Synfig UI - en to fa_IR translation catalogue (393 entries)

en: 2D vector animation studio
fa_IR: استودیو انیمیشن سازی وکتور 2 بعدی

en: Features:
fa_IR: ویژگی ها:

en: Synfig Studio workspace
fa_IR: فضای کاری سین فیگ استودیو

en: enable
fa_IR: فعال

en: Random
fa_IR: تصادفی

en: Radius
fa_IR: شعاع

en: Save color
fa_IR: ذخیره رنگ

en: Eraser
fa_IR: پاک کن

en: Custom input
fa_IR: ورودی سفارشی

en: Add New Keyframe
fa_IR: اضافه کردن کی فریم جدید

en: Keyframe Properties
fa_IR: مشخصات کی فریم

en: Increase Amount
fa_IR: افزایش مقدار

en: Decrease Amount
fa_IR: کاهش مقدار

en: Select All Child Layers
fa_IR: انتخاب همه زیر لایه ها

en: Paste
fa_IR: چسباندن

en: Index %d
fa_IR: %d شاخص

en: <No Image Selected>
fa_IR: <هیچ تصویری انتخاب نشده>

en: Visit the Synfig website
fa_IR: وب سایت سین فیگ را ببینید

en: Original developers:
fa_IR: توسعه دهندگان اصلی :

en: Contributors:
fa_IR: مشارکت کنندگان:

en: 
    Development version:
    %s
fa_IR: 
    \n
    نسخه توسعه: \n
    %s \n

en: Built with:
fa_IR:  ایجاد شده با:\n

en: ETL %s
fa_IR: ETL %s \n

en: Synfig API %s
fa_IR: محیط برنامه سازی سینفیگ %s \n

en: Synfig library %d
fa_IR: توابع کتابخانه ای سینفیگ %d \n

en: GTK+ %d.%d.%d
fa_IR: GTK+ %d.%d.%d \n

en: Using:
fa_IR: با استفاده از:\n

en: Synfig %s
fa_IR: سینفیگ %s \n

en: Options
fa_IR: تنظیمات

en: Not yet implemented
fa_IR: هنوز به کار نرفته

en: Canvas Properties
fa_IR: ویژگی های طرح

en: Canvas Info
fa_IR: اطلاعات Canvas

en: <b>Canvas Info</b>
fa_IR: <b>اطلاعات نقاشی</b>

en: _ID
fa_IR: شناسه

en: _Name
fa_IR: _نام

en: _Description
fa_IR: _توضیحات

en: Properties
fa_IR: ویژگی ها

en: Edit Canvas Properties
fa_IR: ویرایش مشخصات Canvas

en: Colors
fa_IR: رنگ ها

en: Set as Outline
fa_IR: قرار دادن به عنوان نمای کلی

en: Set as Fill
fa_IR: قرار دادن به عنوان پر کردنی

en: Custom Video Codec
fa_IR:  کدک ویدیوئی سفارشی

en: write your video codec here
fa_IR: کدک های ویدئویی خود را این جا بنویسید

en: Available Video Codecs:
fa_IR: کدک های ویدیویی موجود:

en: Video Bit Rate:
fa_IR: بیت ریت ویدیو:

en: Gradient Editor
fa_IR: ویرایش گر گرادیانت

en: Set as Default
fa_IR: تنظیم به عنوان پیش فرض

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: OK
fa_IR: باشه

en: Screen
fa_IR: صفحه نمایش

en: Window
fa_IR: پنجره

en: Keyframe Dialog
fa_IR: پنجره کی فریم

en: Preview
fa_IR: پیش نمایش

en: Interface
fa_IR: رابط

en: Document
fa_IR: سند

en: Editing
fa_IR: ویرایش کردن

en: Render
fa_IR: رندر

en: System
fa_IR: سیستم

en: Units
fa_IR: واحدها

en: Timestamp
fa_IR: برچسب زمان

en: Pixels
fa_IR: پیکسل ها

en: Points
fa_IR: نقطه ها

en: Inches
fa_IR: اینچ ها

en: Meters
fa_IR: متر ها

en: Centimeters
fa_IR: سانتی متر ها

en: Millimeters
fa_IR: میلی متر ها

en: Unit System
fa_IR: یونیت سیستم

en: Recent Files
fa_IR: فایل های اخیر

en: Autosave
fa_IR: ذخیره خودکار

en: File name prefix for the new created document
fa_IR: پیشوند نام فایل برای ایجاد سند جدید

en: FPS
fa_IR: فریم بر ثانیه

en: Frames per second of the new created document
fa_IR: فریم بر ثانیه داکیومنت ساخته شده جدید

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Width
fa_IR: عرض

en: Width in pixels of the new created document
fa_IR: عرض سند تازه ایجاد شده به پیکسل

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Select
fa_IR: انتخاب

en: Other
fa_IR: سایر

en: Action
fa_IR: عمل

en: _Cancel
fa_IR: _لغو

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Preview Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه پیش نمایش

en: System Language
fa_IR: زبان سیستم

en: Language
fa_IR: زبان

en: Color Theme
fa_IR: تم رنگی

en: Dark UI theme (if available)
fa_IR: تم رابط کاربری تاریک (در صورت وجود)

en: Toolbars
fa_IR: نوار ابزار ها

en: Show file toolbar (requires restart)
fa_IR: نمایش نوار ابزار فایل (نیازمند راه اندازی مجدد)

en: Name
fa_IR: نام

en: Custom Size
fa_IR: اندازه ی سفارشی

en: Custom fps
fa_IR: فریم بر ثانیه سفارشی

en: Sound Select
fa_IR: انتخاب صدا

en: Sound Parameters
fa_IR: پارامتر های صدا

en: <b>Sound Parameters</b>
fa_IR: <b>پارامتر های صدا</b>

en: _Sound File
fa_IR: فایل صوتی

en: Time _Offset
fa_IR: انحراف زمانی

en: Target Parameters
fa_IR: پارامترهای مقصد

en: Category
fa_IR: دسته بندی

en: Waypoint Editor
fa_IR: ویرایشگر نقاط مسیر

en: Ok
fa_IR: باشه

en: Play
fa_IR: پخش

en: Pause
fa_IR: مکث

en: Loop
fa_IR: حلقه

en: Increase Display Resolution
fa_IR: افزایش دقت نمایش

en: Decrease Display Resolution
fa_IR: کاهش دقت نمایش

en: Low Res
fa_IR: کمبود منابع سیستم

en: Use Low Resolution when enabled
fa_IR: وقتی که فعال بود از دقت پایین نمایش استفاده کن

en: Zoom In
fa_IR: بزرگ تر

en: Zoom Out
fa_IR: کوچک تر

en: Zoom to Fit
fa_IR: بزرگ نمایی مناسب

en: Zoom to 100%
fa_IR: اندازه ی اصلی100%

en: Tool Options
fa_IR: تنظیم های ابزار

en: This tool has no options
fa_IR: این ابزار هیچ تنظیماتی ندارد

en: Canvas Browser
fa_IR: مرورگر Canvas

en: ID
fa_IR: شناسه

en: Library
fa_IR: کتابخانه

en: Graphs
fa_IR: گراف ها

en: History
fa_IR: تاریخچه

en: Clear Undo Stack
fa_IR: پاکسازی پشته ی واگرد

en: Clear the undo stack
fa_IR: پاکسازی خنثی سازی پشته

en: Clear Redo Stack
fa_IR: پاک کردن پشته ی ازنو

en: Clear the redo stack
fa_IR: پاک کردن پشته ی ازنو

en: Clear Undo and Redo Stacks
fa_IR: پاک کردن پشته های واگرد و ازنو

en: Clear the undo and redo stacks
fa_IR: پاک کردن پشته های واگرد و ازنو

en: Undo
fa_IR: برگشت

en: Undo the previous action
fa_IR: برگشت عمل قبلی

en: Redo
fa_IR: جلو رفتن

en: Redo the previously undone action
fa_IR: جلو رفتن عمل انجام نشده قبلی

en: Jump
fa_IR: پرش

en: Clear History
fa_IR: پاک کردن تاریخچه

en: Clear
fa_IR: پاک کردن

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: X:
fa_IR: X :

en: Keyframes
fa_IR: کی فریم ها

en: Layers
fa_IR: لایه ها

en: Layer Ops
fa_IR: Ops لایه

en: Canvas MetaData
fa_IR: متا دیتا Canvas

en: Add new MetaData entry
fa_IR: افزودن ورودی جدید فراداده

en: Remove selected MetaData entry
fa_IR: حذف ورودی انتخاب شده ی  فراداده

en: Navigator
fa_IR: هدایتگر

en: Error
fa_IR: خطا

en: Close
fa_IR: بستن

en: Time Track
fa_IR: آهنگ زمان

en: Dock Panel
fa_IR: بارانداز پنل

en: Palette Browser
fa_IR: مرورگر پالت

en: Palette Editor
fa_IR: ویرایشگر پالت

en: Add Color
fa_IR: افزودن رنگ

en: Add current outline color
    to the palette
fa_IR: افزودن رنگ طرح کلی \n
    به پالت

en: Save palette
fa_IR: ذخیره ی پالت

en: Save the current palette
fa_IR: همین پالت را ذخیره کن

en: Load default
fa_IR: بارگذاری پیش فرض

en: Load default palette
fa_IR: بارگذاری پالت پیش فرض

en: Unable to check whether '%s' exists.
fa_IR: ناتوان از بررسی وجود '%s'.

en: Unable to open file
fa_IR: ناتوان در بازگردن فایل

en: Blend Method
fa_IR: روش مخلوط

en: Feather:
fa_IR: پر :

en: Link Origins
fa_IR: ریشه پیوند

en: Auto Export
fa_IR: ددادن خروجی خودکار

en: Unable to add value node
fa_IR: ناتوان از افزودن مقدار گره

en: Unable to create layer
fa_IR: ناتوان از ایجاد گره

en:  Gradient
fa_IR: تغییر رنگ تدریجی

en: Unable to create Gradient layer
fa_IR: ناتوان از ایجاد لایه ی تغییر رنگ تدریجی

en:  Plant
fa_IR: کارخانه

en: Unable to create Plant layer
fa_IR: ناتوان از ایجاد لایه گیاهی

en:  Region
fa_IR: من

en: Unable to create Region layer
fa_IR: ناتوان از ایجاد لایه ی محدوده

en:  Outline
fa_IR: طرح کلی

en: Unable to create Outline layer
fa_IR: ناتوان از ایجاد لایه ی طرح کلی

en: Delete Vertex
fa_IR: حذف ورتکس

en: Insert Vertex
fa_IR: درج ورتکس

en: Unable to find where to insert vertex, internal error, please report this bug
fa_IR: ناتوان در یافتن جایی که بتوان ورتکس را قرار داد. خطا داخلی، لطفا آن را گزارش دهید

en: Unable to remove vertex, internal error, please report this bug
fa_IR: ناتوان از حذف ورتکس. خطای داخلی، لطفا آن را گزارش دهید

en: Circle Tool
fa_IR: دایره ابزار

en: Defines the blend method to be used for circles
fa_IR: روش مخلوط را که برای استفاده در دایره ها را مشخص می کند

en: Invert
fa_IR: معکوس کردن

en: Falloff:
fa_IR: میل:

en: Falloff
fa_IR: میل

en: Determines the falloff function for the feather
fa_IR: تمایل تابع برای پر شدن را مشخص می کند

en: Linear
fa_IR: خطی

en: Squared
fa_IR: مربعی شده

en: Square Root
fa_IR: میدان ریشه

en: Cosine
fa_IR: کسینوس

en: New Circle
fa_IR: جدید دایره

en: Unable to create Circle layer
fa_IR: ناتوان از ایجاد لایه دایره

en: Draw Tool
fa_IR: قرعه کشی ابزار

en: Auto Loop
fa_IR: لوپ خودکار

en: Auto Extend
fa_IR: گسترش خودکار

en: Auto Link
fa_IR: پیوند خودکار

en: Define Region
fa_IR: تعریف منطقه

en: Unable to insert item
fa_IR: ناتوان از قرار دادن شیء

en: No layer here
fa_IR: هیچ لایه ای این جا نیست

en: Unable to set layer color
fa_IR: ناتوان در تعیین رنگ لایه

en: Gradient Tool
fa_IR: ابزار تغییر رنگ تدریجی

en: New Gradient
fa_IR: تغییر رنگ تدریجی جدید

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: Mirror Tool
fa_IR: ابزار آینه

en: (Shift key toggles axis)
fa_IR: (کلید شیفت وضعیت محورها را عوض می کند)

en: Transform Tool
fa_IR: ابزار جابجایی

en: Ctrl to rotate
fa_IR: کلید کنترل برای چرخش

en: Alt to scale
fa_IR: کلید Alt برای تغییر اندازه

en: Shift to constrain
fa_IR: کلید شیفت برای محدود کردن

en: Polygon Tool
fa_IR: ابزار چندضلعی

en: Make Polygon
fa_IR: ایجاد چندضلعی

en: Clear current Polygon
fa_IR: پاک کردن این چندضلعی

en: New Polygon
fa_IR: چندضلعی جدید

en: Unable to create Polygon layer
fa_IR: اناتوان از ایجاد لایه ی چندضلعی

en: Rectangle Tool
fa_IR: ابزار مستطیل

en: Expansion:
fa_IR: توسعه:

en: New Rectangle
fa_IR: مستطیل جدید

en: Rotate Tool
fa_IR: ابزار چرخش

en: Allow Scale
fa_IR: اجازه ی تغییر اندازه

en: Scale Tool
fa_IR: ابزار تغییر اندازه

en: Lock Aspect Ratio
fa_IR: قفل نسبت وجه ها

en: Save Sketch
fa_IR: ذخیره طرح

en: Unable to save sketch
fa_IR: ناتوان از ذخیره ی طرح

en: Load Sketch
fa_IR: بارگذاری طرح

en: Unable to load sketch
fa_IR: ناتوان از بارگذاری طرح

en: Sketch Tool
fa_IR: ابزار طرح

en: Show Sketch
fa_IR: نمایش طرح

en: Clear Sketch
fa_IR: پک کردن طرح

en: Save Sketch As...
fa_IR: ذخیره ی طرح به عنوان...

en: Open a Sketch
fa_IR: باز کردن یک طرح

en: SmoothMove Tool
fa_IR: ابزار حرکت نرم

en: Smooth Move
fa_IR: حرکت آرام

en: Star Tool
fa_IR: ابزار ستاره

en: Regular Polygon
fa_IR: چندضلعی منتظم

en: Inner Width:
fa_IR: عرض داخلی:

en: Inner Tangent:
fa_IR: مماس داخلی:

en: Outer Width:
fa_IR: عرض خارجی:

en: Outer Tangent:
fa_IR: مماس خارجی:

en: Type
fa_IR: نوع

en: Time
fa_IR: زمان

en: Z Depth
fa_IR: عمق Z

en: Icon
fa_IR: آیکون

en: Key
fa_IR: کلید

en: Data
fa_IR: داده

en: Red
fa_IR: قرمز

en: Green
fa_IR: سبز

en: Blue
fa_IR: آبی

en: Brush Preview
fa_IR: پیش نمایش قلم مو

en: Interpolation
fa_IR: الحاق

en: _Layer
fa_IR: _لایه

en: Plug-Ins
fa_IR: افزونه ها

en: _Window
fa_IR: _پنجره

en: Work_space
fa_IR: فضای_کاری

en: _Help
fa_IR: _کمک

en: Keyframe
fa_IR: کی فریم

en: Import...
fa_IR: وارد کردن...

en: Import Sequence...
fa_IR: وارد کردن سکانس...

en: Render...
fa_IR: رندر...

en: Preview...
fa_IR: پیش نمایش...

en: Close Document
fa_IR: بستن داکیومنت

en: Input Devices...
fa_IR: دستگاه های ورودی...

en: Preferences...
fa_IR: تنظیمات...

en: Menubar
fa_IR: منو بار

en: Toolbar
fa_IR: نوار ابزار

en: Seek to Begin
fa_IR: رفتن به آغاز

en: Seek to End
fa_IR: رفتن به پایان

en: Properties...
fa_IR: مشخصات...

en: Options...
fa_IR: گزینه ها...

en: Animating
fa_IR: انیمیت کردن

en: Save workspace...
fa_IR: ذخیره فضای کاری...

en: Preview Dialog
fa_IR: پنجره پیش نمایش

en: Thanks
fa_IR: تشکر

en: Import
fa_IR: وارد کردن

en: Synfig files (*.sif, *.sifz)
fa_IR: فایل های سین فیگ (*.sif, *.sifz)

en: Images (*.png, *.jpeg, *.bmp, *.svg)
fa_IR: تصاویر (*.png, *.jpeg, *.bmp, *.svg)

en: Audio (*.ogg, *.mp3, *.wav)
fa_IR: صدا (*.ogg, *.mp3, *.wav)

en: Video (*.avi, *.mp4)
fa_IR: ویدیو (*.avi, *.mp4)

en: Any files
fa_IR: هر فایلی

en: Load
fa_IR: بارگذاری

en: Palette files (*.spal, *.gpl)
fa_IR: فایل های پالت (*.spal, *.gpl)

en: Synfig palette files (*.spal)
fa_IR: فایل های پالت سین فیگ (*.spal)

en: GIMP palette files (*.gpl)
fa_IR: فایل های پالت گیمپ (*.gpl)

en: Images files (*.png, *.jpg, *.jpeg, *.bmp)
fa_IR: فایل های تصاویر (*.png, *.jpg, *.jpeg, *.bmp)

en: Open history
fa_IR: باز کردن تاریخچه

en: Open
fa_IR: باز کردن

en: Synfig files (*.sif, *.sifz, *.sfg)
fa_IR: فایل های سین فیگ (*.sif, *.sifz, *.sfg)

en: Uncompressed Synfig file (*.sif)
fa_IR: فایل سین فیگ فشرده نشده (*.sif)

en: Compressed Synfig file (*.sifz)
fa_IR: فایل سین فیگ فشرده شده (*.sifz)

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Help
fa_IR: کمک

en: ERROR
fa_IR: خطا

en: Shows the Preview Settings Dialog
fa_IR: نمایش پنجره تنظیمات پیش نمایش

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save As...
fa_IR: ذخیره به عنوان...

en: Save As
fa_IR: ذخیره به عنوان

en: Export
fa_IR: خروجی گرفتن

en: Save All
fa_IR: ذخیره همه

en: Save all opened documents
fa_IR: ذخیره تمام داکیومنت های باز شده

en: Quit
fa_IR: خروج

en: Preview Window
fa_IR: پنجره پیش نمایش

en: No
fa_IR: نه

en: Yes
fa_IR: آره

en: Integer
fa_IR: عدد صحیح

en: Angle
fa_IR: زاویه

en: Vector
fa_IR: وکتور

en: Color
fa_IR: رنگ

en: Segment
fa_IR: بخش

en: List
fa_IR: فهرست

en: Gradient
fa_IR: تغییر رنگ تدریجی

en: Rename
fa_IR: تغییر نام

en: About
fa_IR: درباره

en: New
fa_IR: جدید

en: Import Image Layer
fa_IR: وارد کردن لایه تصویر

en: Group Layer
fa_IR: گروه کردن لایه

en: Sound Layer
fa_IR: لایه صدا

en: Text Layer
fa_IR: لایه ی متن

en: Group
fa_IR: گروه

en: MetaData
fa_IR: متا دیتا

en: Preview Options Dialog
fa_IR: پنجره گزینه های پیش نمایش

en: Unknown extension
fa_IR: پسوند ناشناخته

en: Sure
fa_IR: مطمئنا

en: The animation is currently playing so the window cannot be closed.
fa_IR: انیمیشن در حال پخش است بنابراین پنجره نمی تواند بسته شود.

en: Thanks!
fa_IR: تشکر!

en: Close without Saving
fa_IR: بستن بدون ذخیره سازی

en: Name:
fa_IR: نام:

en: Add
fa_IR: اضافه کردن

en: Convert
fa_IR: تبدیل

en: Apply
fa_IR: اعمال کردن

en: Open file
fa_IR: باز کردن فایل

en: Show Menubar
fa_IR: نمایش منو بار

en: Edit workspaces...
fa_IR: ویرایش فضا های کاری...

note: TRANSLATORS:         | Help menu entry:              | A wiki page: |
en: Tutorials
fa_IR: آموزش ها

en: Frequently Asked Questions
fa_IR: سوالات متداول

en: Get Support
fa_IR: پشتیبانی گرفتن

en: About Synfig Studio
fa_IR: درباره سین فیگ استودیو

en: One Moment, Please...
fa_IR: یه لحظه، لطفا...

en: Time Settings
fa_IR: تنظیمات زمان

en: <b>Time Settings</b>
fa_IR: <b>تنظیمات زمان</b>

en: _Frames per second
fa_IR: _فریم بر ثانیه

en: _End Time
fa_IR: _زمان اتمام

en: _Duration
fa_IR: _مدت

en: _Red
fa_IR: _قرمز

en: _Green
fa_IR: _سبز

en: _Blue
fa_IR: _آبی

en: Render Settings
fa_IR: تنظیمات رندر

en: Auto
fa_IR: خودکار

en: Parameters...
fa_IR: پارامتر ها...

en: Target
fa_IR: هدف

en: <b>Target</b>
fa_IR: <b>هدف</b>

en: _Filename
fa_IR: _نام فایل

en: _Target
fa_IR: _هدف

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: <b>Settings</b>
fa_IR: <b>تنظیمات</b>

en: _Quality
fa_IR: _کیفیت

en: ERROR:
fa_IR: خطا:

en: WARNING:
fa_IR: هشدار:

en: Canvas Interface
fa_IR: رابط Canvas

en: Merge Tangents
fa_IR: ادغام مماس ها

en: Split Tangents
fa_IR:  جدا کردن مماس ها

en: Id
fa_IR: شناسه

en: Set Canvas Name
fa_IR: تنظیم نام Canvas

note: TRANSLATORS: This is used in the 'history' dialog when a Canvas has its name changed.
en: Change canvas name from '%s' to '%s'
fa_IR: تغییر نام Canvas از '%s' به '%s'

en: Remove Canvas
fa_IR: حذف Canvas

en: Add Keyframe
fa_IR: اضافه کردن کی فریم

en: New Keyframe
fa_IR: کی فریم جدید

en: Remove Keyframe
fa_IR: حذف کی فریم

en: Delta
fa_IR: دلتا

en: Add Layer
fa_IR: اضافه کردن لایه

en: Make New Frame
fa_IR: ساخت فریم جدید

en: Group Layers
fa_IR: گروه کردن لایه ها

en: File name
fa_IR: نام فایل

en: Delete Layer
fa_IR: حذف لایه

en: Delete Layers
fa_IR: حذف لایه ها

note: TRANSLATORS: this is the string used in the history dialog when renaming a layer to/from its default name
en: [default]
fa_IR: [پیش فرض]

en: New Description
fa_IR: توضیحات جدید

en: Origin
fa_IR: منشاء

en: Connect
fa_IR: اتصال

note: TRANSLATORS: This is used in the 'history' dialog when a connection is made.
en: Connect '%s' to '%s'
fa_IR: اتصال '%s' به '%s'

en: Disconnect
fa_IR: قطع اتصال

note: TRANSLATORS: This is used in the History dialog when a ValueNode is disconnected.
en: Disconnect %s
fa_IR: قطع اتصال %s

note: TRANSLATORS: This is used in the 'history' dialog when a ValueNode is exported.  The first %s is what is exported, the 2nd is the name it is given.
en: Export '%s' as '%s'
fa_IR: خروجی گرفتن '%s' به عنوان '%s'

en: Link
fa_IR: پیوند

en: Animate
fa_IR: انیمیت

en: Remove Item
fa_IR: حذف آیتم

en: Image Layer
fa_IR: لایه تصویر

en: Continue
fa_IR: ادامه دادن

en: Failed
fa_IR: ناموفق

en: Successful
fa_IR: موفقیت آمیز

en: Import sequence
fa_IR: وارد کردن سکانس

en: (no/yes)
fa_IR: (نه/آره)

en: (yes/no)
fa_IR: (آره/نه)

en: error:
fa_IR: خطا:

en: warning:
fa_IR: هشدار:

en: Layer Parameter
fa_IR: پارامتر لایه

en: _Grid size
fa_IR: فاصله ی خطوط راهنما

en: _Snap to grid
fa_IR: چفت شدن به خطوط راهنما

en: Grid
fa_IR: توری

en: Snap to _frame
fa_IR: چفت شدن به قاب

en: Not yet implemented!
fa_IR: هنوز به کار نرفته!
