Synfig UI - en to nl translation catalogue (851 entries)

en: Text
nl: Tekst

en: Other
nl: Overige

en: Text Layer
nl: Tekst laag

en: unable to initialize
nl: Kan niet initialiseren

en: empty font set
nl: Lege lettertype verzameling

en: Text to Render
nl: Af te beelden tekst

en: Color
nl: Kleur

en: Color of the text
nl: Kleur van de tekst

en: Font Family
nl: Lettertype verzameling

en: Style
nl: Stijl

en: Normal
nl: Normaal

en: Oblique
nl: Schuin

en: Italic
nl: Cursief

en: Weight
nl: Gewicht

en: Ultralight
nl: Zeer smal

en: Bold
nl: Vet

en: Ultrabold
nl: Zeer vet

en: Heavy
nl: Zwaar

en: Horizontal Spacing
nl: Horizontale witruimte

en: Vertical Spacing
nl: Verticale witruimte

en: Size
nl: Afmetingen

en: Size of the text
nl: Afmetingen van de tekst

en: Orientation
nl: Orientatie

en: Text Orientation
nl: Tekst orientatie

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Text Position
nl: Tekst positie

en: Font
nl: Lettertype

en: Filename of the font to use
nl: Bestandsnaam van het te gebruiken lettertype

en: Kerning
nl: Tekenruimte

en: Sharpen Edges
nl: Randen verbeteren

en: Invert
nl: Inverteren

en: No face loaded, no text will be rendered.
nl: Geen vlak voor tekst geladen, afbeelding kan niet gemaakt worden

en: Text too small, no text will be rendered.
nl: Tekst is te smal, afbeelding kan niet gemaakt worden

en: Unable to set face size.
nl: Kan afmetingen van het vlak niet zetten

en: Can't parse multibyte character.
nl: Kan multibyte karakter niet verwerken

en: Bevel
nl: Verdiepen

en: Stylize
nl: Stijl toepassen

en: Type of blur to use
nl: Type vervaging

en: Box Blur
nl: Gebied vervagen

en: Fast Gaussian Blur
nl: Snelle Gaussische vervaging

en: Cross-Hatch Blur
nl: Kruis vervagen

en: Gaussian Blur
nl: Gaussische vervaging

en: Disc Blur
nl: Radiaal vervagen

en: Hi-Color
nl: Bovenliggende kleur

en: Lo-Color
nl: Onderliggende kleur

en: Light Angle
nl: Invalshoek

en: Depth of Bevel
nl: Diepte verdieping

en: Softness
nl: Zachtheid

en: Use Luma
nl: Gebruik Luma

en: Solid
nl: Vast

en: Region Set
nl: Verzameling gebieden

en: Set of regions to combine
nl: Verzameling te combineren gebieden

en: Clamp
nl: Begrenzen

en: Invert Negative
nl: Negative waarden inverteren

en: Clamp Ceiling
nl: Bovengrens begrenzing

en: Ceiling
nl: Bovengrens

en: Upper boundary of the clamping
nl: Bovengrens begrenzing

en: Floor
nl: Ondergrens

en: Lower boundary of the clamping
nl: Ondergrens begrenzing

en: Curve Warp
nl: Gebogen Warp

en: Distortions
nl: Vervorming

en: Position of the destiny Spline line
nl: Positie van de spline-doellijn

en: Width
nl: Breedte

en: How much is expanded the result perpendicular to the source line
nl: De loodrechte verbreding ten opzichte van de bron lijn

en: Start Point
nl: Start punt

en: First point of the source line
nl: Begin punt van de bron lijn

en: End Point
nl: Eind punt

en: Final point of the source line
nl: Eind punt van de bron lijn

en: Vertices
nl: Hoeken

en: List of Spline Points where the source line is curved to
nl: Lijst van spline punten waar de bronlijn naar kromt

en: Fast
nl: Snel

en: When checked, renders quickly but with artifacts
nl: Indien aangevinkt, genereert versnelde afbeeldingen met artefacten

en: Time
nl: Tijd

en: Import Image
nl: Afbeelding importeren

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: File to import
nl: Te importeren bestand

en: Time Offset
nl: Tijd offset

en: Time Offset to apply to the imported file
nl: Tijd offset toe te passing op geimporteerd bestand

en: Inside Out
nl: Binnen naar buiten

en: Julia Set
nl: Julia verzameling

en: Fractals
nl: Fractels

en: Inside Color
nl: Kleur binnenkant

en: Color of the Set
nl: Kleur van de verzameling

en: Outside Color
nl: Kleur buitenkant

en: Color outside the Set
nl: Kleur buiten de verzameling

en: Color Shift
nl: Kleur verschuiving

en: Iterations
nl: Iteraties

en: Seed Point
nl: Groei punt

en: Bailout ValueBase
nl: Afbreek basiswaarde

en: Distort Inside
nl: Vervorm binnenkant

en: Shade Inside
nl: Schaduw binnenkant

en: Solid Inside
nl: Vul binnenkant

en: Invert Inside
nl: Inversie binnenkant

en: Color Inside
nl: Kleur binnenkant

en: Distort Outside
nl: Vervorm buitenkant

en: Shade Outside
nl: Schaduw buitenkant

en: Solid Outside
nl: Vul buitenkant

en: Invert Outside
nl: Inversie buitenkant

en: Color Outside
nl: Kleur buitenkant

en: Color Cycle
nl: Kleur cyclus

en: Smooth Outside
nl: Effen buitenkant

en: Break Set
nl: Splits set

en: Modify equation to achieve interesting results
nl: Wijzig formule voor interessante resultaten

en: Mandelbrot Set
nl: Mandelbrot verzameling

en: Inside
nl: Binnenkant

en: Gradient Inside
nl: Gradient binnenkant

en: Offset Inside
nl: Offset binnenkant

en: Loop Inside
nl: Herhaal binnenkant

en: Outside
nl: Buitenkant

en: Gradient outside
nl: Gradient buitenkant

en: Smooth the coloration outside the set
nl: Effen de inkleuring buiten de verzameling

en: Offset Outside
nl: Offset buitenkant

en: Scale Outside
nl: Schaling buitenkant

en: Rotate
nl: Rotatie

en: Transform
nl: Transformatie

en: Amount
nl: Grootte

en: Amount of rotation
nl: Rotatie grootte

en: Shade
nl: Schaduw

en: Spherize
nl: Bolvormig

en: Position
nl: Positie

en: Radius
nl: Straal

en: Clip
nl: Klem

en: Distort Type
nl: Soort verstoring

en: Vertical Bar
nl: Verticale balk

en: Horizontal Bar
nl: Horizontale balk

en: Stretch
nl: Rekken

en: Size of the stretch relative to its Center
nl: Grootte van de rek relatief ten opzicht van de oorsprong

en: Center
nl: Centrum

en: Stroboscope
nl: Stroboscoop

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Frequency of the Strobe in times per second
nl: Knipper frequentie in aantallen per seconde

en: Super Sample
nl: Super voorbeeld

en: Height
nl: Hoogte

en: Use Parametric
nl: Gebruik parameters

en: Be Alpha Safe
nl: Beveilig alpha waarden

en: Time Loop
nl: Tijd lus

en: Link Time
nl: Link tijd

en: Start time of the loop for the cycled context
nl: Starttijd van de herhaling van cyclische inhoud

en: Local Time
nl: Lokale tijd

en: The time when the resulted loop starts
nl: De starttijd voor de herhaling

en: Duration
nl: Duur

en: Length of the loop
nl: Lengte van de herhaling

en: Only For Positive Duration
nl: Alleen indien duur positief is

en: Symmetrical
nl: Symmetrisch

en: When checked, loops are mirrored centered at Local Time
nl: Indien aangevinkt, spiegelt en centreert herhalingen op lokale tijd

en: Translate
nl: Vertalen

en: Twirl
nl: Kolk

en: Center of the circle
nl: Centrum van de circel

en: Radius of the circle
nl: Straal van de circel

en: Rotations
nl: Rotaties

en: When checked, distorts inside the circle
nl: Indien aangevinkt, verstoort de binnenkant van de circel

en: When checked, distorts outside the circle
nl: Indien aangevinkt, verstoort de buitenkant van de circel

en: Source TL
nl: Bronwaarde TL

en: Source BR
nl: Bronwaarde BR

en: Dest TL
nl: Doelwaarde TL

en: Top Left corner of the destination
nl: Hoek linksboven van het doel gebied

en: Dest TR
nl: Doelwaarde TR

en: Top Right corner of the destination
nl: Hoek rechtsboven van het doel gebied

en: Dest BR
nl: Doelwaarde BR

en: Bottom Right corner of the destination
nl: Hoek rechtsonder van het doel gebied

en: Dest BL
nl: Doelwaarde BL

en: Bottom Left corner of the destination
nl: Hoek linksonder van het doel gebied

en: Interpolation
nl: Interpolatie

en: Nearest Neighbor
nl: Dichtstbijzijnde buur

en: Linear
nl: Lineair

en: Cosine
nl: Cosinus

en: Cubic
nl: Kubisch

en: XOR Pattern
nl: XOR patroon

en: Center of the pattern
nl: Centrum van het patroon

en: Size of the pattern
nl: Afmetingen van het patroon

en: Scale
nl: Schaal

en: Amount to scale to
nl: Hoeveelheid om te schalen

en: Point to scale from
nl: Punt waaruit geschaald wordt

en: Unable to open %s
nl: Kan %s niet openen

en: %s is not in BMP format
nl: %s is niet in BMP formaat

en: Failure while reading BITMAP::FILEHEADER from %s
nl: Kan BITMAP::FILEHEADER van %s niet lezen

en: Failure while reading BITMAP::INFOHEADER from %s
nl: Kan BITMAP::FILEHEADER van %s niet lezen

en: Reading compressed bitmaps is not supported
nl: Het lezen van gecomprimeerde bitmaps wordt niet ondersteund

en: Unsupported bit depth (bit_count=%d, should be 24 or 32)
nl: Niet ondersteunde bit diepte (bit_count=%d, moet zijn 24 of 32)

en:  (animated)
nl: (animatie)

en: Unable to open file
nl: Kan bestand niet openen

en: Unable to write file header to file
nl: Kan bestandsheader niet schrijven naar bestand

en: Unable to write info header
nl: Kan infoheader niet schrijven naar bestand

en: Unable to open pipe to encodedv
nl: Kan data bus naar apparaat encodedv niet openen

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Balls
nl: Bollen

en: Radii
nl: Stralen

en: Weights
nl: Gewichten

en: Gradient Left
nl: Linker gradient

en: Gradient Right
nl: Rechter gradient

en: Positive Only
nl: Alleen positieve waarden

en: Simple Circle
nl: Eenvoudige circel

en: Error: No FFmpeg binary found.
    
    Please install "ffmpeg" or "avconv" (libav-tools package).
nl: Oeps, ik heb geen FFmpeg binaire gevonden.
    
    Kan u alstublieft "ffmpeg" of "avconv" (libav-tools package) installeren.

en: Unable to open pipe to ffmpeg (no pipe)
nl: Kan data naar FFmpeg niet openen (no pipe)

en: Unable to open pipe to ffmpeg (pid == -1)
nl: Kan data naar FFmpeg niet openen (pid == -1)

en: Unable to open pipe to ffmpeg (dup2( p[0], STDIN_FILENO ) == -1)
nl: Kan data naar FFmpeg niet openen (dup2( p[0], STDIN_FILENO ) == -1)

en: Unable to open pipe to ffmpeg (exec failed)
nl: Kan data naar FFmpeg niet openen (exec failed)

en: Unable to open pipe to ffmpeg (no file)
nl: Kan data naar FFmpeg niet openen (geen bestand)

en: Blur
nl: Vervagen

en: Blurs
nl: Vervaagt

en: Color Correct
nl: Kleurcorrectie

en: Hue Adjust
nl: Hue aanpassing

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Exposure Adjust
nl: Belichting aanpassen

en: Gamma Adjustment
nl: Gamma aanpassen

en: Mask Origin
nl: Origin van masker

en: Mask Angle
nl: Hoek van masker

en: Mask Size
nl: Grootte van masker

en: Light Color
nl: Lichte kleur

en: Dark Color
nl: Donkere kleur

en: Symmetric
nl: Symmetrisch

en: Light On Dark
nl: Licht op donker

en: Diamond
nl: Diamand

en: Stripe
nl: Band

en:  Type
nl: Soort

en: Subtractive Flag
nl: Subtractieve vlag

en:  Color
nl: Kleur

en:  Mask Origin
nl: Masker oorsprong

en:  Mask Angle
nl: Masker hoek

en: Luma Key
nl: Luma sleutel

en: Radial Blur
nl: Radiale vervaging

en: Fade Out
nl: Fade out

en: Advanced Outline
nl: Uitgebreide Omlijning

en: Geometry
nl: Geometrie

en: A list of spline points
nl: Een lijst van 'spline' punten

en: Outline Width
nl: Dikte omlijning

en: Global width of the outline
nl: Globale dikte van de omlijning

en: Expand
nl: Vergroten

en: Value to add to the global width
nl: Waarde toe te voegen aan globale breedte

en: Tip Type at Start
nl: Soort uiteinde aan het begin

en: Defines the Tip type of the first spline point when spline is unlooped
nl: Bepaalt puntsoort van de eerste spline-punt als de spline ontknoopt is

en: Rounded Stop
nl: Afgerond uiteinde

en: Squared Stop
nl: Vierkant uiteinde

en: Peak Stop
nl: Puntvormig uiteinde

en: Flat Stop
nl: Vlak uiteinde

en: Tip Type at End
nl: Soort uiteinde aan het eind

en: Defines the Tip type of the last spline point when spline is unlooped
nl: Bepaalt puntsoort van de laatste spline-punt als de spline ontknoopt is

en: Cusps Type
nl: Soort oneffenheid

en: Sharp
nl: Scherp

en: Rounded
nl: Afgerond

en: Smoothness
nl: Gladheid

en: Homogeneous
nl: Homogeen

en: Width Point List
nl: Lijst afwijkende breedtes

en: List of width Points that defines the variable width
nl: Lijst met punten met een variabele breedte

en: Dashed Outline
nl: Gestreepte Rand

en: Dash Item List
nl: Streep Lijst

en: List of dash items that defines the dashed outline
nl: Lijst met strepen die gebruikt worden bij het bepalen van de gestreepte rand

en: Dash Items Offset
nl: Offset Streep Lijst

en: Distance to Offset the Dash Items
nl: Eerste te gebruiken streep waarde in de lijst

en: Checkerboard
nl: Dambord

en: Color of checkers
nl: Kleur van de damstenen

en: Center of the checkers
nl: Centrum van de damstenen

en: Size of checkers
nl: Grootte van de damstenen

en: Antialiasing
nl: Anti-aliasing

en: Circle
nl: Circel

en: Outline
nl: Omlijning

en: Sharp Cusps
nl: Scherpe oneffenheden

en: Rounded Begin
nl: Begin afronden

en: Round off the tip
nl: Punt afronden

en: Rounded End
nl: Einde afronden

en: Rectangle
nl: Rechthoek

en: Point 1
nl: Punt 1

en: First corner of the rectangle
nl: Eerste punt van de rechthoek

en: Point 2
nl: Punt 2

en: Second corner of the rectangle
nl: Tweede punt van de rechthoek

en: Expand amount
nl: Uitbreidingswaarde

en: Feather X
nl: Pluim X

en: Feather Y
nl: Borstel Y

en: Use Bevel for the corners
nl: Gebruik verdieping voor hoeken

en: Keep Bevel Circular
nl: Verdieping rond houden

en: Region
nl: Gebied

en: Star
nl: Ster

en: Outer Radius
nl: Buitenste straal

en: The radius of the outer points in the star
nl: De straal van de buitenste punten in de ster

en: Inner Radius
nl: Binnenste straal

en: The radius of the inner points in the star
nl: De straal van de binnenste punten in de ster

en: Angle
nl: Hoek

en: The orientation of the star
nl: De orientatie van de ster

en: Points
nl: Punten

en: The number of points in the star
nl: Het aantal punten in de ster

en: Regular Polygon
nl: Normale polygoon

en: Unable to open "%s" for write access!
nl: Kan "%s" niet openen voor te schrijven!

en: Description not set!
nl: Beschrijving niet ingevuld!

en: Conical Gradient
nl: Konische gradient

en: Gradients
nl: Gradienten

en: Gradient to apply
nl: Toe te passen gradient

en: Center of the cone
nl: Centrum van de kegel

en: Rotation of the gradient around the center
nl: Draait de gradient rond de as van de kegel

en: Curve Gradient
nl: Gebogen gradient

en: Offset for the Vertices List
nl: Offset voor de lijst met punten

en: Global width of the gradient
nl: Globale breedte van de gradient

en: Loop
nl: Herhalen

en: ZigZag
nl: Zaagvormig

en: Perpendicular
nl: Loodrecht

en: Linear Gradient
nl: Lineaire gradient

en: Start point of the gradient
nl: Begin punt van de gradient

en: End point of the gradient
nl: Eind punt van de gradient

en: Radial Gradient
nl: Circel gradient

en: Center of the gradient
nl: Centrum van de gradient

en: Spiral Gradient
nl: Spiraalvormige gradient

en: Rotation of the spiral
nl: Draaiing van de spiraal

en: Clockwise
nl: Met de klok mee

en: No file to load
nl: Geen bestand om te laden

en: Cannot create temporary file of
nl: Kan het bestand niet kopiëren

en: Unable to open
nl: Fout bij openen van

en: Unable to get frame from
nl: Kan frame niet lezen van

en: Bad surface from
nl: Kan grafische beeld niet lezen van

en: Unable to open pipe to imagemagick
nl: Kan data kanaal naar 'imagemagick' niet openen

en: Reached end of stream without finding PPM header
nl: Geen geldig PPM blok gevonden in data stroom

en: stream not in PPM format
nl: data stroom niet in PPM formaat

en: Premature end of file (after header)
nl: Voortijdig einde van het bestand (na bestands inleiding)

en: Premature end of file
nl: Voortijdig einde van het bestand

en: Unable to open pipe to imagemagick's convert utility
nl: Kan data kanaal naar 'imagemagick' conversie tool niet openen

en: Noise Distort
nl: Ruis verstoring

en: Displacement
nl: Verschuiving

en: How big the distortion displaces the context
nl: De mate waarin de verstoring de context verschuift

en: RandomNoise Seed
nl: Seed waarde voor willekeurige ruis

en: Change to modify the random seed of the noise
nl: Wijzigt de willekeurige seed waarde van de ruis

en: Spline
nl: Kromme

en: Increase to obtain fine details of the noise
nl: Verhoog om ruis met meer kleine details te krijgen

en: Animation Speed
nl: Animatie snelheid

en: In cycles per second
nl: In cycli per seconde

en: Noise Gradient
nl: Ruis gradient

en: Size of the noise
nl: Grootte van de ruis

en: What type of interpolation to use
nl: Het type interpolatie

en: Do Alpha
nl: Alpha toepassen

en: Uses transparency
nl: Transparantie gebruiken

en: Super Sampling
nl: Super monster

en: Link
nl: Koppeling

en: The value node source that provides the central value
nl: Het waarde knooppunt dat zorgt voor de centrale waarde

en: The value of the maximum random difference
nl: De maximale grootte tussen twee willekeurige waarden

en: Seeds the random number generator
nl: De seed waarde voor de toevalsgenerator

en: Speed
nl: Snelheid

en: Defines how often a new random value is chosen (in choices per second)
nl: Geeft aan hoe vaak een nieuwe willekeurige waarde gekozen wordt (in keuzes per seconde)

en: Determines how the value is interpolated from one random choice to the next
nl: Geeft aan hoe tussen twee willekeurige waarden geinterpoleerd moet worden

en: No interpolation
nl: Geen interpolatie

en: Loop Time
nl: Herhaal tijd

en: Makes the random value repeat after the given time
nl: Zorgt ervoor dat een willekeurige waarde na de opgegeven tijd herhaald wordt

en: Gradient to be used for coloring the plant
nl: Gradient gebruikt bij inkleuren van de plant

en: Split Angle
nl: Split hoek

en: Angle by which each split deviates from its parent
nl: Scheidingshoek tussen takken

en: Gravity
nl: Zwaartekracht

en: Direction in which the shoots tend to face
nl: De richting die de scheuten volgen

en: Tangential Velocity
nl: Tangentiële snelheid

en: Amount to which shoots tend to grow along the tangent to the spline
nl: Hoeveelheid waarnaar scheuten neigen te groeien langs de raaklijn van de spline

en: Perpendicular Velocity
nl: Loodrechte snelheid

en: Amount to which shoots tend to grow perpendicular to the tangent to the spline
nl: Hoeveelheid waarnaar scheuten neigen te groeien haaks op de raaklijn van de spline

en: Stem Size
nl: Stam afmetingen

en: Size of the stem
nl: Grootte van de stam

en: Size As Alpha
nl: Grootte als alfa

en: If enabled, the alpha channel from the gradient is multiplied by the stem size, and an alpha of 1.0 is used when rendering
nl: Indien actief wordt het alfa kanaal van de gradient vermenigvuldigt met de stam grootte en wordt de afbeelding met een alfa waarde 1.0 gemaakt

en: Reverse
nl: Omkeren

en: If enabled, render the plant in the opposite direction
nl: Indien aangevinkt, laat de plant in de tegengestelde richting groeien

en: Step
nl: Stap

en: Measure of the distance between points when rendering
nl: De afstand tussen twee punten bij het maken van de afbeelding

en: Used to seed the pseudo-random number generator
nl: Wordt gebruikt om de pseudo toevalsgenerator te initialiseren

en: Splits
nl: Splitsingen

en: Maximum number of times that each sprout can sprout recursively
nl: Maximum aantal keren dat een scheut opnieuw kan splitsen

en: Sprouts
nl: Scheuten

en: Number of places that growth occurs on each spline section
nl: Aantal plaatsen waar scheuten groeien per spline sectie

en: Random Factor
nl: Toevalswaarde

en: Used to scale down all random effects.  Set to zero to disable randomness
nl: Wordt gebruikt om willekeurige effecten te schalen. Bij nul worden alle willekeurige effecten uitgeschakeld.

en: Drag
nl: Slepen

en: Drag slows the growth
nl: Slepen vertraagt de groei

en: Use Width
nl: Gebruik breedte

en: Scale the velocity by the spline's width
nl: Schaal de snelheid met de breedte van de spline

en: %s was not in PPM format
nl: %s is niet in het formaat PPM

en: Import Svg
nl: Importeer Svg

en: Inline Canvas
nl: Ingebed Tekenvenster

en: bool
nl: boolean

en: integer
nl: geheel getal

en: angle
nl: hoek

en: time
nl: tijd

en: spline_point
nl: spline_punt

en: bone_weight_pair
nl: bot_gewicht_paar

en: bone_object
nl: bot_object

en: bone_valuenode
nl: Bot_waarde_knooppunt

en: transformation
nl: transformatie

en: in line
nl: vergelijkbaar met

en: Units
nl: Eenheden

en: Importer::open(): Cannot open empty filename
nl: Importer::open(): Kan lege bestandsnaam niet openen

en: Importer::open(): Couldn't find extension
nl: Importer::open(): Kan extensie niet bepalen

en: Importer::open(): Unknown file type --
nl: Importer::open(): Onbekend bestandstype --

en: Unable to create surface target
nl: Kan doel laag niet maken

en: Z Depth
nl: Z-diepte

en: Modifies the position of the layer in the layer stack
nl: Wijzigt de positie van de laag in de stapel

en: Top-Left
nl: Boven-Links

en: Upper left-hand Corner of image
nl: Linker bovenhoek van de afbeelding

en: Bottom-Right
nl: Beneden-Rechts

en: Lower right-hand Corner of image
nl: Onder rechterhoek van de afbeelding

en: Opacity
nl: Opaciteit

en: Alpha channel of the layer
nl: Alfa kanaal van de laag

en: Blend Method
nl: Meng methode

en: Duplicate
nl: Kopieren

en: Copy Index
nl: Kopieer index

en: Group
nl: Groep

en: Z Range
nl: Z-bereik

en: Z Range Depth
nl: Z-bereikdiepte

en: Motion Blur
nl: Bewegingsvervaging

en: Aperture
nl: Opening

en: Subsamples Factor
nl: Submonsters factor

en: Subsampling Type
nl: Submonster type

en: Hyperbolic
nl: Hyperbolisch

en: Subsample Start Amount
nl: Submonster start grootte

en: Subsample End Amount
nl: Submonster stop grootte

en: Position offset
nl: Positie verschuiving

en: Transformation
nl: Transformatie

en: Canvas
nl: Tekenvenster

en: Group content
nl: Groepeer inhoud

en: Multiplier to speed up, slow down, freeze, or reverse time
nl: Multiplicator te versnellen, vertragen, bevriezen, of omgekeerde tijd

en: Time Offset to apply to the context
nl: Tijd offset, toe te passen op deze context

en: Lock Selection
nl: deze Selectie vegendelen

en: Outline Grow
nl: Groei van buitenlijn

en: Exponential value to grow children Outline layers width
nl: Exponentiële waarde breedte van onderliggende buitenlijnen

en: Vertices List
nl: Lijst Vertices

en: Define the corners of the polygon
nl: Definieert de hoeken van de polygon

en: Shape
nl: Vorm

en: Internal
nl: Intern

en: Feather
nl: Pluim

en: Type of Feather
nl: Methode van vervaging

en: Type of feathering to use
nl: De methode van vervaging die gebruikt wordt

en: Winding Style
nl: Draai Stijl

en: Winding style to use
nl: De draai methode die gebruikt moet worden

en: Non Zero
nl: Niet nul

en: Even/Odd
nl: Oneven/Even

en: Skeleton
nl: Skelet

en: Name
nl: Naam

en: Bones
nl: botten

en: Solid Color
nl: Effen Kleur

en: Fill color of the layer
nl: Vulkleur van de laag

en: Sound
nl: Gelud

en: Path to sound file
nl: Pad naar geluidsbestand

en: Delay
nl: vertraging

en: Delay before play
nl: Vertraging voordat spelen

en: Volume of sound
nl: Volume van de geluid

en: Switch
nl: Wissel

en: Active Layer Name
nl: naam Laag activeren

en: No images in list
nl: Geen afbeeldingen in de lijst

en: cannot load '%s' recursively
nl: Kan '%s' niet recursief laden

en: Unexpected element <%s>, Expected <%s>
nl: Onverwacht element <%s> gevonden, verwacht was <%s>

en: Unexpected element <%s>
nl: Onverwacht element <%s> gevonden

en: Too many warnings
nl: Te veel waarschuwingen

en: <%s> is missing "%s" attribute
nl: <%s> mist het attribuut "%s"

en: <%s> should not contain anything
nl: <%s> mag geen waarde hebben

en: <%s> is missing "value" attribute
nl: <%s> mist het attribuut "value"

en: Bad value "%s" in <%s>
nl: Ongeldige waarde "%s" in <%s>

en: <%s> is missing "pos" attribute
nl: <%s> mist het attribuut "pos"

en: Unable to create <animated> with type "%s"
nl: Kan element <animated> niet maken met type "%s"

en: <waypoint> is missing attribute "time"
nl: <waypoint> mist het attribuut "time"

en: Found "use" attribute for <waypoint>, but it wasn't empty. Ignoring contents...
nl: Niet leeg attribuut "use" gevonden voor <waypoint>. Inhoud wordt genegeerd...

en: Unknown ID (%s) referenced in waypoint
nl: Wegpunt refereert naar onbekende ID (%s)

en: <%s> is missing its data
nl: <%s> mist bijbehorende waardes

en: Bad data for <waypoint>
nl: Ongeldige waarde voor <waypoint>

en: Unexpected element <%s> after <waypoint> data, ignoring...
nl: Onverwacht element <%s> na <waypoint> waardes, negeren...

en: Missing attribute "type" in <%s>
nl: Attribuut "type" ontbreekt in <%s>

en: Bad type in <%s>
nl: Ongeldig type in <%s>

en: <%s> did not accept type '%s'
nl: <%s> accepteert niet type '%s'

en: '%s' was already defined in <%s>
nl: '%s' is al gedefinieerd in <%s>

en: '%s' attribute in <%s> references unknown ID '%s'
nl: '%s' attribuut in <%s> verwijst naar onbekende ID '%s'

en: Unable to set link '"%s" to ValueNode "%s" (link #%d in "%s")
nl: Kan verwijzing "%s" in ValueNode "%s" niet maken (link #%d in "%s")

en: Unknown Exception thrown when referencing ValueNode "%s"
nl: Onbekende fout bij het benaderen van ValueNode "%s"

en: element <%s> is missing its contents
nl: element <%s> bevat geen waarde

en: Parse of '%s' failed
nl: Het verwerken van '%s' is niet gelukt

en: Unable to connect value node ('%s' of type '%s') to link %d (%s)
nl: Kan waarde element ('%s' van het type '%s') niet koppelen met verwijzing %d (%s)

en: Unknown Exception thrown when working on element "%s"
nl: Onbekende fout bij het bewerken van element "%s"

en: <%s> is missing link %d (%s)
nl: <%s> mist verwijzing %d (%s)

en: Unable to create <list>
nl: Niet mogelijk om te maken <list>

en: <entry> is missing its contents or missing "use" element
nl: <entry> mist de inhoud of het "use" element

en: Unable to create <dynamic_list>
nl: Kan object <dynamic_list> niet maken

en: Bad data in <%s>
nl: Ongeldige waarde in <%s>

en: Expected a ValueNode.  Refer to '%s'
nl: ValueNode object verwacht. Zie '%s'

en: Bad ID "%s"
nl: Ongeldige ID "%s"

en: Duplicate ID "%s"
nl: ID "%s" bestaat al

en: Unknown Exception thrown when adding ValueNode "%s"
nl: Onbekende fout bij het toevoegen van ValueNode "%s"

en: Missing "type" attribute to "layer" element
nl: Attribuut "type" niet gevonden in "layer" element

en: Installed layer version is smaller than layer version in file
nl: De versie informatie van de laag in het bestand is hoger dan geinstalleerde toepassing aankan

en: <name> entry for <layer> is not yet supported. Ignoring...
nl: <name> element in <layer> wordt nog niet ondersteund. Negeren...

en: <desc> entry for <layer> is not yet supported. Ignoring...
nl: <desc> element in <layer> wordt nog niet ondersteund. Negeren...

en: Missing "name" attribute for <param>.
nl: Het attribuut "name" ontbreekt voor <param>

en: Found "use" attribute for <param>, but it wasn't empty. Ignoring contents...
nl: Het attribuut "use" werd gevonden voor <param>, maar het was niet leeg. Inhoud wordt genegeerd...

en: Empty use="" value in <param>
nl: Lege waarde voor "use" in <param>

en: Failed to load subcanvas '%s'
nl: Fout bij laden van deelafbeelding '%s'

en: Layer rejected canvas link
nl: Laag weigert koppeling met tekenvenster

en: Unknown ID (%s) referenced in parameter "%s"
nl: Parameter "%s" refereert naar onbekende ID (%s)

en: <param> is either missing its contents, or missing a "use" attribute.
nl: <param> is leeg of het "use" attribuut ontbreekt

en: Bad data for <param>
nl: Ongeldige waardes voor <param>

en: Layer '%s' rejected value for parameter '%s'
nl: Laag '%s' weigert de waarde in te stellen voor parameter '%s'

en: Unexpected element <%s> after <param> data, ignoring...
nl: Onverwacht element <%s> gevonden na <param>, negeren...

en: Canvas with width or height less than one is not allowed
nl: Tekenvenster met breedte of hoogte minder dan een is niet toegestaan

en: Group canvases cannot have a <defs> section
nl: Groepscanvassen kunnen geen <defs> onderdeel bevatten

en: Inline canvas cannot have a <bones> section
nl: Inline canvassen kunnen geen <bones> onderdeel bevatten

en: Group canvases cannot have keyframes
nl: Groeps-canvassen kunnen geen sleutelframes

en: Group canvases cannot have metadata
nl: Groeps-canvassen kunnen geen metadata bevatten

en: <meta> must have a name
nl: <meta> moet een naam toegewezen krijgen

en: <meta> must have content
nl: <meta> mag niet leeg zijn

en: blank "name" entity
nl: "name" zonder waarde

en: blank "desc" entity
nl: "desc" zonder waarde

en: blank "author" entity
nl: "author" zonder waarde

en: Canvas '%s' has undefined %s: %s
nl: Tekenvenster '%s' heeft de definitie van %s opgeheven: %s

en: Can't find linked file
nl: Kan gekoppelde bestand niet openen

en: Can't open file
nl: Kan bestand niet openen

en: Starting Subsystem "Sound"
nl: Subsysteem "gelud" wordt gestart

en: Unable to initialize subsystem "Sound"
nl: Kan subsysteem "gelud" niet initialiseren

en: Starting Subsystem "Types"
nl: Subsysteem "Types" wordt gestart

en: Unable to initialize subsystem "Types"
nl: Kan subsysteem "Types" niet initialiseren

en: Starting Subsystem "Modules"
nl: Subsysteem "Modules" wordt gestart

en: Unable to initialize subsystem "Modules"
nl: Kan subsysteem "Module" niet initialiseren

en: Starting Subsystem "Layers"
nl: Subsysteem "Layers" wordt gestart

en: Unable to initialize subsystem "Layers"
nl: Kan subsysteem "Layers" niet initialiseren

en: Starting Subsystem "Targets"
nl: Subsysteem "Targets" wordt gestart

en: Unable to initialize subsystem "Targets"
nl: Kan subsysteem "Targets" niet starten

en: Starting Subsystem "Importers"
nl: Subsysteem "Importers" wordt gestart

en: Unable to initialize subsystem "Importers"
nl: Kan subsysteem "Importers" niet initializeren

en: Loading modules from %s
nl: Modules worden geladen van %s

en: DONE
nl: KLAAR

en: error
nl: fout

en: warning
nl: waarschuwing

en: info
nl: informatie

en: Errors on lt_dlinit()
nl: Fout bij uitvoeren lt_dlinit()

en: Unable to load module '%s'
nl: Kan module '%s' niet laden

en: Attempting to register "%s"
nl: Bezig met "%s" te registreren

en: Unable to find module "%s" (%s)
nl: Kan module "%s" niet vinden (%s)

en: Found module "%s"
nl: Module "%s" gevonden

en: Unable to find entrypoint in module "%s" (%s)
nl: Kan startpunt in module "%s" niet vinden (%s)

en: Entrypoint did not return a module.
nl: Startpunt levert geen module terug.

en: Success for "%s"
nl: "%s" succesvol

en: Unnamed
nl: Naamloos

en: Surface Palette
nl: Oppervlakte Palette

en: %0.2f%% Gray
nl: %0.2f%% Grijs

en: Unable to open %s for write
nl: Kan %s niet openen voor schrijf toegang

en: Unable to open %s for read
nl: Kan %s niet openen voor lees toegang

en: %s does not appear to be a valid %s palette file
nl: %s lijkt niet te worden een geldige %s paletbestand

en: %s does not appear to be a supported palette file
nl: %s lijkt niet te worden een geldige paletbestand

en: Composite
nl: Samenstelling

en: Straight
nl: Recht

en: Onto
nl: Op

en: Straight Onto
nl: Rechtstreek op

en: Behind
nl: Achter

en: Screen
nl: Scherm

en: Overlay
nl: Overlap

en: Hard Light
nl: Harde Verlichting

en: Multiply
nl: Vermenigvuldigen

en: Divide
nl: Delen

en: Add
nl: Optellen

en: Subtract
nl: Aftrekken

en: Difference
nl: Verschil

en: Brighten
nl: Oplichten

en: Darken
nl: Verduisteren

en: Hue
nl: Tint

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: Luminance
nl: Helderheid

en: Alpha Over
nl: Alfa over

en: Alpha Brighten
nl: Alfa oplichten

en: Alpha Darken
nl: Alfa verduisteren

en: Alpha
nl: Alfa

en: Target panic
nl: Doel paniek

en: Unknown value(%s), cannot create XML representation!
nl: Onbekende waarde (%s), kan XML representatie niet genereren

en: Unknown ValueNode Type (%s), cannot create an XML representation
nl: Onbekend type ValueNode (%s), kan XML representatie niet genereren

en: Target initialization failure
nl: Fout bij initialisatie doel

en: Accelerated Renderer Failure
nl: Versnelde weergave mislukt

en: Bad surface
nl: Ongeldig grafisch vlak

en: Unable to put surface on target
nl: Kan grafisch vlak niet op doel plaatsen

en: Ran out of memory (Probably a bug)
nl: Onvoldoende geheugen beschikbaar (waarschijnlijk een bug)

en: Caught unknown error, rethrowing...
nl: Onbekende exceptie fout gevangen, opnieuw gooien...

en: Time(): No unit provided in time code, assuming FRAMES ("%s")
nl: Time(): Tijdcode zonder eenheid, FRAMES ("%s") wordt gebruikt

en: Time(): No unit provided in time code and frame rate is unknown! Assuming SECONDS
nl: Time(): Tijdcode zonder eenheid en frame snelheid onbekend! SECONDEN wordt gebruikt

en: Placeholder
nl: Vervanger

en: %s:%d wrong type for %s: need %s but got %s
nl: %s:%d ongeldig type voor %s: %s nodig maar %s gekregen

en: Bad type: ValueNode '%s' doesn't accept type '%s'
nl: Ongeldige waarde: ValueNode '%s' accepteer niet type '%s'

en: :Bad type
nl: :Ongeldig type

en: One or both of my parameters aren't set!
nl: Een of meer van mijn parameters zijn niet ingevuld!

en: Left Hand Side of the add
nl: Linkerzijde van de optelling

en: Right Hand Side of the add
nl: Rechterzijde van de optelling

en: Scalar
nl: Scalair

en: Value that multiplies the add
nl: De waarde waarmee de optelling wordt vermenigvuldigt

en: Attempting to get the inverse of a non invertible Valuenode
nl: Bezig met het bepalen van de inverse van een niet-omkeerbare waarde knoop

en: Link1
nl: Koppeling 1

en: First operand of the AND operation
nl: De eerste waarde voor de AND operatie

en: Link2
nl: Koppeling 2

en: Second operand of the AND operation
nl: De tweede waarde voor de AND operatie

en: Value to convert to string
nl: Waarde die omgezet moet worden naar een tekenreeks

en: Width of the string
nl: Grootte van de tekenreeks

en: Precision
nl: Precisie

en: Number of decimal places
nl: Het aantal decimale cijfers

en: Zero Padded
nl: Voorloop nullen

en: When checked, the string is left filled with zeros to match the width
nl: Indien aangevinkt, vult het begin van de tekenreeks aan met nullen tot de gewenste grootte

en: Animated
nl: Animatie

en: A waypoint already exists at this point in time
nl: Er is al een tussen punt gedefinieerd op dit tijdstip

en: %s: You cannot use a %s in an animated ValueNode
nl: %s: Het is niet mogelijk om %s te gebruiken in een geanimeerde ValueNode

en: X
nl: x

en: Sine of the angle
nl: Sinus van de hoek

en: No entries in list
nl: Geen waardes in lijst

en: No entries in ret_list
nl: Geen waardes in de terug gegeven lijst

en: When checked, the amount would loop
nl: Indien aangevinkt, hergebruikt het aantal bij herhalingen

en: Angle offset of the tangent
nl: Hoek offset van de raaklijn

en: Scale of the tangent
nl: Schaling van de raaklijn

en: Fixed Length
nl: Vaste lengte

en: When checked, the tangent's length is fixed
nl: Indien aangevinkt, houd de lengte van de raaklijn vast

en: Scale of the width
nl: Schaling van de breedte

en: Reference
nl: Referentie

en: Bone
nl: Bot

en: LHS
nl: Linkerzijde

en: The left side of the comparison
nl: De linkerzijde van de vergelijking

en: RHS
nl: Rechterzijde

en: The right side of the comparison
nl: De rechterzijde van de vergelijking

en: Greater
nl: Groter

en: When checked, returns true if LHS > RHS
nl: Indien aangevinkt, levert waar op als de linkerzijde groter is dan de rechterzijde

en: Equal
nl: Gelijk aan

en: When checked, returns true if LHS = RHS
nl: Indien aangevinkt, levert waar op als de linkerzijde gelijk is aan de rechterzijde

en: Less
nl: Minder dan

en: When checked, returns true if LHS < RHS
nl: Indien aangevinkt, levert waar op als de linkerzijde kleiner is dan de rechterzijde

en: Bad type for composite
nl: Ongeldig type voor samenstelling

en: Red
nl: Rood

en: The red component of the color
nl: De rode component van de kleur waarde

en: Green
nl: Groen

en: The green component of the color
nl: De groene component van de kleur waarde

en: Blue
nl: Blauw

en: The blue component of the color
nl: De blauwe component van de kleur waarde

en: The alpha of the color
nl: De alfa component van de kleur waarde

en: The first vertex of the segment
nl: De eerste vertex van het segment

en: Tangent 1
nl: Raaklijn 1

en: The first tangent of the segment
nl: De eerste raaklijn van het segment

en: The second vertex of the segment
nl: De tweede vertex van het segment

en: Tangent 2
nl: Raaklijn 2

en: The second tangent of the segment
nl: De tweede raaklijn van het segment

en: X-Axis
nl: X-as

en: The X-Axis component of the vector
nl: De component op de x-as van de vector

en: Y-Axis
nl: Y-as

en: The Y-Axis component of the vector
nl: De component op de y-as van de vector

en: Defines the Off and On position relative to neighbours
nl: Bepaalt de 'Aan' en 'Uit' positie relatief ten opzicht van de buren

en: Split
nl: Splitsing

en: When checked, tangents are independent
nl: Indien aangevinkt, maakt raaklijnen onafhankelijk

en: Angle Split
nl: Hoek Splitsing

en: When checked, tangent's angles are independent
nl: Wanneer aangevinkt, zijn de hoeken van de raaklijn onafhankelijk

en: The [0,1] position of the Width Point over the Spline
nl: De [0,1] positie van het Breedte Punt over de Spline

en: The width of the Width Point
nl: De waarde van de afwijkende breedte

en: Side Type Before
nl: Het soort zijkant voor

en: Defines the interpolation type of the width point
nl: Bepaalt het soort interpolatie tussen punten met afwijkende breedtes

en: Interpolate
nl: Interpolatie

en: Side Type After
nl: Het soort zijkant na

en: Lower Boundary
nl: Ondergrens

en: Upper Boundary
nl: Bovengrens

en: Defines the position at end of the Spline
nl: Definieert de positie op het einde van de Spline

en: Length
nl: Lengte

en: The length of the Dash Item
nl: De lengte van de strepen

en: Defines the side type of the dash item
nl: Bepaalt het type van de zijkant van de streep

en: The Offset component of the transformation
nl: De Offset-component van de transformatie

en: The Angle component of the transformation
nl: De Hoek-component van de transformatie

en: Skew Angle
nl: Scheeftrekhoek

en: The Scale component of the transformation
nl: De Schaal-component van de transformatie

en: The Weight of the value
nl: Het Gewicht van de waarde

en: Value
nl: Waarde

en: The Value
nl: De Waarde

en: First
nl: Eerst

en: The First Value
nl: De Eerste Waarde

en: Second
nl: Tweede

en: The Second Value
nl: De Tweede Waarde

en: Value to calculate the cosine
nl: Waarde om de cosinus te berekenen

en: Multiplier of the resulting cosine
nl: Vermenigvuldigingswaarde voor de totale cosinus

en: Value to calculate the derivative
nl: Waarde om het derivaat te berekenen

en: Interval of time to calculate the finite differences
nl: Tijdsinterval om de eindige verschillen te berekenen

en: Accuracy
nl: Nauwkeurigheid

en: Accuracy of the derivative
nl: Nauwkeurigheid van het derivaat

en: Rough
nl: Ruw

en: Fine
nl: Fijn

en: Extreme
nl: Extreem

en: Order
nl: Volgorde

en: Order of the derivative
nl: Volgorde van het derivaat

en: From
nl: Van

en: Initial value of the index
nl: Beginwaarde van de index

en: To
nl: Naar

en: Final value of the index
nl: Eindwaarde van de index

en: Amount increment of the index
nl: Toename per stap in de index

en: List type/item type mismatch, throwing away mismatch
nl: Lijst type of waarde type incorrect, foutieve waarde wordt weggegooid

en: Item %03d
nl: Waarde %03d

en: The value to raise the constant 'e'
nl: De waarde van de macht voor grondgetal 'e'

en: Multiplier of the resulting exponent
nl: Vermenigvuldigingsfactor van de totale exponent

en: Gradient Rotate
nl: Rotatie gradient

en: The source gradient to rotate
nl: De te draaien brongradient

en: The amount to offset the gradient
nl: De waarde waarmee de gradient verschoven moet worden

en: The integer value to be converted
nl: De geheel getal waarde die geconverteerd moet worden

en: Strings
nl: Tekenreeksen

en: The List of strings to join
nl: De lijst met tekenreeksen die gekoppeld moet worden

en: Before
nl: Voor

en: The string to place before the joined strings
nl: De tekenreeks die voor de gekoppelde tekenreeksen wordt geplaatst

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: The string to place between each string joined
nl: De tekenreeks die tussen elke gekoppelde tekenreeks wordt geplaatst

en: After
nl: Na

en: The string to place after the joined strings
nl: De tekenreeks die na de gekoppelde tekenreeksen wordt geplaatst

en: Rate
nl: Snelheid

en: Value that is multiplied by the current time (in seconds)
nl: De waarde waarmee de huidige tijd (in seconden) wordt vermenigvuldigt

en: Slope
nl: Helling

en: Returned value when the current time is zero
nl: De waarde die wordt terug geleverd als de huidige tijd nul is

en: Infinite
nl: Oneindig

en: Returned value when result tends to infinite
nl: Waarde die wordt terug gegeven als het resultaat naar oneindig gaat

en: Value node used to do the NOT operation
nl: Waarde knoop gebruikt om de NIET operatie uit te voeren

en: Value node used for the OR boolean operation
nl: Waarde knoop gebruikt om de OF operatie uit te voeren

en: Base
nl: Grondtal

en: The base to be raised to the power
nl: Het grondgetal bij machtsverheffen

en: Power
nl: Machtsverheffen

en: The power used to raise the base
nl: De exponent bij machtsverheffen

en: Value used to compare base or power with zero
nl: Waarde die wordt gebruikt om het grondgetal of de macht met nul te vergelijken

en: Bad type for radialcomposite
nl: Ongeldig type voor radiaal compositie

en: Luma
nl: Helderheid

en: The length of the vector
nl: De lengte van de vector

en: The angle of the vector with the X axis
nl: De hoek van de vector met de x-as

en: Some of my parameters aren't set!
nl: Sommige van mijn parameters zijn niet ingevuld!

en: Min
nl: Minimum

en: Returned value when 'Link' is smaller
nl: Waarde die terug gegeven wordt als 'Link' kleiner is

en: Max
nl: Maximum

en: Returned value when 'Link' is greater
nl: Waarde die terug gegeven wordt als 'Link' groter is

en: The value node to limit its range
nl: De waarde knoop waarmee het bereik wordt begrenst

en: Real
nl: Reeele waarde

en: The value node used to calculate its reciprocal
nl: The waarde knoop die gebruikt wordt voor berekening van de reciproque waarde

en: The value used to decide whether 'Link' is too small to obtain its reciprocal
nl: De waarde die gebruikt wordt om te bepalen of 'Link' te klein is om een reciproque te berekenen

en: The resulting value when 'Link' < 'Epsilon'
nl: De waarde die gebruikt wordt als 'Link' < 'Epsilon'

en: The referenced value
nl: De referentie waarde

en: Repeat Gradient
nl: Herhalingsgradient

en: The source gradient to repeat
nl: De bron gradient die herhaald moet worden

en: Count
nl: Teller

en: The number of repetition of the gradient
nl: Het aantal keren dat de gradient herhaald moet worden

en: Specify Start
nl: Specificeer Start

en: When checked, 'Start Color' is used as the start of the resulting gradient
nl: Indien aangevinkt, gebruikt de start kleur voor het begin van de totale gradient

en: Specify End
nl: Specificeer Einde

en: When checked, 'End Color' is used as the start of the resulting gradient
nl: Indien aangevinkt, gebruikt de eind kleur voor het begin van de totale gradient

en: Start Color
nl: Start Kleur

en: Used as the start of the resulting gradient
nl: Wordt gebruikt als start van de totale gradient

en: End Color
nl: Eind Kleur

en: Used as the end of the resulting gradient
nl: Wordt gebruikt als einde van de totale gradient

en: The value node used to scale
nl: De waarde knoop die gebruikt wordt voor te schalen

en: Value that multiplies the value node
nl: Waarde waarmee de waarde knoop wordt vermenigvuldigt

en: The Segment where the tangent is linked to
nl: Het segment waar de tangens aan gekoppeld is

en: The position of the linked tangent on the Segment (0,1]
nl: De positie van de gekoppelde tangens op het segment (0,1]

en: The Segment where the vertex is linked to
nl: Het segment waar de vertex aan gekoppeld is

en: The position of the linked vertex on the Segment (0,1]
nl: De positie van de gekoppelde vertex op het segment (0,1]

en: The angle where the sine is calculated from
nl: De hoek voor de bepaling van de sinus

en: The value that multiplies the resulting sine
nl: De waarde waarmee de sinus waarde wordt vermenigvuldigt

en: The value node used to make the step
nl: De waarde knoop die gebruikt wordt voor de stap

en: The duration of the step
nl: De lengte van de stap

en: Start Time
nl: Start tijd

en: The time when the step conversion starts
nl: De starttijd voor de getrapte conversie

en: Intersection
nl: Snijpunt

en: Stripes
nl: Strepen

en: Color 1
nl: Kleur 1

en: One color of the gradient stripes
nl: Eerste kleur van de gradient strepen

en: Color 2
nl: Kleur 2

en: Other color of the gradient stripes
nl: Tweede kleur van de gradient strepen

en: Stripe Count
nl: Aantal strepen

en: Number of stripes in the gradient
nl: Aantal strepen in de gradient

en: Width of stripes in the gradient between [0,1]
nl: Breedte van de strepen in de gradient tussen [0,1]

en: Left Hand Side of the subtraction
nl: Linkerzijde van de aftrekking

en: Right Hand Side of the subtraction
nl: Rechterzijde van de aftrekking

en: Value that multiplies the subtraction
nl: Vermenigvuldigingsfactor voor de aftrekking

en: Link Off
nl: Koppeling uit

en: The value node returned when the switch is off
nl: De waarde knoop die terug gegeven wordt als de schakelaar uit is

en: Link On
nl: Koppeling aan

en: The value node returned when the switch is on
nl: De waarde knoop die terug gegeven wordt als de schakelaar aan is

en: When checked, returns 'Link On', otherwise returns 'Link Off'
nl: Indien aangevinkt, levert de 'Koppeling Aan', anders de 'Koppeling Uit'

en: The value node returned when current time is before 'time' - 'length'
nl: De waarde knoop die wordt teruggegeven als de huidige tijd ligt voor de waarde 'tijd' - 'lengte'

en: The value node returned when current time is after 'time'
nl: De waarde knoop teruggegeven als de huidige tijd voorbij de waarde 'tijd' ligt

en: The time when the linear interpolation ends
nl: De tijd waarop de lineaire interpolatie moet stoppen

en: The length of time when the linear interpolation between 'Before' and 'After' is made
nl: De lengte van de tijd bij het uitvoeren van de lineaire interpolatie tussen 'Voor' en 'Na'

en: The value node to time loop
nl: De waarde knoop om herhalingen te timen

en: The time that is converted to string
nl: De tijdwaarde die omgezet moet worden naar een tekenreeks

en: The start color of the gradient
nl: De start kelur van de gradient

en: The end color of the gradient
nl: De eind kleur van de gradient

en: The vector where the angle is calculated from
nl: De vector gebruikt bij het bepalen van de hoek

en: The vector where the length is calculated from
nl: De vector gebruikt bij het bepalen van de lengte

en: The vector where the X coordinate is extracted from
nl: De vector waar de x coördinaat van wordt gebruikt

en: The vector where the Y coordinate is extracted from
nl: De vector waar de y coordinaat van wordt gebruikt

en: WidthPoint %03d
nl: Afwijkend Breedte Punt %03d

en: FATAL: Synfig Version Mismatch
nl: FATAAL: Synfig versie incorrect

en: Nothing to do!
nl: Niets te doen!

en: Attempting to determine target/outfile...
nl: Bezig met vaststellen doel/uitvoerbestand...

en: Target name undefined, attempting to figure it out
nl: Doel naam niet bekend, bezig met bepalen

en: Defaulting to PNG target...
nl: Standaard doel waarde PNG gebruiken...

en: Throwing out job...
nl: Opdracht wordt afgebroken...

en: Creating the target...
nl: Doel wordt aangemaakt...

en: Setting the canvas on the target...
nl: Tekenvenster wordt ingesteld op doel...

en: Setting the quality of the target...
nl: Kwaliteit wordt ingesteld voor doel...

en: Rendering...
nl: Bezig met renderen...

en:  seconds.
nl: seconden

en: Done.
nl: Klaar.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Switch options
nl: Wissel opties

en: FFMPEG target options
nl: FFMPEG doel opties

en: Synfig info options
nl: Synfig info opties

en: Set the image width in pixels (Use zero for file default)
nl: Stel de breedte van de afbeelding in in pixels (gebruik 0 voor de standaard waarde)

en: Set the image height in pixels (Use zero for file default)
nl: Stel de hoogte van de afbeelding in in pixels (gebruik 0 voor de standaard waarde)

en: Set the diagonal size of image window (Span)
nl: Stel de diagonale afmeting van het afbeeldingsvenster in (spanbreedte)

en: Set antialias amount for parametric renderer.
nl: Stel de waarde voor anti-alias in voor de geparameteriseerde generator

en: Specify input filename
nl: Specifieer het invoer bestand

en: Specify output filename
nl: Specificeer het uitvoer bestand

en: Render the canvas with the given id instead of the root.
nl: Genereer het tekenvenster met de opgegeven id in plaats vanaf het begin

en: Set the frame rate
nl: Stel het aantal beelden per seconde in

en: Render a single frame at <seconds>
nl: Genereer een enkel beeld op <seconden>

en: Set the starting time
nl: Stel de starttijd in

en: Set the ending time
nl: Stel de eindtijd in

en: Set the physical resolution (Dots-per-inch)
nl: Stel de fysieke resolutie in (dots-per-inch)

en: Set the physical X resolution (Dots-per-inch)
nl: Stel de fysieke x resolutie in (dots-per-inch)

en: Set the physical Y resolution (Dots-per-inch)
nl: Stel de fysieke y resolutie in (Dots-per-inch)

en: Quiet mode (No progress/time-remaining display)
nl: Stille modus (geen weergave voortgang en resterende tijd)

en: Append layers in <filename> to composition
nl: Voeg de lagen in <bestand> aan de compositie toe

en: Print out specified details of the root canvas
nl: Druk de details af van het eerste tekenvenster

en: Print out the list of exported canvases in the composition
nl: Druk een lijst af van te exporteren tekenvensters in de compositie

en: Set the bitrate for the output video
nl: Stel de bitrate in voor de video uitvoer

en: Print out the list of available importers
nl: Druk een lijst af van de beschikbare import filters

en: Print out misc build information
nl: Druk bouw informatie af van de toepassing

en: Print out the list of available layers
nl: Druk een lijst af van de beschikbare lagen

en: Print out layer's description, parameter info, etc.
nl: Druk de beschrijving af van lagen, parameters etc.

en: Print out license information
nl: Druk licentie informatie af

en: Print out the list of loaded modules
nl: Druk een lijst af van de geladen modules

en: Print out the list of available targets
nl: Druk een lijst af van de beschikbare doelen

en: Print out the list of available ValueNodes
nl: Druk een lijst af van de beschikbare ValueNodes

en: Print out version information
nl: Druk versie informatie af

en: Test GUID generation
nl: Test GUID generatie

en: Test signal implementation
nl: Test signaal implementatie

en: Unrecognised canvas variable:
nl: Onbekende tekenvenster variabele:

en: verbosity set to
nl: informatie weergave ingesteld op

en: Layer Name:
nl: Laagnaam:

en: Localized Layer Name:
nl: Gelokaliseerde laagnaam:

en: Version:
nl: Versie:

en: 	Description:
nl: 	Beschrijving:

en: Antialiasing set to %d, (%d samples per pixel)
nl: Anti-alias ingesteld op %d (%d monsters per pixel)

en: Span set to %d units
nl: Breedte ingesteld op %d eenheden

en: Physical resolution set to %f dpi
nl: Fysieke resolutie ingesteld op %f dpi

en: Physical X resolution set to %f dpi
nl: Fysieke x resolutie ingesteld op %f dpi

en: Physical Y resolution set to %f dpi
nl: Fysieke y resolutie ingesteld op %f dpi

en: Rendering frame at
nl: Genereren beeld op

en: No input file provided.
nl: Geen invoerbestand opgegeven.

en: Quality set to
nl: Kwaliteit ingesteld op

en: Unable to append '
nl: Kan niet samenvoegen met '

en: Appended contents of
nl: Samengevoegde inhoud

en: End Time
nl: Eindtijd

en: Frame Rate
nl: Verversingssnelheid

en: Start Frame
nl: Beginraam

en: End Frame
nl: Eindraam

en: Image Aspect Ratio
nl: Beeldverhouding

en: Pixel Width
nl: Pixelbreedte

en: Pixel Height
nl: Pixelhoogte

en: Pixel Aspect Ratio
nl: Pixelverhouding

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Physical Width
nl: Fysieke breedte

en: Physical Height
nl: Fysieke hoogte

en: X Resolution
nl: X-resolutie

en: Y Resolution
nl: Y-resolutie

en: Diagonal Image Span
nl: Diagonale beeld afmetingen

en: Flags
nl: Vlaggen

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Metadata
nl: Meta
