synapse-project - en to sk translation catalogue (195 entries)

en: Search everything you do.
sk: Prehľadáva všetky vaše aktivity.

note: activate has to stay in first position!
en: Activate
sk: Aktivovať

note: Whooot?! This cannot be true!
en: All
sk: Všetko

en: Actions
sk: Činnosti

en: Audio
sk: Zvuk

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Places
sk: Miesta

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Images
sk: Obrázky

note: _labels.set (QueryFlags.ALL, _("All")); // Do not remove!
en: Include remote content
sk: Pripojiť vzdialený obsah

note: _labels.set (QueryFlags.FILES, _("Files"));
en: Uncategorized
sk: Nezaradené

en: Searching...
sk: Hľadá sa...

en: No results found.
sk: Výsledky neboli nájdené.

en: No recent activities found.
sk: Nedávne činnosti neboli nájdené.

en: Type to search...
sk: Vyhľadávanie...

en: ...or press down key to browse recent activities
sk: ...alebo stlačením šípky dole prechádzajte posledné činnosti

en: <b>%d of %d</b>
sk: <b>%d z %d</b>

en: Status
sk: Stav

en: Enable this plugin
sk: Povoliť tento modul

en: Disable this plugin
sk: Zakázať tento modul

en: About this plugin
sk: O module

en: Configure plugin
sk: Nastaviť modul

en: Disabled
sk: Zakázaný

en: Enabled
sk: Povolený

en: Synapse - Settings
sk: Synapse - Nastavenia

en: Default
sk: Predvolená

en: Execute
sk: Spustiť

en: Execute without hiding
sk: Spustiť bez skrývania

en: Alternative Delete
sk: Alternatíva pre "zmazať"

en: Next Result
sk: Ďalší výsledok

en: Previous Result
sk: Predošlý výsledok

en: First Result
sk: Prvý výsledok

en: Last Result
sk: Posledný výsledok

en: Next 5 Results
sk: Nasledujúcich 5 výsledkov

en: Previous 5 Results
sk: Predchádzajúcich 5 výsledkov

en: Next Category
sk: Nasledujúca kategória

en: Previous Category
sk: Predošlá kategória

en: Next Pane
sk: Ďalšie pole

en: Previous Pane
sk: Predchádzajúce pole

en: Paste
sk: Vložiť

en: Paste current selection
sk: Vložiť aktuálny výber

en: Quit
sk: Ukončit

en: Shortcut already in use
sk: Klávesová skratka sa už používa

en: General
sk: Všeobecné

en: Plugins
sk: Moduly

en: Behavior & Look
sk: Správanie a vzhľad

en: Theme:
sk: Téma:

note: Autostart checkbox
en: Startup on login
sk: Spustiť po prihlásení

note: Notification icon
en: Show notification icon
sk: Zobraziť ikonu v oblasti upozornení

en: Shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Action
sk: Akcia

en: Shortcut
sk: Klávesová skratka

en: Click the shortcut you wish to change and press the new shortcut.
sk: Kliknite na klávesovú skratku, ktorú si prajete zmeniť a stlačte novú klávesovú skratku.

en: No results.
sk: Žiadne výsledky.

en: <b>1 of %d</b>
sk: <b>1 z %d</b>

note: if is home dir
en: Home
sk: Domov

en: Run
sk: Spustiť

en: Run an application, action or script
sk: Spustiť aplikáciu, činnosť alebo skript

en: Run in Terminal
sk: Spustiť v termináli

en: Run application or command in terminal
sk: Spustiť aplikáciu alebo príkaz v termináli

en: Open
sk: Otvoriť

en: Open using default application
sk: Otvoriť pomocou predvolenej aplikácie

en: Open folder
sk: Otvoriť priečinok

en: Open folder containing this file
sk: Otvoriť priečinok obsahujúci tento súbor

en: Copy to Clipboard
sk: Kopírovať do schránky

en: Copy selection to clipboard
sk: Kopírovať výber do schránky

en: Control Banshee and add items to playlists.
sk: Ovláda Banshee a pridáva položky do zoznamov skladieb.

note: DBusService.get_default ().name_is_activatable (BansheePlaybackController.UNIQUE_NAME), // doesn't work for banshee
en: Banshee is not installed
sk: Banshee nie je nainštalované

en: Play
sk: Prehrať

en: Start playback in Banshee
sk: Spustiť prehrávanie v Banshee

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Pause playback in Banshee
sk: Pozastaviť prehrávanie v Banshee

en: Next
sk: Ďalšie

en: Plays the next song in Banshee's playlist
sk: Prehráva ďalšiu položku zoznamu skladieb v Banshee

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Plays the previous song in Banshee's playlist
sk: Prehráva predchádzajúcu položku zoznamu skladieb v Banshee

en: Enqueue in Banshee
sk: Pridať do fronty v Banshee

en: Add the song to Banshee playlist
sk: Pridať skladbu do zoznamu skladieb v Banshee

en: Play in Banshee
sk: Prehrať pomocou Banshee

en: Clears the current playlist and plays the song
sk: Vyčistí aktuálny zoznam skladieb a prehrá skladbu

en: Calculator
sk: Kalkulačka

en: Calculate basic expressions.
sk: Vypočíta základné výrazy

en: bc is not installed
sk: bc nie je nainštalované

en: Open chat
sk: Otvoriť rozhovor

en: Open a chat with selected contact
sk: Otvoriť rozhovor s vybraným kontaktom

en: Send a message
sk: Odoslať správu

en: Send a message to the contact
sk: Odoslať kontaktu správu

en: Send message to..
sk: Odoslať správu komu...

en: Send a message to a contact
sk: Odoslať kontaktu správu

en: Chat actions
sk: Možnosti rozhovoru

en: Open chat, or send a message with your favorite IM
sk: Otvoriť rozhovor alebo odoslať správu vašim obľúbenym IM klientom

en: Run command
sk: Spustiť príkaz

en: Find and execute arbitrary commands.
sk: Nájsť a spustiť ľubovoľné príkazy

en: Search for and run applications on your computer.
sk: Nájsť a spustiť aplikácie na vašom počítači.

en: Open with %s
sk: Otvoriť pomocou %s

en: Opens current selection using %s
sk: Otvoriť aktuálny výber použitím %s

en: Search in Devhelp
sk: Hľadať v Devhelp

en: Search documentation for this symbol
sk: Vyhľadať tento symbol v dokumentácii

en: Search documentation using Devhelp.
sk: Prahľadať dokumentáciu použitím Devhelp

en: Devhelp is not installed
sk: Devhelp nie je nainštalovaný

en: Define
sk: Definovať

en: Look up definition in dictionary
sk: Vyhľadať definíciu v slovníku

en: Look up definitions of words.
sk: Vyhľadať definície slov.

en: Open commonly used directories.
sk: Otvoriť obyčajne používané slovníky.

en: Rename to
sk: Premenovať na

en: Rename the file to...
sk: Premenovať súbor na...

en: File "%s"does not exist.
sk: Súbor "%s" neexistuje.

en: Cannot move "%s" to "%s"
sk: Nemôžem presunúť "%s" do "%s"

en: File Operations
sk: Operácie so súbormi

en: Copy, Cut, Paste and Delete files
sk: Kopírovať, vystrihnúť, vložiť a vymazať súbory

en: Upload to imgur
sk: Nahrať na imgur

en: Upload selection to imgur image sharer
sk: Nahrať výber na službu pre zdieľanie obrázkov imgur

en: The selection was successfully uploaded and its URL was copied to clipboard.
sk: Výber bol úspešne nahraný a jeho URL bola skopírovaná do schránky.

en: An error occurred during upload, please check the log for more information.
sk: Počas nahrávania sa vyskytla chyba. Skontrolujte prosím záznam (log) pre ďalšie informácie.

en: Upload to imgur to contact..
sk: Poslať kontaktu na imgur-e..

en: Upload selection to imgur image sharer, and send the link to contact
sk: Nahrať výber na server pre zdieľanie obrázkov imgur a poslať odkaz kontaktu

en: Share images using imgur.
sk: Zdieľať obrázky pomocou imgur.

en: Authorize with Launchpad
sk: Autorizovať pomocou Launchpad

en: Please press the Finish button once you login to Launchpad with your web browser
sk: Stlačte prosím tlačidlo Dokončiť po prihlásení na Launchpad

en: Finish authorization
sk: Dokončiť autorizáciu

en: Find bugs and branches on Launchpad.
sk: Vyhľadať chyby a vetvy na Launchpad

note: project link (lp:synapse)
en: Launchpad: Bazaar branches for %s
sk: Launchpad: Bazaar vetvy pre %s

note: series link (lp:synapse/0.3)
en: Launchpad: Series %s for Project %s
sk: Launchpad: Séria %s pre projekt %s

note: branch link (lp:~mhr3/synapse/lp-plugin)
en: Launchpad: Bazaar branch %s
sk: Launchpad: Bazzar vetva %s

en: Launchpad: Bug #%s
sk: Launchpad: Chyba číslo %s

en: Locate
sk: Lokalizovať

en: Locate files with this name on the filesystem
sk: Lokalizovať súbory s týmto názvom v systéme súborov

en: Runs locate command to find files on the filesystem.
sk: Spúšta lokalizačný príkaz pre hľadanie súborov v súborovom systéme.

en: Unable to find "locate" binary
sk: Nemožno nájsť "lokalizovať" v binároch

en: Search the web.
sk: Hľadať na internete.

en: Search the web using google.com
sk: Hľadať na internete pomocou google.com

en: Google Maps
sk: Mapy google

en: Search using Google Maps
sk: Hľadať pomocou Mapy Google

en: Pastebin selection
sk: Výber Pastebin

en: Pastebin to contact..
sk: Poslať "Patebin" kontaktu...

en: Upload files to pastebin.
sk: Nahrať na Pastebin.

en: Unable to find "pastebinit" program
sk: Nemožno nájsť program "Pastebin"

en: Get access to your Pidgin contacts
sk: Povoliť prístup ku kontaktom na Pidgine

en: Pidgin is not installed.
sk: Pidgin nie je nainštalovaný.

en: Send in chat to..
sk: Poslať v správe kontaktu...

en: Send selected file within Pidgin
sk: Odoslať vybraný súbor s použitím Pidginu

en: Control Rhythmbox and add items to playlists.
sk: Ovláda Rhythmbox a pridáva položky do zoznamu skladieb.

en: Rhythmbox is not installed
sk: Rhythmbox nie je nainsštalovaný

en: Start playback in Rhythmbox
sk: Spustiť prehrávanie pomocou Rhythmboxu

en: Pause playback in Rhythmbox
sk: Pozastaviť prehrávanie v Rhythmboxe

en: Plays the next song in Rhythmbox's playlist
sk: Prehrať nasledujúcu skladbu v zozname skladieb Rhythmboxu

en: Plays the previous song in Rhythmbox's playlist
sk: Prehrať predchádzajúcu skladbu v zozname skladieb Rhythmboxu

en: Enqueue in Rhythmbox
sk: Pridať do fronty v Rhythmboxe

en: Add the song to Rhythmbox playlist
sk: Pridať skladbu do zoznamu skladieb v Rhythmboxe

en: Play in Rhythmbox
sk: Prehrať pomocou Rhythmboxu

en: Lock Screen
sk: Uzamknúť obrazovku

en: Locks screen and starts screensaver.
sk: Uzamkne obrazovku a spustí šetrič obrazovky.

en: Lock screen of your computer.
sk: Uzamknúť obrazovku vášho počítača.

en: Selection
sk: Výber

note: plugin title
en: Provides actions for currently selected text.
sk: Vykonáva akcie pre aktuálny výber textu.

en: Selected text
sk: Vybraný text

note: Plugin title
en: Connect to host with SSH
sk: Pripojiť sa k hostu s použitím SSH

note: description icon name reference to this function true if user's system has all required components which the plugin needs
en: ssh is not installed
sk: ssh nie je nainštalované

en: Connect with SSH
sk: Pripojiť sa pomocou SSH

en: Suspend
sk: Úsporný režim

en: Put your computer into suspend mode
sk: Prepnúť váš počítač do úsporného režimu

en: Hibernate
sk: Dlhodobý spánok

en: Put your computer into hibernation mode
sk: Prepnúť váš počítač do dlhodobého spánku

en: Shut Down
sk: Vypnúť

en: Turn your computer off
sk: Vypnúť váš počítač

en: Restart
sk: Reštartovať

en: Restart your computer
sk: Reštartovať váš počítač

en: Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
sk: Prepnúť do úsporneho režimu, uspať, reštartovať alebo vypnúť váš počítač.

en: ConsoleKit wasn't found
sk: ConsoleKit nenájdené

en: Control Xnoise media player.
sk: Ovláda prehrávač médií Xnoise.

en: Xnoise is not installed!
sk: Xnoise nie je nainštalovaný.

en: Quit Xnoise
sk: Vypnúť Xnoise

en: Raise
sk: Dať do popredia

en: Show Xnoise
sk: Ukázať Xnoise

en: Start playback in Xnoise
sk: Spustiť prehrávanie pomocou Xnoise

en: TogglePlaying
sk: Ovládanie prehrávania

en: Start/Pause playback in Xnoise
sk: Spustiť/pozastaviť prehrávanie v Xnoise

en: Pause playback in Xnoise
sk: Pozastaviť prehrávanie v Xnoise

en: Plays the next song in Xnoise's playlist
sk: Prehrať nasledujúcu položku v zozname skladieb Xnoise

en: Plays the previous song in Xnoise's playlist
sk: Prehrať predchádzajúcu položku v zozname skladieb Xnoise

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Stops the playback of Xnoise
sk: Zastaviť prehrávanie v Xnoise

en: Play in Xnoise
sk: Prehrať pomocou Xnoise

en: Queues and plays the song
sk: Pridáva a prehráva skladbu

en: few moments ago
sk: pred malou chvíľou

en: %d minute ago | %d minutes ago
sk[0]: pred %d minútami
sk[1]: pred %d minútou
sk[2]: pred %d minútami

en: %d hour ago | %d hours ago
sk[0]: pred %d hodinami
sk[1]: pred %d hodinou
sk[2]: pred %d hodinami

en: %d day ago | %d days ago
sk[0]: pred %d dňami
sk[1]: pred %d dňom
sk[2]: pred %d dňami

en: %d week ago | %d weeks ago
sk[0]: pred %d týždňami
sk[1]: pred %d týždňom
sk[2]: pred %d týždňami

en: Search various items logged by Zeitgeist.
sk: Hľadať rôzne položky zaznamenané pluginom Zeitgeist.

en: Zeitgeist is not installed
sk: Zeitgeist nie je nainštalovaný

en: Find related
sk: Hľadať súvisiace

en: Find resources related to this result
sk: Hľadať zdroje súvisiace s týmto výsledkom

en: Related files
sk: Súvisiace súbory

en: Finds files related to other search results using Zeitgeist.
sk: Nájde súbory súvisiace s inými výsledkami vyhľadávania použitím Zeitgeist.
