synaptic - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Legal Notice
lt: Teisinės pastabos

en: Feedback
lt: Atsiliepimai

en: Synaptic Package Manager
lt: Paketų tvarkyklė Synaptic

en: Packages
lt: Paketai

en: Software
lt: Programinė įranga

en: Introduction
lt: Įvadas

en: Command line
lt: Komandų eilutė
