Synfig UI - en to el_GR translation catalogue (23 entries)

en: Text
el_GR: Κείμενο

en: Other
el_GR: Άλλο

en: Text Layer
el_GR: Στρώση κειμένου

en: unable to initialize
el_GR: αδυναμία αρχικοποίησης

en: Color
el_GR: Χρώμα

en: Style
el_GR: Στυλ

en: Width
el_GR: Πλάτος

en: Radius
el_GR: Ακτίνα

en: Center
el_GR: Κέντρο

en: Height
el_GR: Υψος

en: Center of the circle
el_GR: Κέντρο του κύκλου

en: Cosine
el_GR: Συνημίτονο

en: Example
el_GR: Παράδειγμα

en:  Color
el_GR: Χρώμα

en: Point 1
el_GR: Σημείο 1

en: Point 2
el_GR: Σημείο 2

en: color
el_GR: Χρώμα

en: Opacity
el_GR: Αδιαφάνεια

en: Fill color of the layer
el_GR: Χρώμα γεμίσματος της στρώσης

en: Add
el_GR: Προσθέτω

en: Red
el_GR: Κόκκινο

en: Green
el_GR: Πράσινο

en: Blue
el_GR: Μπλε
