sysstat-12.4.0 - en to nl translation catalogue (80 entries)

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ]
nl: Gebruik:  %s [OPTIE...] [<interval> [<aantal>]]

en: Options are:
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ]
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ --debuginfo ]
nl: Mogelijke opties zijn:
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ]
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ --debuginfo ]

en: Options are:
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ]
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]
nl: Mogelijke opties zijn:
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ]
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <outfile> ]
nl: Gebruik:  %s [OPTIE...] [<interval> [<aantal>]] [<uitvoerbestand>]

en: Options are:
    [ -C <comment> ] [ -D ] [ -F ] [ -f ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]
nl: Mogelijke opties zijn:
    [ -C <opmerking> ] [ -D ] [ -F ] [ -f ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]

en: Cannot write data to system activity file: %s
nl: Kan geen gegevens schrijven naar het activiteitsbestand: %s

en: Cannot open %s: %s
nl: Kan %s niet openen: %s

en: Cannot append data to that file (%s)
nl: Kan geen gegevens toevoegen aan bestand %s

en: Options are:
    [ -A ] [ -n ] [ -u ] [ -V ]
    [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ] [ -N { <node_list> | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ -o JSON ] [ -P { <cpu_list> | ALL } ]
nl: Mogelijke opties zijn:
    [ -A ] [ -n ] [ -u ] [ -V ]
    [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ] [ -N { <nodes-lijst> | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ -o JSON ] [ -P { <cpu-lijst> | ON | ALL } ]

en: Average:
nl: Gemiddeld:

en: Cannot handle so many processors!
nl: Kan niet zoveel processoren bijhouden!

en: sysstat version %s
nl: sysstat — versie %s

en: System activity data file: %s (%#x)
nl: Systeemactiviteitsbestand: %s (%#x)

en: Genuine sa datafile: %s (%x)
nl: Echt SA-gegevensbestand: %s (%x)

en: no
nl: nee

en: yes
nl: ja

en: File date: %s
nl: Bestandsdatum: %s

en: File time:
nl: Bestandstijd:

en: Timezone: %s
nl: Tijdzone:  %s

en: File composition: (%d,%d,%d),(%d,%d,%d),(%d,%d,%d)
nl: Bestandscompositie: (%d,%d,%d),(%d,%d,%d),(%d,%d,%d)

en: Size of a long int: %d
nl: Lengte van lange integer: %d

en: Number of activities in file: %u
nl: Aantal activiteiten in bestand: %u

en: Extra structures available: %c
nl: Beschikbare extra structuren: %c

en: List of activities:
nl: Lijst van activiteiten:

en: Unknown activity
nl: Onbekende activiteit

en:  	[Unknown format]
nl: 	[Onbekende opmaak]

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <datafile> | -[0-9]+ ]
nl: Gebruik:  %s [OPTIE...] [<interval> [<aantal>]] [<gegevensbestand>|-[0-9]+]

en: Options are:
    [ -C ] [ -c | -d | -g | -j | -l | -p | -r | -x ] [ -H ] [ -h ] [ -T | -t | -U ] [ -V ]
    [ -O <opts> [,...] ] [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ]
    [ --dev=<dev_list> ] [ --fs=<fs_list> ] [ --iface=<iface_list> ]
    [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]
    [ -- <sar_options> ]
nl: Mogelijke opties zijn:
    [ -C ] [ -c | -d | -g | -j | -l | -p | -r | -x ] [ -H ] [ -h ] [ -T | -t | -U ] [ -V ]
    [ -O <optie>[,...] ] [ -P { <cpu>[,...] | ALL } ]
    [ --dev=<apparatenlijst> ] [ --fs=<bestandssystemenlijst> ] [ --iface=<interfacelijst> ]
    [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]
    [ -- <SAR-opties> ]

en: PCP support not compiled in
nl: PCP-ondersteuning is niet meegecompileerd

en: Summary:
nl: Samenvatting:

en: Cannot read %s
nl: Kan %s niet lezen

en: File created by sar/sadc from sysstat version %d.%d.%d
nl: Bestand is aangemaakt door 'sar/sadc' uit sysstat-versie %d.%d.%d.

en: Invalid system activity file: %s
nl: Ongeldig systeemactiviteitsbestand: %s

en: Current sysstat version cannot read the format of this file (%#x)
nl: Deze versie van sysstat kan de opmaak (%#x) van dit bestand niet lezen.

en: Requested activities not available
nl: De gevraagde activiteiten zijn niet beschikbaar

en: Error while reading system activity file: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van het activiteitsbestand: %s

en: End of system activity file unexpected
nl: Onverwacht einde van activiteitsbestand

en: Please check if data collecting is enabled
nl: Controleer of gegevensverzameling ingeschakeld is.

en: Requested activities not available in file %s
nl: De gevraagde activiteiten zijn niet beschikbaar in bestand %s.

en: Invalid type of persistent device name
nl: Ongeldig soort persistente apparaatnaam

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ -e <program> <args> ]
nl: Gebruik:  %s [OPTIE...] [<interval> [<aantal>]]
                  [-e <programma> <argument>...]

en: Options are:
    [ -d ] [ -H ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -R ] [ -r ] [ -s ] [ -t ] [ -U [ <username> ] ]
    [ -u ] [ -V ] [ -v ] [ -w ] [ -C <command> ] [ -G <process_name> ]
    [ -p { <pid> [,...] | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ]
nl: Mogelijke opties zijn:
    [ -d ] [ -H ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -R ] [ -r ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -v ]
    [ -U [<gebruikersnaam>] ] [ -u ] [ -w ] [ -C <commando> ] [ -G <procesnaam> ]
    [ -p { <pid>[,...] | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ]

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ { -f | +f } <directory> ] [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <group_name> ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
    [ <device> [...] | ALL ] [ --debuginfo ]
nl: Mogelijke opties zijn:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ { -f | +f } <map> ] [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ]  [ --human ] [ --pretty ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <groepsnaam> ] [ -p [ <apparaat>[,...] | ALL ] ]
    [ <apparaat> [...] | ALL ] [ --debuginfo ]

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ { -f | +f } <directory> ] [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ --pretty ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <group_name> ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
    [ <device> [...] | ALL ]
nl: Mogelijke opties zijn:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ { -f | +f } <map> ] [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ]  [ --human ] [ --pretty ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <groepsnaam> ] [ -p [ <apparaat>[,...] | ALL ] ]
    [ <apparaat> [...] | ALL ]

en: Options are:
    [ --human ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -y ] [ -z ]
nl: Mogelijke opties zijn:
    [ --human ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -y ] [ -z ]

en: No tape drives with statistics found
nl: Geen bandapparaten met statistieken gevonden

en: Options are:
    [ -A ] [ -B ] [ -b ] [ -C ] [ -D ] [ -d ] [ -F [ MOUNT ] ] [ -H ] [ -h ]
    [ -p ] [ -r [ ALL ] ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -V ]
    [ -v ] [ -W ] [ -w ] [ -y ] [ -z ]
    [ -I { <int_list> | SUM | ALL } ] [ -P { <cpu_list> | ALL } ]
    [ -m { <keyword> [,...] | ALL } ] [ -n { <keyword> [,...] | ALL } ]
    [ -q [ <keyword> [,...] | ALL ] ]
    [ --dev=<dev_list> ] [ --fs=<fs_list> ] [ --iface=<iface_list> ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --help ] [ --human ] [ --pretty ] [ --sadc ]
    [ -j { SID | ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ -f [ <filename> ] | -o [ <filename> ] | -[0-9]+ ]
    [ -i <interval> ] [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]
nl: Mogelijke opties zijn:
    [ -A ] [ -B ] [ -b ] [ -C ] [ -D ] [ -d ] [ -F [MOUNT] ] [ -H ] [ -h ]
    [ -p ] [ -r [ALL] ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ALL] ]
    [ -V ] [ -v ] [ -W ] [ -w ] [ -y ] [ -z ]
    [ -I { <interruptlijst> | SUM | ALL } ] [ -P { <cpu-lijst> | ALL } ]
    [ -m { <sleutelwoord>[,...] | ALL } ] [ -n { <sleutelwoord>[,...] | ALL } ]
    [ -q { <sleutelwoord>[,...] | PSI | ALL } ]
    [ --dev=<apparatenlijst> ] [ --fs=<bestandssystemenlijst> ] [ --iface=<interfacelijst> ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --help ] [ --human ] [ --pretty ] [ --sadc ]
    [ -j { SID | ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ -f [ <bestandsnaam> ] | -o [ <bestandsnaam> ] | -[0-9]+ ]
    [ -i <interval> ] [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]

en: Main options and reports (report name between square brackets):
nl: Hoofdopties en -rapporten (de rapportnaam staat tussen rechte haken):

en: 	-B	Paging statistics [A_PAGE]
nl: 	-B	Paging-statistieken [A_PAGE]

en: 	-b	I/O and transfer rate statistics [A_IO]
nl: 	-b	Statistieken van I/O- en overdrachtsnelheid [A_IO]

en: 	-d	Block devices statistics [A_DISK]
nl: 	-d	Blokapparaatstatistieken [A_DISK]

en: 	-F [ MOUNT ]
nl: 	-F [MOUNT]

en: 		Filesystems statistics [A_FS]
nl: 		Bestandssysteemstatistieken [A_FS]

en: 	-H	Hugepages utilization statistics [A_HUGE]
nl: 	-S	Statistieken van hugepages-benutting [A_HUGE]

en: 	-I { <int_list> | SUM | ALL }
    		Interrupts statistics [A_IRQ]
nl: 	-I { <interruptlijst> | SUM | ALL }
    		Interruptstatistieken [A_IRQ]

en: 	-m { <keyword> [,...] | ALL }
    		Power management statistics [A_PWR_...]
    		Keywords are:
    		CPU	CPU instantaneous clock frequency
    		FAN	Fans speed
    		FREQ	CPU average clock frequency
    		IN	Voltage inputs
    		TEMP	Devices temperature
    		USB	USB devices plugged into the system
nl: 	-m { <sleutelwoord>[,...] | ALL }
    		Energiebeheerstatistieken [A_PWR_...]
    		Mogelijke sleutelwoorden:
    		CPU	momentele processorklokfrequentie
    		FAN	ventilatorsnelheid
    		FREQ	gemiddelde processorklokfrequentie
    		IN	voedingsspanningen
    		TEMP	apparaattemperaturen
    		USB	aangesloten USB-apparaten

en: 	-n { <keyword> [,...] | ALL }
    		Network statistics [A_NET_...]
    		Keywords are:
    		DEV	Network interfaces
    		EDEV	Network interfaces (errors)
    		NFS	NFS client
    		NFSD	NFS server
    		SOCK	Sockets	(v4)
    		IP	IP traffic	(v4)
    		EIP	IP traffic	(v4) (errors)
    		ICMP	ICMP traffic	(v4)
    		EICMP	ICMP traffic	(v4) (errors)
    		TCP	TCP traffic	(v4)
    		ETCP	TCP traffic	(v4) (errors)
    		UDP	UDP traffic	(v4)
    		SOCK6	Sockets	(v6)
    		IP6	IP traffic	(v6)
    		EIP6	IP traffic	(v6) (errors)
    		ICMP6	ICMP traffic	(v6)
    		EICMP6	ICMP traffic	(v6) (errors)
    		UDP6	UDP traffic	(v6)
    		FC	Fibre channel HBAs
    		SOFT	Software-based network processing
nl: 	-n { <sleutelwoord>[,...] | ALL }
    		Netwerkstatistieken [A_NET_...]
    		Mogelijke sleutelwoorden:
    		DEV	netwerkinterfaces
    		EDEV	netwerkinterfaces (fouten)
    		NFS	NFS-cliënt
    		NFSD	NFS-server
    		SOCK	sockets	(v4)
    		IP	IP-verkeer	(v4)
    		EIP	IP-verkeer	(v4) (fouten)
    		ICMP	ICMP-verkeer	(v4)
    		EICMP	ICMP-verkeer	(v4) (fouten)
    		TCP	TCP-verkeer	(v4)
    		ETCP	TCP-verkeer	(v4) (fouten)
    		UDP	UDP-verkeer	(v4)
    		SOCK6	sockets	(v6)
    		IP6	IP-verkeer	(v6)
    		EIP6	IP-verkeer	(v6) (fouten)
    		ICMP6	ICMP-verkeer	(v6)
    		EICMP6	ICMP-verkeer	(v6) (fouten)
    		UDP6	UDP-verkeer	(v6)
    		FC	fiberkanaal-HBA's
    		SOFT	softwaregebaseerde netwerkverwerking

en: 	-q [ <keyword> [,...] | PSI | ALL ]
    		System load and pressure-stall statistics
    		Keywords are:
    		LOAD	Queue length and load average statistics [A_QUEUE]
    		CPU	Pressure-stall CPU statistics [A_PSI_CPU]
    		IO	Pressure-stall I/O statistics [A_PSI_IO]
    		MEM	Pressure-stall memory statistics [A_PSI_MEM]
nl: 	-q [ <sleutelwoord>[,...] | PSI | ALL ]
    		Systeembelastings- en opstoppingsstatistieken
    		Mogelijke sleutelwoorden:
    		LOAD	Statistieken van wachtrijlengte en belastingsgemiddelde [A_QUEUE]
    		CPU	Opstoppingsstatistieken over processoren [A_PSI_CPU]
    		IO	Opstoppingsstatistieken over invoer/uitvoer [A_PSI_IO]
    		MEM	Opstoppingsstatistieken over het geheugen [A_PSI_MEM]

en: 	-r [ ALL ]
    		Memory utilization statistics [A_MEMORY]
nl: 	-r [ALL]
    		Geheugenbenuttingsstatistieken [A_MEMORY]

en: 	-S	Swap space utilization statistics [A_MEMORY]
nl: 	-S	Statistieken van swap-ruimtebenutting [A_MEMORY]

en: 	-u [ ALL ]
    		CPU utilization statistics [A_CPU]
nl: 	-u [ ALL ]
    		Statistieken van processorbenutting [A_CPU]

en: 	-v	Kernel tables statistics [A_KTABLES]
nl: 	-v	Statistieken van kerneltabellen [A_KTABLES]

en: 	-W	Swapping statistics [A_SWAP]
nl: 	-W	Swapping-statistieken [A_SWAP]

en: 	-w	Task creation and system switching statistics [A_PCSW]
nl: 	-w	Statistieken van taakcreatie en systeemschakeling [A_PCSW]

en: 	-y	TTY devices statistics [A_SERIAL]
nl: 	-y	Statistieken van TTY-apparaten [A_SERIAL]

en: Data collector will be sought in PATH
nl: Gegevensverzamelaar zal worden gezocht in PATH.

en: Data collector found: %s
nl: Gegevensverzamelaar gevonden:%s

en: End of data collecting unexpected
nl: Onverwacht einde van verzamelen van gegevens

en: Inconsistent input data
nl: Inconsistente gegevens gelezen

en: Using a wrong data collector from a different sysstat version
nl: Een verkeerde gegevensverzamelaar van een andere sysstat-versie wordt gebruikt

en: -f and -o options are mutually exclusive
nl: Opties '-f' en '-o' gaan niet samen.

en: Not reading from a system activity file (use -f option)
nl: Er wordt geen activiteitsbestand gelezen (gebruik optie '-f')

en: Cannot find the data collector (%s)
nl: Kan de gegevensverzamelaar niet vinden (%s)

en: Cannot convert the format of this file
nl: Kan de opmaak van dit bestand niet converteren

en: 
    CPU activity not found in file. Aborting...
nl: 
    CPU-activiteit niet gevonden in bestand.  Gestopt.

en: 
    Invalid data found. Aborting...
nl: 
    Ongeldige gegevens gevonden.  Gestopt.

en: Statistics:
nl: Statistieken:

en: 
    File format already up-to-date
nl: 
    Bestandsopmaak is al bijgewerkt

en: HZ: Using current value: %lu
nl: HZ: Huidige waarde wordt gebruikt: %lu

en: File successfully converted to sysstat format version %s
nl: Bestand is met succes geconverteerd naar opmaakversie %s
