Synfig UI - en to lt translation catalogue (904 entries)

en: 2D vector animation studio
lt: 2D vektorinės animacijos studija

en: enable
lt: leisti

en: Add Skeleton (Simple)
lt: Įdėti skeletą (paprasta)

en: Unhide All Layers
lt: Parodyti visus sluoksnius

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Radius
lt: Spindulys

en: Eraser
lt: Trintukas

en: Add a New Set
lt: Pridėti naują rinkinį

en: Add New Keyframe
lt: Pridėti atraminį kadrą

en: Keyframe Properties
lt: Atraminio kadro savybės

en: Increase Amount
lt: Padidėjimo suma

en: Decrease Amount
lt: Sumažinimo suma

en: Select All Child Layers
lt: Pasirinkite visus posluoksnius

en: Paste
lt: Įdėti

en: Index %d
lt: Indeksas %d

en: Text Paragraph
lt: Paragrafas

en: Enter text here:
lt: Įveskite tekstą čia:

en: <Group>
lt: <Grupė>

en: <No Image Selected>
lt: <Nepasirinktas joks paveikslėlis>

en: No Parent
lt: Nėra viršesnio

en: Visit the Synfig website
lt: Apsilankykite Synfig svetainėje

en: Original developers:
lt: Pagrindiniai kūrėjai:

en: Contributors:
lt: Bendraautoriai:

en: 
    Development version:
    %s
lt: 
    Sukūrimo versija:
    %s

en: Built with:
lt: Sukurta su:

en: Synfig library %d
lt: Synfig biblioteka %d

en: Using:
lt: Naudojama:

en: Options
lt: Parinktys

en: Not yet implemented
lt: Dar neįgyvendinta

en: Canvas Properties
lt: Drobės parinktys

en: Canvas Info
lt: Drobės duomenys

en: <b>Canvas Info</b>
lt: <b>Drobės duomenys</b>

en: _Name
lt: _Pavadinimas

en: _Description
lt: _Aprašymas

en: Properties
lt: Savybės

en: Edit Canvas Properties
lt: Redaguoti drobės savybes

en: Colors
lt: Spalvos

en: Set as Outline
lt: Nustatyti kaip kontūro spalvą

en: Set as Fill
lt: Nustatyti kaip užpildo spalvą

en: Custom Video Codec
lt: Pasirinktas Video kodekas

en: write your video codec here
lt: Įrašykite savo vaizdo kodeką čia

en: Available Video Codecs:
lt: Galimi video kodekai:

en: Video Bit Rate:
lt: Video sparta bitais:

en: Gradient Editor
lt: Gradiento redaktorius

en: Set as Default
lt: Nustatyti kaip numatytąjį

en: Screen
lt: Ekranas

en: Keyframe Dialog
lt: Atraminio kadro dialogas

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Document
lt: Dokumentas

en: Render
lt: Atvaizduoti

en: Units
lt: Vienetai

en: Timestamp
lt: Laiko žyma

en: Pixels
lt: Pikseliai

en: Points
lt: Taškai

en: Inches
lt: Coliai

en: Meters
lt: Metrai

en: Centimeters
lt: Centimetrai

en: Millimeters
lt: Milimetrai

en: Unit System
lt: Vienetų sistema

en: Recent Files
lt: Naujausi failai

en: New Canvas
lt: Nauja drobė

en: File name prefix for the new created document
lt: Failo pavadinimo priešdėlis naujai sukurtam dokumentui

en: Frames per second of the new created document
lt: Kadrai per sekundę naujai sukurtame dokumente

en: Size
lt: Dydis

en: Width
lt: Plotis

en: Width in pixels of the new created document
lt: Plotis pikseliais naujai sukurtam dokumentui

en: Height
lt: Aukštis

en: 4096x3112 Full Aperture 4K
lt: 4096x3112 Pilna diafragma 4k

en: 2048x1556 Full Aperture Native 2K
lt: 2048x1556 Vietinė pilna diafragma 2K

en: Solid Color
lt: Vientisa spalva

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: Other
lt: Kitas

en: Choose...
lt: Pasirinkti ...

en: Action
lt: Veiksmas

en: Image Sequence Separator String
lt: Paveikslėlio sekos skirtuko eilutė

en: Default
lt: Numatytas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Custom Size
lt: Naudotojo dydis

en: Custom fps
lt: Naudotojo kps

en: Sound Select
lt: Pasirinkti garsą

en: Sound Parameters
lt: Garso parametrai

en: <b>Sound Parameters</b>
lt: <b>Garso parametrai</b>

en: _Sound File
lt: _Garso failas

en: Time _Offset
lt: _Laiko poslinkis

en: Target Parameters
lt: Adresato parametrai

en: Restore Defaults
lt: Nustatyti kaip numatytąjį

en: Waypoint Editor
lt: Fiksatoriaus redaktorius

en: Seek to begin
lt: Kreiptis į pradžią

en: Seek to previous keyframe
lt: Kreiptis į ankstesnį atraminį kadrą

en: Seek to previous frame
lt: Kreiptis į ankstesnį kadrą

en: Play
lt: Groti

en: Pause
lt: Pauzė

en: Seek to next frame
lt: Kreiptis į sekantį kadrą

en: Seek to next keyframe
lt: Kreiptis į sekantį atraminį kadrą

en: Seek to end
lt: Kreiptis į pabaigą

en: End Time
lt: Pabaigos Laikas

en: Loop
lt: Kontūras

en: Unlock past keyframe
lt: Atrakinti praeitą atraminį kadrą

en: Unlock future keyframe
lt: Atrakinti būsimą atraminį kadrą

en: Increase Display Resolution
lt: Didinti ekrano skiriamąją gebą

en: Decrease Display Resolution
lt: Sumažinti ekrano skiriamąją gebą

en: Low Res
lt: Žema raiška

en: Use Low Resolution when enabled
lt: Kai įjungtą, naudoją žemą skiriamąją gebą

en: Toggle position handles
lt: Perjungti pozicijos rankenėles

en: Toggle vertex handles
lt: Perjungti viršūnės rankenėles

en: Toggle tangent handles
lt: Perjungti liestinės rankenėles

en: Toggle radius handles
lt: Perjungti spindulio rankenėles

en: Toggle width handles
lt: Perjungti pločio rankenėles

en: Toggle angle handles
lt: Perjungti kampo rankenėles

en: Zoom In
lt: Artinti

en: Zoom Out
lt: Nutolinti

en: Zoom to Fit
lt: Didinti kad tilptų

en: Zoom to 100%
lt: Didinti iki 100%

en: Tool Options
lt: Įrankio nustatymai

en: This tool has no options
lt: Šis įrankis neturi nustatymų

en: Canvas Browser
lt: Drobių naršyklė

en: Library
lt: Biblioteka

en: Graphs
lt: Grafikai

en: History
lt: Istorija

en: Clear Undo Stack
lt: Išvalykite atšaukimus

en: Clear the undo stack
lt: Valyti atšaukimų istoriją

en: Clear Redo Stack
lt: Valyti atstatymus

en: Clear the redo stack
lt: Valyti atstatymų istoriją

en: Clear Undo and Redo Stacks
lt: Išvalyti Atšaukti ir Atstatyti

en: Clear the undo and redo stacks
lt: Išvalyti Atšaukimų ir Atstatymų istorija

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Undo the previous action
lt: Atšaukti ankstesnį veiksmą

en: Redo
lt: Atstatyti

en: Redo the previously undone action
lt: Atstatyti anksčiau anuliuotą veiksmą

en: Jump
lt: Šuolis

en: (JMP)
lt: (ŠOK)

en: Clear History
lt: Valyti istorijos aplanką

en: Clear
lt: Valyti

en: Info
lt: Informacija

en: Stop
lt: Sustabdyti

en: Keyframes
lt: Atraminiai kadrai

en: Sets
lt: Rinkiniai

en: Layers
lt: Sluoksniai

en: Layer Ops
lt: Sluoksnio operacijos

en: New Layer
lt: Naujas sluoksnis

en: Canvas MetaData
lt: Drobės metaduomenys

en: Add new MetaData entry
lt: Pridėti naują metaduomenų įrašą

en: Remove selected MetaData entry
lt: Pašalinti pasirinktus metaduomenų įrašus

en: Navigator
lt: Navigatorius

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Time Track
lt: Laiko takelis

en: Timetrack
lt: Laiko takelis

en: Toolbox
lt: Įrankinė

en: Dock Panel
lt: Dok skydelis

en: Palette Browser
lt: Paletės naršyklė

en: Palette Editor
lt: Paletės redaktorius

en: Add Color
lt: Pridėti spalva

en: Add current outline color
    to the palette
lt: Pridėti esančią kontūro spalvą
    į paletę

en: Save palette
lt: Išsaugoti paletę

en: Save the current palette
lt: Išsaugoti esančią paletę

en: Load default
lt: Įkelti numatytą

en: Load default palette
lt: Įkelti numatytą paletę

en: Unable to check whether '%s' exists.
lt: Neįmanoma patikrinti, ar '%s' egzistuoja.

en: Unable to open file
lt: Nepavyko atidaryti failo

en: NewSpline
lt: Naujas splainas

en: Spline Tool
lt: Splaino įrankis

en: Blend Method
lt: Maišymo metodas

en: Feather:
lt: Ištempimas:

en: Link Origins
lt: Sujungti pradžias

en: Auto Export
lt: Auto eksportas

en: Make Spline
lt: Kurti splainą

en: Clear current Spline
lt: Šalinti esamą splainą

en: New Spline
lt: Naujas splainas

en: Unable to add value node
lt: Nepavyko pridėti reikšmę mazgui

en: Unable to create layer
lt: Nepavyko sukurti sluoksnio

en:  Gradient
lt: Gradientas

en: Unable to create Gradient layer
lt: Nepavyko sukurti gradiento sluoksnio

en:  Plant
lt:  Augalas

en: Unable to create Plant layer
lt: Nepavyko sukurti augalo sluoksnio

en:  Region
lt:  Regionas

en: Unable to create Region layer
lt: Nepavyko sukurti regiono sluoksnio

en:  Outline
lt:  Kontūras

en: Unable to create Outline layer
lt: Nepavyko sukurti  kontūro sluoksnio

en:  Advanced Outline
lt:  Išplėstinis kontūras

en: Unable to create Advanced Outline layer
lt: Nepavyko sukurti Išplėstinio kontūro sluoksnio

en: Unloop Spline
lt: Pertraukti splainą

en: Loop Spline
lt: Uždaryti splainą

en: Delete Vertex
lt: Pašalinti viršūnę

en: Insert Vertex
lt: Įterpti viršūnę

en: Unable to find where to insert vertex, internal error, please report this bug
lt: Nepavyko rasti, kur įterpti viršūnę, vidinė klaida, prašome pranešti apie šią klaidą

en: Unable to remove vertex, internal error, please report this bug
lt: Nepavyko pašalinti viršūnę, vidinė klaida, prašome pranešti apie šią klaidą

en: Skeleton Layer
lt: Skeleto sluoksnis

en: Circle Tool
lt: Apskritimo įrankis

en: Defines the blend method to be used for circles
lt: Apibrėžia mišymo metodą apskritimams

en: Spline Points:
lt: Splaino taškai:

en: Invert
lt: Invertuoti

en: Falloff:
lt: Sumažėjimas:

en: Falloff
lt: Sumažėjimas

en: Determines the falloff function for the feather
lt: Nustato sumažėjimo  funkciją ištempimui

en: Linear
lt: Linijinis

en: Squared
lt: Languotas

en: Square Root
lt: Kvadratinė šaknis

en: Cosine
lt: Kosinusas

en: Spline Origins at Center
lt: Splaino pagrindus į centrą

en: New Circle
lt: Naujas apskritimas

en: Unable to create Circle layer
lt: Nepavyko sukurti apskritimo sluoksnio

en: Fill Last Stroke
lt: Užpildyti paskutinį brūkšnį

en: Draw Tool
lt: Piešimo įrankis

en: Auto Loop
lt: Auto uždarymas

en: Auto Extend
lt: Auto išplėtimas

en: Auto Link
lt: Auto sujungimas

en: Sketch Spline
lt: Piešti splainą

en: Define Region
lt: Apibrėžti regioną

en: Unable to insert item
lt: Nepavyko įterpti elementą

en: Fill Stroke
lt: Užpildyti brūkšniu

en: Eyedrop Tool
lt: Pipetės įrankis

en: No layer here
lt: Čia nėra sluoksnio

en: Unable to set layer color
lt: Nepavyko nustatyti sluoksnio spalvą

en: Gradient Tool
lt: Gradiento įrankis

en: New Gradient
lt: Naujas gradientas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Mirror Tool
lt: Atspindžio įrankis

en: (Shift key toggles axis)
lt: (Shift klavišas perjungia ašis)

en: Transform Tool
lt: Transformavimo įrankis

en: Ctrl to rotate
lt: Ctrl pasukti

en: Alt to scale
lt: Alt mastelis

en: Shift to constrain
lt: Shift apriboti

en: Polygon Tool
lt: Daugiakampio įrankis

en: Make Polygon
lt: Kurti daugiakampį

en: Clear current Polygon
lt: Valyti esamą daugiakampį

en: New Polygon
lt: Naujas daugiakampis

en: Unable to create Polygon layer
lt: Nepavyko sukurti daugiakampio sluoksnio

en: Rectangle Tool
lt: Stačiakampio įrankis

en: Expansion:
lt: Plėtra:

en: New Rectangle
lt: Naujas stačiakampis

en: Rotate Tool
lt: Pasukimo įrankis

en: Allow Scale
lt: Leisti keisti mastelį

en: Move Handle
lt: Perkelti rankenėlę

en: Rotate Handle
lt: Pasukti rankenėlę

en: Scale Tool
lt: Mastelio įrankis

en: Lock Aspect Ratio
lt: Fiksuoti proporcijas

en: Save Sketch
lt: Išsaugoti eskizą

en: Unable to save sketch
lt: Nepavyko išsaugoti eskizo

en: Load Sketch
lt: Įkelti eskizą

en: Unable to load sketch
lt: Nepavyko įkelti eskizo

en: Sketch Tool
lt: Eskizo įrankis

en: Show Sketch
lt: Rodyti eskizą

en: Undo Last Stroke
lt: Atšaukti paskutinį brūkšnį

en: Clear Sketch
lt: Išvalyti eskizą

en: Save Sketch As...
lt: Įrašyti eskizą kaip ...

en: Open a Sketch
lt: Atverti eskizą

en: SmoothMove Tool
lt: Sklandaus perkėlimo įrankis

en: Radius:
lt: Spindulys:

en: Smooth Move
lt: Sklandžiai perkelti

en: Star Tool
lt: Žvaigždės įrankis

en: Radius Ratio:
lt: Spindulių santykis:

en: Regular Polygon
lt: Taisyklingas daugiakampis

en: Inner Width:
lt: Vidinis plotis:

en: Inner Tangent:
lt: Vidinė liestinė:

en: Outer Width:
lt: Išorinis plotis:

en: Outer Tangent:
lt: Išorinė liestinė:

en: New Star
lt: Nauja žvaigždė

en: Unable to create Star layer
lt: Nepavyko sukurti žvaigždės sluoksnio

en: Text Tool
lt: Tekstas įrankis

en: Size:
lt: Dydis:

en: Orientation:
lt: Orientacija:

en: Family:
lt: Garnitūra:

en: New Text
lt: Naujas tekstas

en: Width Tool
lt: Pločio įrankis

en: Relative Growth
lt: Santykinis augimas

en: Growth:
lt: Augimas:

en: Sketch Width
lt: Eskizo plotis

en: Canvas
lt: Drobė

en: [Unnamed]
lt: [Be pavadinimo]

en: Type
lt: Tipas

en: ValueBase
lt: Bazinė reikšmė

en: Canvases
lt: Drobės

en: ValueBase Nodes
lt: Mazgų bazinės reikšmės

en: Time
lt: Laikas

en: Length
lt: Ilgis

en: Description
lt: Aprašymas

en: Unable to find Keyframe in table
lt: Nepavyko rasti atraminio kadro lentelėje

en: There are no keyframes in this canvas
lt: Šioje drobėje nėra atraminių kadrų

en: Z Depth
lt: Z gylis

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Deactivate
lt: Deaktyvuoti

en: Layer
lt: Sluoksnis

en: Set Layer Parameters
lt: Keisti sluoksnio parametrus

en: Unable to set all layer parameters.
lt: Nepavyko nustatyti visų sluoksnio parametrų.

en: Icon
lt: Piktograma

en: Move Layers
lt: Perkelti sluoksnius

en: Key
lt: Raktas

en: Data
lt: Duomenys

en: <None>
lt: <Nėra>

en: Other...
lt: Kitas ...

en: No canvas name was specified
lt: Drobės pavadinimas nebuvo nurodytas

en: Unknown Exception
lt: Nežinoma išimtis

en: Red
lt: Raudona

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Luma
lt: Šviesis

en: Hue
lt: Atspalvis

en: Saturation
lt: Sodrumas

en: Alpha
lt: Alfa

en: Remove Waypoints
lt: Pašalinti tarpinius taškus

en: Action Failed.
lt: Veiksmas nepavyko.

en: Outline Color
lt: Kontūro spalva

en: Fill Color
lt: Užpildo spalva

en: Swap Fill and
    Outline Colors
lt: Sukeisti užpildo ir
     Kontūro spalvas

en: Reset Colors to Black and White
lt: Atstatyti spalvas į juodą ir baltą

en: Brush Preview
lt: Teptuko peržiūra

en: Brush Size
lt: Teptuko dydis

en: Default Gradient
lt: Numatytasis gradientas

en: Not possible to ALT-drag the first keyframe
lt: Neįmanoma ALT-tempti pirmą atraminį kadrą

en: Delta set not allowed
lt: Delta nustatyti neleidžiami

en: Click and drag keyframes
lt: Spustelėkite ir tempkite atraminius kadrus

en: (Non-static value)
lt: (Nestatiška reikšmė)

en: Constant
lt: Pastovus

en: Ease In/Out
lt: Palengva Į/Iš

en: Waypoint
lt: Tarpinis taškas

en: <b>Waypoint</b>
lt: <b>Tarpinis taškas</b>

en: _Value
lt: _Reikšmė

en: _Time
lt: _Laikas

en: Interpolation
lt: Interpoliacija

en: <b>Interpolation</b>
lt: <b>Interpoliacija</b>

en: _In Interpolation
lt: _Interpoliacija pradžioje

en: TCB Parameters
lt: TCB parametrai

en: <b>TCB Parameter</b>
lt: <b>TCB Parametrai</b>

en: T_ension
lt: _Įtempimas

en: _Bias
lt: _Paklaida

en: Te_mporal Tension
lt: _Laikinas įtempimas

en: Out:
lt: Išėjimas:

en: In:
lt: Įėjimas:

en: Tension:
lt: Įtempimas:

en: Continuity:
lt: Tęstinumas:

en: Bias:
lt: Paklaida:

en: Temporal Tension:
lt: Laikinas įtempimas

en: _File
lt: _Failas

en: Open Recent
lt: Atidaryti naujausią

en: _Edit
lt: _Redaguoti

en: _View
lt: _Rodinys

en: Show/Hide Handles
lt: Rodyti/Slėpti rankenėles

en: Low-Res Pixel Size
lt: Žemos raiškos pikselio dydis

en: _Canvas
lt: _Drobė

en: _Layer
lt: _Sluoksnis

en: Plug-Ins
lt: Įskiepiai

en: _Help
lt: _Pagalba

en: Keyframe
lt: Atraminis kadras

en: Import...
lt: Importuoti...

en: Render...
lt: Atvaizduoti...

en: Preview...
lt: Peržiūrėti...

en: Close Document
lt: Uždaryti dokumentą

en: Select All Handles
lt: Pasirinkite visas rankenėles

en: Unselect All Handles
lt: Atžymėti visas rankenėles

en: Select All Layers
lt: Parinkti visus sluoksnius

en: Unselect All Layers
lt: Atžymėti visus sluoksnius

en: Input Devices...
lt: Įvesties įrenginiai ...

en: Preferences...
lt: Nuostatos...

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Show Position Handles
lt: Rodyti pozicijos rankenėles

en: Show Vertex Handles
lt: Rodyti viršūnės rankenėles

en: Show Tangent Handles
lt: Rodyti liestinės rankenėles

en: Show Radius Handles
lt: Rodyti spindulio rankenėles

en: Show Width Handles
lt: Rodyti pločio rankenėles

en: Show Angle Handles
lt: Rodyti kampo rankenėles

en: Set Low-Res pixel size to %d
lt: Žemos-Rez pikselio dydis: %d

en: Toggle Grid Show
lt: Perjungti tinklelį rodymą

en: Toggle Grid Snap
lt: Perjungti kibimą prie tinklelio

en: Toggle Guide Show
lt: Perjungti gairių rodymą

en: Toggle Guide Snap
lt: Perjungti kibimą prie gairių

en: Toggle Low-Res
lt: Perjungti į žemą raišką

en: Decrease Low-Res Pixel Size
lt: Sumažinti žemos raiškos pikselio dydį

en: Increase Low-Res Pixel Size
lt: Padidinti žemos raiškos pikselio dydį

en: Toggle Onion Skin
lt: Perjungti kadro persidengimą

en: Seek Forward
lt: Kreiptis į priekį

en: Seek Backward
lt: Kreiptis į atgalinį

en: Seek to Begin
lt: Kreiptis į pradžią

en: Seek to End
lt: Kreiptis į pabaigą

en: Properties...
lt: Savybės...

en: Preview Dialog
lt: Peržiūros dialogas

en: Failed to initialize synfig!
lt: Nepavyko inicijuoti synfig!

en: Loading Plugins...
lt: Įkeliami įskiepiai ...

en: Init UI Manager...
lt: Sąsajos tvarkytuvė...

en: Init Dock Manager...
lt: Skydelių tvarkytuvė...

en: Init State Manager...
lt: Būklės tvarkytuvė...

en: Init Toolbox...
lt: Įrankių skydelis...

en: Init About Dialog...
lt: Dialogo langas...

en: Init Tool Options...
lt: Įrankio nustatymų skydelis...

en: Init History...
lt: Veiksmų istorijos skydelis...

en: Init Canvases...
lt: Drobių skydelis...

en: Init Keyframes...
lt: Atraminių kadrų skydelis...

en: Init Layers...
lt: Sluoksnių skydelis...

en: Init Parameters...
lt: Parametrų skydelis...

en: Init MetaData...
lt: Metaduomenų skydelis...

en: Init Info...
lt: Informacijos skydelis...

en: Init Navigator...
lt: Navigatoriaus skydelis...

en: Init Timetrack...
lt: Laiko skalės skydelis...

en: Init Curve Editor...
lt: Kreivės redaktoriaus skydelis...

en: Init Color Dialog...
lt: Spalvų dialogo langas...

en: Init Gradient Dialog...
lt: Gradiento dialogas...

en: Init DeviceTracker...
lt: Įvesties įtaisai...

en: Init ModPalette...
lt: Inicijuojamas paletės modernizavimas...

en: Init Setup Dialog...
lt: Nustatymų dialogas...

en: Init Input Dialog...
lt: Įvesties dialogas

en: Init auto recovery...
lt: Automatinis atkūrimas...

en: Loading Settings...
lt: Kraunasi nustatymai ...

en: Init Tools...
lt: Įrankinė...

en: Checking auto-recover...
lt: Tikrinimas auto-atkūrimas ...

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Recover
lt: Atitaisyti

en: Unable to fully recover from previous crash
lt: Nepavyko pilnai atsikurti po užstrigimo

en: Unable to recover from previous crash
lt: Nepavyko atsikurti po užstrigimo

en: Loading files...
lt: Įkeliami failai ...

en: Done.
lt: Atlikta.

en: Unknown exception caught when constructing App.
    This software may be unstable.
lt: Nežinoma klaida paleidžiant programą.
    Programa gali veikti nestabiliai.

en: Quit Request
lt: Baigti užklausą

en: Quit Request sent
lt: Baigti užklausos išsiuntimą

en: Import
lt: Importuoti

en: and older
lt: senesnis

en: File Format Version:
lt: Failo formato versija:

en: Feature not available
lt: Funkcija nepasiekiama

en: Sorry, this feature has not yet been implemented.
lt: Atsiprašome, ši funkcija dar nėra įgyvendinta.

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Help
lt: Pagalba

en: Unable to load "%s":
lt: Nepavyko įkelti "%s":

en: Unable to create instance for "%s"
lt: Nepavyko sukurti pavyzdžio "%s"

en: Uncaught error on file open (BUG)
lt: Nežinoma klaida atidarant failą (Klaida)

en: Idle
lt: Laisvas

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: Feature not yet implemented
lt: Funkcija dar nėra įgyvendinta

en: Moves the time window
lt: Perkelia laiko langą

en: Default Interpolation
lt: Numatyta interpoliacija

en: Turn on animate editing mode
lt: Įjungti animacijos redagavimo režimą

en: Current time
lt: Dabartinis laikas

en: Shows the Preview Settings Dialog
lt: Rodo peržiūros nustatymų dialogą

en: Shows the Render Settings Dialog
lt: Rodo atvaizdavimo nustatymų dialogą

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Show Grid
lt: Rodyti tinklelį

en: Snap to Grid
lt: Pritraukti prie tinklelio

en: Show Guides
lt: Rodyti gaires

en: Snap to Guides
lt: Pritraukti prie gairių

en: Save
lt: Įrašyti

en: Save As...
lt: Įrašyti kaip ...

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save All
lt: Išsaugoti viską

en: Quit
lt: Baigti

en: Preview Window
lt: Peržiūros langas

en: Use Low-Res
lt: Žemesne raiška

en: Show Onion Skin
lt: Rodyti Kadro persidengimą

en: Zoom In on Timeline
lt: Padidinti laiko skalėje

en: Zoom Out on Timeline
lt: Sumažinti laiko skalėje

en: Select All Children
lt: Pasirinkti turinį

en: Turn off animate editing mode
lt: Išjungti animacijos redagavimo režimą

en: Unlock future keyframes
lt: Atrakinti būsimus atraminius kadrus

en: Lock future keyframes
lt: Užrakinti būsimus atraminius kadrus

en: Unlock past keyframes
lt: Atrakinti praeitus atraminius kadrus

en: Change Waypoint Group
lt: Pakeisti tarpinių taškų grupę

en: Duplicate Waypoints
lt: Dubliuoti tarpinius taškus

en: _Jump To
lt: _Peršokti į

en: _Duplicate
lt: _Dublikatas

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: _Remove %d Waypoints
lt: _Pašalinti %d tarpinius taškus

en: _In
lt: _Įeiti

en: _Out
lt: _Išeiti

en: _Constant
lt: _Nuolatinis

en: _Ease In
lt: _Sklandžiai įvesti

en: _Ease Out
lt: _Sklandžiai išeiti

en: _Ease In/Out
lt: _Lėtinti į/iš

en: _Linear
lt: _Linijinis

en: Integer
lt: Sveikasis skaičius

en: Angle
lt: Kampas

en: Real
lt: Realus

en: Vector
lt: Vektorius

en: Color
lt: Spalva

en: Segment
lt: Segmentas

en: Spline Point
lt: Splaino taškas

en: List
lt: Sąrašas

en: String
lt: Eilutė

en: Gradient
lt: Gradientas

en: Fill Tool
lt: Užpildo įrankis

en: Zoom Tool
lt: Mastelio įrankis

en: Reset Colors
lt: Atstatyti spalvas

en: Swap Colors
lt: Sukeisti spalvas

en: ValueNode
lt: Mazgo reikšmė

en: Rename
lt: Pervardyti

en: About
lt: Apie

en: Blur Layer
lt: Suliejimo sluoksnis

en: Motion Blur Layer
lt: Suliejimo judesiu sluoksnis

en: Radial Blur Layer
lt: Radialinio suliejimo sluoksnis

en: Curve Warp Layer
lt: Deformavimo kreive sluoksnis

en: Inside Out Layer
lt: Išvirkštinis sluoksnio

en: Noise Distort Layer
lt: Triukšmo iškraipymo sluoksnis

en: Spherize Layer
lt: Sferizacijos sluoksnis

en: Stretch Layer
lt: Praplėtimo sluoksnis

en: Twirl Layer
lt: Užsukimo sluoksnis

en: Warp Layer
lt: Deformavimo sluoksnis

en: Simple Circle Layer
lt: Paprasto apskritimo sluoksnis

en: Clamp Layer
lt: Krūvos sluoksnis

en: Color Correct Layer
lt: Spalvos koregavimo sluoksnis

en: Halftone 2 Layer
lt: Pustonio sluoksnis 2

en: Halftone 3 Layer
lt: Pustonio sluoksnis 3

en: Julia Set Layer
lt: Julios fraktalo sluoksnis

en: Mandelbrot Set Layer
lt: Mandelbroto fraktalo sluoksnis

en: Circle Layer
lt: Apskritimo sluoksnis

en: Outline Layer
lt: Kontūro sluoksnis

en: Advanced Outline Layer
lt: Išplėstinis kontūro sluoksnis

en: Polygon Layer
lt: Daugiakampio sluoksnis

en: Rectangle Layer
lt: Stačiakampis sluoksnis

en: Region Layer
lt: Regiono sluoksnis

en: Solid Color Layer
lt: Vientisos spalvos sluoksnis

en: Star Layer
lt: Žvaigždės sluoksnis

en: Conical Gradient Layer
lt: Kūginis gradiento sluoksnis

en: Curve Gradient Layer
lt: Kreivės gradiento sluoksnis

en: Noise Gradient Layer
lt: Triukšmo gradiento sluoksnis

en: Linear Gradient Layer
lt: Linijinio gradiento sluoksnis

en: Radial Gradient Layer
lt: Radialinio gradiento sluoksnis

en: Spiral Gradient Layer
lt: Spiralinio gradiento sluoksnis

en: Duplicate Layer
lt: Dublikato sluoksnis

en: Import Image Layer
lt: Importuoto paveikslėlio sluoksnis

en: Group Layer
lt: Grupuoti sluoksnį

en: Plant Layer
lt: Augalo sluoksnis

en: Super Sample Layer
lt: Kokybiško mėginio sluoksnis

en: Text Layer
lt: Teksto sluoksnis

en: Time Loop Layer
lt: Laiko kilpos sluoksnis

en: XOR Pattern Layer
lt: XOR rašto sluoksnis

en: Bevel Layer
lt: Nuožulnumo sluoksnis

en: Shade Layer
lt: Šešėlio sluoksnis

en: Rotate Layer
lt: Sukimo sluoksnis

en: Translate Layer
lt: Perkėlimo sluoksnis

en: Scale Layer
lt: Sluoksnio mastelis

en: Info Tool
lt: Info įrankis

en: Set
lt: Rinkinys

en: Hide Grid
lt: Paslėpti tinklelį

en: Enable Grid Snap
lt: Įjungti pritraukimą prie tinklelio

en: Disable Grid Snap
lt: Išjungti pritraukimą prie tinklelio

en: Duplicate
lt: Dublikatas

en: Group
lt: Grupė

en: MetaData
lt: Metaduomenys

en: Palette
lt: Paletė

en: Past keyframes unlocked
lt: Pastarieji atraminiai kadrai atrakinti

en: Past keyframes locked
lt: Pastarieji atraminiai kadrai užrakinti

en: Future keyframes unlocked
lt: Būsimi atraminiai kadrai atrakinti

en: Future keyframes locked
lt: Būsimi atraminiai kadrai užrakinti

en: Animate Mode Off
lt: Animacijos režimas išjungtas

en: Animate Mode On
lt: Animacijos režimas įjungtas

en: Animate Loop
lt: Animuoti ciklą

en: Add Layer to Set
lt: Pridėti sluoksnį į rinkinį

en: Remove Layer from Set
lt: Pašalinti sluoksnį iš rinkinio

en: Set Layer Description
lt: Nustatyti sluoksnio aprašymą

en: Export Value Node
lt: Eksportuoti mazgo reikšmes

en: Unexport Value Node
lt: Atšaukti mazgo reikšmių eksportą

en: Set Interpolation to Flat
lt: Nustatyti plokščią interpoliaciją

en: Set Interpolation to Interpolate
lt: Nustatyti glotnią interpoliaciją

en: Set Interpolation to Peak
lt: Nustatyti interpoliaciją viršūnėje

en: Set Interpolation to Rounded
lt: Nustatyti interpoliaciją užapvalinimui

en: Set Interpolation to Squared
lt: Nustatyti interpoliaciją kvadrate

en: Toggle show grid
lt: Perjungti rodyti tinklelį

en: Toggle snap grid
lt: Perjungti pritraukti prie tinklelio

en: Toggle onion skin
lt: Perjungti kadro persišvietimą

en: Increase resolution
lt: Padidinti rezoliuciją

en: Decrease resolution
lt: Sumažinti rezoliuciją

en: Preview Options Dialog
lt: Peržiūros parinktys

en: Render Options Dialog
lt: Atvaizdavimo parinktys

en: TCB interpolation
lt: TCB

en: Unable to save to '%s'
lt: Nepavyko įrašyti į "%s"

en: There is currently a bug when using "SaveAs"
    on a composition that is being referenced by other
    files that are currently open. Close these
    other files first before trying to use "SaveAs".
lt: Šiuo metu yra nustatyta klaida, kai naudojant "Išsaugoti kaip" 
     kompozicijos pagrindas yra kiti 
     failai, kurie šiuo metu atidaryti. Uždaryti šiuos 
     failus prieš bandant panaudoti "Išsaugoti kaip".

en: Unknown extension
lt: Nežinomas plėtinys

en: Revert to saved
lt: Grąžinti į išsaugotą

en: Add
lt: Papildytas

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Edit Waypoint
lt: Redaguoti fiksatorių

en: Set width to zero
lt: Nustatyti nulinį plotį

en: Set width to default
lt: Pakeisti plotį į numatytą

en: Set Waypoints
lt: Nustatyti fiksatorius

en: Unable to convert to animated waypoint
lt: Negalima konvertuoti animuoto fiksatoriaus

en: Unable to find WaypointSetSmart action
lt: Nepavyko rasti fiksatoriaus greito nustatymo veiksmo

en: Unable to set a specific waypoint
lt: Nepavyko nustatyti specifinį fiksatorių

en: Edit Waypoints
lt: Redaguoti fiksatorius

en: Synfig Animation
lt: Synfig animacija

en: synfig studio is already running
lt: synfig studija jau veikia

en: the existing process will be used
lt: Esami procesai bus panaudoti

en: synfig studio -- starting up application...
lt: synfig studija - pradeda paraišką...

note: TRANSLATORS:         | Help menu entry:              | A wiki page: |
en: Tutorials
lt: Pamokos

en: /Category:Tutorials
lt: /Kategorija: Pamokos

en: Reference
lt: Nuoroda

en: /Category:Reference
lt: /Kategorija: Nuoroda

en: Frequently Asked Questions
lt: Dažniausiai užduodami klausimai

en: /FAQ
lt: /DUK

en: Get Support
lt: Gauti palaikymą

en: About Synfig Studio
lt: Apie Synfig studija

en: One Moment, Please...
lt: Vieną akimirką, prašom ...

en: Working...
lt: Dirba...

en: Fit
lt: Pritaikyti

en: _Pixel Aspect
lt: _Pikselio aspektas

en: Pi_xel Width
lt: _Pikselio plotis

en: Pix_el Height
lt: _Pikselio aukštis

en: Image _Aspect
lt: Paveikslėlio _kraštų santykis

en: Image _Width
lt: Paveikslėlio _ plotis

en: Image _Height
lt: Paveikslėlio _ aukštis

en: Image _Span
lt: Paveikslėlio _apimtis

en: Image Size
lt: Paveikslėlio dydis

en: <b>Image Size</b>
lt: <b>Paveikslėlio dydis</b>

en: _Width
lt: _Plotis

en: _Height
lt: _Aukštis

en: _Physical Width
lt: _Fizinis plotis

en: Phy_sical Height
lt: _Fizinis aukštis

en: Image Area
lt: Vaizdo plotas

en: <b>Image Area</b>
lt: <b>Vaizdo plotas</b>

en: _Top Left
lt: _Viršutinis kairysis kampas

en: _Bottom Right
lt: _Apatinis dešinysis kampas

en: I_mage Span
lt: Paveikslėlio _apimtis

en: Time Settings
lt: Laiko parametrai

en: <b>Time Settings</b>
lt: <b>Laiko parametrai</b>

en: _Frames per second
lt: _Kadrai per sekundę:

en: _Start Time
lt: _Pradžios laikas

en: _End Time
lt: _Pabaigos laikas

en: _Duration
lt: _Trukmė

en: Locks and Links
lt: Blokavimai ir jungtys

en: <b>Locks and Links</b>
lt: <b>Blokavimai ir jungtys</b>

en: Focus Point
lt: Fokusavimo taškas

en: <b>Focus Point</b>
lt: <b>Fokusavimo taškas</b>

en: _Focus Point
lt: _Fokuso Punktas

en: Render Settings
lt: Atvaizdavimo nustatymai

en: Parameters...
lt: Parametrai ...

en: Target
lt: Adresatas

en: <b>Target</b>
lt: <b>Adresatas</b>

en: _Filename
lt: _Failo pavadinimas

en: _Target
lt: _Tikslas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: <b>Settings</b>
lt: <b>Nustatymai</b>

en: _Quality
lt: _Kokybė

en: You must supply a filename!
lt: Turite pateikti failo pavadinimą!

en: Unable to determine proper target from filename.
lt: Nepavyko nustatyti tinkamą tikslą iš failo pavadinimo.

en: A filename is required for this target
lt: Tikslui reikalingas failo vardas

en: Unable to create target for
lt: Nepavyko sukurti tikslo

en: Unable to create file for
lt: Nepavyko sukurti failo

en: Target initialization failure
lt: Tikslo iniciacijos klaida

en: ERROR:
lt: KLAIDA:

en: WARNING:
lt: ĮSPĖJIMAS:

en: Nudge
lt: Stumtelėti

en: Move
lt: Perkelti

en: Selected Canvas
lt: Pasirinkta drobė

en: Canvas Interface
lt: Drobės sąsaja

en: Add Activepoint
lt: Pridėti aktyvų tašką

en: ValueDesc
lt: Mažėjanti reikšmė

en: New Activepoint
lt: Naujas aktyvus taškas

en: Activepoint to be added
lt: Pridedamas aktyvus taškas

en: Time where activepoint is to be added
lt: Laikas, kur aktyvus taškas turi būti pridėtas

en: A Activepoint already exists at this point in time
lt: Aktyvus taškas jau yra šiame laiko taške

en: This activepoint is already in the ValueNode
lt: Šis aktyvus taškas jau yra reikšmėse

en: Remove Activepoint
lt: Pašalinti aktyvų tašką

en: Activepoint
lt: Aktyvus taškas

en: Activepoint to be changed
lt: Keičiamas aktyvus taškas

en: Unable to find activepoint
lt: Nepavyko rasti aktyvaus taško

en: Set Activepoint
lt: Parinkti aktyvų tašką

en: Mark Activepoint as "Off"
lt: Pažymėti aktyvų tašką, kaip "Išjungtą"

en: Mark Activepoint as "On"
lt: Pažymėti aktyvų tašką, kaip "Įjungtą"

en: Set Activepoint (Smart)
lt: Nustatyti aktyvų tašką (greitas)

en: Unable to determine how to proceed. This is a bug.
lt: Neįmanoma nustatyti, kaip elgtis. Tai klaida.

en: Simply Add Waypoint
lt: Tiesiog pridėti fiksatorių

en: Destination ValueNode (Animated)
lt: Mazgo reikšmės paskirtis (animuota)

en: The activepoint to remove no longer exists
lt: Šalinamas aktyvus taškas nebeegzistuoja

en: Merge Tangents
lt: Sulieti liestines

en: Merge Tangents of '%s'
lt: Sulieti "%s" liestines

en: Couldn't find action "ValueDescSet"
lt: Nepavyko rasti "MažėjReikšNust" akcijos

en: Split Tangents
lt: Padalyti liestines

en: Split Tangents of '%s'
lt: Padalinti "%s" liestines

en: Add Child Canvas
lt: Pridėti dukterinę drobę

en: The name that you want this canvas to be
lt: Kaip norite pavadinti šią drobę

en: Set Canvas Description
lt: Nustatyti drobės aprašymą

note: TRANSLATORS: This is used in the 'history' dialog when a Canvas has its description changed.
en: Change canvas description from '%s' to '%s'
lt: Pakeisti drobės aprašymą iš '%s' į '%s'

en: Set Canvas Id
lt: Nustatyti drobės ID

note: TRANSLATORS: This is used in the 'history' dialog when a Canvas has its id changed.
en: Change canvas id from '%s' to '%s'
lt: Keisti drobės id  '%s' į '%s'

en: Set Canvas Name
lt: Nustatyti drobė vardą

note: TRANSLATORS: This is used in the 'history' dialog when a Canvas has its name changed.
en: Change canvas name from '%s' to '%s'
lt: Pakeisti drobės pavadinimą iš '%s' į '%s'

en: Remove Canvas
lt: Pašalinti drobes

en: You cannot remove the root canvas!
lt: Jūs negalite pašalinti pagrindo drobės!

en: Set Canvas RendDesc
lt: Nustatyti drobės Atvaizdavimo Aprašymą

en: RendDesc
lt: AtvaizdApraš

en: Apply Outline Color
lt: Taikyti kontūro spalvą

en: Apply Fill Color
lt: Taikyti užpildo spalvą

en: Set Edit Mode
lt: Nustatyti redagavimo režimą

en: New Edit Mode
lt: Naujas redagavimo režimas

en: Apply Default Gradient
lt: Taikyti numatytajam gradientui

en: Add Layers to Set
lt: Pridėti sluoksnius į rinkinį

en: Remove Set
lt: Pašalinti rinkinį

en: Remove Layers from a Set
lt: Pašalinti sluoksnius iš rinkinio

en: Layer to be removed from Set
lt: Sluoksnis turi būti pašalintas iš rinkinio

en: Rename Set
lt: Pervardyti rinkinį

en: Old Set
lt: Senas rinkinys

en: New Set
lt: Naujas rinkinys

en: New name for Set
lt: Naujas rinkinio pavadinimas

en: Add Keyframe
lt: Pridėti atraminį kadrą

en: New Keyframe
lt: Naujas atraminis kadras

en: Keyframe to be added
lt: Atraminis kadras įdėtas

en: A Keyframe already exists at this point in time
lt: Atraminis kadras jau yra šiame laiko taške

en: This keyframe is already in the ValueNode
lt: Šis atraminis kadras jau yra mazgo reikšmėje

en: Duplicate Keyframe
lt: Atraminio kadro dublikatas

en: Keyframe to be duplicated
lt: Dubliuotas atraminis kadras

en:  (Duplicate)
lt: (Dublikatas)

en: Unable to find the given keyframe
lt: Nepavyko rasti nurodyto atraminio kadro

en: Remove Keyframe
lt: Pašalinti atraminį kadrą

en: Keyframe to be removed
lt: Šalinamas atraminis kadras

en: Set Keyframe
lt: Nurodyti atraminį kadrą

en: Cannot change keyframe time because another keyframe already exists with that time.
lt: Negali pakeisti atraminio kadro laiko, nes kitas atraminis kadras jau jame egzistuoja.

en: Set Keyframe Delta
lt: Nustatyti atraminio kadro deltą

en: Activate/Deactivate Keyframe
lt: Įjungti / Išjungti atraminį kadrą

en: Activate Keyframe
lt: Aktyvuoti atraminį kadrą

en: Deactivate Keyframe
lt: Išjungti atraminį kadrą

en: New Status
lt: Nauja būsena

en: Set Waypoints at Keyframe
lt: Nustatyti atraminio kadro fiksatorius

en: Waypoint Model
lt: Fiksatoriaus modelis

en: Activate Layer
lt: Aktyvuoti sluoksnį

en: Deactivate Layer
lt: Išjungti sluoksnį

en: The new status of the layer
lt: Naujas sluoksnio statusas

en: This layer doesn't exist anymore.
lt: Šis sluoksnis nebeegzistuoja.

en: Add Layer
lt: Pridėti sluoksnį

en: Layer to be added
lt: Pridedamas sluoksnis

en: Make New Frame
lt: Sukurti naują kadrą

en: This layer doesn't belong to this canvas anymore
lt: Šis sluoksnis nepriklauso šiai drobei daugiau

en: Duplicate Layers
lt: Dubliuoti sluoksnius

en: Layer to be duplicated
lt: Dubliuojamas sluoksnis

en: Group Layers
lt: Grupuoti sluoksnius

en: This layer doesn't have a parent canvas
lt: Šis sluoksnis nėra posluoksnis drobėje

en: get_canvas()!=subcanvas
lt: pateikti_drobę()!=podrobę

en: Lower Layer
lt: Sluoksnis žemyn

en: Lower Layers
lt: Sluoksniai žemyn

en: Layer to be lowered
lt: Žemyn perkeliamas sluoksnis

en: Base layer
lt: Pagrindo sluoksnis

en: Move Layer
lt: Perkelti sluoksnį

en: Layer to be moved
lt: Perkeliamas sluoksnis

en: New Index
lt: Naujas indeksas

en: Where the layer is to be moved to
lt: Kur turi būti perkeltas sluoksnis

en: Destination Canvas
lt: Paskirties drobė

en: The canvas the layer is to be moved to
lt: Drobė į kurią perkeliamas sluoksnis

en: You cannot directly move layers across compositions
lt: Jūs negalite tiesiogiai perkelti sluoksnius per visą kompoziciją

en: Connect Layer Parameter
lt: Prijungti sluoksnio parametrą

en: Param
lt: Parametras

en: Layer did not recognize parameter name
lt: Sluoksnis nesuprato parametro pavadinimo

en: Bad connection
lt: Blogas ryšys

en: Disconnect Layer Parameter
lt: Atjungti sluoksnio parametrą

en: Layer Parameter is not connected to anything
lt: Sluoksnio parametras neprijungtas prie nieko

en: Set Layer Parameter
lt: Keisti sluoksnio parametrą

en: ValueNode attached to Parameter.
lt: Mazgo reikšmė pridėta į parametrus.

en: Layer did not accept parameter.
lt: Sluoksnis nepriėmė parametro.

en: Forbid Animation
lt: Uždrausti animaciją

en: Value Desc
lt: Reikšmės aprašas

en: This action is not for Value Nodes!
lt: Šis veiksmas netinka mazgų reikšmėms!

en: Layer did not accept static value.
lt: Sluoksnis nepriėmė statinės vertės.

en: Allow Animation
lt: Leisti animaciją

en: Raise Layer
lt: Pakelti sluoksnį

en: Raise Layers
lt: Pakelti sluoksnius

en: Layer to be raised
lt: Pakeliamas sluoksnis

en: Delete Layer
lt: Pašalinti sluoksnį

en: Delete Layers
lt: Pašalinti sluoksnius

en: Layer to be deleted
lt: Šalinamas sluoksnis

note: TRANSLATORS: this is the string used in the history dialog when renaming a layer to/from its default name
en: [default]
lt: [numatytas]

en: New Description
lt: Naujas aprašymas

en: Enter a new description for this layer
lt: Įveskite naują aprašymą šiam sluoksniui

en: Disable layer rendering -
lt: Išjungti sluoksnio atvaizdavimą -

en: Enable layer rendering -
lt: Įjungti sluoksnio atvaizdavimą -

en: Copy Time Points
lt: Kopijuoti laiko taškus

en: New Selected Layer
lt: Naujai pasirinktas sluoksnis

en: A layer to add to our selected list
lt: Pridėti sluoksnį į pasirinktą sąrašą

en: New Selected Canvas
lt: Naujai pasirinkta drobė

en: A canvas to add to our selected list
lt: Pridedamą į pasirinktą sąrašą drobė

en: New Selected ValueBase
lt: Naujai pasirinkta bazinė reikšmė

en: A valuenode's description to add to our selected list
lt: Pridedamas į pasirinktą sąrašą mazgų aprašymas

en: New Selected Time Point
lt: Naujai parinktas laiko taškas

en: A time point to add to our selected list
lt: Pridedamas į pasirinktą sąrašą laiko taškas

en: Time adjustment
lt: Laiko koregavimas

en: The amount of time to adjust all the selected points
lt: Visų pažymėtų taškų suderintas laikas

en: Delete Time Points
lt: Pašalinti laiko taškus

en: Move Time Points
lt: Perkelti laiko taškus

en: Link to Spline
lt: Nuoroda į splainą

en: ValueDesc to link
lt: Mažėjanti reikšmė jungčiai

en: Origin
lt: Pagrindas

en: Connect
lt: Prisijungti

note: TRANSLATORS: This is used in the 'history' dialog when a connection is made.
en: Connect '%s' to '%s'
lt: Prisijungti '%s' prie '%s'

en: Destination ValueDesc
lt: Mažėjančios vertės paskirtis

en: Source ValueNode
lt: Mazgo reikšmės šaltinis

en: Source ValueNode Name
lt: Mazgo reikšmės šaltinio vardas

en: ValueDesc is not recognized or supported.
lt: ValueDesc nėra atpažinta ir nepalaikoma.

note: TRANSLATORS: This is used in the 'history' dialog when a ValueNode is converted.  The first %s is what is converted, the 2nd is the local name of the ValueNode's type.
en: Convert '%s' to ValueNode type '%s'
lt: Konvertuoti '%s' į mazgo reikšmės tipą '%s'

en: The type of ValueNode that you want to be converted to
lt: Mazgo reikšmės tipas, kuris turi būti konvertuojama į

en: Unable to decipher ValueDesc (Bug?)
lt: Neįmanoma iššifruoti mažėjimo vertės (Klaida?)

en: Unable to create new value node
lt: Nepavyko sukurti naują mazgo vertę

en: Disconnect
lt: Atjungti

note: TRANSLATORS: This is used in the History dialog when a ValueNode is disconnected.
en: Disconnect %s
lt: Atjunkite %s

note: TRANSLATORS: This is used in the 'history' dialog when a ValueNode is exported.  The first %s is what is exported, the 2nd is the name it is given.
en: Export '%s' as '%s'
lt: Eksportuoti "%s" į "%s"

en: Can only export Canvas when used as constant parameter
lt: Galite eksportuoti tik drobė, kad būtu naudojamas pastovus parametras

en: ValueBase is already exported
lt: Bazinė reikšmė jau eksportuojama

en: Unable to export parameter. (Bug?)
lt: Nepavyko eksportuoti parametro. (Klaida?)

en: Link
lt: Nuoroda

en: Link Opposite
lt: Jungti priešingus

en: Cannot link two different exported values ('
lt: Negalima susieti dviejų skirtingų eksportuotų reikšmių ('

en: ' and '
lt: ' ir '

en: Used exported ValueNode ('
lt: Eksportuota mazgo reikšmė užimta ('

en: Using the only available ValueNode.
lt: Pasinaudojant tik prieinama mazgo reikšme.

en: Using the most referenced ValueNode.
lt: Pasinaudojant labiausiai naudojama mazgo vertės informacija.

en: There's a tie for most referenced; using the animated ValueNode.
lt: Egzistuoja labiausiai naudojamų objektų ryšys, naudojant animuotu mazgų reikšmes.

en: There's a tie for most referenced, and both are animated; using the one with the most waypoints.
lt: Egzistuoja labiausiai naudojamų objektų ryšys, ir abu yra animuotos; naudojant vieną labiausiai tarpinių taškų.

en: There's a tie for most referenced, and both are linkable value node animated; using the one with the most waypoints.
lt: Egzistuoja labiausiai naudojamų objektų ryšys, ir abi sujungtos mazgo reikšmės yra animuotos; daugumos fiksatorių pagalba.

en: Everything is tied; using the least recently modified value.
lt: Viskas yra susieta, naudojant paskiausiai pakeista verte.

en: Absolutely everything is tied.
lt: Absoliučiai viskas yra susieta

en: Cannot link two values of different types ('%s' and '%s')
lt: Negali susieti dviejų skirtingu tipų reikšmių ('%s' ir '%s')

en: No ValueNodes were available, so one was created.
lt: Nerandama mazgo reikšmių, todėl buvo sukurtos naujai.

en: Unable to find action (bug)
lt: Nepavyko rasti veiksmo (klaida)

en: Set ValueDesc
lt: Nustatyti mažėjančias reikšmes

en: Set %s
lt: Nustatyti %s

en: Bad type for composite (%s)
lt: Blogas maišymo tipas (%s)

en: Bad type for radial composite (%s)
lt: Blogas radialinio maišymo tipas (%s)

en: Add ValueNode
lt: Pridėti mazgo reikšmę

en: New ValueNode
lt: Nauja mazgo reikšmė

en: ValueNode to be added
lt: Pridedama mazgo reikšmė

en: Parameter appears to already be exported
lt: Parametras pasirodo jau paruoštas eksportui

en: Exception caught on Add ValueNode.
lt: Įvyko klaida pridedant mazgo reikšmes.

en: Exception caught on Remove ValueNode.
lt: Įvyko klaida pašalinant mazgo reikšmes.

en: Insert Item
lt: Įterpti elementą

en: ValueNode to insert
lt: Mazgo reikšmė įterpimui

en: Remove Item
lt: Pašalinti elementą

en: Remove Item (Smart)
lt: Pašalinti elementą (Greitas)

en: Rotate Order
lt: Sukeisti tvarką

en: Unloop
lt: Pertraukti

en: Connect ValueNode Link
lt: Susieti mazgo reikšmės jungtį

en: Parent ValueNode
lt: Viršesnė mazgo reikšmė

en: Index
lt: Indeksas

en: Parent would not accept link
lt: Viršesnis nepriims jungties

en: Parent would not accept old link
lt: Viršesnis nepriims senos jungties

en: Disconnect ValueNode Link
lt: Atkabinti mazgo reikšmės jungtį

en: Unexport
lt: Atšaukti eksportą

note: TRANSLATORS: This is used in the 'history' dialog when a ValueNode is unexported.
en: Unexport '%s'
lt: Atšaukti '%s' eksportą

en: Rename ValueNode
lt: Pervadinti mazgo reikšmę

note: TRANSLATORS: This is used in the 'history' dialog when a ValueNode is renamed.
en: Rename ValueNode from '%s' to '%s'
lt: Pervadinti mazgo reikšmę iš '%s' į '%s'

en: The new name of the ValueNode
lt: Naujas mazgo reikšmės pavadinimas

en: A ValueNode with this ID already exists in this canvas
lt: Su tokiu ID mazgo reikšmė jau egzistuoja šioje drobėje

en: A ValueNode with the old ID already exists in this canvas (BUG)
lt: Senesniu ID mazgo reikšmė jau egzistuoja šioje drobėje (Klaida)

en: Replace ValueNode
lt: Pakeisti mazgo reikšmę

en: Destination ValueNode
lt: Mazgo paskirtis

en: ValueNode to replaced
lt: Keičiama mazgo reikšmė

en: ValueNode that will replace the destination
lt: Mazgo reikšmė, kuri pakeis nurodytą

en: Attempted to replace valuenode with itself
lt: Buvo bandyta pakeisti mazgo reikšmę į tą pačią

en: You cannot replace ValueNodes with different types!
lt: Jūs negalite pakeisti skirtingų tipų mazgų reikšmes!

en: Nothing to replace.
lt: Nėra ką pakeisti.

en: Action Failure. This is a bug. Please report it.
lt: Veiksmo žlugimas. Tai klaida. Prašome pranešti apie tai.

en: This action cannot be undone under these circumstances.
lt: Šis veiksmas negali būti atšauktas esant tokioms aplinkybėms.

en: Insert Item (Smart)
lt: Įterpti elementą (Smart)

en: Add Waypoint
lt: Pridėti fiksatorių

en: New Waypoint
lt: Naujas fiksatorius

en: Waypoint to be added
lt: Pridedamas tarpinis taškas

en: Time where waypoint is to be added
lt: Laikas, kur fiksatorius turi būti įdėtas

en: A Waypoint already exists at this point in time (%s)
lt: Fiksatorius šiuo metu jau egzistuoja  (%s)

en: This waypoint is already in the ValueNode
lt: Šis fiksatorius jau yra, kaip mazgo reikšmė

en: Remove Waypoint
lt: Pašalinti fiksatorių

en: ValueNode (Animated)
lt: Mazgo reikšmė (Animuota)

en: Waypoint to be Removed
lt: Šalinamasis tarpinis taškas

en: UniqueID mismatch, iter=%d, waypoint=%d
lt: Unikalaus ID nesutapimas, pereiga=%d, tarpinis taškas =%d

en: Time mismatch iter=%s, waypoint=%s
lt: Pereigos laiko neatitikimas =%s, tarpinis taškas=%s

en: Unable to create ValueNode_Reference
lt: Nepavyko sukurti mazgo_charakteristikos

en: This animated value node should be empty, but for some reason it isn't. This is a bug. (1)
lt: Šis animacinis mazgas turėtų būti tuščias, bet dėl ​​kažkokių priežasčių taip nėra. Tai klaida. (1)

en: This animated value node should be empty, but for some reason it isn't. This is a bug. (2)
lt: Šis animacinis mazgas turėtų būti tuščias, bet dėl ​​kažkokių priežasčių taip nėra. Tai klaida. (2)

en: A Waypoint already exists at this point in time
lt: Šiame laiko taške jau yra fiksatorius

en: Set Waypoint
lt: Nustatyti fiksatorių

en: Waypoint to be changed
lt: Keičiamas fiksatorius

en: Unable to find waypoint
lt: Nepavyko rasti fiksatoriaus

en: The waypoint to remove no longer exists
lt: Šalinamas fiksatorius nebeegzistuoja

en: Action is not ready.
lt: Veiksmas nėra paruoštas.

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Successful
lt: Sėkmingas

en:  (Undo):
lt:  (Atšaukti):

en: Failed to undo.
lt: Nepavyko atšaukti.

en:  (Redo):
lt:  (Atstatyti):

en: Failed to redo.
lt: Nepavyko atstatyti

en: State restore failure
lt: Struktūros atkūrimo klaida

en: Action Not Ready, unable to change mode
lt: Veiksmas dar neparengtas, negalima pakeisti režimo

en: Unable to change mode
lt: Negalima pakeisti režimo

en: Action Not Ready
lt: Veiksmas neparengtas

en: Move Action Not Ready
lt: Perkėlimo veiksmas neparengtas

en: Move Action Failed.
lt: Nepavyko atlikti perkėlimo.

en: Add Layer To
lt: Pridėti sluoksnį į

en: Empty name!
lt: Pavadinimas neįvestas!

en: Unable to open this composition
lt: Nepavyko atidaryti šios kompozicijos

en: Could not set children lock of imported canvas
lt: Nepavyko susaistyti importuotos drobės

en: Uncaught exception when attempting
    to open this composition --
lt: Įvyko nežinoma klaida
    atidarant šią kompoziciją --

en: I don't know how to open images of this type --
lt: Aš nežinau, kaip atidaryti šio tipo paveikslėlius --

en: Unnamed%08d
lt: Neįvardytas%08d

en: The value you are trying to edit is in a composition
    which doesn't seem to be open. Open that composition and you
    should be able to edit this value as normal.
lt: Vertė, kurią bandote redaguoti yra kompozicijos dalis,
    kuri dabar neatidaryta. Atidarykite sudėtį ir jums 
    turėtų būti suteikta teisė ją redaguoti

en: (no/yes)
lt: (ne/taip)

en: (yes/no)
lt: (taip/ne)

en: error:
lt: klaida:

en: warning:
lt: įspėjimas:

en: Layer Parameter
lt: Sluoksnio parametrai

en: Const ValueNode
lt: Pastovi mazgo reikšmė

en: Exported ValueNode
lt: Eksportuoti mazgo reikšmes

en: _Grid size
lt: _Tinklelio dydis

en: S_how grid
lt: _Rodyti tinklelį

en: _Snap to grid
lt: _Pritraukti prie tinklelio

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Snap to _frame
lt: _Pritraukti prie kadro

en: Not yet implemented!
lt: Dar neįgyvendinta!

en: _FPS
lt: _KPS

en: <b>General settings</b>
lt: <b>Bendrieji nustatymai</b>

en: _Begin time
lt: _Pradžios laikas

en: _End time
lt: _Pabaigos laikas

en: <b>Time settings</b>
lt: <b>Laiko parametrai</b>
