syncthing-gtk - en to lt translation catalogue (333 entries)

en: Syncthing-GTK started and running in notification area
lt: Syncthing-GTK paleista ir vykdoma pranešimų srityje

en: Syncing
lt: Sinchronizuojama

en: Scanning
lt: Peržiūrima

en: Starting Syncthing daemon
lt: Paleidžiama Syncthing tarnyba

en: Allow Anonymous Usage Reporting?
lt: Leisti siųsti anonimines naudojimo ataskaitas?

en: The encrypted usage report is sent daily.
lt: Užšifruota naudojimo ataskaita yra siunčiama kasdieną.

en: It is used to track common platforms, folder sizes and app versions.
lt: Ji yra naudojama sekti paplitusias platformas, aplankų dydžius ir programos versijas.

en: If the reported data set is changed you will be prompted with this dialog again.
lt: Jeigu renkamų duomenų rinkinys pasikeis, jums vėl bus pateiktas šis dialogas.

en: The aggregated statistics are publicly available at
lt: Surinkta statistika yra viešai prieinama adresu

en: Extracting update...
lt: Išskleidžiamas atnaujinimas...

en: Restarting daemon...
lt: Iš naujo paleidžiama tarnyba...

en: Failed to download upgrade: %s
lt: Nepavyko atsisiųsti atnaujinimo: %s

en: Downloading Syncthing %s
lt: Atsiunčiama Syncthing %s

en: Connected to Syncthing daemon
lt: Prisijungta prie Syncthing tarnybos

en: Connection to Syncthing daemon lost.
lt: Prarastas ryšys su Syncthing tarnyba.

en: Syncthing is probably restarting or has been shut down.
lt: Syncthing, tikriausiai, yra paleidžiama iš naujo arba buvo sustabdyta.

en: Syncthing has been shut down.
lt: Syncthing buvo sustabdyta.

en: Syncthing is restarting.
lt: Syncthing yra paleidžiama iš naujo.

en: Please wait
lt: Prašome palaukti

en: Connecting to Syncthing daemon at %s...
lt: Jungiamasi prie Syncthing tarnybos ties %s...

en: Waiting for Syncthing daemon at %s...
lt: Laukiama Syncthing tarnybos ties %s...

en: Your syncthing daemon is too old.
lt: Jūsų syncthing tarnyba yra pernelyg sena.

en: Attempting to download recent, please wait...
lt: Bandoma atsisiųsti naujausią, prašome palaukti...

en: Cannot authorize with daemon. Please, use WebUI to generate API key or disable password authentication.
lt: Nepavyksta gauti tarnybos įgaliojimo. Prašome naudoti saityno NS, kad sugeneruotumėte API raktą arba išjungtumėte tapatybės nustatymą slaptažodžiu.

en: Your syncthing daemon is too old.
    Please, upgrade syncthing package at least to version %s and try again.
lt: Jūsų syncthing tarnyba yra pernelyg sena.
    Prašome atnaujinti syncthing paketą bent iki %s versijos ir bandyti dar kartą.

en: Sorry, connecting to HTTPS is not supported on this platform.
    Please, use WebUI to disable HTTPS try again.
lt: Atleiskite, prisijungimas prie HTTPS šioje platformoje yra nepalaikomas.
    Prašome naudoti saityno naudotojo sąsają, kad išjungtumėte HTTPS ir bandykite dar kartą.

en: Connection to daemon failed. Check your configuration and try again.
lt: Ryšys su tarnyba nepavyko. Patikrinkite savo konfigūraciją ir bandykite dar kartą.

en: Error message:
lt: Klaidos pranešimas:

en: More info
lt: Daugiau informacijos

en: The configuration has been saved but not activated.
    Syncthing must restart to activate the new configuration.
lt: Konfigūracija buvo įrašyta, bet ne aktyvuota.
    Syncthing privalo būti paleista iš naujo, kad aktyvuotų naująją konfigūraciją.

en: _Restart
lt: Paleisti iš nauj_o

en: %(device)s wants to share folder "%(folder)s". Add new folder?
lt: %(device)s nori bendrinti aplanką "%(folder)s". Pridėti naują aplanką?

en: _Add
lt: _Pridėti

en: Device "<b>%(name)s</b>" (%(device)s) at IP "<b>%(ip)s</b>" wants to connect. Add new device?
lt: Įrenginys "<b>%(name)s</b>" (%(device)s), kurio IP adresas "<b>%(ip)s</b>" nori prisijungti. Pridėti naują įrenginį?

en: _Ignore
lt: Nepa_isyti

en: RAM Utilization
lt: RAM panaudojimas

en: CPU Utilization
lt: CPU panaudojimas

en: Download Rate
lt: Atsiuntimo sparta

en: Upload Rate
lt: Išsiuntimo sparta

en: Announce Server
lt: Paskelbti serveriu

en: Version
lt: Versija

en: disabled
lt: išjungta

en: Online
lt: Prisijungęs

en: offline
lt: nepasiekiamas

en: %(online)s/%(total)s online
lt: %(online)s/%(total)s prisijungę

en: Never
lt: Niekada

en: Paused
lt: Pristabdyta

en: Disconnected
lt: Atsijungęs

en: Connected
lt: Prisijungęs

en: Up to Date
lt: Atnaujinta

en: Files
lt: Failų

en: Cluster out of sync
lt: Klasteris nesinchronizuotas

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Error
lt: Klaida

en: Synchronizing '%s'
lt: Sinchronizuojama "%s"

en: Synchronizing %s folders
lt: Sinchronizuojama %s aplankų

en: All devices offline
lt: Visi įrenginiai nepasiekiami

en: Connecting to Syncthing daemon...
lt: Jungiamasi prie Syncthing tarnybos...

en: Unshared
lt: Nebendrinamas

en: Offline
lt: Nepasiekiamas

en: Hide Window
lt: Slėpti langą

en: Show Window
lt: Rodyti langą

en: Syncthing daemon doesn't appear to be running.
lt: Atrodo, kad nėra vykdoma Syncthing tarnyba.

en: Start it now?
lt: Paleisti ją dabar?

en: Always start daemon automatically
lt: Visada automatiškai paleisti tarnybą

en: Folder ID
lt: Aplanko ID

en: Path
lt: Kelias

en: Global State
lt: Visuotinė būsena

en: Local State
lt: Vietinė būsena

en: Out Of Sync
lt: Nesinchronizuota

en: Folder Type
lt: Aplanko tipas

en: Ignore Permissions
lt: Nepaisyti leidimų

en: Rescan Interval
lt: Peržiūrėjimo intervalas

en: Shared With
lt: Bendrinamas su

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: (watch)
lt: (stebėti)

en: Unused
lt: Nenaudotas

en: Address
lt: Adresas

en: Synchronization
lt: Sinchronizavimas

en: Compression
lt: Glaudinimas

en: Introducer
lt: Pristatantis

en: Last Seen
lt: Paskutinį kartą matytas

en: All Data
lt: Visi duomenys

en: Off
lt: Išjungta

en: Send Only
lt: Tik siųsti

en: Send & Receive
lt: Siųsti ir gauti

en: Metadata Only
lt: Tik metaduomenys

en: Exiting.
lt: Išeinama.

en: Shutdown Syncthing daemon as well?
lt: Sustabdyti tuo pačiu ir Syncthing tarnybą?

en: Always do same; Don't show this window again
lt: Visada daryti tą patį; Daugiau neberodyti šio lango

en: Do you really want to permanently stop synchronizing directory '%s'?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai sustabdyti katalogo "%s" sinchronizavimą?

en: Do you really want remove device '%s' from Syncthing?
lt: Ar tikrai norite pašalinti įrenginį "%s" iš Syncthing?

en: Syncthing-Inotify Output
lt: Syncthing-Inotify išvestis

en: Syncthing-Inotify is unavailable or failed to start
lt: Syncthing-Inotify yra neprieinama arba ją nepavyko paleisti

en: Failed to start Syncthing daemon.
lt: Nepavyko paleisti Syncthing tarnybos.

en: Please, check your installation or set new path to Syncthing daemon binary.
lt: Prašome patikrinti savo įdiegimą arba nustatyti naują kelią į Syncthing tarnybos dvejetainę.

en: Syncthing Daemon Settings
lt: Syncthing tarnybos nustatymai

en: The entered device ID does not look valid. It should be a 52 character string consisting of letters and numbers, with spaces and dashes being optional.
lt: Atrodo, kad įvestas įrenginio ID yra neteisingas. Tai turėtų būti 52 simbolių eilutė, susidedanti iš raidžių ir skaičių, su nebūtinais tarpais ir brūkšniais.

en: Failed to load configuration from daemon.
lt: Nepavyko iš tarnybos įkelti konfigūracijos.

en: Try again.
lt: Bandykite dar kartą.

en: no limit
lt: be apribojimų

en: never delete
lt: niekada neištrinti

en: %s day
lt: %s dienos

en: %s days
lt: %s dienų

en: Failed to save configuration.
lt: Nepavyko irašyti konfigūracijos.

en: Can't invoke the daemon
lt: Nepavyksta aktyvinti tarnybos

en: Syncthing binary
lt: Syncthing dvejetainė

en: Syncthing daemon binary cannot be found.
lt: Nepavyko rasti Syncthing tarnybos dvejetainės.

en: If you have Syncthing installed, please, set path to %s below or click on <b>Download</b> button to download latest Syncthing package.
lt: Jei turite įdiegę Syncthing, prašome žemiau nustatyti kelią į %s arba spustelėti mygtuką <b>Atsisiųsti</b>, kad atsisiųstumėte naujausią Syncthing paketą.

en: If you have Syncthing installed, please, set path to %s below
lt: Jei turite įdiegę Syncthing, prašome žemiau nustatyti kelią į %s

en: Cannot download Syncthing daemon.
lt: Nepavyksta atsisiųsti Syncthing tarnybos.

en: This platform (%s) is not supported
lt: Ši platforma (%s) yra nepalaikoma

en: Downloading...
lt: Atsiunčiama...

en: Download failed.
lt: Atsiuntimas nepavyko.

en: Download finished.
lt: Atsiuntimas užbaigtas.

en: Select Folder for new Folder
lt: Pasirinkite aplanką naujam aplankui

en: Please, install pyinotify package to use this feature
lt: Norėdami naudotis šia ypatybe, įdiekite pyinotify paketą

en: File location:
lt: Failo vieta:

en: Unexpected folder ID sent from device "%s".
lt: Iš "%s" įrenginio išsiųstas netikėtas aplanko ID.

en: Device "%s" is trying to connect to syncthing daemon.
lt: Įrenginys "%s" bando prisijungti prie syncthing tarnybos.

en: Synchronization of folder '%s' is completed.
lt: "%s" aplanko sinchronizavimas yra užbaigtas.

en: %(hostname)s: Downloaded '%(filename)s' to reflect remote changes.
lt: %(hostname)s: Atsisiųsta '%(filename)s', kad būtų atspindėti nuotoliniai pakeitimai.

en: %(hostname)s: Deleted '%(filename)s' to reflect remote changes.
lt: %(hostname)s: Ištrinta '%(filename)s', kad būtų atspindėti nuotoliniai pakeitimai.

en: %(hostname)s: Downloaded %(updated)s files to reflect remote changes.
lt: %(hostname)s: Atsisiųsta %(updated)s failų, kad būtų atspindėti nuotoliniai pakeitimai.

en: %(hostname)s: Deleted %(deleted)s files to reflect remote changes.
lt: %(hostname)s: Ištrinta %(deleted)s failų, kad būtų atspindėti nuotoliniai pakeitimai.

en: %(hostname)s: downloaded %(updated)s files and deleted %(deleted)s files to reflect remote changes.
lt: %(hostname)s: atsisiųsta %(updated)s failų ir ištrinta %(deleted)s failų, kad būtų atspindėti nuotoliniai pakeitimai.

en: Failed to determine latest Syncthing version.
lt: Nepavyko nustatyti naujausios Syncthing versijos.

en: Failed to create temporaly file.
lt: Nepavyko sukurti laikinojo failo.

en: Downloaded file is corrupted.
lt: Atsiųstas failas yra sugadintas.

en: ~%s hours ago
lt: prieš ~%s valandų

en: %s minutes ago
lt: prieš %s minučių

en: %s seconds ago
lt: prieš %s sekundžių

en: just now
lt: ką tik

en: %s days ago
lt: prieš %s dienų

en: in %s days
lt: po %s dienų

en: ~%s hours from now
lt: po ~%s valandų

en: %s minutes from now
lt: po %s minučių

en: %s seconds from now
lt: po %s sekundžių

en: in a moment
lt: netrukus

en: UI Settings
lt: Naudotojo sąsajos nustatymai

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Install %(package)s package to enable %(feature)s support
lt: Įdiekite %(package)s paketą, kad įjungtumėte %(feature)s palaikymą

en: Browse for Syncthing binary
lt: Naršyti Syncthing dvejetainę

en: First run wizard
lt: Pirmojo paleidimo vediklis

en: Please, check error log and fill bug report on %s.
lt: Prašome patikrinti klaidų žurnalą ir užpildyti pranešimą apie klaidą, adresu %s.

en: Display error log
lt: Rodyti klaidų žurnalą

en: Welcome to Syncthing-GTK first run wizard!
lt: Sveiki atvykę į Syncthing-GTK pirmojo paleidimo vediklį!

en: It looks like you never have used Syncthing.
lt: Atrodo, kad dar niekada nesate naudoję Syncthing.

en: Initial configuration should be created.
lt: Turėtų būti sukurta pradinė konfigūracija.

en: Please click <b>%s</b> to create a Syncthing configuration file or <b>Quit</b> to exit
lt: Prašome spustelėti <b>%s</b>, kad sukurtumėte Syncthing konfigūracijos failą arba <b>Išeiti</b>, kad išeitumėte

en: If you already had Syncthing daemon configured, please, exit this wizard and check your %s folder
lt: Jeigu jau buvote sukonfigūravę Syncthing tarnybą, prašome išeiti iš šio vediklio ir patikrinti savo %s aplanką

en: Searching for Syncthing daemon.
lt: Ieškoma Syncthing tarnybos.

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti...

en: Syncthing daemon not found.
lt: Syncthing tarnyba nerasta.

en: Please, use package manager to install the Syncthing package.
lt: Prašome naudoti paketų tvarkytuvę, kad įdiegtumėte Syncthing paketą.

en: download latest binary
lt: atsisiųskite naujausią dvejetainę

en: Please, use package manager to install the Syncthing package or %(download_link)s from Syncthing page and save it to your %(target)s directory.
lt: Prašome naudoti paketų tvarkytuvę, kad įdiegtumėte Syncthing paketą arba %(download_link)s iš Syncthing puslapio ir įrašykite ją į savo %(target)s katalogą.

en: Syncthing daemon is too old.
lt: Syncthing tarnyba yra pernelyg sena.

en: Syncthing-GTK needs Syncthing daemon %(min)s or newer, but only %(actual)s were found.
lt: Syncthing-GTK reikia Syncthing tarnybos %(min)s arba naujesnės, tačiau buvo rasta tik %(actual)s.

en: Alternatively, Syncthing-GTK can download Syncthing binary
lt: Kitu atveju, Syncthing-GTK gali atsisiųsti Syncthing dvejetainę

en: to %s and keep it up-to-date, but this option is meant as
lt: į %s palaikyti ją atnaujinama, tačiau ši parinktis yra siūloma kaip

en: last resort and generally not suggested.
lt: paskutinė priemonė ir bendrai nėra siūloma.

en: _Download Syncthing binary
lt: Atsisiųsti Syncthing _dvejetainę

en: Auto_update downloaded binary
lt: Automatiškai atna_ujinti atsisiųstą dvejetainę

en: Syncthing daemon binary found.
lt: Syncthing tarnybos dvejetainė rasta.

en: Binary path:
lt: Dvejetainės kelias:

en: Version:
lt: Versija:

en: Downloading Syncthing daemon.
lt: Atsiunčiama Syncthing tarnyba.

en: Failed to download Syncthing daemon package.
lt: Nepavyko atsisiųsti Syncthing tarnybos paketo.

en: Syncthing is generating RSA key and certificate.
lt: Syncthing generuoja RSA raktą ir sertifikatą.

en: This may take a while...
lt: Tai gali šiek tiek užtrukti...

en: Failed to generate keys
lt: Nepavyko generuoti raktų

en: Syncthing daemon failed to generate RSA key or certificate.
lt: Syncthing tarnybai nepavyko generuoti RSA rakto ar sertifikato.

en: WebUI setup
lt: Saityno NS sąranka

en: Syncthing can be managed remotely using WebUI and even if you are going to use Syncthing-GTK, WebUI needs to be enabled, as Syncthing-GTK uses it to communicate with the Syncthing daemon.
lt: Syncthing gali būti valdoma nuotoliniu būdu, naudojant saityno naudotojo sąsają, ir netgi jei naudosite Syncthing-GTK, saityno naudotojo sąsaja turi būti įdiegta, kadangi Syncthing-GTK naudoja ją susisiekimui su Syncthing tarnyba.

en: If you prefer to be able to manage Syncthing remotely, over the internet or on your local network, select <b>listen on all interfaces</b> and set username and password to protect Syncthing from unauthorized access.
lt: Jeigu teikiate pirmenybę galimybei valdyti Syncthing nuotoliniu būdu per internetą ar savo vietiniame tinkle, pasirinkite <b>klausyti visose sąsajose</b> ir nustatykite naudotojo vardą bei slaptažodį, kad apsaugotumėte Syncthing nuo nesankcionuotos prieigos.

en: Otherwise, select <b>listen on localhost</b>, so only users and programs on this computer will be able to interact with Syncthing.
lt: Kitu atveju, pasirinkite <b>klausyti vietiniame serveryje</b>, kad su Syncthing galėtų sąveikauti, tik šiame kompiuteryje esančios, programos ir naudotojai.

en: WebUI Listen Addresses
lt: Saityno naudotojo sąsajos adresų klausymasis

en: Listen on _localhost
lt: K_lausyti vietiniame serveryje

en: Listen on _all interfaces
lt: Kl_ausyti visose sąsajose

en: _Username
lt: Na_udotojo vardas

en: _Password
lt: Sla_ptažodis

en: Saving settings...
lt: Įrašomi nustatymai...

en: Checking for available port...
lt: Tikrinamas prieinamas prievadas...

en: Failed to find unused port for listening.
lt: Nepavyko rasti nenaudojamo prievado klausymui.

en: Please, check your firewall settings and try again.
lt: Prašome patikrinti savo užkardos nustatymus ir bandyti dar kartą.

en: Saving...
lt: Įrašoma...

en: Failed to load Syncthing configuration
lt: Nepavyko įkelti Syncthing konfigūracijos.

en: Failed to modify Syncthing configuration
lt: Nepavyko modifikuoti Syncthing konfigūracijos

en: Failed to save Syncthing configuration
lt: Nepavyko įrašyti Syncthing konfigūracijos

en: Done.
lt: Atlikta.

en: Syncthing has been successfully configured.
lt: Syncthing buvo sėkmingai sukonfigūruota.

en: You can configure more details later, in <b>UI Settings</b> and <b>Daemon Settings</b> menus in main window of application.
lt: Jūs galėsite vėliau konfigūruoti išsamesnius nustatymus pagrindinio programos lango <b>Naudotojo sąsajos nustatymai</b> ir <b>Tarnybos nustatymai</b> meniu.

en: About Syncthing-GTK
lt: Apie Syncthing-GTK

en: GTK GUI and notification area icon for Syncthing
lt: GTK grafinė naudotojo sąsaja ir pranešimų srities piktograma, skirta Syncthing

en: Open _Web Interface
lt: Atverti _saityno sąsają

en: Display _Daemon Output
lt: Rodyti _tarnybos išvestį

en: Display Syncthing-Inotify Output
lt: Rodyti Syncthing-Inotify išvestį

en: UI _Settings
lt: Naudotojo sąsajos _nustatymai

en: Add Shared _Folder
lt: Pridėti bendrinamą _aplanką

en: Add _Device
lt: Pri_dėti įrenginį

en: Daemon _Settings
lt: Tarnybos nu_statymai

en: Show _ID
lt: Rodyti _ID

en: Sh_utdown Daemon
lt: S_tabdyti tarnybą

en: _Restart Daemon
lt: Iš naujo paleisti ta_rnybą

en: _About
lt: _Apie

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: Override Remote Changes
lt: Nustelbti nuotolinius pakeitimus

en: Edit _Ignore Patterns
lt: Redaguoti nepaisymo šablonus

en: _Rescan
lt: Pe_ržiūrėti

en: _Browse
lt: _Naršyti

en: Resume
lt: Tęsti

en: Connecting to daemon...
lt: Jungiamasi prie tarnybos...

en: S_top Syncthing
lt: S_tabdyti Syncthing

en: Resume Sync_thing
lt: Tęsti Sync_thing

en: _Incoming Rate Limit
lt: Gaunamų duomenų spartos apr_ibojimas

en: _Unlimited
lt: _Neribota

en: _Other
lt: _Kita

en: _Outgoing Rate Limit
lt: Siunčiamų duomenų spartos aprib_ojimas

en: Daemon Output
lt: Tarnybos išvestis

en: Sync Protocol Listen Addresses
lt: Sinchronizuoti protokolo klausymosi adresus

en: Enable Local _Discovery
lt: Įjungti vietinį apti_kimą

en: Enable _UPnP
lt: Įjungti _UPnP

en: Local Discovery _Port
lt: Vietinio aptikimo _prievadas

en: Outgoing _Rate Limit
lt: Siunčiamų duomenų spartos ap_ribojimas

en: Open browser with _WebUI when daemon is starting
lt: Kai paleidžiama tarnyba, atverti naršyklę su _saityno naudotojo sąsaja

en: Enable _Anonymous Usage Reporting
lt: Įjungti _anoniminės naudojimo ataskaitos siuntimą

en: Enable _Global Discovery
lt: Įjungti visuotinį aptikimą

en: Global Discovery _Servers
lt: Visuotinio aptikimo _serveriai

en: Device _ID
lt: Įrenginio _ID

en: Device _Name
lt: Įrenginio pavadi_nimas

en: Shown instead of Device ID in the cluster status.
lt: Rodoma klasterio būsenoje vietoj įrenginio ID.

en: _Addresses
lt: _Adresai

en: Enter comma separated "ip:port" addresses or "dynamic" to perform automatic discovery of the address.
lt: Įveskite kableliais atskirtus "ip:prievadas" adresus arba "dynamic", kad atliktumėte automatinį adreso aptikimą.

en: Share _Folders
lt: Bendrinami a_plankai

en: Select the folders to share with this device
lt: Pasirinkite aplankus, kuriuos bendrinsite su šiuo įrenginiu

en: _Introducer
lt: Pr_istatantis

en: Any devices configured on an introducer device will be added to this device as well.
lt: Bet kokie pristatančiame įrenginyje sukonfigūruoti įrenginiai, bus taip pat pridėti į šį įrenginį.

en: _Compression
lt: _Glaudinimas

en: Device Identification
lt: Įrenginio atpažinimas

en: _Browse...
lt: _Naršyti...

en: _Download...
lt: Atsisiųs_ti...

[ctx: In File Pull Order combobox]
en: Random
lt: Atsitiktinė

[ctx: In File Pull Order combobox]
en: Alphabetic
lt: Abėcėlės tvarka

[ctx: In File Pull Order combobox]
en: Smallest First
lt: Pirmiau mažiausi

[ctx: In File Pull Order combobox]
en: Largest First
lt: Pirmiau didžiausi

[ctx: In File Pull Order combobox]
en: Oldest First
lt: Pirmiau seniausi

[ctx: In File Pull Order combobox]
en: Newest First
lt: Pirmiau naujausi

en: Simple
lt: Paprasta

en: Staggered
lt: Pakopinė

en: Trashcan
lt: Šiukšlių dėžės

en: External
lt: Išorinė

en: Folder _Label
lt: Aplanko _etiketė

en: Short identifier for the folder. Must be the same on all devices.
lt: Trumpas atpažinimas aplankui. Privalo būti vienodas visuose įrenginiuose.

en: _Path
lt: _Kelias

en: Path to the folder on the local computer. Will be created if it does not exist.
lt: Kelias į aplanką vietiniame kompiuteryje. Jei aplanko nėra, jis bus sukurtas.

en: Rescan _Interval
lt: Peržiūrėjimo _intervalas

en: Monitor filesystem for _changes
lt: Stebėti failų sistemos _pakeitimus

en: If enabled, changed, created and delete files are synchronized immediately, as long as Syncthing-GTK is running.
    Note: Using this along with short Rescan Interval (<300s) may consume a lot of resources.
lt: Jei įjungta, pakeisti, sukurti ar ištrinti failai yra nedelsiant sinchronizuojami tol, kol yra vykdoma Syncthing-GTK.
    Pastaba: Šios ypatybės naudojimas kartu su trumpu Peržiūrėjimo intervalu (<300s) gali naudoti daug išteklių.

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: Folder _ID
lt: Aplanko _ID

en: Optional descriptive label for the folder. Can be different on each device.
lt: Nebūtina aprašomoji aplanko etiketė. Kiekviename įrenginyje gali būti skirtinga.

en: _Send Only Folder
lt: _Siųsti tik aplanką

en: Files are protected from changes made on other devices, but changes made on this device will be sent to the rest of the cluster.
lt: Failai yra apsaugoti nuo kituose įrenginiuose daromų pakeitimų, tačiau šiame įrenginyje padaryti pakeitimai bus siunčiami likusiam klasteriui.

en: _Folder Settings
lt: A_planko nustatymai

en: Select the devices to share this folder with.
lt: Pasirinkite įrenginius, su kuriais bendrinsite šį aplanką.

en: Share With _Devices
lt: Ben_drinti su įrenginiais

en: Versioning _Mode
lt: Versijų sistemos veikse_na

en: Files are moved to date stamped versions in a .stversions folder when replaced or deleted by syncthing.
lt: Failai, kai syncthing juos pakeičia ar ištrina, yra perkeliami į datomis pažymėtas versijas aplanke .stversions.

en: _Keep Versions
lt: Pali_kti versijų

en: The number of old versions to keep, per file.
lt: Paliekamų senų versijų skaičius kiekvienam failui.

en: Files are moved to date stamped versions in a .stversions folder when replaced or deleted by syncthing. Versions are automatically deleted if they are older than the maximum age or exceed the number of files allowed in an interval.
    
    The following intervals are used: for the first hour a version is kept every 30 seconds, for the first day a version is kept every hour, for the first 30 days a version is kept every day, until the maximum age a version is kept every week.
lt: Failai, kai syncthing juos pakeičia ar ištrina, yra perkeliami į datomis pažymėtas versijas aplanke .stversions. Versijos yra automatiškai ištrinamos, jeigu jos yra senesnės nei maksimalus amžius arba jei viršija intervale leidžiamą failų skaičių.
    
    Yra naudojami sekantys intervalai: pirmą valandą versija yra paliekama kas 30 sekundžių, pirmą dieną versija yra paliekama kas valandą, pirmas 30 dienų versija yra paliekama kasdieną, iki maksimalaus amžiaus versija yra paliekama kas savaitę.

en: Ma_ximum Age
lt: Ma_ksimalus amžius

en: Versions _Path
lt: Versijų k_elias

en: Path where versions should be stored (leave empty for the default .stversions folder).
lt: Kelias, kuriame turėtų būti saugomos versijos (palikite tuščią numatytajam .stversions aplankui).

en: Files are moved to .stversions folder when replaced or deleted by Syncthing
lt: Failai, kai Syncthing juos pakeičia ar ištrina, yra perkeliami į .stversions aplanką

en: Clean out _after
lt: Išv_alyti po

en: The number of days to keep files in the trash can.
lt: Dienų skaičius, kiek laikyti failus šiukšlių dėžėje.

en: An external command handles the versioning. It has to remove the file from the synced folder.
lt: Išorinė komanda apdoroja versijų sistemą. Ji turi pašalinti failą iš sinchronizuoto aplanko.

en: Command
lt: Komanda

en: The first command line parameter is the folder path and the second parameter is the relative path in the folder.
lt: Pirmasis komandų eilutės parametras yra aplanko kelias, o antrasis parametras yra santykinis kelias aplanke.

en: File _Versioning
lt: Failų _versijų sistema

en: Ignore P_ermissions
lt: N_epaisyti leidimų

en: File permission bits are ignored when looking for changes. Use on FAT filesystems.
lt: Ieškant pakeitimų, yra nepaisoma failų leidimų bitų. Naudokite FAT failų sistemose.

en: Minimum Free Disk Space
lt: Mažiausiai laisvos vietos diske

en: File Pull _Order
lt: Failų siuntim_o tvarka

en: _Advanced
lt: Išplėstini_ai

en: Ignore Patterns
lt: Nepaisymo šablonai

en: See <a href="http://docs.syncthing.net/users/ignoring.html">Syncthing documentation</a> for list of supported patterns
lt: Norėdami pamatyti prieinamų šablonų sąrašą, žiūrėkite <a href="http://docs.syncthing.net/users/ignoring.html">Syncthing dokumentaciją</a>

en: File location:
lt: Failo vieta:

en: Lowest
lt: Žemiausia

en: Low
lt: Žema

en: Normal
lt: Normali

en: Above Normal
lt: Aukštesnė už normalią

en: Syncthing-GTK Settings
lt: Syncthing-GTK nustatymai

en: Please, restart Syncthing-GTK to apply all changed settings
lt: Prašome iš naujo paleisti Syncthing-GTK, kad būtų pritaikyti visi pakeisti nustatymai

en: When starting and Syncthing daemon is not running...
lt: Kai paleidžiama ir Syncthing tarnyba nėra vykdoma...

en: ... _wait for daemon
lt: ... laukti tarn_ybos

en: ... start daemon in _background
lt: ... paleisti tarny_bą fone

en: ... _ask me what to do
lt: ... kl_austi manęs ką daryti

en: When exiting after daemon was started in background...
lt: Kai išeinama po to, kai tarnyba buvo paleista fone...

en: ... terminate _daemon
lt: ... baigti tarnybos _darbą

en: ... leave daemon _running
lt: ... palikti tarnybą _vykdomą

en: ... ask me w_hat to do
lt: ... klausti manęs ką da_ryti

en: Us_e traditional window header
lt: Naud_oti tradicinę lango antraštę

en: Display desktop notifications for...
lt: Rodyti darbalaukio pranešimus...

en: ... file updates
lt: ... failų atnaujinimams

en: ... errors
lt: ... klaidoms

en: ... synchronization completion
lt: ... sinchronizavimo užbaigimui

en: Start Syncthing-GTK when I login to my desktop
lt: Paleisti Syncthing-GTK, kai aš prisijungiu prie savo darbalaukio

en: Minimize to _tray on start
lt: Paleidus, s_umažinti į dėklą

en: Use _icons in menu
lt: Meniu naudoti p_iktogramas

en: Display paths in directories panel
lt: Rodyti kelius katalogų skydelyje

en: Force _dark theme
lt: Priverstinai nau_doti tamsią temą

en: _Interface
lt: _Sąsaja

en: Integrate Syncthing with filemanagers
lt: Integruoti Syncthing į failų tvarkytuves

en: Nemo (Cinamon Desktop)
lt: Nemo (Cinnamon darbalaukis)

en: Caja (MATE Desktop)
lt: Caja (MATE darbalaukis)

en: <b>Note:</b> You may need to restart your filemanager after toggling integration.
lt: <b>Pastaba:</b> Po integravimo perjungimo, jums gali prireikti iš naujo paleisti savo failų tvarkytuvę.

en: _Integration
lt: _Integravimas

en: Keep Syncthing binary up-to-date
lt: Išlaikyti Syncthing dvejetainę naujausios versijos

en: If enabled, Syncthing-GTK will automatically check for new daemon releases and replace binary with latest version.
lt: Jei įjungta, Syncthing-GTK automatiškai tikrins naujas tarnybos laidas ir pakeis dvejetainę naujausia versija.

en: Daemon process priority
lt: Tarnybos proceso pirmenybė

en: Priority will be used only if "<i>start daemon in background</i>" option is checked on "<i>Interface</i>" page.
lt: Pirmenybė bus naudojama tik tuomet, jei "<i>Sąsajos</i>" puslapyje yra pažymėta parinktis "<i>paleisti tarnybą fone</i>".

en: Maximum number of CPU cores
lt: Didžiausias procesoriaus branduolių skaičius

en: Sets the maximum number of CPU cores for daemon to use. This value will be used only if "<i>start daemon in background</i>" option is checked on "<i>Interface</i>" page.
lt: Nustato didžiausią procesoriaus branduolių skaičių, tarnybai naudoti. Ši reikšmė bus naudojama tik tuomet, jei "<i>Sąsajos</i>" puslapyje yra pažymėta parinktis "<i>paleisti tarnybą fone</i>".

en: Daemon
lt: Tarnyba

en: This binary will be started when syncthing daemon is not running and "<i>start daemon in background</i>" option is checked on "<i>Interface</i>" page.
lt: Ši dvejetainė bus paleidžiama tuomet, kai syncthing tarnyba nėra vykdoma ir kai "<i>Sąsajos</i>" puslapyje yra pažymėta parinktis "<i>paleisti tarnybą fone</i>".

en: Syncthing binary location
lt: Syncthing dvejetainės vieta

en: Daemon arguments and variables
lt: Tarnybos argumentai ir kintamieji

en: Space-separated list of arguments and environment variables passed when starting above binary
    
    Use <i>VARIABLE="value"</i> to set variable and <i>-argument="value"</i>  (with dash) for argument.
    
    If you need to pass commandline to different command (such as logger or ionice), separate prefixed arguments with exclamation mark "!"
    
    Example:
      <i>STTRACE="all" logger -t /var/log/syncthing.log ! -logflags=10</i>
lt: Paleidžiant aukščiau nurodytą dvejetainę, jai perduodamų, tarpais atskirtų argumentų ir aplinkos kintamųjų sąrašas
    
    Naudokite <i>KINTAMASIS="reikšmė"</i>, kad nustatytumėte kintamąjį ir <i>-argumentas="reikšmė"</i>  (su brūkšneliu) argumentui nustatyti.
    
    Jeigu jums reikia perduoti komandų eilutę į kitą komandą (tokią kaip logger ar ionice), atskirkite argumentus su priešdeliu šauktuko ženklu "!"
    
    Pavyzdys:
      <i>STTRACE="all" logger -t /var/log/syncthing.log ! -logflags=10</i>

en: <b>Warning:</b> Changing settings on this page may prevent you from using Syncthing-GTK
lt: <b>Įspėjimas:</b> Šiame puslapyje esančių nustatymų pakeitimas gali jums neleisti naudotis Syncthing-GTK
