Synfig UI - en to fa_IR translation catalogue (313 entries)

en: Text
fa_IR: متن

en: Other
fa_IR: سایر

en: Text Layer
fa_IR: لایه متن

en: unable to initialize
fa_IR: ناتوان از مقداردهی اولیه

en: empty font set
fa_IR: مجموعه فونت خالی

en: Text to Render
fa_IR: متن  به بارگزاری صفحه

en: Color
fa_IR: رنگ

en: Color of the text
fa_IR: رنگ متن

en: Font Family
fa_IR: خانواده فونت

en: Style
fa_IR: استایل

en: Normal
fa_IR: عادی

en: Oblique
fa_IR: اریب

en: Italic
fa_IR: کج

en: Weight
fa_IR: وزن

en: Ultralight
fa_IR: فرانور

en: Bold
fa_IR: جسور

en: Ultrabold
fa_IR: فرا-تو-پر

en: Heavy
fa_IR: سنگین

en: Horizontal Spacing
fa_IR: فاصله افقی

en: Vertical Spacing
fa_IR: فاصله عمودی

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Size of the text
fa_IR: اندازه متن

en: Orientation
fa_IR: جهت

en: Text Orientation
fa_IR: جهت متن

en: Origin
fa_IR: منشاء

en: Text Position
fa_IR: موقعیت متن

en: Font
fa_IR: فونت

en: Filename of the font to use
fa_IR: نام فایل فونت برای استفاده

en: Sharpen Edges
fa_IR: تیزکردن لبه ها

en: Invert
fa_IR: معکوس

en: No face loaded, no text will be rendered.
fa_IR: هیچ  ظاهری بارگذاری نشده ، هیچ متنی رندر نخواهد شد.

en: Text too small, no text will be rendered.
fa_IR: متن خیلی کوچک است، هیچ متنی رندر نخواهد شد.

en: Unable to set face size.
fa_IR: ناتوان از تعیین اندازه ی ظاهری

en: Can't parse multibyte character.
fa_IR: ناتوان از تکه کردن کاراکترهای چندبایتی

en: Bevel
fa_IR: مورب

en: Stylize
fa_IR: سبک سازی

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type of blur to use
fa_IR: نوع تیرگی برای استفاده

en: Light Angle
fa_IR: نور زاویه ای

en: Depth of Bevel
fa_IR: عمق ابزار مورب سازی

en: Softness
fa_IR: نرمی

en: Use Luma
fa_IR: استفاده از Luma

en: Solid
fa_IR: ثابت

en: Region Set
fa_IR: قرار دادن محدوده

en: Set of regions to combine
fa_IR: مشخص کردن محدوده های ترکیب

en: Clamp
fa_IR: گیره

en: Filters
fa_IR: فیلترها

en: Invert Negative
fa_IR: نگاتیو معکوس

en: Clamp Ceiling
fa_IR: گیره های سقفی

en: Ceiling
fa_IR: سقف

en: Upper boundary of the clamping
fa_IR: مرز فوقانی گیره

en: Floor
fa_IR: کف

en: Lower boundary of the clamping
fa_IR: مرز پایین تر گیره

en: Curve Warp
fa_IR: پیچاندن منحنی

en: Distortions
fa_IR: انحراف ها

en: Width
fa_IR: عرض

en: How much is expanded the result perpendicular to the source line
fa_IR: میزان گسترش به خاطر عمود خط منبع

en: Start Point
fa_IR: نقطه آغاز

en: First point of the source line
fa_IR: نقطه ی اول خط منبع

en: End Point
fa_IR: نقطه پایان

en: Final point of the source line
fa_IR: نقطه ی آخر خط منبع

en: Fast
fa_IR: سریع

en: When checked, renders quickly but with artifacts
fa_IR: ووقتی که علامت خورده باشد، به سرعت ولی به طور مصنوعی رندر می کند

en: Time
fa_IR: زمان

en: Import Image
fa_IR: وارد کردن تصویر

en: Filename
fa_IR: نام فایل

en: File to import
fa_IR: فایل برای وارد کردن

en: Time Offset
fa_IR: زمان افست

en: Time Offset to apply to the imported file
fa_IR: انحراف زمانی برای اعمال بر فایل ورودی

en: Inside Out
fa_IR: ورو

en: Julia Set
fa_IR: جولیا تنظیم

en: Fractals
fa_IR: فرکتال ها

en: Inside Color
fa_IR: رنگ های داخلی

en: Color of the Set
fa_IR: رنگ مجموعه

en: Outside Color
fa_IR: رنگ قسمت های خارجی

en: Color outside the Set
fa_IR: رنگ خارج از مجموعه

en: Bailout ValueBase
fa_IR: نجات مفدار پایه

en: Distort Inside
fa_IR: انحراف داخل

en: Shade Inside
fa_IR: سایه ی داخل

en: Solid Inside
fa_IR: شکل یک دست برای داخل

en: Invert Inside
fa_IR: در داخل برعکس شود

en: Color Inside
fa_IR: رنگ داخل

en: Distort Outside
fa_IR: انحراف خارج

en: Shade Outside
fa_IR: سایه ی خارج

en: Solid Outside
fa_IR: رنگ یک دست خارج

en: Invert Outside
fa_IR: خارج برعکس شود

en: Color Outside
fa_IR: رنگ خارج

en: Color Cycle
fa_IR: چرخه رنگ

en: Smooth Outside
fa_IR: صاف در خارج

en: Break Set
fa_IR: جدا سازی اعضای مجموعه

en: Modify equation to achieve interesting results
fa_IR: تغییر معادله برای رسیدن به نتایج جالب

en: Mandelbrot Set
fa_IR: مجموعه ی مندلبرات

en: Inside
fa_IR: داخل

en: Gradient Inside
fa_IR: گرادیانت در داخل

en: Offset Inside
fa_IR: انحراف در داخل

en: Loop Inside
fa_IR:   حلقه داخل

en: Outside
fa_IR: خارج

en: Gradient outside
fa_IR: گرادیانت در خارج

en: Smooth the coloration outside the set
fa_IR: رنگ امیزی صاف  در خارج از مجموعه

en: Offset Outside
fa_IR: انحراف در خارج

en: Scale Outside
fa_IR: مقیاس خارج

en: Rotate
fa_IR: چرخش

en: Transform
fa_IR: تبدیل

en: Amount
fa_IR: مقدار

en: Amount of rotation
fa_IR: مقدار چرخش

en: Shade
fa_IR: سایه

en: Spherize
fa_IR: کره ای شدن

en: Position
fa_IR: موقعیت

en: Radius
fa_IR: شعاع

en: Clip
fa_IR: کلیپ

en: Distort Type
fa_IR: نوع انحراف

en: Vertical Bar
fa_IR: نوار عمودی

en: Horizontal Bar
fa_IR: نوار افقی

en: Stretch
fa_IR: بسط

en: Size of the stretch relative to its Center
fa_IR: اندازه ی بسط نسبت به مرکزش

en: Center
fa_IR: مرکز

en: Stroboscope
fa_IR: دامنه ی بارق

en: Frequency
fa_IR: فراوانی

en: Frequency of the Strobe in times per second
fa_IR: فراوانی بارق در تعداد دفعات در ثانیه

en: Super Sample
fa_IR: فرا نمونه

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Use Parametric
fa_IR: استفاده پارامتری

en: Be Alpha Safe
fa_IR: آلفا ایمن باش

en: Time Loop
fa_IR: لوپ زمان

en: Link Time
fa_IR: پیوند زمان

en: Start time of the loop for the cycled context
fa_IR: زمان شروع حلقه برای چرخه ی بافت

en: Local Time
fa_IR: زمان محلی

en: The time when the resulted loop starts
fa_IR: زمانی که لوپ نتیجه شروع می شود

en: Duration
fa_IR: مدت

en: Length of the loop
fa_IR: طول حلقه

en: Only For Positive Duration
fa_IR: فقط برای مدت مثبت

en: Symmetrical
fa_IR: به صورت متقارن

en: When checked, loops are mirrored centered at Local Time
fa_IR: اگر علامت خورده باشد، حلقه ها در وقت محلی در مرکز آینه می شوند

en: Translate
fa_IR: ترجمه

en: Twirl
fa_IR: چرخش

en: Center of the circle
fa_IR: مرکز دایره

en: Radius of the circle
fa_IR: شعاع دایره

en: Rotations
fa_IR: چرخش ها

en: When checked, distorts inside the circle
fa_IR: وقتی که علامت خورده باشد، به داخل دایره منحرف می شود.

en: When checked, distorts outside the circle
fa_IR: وقتی که علامت خورده باشد، به بیرون دایره منحرف می شود.

en: Source TL
fa_IR: منبع TL

en: Source BR
fa_IR: منبع BR

en: Top Left corner of the destination
fa_IR: بالا گوشه سمت چپ مقصد

en: Dest TR
fa_IR: Dest فوروم

en: Top Right corner of the destination
fa_IR: بالا گوشه سمت راست مقصد

en: Bottom Right corner of the destination
fa_IR: پایین گوشه سمت راست مقصد

en: Bottom Left corner of the destination
fa_IR: پایین گوشه سمت چپ مقصد

en: Interpolation
fa_IR: الحاق

en: Nearest Neighbor
fa_IR: نزدیکترین همسایه

en: Linear
fa_IR: خطی

en: Cosine
fa_IR: کسینوس

en: Cubic
fa_IR: مکعب

en: XOR Pattern
fa_IR: الگوی "یا"ی مانع الجمع

en: Center of the pattern
fa_IR: مرکز الگو

en: Size of the pattern
fa_IR: اندازه pattern

en: Unable to open %s
fa_IR: ناتوان از باز کردن %s

en: %s is not in BMP format
fa_IR: %s در قالب  BMP نیست

en: Reading compressed bitmaps is not supported
fa_IR: خواندنن فایل بیت مپ فشرده پشتیبانی منمی شود

en: Unsupported bit depth (bit_count=%d, should be 24 or 32)
fa_IR: عمق بیت پشتیبانی نشده  (bit_count=%d, should be 24 or 32)

en:  (animated)
fa_IR: (متحرک)

en: Unable to open file
fa_IR: ناتوان از باز کردن فایل

en: Unable to write file header to file
fa_IR: ناتوان از نوشتن سربرگ فایل

en: Unable to write info header
fa_IR: ناتوان از نوشتتن اطلاعات سربرگ

en: Metaballs
fa_IR: فراتوپ ها

en: Example
fa_IR: مثال

en: Gradient
fa_IR: تغییر رنگ تدریجی

en: Balls
fa_IR: توپ ها

en: Radii
fa_IR: شعاع

en: Weights
fa_IR: وزن

en: Gradient Left
fa_IR: تغییر رنگ تدریجی از چپ

en: Gradient Right
fa_IR: تغییر رنگ تدریجی از راست

en: Positive Only
fa_IR: فقط مثبت

en: Simple Circle
fa_IR: دایره ی ساده

en: Color Correct
fa_IR: رنگ صحیح

en: Hue Adjust
fa_IR: تنظیم رنگ

en: Brightness
fa_IR: روشنایی

en: Contrast
fa_IR: کنتراست

en: Exposure Adjust
fa_IR: تنظیم قرار گرفتن در معرض

en: Gamma Adjustment
fa_IR: تنظیم گاما

en: Mask Origin
fa_IR: منبع ماسک

en: Mask Angle
fa_IR: زاویه ماسک

en: Mask Size
fa_IR: اندازه ماسک

en: Light Color
fa_IR: رنگ روشن

en: Dark Color
fa_IR: رنگ تیره

en: Symmetric
fa_IR: متقارن

en: Light On Dark
fa_IR: نور در تاریکی

en: Diamond
fa_IR: الماس

en: Stripe
fa_IR: خط راه راه

en:  Type
fa_IR: نوع

en: Subtractive Flag
fa_IR: علامت کاهشی

en:  Color
fa_IR: رنگ

en:  Mask Origin
fa_IR: منبع ماسک

en:  Mask Angle
fa_IR: زاویه ماسک

en: Luma Key
fa_IR: Luma کلیدی

en: Radial Blur
fa_IR: تاری گرد

en: Fade Out
fa_IR: محو شدن هنگام خروج

en: Geometry
fa_IR: هندسه

en: Outline Width
fa_IR: نمای کلی عرض

en: Global width of the outline
fa_IR: عرض عمومی طرح کلی

en: Expand
fa_IR: گسترش

en: Value to add to the global width
fa_IR: مقدار برای افزودن به عرض عمومی

en: Homogeneous
fa_IR: مشابه

en: Checkerboard
fa_IR: شطرنجی

en: Color of checkers
fa_IR: رنگ شطرنجی

en: Center of the checkers
fa_IR: مرکز شطرنجی ها

en: Size of checkers
fa_IR: اندازه checkers

en: Circle
fa_IR: دایره

en: Outline
fa_IR: طرح کلی

en: Sharp Cusps
fa_IR: هلال های نوک تیز

en: Rounded Begin
fa_IR: آغاز گرد

en: Round off the tip
fa_IR: گرد کردن نوک

en: Rounded End
fa_IR: انتهای گرد

en: Rectangle
fa_IR: مستطیل

en: Point 1
fa_IR: نقطه 1

en: First corner of the rectangle
fa_IR: گوشه ی اول مستطیل

en: Point 2
fa_IR: نقطه 2

en: Second corner of the rectangle
fa_IR: گوشه ی دوم مستطیل

en: Expand amount
fa_IR: میزان گسترش

en: Feather X
fa_IR: پر X

en: Feather Y
fa_IR: پر Y

en: Use Bevel for the corners
fa_IR: استفاده از گوشه های مورب

en: Keep Bevel Circular
fa_IR: ابزار خط مورب دایره ای شکل است

en: Region
fa_IR: منطقه

en: Star
fa_IR: ستاره

en: Outer Radius
fa_IR: شعاع بیرونی

en: The radius of the outer points in the star
fa_IR: شعاع نقاط بیرونی دایره

en: Inner Radius
fa_IR: شعاع داخلی

en: The radius of the inner points in the star
fa_IR: شعاع نقاط درونی ستاره

en: Angle
fa_IR: زاویه

en: The orientation of the star
fa_IR: جهت گیری ستاره

en: Points
fa_IR: نقاط

en: The number of points in the star
fa_IR: تعداد نقاط در ستاره

en: Regular Polygon
fa_IR: چندضلعی منظم

en: Unable to open "%s" for write access!
fa_IR: ناتوان از بازکردن  دسترسی نوشتن! "%s" به خا

en: Description not set!
fa_IR: توضیحات مشخص نشده است!

en: Conical Gradient
fa_IR: مخروطی گرادیانت

en: Gradients
fa_IR: شیب ها

en: Gradient to apply
fa_IR: گرادیان به درخواست

en: Center of the cone
fa_IR: مرکز مخروط

en: Rotation of the gradient around the center
fa_IR: چرخش از سطح شیب دار در اطراف مرکز

en: Curve Gradient
fa_IR: منحنی گرادیانت

en: Offset for the Vertices List
fa_IR: انحراف برای لیست راس ها

en: Global width of the gradient
fa_IR: عرض جهانی شیب

en: Loop
fa_IR: حلقه

en: ZigZag
fa_IR: زیگ زاگ

en: Perpendicular
fa_IR: عمود

en: Linear Gradient
fa_IR: شیب خطی

en: Start point of the gradient
fa_IR: نقطه شروع شیب

en: End point of the gradient
fa_IR: نقطه پایان شیب

en: Radial Gradient
fa_IR: گرادیانت شعاعی

en: Center of the gradient
fa_IR: مرکز شیب

en: Spiral Gradient
fa_IR: گرادیانت حلزونی

en: Rotation of the spiral
fa_IR: چرخش حلزونی

en: Clockwise
fa_IR: در جهت عقربه های ساعت

en: No file to load
fa_IR: هیچ قفایلی برای بارگذاری نیست

en: Unable to open
fa_IR: ناتوان از باز کردن

en: Unable to get frame from
fa_IR: ناتوان از  گرفتن از قاب

en: Bad surface from
fa_IR: سطح بد از

en: Premature end of file (after header)
fa_IR: انتهای غیرمنتظره ی فایل(بعد از سربرگ)

en: Premature end of file
fa_IR: انتهای غیرمنتظره ی فایل

en: Noise Distort
fa_IR: انحراف درهم ریختگی

en: Displacement
fa_IR: تغییر مکان

en: How big the distortion displaces the context
fa_IR: بزرگی تغییر مکان متن

en: RandomNoise Seed
fa_IR: RandomNoise دانه

en: Spline
fa_IR: زبانه دار کردن

en: Detail
fa_IR: جزئیات

en: Increase to obtain fine details of the noise
fa_IR: افزایش برای به دست آوردن جزئیات خوبی از سر و صدا

en: Animation Speed
fa_IR: سرعت پویانمایی

en: In cycles per second
fa_IR: در سیکل در ثانیه

en: Turbulent
fa_IR: یاغی

en: Size of the noise
fa_IR: اندازه نویز

en: What type of interpolation to use
fa_IR: نوع الحاق مورد استفاده

en: Uses transparency
fa_IR: استفاده از شفافیت

en: Super Sampling
fa_IR: فرا نمونه سازی

en: Link
fa_IR: پیوند

en: The value of the maximum random difference
fa_IR: میزان حداکثر تفاوت

en: Seed
fa_IR: دانه

en: Speed
fa_IR: سرعت

en: No interpolation
fa_IR: بدون الحاق

en: Plant
fa_IR: کارخانه

en: Gradient to be used for coloring the plant
fa_IR: گرادیانت مورد استفاده برای رنگ آمیزی گیاه

en: Split Angle
fa_IR: تقسیم زاویه

en: Angle by which each split deviates from its parent
fa_IR: زاویه ای که هر نیم سازاز مادرش منحرف می شود

en: Gravity
fa_IR: گرانش

en: Stem Size
fa_IR: اندزه ی بنیادی

en: Reverse
fa_IR: معکوس

en: Step
fa_IR: گام

en: Splits
fa_IR: انشعابات

en: Sprouts
fa_IR: جوانه

en: Drag
fa_IR: کشیدن

en: Use Width
fa_IR: استفاده از عرض

en: color
fa_IR: رنگ

en: segment
fa_IR: بخش

en: Units
fa_IR: واحدها

en: Pixels
fa_IR: پیکسل ها

en: Inches
fa_IR: اینچ ها

en: Meters
fa_IR: متر ها

en: Millimeters
fa_IR: میلی متر ها

en: Centimeters
fa_IR: سانتی متر ها

en: Z Depth
fa_IR: عمق Z

en: Blend Method
fa_IR: روش Blend

en: Group
fa_IR: گروه

en: Name
fa_IR: نام

en: Fill color of the layer
fa_IR: پر کردن رنگ لایه

en: Screen
fa_IR: صفحه نمایش

en: Add
fa_IR: اضافه کردن

en: Z-Depth
fa_IR: عمق-Z

en: Red
fa_IR: قرمز

en: Green
fa_IR: سبز

en: Blue
fa_IR: آبی

en: Segment
fa_IR: بخش

en: Vector
fa_IR: وکتور

en: Settings
fa_IR: تنظیمات
