Synfig UI - en to el_GR translation catalogue (55 entries)

en: 2D vector animation studio
el_GR: 2D διανυσματικό στούντιο κινουμένων σχεδίων

en: Features:
el_GR: Χαρακτηριστικά:

en: Sound support
el_GR: Υποστήριξη ήχου:

en: enable
el_GR: επιτρέπω

en: Random
el_GR: Τυχαίος

en: Opacity
el_GR: Αδιαφάνεια

en: Radius
el_GR: Ακτίνα

en: Anti-aliasing
el_GR: Κορεσμός χρώματος

en: Eraser
el_GR: Γόμα

en: Increase Amount
el_GR: Αυξήστε το ποσό

en: Decrease Amount
el_GR: Μειώστε το ποσό

en: Increase Opacity
el_GR: Αυξήστε την αδιαφάνεια

en: Decrease Opacity
el_GR: Μειώστε την αδιαφάνεια

en: Colors
el_GR: Χρωματιστά

en: Width
el_GR: Πλάτος

en: Height
el_GR: Υψος

en: Image
el_GR: Εικόνα

en: Other
el_GR: Άλλο

en: Action
el_GR: Δράση

en: Language
el_GR: Γλώσσα

en: Category
el_GR: Κατηγορία

en: Zoom In
el_GR: Μεγέθυνση

en: Zoom Out
el_GR: Σμίκρυνση

en: Zoom to 100%
el_GR: Μεγέθυνση έως 100%

en: Undo
el_GR: Ξεκάνω

en: Undo the previous action
el_GR: Αναίρεση της προηγούμενης ενέργειας

en: Redo
el_GR: Ξανακάνω

en: Redo the previously undone action
el_GR: Επανάληψη της προηγούμενης αναίρεσης ενέργειας

en: Close
el_GR: Κλείσε

en: Add Color
el_GR: Προσθέστε χρώμα

en: Cosine
el_GR: Συνημίτονο

en: Horizontal
el_GR: Οριζόντιος

en: Vertical
el_GR: Κάθετος

en: Red
el_GR: Κόκκινο

en: Green
el_GR: Πράσινο

en: Blue
el_GR: Μπλε

en: Ignore
el_GR: Αγνοώ

en: Recover
el_GR: Αναρρώνω

en: Thanks
el_GR: Ευχαριστώ

en: Color
el_GR: Χρώμα

en: Text Layer
el_GR: Στρώση κειμένου

en: Thanks!
el_GR: Ευχαριστώ!

en: Close without Saving
el_GR: Κλείσιμο χωρίς αποθήκευση

en: Add
el_GR: Προσθέτω

en: Apply
el_GR: Εφαρμόζω

en: synfig studio -- starting up application...
el_GR: synfig studio - εκκίνηση εφαρμογής ...

note: TRANSLATORS:         | Help menu entry:              | A wiki page: |
en: Tutorials
el_GR: Μαθήματα

en: About Synfig Studio
el_GR: Σχετικά με το Synfig Studio

en: Working...
el_GR: Εργαζόμενος...

en: _Red
el_GR: _Κόκκινο

en: _Green
el_GR: _Πράσινο

en: _Blue
el_GR: _Μπλε

en: (no/yes)
el_GR: (όχι/ναι)

en: error:
el_GR: σφάλμα:

en: warning:
el_GR: προειδοποίηση:
