synapse-project - en to el translation catalogue (42 entries)

note: activate has to stay in first position!
en: Activate
el: Ενεργοποίηση

note: Whooot?! This cannot be true!
en: All
el: Όλα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Audio
el: Ήχος

en: Applications
el: Εφαρμογές

en: Documents
el: Έγγραφα

en: Images
el: Εικόνες

en: Video
el: Βίντεο

en: Internet
el: Διαδίκτυο

en: Searching...
el: Αναζήτηση…

en: No results found.
el: Δε βρέθηκαν αποτελέσματα.

en: No recent activities found.
el: Δε βρέθηκαν πρόσφατες δραστηριότητες

en: Type to search...
el: Πληκτρολογήστε για αναζήτηση...

en: <b>%d of %d</b>
el: <b>%d από %d</b>

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Ανενεργό

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Default
el: Προεπιλογή

en: General
el: Γενικά

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: Theme:
el: Θέμα:

en: Shortcuts
el: Συντομεύσεις

en: Action
el: Ενέργεια

en: Shortcut
el: Συντόμευση

en: <b>1 of %d</b>
el: <b>1 από %d</b>

note: if is home dir
en: Home
el: Αρχική

en: Run
el: Εκτέλεση

en: Run in Terminal
el: Εκτέλεση στο Τερματικό

en: Open
el: Άνοιγμα

en: Open folder
el: Άνοιγμα φακέλου

en: Play
el: Αναπαραγωγή

en: Pause
el: Παύση

en: Next
el: Επόμενο

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Run command
el: Εκτέλεση εντολής

en: Open with %s
el: Άνοιγμα με %s

en: Devhelp is not installed
el: Δεν είναι εγκατεστημένο το devhelp

en: Define
el: Ορισμός

en: Suspend
el: Αναστολή

en: Hibernate
el: Αδρανοποίηση

en: Shut Down
el: Τερματισμός

en: Restart
el: Επανεκκίνηση
