sysprof master - en to nl translation catalogue (190 entries)

en: The GNOME Foundation
nl: De GNOME Foundation

en: Sysprof allows you to profile applications to aid in debugging and optimization.
nl: Sysprof biedt u de mogelijkheid om toepassingen te profileren, om u te helpen bij debuggen en optimalisatie.

en: Profile an application or entire system.
nl: Profileer een toepassing of het volledige systeem.

en: Uncategorized
nl: Geen categorie

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Actions
nl: Acties

en: Crash Handler
nl: Crashafhandeling

en: Graphics
nl: Grafisch

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Input
nl: Invoer

en: IO
nl: IO-prioriteit

en: Layout
nl: Indeling

en: Main Loop
nl: Hoofdloop

en: Memory
nl: Geheugen

en: Unknown Process
nl: Onbekend proces

en: Recording at %X %x
nl: Opname op %X %x

en: Recording at %s
nl: Opname op %s

en: D-Bus Message
nl: D-Busbericht

en: Document loaded
nl: Document geladen

en: Loading failed
nl: Laden mislukt

en: Loading document
nl: Document laden

en: %s [Process %d]
nl: %s [proces %d]

en: Process %d
nl: Proces %d

en: Sample
nl: Voorbeeld

en: System Logs
nl: Systeemlogboeken

en: Make sysprof specific to a task [Deprecated]
nl: Wijs sysprof aan een specifieke taak toe [verouderd]

en: Run a command and profile the process
nl: Voer een opdracht uit en profileer het proces

en: COMMAND
nl: OPDRACHT

en: VAR=VALUE
nl: VAR=WAARDE

en: Force overwrite the capture file
nl: Overschrijf gedwongen het opnamebestand

en: Disable recording of battery statistics
nl: Schakel opname van accustatistieken uit

en: Disable recording of CPU statistics
nl: Schakel opname van processorstatistieken uit

en: Disable recording of Disk statistics
nl: Schakel opname van schijfstatistieken uit

en: Disable recording of memory statistics
nl: Schakel opname van geheugenstatistieken uit

en: Disable recording of network statistics
nl: Schakel opname van netwerkstatistieken uit

en: Profile the D-Bus system bus
nl: De D-Bus-systeembus profileren

en: Print the sysprof-cli version and exit
nl: Versie van sysprof-cli tonen en afsluiten

en: Too many arguments were passed to sysprof-cli:
nl: Te veel parameters gegeven aan sysprof-cli:

note: Translators: %s is a file name.
en: %s exists. Use --force to overwrite
nl: %s bestaat al. Gebruik --force om het te overschrijven

en: Profile the system
nl: Het systeem profileren

[ctx: shortcut window]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
nl: Hulp tonen

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
nl: Venster sluiten

[ctx: shortcut window]
en: Quit
nl: Afsluiten

en: _Preferences
nl: Voor_keuren

en: _Keyboard Shortcuts
nl: Snel_toetsen

en: _Help
nl: _Hulp

en: _About Sysprof
nl: _Over Sysprof

en: Failed to find property %s in %s
nl: Kon eigenschap %s niet vinden in %s

en: Failed to retrieve va_list value: %s
nl: Kon va_list-waarde niet laden: %s

en: Show Sysprof version and exit
nl: Versie van Sysprof tonen en afsluiten

en: A system profiler
nl: Een systeemprofiler

en: Functions
nl: Functies

en: Filter Functions
nl: Functies filteren

en: Callers
nl: Oproepers

en: Descendants
nl: Nakomelingen

en: Counters Chart
nl: Tellerkaart

en: Counters Table
nl: Tellertabel

en: Time
nl: Tijd

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Value
nl: Waarde

en: CPU Info
nl: Processorinfo

en: Core
nl: Kern

en: Model Name
nl: Modelnaam

en: Serial
nl: Serieel

en: Reply
nl: Antwoord

en: Flags
nl: Vlaggen

en: Size
nl: Grootte

en: Sender
nl: Afzender

en: Destination
nl: Bestemming

en: Path
nl: Pad

en: Member
nl: Lid

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Filter Messages
nl: Berichten filteren

en: Message
nl: Bericht

en: Files
nl: Bestanden

en: Compressed
nl: Gecomprimeerd

en: Filter Files
nl: Bestanden filteren

en: File
nl: Bestand

en: CPU
nl: Processor

en: Close
nl: Sluiten

en: Record to File
nl: Opnemen naar bestand

en: Record
nl: Opnemen

en: No Change
nl: Onveranderd

en: Balanced
nl: Gebalanceerd

en: Power Saver
nl: Energie besparen

en: Performance
nl: Prestaties

en: Tracing
nl: Traceren

en: Trace Memory Allocations
nl: Geheugentoewijzingen traceren

en: Application
nl: Toepassing

en: Command Line
nl: Opdrachtregel

en: Working directory
nl: Werkmap

en: Environment
nl: Omgeving

en: Clear Environment
nl: Omgeving legen

en: Add _Variable
nl: _Variabele toevoegen

en: Add Variable
nl: Variabele toevoegen

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: Counters
nl: Tellers

en: CPU Usage
nl: Processorgebruik

en: Memory Usage
nl: Geheugengebruik

en: Disk Usage
nl: Schijfgebruik

en: Network Usage
nl: Netwerkgebruik

en: Energy Usage
nl: Energieverbruik

en: Devices
nl: Apparaten

en: Include GPU Information
nl: GPU-informatie invoegen

en: Records information about graphics hardware and drivers
nl: Neemt informatie over grafische hardware en stuurprogramma’s op

en: System
nl: Systeem

en: Power Profile
nl: Energieprofiel

en: Record with Power Profile
nl: Opnemen met energieprofiel

en: Record System Log
nl: Systeemlogboek opnemen

en: Watch the system log for new messages and record them
nl: Controleer het systeemlogboek op nieuwe berichten en neem ze op

en: Include Hardware Information
nl: Hardware-informatie invoegen

en: Records information about PCI and USB devices
nl: Neemt informatie over PCI- en USB-apparaten op

en: Symbols
nl: Symbolen

en: Bundle Symbols
nl: Symbolen bundelen

en: _Open File…
nl: Bestand _openen…

en: Record to _File…
nl: Opnemen naar _bestand…

en: Record to _Memory
nl: Opnemen naar _geheugen

en: Help
nl: Hulp

en: About Sysprof
nl: Over Sysprof

en: Critical
nl: Kritiek

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Error
nl: Foutmelding

en: Logs
nl: Logboeken

en: Severity
nl: Ernst

en: Domain
nl: Domein

en: Summary
nl: Overzicht

en: Average
nl: Gemiddelde

en: Median
nl: Mediaan

en: Duration
nl: Duur

en: Process
nl: Proces

en: Group
nl: Groep

en: Description
nl: Beschrijving

en: Total
nl: Totaal

en: Memory Allocations
nl: Geheugentoewijzingen

en: Stack Traces
nl: Stacktraces

en: Allocations
nl: Toewijzingen

en: Leaks
nl: Lekken

en: Stack Trace
nl: Stacktrace

en: Key
nl: Sleutel

en: Address Layout
nl: Adresindeling

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Major
nl: Primair

en: Minor
nl: Secundair

en: Mount Point
nl: Koppelpunt

en: Mount Source
nl: Koppelbron

en: Filesystem
nl: Bestandssysteem

en: Options
nl: Opties

en: Thread ID
nl: Thread-ID

en: Main Thread
nl: Hoofdthread

en: Processes
nl: Processen

en: Process Chart
nl: Proceskaart

en: Process Table
nl: Procestabel

en: Recording Failed
nl: Opname mislukt

en: Sysprof failed to record.
    
    %s
nl: Sysprof kon niet opnemen.
    
    %s

en: Stop Recording
nl: Opname stoppen

en: Time Profiler
nl: Tijdsprofiler

en: Seek Backward
nl: Terugspoelen

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Reset Zoom
nl: Zoomniveau herstellen

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Seek Forward
nl: Doorspoelen

en: Depth
nl: Diepte

en: Hits
nl: Overeenkomsten

en: Open Recording
nl: Opname openen

en: Open
nl: Openen

en: Sysprof Capture (*.syscap)
nl: Sysprof-opname (*.syscap)

en: Save to File
nl: Opslaan naar bestand

en: Save
nl: Opslaan

en: Loading...
nl: Laden…

en: Invalid Document
nl: Ongeldig document

en: The document could not be loaded. Please check that you have the correct capture file.
    
    %s
nl: Het document kon niet geladen worden. Controleer of u het juiste opnamebestand hebt.
    
    %s

en: Toggle Left Panel
nl: Linkerpaneel aan-/uitzetten

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: View Options
nl: Opties tonen

en: Toggle Right Panel
nl: Rechterpaneel aan-/uitzetten

en: Energy
nl: Energie

en: Network
nl: Netwerk

en: Storage
nl: Opslag

en: _Record Again…
nl: _Opnieuw opnemen…

en: Open Recording…
nl: Opname openen…

en: Save As…
nl: Opslaan als…

en: Categorize Frames
nl: Frames categoriseren

en: Hide System Libraries
nl: Systeembibliotheken verbergen

en: Include Threads
nl: Threads invoegen

en: Ignore Kernel Processes
nl: Kernelprocessen negeren

en: Ignore Process 0
nl: Proces 0 negeren

en: Merge Similar Processes
nl: Gelijkaardige processen samenvoegen
