synaptic - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: <application>Synaptic Package Manager</application> Manual V0.1.2
cs: <application>Právce balíků Synaptic</application> manuál V0.1.2

en: Legal Notice
cs: Právní upozornění

en: Feedback
cs: Zpětná vazba

en: To report a bug or make a suggestion regarding the <application>Synaptic Package Manager</application> or this manual, use the bug report system at <ulink url="https://github.com/mvo5/synaptic/wiki" type="http">Synaptic Web</ulink>, contact the mailing list <email>synaptic-devel@nongnu.org</email> join the IRC channel #synaptic on irc.freenode.org.
cs: Pro ohlašování chyb a podnětů týkajících se programu <application>Manažer Balíčků Synaptic</application>, nebo tohoto manuálu použijte systém pro oznamovaní chyb na <ulink url="https://github.com/mvo5/synaptic/wiki" type="http">webu Synapticu</ulink>, kontaktujte mailovou konferenci <email>synaptic-devel@nongnu.org</email>, nebo se připojte na IRC kanál #synaptic na serveru irc.freenode.org.

en: Synaptic Package Manager
cs: Správce balíků Synaptic

en: Packages
cs: Balíčky

en: Introduction
cs: Představení

en: Command line
cs: Příkazový řádek

en: Main Window
cs: Hlavní okno

en: Overview
cs: Přehled
