Synfig UI - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Text
lv: Teksts

en: Other
lv: Cits

en: Text Layer
lv: Teksta slānis

en: Color
lv: Krāsa

en: Color of the text
lv: Teksta krāsa

en: Style
lv: Stils

en: Normal
lv: Standarta

en: Italic
lv: Slīpraksts

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Size
lv: Lielums

en: Font
lv: Fonts
