en: connection timeout
pl: limit czasu dla połączenia

en: filter
pl: filtr

en: extracted attribute
pl: wyciągnięty atrybut

en: selection (if multiple)
pl: wybór (jeżeli istnieje wiele możliwości)

en: LDAP 2-level query inclusion
pl: zawarcie zapytania LDAP 2-poziomu

en: first-level suffix
pl: przyrostek pierwszego poziomu

en: first-level search scope
pl: zakres wyszukiwania pierwszego poziomu

en: first-level connection timeout
pl: limit czasu połączenia pierwszego poziomu

en: first-level filter
pl: filtr pierwszego poziomu

en: first-level extracted attribute
pl: wyciągnięty atrybut pierwszego poziomu

en: first-level selection
pl: zaznaczenie pierwszego poziomu

en: first-level regular expression
pl: wyrażenie regularne pierwszego poziomu

en: second-level suffix template
pl: szablon przyrostków drugiego poziomu

en: second-level search scope
pl: zakres poszukiwań drugiego poziomu

en: second-level connection timeout
pl: limit czasu połączenia drugiego poziomu

en: second-level filter template
pl: filtr szablonów drugiego poziomu

en: second-level extracted attribute
pl: wyciągnięty atrybut drugiego poziomu

en: second-level selection
pl: wybór drugiego poziomu

en: second-level regular expression
pl: wyrażenie regularne drugiego poziomu

en: SQL query inclusion
pl: Załączenie zapytania SQL

en: database type
pl: typ bazy danych

en: database port
pl: port bazy danych

en: database name
pl: nazwa bazy danych

en: connection options
pl: opcje połączenia

en: environment variables for database connection
pl: zmienne środowiskowe dla połączenia z bazą danych

en: SQL query
pl: zapytanie SQL

en: Directory where the database is stored (used for DBD::CSV only)
pl: Katalog, gdzie przechowywana jest baza danych (wykorzystanie tylko dla DBD::CSV)

en: Inclusions timeout
pl: Upłynął czas dołączenia (include)

en: Inclusions timeout for message distribution
pl: Czas wygaśnięcia include'ów dla rozsyłanych wiadomosci

en: Insert DKIM signature to messages sent to the list
pl: Wstaw sygnaturę DKIM do wiadomości wysyłanych na listę

en: DKIM configuration
pl: Konfiguracja DKIM

en: File path for list DKIM private key
pl: Ścieżka do pliku z kluczem prywatnym DKIM listy

en: Selector for DNS lookup of DKIM public key
pl: Selektor dla wyszukiwania DNS klucza prywatnego DKIM

en: DKIM "d=" tag, you should probably use the default value
pl: Tag DKIM "d=", prawdopodobnie powinieneś użyć wartości domyślnej

en: DKIM "i=" tag, you should probably leave this parameter empty
pl: Tag DKIM "i=", prawdopodobnie powinieneś pozostawić pustą wartość

en: The categories of messages sent to the list that will be signed using DKIM.
pl: Kategorie wiadomości wysyłanych na listę, które będą podpisane przy użyciu DKIM.

en: Local part of listmaster email address
pl: Część lokalna adresu e-mail listmaster

en: Account
pl: Konto

en: Expiration of unmoderated messages
pl: Wygaśnięcie niezmoderowanych wiadomości

en: Secret string for generating unique keys
pl: Sekretny ciąg do generowania unikatowych kluczy

en: Custom user attributes
pl: Atrybut użytkownika (Custom)

en: label
pl: etykieta

en: additional comment
pl: dodatkowy komentarz

en: type
pl: typ

en: possible attribute values (if enum is used)
pl: możliwe wartości atrybutów (jeśli używany jest enum)

en: is the attribute optional?
pl: czy atrybut jest opcjonalny?

en: custom parameters
pl: Parametry użytkownika (Custom)

en: var name
pl: nazwa zmiennej

en: var value
pl: wartość zmiennej

en: Periodical subscription expiration task
pl: Zadanie okresowego wygaśnięcia subskrypcji

en: Regular expression applied to prevent loops with robots
pl: Zastosowano wyrażenie regularne w celu zapobiegania zapętleniom robotów.

en: Periodical subscription reminder task
pl: Okresowe zadanie przypominające o subskrypcji

en: Latest family instantiation
pl: Ostatnia instancja rodziny

en: who ran the instantiation
pl: który uruchomił instancję

en: date
pl: data

en: Creation of the list
pl: Tworzenie listy

en: who created the list
pl: kto utworzył listę

en: human readable
pl: czytelne dla ludzi

en: Last update of config
pl: Ostatnia modyfikacja pliku konfiguracyjnego

en: who updated the config
pl: kto zaktualizował konfigurację

en: Status of the list
pl: Status listy

en: Serial number of the config
pl: Numer seryjny pliku konfiguracyjnego

en: thrd: Threaded index.
    mail: Chronological index.
pl: thrd: Index wg. wątków
    mail: Index chronologiczny.

en: Defines the prefix allowing to recognize that a list is an automatic list.
pl: Definiuje prefiks pozwalający na rozpoznanie czy lista jest automatyczna.

en: Owners
pl: Właściciele

en: name
pl: nazwa

en: private information
pl: informacje prywatne

en: Moderators
pl: Moderatorzy

en: Table of contents:
pl: Spis treści:

en: Example:
pl: Przykład:

en: (You must define this parameter)
pl: Musisz zdefiniować ten parametr

en: session
pl: sesja

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: welcome message
pl: wiadomość powitalna

en: unsubscribe message
pl: wiadomość wypisania się z listy

en: deletion message
pl: wiadomość o usunięciu

en: message header
pl: nagłówek wiadomości

en: message footer
pl: stopka wiadomości

en: remind message
pl: wiadomość przypominająca

en: moderator rejection message
pl: wiadomość o odrzuceniu przez redaktora

en: subscribing invitation message
pl: wiadomość zaproszenia do subskrypcji

en: help file
pl: plik pomocy

en: directory of lists
pl: katalog list

en: global reminder message
pl: globalna wiadomość przypominająca

en: summary message
pl: wiadomość podsumowująca

en: list description
pl: opis listy

en: list homepage
pl: strona domowa listy

en: list creation request message
pl: wiadomość żądania utworzenia listy

en: list creation notification message
pl: wiadomość powiadamiająca o utworzeniu listy

en: virus infection message
pl: wiadomość infekcji wirusem

en: list aliases template
pl: wylistuj szablon aliasów

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: Archive of %s, file %s
pl: Archiwum %s, plik %s

en: Subscription summary
pl: Podsumowanie subskrypcji

en: User guide
pl: Instrukcja obsługi

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: Archive of %s, last message
pl: Archiwum %s, ostatnia wiadomość

en: Required when including members of a remote list.
pl: Wymagane w przypadku dołączania członków listy zdalnej.

en: Directory creation
pl: Tworzenie katalogu

note: This entry contains sprintf conversions.  See https://perldoc.perl.org/functions/sprintf for details.
en: topic (%s)
pl: temat (%s)

note: (count)
en:  The %1 most active lists
pl:  %1 najbardziej aktywnych list

en:  Active lists
pl:  Aktywne listy

note: (for)
en:  for %1 days
pl:  dla %1 dni

en: List name
pl: Nazwa listy

en: Number of messages
pl: Maksymalna ilość wiadomości w podsumowaniu

en: Average by day
pl: Średnio na dzień

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Subject
pl: Temat

en: Casual administration
pl: Strona zarządzania skórkami

en: Edit List Config:
pl: Edycja konfiguracji listy

en: It must be used with care. It allows you to modify some of the list parameters. The list of parameters you can modify depends on your privilege.
pl: Należy go używać ostrożnie. Pozwala na modyfikację niektórych parametrów listy. Lista parametrów, które możesz modyfikować, zależy od Twoich uprawnień.

en: Manage Subscribers:
pl: Zarządzaj subskrybentami:

en: Allows you to add or delete list members, moderate subscriptions, and so on.
pl: Umożliwia dodawanie i usuwanie subskrybentów, moderację itp.

en: Blocklist:
pl: Czarna lista:

en: Handles the set of black-listed mail addresses for this list.
pl: Służy do obsługi adresów dodanych do czarnej listy.

en: Manage archives:
pl: Zarządzaj archiwami:

en: Allows you to download and delete list archives.
pl: Umożliwia pobieranie i usuwanie archiwów list.

en: Bounces:
pl: Odbicia:

en: Manage non-delivery reports (also called bounces).
pl: <strong>Odbicia</strong>: Zarządzanie raportami o nie dostarczeniu (zwane również odbiciami).

en: Logs:
pl: Logi:

en: A tool for exploring the list logs.
pl: Narzędzie do eksplorowania logów list.

en: Drastic operations
pl: Czynności krytyczne

en: Restore List
pl: Przywróć listę

en: This list is currently closed. Clicking this button will make it active again.
pl: Ta lista jest obecnie zamknięta. Kliknięcie na ten przycisk ją ponownie aktywuje.

note: (list)
en: View lists including %1
pl: Wyświetl listy zawierające %1

en: Remove List
pl: Usuń listę

en: Completely removes the current list. Listmaster privileges are required to restore a list once it has been removed.
pl: Całkowicie usuwa aktualną listę. Do przywrócenia listy po jej usunięciu wymagane są uprawnienia administratora.

en: Rename List
pl: Zmień nazwę listy

en: Allows you to change this list's name. Everything related to the list will be renamed, including the mail aliases and the web archives.
pl: Umożliwia zmianę nazwy list. Wszystko powiązane z listą zostanie zaktualizowane wliczając alias czy archiwa listy.

en: Create Shared
pl: Utwórz współdzielone

en: Initializes the shared document web space.
pl: <strong>Utwórz współdzielone</strong>: inicjalizuje przestrzeń webową dla współdzielonych dokumentów.

en: Delete Shared
pl: Usuń współdzielone

en: Closes the shared document web space. It can be restored using "Restore shared" button.
pl: <strong>Usuń współdzielone</strong> zamyka współdzielenie. Może być ono przywrócone używając przycisku "Przywróć współdzielone".

en: Restore Shared
pl: Przywróć współdzielone

en: Restores the previously closed shared document web space.
pl: Przywraca poprzednio zamkniętą przestrzeń internetową dokumentów współdzielonych.

en: List archive
pl: Archiwa listy

en: Help
pl: Pomoc

en: Archive Management
pl: Zarządzanie archiwami

en: Select the Archive months you want to delete or download (zip format):
pl: Wybierz które miesiące archiwum chcesz usunąć lub pobrać (format zip):

en: Archive Selection:
pl: Wybór Archiwum:

en: Download .zip archive
pl: Pobierz archiwum .zip

en: Delete Selected Month(s)
pl: Usuń wybrane miesiące

en: Result of your search in the archive
pl: Wynik twojego wyszukania w archiwum

en: Search field:
pl: Pole wyszukiwania:

note: (key_word)
en: Parameters of these search make on <strong> &quot;%1&quot;</strong>
pl: Parametry tego wyszukania stworzone w oparciu o <strong> &quot;%1&quot;</strong>

en: (This sentence,
pl: (Ten ciąg,

en: (All of these words,
pl: (Wszystkie podane słowa,

en: (Each of these words,
pl: (Każde z podanych słów,

en: case insensitive
pl: rozmiar znaków bez znaczenia

en: case sensitive
pl: rozmiar znaków ma znaczenie

en: and checking on part of word)
pl: i sprawdzanie dla części słowa)

en: and checking on entire word)
pl: i sprawdzanie dla całego słowa)

en: Newest messages first
pl: Od najnowszych wiadomości

en: Oldest messages first
pl: Od najstarszych wiadomości

note: (body_count)
en: %1 hits on message Body
pl: %1 trafień dla treści (Body: ) wiadomości

note: (subj_count)
en: %1 hits on message Subject field
pl: %1 trafień dla tematu (Subject: ) wiadomości

note: (from_count)
en:  %1 hits on message From field
pl: %1 trafień dla pola nadawcy (From: ) wiadomości

note: (date_count)
en: %1 hits on message Date field
pl: %1 trafień dla daty (Date: ) wiadomości

en: Continue search
pl: Kontynuuj wyszukiwanie

en: New search
pl: Nowe wyszukanie

note: (archive_name)
en: Return to archive %1
pl: Powróć do archiwum %1

en: Advanced search
pl: Szukanie zaawansowane

en: Search
pl: Szukaj

en: Search:
pl: Szukaj:

en: this sentence
pl: ten ciąg

en: all of these words
pl: wszystkie podane słowa

en: one of these words
pl: jedno z podanych słów

en: Prefer:
pl: Preferuj:

en: newest messages
pl: najnowsze wiadomości

en: oldest messages
pl: najstarsze wiadomości

en: Case:
pl: Rozmiar liter:

en: insensitive
pl: nieistotny

en: sensitive
pl: istotny

en: Check:
pl: Sprawdź:

en: part of word
pl: część słowa

en: entire word
pl: całe słowo

en: Layout:
pl: Układ:

en: results by page
pl: wyników na stronę

en: Search area:
pl: Obszar wyszukiwania:

en: Sender
pl: Nadawca

en: Date
pl: Data

en: Body
pl: Treść

en: Extend search field:
pl: Rozszerz pole wyszukiwania:

en: Blocklist management
pl: Zarządzanie czarną listą

en: The current blocklist is empty
pl: Aktualna czarna lista jest pusta

note: (rows)
en: The current blocklist contains %1 line(s)
pl: Aktualna czarna lista zawiera %1 linię/linii

note: (conf.use_blocklist)
en: Operation requested by users which email is listed in the blocklist file are rejected. The blocklist is in use for the following operation: %1.
pl: Operacje zlecone przez użytkowników, których adresy e-mail znajdują się na czarnej liście są odrzucane. Czarna lista jest w użyciu dla następujących operacji: %1.

en: Syntax:
pl: Składnia:

en: only one email or expression per line
pl: tylko jeden adres e-mail lub wyrażenie na linię

en: number sign (#) introduces a comment
pl: znak # wprowadza komentarz

en: asterisk (*) matches any string. Example: "*@spammer-domain.com" match any sender from that exact domain
pl: gwiazdka (*) zastępuje dowolny ciąg znaków. Na przykład: "*@spammer-domain.com" oznacza każdego nadawcę z tej domeny

en: only one asterisk is allowed in a line
pl: tylko jeden znak * jest dozwolony w wierszu

en: save
pl: zapisz

en: Template saved
pl: Szablon zapisany

en: You will receive an email with a confirmation link.
pl: Otrzymasz wiadomość email zawierającą link potwierdzający.

en: To confirm your email address change, go to your email account and click on the provided link.
pl: Aby potwierdzić zmianę Twojego adresu e-mail, kliknij link jaki otrzymałeś na swoją skrzynkę pocztową.

en: Changing your email address is an important operation. Therefore, we need to verify that it is really your email address.
pl: Zmiana swojego adresu e-mailowego jest delikatną operacją. Istnieje więc konieczność weryfikacji czy podany adres należy do Ciebie.

note: (new_email)
en: To verify the email address, we have sent a message to: %1 with a confirmation ticket.
pl: Aby zakończyć operację, wysłany zostanie do Ciebie e-mail na adres: %1 z prośbą o jej zatwierdzenie.

en: You need to choose a password for your WWSympa environment.
    You will need this password to perform privileged operations.
pl: Musisz wybrać hasło dla Twojego środowiska WWSympa.
    Będziesz potrzebował tego hasła do wykonywania uprzywilejowanych operacji.

en: New password:
pl: Nowe hasło:

en: New password again:
pl: Powtórz nowe hasło:

en: Submit
pl: Zatwierdź

note: (user.email) (from)
en: From: %1
pl: Od: %1

note: (mailto)
en: To: %1
pl: Do: %1

en: Subject:
pl: Temat:

en: Send to me
pl: Wyślij do mnie

en: This list is configured to require topic(s).
pl: Ta lista została skonfigurowana tak, aby wymagać określenia tematu/tematów.

en: Please select one or more topic(s) that corresponds to your message:
pl: Wybierz jeden lub więcej tematów które odpowiadają Twojej wiadomości:

en: Messages customization: use the template syntax:
pl: Dostosowanie wiadomości: użyj składni szablonów:

en: Below are some examples of TT2 parameters usable in messages.
pl: Poniżej kilka przykładów parametrów TT2 użytecznych w wiadomościach.

en: : the list name; always available.
pl: : nazwa listy; zawsze dostępna.

en: : the name of the host the list is installed on; always available.
pl: : nazwa hosta, na którym lista jest zainstalowana, zawsze dostępna.

en: : the user email; always available.
pl: : adres e-mail użytkownika; zawsze dostępny.

en: : the user name associated to her email; always available.
pl: : nazwa użytkownika skojarzona z adresem email; zawsze dostępna.

en: : the - human readable - user's subscription date; always available.
pl: : data subskrypcji użytkownika; zawsze dostępna.

en: : can be anything you like; available if you defined a user custom attribute named "title" (see the list configuration, section "Miscellaneous").
pl: : wartość atrybutu użytkownika "title" (sprawdź w konfiguracji listy, sekcja "Różne"), dostępna jeśli atrybut jest zdefiniowany.

en: : can be anything you like; available if you defined a user custom attribute named "name".
pl: : wartość atrybutu użytkownika "name", dostępna jeśli atrybut jest zdefiniowany.

en: : can be anything you like; available if you defined a user custom attribute named "organization".
pl: : wartość atrybutu użytkownika "organization", dostępna jeśli atrybut jest zdefiniowany.

en: scenario source
pl: źródło scenariusza

en: Delete
pl: Usuń

en: Restore selected email addresses
pl: Usuń zaznaczone adresy e-mail

en: Add subscribers
pl: Dodaj subskrybentów

en: Do you really want to delete Selected Archives?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane archiwa?

en: Delete selected email addresses
pl: Usuń zaznaczone adresy email

en: Remind all subscribers
pl: Przypomnij wszystkim subskrybentom

en: Unsubscribe
pl: Wypisz

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

note: (target) (shared_doc.name)
en: Do you really want to delete %1?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %1?

en: Do you really want this action to be taken?
pl: Czy naprawdę chcesz, aby to działanie zostało podjęte?

note: (list)
en: Do you really want to unsubscribe from list %1?
pl: Czy na pewno chcesz się wypisać z listy %1?

note: (list)
en: Are you sure you wish to close the %1 list?
pl: Jesteś pewny, że chcesz zamknąć listę %1?

en: Do you really want to unsubscribe ALL selected subscribers?
pl: Czy na pewno chcesz wypisać wszystkich zaznaczonych subskrybentów?

en: Delete email address from selected lists
pl: Usuń adres e-mail z wybranych list

en: Do you really want to add selected users?
pl: Czy na pewno chcesz dodać zaznaczonych użytkowników?

en: Do you really want to ignore selected requests?
pl: Czy na pewno chcesz zignorować wybrane prośby?

en: Distribute
pl: Roześlij

note: (listname)
en: Are you sure you wish to delete the shared documents for list %1?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć dokumenty współdzielone listy %1?

en: Do you really want to rename this list?
pl: Czy na pewno chcesz zmienić nazwę tej listy?

note: (current_email,email)
en: Are you sure you wish to change a user's email %1 to %2?
pl: Jesteś pewny, że chcesz zmienić e-mail użytkownika %1 na %2?

note: (list)
en: Are you sure you wish to restore list %1?
pl: Czy na pewno chcesz zamknąć listę %1?

en: Purge selected lists
pl: Skasuj zaznaczone listy

en: Are you sure you wish to purge selected lists?
pl: Czy na pewno chcesz wyczyścić wybrane listy?

note: (total)
en: Do you really want to send a subscription reminder message to the %1 subscribers?
pl: Czy na pewno chcesz wysłać wiadomość przypominającą o subskrypcji do %1 subskrybentów?

en: Tag messages for deletion
pl: Oznacz wiadomości do usunięcia

en: tag this mail for deletion
pl: Oznacz tą wiadomość do usunięcia

en: Do you really want to delete these messages?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć te wiadomości?

en: Do you really want to delete this message ?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tą wiadomość?

note: (template_name)
en: Do you really want to remove %1?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %1?

en: Request first password
pl: Żądanie pierwszego hasła

en: Request new password
pl: Żądanie nowego hasła

en: Do you really want to request password?
pl: Czy na pewno chcesz poprosić o hasło?

note: (message_template)
en: Do you really want to delete this message?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę wiadomość?

note: (list)
en: Do you really want to subscribe to list %1?
pl: Czy na pewno chcesz subskrybować listę %1?

en: Quiet (don't send welcome email)
pl: Cisza (nie wysyłaj e-maila powitalnego)

en: Quiet (don't send deletion email)
pl: Tryb cichy (nie wysyłaj informacji o usunięciu)

en: Please select one or more topic(s) that corresponds to the messages you wish to distribute:
pl: Proszę wybrać jeden lub więcej tematów które odpowiadają wiadomościom, które zamierzasz rozesłać:

en: I am not a spammer
pl: Nie jestem spamerem

en: This button tries to protect the mailing list archives against address harvesting by a spammer.
pl: Ten przycisk ma na celu ochronę listy mailingowej przed spamerskimi żniwiarkami.

en: Confirm
pl: Zatwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Review subscription requests
pl: Przejrzyj prośby o subskrypcję

en: Review unsubscription requests
pl: Przejrzyj prośby o anulowanie subskrypcji

en: Copying template
pl: Kopiuję szablon

en: Input template
pl: Szablon wejściowy

en: Template name:
pl: Nazwa szablonu:

en: Scope:
pl: Zakres:

en: default
pl: domyślna

en: site
pl: witryna

en: Language:
pl: Język:

en: Output template
pl: Szablon wynikowy

en: New template name:
pl: Nowa nazwa szablonu:

en: Enter list name:
pl: Wprowadź nazwę listy:

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Sympa encountered an internal error.
pl: Sympa napotkał wewnętrzny błąd serwera.

en: Please contact the listmaster.
pl: Proszę skontaktować się z administratorem listy.

note: (error_message) (tt2_error) (error) (param0)
en: Error: %1
pl: Błąd: %1

en: With this form, you can create and / or access lists created on the basis of parameters you define.
pl: W tej formie, będzie można tworzyć i / lub mieć dostęp do listy utworzonej na podstawie parametrów wcześniej wybranych.

en: Go to list
pl: Idź do listy

en: List name:
pl: Nazwa listy:

en: Owner:
pl: Właściciel:

en: List type:
pl: Typ listy:

en: Audience:
pl: Kategoria listy:

en: -- Select an Audience --
pl: --Wybierz kategorię--

en: Other
pl: Inne

en: Description:
pl: Opis:

en: Submit your creation request
pl: Wyślij prośbę o utworzenie

en: You can create a list by using another existing list as a template.  The configuration will be copied to the new list. Please note that neither the list members, archives, nor shared documents will be duplicated. Only the lists you own may be used as templates.
pl: Możesz stworzyć listę używając innej jako szablon. Jego konfiguracja zostanie skopiowana do nowej listy. Miej na uwadze, że ani subskrybenci, archiwa ani dokumenty współdzielone nie zostaną zduplikowane. Jedynie listy których jesteś właścicielem mogą zostać wykorzystane jako szablony.

en: After the list is created, you will be able to modify the configuration.
pl: Kiedy lista zostanie utworzona, będzie można szczegółowo dostosować jej konfigurację.

en: New list name:
pl: Nazwa nowej listy:

en: copy list configuration
pl: skopiuj konfigurację listy

note: (shared_doc.name)
en: Access control for the document %1
pl: Kontrola dostępu do dokumentu %1

note: (shared_doc.owner)
en: Owner: %1
pl: Właściciel: %1

note: (shared_doc.date)
en: Last update: %1
pl: Ostatnia aktualizacja: %1

note: (shared_doc.title)
en: Description: %1
pl: Opis: %1

en: edit
pl: edycja

en: delete
pl: usuń

en: access
pl: dostęp

en: properties
pl: właściwości

en: Read access
pl: Prawa do odczytu

en: Edit access
pl: Prawa do edycji

en: change access
pl: Zmiana uprawnień

note: (shared_doc.name)
en: Set the owner of the directory %1
pl: Ustaw właściciela katalogu %1

en: Set owner
pl: Ustaw właściciela

note: (shared_doc.name)
en: Edition of the bookmark %1
pl: Edycja zakładki %1

note: (shared_doc.name)
en: Edition of the file %1
pl: Edycja pliku %1

en: Bookmark URL
pl: Zakładka URL

en: Update
pl: Aktualizuj

note: (shared_doc.name)
en: Replace the file %1 with your file
pl: Zastąp plik %1 twoim plikiem

en: Publish
pl: Publikuj

note: (shared_doc.name) (complete) (file)
en: Edit the file %1
pl: Edytuj plik %1

en: already exist(s), do you want to confirm the install and erase the old file(s) or cancel the install?
pl: już istnieje(ją), czy chcesz potwierdzić instalację i usunąć stare pliki czy chcesz anulować instalację?

note: (shared_doc.label)
en: Properties of the bookmark %1
pl: Właściwości zakładki %1

note: (shared_doc.name)
en: Properties of the directory %1
pl: Właściwości katalogu %1

note: (shared_doc.name)
en: Properties of the file %1
pl: Właściwości pliku %1

note: (shared_doc.name)
en: Describe directory '%1'
pl: Opis katalogu '%1'

note: (shared_doc.name)
en: Describe file '%1'
pl: Opis pliku '%1'

note: (shared_doc.name)
en: Rename directory %1
pl: Zmień nazwę katalogu %1

note: (shared_doc.name)
en: Rename file %1
pl: Zmień nazwę pliku %1

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Listing of folder
pl: Wylistowanie katalogu

en: Listing of root folder
pl: Listing głównego katalogu

en: Empty folder
pl: Pusty folder

en: Document
pl: Dokument

en: Author
pl: Autor

en: Size (Kb)
pl: Rozmiar (Kb)

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Open in a new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: to moderate
pl: moderować

en: moderate
pl: moderacja

note: (shared_doc.name)
en: Create a new folder inside folder %1
pl: Utwórz nowy katalog wewnątrz folderu %1

en: Create a new folder inside root folder
pl: Utwórz nowy katalog wewnątrz katalogu głównego

en: Folder name
pl: Nazwa katalogu

en: Create
pl: Utwórz

en: Create a new file
pl: Utwórz nowy plik

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Add a bookmark
pl: Dodaj zakładkę

en: title
pl: tytuł

en: Add
pl: Dodaj

note: (shared_doc.name)
en: Upload a file inside folder %1
pl: Wyślij plik do katalogu %1

en: Upload a file inside folder SHARED
pl: Wyślij plik do katalogu SHARED

note: (shared_doc.name)
en: Unzip a file inside the folder %1
pl: Rozpakuj plik do katalogu %1

en: Unzip a file inside the folder SHARED
pl: Rozpakuj plik do katalogu SHARED

note: (shortname)
en: the file %1 already exists
pl: plik %1 już istnieje

note: (shortname)
en: Do you want to delete the old file %1?
pl: Czy chcesz skasować stary plik %1?

note: (shortname)
en: Do you want to rename your file %1?
pl: Czy chcesz zmienić nazwę swojego pliku %1?

en: Do you want to cancel the upload?
pl: Czy chcesz anulować wysyłanie?

en: Listing of shared documents to moderate
pl: Wykaz współdzielonych dokumentów do moderacji

en: Toggle Selection
pl: Wybierz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Size
pl: Rozmiar

en: Install
pl: Instalacja

en: Reject
pl: Odrzuć

en: Notified reject
pl: Powiadomienie o odrzuceniu

en: scenario is created but not loaded in the list config
pl: scenariusz został stworzony, ale nie załadowany do konfiguracji listy

en: new scenario is created but not loaded in the list config. Edit list config if you need to apply it for that list
pl: nowy scenariusz jest utworzony, ale nie jest załadowany do konfiguracji listy. Zmodyfikuj konfigurację listy, jeśli potrzebujesz go zastosować go dla tej listy.

en: new scenario is the same as the previous one. Nothing done.
pl: nowy scenariusz jest identyczny z poprzednim. Nic nie zrobiono.

en: path:
pl: ścieżka:

en: scope:
pl: zakres:

note: (list)
en: list %1
pl: lista %1

en: scenario name:
pl: nazwa scenariusza:

en: Owner
pl: Właściciel

en: Apply modifications
pl: Aktualizuj

en: Additional information
pl: Dodatkowe informacje

en: *: Required element
pl: Wymagany element

en: Edit robot config
pl: Edycja konfiguracji robota

en: Set
pl: Ustaw

en: Edit List Configuration
pl: Edytuj konfigurację listy

en: Template edition system
pl: System edycji szablonów

en: Type:
pl: Typ:

en: Path:
pl: Ścieżka:

en: Edit list templates
pl: Wylistuj szablon aliasów

en: Save
pl: Zapisz

en: You can edit several messages/files associated with your list:
pl: Możesz edytować wiadomości/pliki związane z twoją listą:

en: HTML pages
pl: strony HTML

en: Edit
pl: Edytuj

en: List homepage: HTML text to describe the list. It is printed on the right-hand side of the main list page (default for this is the list description).
pl: Strona domowa listy: tekst HTML opisujący listę. Jest wyświetlany
    po prawej stronie głównej strony listy (domyślnie zarezerwowany dla opisu listy)

en: List description: This text is sent as an answer to the mail command INFO. It can also be included in the <em>Welcome message</em>.
pl: Opis listy: Ten tekst jest wysyłany jako odpowiedź na polecenie pocztowe INFO. Może być też zawarty w <em>wiadomości powitalnej</em>.

en: Automatic messages
pl: Wiadomości automatyczne

en: Welcome message: This message is sent to new subscribers. It can be a full MIME structured message (only for MIME gurus).
pl: Wiadomość powitalna: Ta wiadomość jest wysyłana do nowych subskrybentów. Może być wiadomością o pełnej strukturze MIME (tylko dla guru MIME).

en: Rejection message: when a message is rejected by list moderator, a notification can be sent to the original author. You may prepare various rejection messages.
pl: Wiadomość o odrzuceniu: kiedy wiadomość jest odrzucona przez redaktora listy, do oryginalnego autora może być wysłane powiadomienie. Możliwe jest przygotowanie kilku wiadomości informujących o odrzuceniach.

en: Reminder message: This message is sent to each subscriber when using the command REMIND. It's very useful to help people who are confused about their own subscription emails or people who are not able to unsubscribe themselves.
pl: Wiadomość przypominająca: Ta wiadomość jest wysyłana do każdego subskrybenta przy użyciu komendy REMIND. Jest bardzo przydatna przy pomocy ludziom, którzy nie są pewni swoich adresów email subskrypcji lub ludziom, którzy nie potrafią się wypisać z listy.

en: Subscribing invitation message: sent to a person if someone uses the INVITE command to invite someone to subscribe.
pl: Wiadomość powitalna subskrypcji: wysyłana do osoby jeśli ktoś 
    użyje komendę INVITE, aby zaprosić kogoś do subskrypcji.

en: Added in distributed messages
pl: Dodawane do rozsyłanych wiadomości

en: Message footer: If this file is not empty, it is added as a MIME attachment at the end of each message distributed to the list.
pl: Stopka wiadomości: Jeśli plik nie jest pusty, dodawany jest jako załącznik MIME na końcu każdej wiadomości rozsyłanej do listy.

en: Message header: If this file is not empty, it is added as a MIME attachment at the beginning of each message distributed to the list.
pl: Nagłówek wiadomości: Jeśli plik nie jest pusty, jest dodawany jako załącznik MIME na początku każdej wiadomości rozsyłanej do listy.

en: More
pl: Więcej

en: Unsubscribe message: This message is sent when users leave the list.
pl: Wiadomość wypisania z listy: Ta wiadomość jest wysyłana, gdy użytkownicy opuszczają listę korzystając z komendy UNSUBSCRIBE.

en: Deletion message: This message is sent to users when you remove them from the list using the DEL command (unless you select the Quiet option).
pl: Wiadomość usunięcia: Ta wiadomość jest wysyłana do użytkowników, kiedy usuwasz ich z listy korzystając z komendy DEL (o ile nie użyjesz opcji Cisza).

en: Subscriber information
pl: Informacje o subskrybencie

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Subscribed since:
pl: Subskrybent od:

en: Last update:
pl: Ostatnia aktualizacja:

en: Receiving:
pl: Sposób odbierania:

en: Visibility:
pl: Widoczność:

en: Language:
pl: Język:

en: Picture:
pl: Zdjęcie:

note: (current_subscriber.email) (u.email)
en: %1's picture
pl: zdjęcie %1

en: Changing your picture for this list
pl: Zmiana Twojego zdjęcia dla tej listy

en: Unsubscribe the User
pl: Wypisz użytkownika

en: Bouncing address
pl: Adres odbijający

en: Address detected via VERP technology
pl: Adres rozpoznany przez technologię VERP

en: Bounce count:
pl: Ilość odbić:

en: Period:
pl: Okres:

note: (current_subscriber.first_bounce,current_subscriber.last_bounce)
en: from %1 to %2
pl: z %1 do %2

en: View last bounce
pl: Pokaż ostatnie odbicie

en: Reset errors
pl: Wyzeruj błędy

note: (i_err.action)
en: INTERNAL SERVER ERROR (%1)
pl: WEWNĘTRZNY BŁĄD SERWERA (%1)

note: (auth.action)
en: AUTHORIZATION REJECT (%1)
pl: AUTORYZACJA ODRZUCONA (%1)

note: (auth.listname)
en: Could not change your subscription address for the list '%1' because your new address is not allowed to subscribe/unsubscribe:
pl: Nie można zmienić adresu subskrypcji dla listy '%1', ponieważ nowy adres nie może subskrybować/anulować subskrypcji:

en: You need to login
pl: Musisz się zalogować

note: (version) (conf.version)
en: Powered by Sympa %1
pl: Napędzane przez Sympa %1

en: Subscribers
pl: Subskrybenci

en: Closed lists
pl: Zamknięte listy

en: list name
pl: nazwa listy

en: list subject
pl: temat listy

en: Requested by
pl: Wnioskowana przez

en: Inactive Lists
pl: Listy nieaktywne

en: Most recent message
pl: Najnowsza wiadomość

en: none so far
pl: nic do tej pory

en: Latest Lists
pl: Najnowsze listy

en: Pending lists
pl: Oczekujące listy

en: Requested date
pl: Data wniosku

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Su:Mo:Tu:We:Th:Fr:Sa
pl: N:P:W:Ś:C:P:S

en: Please Wait...
pl: Prosimy czekać...

en: Reset
pl: Zresetuj

en: Welcome
pl: Witaj

en: This server provides you access to your environment on mailing list server. Starting from this web page, you can perform subscription options, unsubscription, archives, list management and so on.
pl: Ten serwer zapewnia dostęp do Twojego środowiska na serwerze list mailingowych. Począwszy od tej strony internetowej, możesz dokonać opcji subskrypcji, anulowania subskrypcji, archiwów, zarządzania listami i tak dalej.

en: Logging In
pl: Zaloguj się

en: Many functions in Sympa require you to identify yourself to the system by logging in, using the login form in the top right menu.
pl: Wiele funkcji systemu Sympa wymaga uwierzytelnienia się w systemie przez logowanie. Możesz tego dokonać przez formularz dostępny w prawym rogu panelu głównego.

en: What would you like to do ?
pl: Co chcesz zrobić?

en: My lists
pl: Moje listy

en: Create list
pl: Utwórz listę

en: Search for List(s)
pl: Szukaj list(y)

en: email1@dom1 Name1
    email2@dom2 Name2
    ...
pl: email1@domena1 Nazwa1
    email2@domena2 Nazwa2
    ...

en: quiet
pl: cisza

note: (list)
en: Lists including %1
pl: Listy zawierające %1

note: (list)
en: Following lists are including list %1.
pl: Poniższe listy zawierają listę %1.

en: Subscriber
pl: Subskrybent

note: (invisible_count)
en: (and %1 lists)
pl: (i listę %1)

note: (invisible_count)
en: (%1 lists)
pl: (listy %1)

en: Administrative Options
pl: Opcje administracyjne

en: Common administrative options are linked below; full administrative options are available by selecting Admin beneath List Options in the Left Navigation menu.
pl: Zwykłe ustawienia administracyjne są podane poniżej. Pełne ustawiania są dostępne po wybraniu opcji Admin w lewym panelu nawigacyjnym

en: View or Manage Subscribers
pl: Zarządzaj Subskrybentami

en: View the list of subscribers
pl: Zobacz listę subskrybentów

en: Add/delete subscribers
pl: Dodaj/ usuń subskrybentów

en: Modify owners or moderators (editors)
pl: Modyfikuj właścicieli lub moderatorów (redaktorów)

en: Modify list subject and visibility
pl: Modyfikuj temat listy i widoczność

en: Change who can post to this list
pl: Zmień, kto może publikować na tej liście

en: Change who can (un)subscribe and view list information
pl: Zmień, kto może/ nie może subskrybować i wyświetlać informacje o liście

en: Close this list
pl: Zamknij tę listę

en: Change settings for who can view archives
pl: Zmień ustawienia dotyczące tego, kto może przeglądać archiwa

en: Download archives
pl: Pobierz archiwa

en: Configure data sources (SQL, LDAP, text file) for list membership
pl: Konfiguruj źródła danych (SQL, LDAP, plik tekstowy) dla członków listy

en: Include (nest) Sympa lists
pl: Dołącz listy Sympy

note: (count)
en:  The %1 most recent messages
pl:  %1 najnowszych wiadomości

en:  Recent messages
pl:  Ostatnie wiadomości

en:  The most recent messages for this list
pl:  Najnowsze wiadomości dla tej listy

en: From
pl: Od

en: No subject
pl: Brak tematu

note: (count)
en:  The %1 most recent shared documents
pl:  %1 ostatnich dokumentów współdzielonych

en:  Most recent shared documents
pl:  Najnowsze dokumenty współdzielone

en: Most recent documents for this list
pl: Najnowsze dokumenty dla tej listy

en: Name
pl: Nazwa

en: Directory
pl: Katalog

note: (count)
en: The %1 newest lists
pl: %1 najnowszych list

en: New lists
pl: Nowe listy

en:  The latest lists of this robot
pl:  Ostatnie listy tego robota

en: Your picture
pl: Twój obrazek

en: Listmaster
pl: Administrator list

en: Privileged owner
pl: Uprzywilejowany właściciel

en: List Options
pl: Opcje list

en: List Home
pl: Strona startowa listy

en: Moderate
pl: Moderacja

en: Message
pl: Wiadomość

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Subscriber Options
pl: Opcje subskrybenta

en: Archive
pl: Archiwum

en: Post
pl: Zamieść

en: Subscribers:
pl: Subskrybenci:

en: Error rate:
pl: Współczynnik błędu:

en: Owners:
pl: Właściciele:

note: (concealed)
en: (%1 owners)
pl: (właściciele %1)

en: Moderators:
pl: Moderatorzy:

note: (concealed)
en: (%1 moderators)
pl: (moderatorzy %1)

en: (same as owners)
pl: (ci sami, co właściciele)

en: Load certificate
pl: Załaduj certyfikat

en: Contact owners
pl: Kontakt z właścicielami

note: (occurrence)
en: %1 occurrence(s) found
pl: %1 wystąpień znalezionych

note: (email)
en: <strong>%1</strong> is subscribed to the following mailing lists
pl: <strong>%1</strong> subskrybuje następujące listy mailingowe

en: Others
pl: Inne

note: (user.email)
en: No subscriptions with address <strong>%1</strong>!
pl: Brak subskrypcji dla adresu <strong>%1</strong>!

en: No mailing list available.
pl: Brak dostępnych list mailingowych.

en: Browse lists by categories
pl: Przeglądaj listy według kategorii

en: List of lists
pl: Wykaz list

note: (user.email)
en: You have logged in with email address %1.
pl: Zalogowałeś się jako %1

en: Login locally
pl: Zaloguj się lokalnie

en: Login
pl: Zaloguj

en: In order to perform a privileged operation (one that requires your email address), you need to login.
pl: Aby wykonać operację wymagającą znajomości przez system Twojego adresu email, musisz się zalogować.

en: To login, select your organization authentication server below:
pl: Aby się zalogować, wybierz serwer uwierzytelniania swojej organizacji:

en: Go
pl: Przejdź

en: email address:
pl: adres e-mail:

en: password:
pl: hasło:

en: Authentication help
pl: Pomoc przy problemach z uwierzytelnieniem

en: First login?
pl: Pierwsze logowanie?

en: Lost password?
pl: Zapomniałeś hasła?

en: This page is suggested in order to edit or create mail or web tt2 templates.
pl: Ta strona jest zalecana do edycji lub tworzenia pocztowych lub webowych szablonów tt2.

en: Priority rules for template selection:
pl: Reguły priorytetów dla wyboru szablonu:

en: IF list context defined, apply list template if exist
    ELSE apply robot defined template if exist
    ELSE apply locally defined template if exist
    ELSE apply template included in the distribution (these must not be edited because Sympa's update will over write these files)
pl: JEŚLI kontekst listy zdefiniowany, zastosuj szablony listy jeśli istnieje
    W PRZECIWNYM WYPADKU zastosuj szablon ze zdefiniowanym robotem jeśli istnieje
    W PRZECIWNYM WYPADKU zastosuj lokalnie zdefiniowany szablon jeśli istnieje
    W PRZECIWNYM WYPADKU zastosuj szablon zawarty w dystrybucji (nie można edytować, ponieważ aktualizacja Sympy nadpisze te pliki)

en: First, you may list a category of templates. The list should include a default template and may include any templates designated for a particular list. You will then have an opportunity to copy and edit templates for the current robot or the named list.
pl: Na początku możesz wypisać listę kategorii szablonów; lista powinna zawierać domyślny szablon i może zawierać dowolne szablony przeznaczone dla określonej listy. Wówczas będziesz miał okazję do kopiowania i edycji szablonów dla aktualnego robota lub nazwanej listy.

en: Select templates type:
pl: Wybierz typ szablonów:

en: Select a list:
pl: Wybierz listę:

en: Reload
pl: Odśwież

en: This table contain all templates you can copy or see
pl: Ta tabela zawiera wszystkie szablony, które możesz skopiować lub zobaczyć

en: template name
pl: nazwa szablonu

en: view
pl: pokaż

en: RSS Latest messages
pl: Najnowsze wiadomości RSS

en: RSS Latest documents
pl: Najnowsze dokumenty RSS

en: RSS Latest lists
pl: Najnowsze listy RSS

en: RSS Active lists
pl: Aktywne listy RSS

en: Please activate JavaScript in your web browser
pl: Proszę aktywować język JavaScript w swojej przeglądarce WWW

en: The mailing list server is in maintenance mode. No operations can be performed during this period.
pl: Serwer listy mailingowej jest w trakcie konserwacji, żadne operacje nie mogą być wykonywane podczas tego okresu.

en: Modify or delete existing rejection messages
pl: Zmodyfikuje lub usuń istniejące wiadomości o odrzuceniu

en: Listing rejection messages
pl: Pokaż wiadomości o odrzuceniu

en: Use as default
pl: Użyj jako domyślnego

en: Message name
pl: Nazwa wiadomości

en: Operation
pl: Operacja

en: There are currently no Rejection Messages available
pl: Nie ma w tej chwili dostępnych wiadomości o odrzuceniu

en: Message Name:
pl: Nazwa wiadomości:

en: Default Message
pl: Wiadomość domyślna

en: Save Message
pl: Zapisz wiadomość

en: Create new rejection messages
pl: Utwórz nowe wiadomości o odrzuceniu

en: New message name:
pl: Nowa nazwa wiadomości:

en: create
pl: Utwórz

en: Listing messages to moderate
pl: Wykaz wiadomości do moderacji

en: Distribute selected emails
pl: Roześlij zaznaczone e-maile

en: Reject selected emails
pl: Odrzuć wybrane e-maile

en: Server default rejection message
pl: Domyślna wiadomość o odrzuceniu

en: No messages to moderate
pl: Brak wiadomości do moderacji

en: Moderation management
pl: Zarządzanie moderacją

en: edit blocklist
pl: edytuj czarną listę

en: Manage rejection messages
pl: Zarządzaj wiadomościami o odrzuceniu

en: You are subscribed to or managing the following lists.
pl: Subskrybujesz lub zarządzasz następującymi listami.

note: (l.value.liststartdate,l.value.listenddate)
en: Suspended from %1 to %2
pl: Zawieszony od %1 do %2

note: (l.value.liststartdate)
en: Suspended from %1 to indefinite end date
pl: Zawieszony od %1 do nieokreślonej daty zakończenia

en: Review members
pl: Przejrzyj subskrybentów

en: No subscription.
pl: Brak subskrypcji.

en: Create a list using a template
pl: Utwórz listę według szablonu

en: Copy an existing list
pl: Skopiuj istniejącą listę.

en: Lists
pl: Listy

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Templates
pl: Szablony

en: Skins, CSS and colors
pl: Skórki, CSS i kolory

en: Virtual Robots
pl: Wirtualne roboty

en: Edit Robot Config
pl: Edytuj Konfigurację Robota

en: Families
pl: Rodziny

en: Translating Sympa
pl: Tłumaczenie Sympy

en: Submitting a bug, a feature request
pl: Wysyłanie buga, prośba o dodanie nowej funkcji

en: Index of lists
pl: Spis list

en: others
pl: inne

en: All
pl: Wszystko

en: Basic Operations
pl: Czynności podstawowe

en: Edit List Config
pl: Edytuj Konfigurację Listy

en: List description/homepage
pl: Opis listy/strona domowa

en: Blocklist
pl: Czarna lista

en: Manage Archives
pl: Zarządzaj archiwami

en: Logs
pl: Logi

en: Sending an HTML page to the list
pl: Wysyłanie wiadomości na listę w postaci html

en: Sending a message to the list
pl: Wysyłanie wiadomości na listę

en: Send a message
pl: Wyślij wiadomość

en: Send an html page
pl: Wyślij stronę html

en: User mode
pl: Tryb użytkownika

en: Expert mode
pl: Tryb eksperta

note: (list_to_admin.value.mod_message) (year.value.item(month))
en: %1 message(s)
pl: %1 wiadomość(ci)

note: (list_to_admin.value.mod_shared_total)
en: %1 document(s)
pl: %1 dokument(y)

note: (list_to_admin.value.mod_subscription)
en: %1 subscription request(s)
pl: %1 prośba(y) o subskrypcję

note: (list_to_admin.value.mod_signoff)
en: %1 unsubscription request(s)
pl: %1 prośba(y) o anulowanie subskrypcji

note: (user_with_errors.key)
en:  List %1:
pl: Lista %1:

en: please contact the list owners
pl: proszę o kontakt właścicielami listy

note: (last_login_host,last_login_date)
en: last login from %1 (%2)
pl: ostatnie logowanie z %1 (%2)

en: Setting your picture for this list
pl: Ustawianie Twojego obrazka dla tej listy

note: (conf.pictures_max_size / 1024)
en: You can upload your picture below. It will be available in the list review page. The picture should use a standard format (GIF, JPEG or PNG) and the file size should not exceed %1 Kb.
pl: Możesz wysłać swój obrazek poniżej. Będzie on dostępny na stronie przeglądania listy. Obrazek powinien korzystać ze standardowego formatu (gif, jpeg lub png) i jego wielkość nie powinna przekraczać %1 Kb.

en: Your picture in the subscribers list
pl: Twój obrazek na liście subskrybentów

en: In the members page
pl: Na stronie subskrybentów

en: User preferences
pl: Preferencje użytkownika

en: Connection expiration period:
pl: Okres wygaśnięcia połączenia

en: Changing your email address
pl: Zmiana Twojego adresu email

en: You can update your email address for all your list memberships at once. Any list owner or list moderator email addresses will also be updated.
pl: Możesz zaktualizować swój adres email dla wszystkich list jednocześnie. Jeśli jesteś jednocześnie właścicielem listy lub jej moderatorem, Twój adres email  dla tych ról zostanie również zaktualizowany.

en: New email address:
pl: Nowy adres email:

en: Change Email
pl: Docelowy Email

en: Changing your password
pl: Trwa zmiana Twojego hasła

en: Re-enter your new password:
pl: Wpisz ponownie swoje nowe hasło:

en: Operation successful. The message will be deleted as soon as possible. This task may be performed in a few minutes.
pl: Operacja wykonana pomyślnie. Wiadomość zostanie usunięta najszybciej jak to możliwe. Zadanie może zająć parę minut.

en: Unable to find the message to delete. This message was probably received without a Message-ID. Please refer this to listmaster with the complete URL of the message concerned.
pl: Nie znaleziono wiadomości do usunięcia; ta wiadomość prawdopodobnie
    trafiła do systemu bez Message-Id. Proszę skontaktować się z administratorem list
    podając kompletny adres URL do wiadomości o którą chodzi

en: Unable to find the message to delete
pl: Nie znaleziono wiadomości do usunięcia

en: Error while deleting this message, please refer to listmaster with the complete URL of the message concerned.
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania tej wiadomości, proszę skontaktować się z administratorem list podając kompletny adres URL tej wiadomości

en: Renaming the list
pl: Zmiana nazwy listy

en: Rename this list
pl: Zmień nazwę tej listy

en: You requested an account creation on this list server.
pl: Złożyłeś żądanie utworzenia konta na tym serwerze list.

en: Too many wrong passwords were submitted for this account. Your account has been blocked in order to protect you against attacks. You must renew your password in order to login.
pl: Dla tego konta wprowadzono zbyt dużo błędnych haseł. Twoje konto zostało zablokowanie w celu ochrony przed atakami. Aby się zalogować, musisz odnowić swoje hasło.

en: The password was incorrect. Please try again. Perhaps you have forgotten it?
pl: Podane hasło było błędne - spróbuj ponownie. Może je zapomniałeś?

en: You will receive an email that will allow you to choose your password.
pl: Otrzymasz wiadomość email z przypomnieniem twojego hasła.

en: Please enter your email address to begin the registration process.
pl: Prosimy o podanie swojego adresu e-mail, aby móc rozpocząć proces rejestracji.

en: You have forgotten your password. You must renew it.
pl: Zapomniałeś swojego hasła. Musisz więc ustawić nowe.

en: Your e-mail address:
pl: Twój adres e-mail:

en: This list is configured to require topic(s) for each message.
pl: Ta lista jest skonfigurowana, aby wymagać tematów dla każdej wiadomości.

en: Please select one or more topic(s) that corresponds to your message below:
pl: Proszę wybrać jeden lub więcej tematów, które odpowiadają Twojej wiadomości poniżej:

en: Tag this mail
pl: Oznacz ten list

note: (date)
en: Date: %1
pl: Data: %1

note: (subject)
en: Subject: %1
pl: Temat: %1

en: Message sent
pl: Wiadomość wysłana.

en: We've sent you an email that will allow you choose your password. Please check your mailbox.
pl: Na podany adres email została wysłana wiadomość która umożliwi Ci ustawienie nowego hasła. Proszę sprawdzić swoją skrzynkę odbiorczą w poczcie.

en: We were not able to send you a validation message.
pl: System nie był w stanie wysłać odpowiedniej wiadomości.

en: Internal error. Could not create a ticket, please contact the service administrator
pl: Błąd wewnętrzny: nie jest możliwe utworzenie ticketu, proszę skontaktować się z administratorem

en: Manage list members
pl: Zarządzaj subskrybentami

en: Pending subscriptions
pl: Oczekujące subskrypcje

en: Pending unsubscriptions
pl: Oczekujące na anulowanie subskrypcji

en: Dump
pl: Zrzut

en: Exclude
pl: Wyłącz

en: Synchronize members with data sources
pl: Zsynchronizuj subskrybentów ze źródłami danych

en: Subscription reminder message
pl: Wiadomość z przypomnieniem o subskrypcji

en: Remind all
pl: Przypomnij wszystkim

en: Add Subscribers
pl: Dodaj subskrybentów

en: To add an individual user:
pl: Dodanie pojedynczego użytkownika:

en: Email address:
pl: Adres e-mail:

en: To add multiple users:
pl: Dodanie wielu użytkowników

en: Click the Multiple Add button below to bulk-add users using a form.  (Alternatively, consider using a data-source such as SQL or an Active Directory Group).
pl: Kliknij na przycisk dodania wielokrotnego użytkowników przez formularz. Alternatywnie używając źródła danych jak baza SQL czy grupa Active Directory.

en: Multiple add
pl: Wielokrotne dodanie

en: Search for a User
pl: Szukaj użytkownika

en: Search for a user by email address, name or part of them:
pl: Szukaj użytkowników według adresu e-mail, nazwy lub ich części:

en: Selection too wide, unable to display selection
pl: Zaznaczenie zbyt szerokie, nie mogę pokazać zaznaczenia

en: Subscriber Table
pl: Tabela subskrybentów

note: (similar_subscribers_occurrence)
en:  Other similar subscriber's email(s) (%1)
pl:  Inne podobne adresy email subskrybentów (%1)

en: Excluded users
pl: Wyłączeni użytkownicy

en: List of exclude
pl: Lista wyłączonych

en: Since
pl: Od

en: Page size
pl: Wielkość strony

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

note: (page,total_page) ($PAGENUM$,$NUMOFPAGES$)
en: page %1 / %2
pl: strona %1 / %2

en: Next page
pl: Następna strona

en: List has no moderators
pl: Lista nie ma moderatorów

en: Add owners
pl: Dodaj właścicieli

en: Add moderators
pl: Dodaj moderatorów

en: Table which display family lists
pl: Tabela, która wyświetla listy rodzin

en: Instantiation date
pl: Data stworzenia instancji

en: Manage bouncing list members
pl: Zarządzanie odbijającymi (bouncing) subskrybentami:

en: Table to display list bounces
pl: Tabela, która wyświetla odbicia list

en: Bounce score
pl: Punktacja odbić

en: Details
pl: Szczegóły

en: First bounce
pl: Pierwsze odbicie

en: Last bounce
pl: Ostatnie odbicie

en: no score
pl: brak punktacji

en: Reset errors for selected users
pl: Wyzeruj błędy dla zaznaczonych użytkowników

en: No bouncing members
pl: Brak odbijających członków

en: Server error
pl: Błąd serwera

en:  new lists
pl:  nowe listy

en:  active lists
pl:  aktywne listy

en:  most recent messages
pl:  najnowsze wiadomości

en:  most recent documents
pl:  najnowsze dokumenty

note: (count)
en: The %1 new lists
pl: %1 nowych list

note: (for)
en: for %1 days
pl: przez %1 dni

note: (count)
en: The %1 most active lists
pl: %1 najbardziej aktywnych list

en: The most active lists
pl: Najbardziej aktywne listy

note: (count)
en: The %1 most recent messages
pl: %1 najnowszych wiadomości

en: Most recent messages
pl: Najnowsze wiadomości

note: (for)
en: for %1 days
pl: przez %1 dni

note: (count)
en: The %1 most recent shared documents
pl: %1 najnowszych współdzielonych dokumentów

en: Most recent shared documents
pl: Najnowsze wiadomości współdzielone

note: (l.name,domain,l.subject,l.msg_count)
en: %1@%2 - %3: %4 messages
pl: %1@%2 - %3: %4 wiadomości

note: (l.average)
en: %1 by day
pl: %1 na dzień

note: (d.label)
en: Bookmark %1
pl: Zakładka %1

en: RSS channel
pl: Kanał RSS

en: This server provides various news via RSS. Choose parameters and pickup the RSS URL.
pl: Ten serwer dostarcza różne wiadomości (newsy) poprzez RSS. Określ parametry i pobierz adres RSS.

en: Limit the number of responses:
pl: Ogranicz liczbę odpowiedzi:

en: Limit the number of days used for the selection:
pl: Ogranicz liczbę dni użytych do selekcji

en: Update RSS URL
pl: Aktualizuj URL RSS

en: latest arc:
pl: najnowsze archiwa:

en: latest document:
pl: najnowszy dokument:

en: active lists:
pl: aktywne listy:

en: latest lists:
pl: najnowsze listy:

en: Scenario test module
pl: Moduł testowania scenariusza

en: Scenario name:
pl: Nazwa scenariusza:

en: sender email:
pl: email nadawcy:

en: Related email:
pl: Powiązany email:

en: Remote IP address:
pl: Zdalny adres IP:

en: Remote host:
pl: Zdalny host:

en: Auth method:
pl: Metoda autoryzacji:

en: get matched rule
pl: reguła uzyskania pasujących (get matched)

en: Search for list(s)
pl: Szukaj list(y)

en: Enter a list name
pl: Wprowadź nazwę listy

en: Search lists
pl: Przeszukaj listy

en: User search result:
pl: Wynik wyszukiwania:

note: (email)
en: Lists which %1 is subscribed to
pl: Listy, do których %1 jest zapisany

en: role
pl: rola

en: reception
pl: odbiór

en: topics
pl: tematy

en: bounce
pl: odbicie

en: member
pl: Subskrybent

en: The following virtual robots are running on this server:
pl: Następujące wirtualne roboty są uruchomione na tym serwerze:

en: Mail domain:
pl: Domena:

en: Sympa URL:
pl: URL Sympy:

en: Listmaster(s):
pl: Administrator:

en: No Virtual Robot defined on this server
pl: Brak zdefiniowanego Wirtualnego Robota na tym serwerze

en: Review lists from this family
pl: Przejrzyj listy z tej rodziny

en: Enter an email address of a user to view lists that they are subscribed to:
pl: Podaj adres email użytkownika aby zobaczyć listy które subskrybuje

en: Search User
pl: Szukaj Użytkownika

en: View session information for users connected to this web interface:
pl: Pokaż informacje o sesji użytkowników zalogowanych do interfjsu sieciowego:

en: Delay for active sessions (minutes)
pl: Opóźnienie dla aktywnych sesji (w minutach)

en: Current email address:
pl: Alternatywny adres e-mail:

en: Impersonate another User
pl: Przyjmij tożsamość innego użytkownika

en: Switch User Context
pl: Wciel się w użytkownika

en: It is possible to rebuild HTML archives for an individual list or for all lists (in batch).
pl: Tu możliwe jest odbudowanie archiwów dla pojedyńczej listy lub wszystkich list

en: Rebuild archives for an individual list
pl: Przebuduj archiwa dla pojedyńczej listy

en: Enter the name of the list that you'd like to rebuild HTML archives for:
pl: Podaj nazwę listy dla której chcesz przebudować archiwa

en: Rebuild archive
pl: Przebuduj archiwum

en: Rebuild all
pl: Przebuduj wszystko

en: Set debug level for logs written to disk.  This setting is temporary, applying only for the lifetime of the fastcgi session hosting this interface.
pl: Ustaw poziom logowania dla logów serwera. To ustawienie jest tymczasowe, wykożystywane tylko na czas sesji fastcgi hostującej ten interfejs

en: Log level:
pl: Poziom logowania:

en: Set log level
pl: Ustaw poziom logowania

en: view translations
pl: zobacz tłumaczenia

en: Customize templates
pl: Dostosuj szablony

en: Skins administration page
pl: Konfiguruj listę

en: View main config
pl: Zobacz główną konfigurację

en: Sympa is designed to allow easy internationalization of its user interface (service email messages and web interface). All translations for a language are gathered into a single PO file that can be manipulated by the standard GNU gettext tools.
pl: Sympa jest zaprojektowana tak, aby pozwolić na prostą internacjonalizację interfejsu użytkownika (wiadomości usługowych poczty i interfejsu webowego). Wszystkie tłumaczenia dla jednego języka są zebrane w pojedynczym pliku PO, który można zmieniać przy pomocy standardowych narzędzi tekstowych GNU (GNU gettext tools).

en: Check our translation FAQ if you wish to translate the Sympa GUI into your native language:
pl: sprawdź nasz faq tłumaczenia, jeśli chcesz tłumaczyć sympa gui w swoim rodzimym języku:

en: You can submit a problem or request a new feature:
pl: Możesz wysłać problem lub poprosić o nową funkcjonalność:

note: (process_id,loop_count,start_time)
en: This FastCGI process (%1) has served %2 pages since %3.
pl: Proces FastCGI (%1) obsłużył %2 stron od %3.

note: (list_request_by,list_request_date)
en: List requested by %1 on %2
pl: Lista zażądana przez %1 w %2

en: Close it
pl: Zamknij

en: Install it
pl: Zainstaluj

en: submit
pl: wyślij

en: notify owner
pl: powiadom właściciela

en: Configuration file
pl: Plik konfiguracyjny

en: Language Selection
pl: Wybór języka

en: Validate your language selection
pl: Zweryfikuj wybór języka

en: Set language
pl: Wybierz język

en: HTTPS authentication information
pl: informacja uwierzytelniania HTTPS

en: User certificate belong to
pl: Certyfikat użytkownika należy do

en: Certificate expiration date
pl: Data wygaśnięcia certyfikatu

en: Certificate issuer
pl: Wydawca certyfikatu

en: Cipher key size used
pl: użyty rozmiar klucza szyfrowania

en: Users listed below are excluded from the list. Beware, that this feature is different from the blocklist. Exclusion makes sense when a list is based on external data sources ; thanks to exclusion, a user can unsubscribe (or being removed by list owner) even though they should be included via an external data source. Users get into the exclusion table, through the standard unsubscribe/delete functions. They get off the exclusion table with the standard subscribe/add functions.
pl: Użytkownicy poniżej zostali wykluczeni z listy. Uwaga, ta funkcja oznacza coś innego niż czarna lista. Wykluczenie ma sens, jeśli lista opiera się na zewnętrznych źródłach danych; dzięki wykluczeniu użytkownik może się wypisać z listy (lub zostać wypisany przez właściciela), nawet jeśli powinien być zapisany przez zewnętrzne źródło danych. Użytkownicy trafiają do tabeli wyłączonych za pomocą standardowych funkcji wypisania się/usunięcia. Zapisanie się na listę/dodanie powoduje natomiast usunięcia użytkownika z tabeli wyłączonych.

en: No user excluded.
pl: Nie ma wyłączonych użytkowników.

en: Sessions list
pl: Lista sesji

en: Delete selected addresses
pl: Usuń zaznaczone adresy e-mail

en: Reject selected addresses
pl: Odrzuć zaznaczone adresy

note: (list,email)
en: You are not subscribed to list %1 with e-mail address %2
pl: Nie jesteś zapisany do listy %1 z adresu email %2

en: You might have subscribed with another address. Please contact the list owner to help you unsubscribe:
pl: Mogłeś zapisać się używając innego adresu. Proszę o kontakt z właścicielem listy w celu wypisania się:

note: (list)
en: You asked to be unsubscribed from list %1
pl: Poprosiłeś o wypisanie z listy %1

en: To confirm your request, please click the button below:
pl: Aby potwierdzić Twoje żądanie, kliknij poniższy przycisk:

note: (list)
en: I unsubscribe from list %1
pl: Wypisuję się z listy %1

en: Cascading Style Sheet
pl: Kaskadowy Arkusz Stylów (CSS)

en: Colors
pl: Kolory

en: So if you want to preserve some site customizations from being overwritten when upgrading to a new sympa version, css_path and css_url should not point to the same directory.
pl: Jeśli więc chcesz uchronić indywidualne ustawienia strony przez nadpisaniem, podczas aktualizacji Sympa, parametry css_path i css_url nie powinny wskazywać na ten sam katalog.

en: test this color in my session
pl: przetestuj kolor w mojej sesji

en: reset colors in my session
pl: zresetuj kolory w mojej sesji

en: Install my session colors in a new static CSS
pl: zainstaluj kolory mojej sesji w nowym statycznym pliku CSS

en: Color chart
pl: Tabela kolorów

en: Please note that these descriptions don't cover the exact usage of each color parameter, as it would be far too long to describe. What lies in this table should however give you a correct snapshot of what the color parameters are used for. For more details on rendering, feel free to try changing the colors in your session to see how well that works.
pl: Zauważ, że te opisy nie oddają dokładnego użycia parametrów kolorów, to byłoby zbyt długie. To co jest w tabeli powinno dać ogólne odczucie, do czego używany jest dany parametr. Możesz potestować użycie kolorów zmieniając je dla swojej sesji.

en: parameter
pl: parametr

en: parameter usage
pl: zastosowanie

en: background color of:
pl: kolor tła dla:

en: font color of:
pl: kolor czcionki dla:

en: tables;
pl: tabele;

en: border color of:
pl: kolor obramowania dla:

en: deprecated
pl: przestarzały

en: The mailing list server requires a working email address. Please provide your email address below.
pl: Serwer list mailowych wymaga działającego adresu e-mail. Proszę podać swój adres poniżej.

en: Please note:
pl: Uwaga:

en: the email field may be pre-populated.  If it is, then your authentication server has supplied an email address it associates with you.  Whether you enter an address manually or accept the one provided, you will still need to confirm that this is a working email address by entering a confirmation password that will be sent to you.  Please press the "Send me a confirmation password" to continue to the confirmation step.
pl: pole e-mail może zostać wypełnione automatycznie. Jeśli zostało, to serwer uwierzytelniania udostępnił adres e-mail, który jest powiązany z Twoim dostępem. Niezależnie od tego czy podasz adres ręcznie, czy zaakceptujesz automatycznie zasugerowany, wciąż będziesz musiał potwierdzić, że podany adres jest funkcjonalny, wprowadzając hasło, które zostanie tam wysłane. Naciśnij "Wyślij mi hasło potwierdzające", aby kontynuować ten krok.

en: A confirmation password will be sent to the address you supply, after pressing the button. This will take you to the next screen to confirm that your address is operational.
pl: Po naciśnięciu przycisku, na podany przez Ciebie adres zostanie wysłane hasło potwierdzające. Zostaniesz przeniesiony na inną stronę, gdzie Twój adres email zostanie zweryfikowany.

en: Send me a confirmation password
pl: Wyślij mi hasło potwierdzające

note: (init_email)
en: A confirmation password has been sent to your email address %1. Please check your email inbox for the message containing the confirmation link.
pl: Hasło potwierdzające zostało wysłane na Twój adres e-mail %1. Sprawdź, czy w skrzynce e-mail znajduje się wiadomość zawierająca link potwierdzający.

note: (shared_size)
en: Shared document directory size: %1 kB
pl: Rozmiar współdzielonego katalogu dokumentów: %1 kB

note: (arc_size)
en: Web archives size: %1 kB
pl: Rozmiar archiwów internetowych: %1 kB

en: Add selected addresses
pl: Dodaj wybrane adresy

en: No subscription requests
pl: Brak żądań subskrypcji

en: Your list options
pl: Opcje Twojej listy

en: Receiving mode:
pl: Tryb odbierania:

en: Topic subscription:
pl: Subskrypcja wg. tematu:

en: Other (messages not tagged)
pl: Inne (wiadomości nie oznaczone)

en: Disable topics subscription
pl: Wyłącz subskrypcję tematów

en: Only possible for direct reception modes.
pl: Możliwe tylko w bezpośrednich trybach dostarczania wiadomości.

en: Your subscription is suspended.
pl: Twoja subskrypcja została zawieszona.

en: From:
pl: Od:

en: To:
pl: Do:

en: Suspend subscription
pl: Zawieś subskrypcje

en: You can suspend your membership by using the button below. The suspend option prevents delivery of emails, this can be useful if you are out of the office for some time.
pl: Możesz zawiesić swoje członkostwo korzystając z przycisku poniżej. Opcja wstrzymania zapobiega dostarczaniu wiadomości e-mail, co może być przydatne, gdy jesteś poza biurem przez jakiś czas.

en: Suspend my membership indefinitely
pl: Zawieś moje członkostwo na czas nieokreślony

en: Suspend my subscriptions
pl: Zawieś moje subskrypcje

note: (list)
en: You are already subscribed to list %1
pl: Jesteś już zapisany do listy %1

note: (list)
en: You want to subscribe to list %1.
pl: Chcesz zapisać się do listy %1.

note: (list) (report_param.listname)
en: You've made a subscription request to %1.
pl: Poprosiłeś o zapisanie do listy %1

note: (list)
en: I subscribe to list %1
pl: Zapisuję się do listy %1

en: List members
pl: Subskrybenci listy

en: Domain
pl: Domena

en: Picture
pl: Zdjęcie

en: Reception
pl: Odbieranie

en: Sources
pl: Źródła

en: Sub date
pl: Data podrzędna

en: bouncing
pl: odbijanie

en: List has no subscribers
pl: Lista nie ma subskrybentów

en: Manage your subscriptions
pl: Zarządzanie subskrypcjami

en: You are subscribed to the following lists
pl: Jesteś zapisany do następujących list

note: (sub.liststartdate)
en: Suspended from %1 to
pl: Zawieszony od %1 do

en: indefinite end date
pl: data końcowa nieokreślona

en: Resume my subscriptions
pl: Odblokuj moje subskrypcje

en: Home
pl: Strona startowa

en: Search form
pl: Strona wyszukiwania

en: Index of Lists
pl: Spis list

en: Support
pl: Wsparcie

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: The link you used is invalid
pl: Link który został użyty jest błędny

en: Sorry, this operation can't be performed
pl: Przykro mi, operacja nie może zostać przeprowadzona

note: (ticket_context.printable_date)
en: A validation link was sent to you on %1.
pl: Link walidujący został przesłany do Ciebie na adres %1.

note: (ticket_context.remote_addr)
en: (the validation link was requested from host %1)
pl: (bilet został zażądany z hosta %1)

en: reason
pl: powód

note: (ticket_context.status)
en: The validation link has already been validated from host %1. If you did not perform this validation, please report this confidentiality issue to your mail services administrator.
pl: Bilet walidujący został już wykorzystany z hosta %1. Jeśli nie wykonałeś tej walidacji, proszę zgłosić to zdarzenie administratorowi listy mailingowej.

en: However, as you are logged in already, you can probably perform the action you requested anyway.
pl: W każdym bądź razie, jako już zalogowany, możesz prawdopodobnie wykonać żądane czynności.

en: The requested ticket has expired.
pl: Żądany bilet wygasł

en: Please login or request a new validation link
pl: Wyślij mi hasło potwierdzające

en: The requested authentication ticket is unrecognized or has expired.
pl: Żądany bilet autentykujący nie został rozpoznany lub wygasł.

note: (msgid)
en: Message-Id: %1
pl: Id wiadomości: %1

en: Sympa could not deliver the requested page for the following reason:
pl: Sympa nie mogła wyświetlić żądanej strony z następującego powodu:

en: Restore identity
pl: Przywróć tożsamość

en: Logout
pl: Wyloguj

note: (tracking_info.status)
en: Delivery Status: %1
pl: Status dostawy: %1

note: (tracking_info.arrival_date)
en: Notification Date: %1
pl: Data powiadomienia: %1

en: Logs view
pl: Widok logów

en: Search by:
pl: Szukaj według:

en: Message Id
pl: Id Wiadomości

en: matching with:
pl: pasujące z:

en: Search by date from:
pl: Szukaj według daty:

en: to:
pl: do:

en: ex: 24-05-2006
pl: przykład: 24-05-2006

en: Search by type:
pl: Szukaj według typu:

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Bounce management
pl: Zarządzanie odbiciami

en: List Management
pl: Zarządzanie Listą

en: User management
pl: Zarządzanie użytkownikami

en: Web documents management
pl: Zarządzanie dokumentami webowymi

en: Search by IP:
pl: Szukaj według IP:

en: View
pl: Pokaż

en: Search period:
pl: Okres wyszukiwania:

en: to
pl: do

note: (list)
en: Research was carried out in list <strong>%1</strong>.
pl: Badanie zostało przeprowadzone w liście <strong>%1</strong>.

note: (total_results)
en: %1 results
pl: %1 wyników

en: List
pl: Lista

en: Action
pl: Akcja

en: Parameters
pl: Parametry

en: Target Email
pl: Docelowy Email

en: Message ID
pl: ID wiadomości

en: Error type
pl: Typ błędu

en: User Email
pl: Adres Email Użytkownika

en: User IP
pl: IP Użytkownika

en: Service
pl: Usługa

en: view other events related to this message id.
pl: pokaż inne zdarzenia związane z tym id wiadomości

en: Other events
pl: Inne zdarzenia

note: (list.name)
en: List %1 automatic bounce management
pl: Lista %1 automatycznego zarządzania odbiciami

note: (total,list.name)
en: Because we received MANY non-delivery reports, the %1 subscribers listed below have been notified that they might be removed from list %2:
pl: Ponieważ otrzymaliśmy WIELE raportów niedostarczenia, %1 subskrybentów wypisanych poniżej zostało powiadomionych, że mogą zostać usunięci z listy %2:

note: (total,list.name)
en: Because we received MANY non-delivery reports, the %1 subscribers listed below have been removed from list %2:
pl: Ponieważ otrzymaliśmy WIELE raportów niedostarczenia, %1 subskrybentów wypisanych poniżej zostało usuniętych z listy %2:

note: (total,list.name)
en: Because we received MANY non-delivery reports, the %1 subscribers listed below have been selected by Sympa as severe bouncing addresses:
pl: Ponieważ otrzymaliśmy WIELE raportów niedostarczenia, %1 subskrybentów wypisanych poniżej zostało oznaczonych przez Sympę jako poważnie odbijające adresy (severe bouncing addresses):

en: Managing bouncing subscribers:
pl: Zarządzanie odbijającymi (bouncing) subskrybentami:

note: (list.name)
en: Unsubscribed from %1
pl: Wypisany z listy %1

note: (user.email,list.name,domain)
en: Your email address (%1) has been removed from list %2@%3
pl: Twój adres email (%1) został usunięty z listy %2@%3

en: bye!
pl: pa!

en: near expiration of your certificate
pl: zbliża się data wygaśnięcia Twojego certyfikatu

en: The certificate subject is:
pl: Temat certyfikatu to:

en: You won't receive the signed messages from your lists.
pl: Nie będziesz otrzymywał podpisanych wiadomości z Twoich list.

note: (conf.email,domain)
en: To receive them again, renew your certificate with your certification authority
    and send a signed message to %1@%2
    or
    click:
pl: Aby otrzymać je ponownie, odnów swój certyfikat u swojego mocodawcy certyfikującego
    i wyślij podpisaną wiadomość do %1@%2
    lub
    kliknij:

en: Results of your commands
pl: Wyniki wydanych poleceń

en: Command has been performed:
pl: Komenda została wykonana:

en: These commands have been performed:
pl: Te komendy zostały wykonane:

note: (notice.listname) (auth.listname) (u_err.listname) (i_err.listname) (list.name)
en: Subscription request to list %1
pl: Żądanie subskrypcji listy %1

note: (notice.listname) (auth.listname) (u_err.listname) (i_err.listname) (list.name)
en: UNsubscription request from list %1
pl: Polecenie wypisania z listy %1

en: Command has been rejected:
pl: Komenda została odrzucona:

en: These commands have been rejected:
pl: Te polecenia zostały odrzucone:

en: Command has failed:
pl: Komenda zawiodła:

en: These commands have failed:
pl: Wykonanie tych komend zawiodło:

en: Command has failed because of an internal server error:
pl: Komenda zawiodła z powodu wewnętrznego błędu serwera:

en: These commands have failed because of an internal server error:
pl: Wykonanie tych komend zawiodło z powodu wewnętrznego błędu serwera:

note: (conf.wwsympa_url)
en: For further information, check the mailing list web site %1
pl: Po więcej informacji zajrzyj na stronę listy mailingowej %1

en: Your document has been installed
pl: Twój dokument został zainstalowany.

note: (filename,list.name,domain,installed_by)
en: Your document %1 for list %2@%3 has been installed by %4 list moderator.
pl: Twój dokument %1 dla listy %2@%3 został zainstalowany przez moderatora listy %4.

en: The list document repository:
pl: Lista repozytorium dokumentów:

en: Your document has been rejected
pl: Twój dokument został odrzucony.

note: (filename,list.name,domain,rejected_by)
en: Your document %1 for list %2@%3 has been rejected by %4 list moderator.
pl: Twój dokument %1 dla listy %2@%3 został odrzucony przez moderatora listy %4.

en: List could not be created
pl: Nie udało się utworzyć listy

en: List unknown
pl: Lista nieznana

en: Message distribution: Internal server error
pl: Dystrybucja wiadomości: Wewnętrzny błąd serwera

en: Message distribution: User error
pl: Dystrybucja wiadomości: Błąd użytkownika

en: Message distribution: Authorization denied
pl: Dystrybucja wiadomości: Odmowa autoryzacji

note: (action)
en: Delivery Status Notification: %1
pl: Powiadomienie o stanie dostarczenia: %1

en: This is an automatic response sent by Sympa Mailing Lists Manager.
pl: To jest automatyczna odpowiedź wysłana przez Zarządcę List Mailingowych Sympy.

note: (recipient)
en: Impossible to distribute your message for list '%1' for the following reason:
pl: Rozesłanie wiadomości na listę '%1' jest niemożliwe z następującego powodu:

note: (listname)
en: The %1 list could not be created.
pl: Lista %1 nie mogła zostać utworzona.

note: (listname) (recipient) (report_param.listname)
en: List '%1' does not exist.
pl: Lista '%1' nie istnieje.

note: (list.name,function)
en: Impossible to forward your message to '%1-%2' because of an internal server error.
pl: Przekierowanie Twojej wiadomości do '%1-%2' jest niemożliwe z powodu wewnętrznego błędu serwera.

note: (list.name,domain)
en: For further information, please contact %1-request@%2
pl: Po więcej informacji proszę się skontaktować z %1-request@%2

note: (list.name)
en: Impossible to distribute your message for list '%1' because of an internal server error.
pl: Przekierowanie Twojej wiadomości do '%1' jest niemożliwe z powodu wewnętrznego błędu serwera.

note: (conf.listmaster_email,domain)
en: For further information, please contact %1@%2
pl: Po więcej informacji proszę się skontaktować z %1@%2

note: (list.name,"${conf.email}@${domain}",domain,cmd)
en: The following message was sent to list '%1' and it contains a line '%4' that can be interpreted as a command.
    
    If your message contained a command (like subscribe, unsubscribe, help, index, get, ...), please note that commands should never be sent to lists. Commands must be sent to %2 exclusively.
    
    If your message was really meant to be sent to the list, it was interpreted by the software as a command. Please contact the list owner:
      %1-request@%3
    so that they can take care of your message.
    
    Thank you for your attention.
pl: Następująca wiadomość została wysłana do listy '%1' i zawiera wiersz '%4' , który można zinterpretować jako polecenie.
    
    Jeśli Twoja wiadomość zawierała polecenie (takie jak subscribe, unsubscribe, help, index, get, ...), pamiętaj, że polecenia nigdy nie powinny być wysyłane na listy. Polecenia muszą być wysyłane wyłącznie do %2. 
    
    Jeżeli Twoja wiadomość była poprawnie adresowana do listy a została zinterpretowana przez oprogramowanie jako polecenie. Skontaktuj się z właścicielem listy:
      %1-request@%3
    aby mógł zająć się Twoją wiadomością.
    
    Dziękuję za Twoją uwagę.

en: No command found in message.
pl: Brak poleceń w treści wiadomości.

en: ***** V I R U S    A L E R T *****
pl: ***** U W A G A    W I R U S *****

note: (virus_name,recipient,sender)
en: Our viruschecker found a virus named %1 in a message addressed to %2 and that seems to be yours (From: %3).
pl: Nasz wykrywacz wirusów znalazł wirusa o nazwie %1 w wiadomości adresowanej do %2 i wydaje się ona być Twoja (od: %3).

en: Delivery of this message has been blocked.
pl: Dostarczenie tej wiadomości zostało zablokowane.

en: It may be useful to check your system for viruses.
    
    Note, however, that many viruses fake sender's e-mail address, so it is possible that the virus didn't come from your computer. In that case, please disregard this message.
pl: Twój komputer powinien zostać sprawdzony pod kątem obecności wirusów.
    
    Ważnym odnotowania faktem jest jednak to, że wiele wirusów fałszuje adres nadawcy, co oznacza, że wirus nie koniecznie pochodzi z Twojego komputera. W takim przypadku proszę zignorować tą wiadomość.

en: The following address is not a known mailing list:
pl: Następujący adres nie jest znaną listą mailingową:

en: To find out the correct list name, ask for this server's lists directory:
pl: Aby dowiedzieć się poprawnej nazwy listy, spytaj o katalog list tego serwera:

note: (list.name,date)
en: %1 Digest %2
pl: %1 Paczka wiadomości %2

note: (list.name,date,current_group,total_group)
en: %1 Digest %2 (%3/%4)
pl: %1 Paczka wiadomości %2 (%3/%4)

note: (list.name,date)
en: End of %1 Digest %2
pl: Koniec %1 Paczki wiadomości %2

note: (list.name)
en: Removed from %1
pl: Usunięto z %1

note: (user.email,list.name,domain)
en: Your address (%1) has been removed from list
    %2@%3
    because you didn't confirm your subscription.
pl: Twój adres (%1) został usunięty z listy
    %2@%3
    ponieważ nie potwierdziłeś swojej subskrypcji.

en: You can subscribe again:
pl: Możesz zapisać się ponownie:

note: (list.name)
en: resubscription to %1
pl: ponowna subskrypcja do %1

note: (list.name,domain,user.email)
en: You have been subscriber of list %1@%2 with email %3 for 1 year or more.
pl: Jesteś subskrybentem listy %1@%2 z adresu email %3 przez 1 rok lub więcej;

en: Everything about this list:
pl: Wszystko o tej liście:

en: Unsubscription:
pl: Wypisanie:

note: (list.name,date)
en: End of digest for list %1 - %2
pl: Koniec paczki dla listy %1 - %2

note: (user.email)
en: Summary of your subscription (using the e-mail %1).
pl: Podsumowanie twojej subskrypcji (używając adresu %1).

en: If you want to unsubscribe from some list, please save this mail.
pl: Jeśli chcesz się wypisać z jakiejś listy, proszę zachowaj ten mail.

en: For each list here is a mail address to use if you want to unsubscribe.
pl: Dla każdej z tych list istnieje adres poprzez który można się wypisać.

en:                        (Automatic Mailing System)
pl:                        (Automatyczny System Pocztowy)

en:                                 User's Guide
pl:                                 Podręcznik użytkownika

en: SYMPA is an electronic mailing-list manager that automates list management functions such as subscriptions, moderation, and archive management.
pl: SYMPA jest menedżerem elektronicznej listy mailingowej, który automatyzuje takie funkcje zarządzania listą jak subskrypcje, moderacja i zarządzanie archiwami.

note: ("${conf.email}@${domain}")
en: All commands must be sent to the electronic address %1.
pl: Wszystkie komendy muszą być wysłane na adres elektroniczny %1

en: You can put multiple commands in a message. These commands must appear in the message body and each line must contain only one command.
pl: Możesz wstawić wiele komend do wiadomości. Te komendy muszą pojawić się w ciele wiadomości (message body) i każda linia musi zawierać tylko jedną komendę.

en: Available commands are:
pl: Dostępne komendy to:

en: HELp                        * This help file
pl: HELp                       * Ten plik pomocy

en: INFO <list>                 * Information about a list
pl: INFO <list>                 * Informacja o liście

en: LISts                       * Directory of lists managed on this node
pl: LISts                       * Katalog list zarządzanych w tym węźle

en: REView <list>               * Displays the subscribers to <list>
pl: REView <list>               * Wyświetla subskrybentów <list>

en: WHICH                       * Displays which lists you are subscribed to
pl: WHICH                       * Wyświetla listy, które subskrybujesz

en: SUBscribe <list> <name>     * To subscribe or to confirm a subscription to <list>.
pl: SUBscribe <list> <name>     * Aby zapisać lub potwierdzić zapisanie do <list>

en: UNSubscribe <list> <EMAIL>  * To quit <list>. <EMAIL> is an optional email address, useful if different from your "From:" address.
pl: UNSubscribe <list> <EMAIL>  * Aby wypisać adres z listy <list>. <EMAIL> jest opcjonalnym adresem e-mail, przydatnym jeśli różni się od adresu z pola "From:"

en: UNSubscribe * <EMAIL>       * To quit all lists.
pl: UNSubscribe * <EMAIL>       * Aby wypisać ze wszystkich list.

en: SET <list>|* NOMAIL         * To suspend the message reception for <list>
pl: SET <list>|* NOMAIL         * Aby zawiesić odbiór wiadomości dla <list>

en: SET <list>|* DIGEST         * Message reception in compilation mode
pl: SET <list>|* DIGEST         * Odbiór wiadomości w trybie kompilacji

en: SET <list>|* DIGESTPLAIN    * Message reception in compilation mode, sent as a plain text email with all attachments
pl: SET <list>|* DIGESTPLAIN    * Otrzymywanie wiadomości w trybie kompilacji, wysyłane jako zwykły tekst z wszystkimi załącznikami

en: SET <list>|* SUMMARY        * Receiving the message index only
pl: SET <list>|* SUMMARY        * Otrzymywanie jedynie indeksu wiadomości

en: SET <list>|* NOTICE         * Receiving message subject only
pl: SET <list>|* NOTICE         * Otrzymywanie jedynie tematu wiadomości

en: SET <list>|* MAIL           * <list> reception in normal mode
pl: SET <list>|* MAIL           * odbiór <list> w normalnym trybie

en: SET <list>|* CONCEAL        * To become unlisted (hidden subscriber address)
pl: SET <list>|* CONCEAL        * Aby nie być listowanym (ukryty adres subskrybenta)

en: SET <list>|* NOCONCEAL      * Subscriber address visible via REView
pl: SET <list>|* NOCONCEAL      * Adres subskrybenta widoczny poprzez REView

en: INDex <list>                * <list> archive file list
pl: INDex <list>             * <list> lista plików archiwum

en: GET <list> <file>           * To get <file> of <list> archive
pl: GET <list> <file>            * Aby otrzymać <file> archiwum <list>

en: LAST <list>                 * Used to received the last message from <list>
pl: LAST <list>                * Używany do otrzymywania ostatniej wiadomości z <list>

en: INVITE <list> <email>       * Invite <email> for subscription in <list>
pl: INVITE <list> <email>      * Zaproś <email> do subskrypcji w <list>

en: CONFIRM <key>               * Confirmation for sending a message (depending on the list configuration)
pl: CONFIRM <key>            * Potwierdzenie wysłania wiadomości (zależne od konfiguracji listy)

en: QUIT                        * Indicates the end of the commands (to ignore a signature)
pl: QUIT                        * Wskazuje na koniec komend (w celu zignorowania podpisu)

en: The following commands are available only for lists owners or moderators:
pl: Następujące polecenia są dostępne tylko dla właścicieli list lub moderatorów:

en: ADD <list> user@host Full name  * To add a user to a list
pl: ADD <list> użytkownik@host Imię i nazwisko  * Aby dodać użytkownika do listy

en: DEL <list> user@host            * To delete a user from a list
pl: DEL <list> użytkownik@host            * Aby usunąć użytkownika z listy

en: STATS <list>                    * To consult the statistics for <list>
pl: STATS <list>                    * Aby sprawdzić statystyki dla <list>

en: REMIND <list>                   * Send a reminder message to each subscriber (this is a way to inform anyone what is their real subscribing email).
pl: REMIND <list>                   * Wyślij wiadomość przypominającą do każdego subskrybenta (jest to sposób na poinformowanie wszystkich, jaki jest ich prawdziwy adres e-mail subskrybujący).

en: DISTribute <list> <key>        * Moderation: to validate a message
pl: DISTribute <list> <key>        * Moderacja: sprawdzenie poprawności wiadomości

en: REJect <list> <key>            * Moderation: to reject a message
pl: REJect <list> <key>            * Moderacja: aby odrzucić wiadomość

en: MODINDEX <list>                 * Moderation: to view the list of messages to moderate
pl: MODINDEX <list>                 * Moderacja: aby wyświetlić listę wiadomości przeznaczonych do moderacji

note: (list.name)
en: Archives index of list %1
pl: Indeks archiwów listy %1

note: (list.name,domain)
en: Information regarding list %1@%2:
pl: Informacja dotycząca listy %1@%2:

note: (list.subject)
en: Subject          : %1
pl: Temat            : %1

note: (o.gecos)
en: Owner             : %1
pl: Właściciel              : %1

note: (e.gecos)
en: Moderator         : %1
pl: Moderator          : %1

note: (subscribe)
en: Subscription      : %1
pl: Subskrypcja       : %1

note: (unsubscribe)
en: Unsubscription    : %1
pl: Wypisanie     : %1

note: (send)
en: Sending messages  : %1
pl: Wysyłanie wiadomości   : %1

note: (review)
en: Review subscribers: %1
pl: Przejrzyj subskrybentów : %1

note: ('')
en: Reply to           : %1
pl: Odpowiedz do           : %1

note: (max_size)
en: Maximum size      : %1
pl: Maksymalna wielkość      : %1

note: (digest)
en: Digest            : %1
pl: Podsumowanie       : %1

note: ('')
en: Receiving modes   : %1
pl: Tryby odbierania    : %1

note: (url)
en: Homepage          : %1
pl: Strona domowa          : %1

note: (list.name)
en: Invitation to join list %1
pl: Zaproszenie do zapisania na listę %1

note: (list.subject)
en: This list is about %1, so you are probably concerned.
pl: Lista jest na temat %1, więc możesz być zainteresowany.

en: To subscribe, click the following URL:
pl: Aby dokonać subskrypcji, otwórz następujący link:

note: (conf.email,domain)
en: Or send a message to %1@%2 with the following subject:
pl: Lub wyślij wiadomość do %1@%2 z następującym tematem:

en: If you don't want to subscribe just ignore this message.
pl: Jeśli nie chcesz subskrybować po prostu zignoruj tę wiadomość.

note: (list.name) (new_listname)
en: %1 mailing list creation
pl: utworzenie listy mailingowej %1

note: (list.name,domain)
en: %1@%2 mailing list has been activated by listmaster.
pl: lista mailingowa %1@%2 została aktywowana przez listmastera.

en: homepage
pl: strona domowa

note: (list.name)
en: %1 admin page
pl: %1 strona zarządzania

note: (list.name,domain)
en: %1@%2 mailing list has been rejected by listmaster.
pl: lista mailingowa %1@%2 została odrzucona przez administratora list.

note: (list.name,type)
en: Moderators List %1 / %2
pl: Lista Moderatorów %1 / %2

note: (notification_messages.size,operation)
en: You have %1 "%2" tagged notifications
pl: Masz %1 powiadomień oznaczonych "%2"

note: (notification_messages.size,operation)
en: %1 "%2" tagged notifications addressed to you are attached to this message.
pl: %1 powiadomień adresowanych do Ciebie oznaczonych "%2" jest dołączonych do tej wiadomości.

note: (list.name,domain,email)
en: List "%1@%2" creation request from %3
pl: Żądanie utworzenia listy "%1@%2" od %3.

note: (email,list.name)
en: %1 requested creation of list "%2"
pl: %1 zażądał utworzenia listy "%2"

en: To activate/delete this mailing list:
pl: Aby aktywować/usunąć tą listę mailingową:

note: (email,old_listname,new_listname)
en: %1 has copied list "%2" as a new list "%3"
pl: %1 skopiował listę "%2" jako nową listę "%3"

note: (list.name)
en: List "%1" renaming
pl: Zmiana nazwy listy "%1"

note: (email,old_listname,new_listname)
en: %1 has renamed list "%2" to "%3"
pl: %1 zmienił nazwę listy "%2" na "%3"

en: No database
pl: Brak połączenia do bazy danych

note: (db_name)
en: Cannot connect to database %1, still trying...
pl: Nie mogę połączyć się z bazą danych %1, próbuję dalej...

note: (db_type)
en: No database driver for %1
pl: Brak sterownika do bazy danych dla %1

note: (db_type,db_module)
en: No database driver installed for %1; you should download and install %2 from CPAN.
pl: Brak zainstalowanego sterownika bazy danych dla %1; powinieneś ściągnąć i zainstalować DBD z archiwum %2 CPAN.

note: (crashed_process)
en: Previous process %1 crashed
pl: Poprzedni proces %1 zakończył się błędem

note: (crashed_process,pid)
en: Previous process %1 (with PID %2) has died unexpectedly.
pl: Poprzedni proces %1 (z PID %2) niespodziewanie zakończył działanie.

note: (crash_date)
en: Date of crash: %1
pl: Data zakończenia błędem: %1

en: Errors:
pl: Błędy:

en: Check log file for further details.
pl: Sprawdź plik z logami celem uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

en: Upgrade procedures failed
pl: Procedury aktualizacyjne zawiodły

en: Sympa encountered the following error while running upgrade procedures:
pl: Sympa natrafiła na następujący błąd podczas uruchamiania procedur aktualizujących:

en: Database structure updated
pl: Struktura bazy danych zaktualizowana

note: (db_name)
en: The database structure has been updated. Check the log file for further details:
pl: Struktura bazy danych została zaktualizowana; sprawdź plik logów dla dalszych szczegółów:

note: (target,message)
en: Cannot make directory %1: %2.
pl: Nie można utworzyć katalogu %1: %2.

note: (file,message)
en: Cannot open file %1: %2.
pl: Nie mogę otworzyć pliku %1: %2.

en: Database connection restored
pl: Odzyskano połączenie z bazą danych

note: (db_name)
en: Connection to database %1 restored.
pl: Połączenie z bazą danych %1 odzyskane.

en: Bulk mailer error
pl: Błąd masowego mailera

note: (message_id)
en: Sympa failed to store a message <%1> in the bulk mailer. You should check log files !!
pl: Sympie nie udało się umieścić wiadomości dla listy <%1> w masowym mailerze. Powinieneś zweryfikować logi aplikacji!!

en: Loop detected
pl: Wykryto zapętlenie

en: A loop has been detected with the following message
pl: Wykryto zapętlenie dla następującej wiadomości

en: Antivirus scan failed
pl: Skanowanie antywirusowe zawiodło.

en: The antivirus scan failed while processing the following file:
pl: Skanowanie antywirusowe zawiodło podczas przetwarzania następującego pliku:

en: The error message returned was:
pl: Zwrócona wiadomość błędu:

en: Parameter error
pl: Błąd parametru

note: (par_name,par_value)
en: The value for parameter %1 was badly defined: %2
pl: Wartość parametru %1 została błędnie zdefiniowana: %2

note: (action)
en: %1 impossible.
pl: %1 niemożliwe.

en: See the logs for more details.
pl: Zobacz logi aby uzyskać więcej szczegółów.

en: Unable to create directory
pl: Nie można utworzyć katalogu

note: (dir)
en: Sympa could not create directory %1
pl: Sympa nie mogła utworzyć katalogu %1

en: A message archiving failed
pl: Archiwizacja wiadomości się nie powiodła

note: (file,bad)
en: Sympa could not archive message '%1'. Moving it into directory '%2'.
pl: Sympie nie udało się zarchiwizować wiadomości '%1'. Zostaje ona przeniesiona do katalogu '%2'.

en: incorrect format of edit_list.conf
pl: niepoprawny format pliku edit_list.conf

en: edit_list.conf format has changed:
    'default' is no more accepted for a population.
pl: format edit_list.conf zmienił się:
    'default' nie jest już akceptowane dla propagacji.

note: (param0)
en: Refer to documentation to adapt %1.
pl: Odwołaj się do dokumentacji aby dostosować %1.

note: (param0)
en: Until then we recommend your remove %1; default configuration will be used.
pl: Do tego czasu zalecamy usunięcie %1 ; domyślna konfiguracja zostanie użyta.

en: Check Sympa log files for more precise information
pl: Sprawdź pliki z logami Sympy dla bardziej precyzyjnych informacji

note: (param0)
en: admins update failed for list %1
pl: uaktualnienie administratorów zawiodło dla listy %1

en: Sympa could not include admins from external data sources. The database or LDAP directory might be unreachable.
pl: Sympa nie mogła uwzględnić administratorów z zewnętrznych źródeł danych ; baza danych lub katalog LDAP mogą być nieosiągalne.

note: (param0)
en: list %1 in status error_config
pl: lista %1 ma status error_config

note: (param0)
en: No owner is defined for list %1.
pl: Brak zdefiniowanego właściciela dla listy %1.

en: The list status has been set to error_config.
pl: Status listy został ustawiony na error_config.

en: Check the Sympa log files for more information.
pl: Sprawdź pliki z logami Sympy dla bardziej precyzyjnych informacji.

note: (param0)
en: List owner/moderator email changes
pl: Adres email właściciela/redaktora listy zmienił się

note: (list.name)
en: List %1: Failed to change admin email address
pl: Lista %1: Nie udało się zmienić adresu e-mail administratora

note: (param0,param1)
en: Errors occurred while copying family %2 file in list %1 directory.
pl: Wystąpiły błędy podczas kopiowania pliku rodziny %2 w katalogu listy %1.

note: (param0,param1)
en: List %1 configuration does not respect family %2 rules.
pl: Konfiguracja listy %1 nie przestrzega reguł rodziny %2.

note: (param0,param1)
en: Sympa could not check family %2 rules with list %1 param_constraint.conf file.
pl: Sympa nie mogła sprawdzić reguł rodziny %2 według pliku param_constraint.conf listy %1.

en: errors in param_constraint.conf file
pl: błędy w pliku param_constraint.conf

note: (param0)
en: Error(s) found in the file %1.
pl: Znaleziono błędy w pliku %1.

en: File removed
pl: Plik usunięty

note: (param0)
en: The following file has been removed: %1
pl: Następujący plik został usunięty: %1

note: (param1)
en: A backup of the file has been made: %1
pl: Kopia zapasowa listy została utworzona: %1

note: (param0,param1)
en: Sympa could not load family %2 for list %1.
pl: Sympa nie mogła załadować rodziny %2 dla listy %1.

note: (param0,param1)
en: Failed to instantiate family %2 for list %1
pl: Nie powiodła się instancjalizacja rodziny %2 dla listy %1

note: (param0,param1)
en: Sympa could not modify list %1 (Family %2)
pl: Sympa nie mogła zmodyfikować listy %1 (Rodzina %2)

note: (list.name)
en: Listmaster: internal server error
pl: Administrator list: wewnętrzny błąd serwera

note: (who)
en:  User %1 has encountered an internal server error
pl: Użytkownik %1 napotkał wewnętrzny błąd serwera

en: Web interface
pl: Interfejs webowy

en: The authentication server name is not defined.
pl: Nazwa serwera uwierzytelniającego nie jest zdefiniowana.

en: auth.conf error: either email_http_header or host/get_email_by_uid_filter entries should be defined.
pl: Błąd auth.conf: powinny zostać zdefiniowane: email_http_header lub host/get_email_by_uid_filter.

note: (user)
en: Add user '%1' in DB failed.
pl: Dodanie użytkownika '%1' w DB zawiodło.

note: (user)
en: Update user '%1' in DB failed
pl: Aktualizacja użytkownika '%1' w BD (Bazie Danych) zawiodła

note: (old_email)
en:  (old email: %1)
pl: (stara wiadomość email: %1)

note: (sub)
en: Add subscriber '%1' in DB failed.
pl: Dodanie subskrybenta '%1' w DB zawiodło.

note: (sub,old_email)
en: Update subscriber '%1' in DB failed
pl: Aktualizacja subskrybenta '%1' w BD (Bazie Danych) zawiodła

note: (sub)
en: Delete subscriber '%1' in DB failed.
pl: Usunięcie subskrybenta '%1' w DB nie powiodło się.

note: (old_email)
en: Delete user in DB for old email '%1' failed.
pl: Usunięcie użytkownika w DB dla starego adresu email '%1' nie powiodło się.

note: (email,list.name)
en: Subscriber '%1' is not found in list %2.
pl: Subskrybent '%1' nie został znaleziony na liście %2.

note: (filepath) (report_param.filename)
en: Unable to read file: '%1'.
pl: Nie mogę odczytać pliku: '%1'.

note: (filepath)
en: Unable to write file: '%1'.
pl: Nie mogę zapisać pliku: '%1'.

note: (file)
en: Unable to open file '%1'.
pl: Nie mogę otworzyć pliku '%1'.

note: (directory)
en: Unable to open directory '%1'.
pl: Nie mogę otworzyć katalogu '%1'.

note: (dir)
en: Unable to create directory '%1'.
pl: Nie można utworzyć katalogu '%1'.

note: (spool)
en: Unable to open spool '%1'.
pl: Nie mogę otworzyć kolejki (spool) '%1'.

note: (msg)
en: Unable to get message '%1'.
pl: Nie mogę odebrać wiadomości '%1'.

note: (old,new)
en: Unable to rename file '%1' into '%2'.
pl: Nie mogę zmienić nazwy pliku '%1' na '%2'.

note: (old,new)
en: Unable to rename directory '%1' into '%2'.
pl: Nie mogę zmienić nazwy katalogu '%1' na '%2'.

note: (file)
en: Unable to erase file '%1'.
pl: Nie można usunąć pliku '%1'.

note: (from,list.name)
en: Unable to send command DISTRIBUTE from '%1' to list '%2'.
pl: Nie można wykonać komendy DISTRIBUTE od '%1' do listy '%2'.

note: (dir)
en: No HTML version of the message available in '%1'.
pl: Brak wersji HTML wiadomości dostępnej w '%1'.

note: (list.name)
en: Unable to update file config_changes for list '%1'.
pl: Niezdolny do uaktualnienia pliku config_changes dla listy '%1'.

note: (month,list.name)
en: Unable to find month '%1' for list '%2'
pl: Nie mogę znaleźć miesiąca '%1' dla listy '%2'

note: (dir) (path)
en: : unable to read '%1'.
pl: : nie mogę odczytać '%1'.

note: (arc_file,list.name,path)
en: Unable to find archive '%1' for list '%2'
pl: Nie można znaleźć archiwum '%1' dla listy '%2'

note: (list.name)
en: Unable to find archive for list '%1'
pl: Nie mogę znaleźć archiwum dla listy '%1'

note: (list.name)
en: Cannot save config file for list '%1'.
pl: Nie mogę zapisać pliku konfiguracyjnego dla listy '%1'.

en: Failed to install aliases.
pl: Zainstalowanie aliasów nie powiodło się.

en: Failed to remove aliases.
pl: Usunięcie aliasów nie powiodło się.

en: Internal scenario error for 'create_list'.
pl: Wewnętrzny błąd scenariusza dla 'create_list'

en: Unable to create list.
pl: Nie można utworzyć listy.

en: Unable to load list topics.
pl: Nie mogę załadować tematów listy.

en: Unable to load create_list templates.
pl: Nie mogę załadować szablonów create_list.

note: (list.name)
en: Unable to get family for list '%1'.
pl: Niezdolny do otrzymania rodziny dla listy '%1'.

note: (new_listname)
en: Unable to reload list with new list name '%1'.
pl: Nie mogę przeładować listy z nową nazwą listy '%1'.

en: Unable to reload list
pl: Nie mogę przeładować listy

note: (list.name)
en: Failed to include list admins for list '%1'
pl: Nie powiodło się wstawienie administratorów listy dla listy '%1'

en: No owner is defined for the list '%1'
pl: Nie zdefiniowano właściciela dla listy '%1'

note: (list.name)
en: The exportation to an LDAP directory failed for list '%1'
pl: Eksport do katalogu Ldap dla listy '%1' nie powiódł się

note: (new_listname)
en: Unable to check list name '%1' on SMTP server
pl: Nie można sprawdzić nazwy listy '%1' na serwerze SMTP

note: (list.name)
en: Cannot create shared for list '%1'.
pl: Nie mogę utworzyć współdzielenia dla listy '%1'.

note: (list.name)
en: Cannot restore shared for list '%1'.
pl: Nie mogę odtworzyć współdzielenia dla listy '%1'.

note: (list.name)
en: Cannot delete shared for list '%1'.
pl: Nie mogę usunąć współdzielenia dla listy '%1'.

en: Impossible to browse shared documents for list '%1'.
pl: Nie można przeglądać współdzielonych dokumentów dla listy '%1'.

note: (path)
en: Cannot upload file '%1'.
pl: Nie mogę wrzucić pliku '%1'.

note: (name)
en: Errors while unzipping file '%1'.
pl: Błędy podczas rozpakowywanie pliku '%1'.

note: (from,list.name)
en: Unable to send command REMIND from '%1' to list '%2'.
pl: Niezdolny do wysłania komendy REMIND od '%1' do listy '%2'.

note: (from,list.name)
en: Unable to send mail from '%1' to list '%2'.
pl: Niezdolny do wysłania poczty od '%1' do listy '%2'.

note: (key,list.name)
en: Unable to access the message authenticated with key '%1' for list '%2'.
pl: Brak dostępu do wiadomości identyfikowanej kluczem '%1' dla listy '%2'.

note: (sub)
en: Unable to delete subscription request for user '%1'.
pl: Nie można usunąć żądania subskrypcji dla użytkownika '%1'.

note: (file)
en: Unable to add file '%1' to archives.
pl: Nie mogę dodać pliku '%1' do archiwów.

note: (zipfile)
en: Unable to write zip file '%1'.
pl: Nie mogę zapisać skompresowanego pliku '%1'.

note: (path,list.name)
en: Unable to create a Shared Document with path '%1' for list '%2'.
pl: Nie mogę utworzyć współdzielonego dokumentu ze ścieżką '%1' dla listy '%2'.

en: Parameter cookie undefined, authentication failure.
pl: Parametr cookie nie zdefiniowany, uwierzytelnienie zawiodło.

note: (env)
en: Cookie error: '%1' undefined, authentication failure.
pl: Błąd cookie: '%1' niezdefiniowane, uwierzytelnienie nie powiodło się.

note: (list.name)
en: Listmaster: system error
pl: Administrator list: błąd systemu

note: (who)
en:  User %1 has encountered a system error
pl: Użytkownik %1 napotkał błąd systemu

note: (type)
en: Listmaster / %1
pl: Administrator / %1

note: (list.name)
en: List %1 archive quota exceeded
pl: Przekroczono dozwoloną dostępną przestrzeń dla archiwum listy %1

note: (list.name,domain,size,domain,conf.listmaster_email)
en: %1 archive quota exceeded. 
    Total size used for %1@%2 archive is %3 Bytes. Messages are no longer being web-archived. Please contact %5@%4.
pl: Archiwum %1 przekroczyło limit wielkości. 
    Całkowita wielkość wykorzystana dla archiwum %1@%2 wynosi %3 bajtów. Wiadomości przestały być archiwizowane. Proszę się skontaktować z %5@%4.

note: (list.name,rate)
en: List "%1" warning: archive %2% full
pl: Ostrzeżenie listy "%1": archiwum %2% pełne

note: (rate2,list.name,domain,rate)
en: %2@%3 archives use %4% of allowed disk quota.
pl: Archiwa %2@%3 wykorzystują %4% dostępnej przestrzeni dyskowej.

note: (list.name,size)
en: Total size used for %1@%2 Bytes.
pl: Całkowita wielkość użyta dla %1@%2 Bajtów.

note: (domain,conf.listmaster_email)
en: Messages are still archived but you should contact %2@%1
pl: Wiadomości są ciągle archiwizowane, ale powinieneś się skontaktować z %2@%1

note: (list.name)
en: List %1 is closed
pl: Lista %1 jest zamknięta

note: (list.name,domain,list.family.name)
en: %1@%2 is no longer an instance of family %3.
    This list has been closed.
pl: %1@%2 już nie jest instancją rodziny %3.
    Ta lista została zamknięta.

note: (type,list.name,who,gecos)
en: FYI: %1 List "%2" from %3 %4
pl: FYI: %1 Lista "%2" od %3 %4

note: (list.name)
en: List "%1" customizations have been removed
pl: Niestandardowe ustawienia listy "%1" zostały usunięte.

note: (list.name,domain,param0,param1,param2)
en: List %1@%2 has been reinstantiated (family %3). 
    Some of the customizations have been removed because they no longer respect the family rules:
    
         Parameters: %4
pl: Lista %1@%2 została zreinstancjalizowana (rodzina %3). 
    Niektóre z dostosowań zostały usunięte, ponieważ teraz nie przestrzegają reguł rodziny:
    
         Parametry: %4

note: (list.name)
en: Dear owner of list %1,
pl: Drogi właścicielu listy %1,

note: (target)
en: A user %1 asked to be added as a subscriber to your list. If this is OK with you, you should click the following URL:
pl: Użytkownik %1 poprosił o dodanie go jako subskrybenta do Twojej listy. Jeśli się zgadzasz, kliknij następujący adres URL:

en: The user has provided the following information:
pl: Użytkownik podał następujące informacje:

note: (target)
en: A user %1 asked to be deleted from your list. If this is OK with you, you should click the following URL:
pl: Użytkownik %1 poprosił o wypisanie z Twojej listy. Jeżeli się zgadzasz, kliknij następujący adres URL:

note: (list.name)
en: WARNING: bounce rate too high in list %1
pl: UWAGA: współczynnik odbić listów jest zbyt wysoki na liście %1

note: (list.name,rate)
en: Bounce rate in list %1 is %2. You should delete bouncing subscribers:
pl: Współczynnik odbić na liście %1 wynosi %2. Powinieneś usunąć odbijające adresy:

note: (command,list.name,who,gecos)
en: FYI: %1 list %2 from %3 %4
pl: Do Twojej wiadomości: %1 lista %2 od %3 %4

note: (command,list.name,who,gecos)
en: FYI command %1 list %2 from %3 %4
pl: Do Twojej wiadomości: komenda %1 na liście %2 od %3 %4

note: (by)
en:  validated by %1
pl: sprawdzony przez %1

en: No action is needed on your side.
pl: Nie ma potrzeby wykonania żadnych czynności po Twojej stronie.

note: (who)
en: FYI: automatic removal of user %1
pl: Do Twojej wiadomości: automatyczne usuwanie użytkownika %1

note: (who,list.name)
en: User <%1> has been automatically removed from list %2.
pl: Użytkownik <%1> został automatycznie usunięty z listy %2.

en: The welcome message (or a subscription reminder) sent to the user has triggered a non-delivery report. The user email address might be incorrect.
pl: Wiadomość powitalna (lub przypomnienie o subskrypcji) wysłana do użytkownika spowodowała zgłoszenie niedostarczenia. Adres e-mail użytkownika może być nieprawidłowy.

note: (list.name)
en: List %1: Failed to change member email address
pl: Lista %1: Nie udało się zmienić adresu email użytkownika

note: (list.name)
en: List %1: Failed to load named filter
pl: Lista %1: Nie udało się wczytać filtra

note: (list.name,type)
en: List %1 / %2
pl: Lista %1 / %2

en: Public lists
pl: Listy publiczne

note: (conf.email,domain)
en: Here is the list of lists from %1@%2
pl: Tutaj lista list z %1@%2

en: Message distribution
pl: Rozsyłanie wiadomości

note: (list.name)
en: Your message to the list '%1' has been forwarded to the moderator(s)
pl: Twoja wiadomość wysłana na listę %1 została przekazana redaktorowi

note: (key,list.name)
en: Message %1 for list '%2' has been distributed.
pl: Wiadomość %1 wysłana na listę '%2' została rozesłana.

note: (key,list.name)
en: Message %1 for list '%2' has been rejected.
pl: Wiadomość %1 wysłana na listę '%2' została odrzucona.

note: (key,list.name)
en: Your message for list '%2' with the %1 ID has been confirmed and distributed.
pl: Twoja wiadomość wysłana na listę '%2' z ID %1 została zatwierdzona i rozesłana.

note: (list.name,msg_from)
en: Message for list %1 from %2 to be approved
pl: Wiadomość dla listy %1 z %2 została zaakceptowana.

note: (list.name,msg_from)
en: One new message for list %1 from %2 arrived.
pl: Pojawiła się nowa wiadomość dla listy %1 od %2.

en: This message has been tagged as spam.
pl: Wiadomość została oznaczona jako spam

note: (mod_spool_size)
en: %1 messages are awaiting moderation.
pl: %1 wiadomości oczekuje na moderacje.

en: To view the messages, please click on the following URL:
pl: Aby wyświetlić wiadomości, kliknij następujący adres URL:

note: (list.name)
en: To distribute the attached message in list %1:
pl: Aby rozesłać załączoną wiadomość na listę %1:

en: To reject it (it will be removed):
pl: Aby odrzucić (zostanie usunięta):

en: The messages moderating documentation:
pl: Komunikaty moderujące dokumentację:

note: (list.name)
en: Moderation spool for list %1
pl: Kolejka moderacji dla listy %1

note: (total,list.name,domain)
en: There are %1 messages to be moderated for list %2@%3
pl: Ilość wiadomości oczekujących na moderację dla listy %2@%3: %1

en: Your message has been rejected
pl: Twoja wiadomość została odrzucona.

note: (list.name,domain,rejected_by)
en: Your message for list %1@%2 has been rejected by the moderator (%3).
pl: Twoja wiadomość wysłana na listę %1@%2 została odrzucona przez moderatora (%3).

note: (subject)
en: (Subject of your mail: %1)
pl: (Temat twojej wiadomości: %1)

note: (list.name)
en: Check %1 list usage:
pl: Sprawdź wykorzystanie listy %1:

note: (list.name)
en: Reminder of your subscription to %1
pl: Przypomnienie o Twojej subskrypcji do %1

note: (list.name,domain,user.email,user.password)
en: You are receiving this mail because you are subscribed to the mailing list %1@%2 with email address %3.
pl: Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ jesteś zapisany do listy mailingowej %1@%2 z adresem e-mail %3.

en: Archives are restricted to list owners.
pl: Archiwa są zastrzeżone dla właścicieli listy.

en: If you are subscribed to the list with a different email address, you should either use that other email address or update your list membership with the new email address.
pl: Jeśli subskrybujesz listę innym adresem email, powinieneś albo użyć tego adresu lub uaktualnić adres na liście.

en: Web archives are closed.
pl: Archiwa webowe są zamknięte.

en: Web archives are restricted to list subscribers and local domain users.
pl: Archiwa webowe są zastrzeżone dla subskrybentów listy i użytkowników lokalnej domeny.

en: Web archives are restricted to listmaster.
pl: Archiwa webowe są zastrzeżone dla administratora list.

en: Web archives are restricted to list owners.
pl: Archiwa sieciowe są zastrzeżone dla właścicieli listy.

en: Web archives are restricted to list subscribers.
pl: Archiwa webowe są zastrzeżone dla subskrybentów listy.

en: Adding a user to the list is restricted to list owners.
pl: Dodawanie użytkownika do listy jest zastrzeżone dla właścicieli listy.

en: Adding a user to this list is not allowed.
pl: Dodanie użytkownika do listy jest niedozwolone.

en: List creation is restricted to local domain users.
pl: Tworzenie listy jest zastrzeżone dla użytkowników lokalnej domeny.

en: List creation is restricted to listmaster.
pl: Tworzenie listy jest zastrzeżone dla administratora list.

en: Shared document edition is restricted to list subscribers.
pl: Edycja współdzielonych dokumentów jest zastrzeżona dla subskrybentów listy.

en: Shared document edition is restricted to list owners.
pl: Edycja współdzielonych dokumentów jest zastrzeżona dla właścicieli listy.

en: Shared document edition is restricted to list subscribers authenticated with user certificate.
pl: Edycja dzielonych dokumentów jest zastrzeżona dla subskrybentów listy uwierzytelnionych certyfikatem użytkownika.

en: Deleting a user from the list is restricted to list owners.
pl: Usuwanie użytkownika z listy jest ograniczone do właścicieli listy.

en: It is not possible to delete a user from the list.
pl: Usunięcie użytkownika z listy jest niemożliwe.

en: Shared document reading is restricted to list owners.
pl: Czytanie współdzielonych dokumentów zostało ograniczone do właścicieli list.

en: Shared document reading is restricted to list subscribers.
pl: Odczyt dzielonych dokumentów jest ograniczony do subskrybentów listy.

en: you are not allowed to edit list parameters.
pl: nie jesteś upoważniony do edycji parametrów listy.

en: List parameter editing is restricted to list owners.
pl: Tylko właściciele listy mogą modyfikować jej parametry.

en: The 'global remind' feature is restricted to listmaster.
pl: Funkcja 'global remind' (globalne przypomnienie) może być użyta jedynie przez administratora list.

en: List information is restricted to list subscribers.
pl: Informacja o liście jest dostępna dla subskrybentów listy.

en: The 'invite' feature is unavailable.
pl: Funkcja 'invite' (zaproś) jest niedostępna.

en: The 'invite' feature is restricted to list owners.
pl: Funkcja 'invite' (zaproś) jest dostępna dla właścicieli list.

en: The 'invite' feature is restricted to list subscribers.
pl: Funkcja 'invite' (zaproś) jest dostępna dla subskrybentów listy.

en: The 'remind' feature is restricted to listmaster.
pl: Funkcja 'remind' (przypomnij) jest dostępna dla administratora list.

en: The 'remind' feature is restricted to list owners.
pl: Funkcja 'remind' (przypomnij) jest dostępna dla właścicieli list.

en: The 'review' feature is unavailable.
pl: Funkcja 'review' (przeglądaj) jest niedostępna.

en: The 'review' feature is restricted to list subscribers and local domain users.
pl: Funkcja 'review' (przeglądaj) jest dostępna dla subskrybentów listy i użytkowników lokalnej domeny.

en: The 'review' feature is restricted to listmaster.
pl: Właściwość 'review' (przeglądaj) jest dostępna dla administratora list.

en: The 'review' feature is restricted to list owners.
pl: Funkcja 'review' (przeglądaj) jest dostępna dla właścicieli list.

en: The 'review' feature is restricted to list subscribers.
pl: Funkcja 'review' (przeglądaj) jest dostępna dla subskrybentów listy.

en: Message distribution in this list is not allowed.
pl: Rozsyłanie wiadomości w tej liście jest niedozwolone.

en: Message distribution in the list is restricted to local domain users.
pl: Rozsyłanie wiadomości w liście jest zastrzeżone dla użytkowników lokalnej domeny.

en: Message distribution for this list is restricted to list subscribers and local domain users.
pl: Tylko subskrybenci oraz użytkownicy lokalnej domeny mogą wysyłać wiadomości na listę.

en: Message distribution for this list is restricted to list moderators.
pl: Rozsyłanie wiadomości dla tej listy jest dostępne dla moderatorów listy.

en: Multipart messages are not allowed in this list.
pl: Wieloczęściowe wiadomości nie są dozwolone na tej liście.

en: Message distribution in the list is restricted to list subscribers.
pl: Rozsyłanie wiadomości w obrębie listy jest dostępne dla jej subskrybentów.

en: Message distribution for this list is restricted to list subscribers check S/MIME signature.
pl: Rozsyłanie wiadomości na tej liście jest dostępne dla subskrybentów listy, sprawdź podpis S/MIME.

en: You are not allowed to subscribe to this list.
pl: Nie masz pozwolenia, aby zapisać się do tej listy.

en: Subscription to this list is restricted to local domain users.
pl: Subskrypcja do tej listy jest zastrzeżona dla użytkowników lokalnej domeny.

en: Subscription to this list requires S/MIME signature.
pl: Subskrypcja do tej listy wymaga podpisu S/MIME.

en: Topics visibility is restricted to listmaster.
pl: Widoczność tematów jest zastrzeżona dla zidentyfikowanych użytkowników.

en: Topics visibility is restricted to identified users.
pl: Widoczność tematów jest zastrzeżona dla zidentyfikowanych użytkowników.

en: It is not possible to unsubscribe from this list.
pl: Nie jest możliwe wypisanie się z tej listy.

en: List is Private. You can not read the archives.
pl: Lista prywatna: Nie możesz odczytywać jej archiwów.

en: List is Private. You can not browse available files.
pl: Lista prywatna: Nie możesz przeglądać dostępnych plików.

en: The MODINDEX command is restricted to moderators.
pl: Polecenie MODINDEX jest zastrzeżone dla moderatorów.

en: This action is restricted to list owners or moderators.
pl: Ta operacja jest zastrzeżona dla właścicieli listy lub moderatorów.

en: This action is restricted to moderators.
pl: Ta operacja jest zastrzeżona dla moderatorów.

en: This action is restricted to list owners.
pl: Ta operacja jest zastrzeżona dla właścicieli listy.

en: This action is restricted to listmasters.
pl: Ta operacja jest zastrzeżona dla administratorów list.

en: This action is restricted to listmasters or list owners.
pl: Ta operacja jest zastrzeżona dla administratorów lub właścicieli list.

en: This action is restricted to listmasters or privileged list owners.
pl: Ta operacja jest zastrzeżona dla administratorów list lub uprzywilejowanych właścicieli list.

en: This action is restricted to the document author, listmasters, or privileged list owners.
pl: Ta operacja jest zastrzeżona dla autora dokumentu, administratorów lub właścicieli list z odpowiednimi prawami.

en: This action is restricted to privileged list owners.
pl: Ta operacja jest zastrzeżona dla uprzywilejowanych właścicieli list.

note: (role,right)
en: Rights to this action are '%2' for a '%1'.
pl: Uprawnienia dla tej operacji to '%2' dla '%1'.

note: (role,right)
en: You need to login.
pl: Musisz się zalogować.

note: (role,right)
en: This action is impossible because editing is a moderated function.
pl: Ta operacja jest niedostępna, ponieważ edycja jest funkcją moderowaną.

note: (role,right)
en: This action is impossible for directories because editing is a moderated function.
pl: Ta operacja jest niedostępna dla katalogów, ponieważ edycja jest funkcją moderowaną.

en: The list is closed.
pl: Lista jest zamknięta.

en: you are not allowed to perform this action.
pl: nie jesteś upoważniony do wykonania tej operacji.

note: (report_param.year_month)
en: Archives from %1 are not accessible
pl: Archiwa od %1 są niedostępne

en: Failed to include list admins
pl: Dołączenie administratorów listy się nie powiodło

en: No owner is defined for the list
pl: Nie zdefiniowano właściciela dla listy

note: (report_param.listname)
en: The exportation failed for list '%1'
pl: Eksport dla listy '%1' nie powiódł się

note: (name)
en: Cannot unzip file '%1'.
pl: Nie mogę rozpakować (unzip) pliku '%1'.

note: (report_param.key)
en: Unable to access the message authenticated with key %1
pl: Brak dostępu do wiadomości identyfikowanej kluczem %1

en: Failed to get your email address from the authentication service.
pl: Nie udało się pobrać Twojego adresu z usługi uwierzytelniania.

en: Database error.
pl: Błąd bazy danych.

note: (report_param.key)
en: Failed to update database.
pl: Nie powiodło się uaktualnienie bazy danych.

note: (report_param.key)
en: Failed to update a file.
pl: Nie powiodło się uaktualnienie pliku.

note: (report_param.listname)
en: Failed creating list '%1'. The list might already exist or list name might include forbidden characters.
pl: Nie udało się utworzyć listy '%1'. Lista o takiej nazwie może już istnieć, lub podana nazwa listy zawiera niedozwolone znaki.

en: Your message signature was successfully verified using S/MIME.
pl: Twój podpis wiadomości został pomyślnie zweryfikowany przy użyciu S/MIME.

en: Your message contains a DKIM signature. It was successfully verified
pl: Twoja wiadomość zawiera sygnaturę DKIM. Została ona pomyślnie zweryfikowana.

en: Your request to subscribe/unsubscribe has been forwarded to the list's owners for approval. You will receive a notification when you have been subscribed (or unsubscribed).
pl: Twoja prośba o subskrypcję/rezygnację z subskrypcji została przekazana właścicielom listy do zatwierdzenia. Otrzymasz powiadomienie, gdy zostaniesz zasubskrybowany (lub anulowany).

en: Your request has been forwarded to the list owner
pl: Twoje żądanie zostało przekierowane do właściciela listy

note: (report_param.email)
en: Your request has been forwarded to the user %1
pl: Twoje żądanie zostało przekierowane do użytkownika %1

en: To confirm your identity and prevent anyone from subscribing you to this list against your will, a message containing an validation link was sent to the e-mail address you provided.
pl: Aby potwierdzić Twoją tożsamość i uniemożliwić komukolwiek zapisanie się na tę listę wbrew Twojej woli, na podany przez Ciebie adres e-mail została wysłana wiadomość zawierająca link weryfikacyjny.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: You clicked a link to unsubscribe the address %1 from list %2.
pl: Poprosiłeś o wypisanie adresu %1 z listy %2

note: (report_param.listname)
en: A confirmation was just sent to this address. By clicking the link it contains, you will be unsubscribed from list %1
pl: Na ten adres została wysłana wiadomość potwierdzająca. Po kliknięciu linku, który zawiera wiadomość, zostaniesz całkowicie usunięty z listy %1

note: (report_param.listname)
en: Check your mailbox for new messages and click this link. This will confirm your subscription to list %1.
pl: Sprawdź czy Twoja skrzynka pocztowa zawiera nowe wiadomości i w wiadomości od Sympy znajdź swoje hasło.
     Wpisz hasło poniżej. To potwierdzi twoje żądanie bycia zapisanym z listy %1.

note: (report_param.listname)
en: We need to check your identity before validating your unsubscription request for list %1. If you have a user account you should login or create an account. Otherwise we can send you an email with a validation link inside. Please provide your email address below to receive this validation link.
pl: Konieczne jest sprawdzenie Twojej tożsamości zanim zbadamy poprawność żądania wypisania z listy %1. Jeśli posiadasz konto, powinieneś się zalogować lub utworzyć konto. <br/>W innym wypadku, możesz wysłać email z linkiem walidującym wewnątrz ; proszę podać adres email, na który ma zostać dostarczony link walidujący.

note: (report_param.total)
en: %1 subscribers added
pl: %1 dodanych subskrybentów

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: Information regarding user %1 has been updated for list %2.
pl: Informacje o użytkowniku %1 zostały uaktualnione na liście %2.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: User %1 is now subscriber of list %2.
pl: Użytkownik %1 jest teraz zapisany na listę %2.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: User %1 has been invited to subscribe in list %2.
pl: Użytkownik %1 został zaproszony do zapisania na listę %2.

note: (report_param.total,report_param.listname)
en: Subscription reminder sent to each of %1 %2 subscribers.
pl: Przypomnienie o zapisaniu dla %1 adresów z listy %2 zostało wysłane.

note: (report_param.count)
en: The Reminder has been sent to %1 users.
pl: Przypomnienie zostało wysłane do %1 użytkowników.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: The user %1 has been removed from the list %2.
pl: Użytkownik %1 został wypisany z listy %2.

note: (report_param.listname)
en: Your configuration regarding list %1 has been updated.
pl: Twoje ustawienia na liście %1 zostały uaktualnione.

note: (report_param.cmd)
en: Command '%1' found: ignoring end of message.
pl: Komenda '%1' znaleziona: nie przetwarzam końca wiadomości.

note: (report_param.listname)
en: There is no message to moderate for list '%1'.
pl: Nie ma wiadomości do moderacji dla listy '%1'.

note: (report_param.listname)
en: Including list owners into list %1 was skipped.
pl: Pominięto dołączanie właścicieli listy do listy %1.

note: (report_param.listname)
en: Including moderators into list %1 was skipped.
pl: Pominięto dołączanie moderatorów do listy %1.

note: (report_param.listname)
en: Including subscribers into list %1 was skipped.
pl: Pominięto dołączanie subskrybentów do listy %1.

note: (report_param.name,report_param.listname)
en: Subscribers were included from data source "%1" into list %2.
pl: Subskrybenci zostali dołączeni ze źródła danych "%1" do listy %2.

note: (report_param.total)
en: %1 addresses have been removed
pl: %1 adresów zostało usuniętych

note: (report_param.action)
en: %1: action completed
pl: %1: zadanie wykonane

note: (report_param.action)
en: %1: action will complete soon
pl: %1: zadanie wkrótce zostanie wykonane

en: Configuration file has been updated
pl: Plik konfiguracyjny został zaktualizowany

en: No parameter was edited
pl: Żaden z parametrów nie był modyfikowany

en: List has been purged
pl: Lista została opróżniona

en: List has been closed
pl: Lista została zamknięta

en: List has been restored
pl: Lista została odzyskana

note: (report_param.path)
en: File %1 successfully uploaded!
pl: Plik %1 pomyślnie wysłany!

note: (report_param.path)
en: File %1 unzipped!
pl: Plik %1 rozpakowany!

note: (report_param.path)
en: Old file %1 has been erased
pl: Stary plik %1 został wykasowany

note: (report_param.path)
en: File %1 waiting for moderation
pl: Plik %1 czeka na moderację

note: (report_param.path)
en: File %1 saved
pl: Plik %1 zapisany

en: Your password has been emailed to you
pl: Twoje hasło zostało do Ciebie wysłane

en: To choose your password go to 'preferences', from the upper menu.
pl: Aby wybrać swoje hasło przejdź do 'preferencje' z górnego menu.

note: (report_param.list)
en: No message and no document to moderate for list %1
pl: Brak wiadomości i dokumentów do moderacji dla listy %1

en: The list of list members will be built/updated soon (a few minutes).
pl: Wykaz subskrybentów listy zostanie wkrótce przebudowany/zaktualizowany (kilka minut).

en: Concerned subscribers have been notified about deleted topics.
pl: Odpowiedni subskrybenci zostali powiadomieni o usuniętych tematach.

en: You have been authenticated
pl: Zostałeś uwierzytelniony

note: (report_param.orig_file,report_param.new_file)
en: File %1 has been renamed to %2
pl: Nazwa pliku %1 została zmieniona na %2

en: List has been set to the pending status. The listmaster needs to approve it.
pl: Liście został ustawiony status oczekiwania; administrator list musi ją zatwierdzić

en: List name has been lowercased
pl: Nazwa listy została zmieniona na małe litery

en: Aliases have been installed.
pl: Aliasy zostały zainstalowane.

note: (report_param.notified_user)
en: User %1 has been notified
pl: Użytkownik %1 został powiadomiony

en: Command not understood: ignoring end of message.
pl: Komenda nie zrozumiana: ignoruję koniec wiadomości.

en: Unknown action
pl: Nieznana operacja

en: Your message was not a multipart/signed message or Sympa could not verify the signature (be aware that Sympa can't check signature if you use the subject header to write a command).
pl: Twoja wiadomość nie była wieloczęściową/podpisaną wiadomością lub Sympa nie mogła zweryfikować podpisu 
    (zauważ, że Sympa nie może sprawdzić podpisu jeśli używasz nagłówka tematu w celu wypisania komendy).

note: (report_param.p_name)
en: Syntax errors with the following parameters: %1
pl: Błędy składni z następującymi parametrami: %1

en: Command syntax error.
pl: Błąd składni polecenia.

note: (report_param.listname)
en: %1: unknown list
pl: %1: nieznana lista

note: (report_param.listname)
en: %1 mailing list does not provide subscriber preferences.
pl: lista mailingowa %1 nie dostarcza preferencji subskrybenta

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: Your e-mail address %1 has not been found in the list %2. Maybe you subscribed from a different e-mail address?
pl: Twój adres email %1 nie został znaleziony na liście %2. Może subskrybowałeś z innego adresu e-mail?

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: E-mail address %1 was not found in list %2.
pl: Adres email %1 nie został znaleziony na liście %2.

note: (report_param.listname)
en: List %1 does not accept the DIGEST mode. Your configuration has not been changed.
pl: Lista %1 nie akceptuje trybu DIGEST. Twoja konfiguracja nie została zmieniona.

note: (report_param.listname)
en: List %1 allows only these reception modes:
pl: Lista %1 pozwala tylko na te tryby odbioru:

note: (report_param.reception_mode)
en: %1 is not an available reception mode
pl: %1 jest niedostępnym trybem odbioru

en: Archives are empty for this list
pl: Archiwa są puste dla tej listy

en: Required file does not exist.
pl: Wymagany plik nie istnieje.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: The User '%1' is already subscriber of list '%2'.
pl: Użytkownik '%1' jest już zapisany na listę '%2'.

note: (statdesc)
en: Service unavailable because list status is '%1'
pl: Usługa niedostępna, status listy: '%1'

note: (report_param.listname,report_param.key)
en: Unable to access the message on list %1 with key %2.
    Warning: this message may already have been sent by one of the list's moderators.
pl: Nie mogę uzyskać dostępu do wiadomości na liście %1 używając klucza %2.
    Ta wiadomość mogła zostać już wysłana przez jednego z redaktorów (redaktorów) listy.

en: Failed to moderate a message. It was probably moderated by another moderator.
pl: Nie powiodła się moderacja wiadomości; została prawdopodobnie przetworzona przez innego moderatora

note: (report_param.key)
en: Unable to access the message authenticated with key %1. The message may already been confirmed.
pl: Brak dostępu do wiadomości identyfikowanej kluczem %1, z powodu złego formatu. Wiadomość może już być zatwierdzona.

en: Wrong parameters
pl: Błędne parametry

en: Authorization rejected. Maybe you forgot to log in?
pl: Odmowa autoryzacji. Może zapomniałeś się zalogować?

note: (report_param.new_robot)
en: %1: unknown robot
pl: %1: nieznany robot

note: (report_param.family)
en: %1: unknown family
pl: %1: nieznana rodzina

note: (report_param.email)
en: You are already logged in as %1
pl: Jesteś już zalogowany jako %1

en: You cannot receive a password reminder. This could be because your password is managed outside of Sympa by a Single Sign-On system or LDAP directory.
pl: Nie możesz otrzymać przypomnienia hasła; prawdopodobnie Twoje hasło jest trzymane poza Sympą (system pojedynczego logowania lub katalog LDAP).

en: Please provide an email address
pl: Proszę podać adres email

note: (report_param.argument)
en: Missing argument %1
pl: Brakujący argument %1

note: (report_param.argument)
en: Wrong value for parameter %1
pl: Zła wartość dla parametru %1

note: (report_param.email || report_param.value)
en: Address "%1" is incorrect
pl: Adres "%1" jest niepoprawny

en: Provided password is incorrect
pl: Podane hasło jest nieprawidłowe

en: You did not choose a password, request a reminder of the initial password
pl: Nie wybrałeś hasła, zażądaj przypomnienia hasła początkowego.

en: Your password is stored in an LDAP directory, therefore Sympa cannot post a reminder
pl: Twoje hasło jest zapisane w katalogu LDAP, dlatego Sympa nie może wysłać Ci przypomnienia.

note: (report_param.nb_days)
en: The period is too long (%1 days)
pl: Ten okres jest za długi (%1 dni)

note: (report_param.page)
en: No page %1
pl: Brak strony %1

en: Missing filter
pl: Brak filtru

en: Check the additional information
pl: Sprawdź informacje dodatkowe

note: (report_param.file)
en: %1: file not editable
pl: %1: plik nie do edycji

note: (report_param.email,report_param.list)
en: %1 is already subscribed to the list %2
pl: %1 jest już zapisany na listę %2

en: Please provide your password
pl: Proszę podać swoje hasło

en: The passwords you typed do not match
pl: Hasła, które podałeś, nie pasują do siebie

note: (report_param.tpl)
en: Provided path is incorrect for template '%1'
pl: Podana ścieżka jest nieprawidłowa dla szablonu '%1'

note: (report_param.path)
en: Cannot open file '%1'
pl: Nie mogę otworzyć pliku: '%1'

en: You need to provide list name
pl: Musisz podać nazwę listy

en: Tagging message is required for this list
pl: Oznaczenie wiadomości jest wymagane dla tej listy

en: Tag message with topic is required for this list
pl: Oznaczenie wiadomości tematem jest dla tej listy wymagane

en: You did not select an action to perform
pl: Nie wybrałeś operacji do wykonania

note: (report_param.email)
en: No bounce for user  %1
pl: Brak odbić dla użytkownika %1

en: List has no bouncing subscribers
pl: Lista nie ma użytkowników odbijających wiadomości z listy

note: (report_param.email)
en: Config file has been modified by %1. Cannot apply your changes
pl: Plik konfiguracyjny został zmodyfikowany przez %1. Nie mogę zastosować twoich zmian

en: Topic "other" is a reserved word
pl: Temat "inne" jest zarezerwowanym słowem

note: (report_param.p_name)
en: Parameter '%1' is mandatory. Ignoring deletion.
pl: Parametr '%1' jest wymagany. Ignorowanie usunięcia.

note: (report_param.param)
en: Parameter '%1' must have values
pl: Parametr '%1' musi mieć nadaną wartość

note: (report_param.param,report_param.val)
en: Parameter '%1' has got wrong value: '%2'
pl: Parametr '%1' ma niewłaściwą wartość: '%2'

note: (report_param.listname)
en: The list '%1' is already closed
pl: Lista '%1' jest już zamknięta

note: (report_param.listname)
en: The list '%1' is not closed
pl: Lista '%1' nie jest zamknięta

note: (report_param.bad_listname)
en: '%1': bad list name
pl: '%1': niepoprawna nazwa listy

note: (report_param.new_listname)
en: '%1' list already exists
pl: lista '%1' już istnieje

note: (report_param.new_listname)
en: Incorrect list name '%1': matches one of service aliases
pl: Niepoprawna nazwa listy '%1': używana przez aliasy usługi

note: (report_param.listname)
en: Failed to remove list aliases for list %1
pl: Usunięcie aliasów listy %1 nie powiodło się

note: (report_param.path)
en: %1: No such file or directory
pl: %1: Nie ma takiego pliku lub katalogu

note: (report_param.path)
en: Unable to read %1: empty document
pl: Brak możliwości odczytu %1: pusty dokument

en: There is no shared documents
pl: Nie ma współdzielonych dokumentów

en: The shared document space is empty
pl: Przestrzeń współdzielonych dokumentów jest pusta

en: The shared directory cannot have any description
pl: Dzielony katalog nie może mieć żadnego opisu

en: No description specified
pl: Nie podano opisu

note: (report_param.path)
en: Unable to describe, the document '%1' does not exist
pl: Brak możliwości opisania, dokument '%1' nie istnieje

en: Data has changed on disk. Cannot apply your changes
pl: Zmieniły się dane na dysku. Nie mogę zastosować Twoich zmian

note: (report_param.name)
en: %1: incorrect name
pl: %1: niepoprawna nazwa

en: Failed: your content is empty
pl: Niepowodzenie: zawartość jest pusta

note: (report_param.path)
en: Cannot overwrite file %1:
pl: Nie mogę nadpisać pliku %1

note: (report_param.path)
en: A directory named '%1' already exists:
pl: Katalog o nazwie '%1' już istnieje

note: (report_param.name)
en: This is an already existing document: '%1'
pl: To jest dokument już istniejący: '%1'

en: No name specified
pl: Nie określono nazwy

en: The document repository exceed disk quota.
pl: Repozytorium dokumentów przekroczyło dostępną przestrzeń dyskową.

note: (report_param.path)
en: Cannot upload file %1:
pl: Nie mogę wrzucić pliku %1

note: (report_param.dir)
en: You're not authorized to upload an INDEX.HTML file in %1
pl: Nie jesteś autoryzowany do wysyłania INDEX.HTML do %1

en: The upload failed, try it again
pl: Wysyłanie nie powiodło się, spróbuj ponownie

note: (report_param.name,report_param.reason)
en: Directory %1 and its contents could not be copied: %2
pl: Katalog %1 i jego zawartość nie mogły zostać skopiowane: %2

note: (report_param.name,report_param.reason)
en: File %1 was not copied: %2
pl: Plik %1 nie został skopiowany: %2

note: (report_param.directory)
en: Failed: %1 not empty
pl: Niepowodzenie: %1 nie pusty

en: No certificate for this list
pl: Brak certyfikatu dla tej listy

en: This list has no message topic
pl: Ta lista nie ma tematu wiadomości

note: (report_param.email)
en: No entry for user '%1'
pl: Brak wpisu dla użytkownika '%1'

en: Please select archive months
pl: Proszę wybrać miesiące do archiwizacji

en: No SOAP service
pl: Brak usługi SOAP

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnienie zawiodło

note: (report_param.argument)
en: This Template '%1' already exists
pl: Szablon '%1' już istnieje

note: (report_param.file_del)
en: Cannot delete this file '%1'
pl: Nie można usunąć pliku '%1'

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: Failed to update member email '%1' in list '%2'.
pl: Nie udało się zaktualizować adresu e-mail członka '%1' na liście '%2'.

note: (report_param.listname)
en: Failed to update member email in list '%1', list owner has been notified.
pl: Aktualizacja adresów email subskrybentów listy '%1' nie powiodła się, właściciel listy został powiadomiony.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: Failed to delete member email '%1' in list '%2'.
pl: Nie udało się usunąć adresu e-mail członka '%1' z listy '%2'.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: Failed to update owner email '%1' in list '%2'.
pl: Nie udało się zaktualizować adresu e-mail właściciela '%1' na liście '%2'.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: Failed to update moderator email '%1' in list '%2'.
pl: Nie udało się zaktualizować adresu e-mail moderatora '%1' na liście '%2'.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: Failed to delete owner email '%1' in list '%2'.
pl: Nie udało się usunąć adresu e-mail właściciela '%1' na liście '%2'.

note: (report_param.email,report_param.listname)
en: Failed to delete moderator email '%1' in list '%2'.
pl: Nie udało się usunąć wiadomości e-mail moderatora '%1' na liście '%2'.

note: (report_param.value,report_param.owner_domain)
en: %1: all list owners must be in the following domains: %2.
pl: %1: wszyscy właściciele list muszą należeć do następujących domen: %2.

note: (report_param.name)
en: Unknown authentication service %1.
pl: Nieznana usługa uwierzytelniania %1.

en: Unable to send archive: no message id found.
pl: Niezdolny do wysłania archiwum: nie znaleziono id wiadomości.

note: (report_param.msgid)
en: No message found in archives matching Message-ID '%1'.
pl: Nie znaleziono wiadomości w archiwum pasującej do Message-ID '%1'.

note: (report_param.month)
en: Unable to find month '%1'
pl: Nie mogę znaleźć miesiąca '%1'

note: (conf.title,list.name)
en: %1 / unsubscribing from %2
pl: %1 / wypisuje się z %2

note: (conf.title,list.name)
en: %1 / subscribing to %2
pl: %1 / zapisuje się do %2

note: (list.name)
en: You requested that your e-mail address be removed from list '%1'.
pl: Poprosiłeś o usunięcie adresu email z listy '%1'.

note: (list.name)
en: You requested that your e-mail address be added to list '%1'.
pl: Zgłosiłeś prośbę o dodanie Twojego adresu do listy '%1'.

note: (list.name)
en: You've made a user subscription request to list %1.
pl: Zażądałeś subskrypcji użytkownika na liście %1.

note: (list.name)
en: You've made a user removal request from list %1.
pl: Zażądałeś usunięcia użytkownika z listy %1.

note: (list.name)
en: You requested a subscription reminder to be sent to each subscriber of list %1
pl: Zażądałeś wysłania przypomnienia o subskrypcji do każdego subskrybenta listy %1

en: You requested a subscription reminder to be sent to each subscriber of list '*'
pl: Zażądałeś wysłania przypomnienia o subskrypcji do każdego subskrybenta listy '*'

note: ("${conf.email}@${domain}","AUTH ${keyauth} ${cmd}")
en: If you want this action to be taken, please
    
    - reply to this mail
    OR
    - send a message to %1 with subject
     %2
    OR
    - click on the following URL
pl: Jeśli chcesz, aby ta operacja została wykonana, proszę
    
    - odpowiedz na tą wiadomość
    LUB
    - wyślij wiadomość do %1 z tematem
     %2
    LUB
    - kliknij następujący adres URL

en: If you do not want this action to be taken, you can safely ignore this message.
pl: Jeśli nie chcesz, aby ta operacja była podjęta, możesz bezpiecznie zignorować tę wiadomość.

note: (list.name,domain)
en: Here are the subscribers of %1@%2 mailing list:
pl: Tutaj podani zostali subskrybenci listy mailingowej %1@%2:

note: (total)
en: Total subscribers: %1
pl: Ogółem subskrybentów: %1

note: (list.name)
en: Tag your message for list %1
pl: Otaguj swoją wiadomość dla listy %1

note: (list.name)
en: List %1 allows you to tag your messages, using a set of defined topics. To tag the attached message go to the following page:
pl: Lista %1 pozwala tagować Twoje wiadomości korzystając ze zbioru zdefiniowanych tematów. Aby otagować załączoną wiadomość idź do następującej strony:

note: (list.name)
en: To distribute the attached message in list %1, click on the URL:
pl: Aby rozesłać załączoną wiadomość na listę %1, kliknij poniższy link:

note: (conf.title)
en: %1 / your environment
pl: %1 / twoje środowisko

note: (domain)
en: Someone, probably you, requested to allocate or renew your password for your list server account %1.
pl: Ktoś, prawdopodobnie Ty, poprosił o przydzielenie lub odnowienie hasła do konta serwera listy %1.

en: You may ignore this request or click on the following URL in order to choose your password.
pl: Możesz zignorować to żądanie lub użyć następującego linka aby zmienić hasło.

note: (conf.wwsympa_url,'/help')
en: Help on Sympa: %1%2
pl: Pomoc dla Sympy: %1%2

note: (list.name)
en: Shared document to be approved for %1
pl: Współdzielony dokument dla listy %1 do zatwierdzenia

note: (list.name,filename,who)
en: There is a new shared document in list %1: 
        %2
        from %3
    
    To moderate this document:
pl: Jest nowy współdzielony dokument w liście %1: 
        %2
        z%3
    
    Aby modyfikować ten dokument:

note: (list.name)
en: Information regarding list %1
pl: Informacja dotycząca listy %1

note: (stats.msg_rcv)
en: Number of received messages :      %1
pl: Liczba otrzymanych wiadomości :      %1

note: (stats.msg_sent)
en: Number of forwarded messages:      %1
pl: Liczba przekierowanych wiadomości:      %1

note: (stats.byte_rcv)
en: Received mega-bytes         :      %1
pl: Odebrano megabajtów         :      %1

note: (stats.byte_sent)
en: Forwarded mega-bytes        :      %1
pl: Przeforwardowane megabajty      :      %1

note: (list.name,date)
en: %1 summary %2
pl: %1 podsumowanie %2

note: (file_name)
en: The %1 file that was initially attached to this message has been stored on the mailing lists server:
pl: Plik %1, który początkowo był załączony do wiadomości został zachowany na serwerze listy mailingowej:

note: (list.name)
en: Your bouncing address in list %1
pl: Twój adres odbijający w liście %1

note: (list.name,to,subscriber.first_bounce)
en: Messages from list %1 that were sent to your address %2 have generated non-delivery reports since %3. 
    If this problem persists, you will be automatically unsubscribed from the list.
pl: Wiadomości z listy %1, które zostały wysłane na Twój adres %2 generowały raporty niedoręczenia od %3. 
    Jeśli ten problem będzie ciągle występował, zostaniesz automatycznie wypisany z listy.

en: You can contact list owner:
pl: Możesz skontaktować się z właścicielem listy:

note: (list.name)
en: Some of the topics you are subscribed to in the list '%1' have been deleted.
    Deleted topic(s) is(are):
pl: Niektóre z tematów, do których jesteś zapisany w liście '%1' zostały usunięte.
    Usunięte tematy to:

en: To update your topics subscription, go to the following page:
pl: Aby uaktualnić subskrypcję Twoich tematów, przejdź do następującej strony:

note: (list.name)
en: Management of list %1
pl: Zarządzanie listą %1

en: The list homepage:
pl: Strona domowa listy:

en: Owner and moderator guide:
pl: Podręcznik właściciela i moderatora:

note: (list.name)
en: FYI: subscribing to %1
pl: FYI: subskrybowanie %1

note: (conf.title,list.name)
en: FYI: unsubscribing from %1
pl: FYI: wypisanie się z %1

note: (list.name)
en: Welcome to list %1
pl: Witamy na liście %1

note: (list.name,domain)
en: Welcome to list %1@%2
pl: Witamy na liście %1@%2

note: (user.email)
en: Your subscription email is %1
pl: Twój adres email dla subskrypcji to %1

en: General information about mailing lists:
pl: Informacje ogólne o listach mailingowych:

en: Result of your command
pl: Wyniki Twojego polecenia

en: Here are the lists you are currently subscribed to:
pl: Oto listy, na które jesteś obecnie zapisany/a:

en: Lists you are owner of:
pl: Listy których jesteś właścicielem:

en: Lists you are moderator of:
pl: Listy których jesteś redaktorem:

note: (list.name,domain)
en: encrypted message for list %1@%2
pl: zaszyfrowana wiadomość dla listy %1@%2

note: (mail.sender,mail.subject)
en: An encrypted message from %1 has been distributed to
    Subject: %2
pl: Zaszyfrowana wiadomość od %1 została rozesłana do
    Temat: %2

note: (user.email)
en: It was not possible to send you the message because the mailing list manager was unable to access your personal certificate (email %1).
pl: Nie udało się wysłać wiadomości do Ciebie, ponieważ menedżer listy mailingowej nie mógł uzyskać dostępu do Twojego osobistego certyfikatu (email %1).

note: (conf.email,domain)
en: Please, in order to receive future encrypted messages send a signed message to %1@%2.
pl: W celu otrzymywania w przyszłości zaszyfrowanych wiadomości proszę wyślij podpisaną wiadomość do %1@%2 .

en: Information about this list:
pl: Informacja o tej liście:

en: A virus in your email
pl: Wirus w twojej wiadomości email

en: mails
pl: maile

en: Page navigation:
pl: Nawigacja po stronach:

en: Archive powered by
pl: Archiwum napędzane przez

en: Chronological
pl: Chronologicznie

en: Thread
pl: Wątek

en: , <em>(continued)</em>
pl: , <em>(kontynuacja)</em>

en: &lt;Possible follow-up(s)&gt;
pl: &lt;Możliwe odpowiedzi&gt;

en: <em>Message not available</em>
pl: <em>Wiadomość nie dostępna</em>

en: picture
pl: zdjęcie

en: Reply
pl: Odpowiedz

note: (user.email)
en: Re-deliver to %1
pl: Ponownie dostarcz do %1

en: View source
pl: Pokaż źródło

en: restricted to owner with authentication
pl: zastrzeżone dla uwierzytelnionego właściciela

en: restricted to owner without authentication if DKIM signature is OK.
pl: zastrzeżone dla właściciela bez uwierzytelnienia, jeśli sygnatura DKIM jest poprawna.

en: add impossible
pl: dodanie niemożliwe

en: add performed by list owner does not need authentication
pl: dodanie wykonane przez właściciela listy nie wymaga uwierzytelnienia

en: add performed by owner does not need authentication (notification)
pl: akcja dodania wykonana przez właściciela nie wymaga uwierzytelnienia (powiadomienia)

en: add performed by list owner does not need authentication if DKIM signature OK
pl: dodanie wykonane przez właściciela listy nie wymaga uwierzytelnienia, jeśli sygnatura DKIM jest poprawna

en: by owner
pl: przez właściciela

en: restricted to listmaster
pl: jedynie dla administratora list

en: anybody. Be sure you know what you are doing
pl: ktokolwiek. Upewnij się, że wiesz co robisz

en: anybody by validation by listmaster required
pl: ktokolwiek, z weryfikacją administratora list

en: moderated for subscribers
pl: moderowana dla subskrybentów

en: restricted to list owners
pl: jedynie dla właścicieli listy

en: restricted to subscribers
pl: jedynie dla subskrybentów

en: restricted to subscribers authenticated with user cert
pl: jedynie dla subskrybentów uwierzytelnionych certyfikatem użytkownika

en: public documents
pl: dokumenty dostępne publicznie

en: deletion performed only by list owners, need authentication
pl: usuwanie wykonywane jedynie przez właścicieli listy, wymaga uwierzytelnienia

en: deletion performed only by list owners, need authentication unless DKIM signature is OK
pl: usuwanie wykonywane jedynie przez właścicieli listy, wymaga uwierzytelnienia, chyba że sygnatura DKIM jest poprawna

en: remove subscriber impossible
pl: usunięcie subskrybenta niemożliwe

en: by owner without authentication
pl: przez właściciela bez uwierzytelnienia

en: list owners, authentication not needed (notification)
pl: właściciele listy, uwierzytelnienie nie wymagane (powiadomienie)

en: need authentication
pl: uwierzytelnienie wymagane

en: impossible
pl: niemożliwe

en: only for listmaster
pl: tylko dla administratora list

en: restricted to subscribers - Silent rejection otherwise.
pl: ograniczone do subskrybentów - w przeciwnym razie odrzucenie bez powiadomień

en: for anyone
pl: dla każdego

en: invite perform by list owner do not need authentication
pl: wykonanie zaproszenia przez właściciela listy nie wymaga uwierzytelnienia

en: listmaster only
pl: tylko administrator

en: listmaster only (do not require authentication if DKIM siganture is OK)
pl: tylko administrator (nie wymaga uwierzytelnienia jeśli sygnatura DKIM jest poprawna)

en: restricted to list owners (authentication is not required if a DKIM signature is OK)
pl: ograniczone do właścicieli listy (uwierzytelnienie nie jest wymagane, jeśli sygnatura DKIM jest poprawna)

en: no one can review
pl: nikt nie może przeglądać

en: only owner (and listmaster)
pl: tylko właściciel (i listmaster)

en: anyone can do it!
pl: każdy może to zrobić!

en: restricted to subscribers, messages from others are discarded
pl: ograniczone do subskrybentów, wiadomości od innych są odrzucane

en: Moderated, no authentication needed if DKIM signature from moderator is OK
pl: Moderowane, uwierzytelnianie nie jest potrzebne jeśli sygnatura DKIM redaktora jest poprawna

en: Moderated
pl: Moderowane

en: Moderated, even for moderators
pl: Moderowane, nawet dla moderatorów

en: Moderated, need authentication from moderator
pl: Moderowane, konieczne uwierzytelnienie od redaktora

en: Newsletter, restricted to moderators
pl: Biuletyn (newsletter), jedynie dla moderatorów

en: Newsletter, restricted to moderators after confirmation
pl: Biuletyn (newsletter), jedynie dla moderatorów po potwierdzeniu

en: restricted to subscribers and checked smime signature
pl: zastrzeżone dla subskrybentów i tych, których podpis smime został sprawdzony

en: Moderated, restricted to subscribers
pl: Moderowane, zastrzeżone dla subskrybentów

en: Moderated, for non subscribers sending multipart messages
pl: Moderowane, dla osób nie będących subskrybentami, które wysyłają wiadomości typu multipart

en: restricted to subscribers with previous md5 authentication
pl: zastrzeżony dla subskrybentów z uprzednią autentykacją md5

en: Moderated, for subscribers and even moderators themself
pl: Moderowane, dla subskrybentów i moderatorów

en: Private, moderated for non subscribers
pl: Prywatne, moderowane dla użytkowników nie będących subskrybentami

en: Private, confirmation for non subscribers
pl: Prywatne, potwierdzenie dla użytkowników nie będących subskrybentami

en: public list
pl: publiczna lista

en: public list, Bcc rejected (anti-spam)
pl: lista publiczna, ukryta kopia (Bcc) odrzucana (anty-spam)

en: anyone no authentication if DKIM signature is OK
pl: każdy bez uwierzytelniania, jeśli sygnatura DKIM jest poprawna

en: public list multipart/mixed messages are forwarded to moderator
pl: wiadomości multipart/mixed listy publicznej są przekazywane do moderatora

en: public list multipart messages are rejected
pl: wiadomości typu multipart wysyłane na listę publiczną są odrzucane

en: test X-Spam-Status header
pl: sprawdź nagłówek x-spam-status

en: subscription request confirmed
pl: prośba o subskrypcję do listy potwierdzona

en: need authentication (notification is sent to owners)
pl: uwierzytelnienie wymagane (powiadomienie jest wysyłane do właścicieli)

en: need authentication unless DKIM signature is OK (notification is sent to owners)
pl: uwierzytelnienie wymagane, chyba że sygnatura DKIM jest poprawna (powiadomienie jest wysyłane do właścicieli)

en: requires authentication then owner approval
pl: wymaga uwierzytelnienia, a następnie zgody właściciela

en: requires authentication unless DKIM signature is OK, then owner approval
pl: wymaga uwierzytelnienia, chyba że sygnatura DKIM jest poprawna, a następnie zgody właściciela

en: subscription is impossible
pl: subskrypcja do listy nie jest możliwa

en: for anyone without authentication
pl: dla każdego bez uwierzytelnienia

en: anyone, notification is sent to list owner
pl: ktokolwiek, powiadomienie jest wysyłane do właściciela listy

en: anyone, no welcome message
pl: każdy, bez wiadomości powitalnej

en: owners approval
pl: zgoda właściciela

en: requires S/MIME signed
pl: wymaga podpisu S/MIME

en: requires S/MIME signed or owner approval
pl: wymaga podpisu S/MIME lub zgody właściciela

en: conceal unless for listmaster
pl: ukryty, poza administratorem list

en: conceal unless user is logged in
pl: ukryty, chyba że użytkownik jest zalogowany

en: no conceal
pl: bez ukrywania

en: authentication requested, notification sent to owner
pl: zażądano uwierzytelnienia, powiadomienie wysłane do właściciela

en: authentication requested unless DKIM signature is OK, notification sent to owner
pl: zażądano uwierzytelnienia, chyba że sygnatura DKIM jest poprawna, powiadomienie wysłane do właściciela

en: need authentication unless DKIM signature is OK
pl: wymagane uwierzytelnianie, chyba że sygnatura DKIM jest poprawna

en: open with mail confirmation, owner is notified
pl: otwórz z potwierdzeniem poczty, właściciel jest powiadamiany

en: conceal except for subscribers
pl: ukryty, pomijając subskrybentów

en: conceal even for subscribers
pl: ukryj nawet dla subskrybentów

en: restricted to local domain users
pl: zastrzeżona dla użytkowników lokalnej domeny

en: anyone from local domain
pl: ktokolwiek z lokalnej domeny

en: restricted to subscribers or local domain users
pl: zastrzeżony dla subskrybentów lub użytkowników lokalnej domeny

en: restricted to local domain
pl: ograniczone do lokalnej domeny

en: restricted to local domain and subscribers
pl: ograniczone dla lokalnej domeny i subskrybentów

en: local domain users or owner approval
pl: użytkownicy lokalnej domeny lub zgoda właściciela

en: intranet access
pl: dostęp intranetowy

en: daily certificate expiration date checking; users are warned when their certificate has expired or expires within 3 days
pl: codzienne sprawdzanie daty wygaśnięcia certyfikatu; użytkownicy są ostrzegani, kiedy ich certyfikat wygasł lub wygaśnie w ciągu 3 dni

en: daily update of the certificate revocation list
pl: codzienna aktualizacja listy unieważnionych certyfikatów

en: daily evaluation of bouncing users
pl: Dzienna ocena odbitych użytkowników

en: expiration routine run yearly
pl: procedura wygasania uruchamiana jest corocznie

en: daily deletion of outdated logs
pl: codzienne usuwanie logów

en: daily deletion of outdated tickets
pl: Dzienne kasowanie ticketów które są starsze niż wartość parametru sympa.conf/one_time_ticket_table_ttl

en: monthly deletion of bounces for unsubscribed addresses
pl: usuń miesięczne odbicia dla niezasubskrybowanych adresów

en: daily termination of outdated sessions
pl: Dzienne zamykanie sesji starszych niż wartość parametru sympa.conf/session_expiration_period

en: daily deletion of unuseful items from table
pl: dzienne usuwanie przestarzałych wpisów z wszystkich tabel

en: monthly purge of orphan entries in user table
pl: czyszczenie wpisów sierot w tablicy użytkownika każdego miesiąca

en: reminder message sent to subscribers every 2 months
pl: wiadomość przypominająca wysyłana do subskrybentów co każde 2 miesiące

en: reminder message sent to subscribers every month
pl: wiadomość przypominająca wysyłana do subskrybentów każdego miesiąca

en: reminder message sent to subscribers every year
pl: wiadomość przypominająca wysyłana do subskrybentów każdego roku

en: update of list members based on the TTL
pl: Aktualizacja subskrybentów listy oparta na TTL

en: No subscription / unsubscription: only the list owner can add members
pl: Brak możliwości subskrypcji / wypisania się: tylko właściciel listy może dodawać członków

en: private archives
pl: Prywatne archiwa

en: list visible to list members only
pl: Lista widoczna tylko dla jej członków

en: Only list members can send messages. OTHER ARE SILENTLY REJECTED.
pl: Tylko członkowie listy mogą wysyłać wiadomości. INNE SĄ ODRZUCANE BEZ POWIADOMIENIA.

en: Confidential list setup
pl: Konfiguracja listy poufnej

en: public archives
pl: Publiczne archiwa

en: only subscribers can post
pl: tylko subskrybenci mogą wysyłać wiadomości

en: Public discussion mailing list
pl: Publiczna lista mailingowa

en: everyone may post
pl: każdy może wysyłać

en: controlled subscription
pl: subskrypcja kontrolowana

en: Hotline mailing list
pl: Gorąca lista mailingowa

en: public and moderated list
pl: publiczna i moderowana lista

en: subscribers emails are protected
pl: adresy e-mail subskrybentów są chronione

en: default reception format is HTML
pl: domyślnym formatem odbioru jest HTML

en: Mailing list configuration to be used for a news letter providing both text plain and HTML formats
pl: Konfiguracja listy mailingowej do użycia w biuletynie do wysyłania wiadomości w formacie tekstowym i HTML

en: Mailing list configuration to be used for a news letter
pl: Konfiguracja listy mailingowej, która zostanie użyta dla newslettera

en: Private working group setup
pl: Ustawienie prywatnych grup roboczych

en: Messages can either be read via email (subscription) or via the web (web archives)
pl: Wiadomości mogą być czytane poprzez e-mail (subskrypcja) lub przez witrynę (archiwum webowe)

en: Web forum mailing list
pl: Forum webowe ML

en: Mailing list for intranets
pl: Lista mailingowa dla intranetów
