syncthing-gtk - en to nl translation catalogue (349 entries)

en: Syncthing-GTK started and running in notification area
nl: Syncthing-GTK is gestart en draait in het systeemvak

en: Syncing
nl: Synchroniseren

en: Scanning
nl: Scannen

en: Starting Syncthing daemon
nl: Syncthing-daemon starten

en: Allow Anonymous Usage Reporting?
nl: Anonieme gebruiksrapportage toestaan?

en: The encrypted usage report is sent daily.
nl: Het versleutelde gebruiksrapport wordt dagelijks verzonden.

en: It is used to track common platforms, folder sizes and app versions.
nl: Het wordt gebruikt om veelgebruikte platformen, mapgroottes en app-versies te volgen

en: If the reported data set is changed you will be prompted with this dialog again.
nl: Als de gerapporteerde dataset gewijzigd wordt, zal dit dialoogvenster opnieuw weergegeven worden.

en: The aggregated statistics are publicly available at
nl: De verzamelde statistieken zijn publiek beschikbaar op

en: Your Windows version doesn't supports cryptographic standards needed
    for Syncthing-GTK to check for Syncthing updates.
    Please, install <a href='%(url)s'>this Windows update</a> or disable update feature.
nl: Uw Windows-versie ondersteunt de cryptografische standaarden niet die Syncthing-GTK nodig heeft om te controleren op Syncthing-updates.
    Installeer <a href='%(url)s'>deze Windows-update</a> of schakel de update-functie uit.

en: Extracting update...
nl: Update uitpakken...

en: Restarting daemon...
nl: Daemon opnieuw starten...

en: Failed to download upgrade: %s
nl: Downloaden van upgrade mislukt: %s

en: Downloading Syncthing %s
nl: Syncthing %s downloaden

en: Connected to Syncthing daemon
nl: Verbonden met Syncthing-daemon

en: Connection to Syncthing daemon lost.
nl: Verbinding met Syncthing-daemon verbroken.

en: Syncthing is probably restarting or has been shut down.
nl: Syncthing is waarschijnlijk opnieuw aan het starten of werd uitgeschakeld.

en: Syncthing has been shut down.
nl: Syncthing werd uitgeschakeld.

en: Syncthing is restarting.
nl: Syncthing is opnieuw aan het starten.

en: Please wait
nl: Even geduld

en: Connecting to Syncthing daemon at %s...
nl: Verbinding maken met Syncthing-daemon op %s...

en: Waiting for Syncthing daemon at %s...
nl: Wachten op Syncthing-daemon op %s...

en: Your syncthing daemon is too old.
nl: Uw syncthing-daemon is te oud.

en: Attempting to download recent, please wait...
nl: Proberen om recente versie te downloaden, even geduld...

en: Cannot authorize with daemon. Please, use WebUI to generate API key or disable password authentication.
nl: Kan niet autoriseren met daemon. Gebruik de webinterface om een API-sleutel aan te maken of schakel wachtwoordauthenticatie uit.

en: Your syncthing daemon is too old.
    Please, upgrade syncthing package at least to version %s and try again.
nl: Uw syncthing-daemon is te oud.
    Werk uw syncthing-pakket bij naar ten minste versie %s en probeer het opnieuw.

en: Sorry, connecting to HTTPS is not supported on this platform.
    Please, use WebUI to disable HTTPS try again.
nl: Sorry, verbinden met HTTPS wordt niet ondersteund op dit platform.
    Gebruik de webinterface om HTTPS uit te schakelen en probeer het opnieuw.

en: Connection to daemon failed. Check your configuration and try again.
nl: Verbinding met daemon mislukt. Controleer uw configuratie en probeer het opnieuw.

en: Error message:
nl: Foutbericht:

en: Possible cause: Is there another web server running on Syncthing port?
nl: Mogelijke reden: draait er een andere webserver op de Syncthing-poort?

en: More info
nl: Meer info

en: The configuration has been saved but not activated.
    Syncthing must restart to activate the new configuration.
nl: De configuratie werd opgeslagen maar nog niet ingeschakeld.
    Syncthing moet opnieuw starten om de nieuwe configuratie in te schakelen.

en: _Restart
nl: Opnieuw sta_rten

en: Incompatible
nl: Niet compatibel

en: Connecting to <b>%s</b> failed; the remote device speaks an older version of the protocol (%s) not compatible with this version
nl: Verbinden met <b>%s</b> mislukt; het extern apparaat gebruikt een oudere versie van het protocol (%s) die niet compatibel is met deze versie

en: %(device)s wants to share folder "%(folder)s". Add new folder?
nl: %(device)s wil map “%(folder)s” delen. Nieuwe map toevoegen?

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: Device "<b>%(name)s</b>" (%(device)s) at IP "<b>%(ip)s</b>" wants to connect. Add new device?
nl: Apparaat “<b>%(name)s</b>” (%(device)s) op IP-adres “<b>%(ip)s</b>” wil verbinding maken. Nieuw apparaat toevoegen?

en: _Ignore
nl: _Negeren

en: RAM Utilization
nl: RAM-gebruik

en: CPU Utilization
nl: CPU-gebruik

en: Download Rate
nl: Downloadsnelheid

en: Upload Rate
nl: Uploadsnelheid

en: Announce Server
nl: Aankondigingsserver

en: Version
nl: Versie

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Never
nl: Nooit

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Disconnected
nl: Verbinding verbroken

en: Connected
nl: Verbonden

en: Up to Date
nl: Up-to-date

en: Files
nl: Bestanden

en: Cluster out of sync
nl: Cluster niet meer gesynchroniseerd

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Error
nl: Fout

en: Synchronizing '%s'
nl: ‘%s’ synchroniseren

en: Synchronizing %s folders
nl: %s mappen synchroniseren

en: All devices offline
nl: Alle apparaten offline

en: Connecting to Syncthing daemon...
nl: Verbinden met Syncthing-daemon...

en: Unshared
nl: Niet-gedeeld

en: Hide Window
nl: Venster verbergen

en: Show Window
nl: Venster weergeven

en: Syncthing daemon doesn't appear to be running.
nl: Het lijkt erop dat de Syncthing-daemon niet draait.

en: Start it now?
nl: Nu starten?

en: Always start daemon automatically
nl: Daemon altijd automatisch starten

en: Folder ID
nl: Map-ID

en: Path
nl: Pad

en: Global State
nl: Globale status

en: Local State
nl: Lokale status

en: Out Of Sync
nl: Niet gesynchroniseerd

en: Folder Type
nl: Maptype

en: Ignore Permissions
nl: Machtigingen negeren

en: Rescan Interval
nl: Interval voor opnieuw scannen

en: Shared With
nl: Gedeeld met

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: (watch)
nl: (opvolgen)

en: Unused
nl: Ongebruikt

en: Address
nl: Adres

en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: Compression
nl: Compressie

en: Introducer
nl: Introductie-apparaat

en: Last Seen
nl: Laatst gezien

en: All Data
nl: Alle gegevens

en: Off
nl: Uit

en: Send Only
nl: Alleen verzenden

en: Send & Receive
nl: Verzenden en ontvangen

en: Receive Only
nl: Alleen ontvangen

en: Metadata Only
nl: Alleen metadata

en: Exiting.
nl: Afsluiten.

en: Shutdown Syncthing daemon as well?
nl: Syncthing-daemon ook afsluiten?

en: Always do same; Don't show this window again
nl: Altijd hetzelfde doen; dit venster niet opnieuw weergeven

en: Do you really want to permanently stop synchronizing directory '%s'?
nl: Wilt u het synchroniseren van map ‘%s’ echt permanent stoppen?

en: Do you really want remove device '%s' from Syncthing?
nl: Wilt u apparaat ‘%s’ echt verwijderen uit Syncthing?

en: Failed to start Syncthing daemon.
nl: Starten van Syncthing-daemon mislukt.

en: Please, check your installation or set new path to Syncthing daemon binary.
nl: Controleer uw installatie of stel een nieuw pad in naar de Syncthing-daemon-binary.

en: Syncthing Daemon Settings
nl: Syncthing-daemon-instellingen

en: The entered device ID does not look valid. It should be a 52 character string consisting of letters and numbers, with spaces and dashes being optional.
nl: De opgegeven apparaat-ID ziet er niet goed uit. Het moet een reeks van 52 of 56 tekens zijn, bestaande uit letters en cijfers, waarbij spaties en streepjes optioneel zijn.

en: Failed to load configuration from daemon.
nl: Laden van configuratie uit daemon mislukt.

en: Try again.
nl: Probeer het opnieuw.

en: no limit
nl: geen begrenzing

en: never delete
nl: nooit verwijderen

en: %s day
nl: %s dag

en: %s days
nl: %s dagen

en: Failed to save configuration.
nl: Opslaan van configuratie mislukt.

en: Can't invoke the daemon
nl: Kan de daemon niet oproepen

en: Syncthing binary
nl: Syncthing-binary

en: Syncthing daemon binary cannot be found.
nl: Syncthing-daemon-binary kan niet gevonden worden.

en: If you have Syncthing installed, please, set path to %s below or click on <b>Download</b> button to download latest Syncthing package.
nl: Als u Syncthing al geïnstalleerd heeft, stel dan het pad naar %s hieronder in of klik op de knop <b>downloaden</b> om het meest recente Syncthing-pakket te downloaden.

en: If you have Syncthing installed, please, set path to %s below
nl: Als u Syncthing al geïnstalleerd heeft, stel dan het pad naar %s hieronder in

en: Cannot download Syncthing daemon.
nl: Kan Syncthing-daemon niet downloaden.

en: This platform (%s) is not supported
nl: Dit platform (%s) wordt niet ondersteund

en: Downloading...
nl: Downloaden...

en: Download failed.
nl: Downloaden mislukt.

en: Download finished.
nl: Downloaden voltooid.

en: Select Folder for new Folder
nl: Map kiezen voor nieuwe map

en: File location:
nl: Bestandslocatie:

en: Unexpected folder ID sent from device "%s".
nl: Onverwachte map-ID verzonden van apparaat “%s”.

en: Device "%s" is trying to connect to syncthing daemon.
nl: Apparaat “%s” probeert verbinding te maken met de Syncthing-daemon.

en: Synchronization of folder '%s' is completed.
nl: Synchronisatie van map ‘%s’ is voltooid.

en: Accept device "%s"
nl: Apparaat "%s" accepteren

en: Ignore device "%s"
nl: Apparaat "%s" negeren

en: Unknown Device
nl: Onbekend apparaat

en: Accept folder "%s"
nl: Map "%s" accepteren

en: Ignore folder "%s"
nl: Map "%s" negeren

en: Folder rejected
nl: Map geweigerd

en: Unexpected folder "%(folder)s" sent from device "%(device)s".
nl: Onverwachte map in "%(folder)s" verzonden van apparaat "%(device)s".

en: Completed synchronization in "%s"
nl: Synchronisatie in "%s" voltooid

en: Updates in folder "%s"
nl: Updates in map "%s"

en: %(hostname)s: Downloaded '%(filename)s' to reflect remote changes.
nl: %(hostname)s: ‘%(filename)s’ gedownload om wijzigingen op afstand te weerspiegelen.

en: %(hostname)s: Deleted '%(filename)s' to reflect remote changes.
nl: %(hostname)s: ‘%(filename)s’ verwijderd om wijzigingen op afstand te weerspiegelen.

en: %(hostname)s: Downloaded %(updated)s files to reflect remote changes.
nl: %(hostname)s: %(updated)s bestanden gedownload om wijzigingen op afstand te weerspiegelen.

en: %(hostname)s: Deleted %(deleted)s files to reflect remote changes.
nl: %(hostname)s: %(deleted)s bestanden verwijderd om wijzigingen op afstand te weerspiegelen.

en: %(hostname)s: downloaded %(updated)s files and deleted %(deleted)s files to reflect remote changes.
nl: %(hostname)s: %(updated)s bestanden gedownload en %(deleted)s verwijderd om wijzigingen op afstand te weerspiegelen.

en: Conflicting file in "%s"
nl: Conflicterend bestand in "%s"

en: Conflict in path "%s" detected.
nl: Conflict gedetecteerd in pad "%s".

en: Open Conflicting file in filemanager
nl: Conflicterend bestand openen in bestandbeheerder

en: An error occurred in Syncthing!
nl: Er trad een fout op in Syncthing!

en: Failed to determine latest Syncthing version.
nl: Bepalen van meest recente Syncthing-versie mislukt.

en: Failed to create temporary file.
nl: Aanmaken van tijdelijk bestand mislukt.

en: Downloaded file is corrupted.
nl: Gedownload bestand is beschadigd.

en: ~%s hours ago
nl: ~%s uur geleden

en: %s minutes ago
nl: %s minuten geleden

en: %s seconds ago
nl: %s seconden geleden

en: just now
nl: zojuist

en: %s days ago
nl: %s dagen geleden

en: in %s days
nl: over %s dagen

en: ~%s hours from now
nl: over ~%s uur

en: %s minutes from now
nl: over %s minuten

en: %s seconds from now
nl: over %s seconden

en: in a moment
nl: zometeen

en: UI Settings
nl: UI-instellingen

en: Unlimited
nl: Onbegrensd

en: Install %(package)s package to enable %(feature)s support
nl: Installeer pakket %(package)s om ondersteuning voor %(feature)s in te schakelen

en: Browse for Syncthing binary
nl: Bladeren naar de Syncthing-binary

en: First run wizard
nl: Eerste-start-wizard

en: Please, check error log and fill bug report on %s.
nl: Controleer het foutlog en meld de fout op %s.

en: Display error log
nl: Foutlog weergeven

en: Next
nl: Volgende

en: Continue this wizard to create a Syncthing configuration file or abort it to exit.
nl: Ga door met deze wizard om een Syncthing-configuratiebestand aan te maken of annuleer om af te sluiten.

en: Welcome to Syncthing-GTK first run wizard!
nl: Welkom bij de eerste-start-wizard van Syncthing-GTK!

en: It looks like you never have used Syncthing.
nl: Het lijkt erop dat u Syncthing nog nooit gebruikt heeft.

en: Initial configuration should be created.
nl: Een initiële configuratie moet aangemaakt worden.

en: If you already had Syncthing daemon configured, please, exit this wizard and check your %s folder
nl: Als u Syncthing-daemon al geconfigureerd heeft, verlaat dan deze eerste hulp en controleer uw ‘%s’-map.

en: Searching for Syncthing daemon.
nl: Zoeken naar Syncthing-daemon.

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Syncthing daemon not found.
nl: Syncthing-daemon niet gevonden.

en: Please, use package manager to install the Syncthing package.
nl: Gebruik uw pakketbeheerder om het Syncthing-pakket te installeren.

en: download latest binary
nl: laatste binary downloaden

en: Please, use package manager to install the Syncthing package or %(download_link)s from Syncthing page and save it to your %(target)s directory.
nl: Gebruik uw pakketbeheerder om het Syncthing-pakket of %(download_link)s van de Syncthing-pagina te installeren en sla het op in uw ‘%(target)s’-map.

en: Syncthing daemon is too old.
nl: Syncthing-daemon is te oud.

en: Syncthing-GTK needs Syncthing daemon %(min)s or newer, but only %(actual)s were found.
nl: Syncthing-GTK heeft Syncthing-daemon %(min)s of later nodig, maar enkel %(actual)s werd gevonden.

en: Alternatively, Syncthing-GTK can download Syncthing binary
nl: Als alternatief kan Syncthing-GTK de Syncthing-binary downloaden

en: to %s and keep it up-to-date, but this option is meant as
nl: in %s en deze up-to-date houden, maar deze optie is bedoeld als

en: last resort and generally not suggested.
nl: laatste redmiddel en wordt niet aanbevolen.

en: _Download Syncthing binary
nl: Syncthing-binary _downloaden

en: Auto_update downloaded binary
nl: Gedownloade binary automatisch _bijwerken

en: Syncthing daemon binary found.
nl: Syncthing-daemon-binary teruggevonden.

en: Binary path:
nl: Pad naar binary:

en: Version:
nl: Versie:

en: Downloading Syncthing daemon.
nl: Syncthing-daemon wordt gedownload.

en: Failed to download Syncthing daemon package.
nl: Downloaden van Syncthing-daemon-pakket mislukt.

en: Syncthing is generating RSA key and certificate.
nl: Syncthing is een RSA-sleutel en -certificaat aan het aanmaken.

en: This may take a while...
nl: Dit kan even duren...

en: Failed to generate keys
nl: Aanmaken van sleutels mislukt

en: Syncthing daemon failed to generate RSA key or certificate.
nl: Syncthing-daemon kon geen RSA-sleutel of -certificaat aanmaken.

en: WebUI setup
nl: WebUI-instelling

en: Syncthing can be managed remotely using WebUI and even if you are going to use Syncthing-GTK, WebUI needs to be enabled, as Syncthing-GTK uses it to communicate with the Syncthing daemon.
nl: Syncthing kan beheerd worden op afstand via de webinterface. Ook als u Syncthing-GTK wilt gebruiken moet de webinterface ingeschakeld zijn, omdat Syncthing-GTK deze gebruikt om te communiceren met de Syncthing-daemon.

en: If you prefer to be able to manage Syncthing remotely, over the internet or on your local network, select <b>listen on all interfaces</b> and set username and password to protect Syncthing from unauthorized access.
nl: Als u verkiest om Syncthing van op afstand over het internet of op uw lokale netwerk te beheren, selecteer dan <b>luisteren op alle interfaces</b> en stel een gebruikersnaam en wachtwoord in om Syncthing te beschermen tegen niet-geautoriseerde toegang.

en: Otherwise, select <b>listen on localhost</b>, so only users and programs on this computer will be able to interact with Syncthing.
nl: Anders selecteert u <b>luisteren op localhost</b> zodat alleen gebruikers en programma's op deze computer kunnen werken met Syncthing

en: WebUI Listen Addresses
nl: WebUI-luisteradressen

en: Listen on _localhost
nl: Luisteren op _localhost

en: Listen on _all interfaces
nl: Luisteren op _alle interfaces

en: _Username
nl: Gebr_uikersnaam

en: _Password
nl: _Wachtwoord

en: Saving settings...
nl: Instellingen opslaan...

en: Checking for available port...
nl: Controleren op beschikbare poort...

en: Failed to find unused port for listening.
nl: Kon geen ongebruikte poort vinden voor luisteren.

en: Please, check your firewall settings and try again.
nl: Controleer de instellingen van uw firewall en probeer het opnieuw.

en: Saving...
nl: Opslaan...

en: Failed to load Syncthing configuration
nl: Laden van Syncthing-configuratie mislukt

en: Failed to modify Syncthing configuration
nl: Wijzigen van Syncthing-configuratie mislukt

en: Failed to save Syncthing configuration
nl: Opslaan van Syncthing-configuratie mislukt

en: Done.
nl: Klaar.

en: Syncthing has been successfully configured.
nl: Syncthing is geconfigureerd.

en: You can configure more details later, in <b>UI Settings</b> and <b>Daemon Settings</b> menus in main window of application.
nl: U kunt later meer details configureren in de menu's <b>UI-instellingen</b> en <b>daemon-instellingen</b> in het hoofdvenster van de toepassing.

en: About Syncthing-GTK
nl: Over Syncthing-GTK

en: GUI and notification area icon for Syncthing
nl: GUI en systeemvakpictogram voor Syncthing

en: Open _Web Interface
nl: _Webinterface openen

en: Display _Daemon Output
nl: _Daemon-uitvoer weergeven

en: UI _Settings
nl: UI-in_stellingen

en: Add Shared _Folder
nl: Gedeelde ma_p toevoegen

en: Add _Device
nl: _Apparaat toevoegen

en: Daemon _Settings
nl: Daemon-in_stellingen

en: Show _ID
nl: _ID weergeven

en: Sh_utdown Daemon
nl: Daemon _uitschakelen

en: _Restart Daemon
nl: Daemon opnieuw sta_rten

en: _About
nl: _Over

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: Override Remote Changes
nl: Externe wijzigingen overschrijven

en: Edit _Ignore Patterns
nl: Negeer_patronen bewerken

en: _Rescan
nl: _Opnieuw scannen

en: _Browse
nl: _Bladeren

en: Resume
nl: Hervatten

en: Connecting to daemon...
nl: Verbinding maken met daemon...

en: S_top Syncthing
nl: Syncthing s_toppen

en: Resume Sync_thing
nl: Syncthing herva_tten

en: _Incoming Rate Limit
nl: Begrenzing _downloadsnelheid

en: _Unlimited
nl: _Onbegrensd

en: _Other
nl: _Andere

en: _Outgoing Rate Limit
nl: Begrenzing upl_oadsnelheid

en: Daemon Output
nl: Daemon-uitvoer

en: Sync Protocol Listen Addresses
nl: Synchronisatieprotocol-luisteradressen

en: Enable Local _Discovery
nl: Lokale ont_dekking inschakelen

en: Enable _UPnP
nl: _UPnP inschakelen

en: Local Discovery _Port
nl: Lokale ontdekkings_poort

en: Outgoing _Rate Limit
nl: Beg_renzing uploadsnelheid

en: Open browser with _WebUI when daemon is starting
nl: Browser met _webinterface openen bij starten van daemon

en: Enable _Anonymous Usage Reporting
nl: _Anonieme gebruiksrapportage inschakelen

en: Enable _Global Discovery
nl: _Globale ontdekking inschakelen

en: Global Discovery _Servers
nl: Globale ontdekkings_servers

en: Device _ID
nl: Apparaat-_ID

en: Device _Name
nl: _Naam apparaat

en: Shown instead of Device ID in the cluster status.
nl: Weergegeven in plaats van apparaat-ID in de clusterstatus

en: _Addresses
nl: _Adressen

en: Enter comma separated "ip:port" addresses or "dynamic" to perform automatic discovery of the address.
nl: Door komma's gescheiden "ip:poort"-adressen opgeven of "dynamic" om automatische ontdekking van het adres uit te voeren.

en: Share _Folders
nl: _Mappen delen

en: Select the folders to share with this device
nl: Selecteer de mappen die met dit apparaat gedeeld moeten worden

en: _Introducer
nl: _Introductie-apparaat

en: Any devices configured on an introducer device will be added to this device as well.
nl: Alle apparaten geconfigureerd op een introductie-apparaat zullen ook aan dit apparaat toegevoegd worden.

en: _Compression
nl: _Compressie

en: Device Identification
nl: Apparaatidentificatie

en: _Browse...
nl: _Bladeren...

en: _Download...
nl: _Downloaden...

[ctx: In File Pull Order combobox]
en: Random
nl: Willekeurig

[ctx: In File Pull Order combobox]
en: Alphabetic
nl: Alfabetisch

[ctx: In File Pull Order combobox]
en: Smallest First
nl: Kleinste eerst

[ctx: In File Pull Order combobox]
en: Largest First
nl: Grootste eerst

[ctx: In File Pull Order combobox]
en: Oldest First
nl: Oudste eerst

[ctx: In File Pull Order combobox]
en: Newest First
nl: Nieuwste eerst

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Staggered
nl: Gespreid

en: Trashcan
nl: Prullenbak

en: External
nl: Extern

en: Folder _Label
nl: Map_label

en: Generate Random
nl: Willekeurig genereren

en: Short identifier for the folder. Must be the same on all devices.
nl: Korte identificatiecode voor de map. Moet hetzelfde zijn op alle apparaten.

en: _Path
nl: _Pad

en: Path to the folder on the local computer. Will be created if it does not exist.
nl: Pad naar de map op de lokale computer. Wordt aangemaakt als het nog niet bestaat.

en: Rescan _Interval
nl: _Interval voor opnieuw scannen

en: Monitor filesystem for _changes
nl: Bestandssysteem monitoren voor _wijzigingen

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Folder _ID
nl: Map-_ID

en: Optional descriptive label for the folder. Can be different on each device.
nl: Optioneel beschrijvend label voor de map. Kan op elk apparaat verschillend zijn.

en: _Send Only Folder
nl: Map enkel ver_zenden

en: Files are protected from changes made on other devices, but changes made on this device will be sent to the rest of the cluster.
nl: Bestanden zijn beschermd tegen wijzigingen die op andere apparaten gemaakt zijn, maar wijzigingen die op dit apparaat gemaakt zijn, worden naar de rest van de cluster verzonden.

en: _Receive Only Folder
nl: Map enkel ontvangen

en: Changes from other devices are applied to files on this device, but changes made on this device are not sent to the rest of the cluster.
nl: Wijzigingen van andere apparaten worden toegepast op bestanden op dit apparaat, maar wijzigingen gemaakt op dit apparaat worden niet verzonden naar de rest van de cluster.

en: _Folder Settings
nl: _Mapinstellingen

en: Select the devices to share this folder with.
nl: Selecteer de apparaten om deze map mee te delen.

en: Share With _Devices
nl: _Delen met apparaten

en: Versioning _Mode
nl: Versiebeheer-modus

en: Files are moved to date stamped versions in a .stversions folder when replaced or deleted by syncthing.
nl: Bestanden worden verplaatst naar versies met tijdsaanduiding in een .stversions-map wanneer ze vervangen of verwijderd zijn door Syncthing.

en: _Keep Versions
nl: Versies _behouden

en: The number of old versions to keep, per file.
nl: Het aantal te bewaren oude versies, per bestand.

en: Files are moved to date stamped versions in a .stversions folder when replaced or deleted by syncthing. Versions are automatically deleted if they are older than the maximum age or exceed the number of files allowed in an interval.
    
    The following intervals are used: for the first hour a version is kept every 30 seconds, for the first day a version is kept every hour, for the first 30 days a version is kept every day, until the maximum age a version is kept every week.
nl: Bestanden worden verplaatst naar versies met tijdsaanduiding in een .stversions-map wanneer ze vervangen of verwijderd zijn door Syncthing. Versies worden automatisch verwijderd als deze ouder zijn dan de maximale leeftijd of als ze het maximaal aantal toegestane bestanden in een interval overschrijden.
    
    De volgende intervallen worden gebruikt: het eerste uur worden versies iedere 30 seconden bewaard, de eerste dag worden versies ieder uur bewaard, de eerste 30 dagen worden versies iedere dag bewaard, tot de maximale leeftijd worden versies iedere week bewaard.

en: Ma_ximum Age
nl: Ma_ximale leeftijd

en: Versions _Path
nl: _Pad voor versies

en: Path where versions should be stored (leave empty for the default .stversions folder).
nl: Pad waar versies opgeslagen moeten worden (leeg laten voor de standaard .stversions-map).

en: Files are moved to .stversions folder when replaced or deleted by Syncthing
nl: Bestanden worden verplaatst naar de .stversions-map wanneer ze vervangen of verwijderd zijn door Syncthing.

en: Clean out _after
nl: Opruimen na

en: The number of days to keep files in the trash can.
nl: Het aantal dagen om bestanden in de prullenbak te bewaren.

en: An external command handles the versioning. It has to remove the file from the synced folder.
nl: Een externe opdracht regelt het versiebeheer. Hij moet het bestand verwijderen uit de gesynchroniseerde map.

en: Command
nl: Opdracht

en: The first command line parameter is the folder path and the second parameter is the relative path in the folder.
nl: De eerste opdrachtregelparameter is het pad naar de map en de tweede parameter is het relatieve pad binnen de map.

en: File _Versioning
nl: Versiebeheer

en: Ignore P_ermissions
nl: Machtigingen negeren

en: File permission bits are ignored when looking for changes. Use on FAT filesystems.
nl: Bits voor bestandsmachtigingen worden genegeerd bij het zoeken naar wijzigingen. Gebruik voor FAT-bestandssystemen.

en: Minimum Free Disk Space
nl: Minimale vrije schijfruimte

en: File Pull _Order
nl: Volgorde voor binnenhalen van bestanden

en: _Advanced
nl: Ge_avanceerd

en: Ignore Patterns
nl: Negeerpatronen

en: See <a href="http://docs.syncthing.net/users/ignoring.html">Syncthing documentation</a> for list of supported patterns
nl: Lees de <a href="http://docs.syncthing.net/users/ignoring.html">Syncthing-documentatie</a> voor een lijst van ondersteunde patronen

en: File location:
nl: Bestandslocatie:

en: Lowest
nl: Laagst

en: Low
nl: Laag

en: Normal
nl: Normaal

en: Above Normal
nl: Boven normaal

en: Syncthing-GTK Settings
nl: Syncthing-GTK-instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: White
nl: Wit

en: Black
nl: Zwart

en: Please, restart Syncthing-GTK to apply all changed settings
nl: Start Syncthing-GTK opnieuw om alle gewijzigde instellingen toe te passen

en: When starting and Syncthing daemon is not running...
nl: Als bij het opstarten de Syncthing-daemon niet actief is...

en: ... _wait for daemon
nl: ... _wachten op daemon

en: ... start daemon in _background
nl: ... daemon op de _achtergrond starten

en: ... _ask me what to do
nl: ... mij _vragen wat er moet gebeuren

en: When exiting after daemon was started in background...
nl: Bij het afsluiten nadat de daemon op de achtergrond gestart werd...

en: ... terminate _daemon
nl: ... _daemon beëindigen

en: ... leave daemon _running
nl: ... daemon laten d_raaien

en: ... ask me w_hat to do
nl: ... mij vragen wat er moet _gebeuren

en: Us_e traditional window header
nl: Traditionele venster-hoofding g_ebruiken

en: Display desktop notifications for...
nl: Bureaubladmeldingen weergeven voor...

en: ... file updates
nl: ... bestandsupdates

en: ... errors
nl: ... fouten

en: ... synchronization completion
nl: ... voltooiing van synchronisatie

en: Start Syncthing-GTK when I login to my desktop
nl: Syncthing-GTK starten wanneer ik mij aanmeld op mijn bureaublad

en: Minimize to _tray on start
nl: Naar sys_teemvak minimaliseren bij starten

en: Use _icons in menu
nl: P_ictogrammen gebruiken in menu

en: Display paths in directories panel
nl: Paden weergeven in mapvenster

en: Force _dark theme
nl: _Donker thema forceren

en: Tray icon style
nl: Systeemvakpictogram-stijl

en: Language
nl: Taal

en: Integrate Syncthing with filemanagers
nl: Syncthing integreren met bestandsbeheerders

en: Nemo (Cinamon Desktop)
nl: Nemo (Cinnamon-desktop)

en: Caja (MATE Desktop)
nl: Caja (MATE-desktop)

en: <b>Note:</b> You may need to restart your filemanager after toggling integration.
nl: <b>Opmerking:</b> Het kan zijn dat u uw bestandsbeheerder opnieuw moet starten na in-/uitschakelen van integratie.

en: _Integration
nl: _Integratie

en: Keep Syncthing binary up-to-date
nl: Syncthing-binary up-to-date houden

en: If enabled, Syncthing-GTK will automatically check for new daemon releases and replace binary with latest version.
nl: Indien ingeschakeld zal Syncthing-GTK automatisch controleren op nieuwe daemon-releases en de binary vervangen door de laatste versie.

en: Daemon process priority
nl: Daemon-procesprioriteit

en: Priority will be used only if "<i>start daemon in background</i>" option is checked on "<i>Interface</i>" page.
nl: Prioriteit zal alleen gebruikt worden als de optie "<i>daemon op achtergrond starten</i>" aangevinkt is op de "<i>interface</i>"-pagina.

en: Maximum number of CPU cores
nl: Maximaal aantal CPU-kernen

en: Sets the maximum number of CPU cores for daemon to use. This value will be used only if "<i>start daemon in background</i>" option is checked on "<i>Interface</i>" page.
nl: Stelt het maximaal aantal CPU-kernen in dat de daemon mag gebruiken. Deze waarde zal alleen gebruikt worden als de optie "<i>daemon op de achtergrond starten</i>" aangevinkt is op de "<i>interface</i>"-pagina.

en: This binary will be started when syncthing daemon is not running and "<i>start daemon in background</i>" option is checked on "<i>Interface</i>" page.
nl: Deze binary zal gestart worden wanneer synchting-daemon niet actief is en de optie "daemon op de achtergrond starten" aangevinkt is op de "interface"-pagina.

en: Syncthing binary location
nl: Locatie van syncthing-binary

en: Daemon arguments and variables
nl: Daemon-argumenten en -variabelen

en: Space-separated list of arguments and environment variables passed when starting above binary
    
    Use <i>VARIABLE="value"</i> to set variable and <i>-argument="value"</i>  (with dash) for argument.
    
    If you need to pass commandline to different command (such as logger or ionice), separate prefixed arguments with exclamation mark "!"
    
    Example:
      <i>STTRACE="all" logger -t /var/log/syncthing.log ! -logflags=10</i>
nl: Spatie-gescheiden lijst van argumenten en omgevingsvariabelen die doorgegeven worden bij het starten van de binary hierboven
    
    Gebruik <i>VARIABLE="waarde"</i> om een variabele in te stellen en <i>-argument="waarde"</i> (met streepje) voor een argument.
    
    Als u opdrachtregel moet doorgeven aan een verschillende opdracht (zoals logger of ionice), scheid dan geprefixte argumenten met een uitroepteken "!"
    
    Voorbeeld:
      <i>STTRACE="all" logger -t /var/log/syncthing.log ! -logflags=10</i>

en: <b>Warning:</b> Changing settings on this page may prevent you from using Syncthing-GTK
nl: <b>Waarschuwing:</b> Instellingen op deze pagina wijzigen kan ertoe leiden dat Syncthing-GTK niet meer werkt
