sysstat 10.3.1 - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: System activity data file: %s (%#x)
gl: Ficheiro de datos de actividade do sistema: %s (%#x)

en: Host:
gl: Máquina:

en: File time:
gl: Tempo do ficheiro:

en: List of activities:
gl: Lista de actividades:

en: 	[Unknown activity format]
gl: 	[Formato de actividade descoñecido]

en: Cannot write data to system activity file: %s
gl: Non foi posíbel escribir os datos no ficheiro de actividade do sistema: %s

en: Cannot write system activity file header: %s
gl: Non foi posíbel escribir a cabeceira do ficheiro de actividade do sistema: %s

en: Cannot open %s: %s
gl: Non foi posíbel abrir %s: %s

en: sysstat version %s
gl: sysstat versión %s

en: Average:
gl: Media:

en: Not that many processors!
gl: Non hai tantos procesadores!

en: Main options and reports:
gl: Opcións principais e informes:

en: 	-b	I/O and transfer rate statistics
gl: 	-b	Estatísticas de E/S e velocidade de transferencia

en: 	-d	Block devices statistics
gl: 	-d	Estatísticas dos dispositivos de bloques

en: 	-F	Filesystems statistics
gl: 	-F	Estatísticas dos sistemas de ficheiros

en: 	-R	Memory statistics
gl: 	-R	Estatísticas de memoria

en: 	-r	Memory utilization statistics
gl: 	-r	Estatísticas de uso da memoria

en: 	-S	Swap space utilization statistics
gl: 	-S	Estatísticas de uso do espazo de intercambio

en: 	-y	TTY devices statistics
gl: 	-y	Estatísticas dos dispositivos TTY

en: Invalid data format
gl: Formato de datos non válido

en: Requested activities not available
gl: As actividades solicitadas non están dispoñíbeis

en: -f and -o options are mutually exclusive
gl: As opcións -f e -o son mutuamente excluíntes

en: Not reading from a system activity file (use -f option)
gl: Non se está a ler dun ficheiro de actividade do sistema (use a opción -f)

en: Error while reading system activity file: %s
gl: Produciuse un erro ao ler o ficheiro de actividade do sistema: %s

en: End of system activity file unexpected
gl: Fin inesperado do ficheiro de actividade do sistema

en: File created by sar/sadc from sysstat version %d.%d.%d
gl: Ficheiro creado por sar/sadc de sysstat versión %d.%d.%d

en: Invalid system activity file: %s
gl: Ficheiro de actividade do sistema non válido: %s

en: Current sysstat version can no longer read the format of this file (%#x)
gl: A versión actual de sysstat xa non é capaz de ler o formato deste ficheiro (%#x)

en: Please check if data collecting is enabled
gl: Comprobe se a recolección de datos está activada

en: Requested activities not available in file %s
gl: As actividades solicitadas non están dispoñíbeis no ficheiro %s

en: Invalid type of persistent device name
gl: Tipo de nome de dispositivo persistente non válido

en: Cannot find disk data
gl: Non foi posíbel atopar os datos do disco

en: Cannot handle so many processors!
gl: Non é posíbel manexar tantos procesadores!

en: Summary
gl: Resumo

en: Other devices not listed here
gl: Outros dispositivos non listados aquí
