synapse-project - en to hu translation catalogue (93 entries)

note: activate has to stay in first position!
en: Activate
hu: Aktiválás

note: Whooot?! This cannot be true!
en: All
hu: Minden

en: Actions
hu: Műveletek

en: Audio
hu: Zenék

en: Applications
hu: Alkalmazások

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Images
hu: Képek

en: Video
hu: Videó

en: Searching...
hu: Keresés...

en: No results found.
hu: Nincs találat

en: No recent activities found.
hu: Nincsenek legutóbbi tevékenységek

en: Type to search...
hu: Kezdjen el gépelni a kereséshez...

en: ...or press down key to browse recent activities
hu: ...vagy nyomja meg a lefelé billentyűt a legutóbbi tevékenységek böngészéséhez

en: Status
hu: Állapot

en: Enable this plugin
hu: Bővítmény engedélyezése

en: Disable this plugin
hu: Bővítmény letiltása

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Synapse - Settings
hu: Synapse - Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: General
hu: Általános

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Behavior & Look
hu: Viselkedés és külső

en: Theme:
hu: Téma:

note: Autostart checkbox
en: Startup on login
hu: Indítás bejelentkezéskor

note: Notification icon
en: Show notification icon
hu: Ikon megjelenítése az értesítési területen

en: Shortcuts
hu: Gyorsbillentyűk

en: Action
hu: Művelet

en: Shortcut
hu: Gyorsbillentyű

en: No results.
hu: Nincs találat

note: if is home dir
en: Home
hu: Kezdőlap

en: Run
hu: Futtatás

en: Run in Terminal
hu: Futtatás terminálban

en: Run application or command in terminal
hu: Alkalmazás vagy parancs futtatása terminálban

en: Open
hu: Megnyitás

en: Open using default application
hu: Megnyitás az alapértelmezett alkalmazással

en: Open folder
hu: Mappa megnyitása

en: Open folder containing this file
hu: Tartalmazó mappa megnyitása

en: Control Banshee and add items to playlists.
hu: Banshee vezérlése és elemek hozzáadása a lejátszólistához.

note: DBusService.get_default ().name_is_activatable (BansheePlaybackController.UNIQUE_NAME), // doesn't work for banshee
en: Banshee is not installed
hu: A Banshee nincs telepítve

en: Play
hu: Lejátszás

en: Start playback in Banshee
hu: Visszajátszás indítása Bansheeben

en: Pause
hu: Szünet

en: Pause playback in Banshee
hu: Visszajátszás szüneteltetése Bansheeben

en: Next
hu: Következő

en: Plays the next song in Banshee's playlist
hu: Következő szám lejátszása a Banshee lejátszólistáról

en: Previous
hu: Előző

en: Plays the previous song in Banshee's playlist
hu: Előző szám lejátszása a Banshee lejátszólistáról

en: Enqueue in Banshee
hu: Sorba állítás Bansheeben

en: Add the song to Banshee playlist
hu: Szám hozzáadása a Banshee lejátszólistához

en: Play in Banshee
hu: Lejátszás Bansheeben

en: Clears the current playlist and plays the song
hu: Lejátszólista törlése és a szám lejátszása

en: Calculator
hu: Számológép

en: Run command
hu: Parancs futtatása

en: Search for and run applications on your computer.
hu: Alkalmazások keresése és indítása a számítógépen

en: Open with %s
hu: Megnyitás ezzel: %s

en: Search in Devhelp
hu: Keresés a Devhelpben

en: Devhelp is not installed
hu: A Devhelp nincs telepítve

en: Open commonly used directories.
hu: A gyakran használt mappák megnyitása.

en: Locate
hu: Keresés

en: Locate files with this name on the filesystem
hu: Fájlok keresése ezzel a névvel a fájlrendszerben

en: Search the web.
hu: Keresés az interneten.

en: Search the web using google.com
hu: Keresés az interneten a google.com használatával

en: Search using Google Maps
hu: Keresés a Google Maps használatával

en: Control Rhythmbox and add items to playlists.
hu: Rhythmbox vezérlése és elemek hozzáadása a lejátszólistához.

en: Rhythmbox is not installed
hu: A Rhythmbox nincs telepítve

en: Start playback in Rhythmbox
hu: Visszajátszás indítása Rhythmboxban

en: Pause playback in Rhythmbox
hu: Visszajátszás szüneteltetése Rhythmboxban

en: Plays the next song in Rhythmbox's playlist
hu: Következő szám lejátszása a Rhythmbox lejátszólistáról

en: Plays the previous song in Rhythmbox's playlist
hu: Előző szám lejátszása a Rhythmbox lejátszólistáról

en: Enqueue in Rhythmbox
hu: Sorba állítás Rhythmboxban

en: Add the song to Rhythmbox playlist
hu: Szám hozzáadása a Rhythmbox lejátszólistához

en: Play in Rhythmbox
hu: Lejátszás Rhythmboxban

en: Lock Screen
hu: Képernyő zárolása

en: Locks screen and starts screensaver.
hu: Képernyő zárolása és a képernyővédő újraindítása

en: Lock screen of your computer.
hu: Képernyő zárolása.

en: Suspend
hu: Felfüggesztés

en: Put your computer into suspend mode
hu: Számítógép felfüggesztése

en: Hibernate
hu: Hibernálás

en: Put your computer into hibernation mode
hu: Számítógép hibernálása

en: Shut Down
hu: Leállítás

en: Turn your computer off
hu: A számítógép leállítása

en: Restart
hu: Újraindítás

en: Restart your computer
hu: A számítógép újraindítása

en: Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
hu: A számítógép felfüggesztése, hibernálása, újraindítása vagy leállítása.

en: ConsoleKit wasn't found
hu: A ConsoleKit nem található

en: few moments ago
hu: nemrég

en: %d minute ago | %d minutes ago
hu[0]: %d perce
hu[1]: %d perce

en: %d hour ago | %d hours ago
hu[0]: %d órája
hu[1]: %d órája

en: %d day ago | %d days ago
hu[0]: %d napja
hu[1]: %d napja

en: %d week ago | %d weeks ago
hu[0]: %d hete
hu[1]: %d hete

en: Search various items logged by Zeitgeist.
hu: Keresés a Zeitgeist által figyelt elemek között.

en: Zeitgeist is not installed
hu: A Zeitgeist nincs telepítve
