synaptic - en to nb translation catalogue (11 entries)

en: Feedback
nb: Tilbakemelding

en: Synaptic Package Manager
nb: Synaptic pakkebehandler

en: Packages
nb: Pakker

en: Software
nb: Programvare

en: Introduction
nb: Introduksjon

en: Command line
nb: Kommandolinje

en: Description
nb: Beskrivelse

en: Menubar
nb: Menylinje

en: Toolbar
nb: Verktøylinje

en: Statusbar
nb: Statuslinje

en: <application>Synaptic Package Manager</application> toolbar
nb: <application>Synaptic pakkebehandler</application> verktøylinje
