sysstat-10.3.1 - en to lv translation catalogue (64 entries)

en: System activity data file: %s (%#x)
lv: Sistēmas aktivitātes datu datne: %s (%#x)

en: Host:
lv: Resursdators:

en: Number of CPU for last samples in file: %u
lv: CPU skaits pēdējiem paraugiem datnē: %u

en: File time:
lv: Datnes laiks:

en: Size of a long int: %d
lv: Izmērs lielajam int: %d

en: List of activities:
lv: Darbību saraksts:

en: 	[Unknown activity format]
lv: 	[Nezināms aktivitātes formāts]

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <outfile> ]
lv: Lietošana: %s [ opcijas ] [ <intervāls> [ <skaits> ] ] [ <izejasdatne> ]

en: Options are:
    [ -C <comment> ] [ -F ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]
lv: Opcijas ir:
    [ -C <komentārs> ] [ -F ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]

en: Cannot write data to system activity file: %s
lv: Nevar ierakstīt datus sistēmas aktivitātes datnē: %s

en: Cannot write system activity file header: %s
lv: Nevar ierakstīt sistēmas aktivitātes galveni datnē: %s

en: Cannot open %s: %s
lv: Nevar atvērt %s: %s

en: Cannot append data to that file (%s)
lv: Nevar pievienot datus sistēmas aktivitātes datnē: %s

en: sysstat version %s
lv: sysstat versija %s

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ]
lv: Lietošana: %s [ opcijas ] [ <intervāls> [ <skaits> ]]

en: Options are:
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ --debuginfo ]
lv: Opcijas ir:
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ --debuginfo ]

en: Options are:
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]
lv: Opcijas ir:
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <datafile> ]
lv: Lietošana: %s [ opcijas ] [ <intervāls> [ <skaits> ] ] [ <datudatne> ]

en: Options are:
    [ -C ] [ -d | -j | -p | -x ] [ -H ] [ -h ] [ -T | -t | -U ] [ -V ]
    [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]
    [ -- <sar_options> ]
lv: Opcijas ir:
    [ -C ] [ -d | -j | -p | -x ] [ -H ] [ -h ] [ -T | -t | -U ] [ -V ]
    [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]
    [ -- <sar_optcijas> ]

en: Options are:
    [ -A ] [ -u ] [ -V ] [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ]
    [ -P { <cpu> [,...] | ON | ALL } ]
lv: Opcijas ir:
    [ -A ] [ -u ] [ -V ] [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ]
    [ -P { <cpu> [,...] | ON | ALL } ]

en: Average:
lv: Vidēji:

en: Not that many processors!
lv: Ne tik daudz procesoru!

en: Options are:
    [ -A ] [ -B ] [ -b ] [ -C ] [ -d ] [ -F ] [ -H ] [ -h ] [ -p ] [ -q ] [ -R ]
    [ -r ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -V ] [ -v ] [ -W ] [ -w ] [ -y ]
    [ -I { <int> [,...] | SUM | ALL | XALL } ] [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ]
    [ -m { <keyword> [,...] | ALL } ] [ -n { <keyword> [,...] | ALL } ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ -f [ <filename> ] | -o [ <filename> ] | -[0-9]+ ]
    [ -i <interval> ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]
lv: Opcijas ir:
    [ -A ] [ -B ] [ -b ] [ -C ] [ -d ] [ -F ] [ -H ] [ -h ] [ -p ] [ -q ] [ -R ]
    [ -r ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -V ] [ -v ] [ -W ] [ -w ] [ -y ]
    [ -I { <int> [,...] | SUM | ALL | XALL } ] [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ]
    [ -m { <atslēgvārds> [,...] | ALL } ] [ -n { <atslēgvārds> [,...] | ALL } ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ -f [ <datnes_nosaukums> ] | -o [ <datnes_nosaukums> ] | -[0-9]+ ]
    [ -i <intervāls> ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]

en: Main options and reports:
lv: Galvenās opcijas un ziņojumi:

en: 	-B	Paging statistics
lv: 	-B	Lapošanas statistika

en: 	-b	I/O and transfer rate statistics
lv: 	-b	I/O un pārraides ātrums statistika

en: 	-d	Block devices statistics
lv: 	-d	Bloku ierīču statistika

en: 	-F	Filesystems statistics
lv: 	-R	Datņu sistēmas statistika

en: 	-H	Hugepages utilization statistics
lv: 	-H	Hugepages izmantošanas statistika

en: 	-I { <int> | SUM | ALL | XALL }
    		Interrupts statistics
lv: 	-I { <int> | SUM | ALL | XALL }
    		Pārtraukumu statistika

en: 	-m { <keyword> [,...] | ALL }
    		Power management statistics
    		Keywords are:
    		CPU	CPU instantaneous clock frequency
    		FAN	Fans speed
    		FREQ	CPU average clock frequency
    		IN	Voltage inputs
    		TEMP	Devices temperature
    		USB	USB devices plugged into the system
lv: 	-m { <atslēgvārds> [,...] | ALL }
    		Enerģijas pārvaldības statistika
    		Atslēgvārdi ir:
    		CPU	Procesora takts frekvence uz pieprasījuma brīdi
    		FAN	Ventilatora ātrums
    		FREQ	Procesora vidējā takts frekvence
    		IN	Sprieguma ievade
    		TEMP	Ierīces temperatūra
    		USB	Pievienotās USB ierīces

en: 	-n { <keyword> [,...] | ALL }
    		Network statistics
    		Keywords are:
    		DEV	Network interfaces
    		EDEV	Network interfaces (errors)
    		NFS	NFS client
    		NFSD	NFS server
    		SOCK	Sockets	(v4)
    		IP	IP traffic	(v4)
    		EIP	IP traffic	(v4) (errors)
    		ICMP	ICMP traffic	(v4)
    		EICMP	ICMP traffic	(v4) (errors)
    		TCP	TCP traffic	(v4)
    		ETCP	TCP traffic	(v4) (errors)
    		UDP	UDP traffic	(v4)
    		SOCK6	Sockets	(v6)
    		IP6	IP traffic	(v6)
    		EIP6	IP traffic	(v6) (errors)
    		ICMP6	ICMP traffic	(v6)
    		EICMP6	ICMP traffic	(v6) (errors)
    		UDP6	UDP traffic	(v6)
lv: 	-n { <atslēgvārds> [,...] | ALL }
    		Tīkla statistika
    		Atslēgvārdi ir:
    		DEV	Tīkla saskarnes
    		EDEV	Tīkla saskarnes (kļūdas)
    		NFS	NFS klienti
    		NFSD	NFS serveri
    		SOCK	Soketi	(v4)
    		IP	IP plūsma	(v4)
    		EIP	IP plūsma	(v4) (kļūdas)
    		ICMP	ICMP plūsma	(v4)
    		EICMP	ICMP plūsma	(v4) (kļūdas)
    		TCP	TCP plūsma	(v4)
    		ETCP	TCP plūsma	(v4) (kļūdas)
    		UDP	UDP plūsma	(v4)
    		SOCK6	Soketi	(v6)
    		IP6	IP plūsma	(v6)
    		EIP6	IP plūsma	(v6) (kļūdas)
    		ICMP6	ICMP plūsma	(v6)
    		EICMP6	ICMP plūsam	(v6) (kļūdas)
    		UDP6	UDP plūsmas	(v6)

en: 	-q	Queue length and load average statistics
lv: 	-q	Rindas garums un vidējās noslodzes statistika

en: 	-R	Memory statistics
lv: 	-R	Atmiņas statistika

en: 	-r	Memory utilization statistics
lv: 	-r	Atmiņas izmantošanas statistika

en: 	-S	Swap space utilization statistics
lv: 	-S	Maiņvietas izmantošanas statistika

en: 	-u [ ALL ]
    		CPU utilization statistics
lv: 	-u [ ALL ]
    		CPU izmantošanas statistika

en: 	-v	Kernel tables statistics
lv: 	-v	Kodola tabulu statistika

en: 	-W	Swapping statistics
lv: 	-W	Maiņvietas statistika

en: 	-w	Task creation and system switching statistics
lv: 	-w	Uzdevumu izveidošanas un sistēmas pārslēgšanas statistika

en: 	-y	TTY devices statistics
lv: 	-y	TTY ierīču statistika

en: End of data collecting unexpected
lv: Negaidītas datu vākšanas beigas

en: Invalid data format
lv: Nederīgs datu formāts

en: Using a wrong data collector from a different sysstat version
lv: Tiek izmantots nepareizs datu vācējs, no iepriekšējās sysstat versijas

en: Inconsistent input data
lv: Nesaderīga datu ievade

en: Requested activities not available
lv: Pieprasītās darbības nav pieejamas

en: -f and -o options are mutually exclusive
lv: -f un -o opcijas ir savstarpēji izslēdzošas

en: Not reading from a system activity file (use -f option)
lv: Netiek lasīts no sistēmas aktivitātes datnes (izmantojiet -f opciju)

en: Cannot find the data collector (%s)
lv: Nevar atrast datu vācēju (%s)

en: Error while reading system activity file: %s
lv: Kļūda, lasot sistēmas aktivitātes datni: %s

en: End of system activity file unexpected
lv: Negaidītas beigas sistēmas aktivitātes datnei

en: File created by sar/sadc from sysstat version %d.%d.%d
lv: Datne izveidota, izmantojot sar/sadc no sysstat versijas %d.%d.%d

en: Invalid system activity file: %s
lv: Nederīga sistēmas aktivitātes datne: %s

en: Current sysstat version can no longer read the format of this file (%#x)
lv: Pašreizējā sysstat versija vairs nevar lasīt formātu šai datnei (%#x)

en: Please check if data collecting is enabled
lv: Lūdzu, pārbaudiet, vai ir ieslēgta datu ievākšana

en: Requested activities not available in file %s
lv: Pieprasītās darbības nav pieejamas datnē %s

en: Invalid type of persistent device name
lv: Nederīgs pastāvīgas ierīces nosaukuma tips

en: Options are:
    [ -d ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -r ] [ -s ] [ -t ] [ -U [ <username> ] ] [ -u ]
    [ -V ] [ -v ] [ -w ] [ -C <command> ] [ -p { <pid> [,...] | SELF | ALL } ]
    [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]
lv: Opcijas ir:
    [ -d ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -r ] [ -s ] [ -t ] [ -U [ <lietotājvārds> ] ] [ -u ]
    [ -V ] [ -v ] [ -w ] [ -C <komanda> ] [ -p { <pid> [,...] | SELF | ALL } ]
    [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ [ -T ] -g <group_name> ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
    [ <device> [...] | ALL ] [ --debuginfo ]
lv: Opcijas are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ [ -T ] -g <grupas_nosaukums> ] [ -p [ <ierīce> [,...] | ALL ] ]
    [ <ierīce> [...] | ALL ] [ --debuginfo ]

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ [ -T ] -g <group_name> ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
    [ <device> [...] | ALL ]
lv: Opcijas are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ [ -T ] -g <grupas_nosaukums> ] [ -p [ <ierīče> [,...] | ALL ] ]
    [ <ierīce> [...] | ALL ]

en: Cannot find disk data
lv: Nevar atrast diska datus

en: Cannot handle so many processors!
lv: Nevar vadīt tik daudz procesoru!

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Other devices not listed here
lv: Citas ierīces, kas nav šai sarakstā
