Synfig UI - en to sk_SK translation catalogue (99 entries)

en: Other
sk_SK: Ostatné/Iné

en: Text Layer
sk_SK: Textová vrstva

en: Text to Render
sk_SK: Text na renderovanie

en: Color
sk_SK: Farba

en: Color of the text
sk_SK: Farba textu

en: Font Family
sk_SK: Typ písma

en: Style
sk_SK: Štýl

en: Normal
sk_SK: Normálne

en: Oblique
sk_SK: Naklonené

en: Italic
sk_SK: Kurzíva

en: Weight
sk_SK: Váha

en: Ultralight
sk_SK: Ultraľahké

en: Bold
sk_SK: Tučné

en: Ultrabold
sk_SK: Ultratučné

en: Heavy
sk_SK: Ťažké

en: Size
sk_SK: Stupeň

en: Size of the text
sk_SK: Výška písma

en: Orientation
sk_SK: Orientácia

en: Text Orientation
sk_SK: Orientácia textu

en: Origin
sk_SK: Pôvod

en: Text Position
sk_SK: Pozícia textu

en: Font
sk_SK: Písmo

en: Filename of the font to use
sk_SK: Názov súboru pre písmo, ktoré treba použiť

en: Sharpen Edges
sk_SK: Obrúsené hrany

en: Invert
sk_SK: Obráť

en: Text too small, no text will be rendered.
sk_SK: Text je príliš malý, preto žiadny nebude vyrenderovaný/vykreslený

en: Type
sk_SK: Typ

en: Type of blur to use
sk_SK: Typ rozmazania, ktorý použiť

en: Use Luma
sk_SK: Svetlosť

en: Start Point
sk_SK: Počiatočný bod

en: End Point
sk_SK: Koncový bod

en: Vertices
sk_SK: Vrcholy

en: Time
sk_SK: Čas

en: Import Image
sk_SK: Importuj obrázok

en: Time Offset
sk_SK: Časový posun

en: Amount
sk_SK: Hodnota

en: Radius
sk_SK: Polomer

en: Center
sk_SK: Centrum

en: Center of the circle
sk_SK: Centrum kruhu

en: Interpolation
sk_SK: Interpolácia

en: Linear
sk_SK: Lineárna

en: Cosine
sk_SK: kosínus

en: Unable to open file
sk_SK: Nedá sa otvoriť súbor

en: Example
sk_SK: Príklad

en: Gradient
sk_SK: Farebný prechod

en: Simple Circle
sk_SK: Jednoduchý kruh

en:  Type
sk_SK: Typ

en:  Color
sk_SK: Farba

en: Rounded
sk_SK: Zaguľatené

en: Smoothness
sk_SK: Miera vyhladenia

en: Point 1
sk_SK: Bod 1

en: First corner of the rectangle
sk_SK: Prvý kút obdlžníka

en: Point 2
sk_SK: Bod 2

en: Second corner of the rectangle
sk_SK: Druhý kút obdlžníka

en: Angle
sk_SK: Uhol

en: Points
sk_SK: Body

en: Regular Polygon
sk_SK: Pravidelný mnohouholník

en: Loop
sk_SK: Slučka

en: Link
sk_SK: Prepoj

en: real
sk_SK: Reálny

en: vector
sk_SK: Vektor

en: color
sk_SK: Farba

en: segment
sk_SK: Segment

en: canvas
sk_SK: Plátno

en: Units
sk_SK: Jednotky

en: Pixels
sk_SK: Pixle

en: Inches
sk_SK: Palce

en: Meters
sk_SK: Metre

en: Millimeters
sk_SK: Milimetre

en: Centimeters
sk_SK: Centimetre

en: Z Depth
sk_SK: Hĺbka Z

en: Opacity
sk_SK: Krytie

en: Blend Method
sk_SK: Spôsob zmiešania

en: Duplicate
sk_SK: Duplikuj

en: Group
sk_SK: Skupina

en: Constant
sk_SK: Konštantne

en: Canvas
sk_SK: Plátno

en: Feather
sk_SK: Rozmazanie

en: Name
sk_SK: Meno

en: Fill color of the layer
sk_SK: Vyplň farbu vrstvy

en: ValueNode
sk_SK: Uzol hodnôt

en: Screen
sk_SK: Obrazovka

en: Hue
sk_SK: Odtieň

en: Saturation
sk_SK: Sýtosť

en: Alpha
sk_SK: Alfa

en: Target initialization failure
sk_SK: Zlyhala inicializácia cieľa

en: Reference
sk_SK: Referencie

en: Red
sk_SK: Červená

en: Green
sk_SK: Zelená

en: Blue
sk_SK: Modrá

en: Interpolate
sk_SK: Vlož

en: Length
sk_SK: Dĺžka

en: Value
sk_SK: Hodnota

en: Luma
sk_SK: Svetlosť

en: Real
sk_SK: Reálny

en: Vector
sk_SK: Vektor

en: Rendering...
sk_SK: Renderuje sa...

en: Done.
sk_SK: Hotovo.

en: Settings
sk_SK: Nastavenia
