synaptic - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Legal Notice
vi: Chú ý luật pháp

en: Feedback
vi: Phản hồi

en: Synaptic Package Manager
vi: Trình quản lý gói Synaptic

en: Packages
vi: Gói

en: Software
vi: Phần mềm

en: Introduction
vi: Giới thiệu

en: KDE menu
vi: Trình đơn KDE

en: Command line
vi: Dòng lệnh

en: Main Window
vi: Cửa sổ chính

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Component
vi: Thành phần

en: Description
vi: Mô tả

en: Menubar
vi: Thanh trình đơn

en: Toolbar
vi: Thanh công cụ

en: Package list
vi: Danh sách gói

en: Statusbar
vi: Thanh trạng thái

en: Reload
vi: Nạp lại

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Properties
vi: Thuộc tính

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Sections
vi: Các mục

en: Status
vi: Trạng thái

en: Filter
vi: Bộ lọc

en: Search history
vi: Lịch sử tìm kiếm

en: Package List
vi: Danh sách gói

en: Package Properties
vi: Thuộc tính gói
