Synfig UI - en to nl translation catalogue (605 entries)

en: 2D vector animation studio
nl: 2D vectoranimatiestudio

en: Create and edit 2D animations and compositions
nl: Maak en bewerk 2D-animaties en composities

en: Features:
nl: Kenmerken:

en: Pentablet-friendly tools
nl: Pentablet-vriendelijke hulpmiddelen

en: enable
nl: inschakelen

en: Add Skeleton (Simple)
nl: Toevoegen Skelet (Simpel)

en: Unhide All Layers
nl: Alle lagen zichtbaar maken

en: Pressure
nl: Druk

en: The pressure reported by the tablet, between 0.0 and 1.0. If you use the mouse, it will be 0.5 when a button is pressed and 0.0 otherwise.
nl: De druk door de tablet gemeld, tussen 0.0 en 1.0. Bij gebruik van een muis is de waarde 0.5 bij het drukken van een knop en anders 0.0.

en: Fine speed
nl: Fijne snelheid

en: How fast you currently move. This can change very quickly. Try 'print input values' from the 'help' menu to get a feeling for the range; negative values are rare but possible for very low speed.
nl: Hoe snel u momenteel beweegt. Dit kan zeer snel veranderen. Probeer 'invoerwaarden afdrukken' van het 'help' menu om een gevoel te krijgen van het bereik; negatieve waarden zijn zeldzaam maar mogelijke voor zeer lage snelheden.

en: Gross speed
nl: Grove snelheid

en: Same as fine speed, but changes slower. Also look at the 'gross speed filter' setting.
nl: Hetzelfde als fijne snelheid, maar verandert langzamer. Kijk ook naar de 'grove snelheid filter' instelling.

en: Random
nl: Willekeurig

en: Fast random noise, changing at each evaluation. Evenly distributed between 0 and 1.
nl: Snelle willekeurige ruis, verandering bij elke evaluatie. Gelijk verdeeld tussen 0 en 1.

en: Direction
nl: Richting

en: Custom
nl: Aangepast

en: This is a user defined input. Look at the 'custom input' setting for details.
nl: Dit is een gebruiker gedefinieerde invoer. Kijk naar de 'aangepaste invoer'-instelling voor details.

en: Opacity
nl: Opaciteit

en: 0 means brush is transparent, 1 fully visible
    (also known as alpha or opacity)
nl: 0 betekent penseel is transparant, 1 volledig zichtbaar
    (ook bekend als alfa of opaciteit)

en: Radius
nl: Straal

en: Basic brush radius (logarithmic)
     0.7 means 2 pixels
     3.0 means 20 pixels
nl: Basis penseel straal (logaritmisch)
    0.7 betekent 2 pixels
    3.0 betekent 20 pixels

en: Fine speed filter
nl: Fijne snelheid filter

en: Gross speed filter
nl: Grove snelheid filter

en: Same as 'fine speed filter', but note that the range is different
nl: Hetzelfde als 'fijne snelheid filter', maar merk op dat het bereik anders is.

en: Color hue
nl: Kleurtint

en: Color value
nl: Kleurwaarde

en: Save color
nl: Kleur opslaan

en: Change color hue
nl: Kleurtint aanpassen

en: Smudge
nl: Veeg

en: Eraser
nl: Gum

en: Custom input
nl: Aangepaste invoer

en: Custom input filter
nl: Aangepaste invoer filter

en: Lock alpha
nl: Vergrendel alfa

en: Add a New Set
nl: Een nieuwe set toevoegen

en: Add New Keyframe
nl: Toevoegen nieuw sleutelbeeld

en: Keyframe Properties
nl: Sleutelbeeld eigenschappen

en: Increase Amount
nl: Vergroot waarde

en: Decrease Amount
nl: Verlaag waarde

en: Select All Child Layers
nl: Selecteer alle onderliggende lagen

en: Paste
nl: Plak

en: Text Paragraph
nl: Tekstalinea

en: Enter text here:
nl: Voer hier tekst in:

en: <Group>
nl: <Groep>

en: <No Image Selected>
nl: <Geen afbeelding geselecteerd>

en: No Parent
nl: Geen Ouder

en: Visit the Synfig website
nl: Bezoek de Synfig website

en: Original developers:
nl: Oorspronkelijke ontwikkelaars

en: Contributors:
nl: Bijdragers

en: 
    Development version:
    %s
nl: 
    Ontwikkelversie:
    %s

en: Built with:
nl: Gebouwd met:

en: Synfig library %d
nl: Synfig bibliotheek %d

en: Options
nl: Opties

en: Not yet implemented
nl: Nog niet geschreven

en: Canvas Properties
nl: Tekenvenster eigenschappen

en: Canvas Info
nl: Tekenvenster info

en: <b>Canvas Info</b>
nl: <b>Tekenvenster Info</b>

en: _ID
nl: ID

en: _Name
nl: _Naam

en: _Description
nl: _Beschrijving

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Edit Canvas Properties
nl: Aanpassen Tekenvenster eigenschappen

en: Colors
nl: Kleuren

en: Set as Outline
nl: Bepaal omlijning

en: Set as Fill
nl: Bepaal invulling

en: Custom Video Codec
nl: Aangepaste video codec

en: H.263+ / H.263-1998 / H.263 version 2
nl: H.263+ / H.263-1998 / H.263 versie 2

en: Huffyuv / HuffYUV
nl: Huffyuv / HuffYUV.

en: libtheora Theora
nl: libtheora Theora.

en: MJPEG (Motion JPEG)
nl: MJPEG (Motion JPEG).

en: Available Video Codecs:
nl: Beschikbare video codecs

en: Gradient Editor
nl: Verloop Editor

en: Set as Default
nl: Instellen als standaard

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Screen
nl: Scherm

en: Window
nl: Venster

en: Keyframe Dialog
nl: Sleutelbeeld dialoog

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Units
nl: Eenheden

en: Points
nl: Punten

en: Unit System
nl: Eenhedensysteem

en: Recent Files
nl: Recente bestanden

en: New Canvas
nl: Nieuw canvas

en: Frames per second of the new created document
nl: Beelden per seconde van het nieuwe gemaakte document

en: Size
nl: Afmetingen

en: Width
nl: Breedte

en: Width in pixels of the new created document
nl: Breedte in pixels van het nieuwe gemaakte document

en: Height
nl: Hoogte

en: Solid Color
nl: Effen Kleur

en: Image
nl: Afbeelding

en: Other
nl: Andere

en: Choose...
nl: Kiezen...

en: Action
nl: Actie

en: Default
nl: Standaard

en: System Language
nl: Systeemtaal

en: Name
nl: Naam

en: Value
nl: Waarde

en: Custom Size
nl: Aangepaste grootte

en: Custom fps
nl: Aangepaste FPS:

en: Sound Select
nl: Selecteer geluid

en: Sound Parameters
nl: Geluid parameters

en: <b>Sound Parameters</b>
nl: <b>Geluid parameters<b>

en: _Sound File
nl: _Geluidsbestand

en: Time _Offset
nl: Tijds_verschuiving

en: Rows:
nl: Rijen:

en: Columns:
nl: Kolommen:

en: Target Parameters
nl: Doel parameters

en: Restore Defaults
nl: Standaardinstellingen terugzetten

en: Waypoint Editor
nl: Controlepunt editor

en: Ok
nl: OK

en: Seek to begin
nl: Terugspoelen naar begin

en: Seek to previous keyframe
nl: Terugspoelen naar vorig hoofdraam

en: Seek to previous frame
nl: Terugspoelen naar vorig raam

en: Play
nl: Afspelen

en: Seek to next frame
nl: Vooruitspoelen naar volgend raam

en: Seek to next keyframe
nl: Vooruitspoelen naar volgend hoofdraam

en: Seek to end
nl: Vooruitspoelen naar einde

en: End Time
nl: Eindtijd

en: Loop
nl: Herhalen

en: Increase Resolution
nl: Resolutie verhogen

en: Increase Display Resolution
nl: Verhoog de weergave resolutie

en: Decrease Resolution
nl: Resolutie verlagen

en: Decrease Display Resolution
nl: Verlaag de weergave resolutie

en: Low Res
nl: Lage res

en: Use Low Resolution when enabled
nl: Gebruik lage resolutie wanneer ingeschakeld

en: Toggle radius handles
nl: Handgrepen voor straal schakelen

en: Toggle width handles
nl: Handgrepen voor breedte schakelen

en: Toggle angle handles
nl: Handgrepen voor hoek schakelen

en: Zoom In
nl: Zoom in

en: Zoom Out
nl: Zoom out

en: Zoom to Fit
nl: Zoom passend

en: Zoom to 100%
nl: Zoom naar 100%

en: Tool Options
nl: Gereedschapsopties

en: This tool has no options
nl: Dit gereedschap heeft geen opties

en: Canvas Browser
nl: Tekenvenster browser

en: Library
nl: Bibliotheek

en: History
nl: Geschiedenis

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Undo the previous action
nl: De vorige handeling ongedaan maken

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Jump
nl: Spring

en: Clear History
nl: Geschiedenis leegmaken

en: Clear
nl: Leegmaken

en: Keyframes
nl: Hoofdramen

en: Layers
nl: Lagen

en: Layer Ops
nl: Laagbewerkingen

en: New Layer
nl: Nieuwe laag

en: Error
nl: Fout

en: Close
nl: Sluiten

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Please choose an audio file
nl: Gelieve een geluidsbestand te kiezen

en: Sound
nl: Gelud

en: Time Track
nl: Tijdspoor

en: Timetrack
nl: Tijdspoor

en: Toolbox
nl: Gereedschapsbalk

en: Palette Editor
nl: Paletbewerking

en: Add Color
nl: Kleur toevoegen

en: Save palette
nl: Palet opslaan

en: Save the current palette
nl: Het huidig palet opslaan

en: Load default
nl: Standaard laden

en: Load default palette
nl: Het standaardpalet laden

en: Use Another Name…
nl: Een andere naam gebruiken...

en: Replace
nl: Vervangen

en: Unable to open file
nl: Bestand kan niet geopend worden

en: Name:
nl: Naam:

en: Layer Type:
nl: Laagtype:

en: Blend Method
nl: Mengmethode

en: Opacity:
nl: Opaciteit:

en: Brush Size:
nl: Penseelgrootte:

en: Feather:
nl: Doezelen:

en: Unable to create layer
nl: Laag maken niet mogelijk

en:  Gradient
nl: Verloop

en: Unable to create Gradient layer
nl: Verlooplaag maken niet mogelijk

en:  Outline
nl: Contour

en: Unable to create Outline layer
nl: Contourlaag maken niet mogelijk

en: Delete Vertex
nl: Knooppunt verwijderen

en: Insert Vertex
nl: Knooppunt invoegen

en: Skeleton Layer
nl: Skeletlaag

en: Brush Tool
nl: Penseelgereedschap

en: Circle Tool
nl: Cirkelgereedschap

en: Defines the blend method to be used for circles
nl: Bepaalt de mengmethode voor cirkels

en: Invert
nl: Omkeren

en: Falloff
nl: Uitval

en: Determines the falloff function for the feather
nl: Bepaalt de afval functie voor de pluim

en: Linear
nl: Lineair

en: Squared
nl: Kwadraat

en: Square Root
nl: Vierkantswortel

en: Cosine
nl: Cosinus

en: New Circle
nl: Nieuwe cirkel

en: Unable to create Circle layer
nl: Cirkellaag maken niet mogelijk

en: Draw Tool
nl: Tekengereedschap

en: Pressure Sensitive
nl: Drukgevoelig

en: Min Width:
nl: Min. breedte:

en: Smoothness
nl: Gladheid

en: Unable to insert item
nl: Voorwerp invoegen niet mogelijk

en: Eyedrop Tool
nl: Druppeltellergereedschap

en: No layer here
nl: Geen laag hier

en: Unable to set layer color
nl: Laagkleur instellen niet mogelijk

en: Gradient Tool
nl: Verloopgereedschap

en: Create a linear gradient
nl: Een lineair verloop aanmaken

en: Create a spiral gradient
nl: Een spiraalverloop aanmaken

en: New Gradient
nl: Nieuw verloop

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Mirror Tool
nl: Spiegelgereedschap

en: (Shift key toggles axis)
nl: (SHIFT-toets schakelt de as)

en: Ctrl to rotate
nl: CTRL om te draaien

en: Alt to scale
nl: ALT om te schalen

en: Shift to constrain
nl: SHIFT om te beperken

en: Polygon Tool
nl: Veelhoekgereedschap

en: Make Polygon
nl: Veelhoek maken

en: Clear current Polygon
nl: Huidige veelhoek weghalen

en: New Polygon
nl: Nieuwe veelhoek

en: Unable to create Polygon layer
nl: Veelhoeklaag maken niet mogelijk

en: Rectangle Tool
nl: Rechthoekgereedschap

en: Create a rectangle layer
nl: Een rechthoeklaag aanmaken

en: Brush size
nl: Penseelgrootte

en: New Rectangle
nl: Nieuwe rechthoek

en: Rotate Tool
nl: Draaigereedschap

en: Allow Scale
nl: Schalen toestaan

en: Move Handle
nl: Handgreep verplaatsen

en: Rotate Handle
nl: Handgreep draaien

en: Scale Tool
nl: Schaalgereedschap

en: Save Sketch
nl: Schets opslaan

en: Unable to save sketch
nl: Schets opslaan niet mogelijk

en: Load Sketch
nl: Schets laden

en: Unable to load sketch
nl: Schets laden niet mogelijk

en: Sketch Tool
nl: Schetsgereedschap

en: Show Sketch
nl: Schets tonen

en: Clear Sketch
nl: Schets leegmaken

en: Save Sketch As...
nl: Schets opslaan als...

en: Open a Sketch
nl: Een schets openen

en: Radius:
nl: Straal:

en: Star Tool
nl: Stergereedschap

en: Create a star layer
nl: Een sterlaag aanmaken

en: Radius Ratio:
nl: Straalverhouding:

en: Regular Polygon
nl: Gewone veelhoek

en: Inner Width:
nl: Binnenbreedte:

en: Inner Tangent:
nl: Binnenste raaklijn:

en: Outer Width:
nl: Buitenbreedte:

en: Outer Tangent:
nl: Buitenste raaklijn:

en: New Star
nl: Nieuwe ster

en: Unable to create Star layer
nl: Sterlaag maken niet mogelijk

en: Text Tool
nl: Tekstgereedschap

en: Create a text layer
nl: Een tekstlaag aanmaken

en: Multiline Text
nl: Tekst met meerdere lijnen

en: Size:
nl: Grootte:

en: Orientation:
nl: Richting:

en: Family:
nl: Familie:

en: New Text
nl: Nieuwe tekst

en: Text:
nl: Tekst:

en: Width Tool
nl: Breedtegereedschap

en: Relative Growth
nl: Relatieve aangroei

en: Growth:
nl: Aangroei:

en: Sketch Width
nl: Schetsbreedte

en: [Unnamed]
nl: [Naamloos]

en: Time
nl: Tijd

en: Length
nl: Lengte

en: Description
nl: Beschrijving

en: There are no keyframes in this canvas
nl: Dit canvas heeft geen hoofdramen

en: Z Depth
nl: Z-diepte

en: Activate
nl: Activeer

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Layer
nl: Laag

en: Set Layer Parameters
nl: Laagparameters instellen

en: Icon
nl: Pictogram

en: Move Layers
nl: Lagen verplaatsen

en: Data
nl: Gegevens

en: <None>
nl: <Geen>

en: Other...
nl: Andere...

en: Canvas Name:
nl: Canvasnaam:

en: Choose
nl: Kiezen

en: No canvas name was specified
nl: Geen canvasnaam opgegeven

en: Unknown Exception
nl: Onbekende uitzondering

en: Red
nl: Rood

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Alpha
nl: Alfa

en: Outline Color
nl: Contourkleur

en: Fill Color
nl: Vulkleur

en: Swap Fill and
    Outline Colors
nl: Vul- en contourkleur
    omwisselen

en: Reset Colors to Black and White
nl: Kleuren terugzetten naar zwart/wit

en: Brush Preview
nl: Penseelvoorvertoning

en: Increase brush size
nl: Penseelgrootte verhogen

en: Decrease brush size
nl: Penseelgrootte verlagen

en: Brush Size
nl: Penseelgrootte

en: Default Gradient
nl: Standaardverloop

en: Please choose an image file
nl: Gelieve een afbeeldingsbestand te kiezen

en: Please choose a file
nl: Gelieve een bestand te kiezen

en: Click and drag keyframes
nl: Klik en sleep hoofdramen

en: No name
nl: Geen naam

en: Clamped
nl: Verankerd

en: Ease In/Out
nl: Geleidelijk in/uit

en: _Value
nl: _Waarde

en: _Time
nl: _Tijd

en: Interpolation
nl: Interpolatie

en: <b>Interpolation</b>
nl: <b>Interpolatie</b>

en: _In Interpolation
nl: _In-interpolatie

en: Out:
nl: Uit:

en: Tension:
nl: Spanning:

en: _File
nl: _Bestand

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _View
nl: _Weergave

en: _Layer
nl: _Laag

en: _Window
nl: _Venster

en: _Arrange
nl: _Schikken

en: Work_space
nl: Werk_ruimte

en: _Help
nl: _Hulp

en: Keyframe
nl: Hoofdraam

en: Import...
nl: Importeren...

en: Render...
nl: Renderen...

en: Preview...
nl: Voorvertonen...

en: Close Document
nl: Document sluiten

en: Select All Layers
nl: Alle lagen selecteren

en: Unselect All Layers
nl: Alle lagen deselecteren

en: Input Devices...
nl: Invoerapparaten...

en: Preferences...
nl: Voorkeuren...

en: Menubar
nl: Menubalk

en: Toolbar
nl: Gereedschappenbalk

en: Show Width Handles
nl: Handgrepen voor breedte tonen

en: Show Angle Handles
nl: Handgrepen voor hoek tonen

en: Toggle Grid Show
nl: Rasterweergave schakelen

en: Toggle Grid Snap
nl: Springen naar rooster omschakelen

en: Toggle Guide Show
nl: Hulplijnweergave schakelen

en: Toggle Guide Snap
nl: Springen naar hulplijnen omschakelen

en: Toggle Low-Res
nl: Lage resolutie schakelen

en: Seek to Next Keyframe
nl: Doorspoelen naar volgend hoofdraam

en: Seek to previous Keyframe
nl: Terugspoelen naar vorig hoofdraam

en: Seek to Next Frame
nl: Vooruitspoelen naar volgend hoofdraam

en: Seek to Previous Frame
nl: Terugspoelen naar vorig hoofdraam

en: Seek Forward
nl: Vooruitspoelen

en: Seek Backward
nl: Achteruitspoelen

en: Seek to Begin
nl: Terugspoelen naar begin

en: Seek to End
nl: Doorspoelen tot einde

en: Properties...
nl: Eigenschappen...

en: Options...
nl: Voorkeuren...

en: Animating
nl: Bezig met animeren

en: Preview Dialog
nl: Voorvertoningdialoog

en: Failed to initialize synfig!
nl: Het initialiseren van Synfig is mislukt!

en: Loading Basic Settings...
nl: Bezig met het laden van de basisinstellingen...

en: Loading Plugins...
nl: Bezig met laden van Plugins...

en: Init Toolbox...
nl: Gereedschapsbalkinitialisatie

en: Init History...
nl: Geschiedenisinitialisatie

en: Init Keyframes...
nl: Hoofdrameninitialisatie

en: Init Layers...
nl: Lageninitialisatie

en: Init Info...
nl: Info-initialisatie

en: Init Timetrack...
nl: Tijdspoorinitialisatie

en: Loading Settings...
nl: Bezig met laden van instellingen...

en: Init Tools...
nl: Initialiseren hulpmiddelen...

en: Checking auto-recover...
nl: Zoeken naar crashherstel...

en: Ignore
nl: Negeren

en: Recover
nl: Herstellen

en: Unable to fully recover from previous crash
nl: Volledig herstellen van de vorige crash is niet mogelijk

en: Unable to recover from previous crash
nl: Herstellen van de vorige crash niet mogelijk

en: Thanks
nl: Bedankt

en: Loading files...
nl: Bezig met het laden van bestanden...

en: Done.
nl: Klaar.

en: There is a bug, which can cause computer to hang/freeze when resizing the canvas window.
nl: Er is een fout, die de computer kan doen vastlopen/bevriezen als u de venstergrootte van het canvas aanpast.

en: If you got affected by this issue, consider pressing ALT+TAB to unfreeze your system and get it back to the working state. Please accept our apologies for inconvenience, we hope to get this issue resolved in the future versions.
nl: Als u hinder ondervindt van dit probleem, overweeg dan de toetsencombinatie ALT+TAB te gebruiken om uw computer te deblokkeren en terug te gaan naar de werkende staat. We bieden onze excuses aan voor het ongemak en hopen om dit probleem op te lossen in toekomstige versies.

en: Got it
nl: Ik begrijp het

en: Quit Request
nl: Verzoek tot afsluiten

en: Quit Request sent
nl: Verzoek tot afsluiten verzonden

en: All Files (*.*)
nl: Alle bestanden (*.*)

en: Import
nl: Importeren

en: All supported files
nl: Alle ondersteunde bestanden

en: Synfig files (*.sif, *.sifz)
nl: Synfig bestanden (*.sif, *.sifz)

en: Images (*.png, *.jpeg, *.bmp, *.svg)
nl: Afbeeldingen (*.png, *.jpeg, *.bmp, *.svg)

en: Audio (*.ogg, *.mp3, *.wav)
nl: Geluid (*.ogg, *.mp3, *.wav)

en: Any files
nl: Alle bestanden

en: Palette files (*.spal, *.gpl)
nl: Paletbestanden (*.spal, *.gpl)

en: Synfig palette files (*.spal)
nl: Synfig paletbestanden (*.spal)

en: GIMP palette files (*.gpl)
nl: GIMP paletbestanden (*.gpl)

en: Open history
nl: Geschiedenis openen

en: Open
nl: Openen

en: Synfig files (*.sif, *.sifz, *.sfg)
nl: Synfig-bestanden (*.sif, *.sifz, *.sfg)

en: and older
nl: en ouder

en: File Format Version:
nl: Bestandsformaatversie:

en: Feature not available
nl: Functie niet beschikbaar

en: Sorry, this feature has not yet been implemented.
nl: Sorry, deze functie werd nog niet geïmplementeerd.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Help
nl: Hulp

en: Idle
nl: Werkloos

en: ERROR
nl: FOUT

en: Canvas View
nl: Canvasweergave

en: Moves the time window
nl: Verplaatst het tijdvenster

en: Default Interpolation
nl: Standaardinterpolatie

en: Current time
nl: Huidige tijd

en: Refresh
nl: Verversen

en: Show Grid
nl: Rooster tonen

en: Snap to Grid
nl: Naar rooster springen

en: Show Guides
nl: Hulplijnen tonen

en: Snap to Guides
nl: Springen naar hulplijnen

en: Save As...
nl: Opslaan als...

en: Save All
nl: Alles bewaren

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Preview Window
nl: Voorbeeldvenster

en: Use Low-Res
nl: Lage resolutie gebruiken

en: Select All Children
nl: Alle kinderen selecteren

en: _Jump To
nl: _Spring naar

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Out
nl: _Uit

en: _Clamped
nl: _Verankerd

en: _Ease In
nl: _Geleidelijk in

en: _Ease Out
nl: _Geleidelijk uit

en: _Ease In/Out
nl: _Geleidelijk in/uit

en: _Linear
nl: _Lineair

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: The JACK server will remain running.
nl: De JACK-server zal blijven draaien.

en: Integer
nl: Geheel getal

en: Angle
nl: Hoek

en: Real
nl: Reeele waarde

en: Color
nl: Kleur

en: List
nl: Lijst

en: Gradient
nl: Verloop

en: Fill Tool
nl: Vulgereedschap

en: Zoom Tool
nl: Zoomgereedschap

en: Reset Colors
nl: Kleuren terugzetten

en: Swap Colors
nl: Kleuren omwisselen

en: About
nl: Over

en: Blur Layer
nl: Vervaaglaag

en: Clamp Layer
nl: Ankerlaag

en: Color Correct Layer
nl: Kleurcorrectielaag

en: Circle Layer
nl: Cirkellaag

en: Outline Layer
nl: Contourlaag

en: Polygon Layer
nl: Veelhoeklaag

en: Rectangle Layer
nl: Rechthoeklaag

en: Solid Color Layer
nl: Volle-kleurlaag

en: Star Layer
nl: Sterlaag

en: Conical Gradient Layer
nl: Conisch-verlooplaag

en: Noise Gradient Layer
nl: Ruisverlooplaag

en: Linear Gradient Layer
nl: Lineair-verlooplaag

en: Radial Gradient Layer
nl: Radiaal-verlooplaag

en: Spiral Gradient Layer
nl: Spiraalverlooplaag

en: Plant Layer
nl: Plantlaag

en: Stroboscope Layer
nl: Stroboscooplaag

en: Sound Layer
nl: Geluidlaag

en: Text Layer
nl: Tekstlaag

en: Shade Layer
nl: Schaduwlaag

en: Rotate Layer
nl: Draailaag

en: Translate Layer
nl: Verplaatslaag

en: Scale Layer
nl: Laag schalen

en: Info Tool
nl: Infogereedschap

en: Hide Grid
nl: Rooster verbergen

en: Enable Grid Snap
nl: Springen naar rooster inschakelen

en: Disable Grid Snap
nl: Springen naar rooster uitschakelen

en: Duplicate
nl: Kopieren

en: Group
nl: Groep

en: Palette
nl: Palet

en: Animate Mode Off
nl: Animeermodus uit

en: Animate Mode On
nl: Animeermodus aan

en: Seek to Previous Keyframe
nl: Terugspoelen naar vorig hoofdraam

en: Seek to Next frame
nl: Doorspoelen naar volgend raam

en: Set Layer Description
nl: Laagbeschrijving instellen

en: Toggle show guide
nl: Hulplijnweergave omschakelen

en: Toggle snap guide
nl: Springen naar hulplijnen omschakelen

en: Increase resolution
nl: Resolutie verhogen

en: Decrease resolution
nl: Resolutie verlagen

en: Clamped interpolation
nl: Verankerde interpolatie

en: Const interpolation
nl: Constante interpolatie

en: Ease In/Out interpolation
nl: Geleidelijke in/uit-interpolatie

en: Linear interpolation
nl: Lineaire interpolatie

en: Proceed
nl: Doorgaan

en: Unable to save to '%s'
nl: Bewaren naar '%s' mislukt

en: Unknown extension
nl: Onbekende extensie

en: Sure
nl: Natuurlijk

en: Thanks!
nl: Bedankt!

en: Name:
nl: Naam:

en: Add
nl: Optellen

en: Convert
nl: Omzetten

en: Ease
nl: Wissen

en: Set width to zero
nl: Breedte instellen op nul

en: Set width to default
nl: Breedte instellen op standaard

en: Apply
nl: Toepassen

en: Edit Waypoints
nl: Routepunten bewerken

en: Synfig Animation
nl: Synfig-animatie

en: synfig studio is already running
nl: Synfig Studio draait al

en: Create a new document
nl: Een nieuw document aanmaken

en: Open an existing document
nl: Een bestaand document openen

en: Show Menubar
nl: Menubalk tonen

en: Reference
nl: Referentie

en: Frequently Asked Questions
nl: Veelgestelde vragen

en: About Synfig Studio
nl: Over Synfig Studio

en: One Moment, Please...
nl: Even geduld aub...

en: Working...
nl: Bezig...

en: Fit
nl: Passend

en: _Pixel Aspect
nl: _Pixelverhouding

en: Pi_xel Width
nl: Pi_xelbreedte

en: Pix_el Height
nl: Pix_elhoogte

en: Image Size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: <b>Image Size</b>
nl: <b>Afbeeldingsgrootte</b>

en: _Width
nl: _Breedte

en: _Height
nl: _Hoogte

en: _XRes
nl: _X-resolutie

en: _YRes
nl: _Y-resolutie

en: _Top Left
nl: _Linksboven

en: _Bottom Right
nl: _Rechtsonder

en: Time Settings
nl: Tijdinstellingen

en: <b>Time Settings</b>
nl: <b>Tijdinstellingen</b>

en: _Frames per second
nl: _Beelden per seconde

en: Focus Point
nl: Focaal punt

en: Render Settings
nl: Renderinstellingen

en: _Filename
nl: _Bestandsnaam

en: Settings
nl: Instellingen

en: <b>Settings</b>
nl: <b>Instellingen</b>

en: _Quality
nl: _Kwaliteit

en: You must supply a filename!
nl: Je moet een bestandsnaam opgeven!

en: Target initialization failure
nl: Fout bij initialisatie doel

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: WARNING:
nl: WAARSCHUWING:

en: Nudge
nl: Tikkie

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Selected Canvas
nl: Geselecteerd canvas

en: Merge Tangents
nl: Raaklijnen samenvoegen

en: Merge Tangents's Radius
nl: De straal van de raaklijnen samenvoegen

en: Merge Tangents's Angle
nl: De hoek van de raaklijnen samenvoegen

en: Split Tangents
nl: Raaklijnen splitsen

en: Set Canvas Description
nl: Canvasbeschrijving instellen

en: Id
nl: ID

en: Set Canvas Name
nl: Canvasnaam instellen

en: Remove Canvas
nl: Canvas verwijderen

en: Apply Outline Color
nl: Contourkleur toepassen

en: Apply Fill Color
nl: Vulkleur toepassen

en: Apply Default Gradient
nl: Standaardverloop toepassen

en: Add Keyframe
nl: Hoofdraam toevoegen

en: New Keyframe
nl: Nieuw hoofdraam

en: Keyframe to be added
nl: Toe te voegen hoofdraam

en: Remove Keyframe
nl: Hoofdraam verwijderen

en: Keyframe to be removed
nl: Te verwijderen hoofdraam

en: Activate/Deactivate Keyframe
nl: Hoofdraam activeren/deactiveren

en: Activate Keyframe
nl: Hoofdraam activeren

en: Deactivate Keyframe
nl: Hoofdraam deactiveren

en: Keyframe to be activated or deactivated
nl: Te activeren of te deactiveren hoofdraam

en: Waypoint Model
nl: Routepuntmodel

en: Activate Layer
nl: Laag activeren

en: Deactivate Layer
nl: Laag deactiveren

en: This layer doesn't exist anymore.
nl: Deze laag bestaat niet meer.

en: Add Layer
nl: Laag toevoegen

en: Layer to be added
nl: Toe te voegen laag

en: Group Layers
nl: Lagen groeperen

en: Layer to be grouped
nl: Te groeperen lagen

en: No layers to group
nl: Geen te groeperen lagen

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Cannot copy file
nl: Kan het bestand niet kopiëren

en: Fit image
nl: Afbeelding passend maken

en: Lower Layer
nl: Laag naar beneden

en: Lower Layers
nl: Lagen naar beneden

en: Make Outline
nl: Contour maken

en: Base layer
nl: Basislaag

en: Move Layer
nl: Laag verplaatsen

en: Layer to be moved
nl: Te verplaatsen laag

en: Where the layer is to be moved to
nl: Waarnaar de laag moet verplaatst worden

en: Destination Canvas
nl: Doelcanvas

en: Forbid Animation
nl: Animatie verbieden

en: Allow Animation
nl: Animatie toestaan

en: Raise Layer
nl: Laag naar boven

en: Raise Layers
nl: Lagen naar boven

en: Delete Layer
nl: Laag verwijderen

en: Delete Layers
nl: Lagen verwijderen

en: Layer to be deleted
nl: Te verwijderen laag

note: TRANSLATORS: this is the string used in the history dialog when renaming a layer to/from its default name
en: [default]
nl: [standaard]

en: Layer to be described
nl: Te beschrijven laag

en: New Description
nl: Nieuwe beschrijving

en: Enter a new description for this layer
nl: Voer een nieuwe beschrijving voor deze laag

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Connect
nl: Verbinden

note: TRANSLATORS: This is used in the 'history' dialog when a connection is made.
en: Connect '%s' to '%s'
nl: '%s' met '%s' verbinden

en: Disconnect
nl: Losmaken

note: TRANSLATORS: This is used in the History dialog when a ValueNode is disconnected.
en: Disconnect %s
nl: %s losmaken

en: Link
nl: Koppeling

en: ' and '
nl: ' en '

en: Animate
nl: Animeren

en: Lock animation
nl: Animatie vergrendelen

en: Set interpolation for %s
nl: Interpolatie instellen voor %s

en: Link to Skeleton
nl: Link naar skelet

en: Add Waypoint
nl: Routepunt toevoegen

en: New Waypoint
nl: Nieuw routepunt

en: Waypoint to be added
nl: Toe te voegen routepunt

en: Remove Waypoint
nl: Routepunt verwijderen

en: Waypoint to be Removed
nl: Te verwijderen routepunt

en: Set Waypoint
nl: Routepunt instellen

en: Waypoint to be changed
nl: Te wijzigen routepunt

en: Failed
nl: Mislukt

en: Successful
nl: Geslaagd

en:  (Undo):
nl: (Ongedaan maken):

en: Failed to undo.
nl: Ongedaan maken is mislukt.

en:  (Redo):
nl: (Opnieuw):

en: Add Layer To
nl: Laag toevoegen aan

en: Empty name!
nl: Lege naam!

en: Unable to open this composition
nl: Deze compositie kan niet geopend worden

en: Unnamed%08d
nl: Naamloos%08d

en: (no/yes)
nl: (nee/ja)

en: (yes/no)
nl: (ja/nee)

en: error:
nl: fout:

en: warning:
nl: waarschuwing:

en: Layer Parameter
nl: Laagparameter

en: _Grid size
nl: _Raster grootte

en: S_how grid
nl: T_oon raster

en: _Snap to grid
nl: _Uitlijnen op raster

en: Grid
nl: Raster

en: Not yet implemented!
nl: Nog niet geschreven!

en: <b>General settings</b>
nl: <b>Algemene instellingen</b>

en: _End time
nl: _Eindtijd

en: <b>Time settings</b>
nl: <b>Tijdinstellingen</b>
