synapse-project - en to cs translation catalogue (210 entries)

en: Search everything you do.
cs: Vyhledává ve všech Vašich činnostech.

note: activate has to stay in first position!
en: Activate
cs: Aktivovat

note: Whooot?! This cannot be true!
en: All
cs: Vše

en: Actions
cs: Činnosti

en: Applications
cs: Aplikace

en: Places
cs: Místa

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Images
cs: Obrázky

en: Contacts
cs: Kontakty

note: _labels.set (QueryFlags.ALL, _("All")); // Do not remove!
en: Include remote content
cs: Zahrnout vzdálený obsah

note: _labels.set (QueryFlags.FILES, _("Files"));
en: Uncategorized
cs: Nezařazené

en: Searching...
cs: Hledá se...

en: No results found.
cs: Žádné výsledky.

en: No recent activities found.
cs: Žádné nedávné aktivity.

en: Type to search...
cs: Vyhledávejte psaním...

en: ...or press down key to browse recent activities
cs: ...nebo stisknutím šipky dolů procházejte nedávné aktivity

en: <b>%d of %d</b>
cs: <b>%d z %d</b>

en: Status
cs: Stav

en: Enable this plugin
cs: Povolit tento modul

en: Disable this plugin
cs: Zakázat tento modul

en: About this plugin
cs: Informace o tomto modulu

en: Configure plugin
cs: Nastavit modul

en: Disabled
cs: Zakázaný

en: Enabled
cs: Povolený

en: Synapse - Settings
cs: Synapse - Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Essential
cs: Základní

en: Doish
cs: Jako „Do“

en: Side Doish
cs: Jako „Do“ (panely vedle sebe)

en: Execute
cs: Vykonat

en: Execute without hiding
cs: Vykonat bez skrytí okna Synapse

en: Alternative Delete
cs: Alternativní mazání

en: Next Result
cs: Následující výsledek

en: Previous Result
cs: Předchozí výsledek

en: First Result
cs: První výsledek

en: Last Result
cs: Poslední výsledek

en: Next 5 Results
cs: Následujících 5 výsledků

en: Previous 5 Results
cs: Předchozích 5 výsledků

en: Next Category
cs: Následující kategorie

en: Previous Category
cs: Předchozí kategorie

en: Next Pane
cs: Následující panel

en: Previous Pane
cs: Předchozí panel

en: Paste
cs: Vložit

en: Paste current selection
cs: Vložit současný výběr

en: Quit
cs: Ukončit

en: Shortcut already in use
cs: Tato klávesová zkratka je již používána.

en: General
cs: Obecné

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Behavior & Look
cs: Chování a vzhled

en: Theme:
cs: Motiv:

note: Autostart checkbox
en: Startup on login
cs: Spouštět automaticky po přihlášení

note: Notification icon
en: Show notification icon
cs: Zobrazovat ikonu v oznamovací oblasti

en: Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: Action
cs: Akce

en: Shortcut
cs: Klávesová zkratka

en: Click the shortcut you wish to change and press the new shortcut.
cs: Klikněte na zkratku, kterou chcete změnit a stiskněte novou.

en: No results.
cs: Žádné výsledky.

en: <b>1 of %d</b>
cs: <b>1 z %d</b>

note: if is home dir
en: Home
cs: Domov

en: Root
cs: Kořen

en: Run
cs: Spustit

en: Run an application, action or script
cs: Spustit aplikaci, činnost nebo skript

en: Run in Terminal
cs: Spustit v terminálu

en: Run application or command in terminal
cs: Spustit aplikaci nebo příkaz v terminálu

en: Open
cs: Otevřít

en: Open using default application
cs: Otevřít pomocí výchozí aplikace

en: Open folder
cs: Otevřít složku

en: Open folder containing this file
cs: Otevřít složku obsahující tento soubor

en: Copy to Clipboard
cs: Kopírovat do schránky

en: Copy selection to clipboard
cs: Vybrané zkopírovat do schránky

en: Control Banshee and add items to playlists.
cs: Umožňuje ovládat přehrávač Banshee a přidávat položky do seznamu skladeb.

note: DBusService.get_default ().name_is_activatable (BansheePlaybackController.UNIQUE_NAME), // doesn't work for banshee
en: Banshee is not installed
cs: Banshee není nainstalován

en: Play
cs: Přehrát

en: Start playback in Banshee
cs: Začít přehrávat v Banshee

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Pause playback in Banshee
cs: Pozastavit přehrávání v Banshee

en: Next
cs: Další

en: Plays the next song in Banshee's playlist
cs: Začít hrát následující skladbu ze seznamu skladeb v Banshee

en: Previous
cs: Předchozí

en: Plays the previous song in Banshee's playlist
cs: Začít hrát předchozí skladbu ze seznamu skladeb v Banshee

en: Enqueue in Banshee
cs: Vložit do seznamu skladeb v Banshee

en: Add the song to Banshee playlist
cs: Přidat skladbu do seznamu skladeb v Banshee

en: Play in Banshee
cs: Přehrát v Banshee

en: Clears the current playlist and plays the song
cs: Vyprázdnit současný seznam skladeb a přehrát tuto skladbu

en: Calculator
cs: Kalkulačka

en: Calculate basic expressions.
cs: Umožňuje výpočet základních matematických výrazů.

en: bc is not installed
cs: bc není nainstalováno

en: Open chat
cs: Zahájit rozhovor

en: Open a chat with selected contact
cs: Zahájit rozhovor s vybraným kontaktem

en: Send a message
cs: Poslat zprávu

en: Send a message to the contact
cs: Poslat zprávu kontaktu

en: Send message to..
cs: Odeslat zprávu pro..

en: Send a message to a contact
cs: Odeslat zprávu kontaktu

en: Chat actions
cs: Akce rozhovoru

en: Open chat, or send a message with your favorite IM
cs: Zahájit rozhovor nebo poslat zprávu přes oblíbený IM

en: Chromium Plugin
cs: Modul Chromium

en: Browse and open Chromium bookmarks.
cs: Prochází a otevírá Chromium záložky.

en: Chromium is not installed
cs: Chromium není nainstalován

en: Run command
cs: Spustit příkaz

en: Find and execute arbitrary commands.
cs: Vyhledává a umožňuje spouštět libovolné příkazy.

en: Search for and run applications on your computer.
cs: Vyhledává a umožňuje spouštět aplikace ve Vašem počítači.

en: Open with %s
cs: Otevřít pomocí %s

en: Opens current selection using %s
cs: Otevřít vybrané užitím %s

en: Search in Devhelp
cs: Hledat v nápovědě pro vývojáře

en: Search documentation for this symbol
cs: Hledat dokumentaci pro tento symbol

en: Search documentation using Devhelp.
cs: Vyhledává dokumentaci použitím nápovědy pro vývojáře.

en: Devhelp is not installed
cs: DevHelp není nainstalován

en: Define
cs: Definovat

en: Look up definition in dictionary
cs: Hledat definici ve slovníku

en: Look up definitions of words.
cs: Umožňuje vyhledat definice slov.

en: No compatible Dictionary installed
cs: Není nainstalován žádný kompatibilní slovník

en: Open commonly used directories.
cs: Umožňuje otevírání často používaných adresářů.

en: Remove
cs: Smazat

en: Move to Trash
cs: Přesunout do koše

en: Rename to
cs: Přejmenovat na

en: Rename the file to...
cs: Přejmenovat soubor na...

en: File "%s"does not exist.
cs: Soubor „%s“ neexistuje.

en: Cannot move "%s" to "%s"
cs: Nelze přesunout „%s“ do „%s“

en: File Operations
cs: Operace se soubory

en: Copy, Cut, Paste and Delete files
cs: Kopírovat, vyjmout, vložit a smazat soubory

en: GNOME Bookmarks Plugin
cs: Modul GNOME záložky

en: Browse and open GNOME bookmarks.
cs: Prochází a otevírá GNOME záložky.

en: Improve results returned by the Zeitgeist plugin by looking for similar files on the filesystem.
cs: Zlepší výsledky vyhledávání poskytnuté modulem Zeitgeist tak, že v souborovém systému hledá podobné soubory.

en: Upload to imgur
cs: Nahrát na imgur

en: Upload selection to imgur image sharer
cs: Nahrát vybrané na imgur, službu pro sdílení obrázků

en: The selection was successfully uploaded and its URL was copied to clipboard.
cs: Výběr byl úspěšně nahrán a URL zkopírována do schránky.

en: An error occurred during upload, please check the log for more information.
cs: Při nahrávání se vyskytla chyba, podívejte se prosím do záznamu.

en: Upload to imgur to contact..
cs: Nahrát na imgur kontaktu..

en: Upload selection to imgur image sharer, and send the link to contact
cs: Nahrát vybrané na imgur, službu pro sdílení obrázků, a poslat odkaz kontaktu

en: Share images using imgur.
cs: Umožňuje sdílet obrázky pomocí služby imgur.

en: Authorize with Launchpad
cs: Autorizovat se na Launchpadu

en: Please press the Finish button once you login to Launchpad with your web browser
cs: Jakmile se pomocí webového prohlížeče přihlásíte do Launchpadu, stiskněte tlačítko „Dokončit autorizaci“.

en: Finish authorization
cs: Dokončit autorizaci

en: Find bugs and branches on Launchpad.
cs: Hledá chyby a větve projektů na Launchpadu.

note: project link (lp:synapse)
en: Launchpad: Bazaar branches for %s
cs: Launchpad: Bazaar větve pro %s

note: series link (lp:synapse/0.3)
en: Launchpad: Series %s for Project %s
cs: Launchpad: Řada %s projektu %s

note: branch link (lp:~mhr3/synapse/lp-plugin)
en: Launchpad: Bazaar branch %s
cs: Launchpad: Bazaar větev %s

en: Launchpad: Bug #%s
cs: Launchpad: Chyba #%s

en: Locate
cs: Vyhledat

en: Locate files with this name on the filesystem
cs: Vyhledat soubory podle názvu

en: Runs locate command to find files on the filesystem.
cs: Vyhledává soubory podle jejich názvu pomocí příkazu „locate“.

en: Unable to find "locate" binary
cs: Příkaz „locate“ nebyl nalezen.

en: Search the web.
cs: Umožňuje vyhledávat na webu.

en: Search the web using duckduckgo.com
cs: Hledat na webu pomocí duckduckgo.com

en: Search the web using google.com
cs: Hledat na webu pomocí google.com

en: Google Maps
cs: Mapy Google

en: Search using Google Maps
cs: Hledat na Mapách Google

en: Pastebin selection
cs: Nahrát vybrané na pastebin

en: Pastebin to contact..
cs: Zaslat přes Pastebin kontaktu...

en: Upload files to pastebin.
cs: Umožňuje nahrávat soubory na pastebin.

en: Unable to find "pastebinit" program
cs: Program „pastebinit“ nebyl nalezen.

en: Get access to your Pidgin contacts
cs: Získat přístup ke kontaktům v Pidginu

en: Pidgin is not installed.
cs: Pidgin není nainstalován.

en: Send in chat to..
cs: Zaslat přes rozhovor kontaktu...

en: Send selected file within Pidgin
cs: Zaslat vybraný soubor Pidginem

en: Control Rhythmbox and add items to playlists.
cs: Umožňuje ovládat Rhythmbox a přidávat položky do seznamu skladeb.

en: Rhythmbox is not installed
cs: Rhythmbox není nainstalován

en: Start playback in Rhythmbox
cs: Začít přehrávat v Rhythmboxu

en: Pause playback in Rhythmbox
cs: Pozastavit přehrávání v Rhythmboxu

en: Plays the next song in Rhythmbox's playlist
cs: Přehrát další skladbu v seznamu skladeb Rhythmboxu

en: Plays the previous song in Rhythmbox's playlist
cs: Přehrát předchozí skladbu v seznamu skladeb Rhythmboxu

en: Enqueue in Rhythmbox
cs: Přidat do seznamu skladeb v Rhythmboxu

en: Add the song to Rhythmbox playlist
cs: Přidat tuto skladbu to seznamu skladeb Rhythmboxu

en: Play in Rhythmbox
cs: Přehrát v Rhythmboxu

en: Lock Screen
cs: Uzamknout obrazovku

en: Locks screen and starts screensaver.
cs: Uzamknout obrazovku a spustit šetřič obrazovky.

en: Lock screen of your computer.
cs: Umožňuje zamknout obrazovku počítače.

en: Screensaver wasn't found
cs: Šetřič obrazovky nebyl nalezen

en: Selection
cs: Výběr

note: plugin title
en: Provides actions for currently selected text.
cs: Poskytuje akce pro aktuálně vybraný text.

en: Selected text
cs: Vybraný text.

note: Plugin title
en: Connect to host with SSH
cs: Umožňuje připojit se k počítači pomocí SSH.

note: description icon name reference to this function true if user's system has all required components which the plugin needs
en: ssh is not installed
cs: ssh není nainstalováno

en: Connect with SSH
cs: Připojit pomocí SSH

en: Suspend
cs: Uspat do paměti

en: Put your computer into suspend mode
cs: Přepnout počítač do režimu spánku

en: Hibernate
cs: Uspat na disk

en: Put your computer into hibernation mode
cs: Přepnout počítač do režimu hibernace

en: Shut Down
cs: Vypnout

en: Turn your computer off
cs: Vypnout počítač

en: Restart
cs: Restartovat

en: Restart your computer
cs: Restartovat počítač

en: Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
cs: Umožňuje uspat počítač do paměti nebo na disk, restartovat ho nebo ho vypnout.

en: ConsoleKit wasn't found
cs: „ConsoleKit“ nebyl nalezen

en: Control Xnoise media player.
cs: Umožňuje ovládat multimediální přehrávač Xnoise.

en: Xnoise is not installed!
cs: Xnoise není nainstalován!

en: Quit Xnoise
cs: Ukončit Xnoise

en: Raise
cs: Zvýšit

en: Show Xnoise
cs: Zobrazit Xnoise

en: Start playback in Xnoise
cs: Spustit přehrávání v Xnoise

en: Start/Pause playback in Xnoise
cs: Spustit/pozastavit přehrávání v Xnoise

en: Pause playback in Xnoise
cs: Pozastavit přehrávání v Xnoise

en: Plays the next song in Xnoise's playlist
cs: Přehraje následující skladbu v seznamu Xnoise

en: Plays the previous song in Xnoise's playlist
cs: Přehraje předchozí skladbu v seznamu Xnoise

en: Stop
cs: Zastavit

en: Stops the playback of Xnoise
cs: Zastaví přehrávání Xnoise

en: Play in Xnoise
cs: Přehrát v Xnoise

en: few moments ago
cs: před chvilkou

en: %d minute ago | %d minutes ago
cs[0]: před minutou
cs[1]: před %d minutami
cs[2]: před %d minutami

en: %d hour ago | %d hours ago
cs[0]: před hodinou
cs[1]: před %d hodinami
cs[2]: před %d hodinami

en: %d day ago | %d days ago
cs[0]: před %d dnem
cs[1]: před %d dny
cs[2]: před %d dny

en: %d week ago | %d weeks ago
cs[0]: před týdnem
cs[1]: před %d týdny
cs[2]: před %d týdny

en: Search various items logged by Zeitgeist.
cs: Hledá položky zaznamenané službou Zeitgeist.

en: Zeitgeist is not installed
cs: Zeitgeist není nainstalován

en: Find related
cs: Najít související

en: Find resources related to this result
cs: Najít zdroje související s tímto výsledkem

en: Related files
cs: Související soubory

en: Finds files related to other search results using Zeitgeist.
cs: Najít soubory související s jinými výsledky hledání s použitím Zeitgeist.

en: Zeal offline documentation (zealdocs.org)
cs: Offline dokumentace Zeal (zealdocs.org)

en: zeal is not installed, please see zealdocs.org
cs: Zeal není nainstalován, viz zealdocs.org
