synapse-project - en to lv translation catalogue (82 entries)

note: Whooot?! This cannot be true!
en: All
lv: Visi

en: Actions
lv: Darbības

en: Audio
lv: Skaņa

en: Applications
lv: Lietotnes

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Images
lv: Attēli

en: Internet
lv: Internets

en: Searching...
lv: Meklē...

en: No results found.
lv: Nekas nav atrasts.

en: Type to search...
lv: Raksti, lai meklētu...

en: <b>%d of %d</b>
lv: <b>%d no %d</b>

en: Status
lv: Statuss

en: Enable this plugin
lv: Ieslēgt šo spraudni

en: Disable this plugin
lv: Atslēgt šo spraudni

en: About this plugin
lv: Par šo spraudni

en: Configure plugin
lv: Konfigurēt spraudni

en: Disabled
lv: Atslēgts

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: Synapse - Settings
lv: Synapse - Iestādījumi

en: Default
lv: Noklusētais

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Next Result
lv: Nākamais Rezultāts

en: Previous Result
lv: Iepriekšējais Rezultāts

en: First Result
lv: Pirmais Rezultāts

en: Last Result
lv: Pēdējais Rezultāts

en: Next 5 Results
lv: Nākošie 5 Rezultāti

en: Previous 5 Results
lv: Iepriekšējie 5 Rezultāti

en: Next Category
lv: Nākošā Katrgorija

en: Previous Category
lv: Iepriekšējā Kategorija

en: Next Pane
lv: Nākamais Panelis

en: Previous Pane
lv: Iepriekšējais Panelis

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: General
lv: Vispārīgi

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Behavior & Look
lv: Uzvedība & Izskats

en: Theme:
lv: Tēma:

note: Notification icon
en: Show notification icon
lv: Rādīt ziņojumu ikonu

en: Shortcuts
lv: Īsceļi

en: Action
lv: Darbība

en: Shortcut
lv: Īsceļš

en: No results.
lv: Nav Rezultātu.

en: <b>1 of %d</b>
lv: <b>1 no %d</b>

en: Run
lv: Darbināt

en: Run an application, action or script
lv: Darbināt lietotni, darbību vai skriptu

en: Run in Terminal
lv: Palaist terminālī

en: Run application or command in terminal
lv: Palaist lietotni vai komandu terminālī

en: Open
lv: Atvērt

en: Open using default application
lv: Atvērt ar noklusēto programmu

en: Open folder
lv: Atvērt mapi

en: Open folder containing this file
lv: Atvērt mapi, kas satur šo failu

en: Play
lv: Sākt

en: Pause
lv: Apturēt

en: Next
lv: Nākamais

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Calculator
lv: Kalkulators

en: Run command
lv: Palaist komandu

en: Open with %s
lv: Atvērt ar %s

en: Search in Devhelp
lv: Meklēt iekš Devhelp

en: Devhelp is not installed
lv: Devhelp nav uzinstalēts

en: Define
lv: Definēt

en: Look up definition in dictionary
lv: Meklēt definīciju vārdnīcā

en: Look up definitions of words.
lv: Meklē vārdu definīcijas.

en: Locate
lv: Atrast

en: Search the web.
lv: Meklē internetā.

en: Search the web using google.com
lv: Meklēt internetā ar google.com

en: Search using Google Maps
lv: Meklēt ar Google Maps

en: Lock Screen
lv: Bloķēt ekrānu

en: Locks screen and starts screensaver.
lv: Bloķēt ekrānu un palaist ekrānsaudzētāju.

en: Lock screen of your computer.
lv: Bloķēt jūsu datora ekrānu.

en: Selected text
lv: Iezīmētais teksts

note: description icon name reference to this function true if user's system has all required components which the plugin needs
en: ssh is not installed
lv: ssh nav instalēts

en: Suspend
lv: Iesnaudināt

en: Hibernate
lv: Iemidzināt

en: Shut Down
lv: Izslēgt

en: Turn your computer off
lv: Izslēgt datoru

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Restart your computer
lv: Pārstartē savu datoru

en: Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
lv: Iesnaudināt, iemidzināt, pārstartēt vai izslēgt datoru.

en: %d minute ago | %d minutes ago
lv[0]: Pirms %d minūtes
lv[1]: Pirms %d minūtēm
lv[2]: Pirms %d minūtēm

en: %d hour ago | %d hours ago
lv[0]: Pirms %d stundas
lv[1]: Pirms %d stundām
lv[2]: Pirms %d stundām

en: %d day ago | %d days ago
lv[0]: Pirms %d dienas
lv[1]: Pirms %d dienām
lv[2]: Pirms %d dienām

en: %d week ago | %d weeks ago
lv[0]: Pirms %d nedēļas
lv[1]: Pirms %d nedēļām
lv[2]: Pirms %d nedēļām
