synapse-project - en to lt translation catalogue (7 entries)

note: activate has to stay in first position!
en: Activate
lt: Aktyvinti

note: Whooot?! This cannot be true!
en: All
lt: Viskas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Applications
lt: Programos

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: Video
lt: Vaizdo įrašas
