synapse-project - en to et translation catalogue (106 entries)

note: activate has to stay in first position!
en: Activate
et: Aktiveeri

note: Whooot?! This cannot be true!
en: All
et: Kõik

en: Actions
et: Tegevused

en: Audio
et: Muusika

en: Applications
et: Rakendused

en: Places
et: Asukohad

en: Documents
et: Dokumendid

en: Images
et: Pildid

en: Video
et: Videod

note: _labels.set (QueryFlags.ALL, _("All")); // Do not remove!
en: Include remote content
et: Kaugsisu kaasamine

note: _labels.set (QueryFlags.FILES, _("Files"));
en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Searching...
et: Otsimine...

en: No results found.
et: Midagi ei leitud.

en: No recent activities found.
et: Värskeid tegevusi ei leitud.

en: Type to search...
et: Otsimiseks kirjuta siia...

en: ...or press down key to browse recent activities
et: ... või kasuta alumist nooleklahvi, et avada värsked toimingud

en: <b>%d of %d</b>
et: <b>%d %d -st </b>

en: Status
et: Olek

en: Enable this plugin
et: Plugina lubamine

en: Disable this plugin
et: Plugina keelamine

en: About this plugin
et: Pluginast lähemalt

en: Configure plugin
et: Pluginate seadistamine

en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: Enabled
et: Sisse lülitatud

en: Synapse - Settings
et: Synapse - Sätted

en: Default
et: Vaikimisi

en: Execute
et: Käivita

en: Alternative Delete
et: Alternatiivne eemaldus

en: Next Result
et: Järgmine tulemus

en: Previous Result
et: Eelmine tulemus

en: First Result
et: Esmane tulemus

en: Last Result
et: Viimane tulemus

en: Next 5 Results
et: Järgmised 5 tulemust

en: Previous 5 Results
et: Eelmised 5 tulemust

en: Next Category
et: Järgmine kategooria

en: Previous Category
et: Eelmine kategooria

en: Next Pane
et: Järgmine paan

en: Previous Pane
et: Eelmine paan

en: Paste
et: Aseta

en: Paste current selection
et: Valiku asetamine

en: Quit
et: Välju

en: Shortcut already in use
et: Kiirklahv on juba kasutusel

en: General
et: Üldine

en: Plugins
et: Pluginad

en: Behavior & Look
et: Käitumine & Välimus

en: Theme:
et: Teema:

note: Autostart checkbox
en: Startup on login
et: Käivita sisselogimisel

note: Notification icon
en: Show notification icon
et: Ikooni näitamine teatealal

en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Action
et: Toiming

en: Shortcut
et: Kiirklahv

en: No results.
et: Tulemusi pole.

en: <b>1 of %d</b>
et: <b>1  %d -st</b>

note: if is home dir
en: Home
et: Kodukataloog

en: Root
et: Juurkataloog

en: Run
et: Käivita

en: Run an application, action or script
et: Käivita rakendus, toiming või skript

en: Run in Terminal
et: Käivita terminalis

en: Run application or command in terminal
et: Käivita rakendus või käsk terminalis

en: Open
et: Ava

en: Open using default application
et: Käivita kasutades vaikimisi rakendust

en: Open folder
et: Ava kataloog

en: Open folder containing this file
et: Ava faili sisaldav kaust

en: Copy to Clipboard
et: Kopeeri lõikepuhvrisse

en: Copy selection to clipboard
et: Valiku kopeerimine lõikelauale

en: Control Banshee and add items to playlists.
et: Kontrolli bansheed ja lisa kirjeid estusloendisse

note: DBusService.get_default ().name_is_activatable (BansheePlaybackController.UNIQUE_NAME), // doesn't work for banshee
en: Banshee is not installed
et: Banheed pole paigaldatud

en: Play
et: Esita

en: Pause
et: Peata

en: Next
et: Järgmine

en: Previous
et: Eelmine

en: Calculator
et: Kalkulaator

en: bc is not installed
et: bc ei ole paigaldatud

en: Open chat
et: Vestluse avamine

en: Open a chat with selected contact
et: Valitud kontaktiga vestluse avamine

en: Send a message
et: Sõnumi saatmine

en: Send a message to the contact
et: Saada kontaktile sõnum

en: Send message to..
et: Saada sõnum ...

en: Send a message to a contact
et: Saada kontaktile sõnum

en: Chat actions
et: Vestluse toimingud

en: Run command
et: Käsu käivitamine

en: Search for and run applications on your computer.
et: Otsib ja käivitab rakendusi sinu arvutis

en: Open with %s
et: Ava programmiga %s

en: Devhelp is not installed
et: Devhelp ei ole paigaldatud

en: Define
et: Definitsioon

en: Rename to
et: Nimeta ümber

en: Rename the file to...
et: Nimeta ümber...

en: File "%s"does not exist.
et: Faili "%s" ei leitud

en: File Operations
et: Failioperatsioonid

en: Copy, Cut, Paste and Delete files
et: Kopeeri, lõika, aste ja eemalda faile

en: The selection was successfully uploaded and its URL was copied to clipboard.
et: Valiku laadimine õnnestus ja URL kopeeriti lõikelauale

en: Lock Screen
et: Lukusta ekraan

en: Locks screen and starts screensaver.
et: Lukustab ekraani ja käivitab ekraanisäästja

en: Lock screen of your computer.
et: Lukustab ekraani

en: Selection
et: Valik

en: Selected text
et: Valitud tekst

en: Suspend
et: Uinak

en: Hibernate
et: Talveuni

en: Shut Down
et: Lülita välja

en: Turn your computer off
et: Arvuti väljalülitamine

en: Restart
et: Taaskäivita

en: Restart your computer
et: Arvuti taaskäivitamine

en: %d minute ago | %d minutes ago
et[0]: %d minut tagasi
et[1]: %d minutit tagasi

en: %d hour ago | %d hours ago
et[0]: %d tund tagasi
et[1]: %d tundi tagasi

en: %d day ago | %d days ago
et[0]: %d päev tagasi
et[1]: %d päeva tagasi

en: %d week ago | %d weeks ago
et[0]: %d nädal tagasi
et[1]: %d nädalat tagasi
