sysprof master - en to sl_SI translation catalogue (217 entries)

en: Profile an application or entire system
sl_SI: Profilirajte program ali celotni sistem

en: The GNOME Foundation
sl_SI: Fundacija GNOME

en: Sysprof allows you to profile applications to aid in debugging and optimization.
sl_SI: Sysprof vam omogoča profiliranje programov za pomoč pri odpravljanju napak in optimizaciji.

en: Profile an application or entire system.
sl_SI: Profilirajte program ali celotni sistem.

en: Uncategorized
sl_SI: Nerazvrščeno

en: Accessibility
sl_SI: Dostopnost

en: Actions
sl_SI: Dejanja

en: Crash Handler
sl_SI: Upravljalnik sesutja

en: Context Switches
sl_SI: Vsebinski priklopi

en: Graphics
sl_SI: Grafični prikaz

en: Icons
sl_SI: Ikone

en: Input
sl_SI: Vhod

en: Layout
sl_SI: Razporeditev

en: Locking
sl_SI: Zaklepanje

en: Main Loop
sl_SI: Glavna zanka

en: Memory
sl_SI: Pomnilnik

en: Allocation
sl_SI: Dodelitev

en: Unknown Process
sl_SI: Neznano opravilo

en: Analyzing process address layouts
sl_SI: Analiziranje postavitev naslovov procesa

en: Analyzing process command line
sl_SI: Analiza ukazne vrstice procesa

en: Processing counters
sl_SI: Obdelovanje števcev

en: D-Bus Message
sl_SI: Sporočilo vodila D-Bus

en: Frame
sl_SI: Okvir

en: Document loaded
sl_SI: Dokument je naložen

en: Loading failed
sl_SI: Nalaganje je spodletelo

en: Loading document
sl_SI: Poteka nalaganje dokumenta

en: Log
sl_SI: Dnevnik

en: Mark
sl_SI: Oznaka

en: %s [Process %d]
sl_SI: %s [Opravilo %d]

en: Process %d
sl_SI: Opravilo %d

en: Sample
sl_SI: Vzorec

en: System Logs
sl_SI: Sistemski dnevniki

en: Recording system logs is not supported on your platform.
sl_SI: Beleženje sistemskih zapisnikov na vaši platformi ni podprto.

en: Tracer
sl_SI: Sledilnik

en: --merge requires at least 2 filename arguments
sl_SI: --merge zahteva vsaj dve imeni datotek kot argumenta

en: Run a command and profile the process
sl_SI: Zaženite ukaz in profilirajte postopek

en: COMMAND
sl_SI: UKAZ

en: VAR=VALUE
sl_SI: SPREMENLJIVKA=VREDNOST

en: Force overwrite the capture file
sl_SI: Vsili prepis datoteke za zajem

en: Disable recording of battery statistics
sl_SI: Onemogoči beleženje statistike baterije

en: Disable recording of CPU statistics
sl_SI: Onemogoči beleženje statistike CPE

en: Disable recording of Disk statistics
sl_SI: Onemogoči beleženje statistike diska

en: Disable recording of memory statistics
sl_SI: Onemogoči beleženje statistike pomnilnika

en: Disable recording of network statistics
sl_SI: Onemogoči beleženje statistike omrežja

en: Set SYSPROF_TRACE_FD environment for subprocess
sl_SI: Nastavi okolje SYSPROF_TRACE_FD za podproces

en: Include RAPL energy statistics
sl_SI: Vključi statistiko energije RAPL

en: Profile memory allocations and frees
sl_SI: Dodeljevanje in sproščanje pomnilnika profila

en: Merge all provided *.syscap files and write to stdout
sl_SI: Združi vse ponujene datoteke *.syscap in piši v stdout

en: Print the sysprof-cli version and exit
sl_SI: Izpiši podatke o različici sysprof-cli in končaj

en: The size of the buffer in pages (1 = 1 page)
sl_SI: Velikost medpomnilnika v straneh (1 = 1 stran)

en: Too many arguments were passed to sysprof-cli:
sl_SI: Preveč argumentov je bilo posredovanih sysprof-cli:

note: Translators: %s is a file name.
en: %s exists. Use --force to overwrite
sl_SI: %s obstaja. Uporabite --force za prepisovanje

en: Profile the system
sl_SI: Profiliraj sistem

[ctx: shortcut window]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
sl_SI: Pokaže pomoč

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
sl_SI: Zapre okno

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl_SI: Konča program

en: _Preferences
sl_SI: _Možnosti

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice‫

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _About Sysprof
sl_SI: _O programu

en: Failed to find property %s in %s
sl_SI: Iskanje lastnosti %s v %s je spodletelo

en: Failed to retrieve va_list value: %s
sl_SI: Pridobivanje vrednosti va_list je spodletelo: %s

en: Show Sysprof version and exit
sl_SI: Izpiši podatke o različici in končaj

en: A system profiler
sl_SI: Sistemski profilirnik

en: Functions
sl_SI: Funkcije

en: Filter Functions
sl_SI: Funkcije filtriranja

en: Callers
sl_SI: Klicatelji

en: Counters Chart
sl_SI: Diagram števcev

en: Counters Table
sl_SI: Razpredelnica števcev

en: Time
sl_SI: Čas

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: Name
sl_SI: Ime

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: CPU Info
sl_SI: Podrobnosti CPE

en: ID
sl_SI: Oznaka ID

en: Core
sl_SI: Jedro

en: Model Name
sl_SI: Ime modela

en: Bus
sl_SI: Vodilo

en: Serial
sl_SI: Zaporedna številka

en: Reply
sl_SI: Odgovor

en: Flags
sl_SI: Zastavice

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Sender
sl_SI: Pošiljatelj

en: Destination
sl_SI: Cilj

en: Path
sl_SI: Pot

en: Interface
sl_SI: Vmesnik

en: Member
sl_SI: Član

en: Signature
sl_SI: Podpis

en: Filter Messages
sl_SI: Filtriraj sporočila

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Files
sl_SI: Datoteke

en: Compressed
sl_SI: Stisnjeno

en: Filter Files
sl_SI: Filtriraj datoteke

en: File
sl_SI: Datoteka

en: CPU
sl_SI: CPE

en: Use KEY=VALUE to set an environment variable
sl_SI: Uporabite KLJUČ=VREDNOST za nastavitev spremenljivke okolja

en: Keys may not start with a number
sl_SI: Ključi se morda ne začnejo s številko

en: Keys may only contain alpha-numerics or underline.
sl_SI: Ključi lahko vsebujejo le alfanumerične znake in podčrtaje.

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Record to File
sl_SI: Posnemi v datoteko

en: Record
sl_SI: Snemaj

en: No Change
sl_SI: Ni sprememb

en: Balanced
sl_SI: Uravnoteženo

en: Performance
sl_SI: Zmogljivost

en: Sampling
sl_SI: Vzorčenje

en: Tracing
sl_SI: Sledenje

en: Trace Memory Allocations
sl_SI: Zaznavanje dodelitve pomnilnika

en: Application
sl_SI: Program

en: Command Line
sl_SI: Ukazna vrstica

en: Working directory
sl_SI: Delovna mapa

en: The application will be run as a subprocess of Sysprof.
sl_SI: Program se bo izvajal kot podproces Sysprof-a.

en: Environment
sl_SI: Okolje

en: Clear Environment
sl_SI: Počisti okolje

en: Clear the environment before launching application
sl_SI: Počisti okolje pred zagonom programa

en: Add _Variable
sl_SI: Dodaj _spremenljivko

en: Add Variable
sl_SI: Dodaj spremenljivko

en: _Add
sl_SI: _Dodaj

en: Counters
sl_SI: Števci

en: CPU Usage
sl_SI: Obremenitev CPE

en: Memory Usage
sl_SI: Uporaba pomnilnika

en: Disk Usage
sl_SI: Uporaba diska

en: Network Usage
sl_SI: Uporaba oprežja

en: Energy Usage
sl_SI: Poraba energije

en: Battery Charge
sl_SI: Napolnjenost baterije

en: D-Bus
sl_SI: Vodila D-Bus

en: Timings
sl_SI: Časi

en: Devices
sl_SI: Naprave

en: Include GPU Information
sl_SI: Vključi podrobnosti GPU

en: Records information about graphics hardware and drivers
sl_SI: Beleži informacije o grafiki, strojni opremi in gonilnikih

en: System
sl_SI: Sistem

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Record System Log
sl_SI: Beleži sistemski zapisnik

en: Watch the system log for new messages and record them
sl_SI: Spremlja nova sporočila v sistemskem zapisniku in jih zabeleži

en: Include Hardware Information
sl_SI: Vključi podatke o strojni opremi

en: Records information about PCI and USB devices
sl_SI: Beleži informacije o napravah PCI in USB

en: Symbols
sl_SI: Simboli

en: _Open File…
sl_SI: _Odpri datoteko …

en: Record to _File…
sl_SI: Posnemi v datoteko …

en: Record to _Memory
sl_SI: _Beleži v pomnilnik

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: About Sysprof
sl_SI: O programu

en: Critical
sl_SI: Kritično

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

en: Debug
sl_SI: Razhroščevanje

en: Info
sl_SI: Podatki

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Logs
sl_SI: Dnevniki

en: Severity
sl_SI: Resnost

en: Domain
sl_SI: Domena

en: Summary
sl_SI: Povzetek

en: Minimum
sl_SI: Najmanj

en: Maximum
sl_SI: Največ

en: Average
sl_SI: Povprečje

en: Median
sl_SI: Srednja vrednost

en: Start
sl_SI: Začni

en: Duration
sl_SI: Trajanje

en: Process
sl_SI: Opravila

en: Group
sl_SI: Skupina

en: Description
sl_SI: Opis

en: Self
sl_SI: Lastno

en: Total
sl_SI: Skupno

en: Memory Allocations
sl_SI: Dodelitve pomnilnika

en: Allocations
sl_SI: Dodelitev

en: Metadata
sl_SI: Metapodatki

en: Key
sl_SI: Ključ

en: Start Address
sl_SI: Začetni naslov

en: End Address
sl_SI: Končni naslov

en: Mounts
sl_SI: Priklopi

en: Parent
sl_SI: Nadrejeni predmet

en: Major
sl_SI: Glavna oznaka

en: Minor
sl_SI: Dodatna oznaka

en: Mount Point
sl_SI: Priklopna točka

en: Root
sl_SI: Koren

en: Filesystem
sl_SI: Datotečni sistem

en: Options
sl_SI: Možnosti

en: Threads
sl_SI: Niti

en: Thread ID
sl_SI: ID Niti

en: Main Thread
sl_SI: Glavna nit

en: Processes
sl_SI: Opravila

en: Process Chart
sl_SI: Diagram opravil

en: Process Table
sl_SI: Razpredelnica opravil

en: Recording Failed
sl_SI: Snemanje ni uspelo

en: Stop Recording
sl_SI: Ustavi snemanje

en: Time Profiler
sl_SI: Profil časovnice

en: Callgraph
sl_SI: Grafikon klicev

en: Seek Backward
sl_SI: Išči nazaj

en: Zoom Out
sl_SI: Oddalji

en: Reset Zoom
sl_SI: Ponastavi približanje

en: Zoom In
sl_SI: Približaj

en: Seek Forward
sl_SI: Išči naprej

en: Depth
sl_SI: Globina

en: Hits
sl_SI: Zadetki

en: Open Recording
sl_SI: Odpri posnetek

en: Open
sl_SI: Odpri

en: Save to File
sl_SI: Shrani v datoteko

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Loading...
sl_SI: Poteka nalaganje ...

en: Invalid Document
sl_SI: Neveljaven dokument

en: Toggle Left Panel
sl_SI: Preklopi levi pladenj

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

en: View Options
sl_SI: Možnosti pogleda

en: Toggle Right Panel
sl_SI: Preklopi desni pladenj

en: Energy
sl_SI: Poraba energije

en: Network
sl_SI: Omrežje

en: Storage
sl_SI: Shramba

en: _Record Again…
sl_SI: _posnemi znova …

en: Open Recording…
sl_SI: Odpri posnetek …

en: Save As…
sl_SI: Shrani kot …

en: Hide System Libraries
sl_SI: Skrij sistemske knjižnice

en: Include Threads
sl_SI: Vključi niti

en: Bottom Up
sl_SI: Od spodaj navzgor

en: Ignore Kernel Processes
sl_SI: Prezri procese jedra

en: Ignore Process 0
sl_SI: Prezri proces 0

en: Merge Similar Processes
sl_SI: Združi podobne procese
