sysstat 12.3.3 - en to sk translation catalogue (79 entries)

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ]
sk: Použitie: %s [ voľby... ] [ <interval> [ <počet> ] ]

en: Options are:
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ --debuginfo ]
sk: Možné voľby:
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ --debuginfo ]

en: Options are:
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]
sk: Možné voľby:
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <outfile> ]
sk: Použitie: %s [ voľby ] [ <interval> [ <počet> ] ] [ <výstupnýsúbor> ]

en: Options are:
    [ -C <comment> ] [ -D ] [ -F ] [ -f ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]
sk: Voľby sú:
    [ -C <poznámka> ] [ -D ] [ -F ] [ -f ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]

en: Cannot write data to system activity file: %s
sk: Nie je možné zapísať údaje do súboru aktivity systému: %s

en: Cannot open %s: %s
sk: Nomožno otvoriť %s: %s

en: Cannot append data to that file (%s)
sk: Nie je možné pridať údaje do toho súboru (%s)

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <datafile> | -[0-9]+ ]
sk: Použitie: %s [ voľby... ] [ <interval> [ <počet> ] ] [ <dátovýsúbor> | -[0-9]+ ]

en: Options are:
    [ -C ] [ -c | -d | -g | -j | -l | -p | -r | -x ] [ -H ] [ -h ] [ -T | -t | -U ] [ -V ]
    [ -O <opts> [,...] ] [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ]
    [ --dev=<dev_list> ] [ --fs=<fs_list> ] [ --iface=<iface_list> ]
    [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]
    [ -- <sar_options> ]
sk: Možné voľby:
    [ -C ] [ -c | -d | -g | -j | -l | -p | -r | -x ] [ -H ] [ -h ] [ -T | -t | -U ] [ -V ]
    [ -O <opts> [,...] ] [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ]
    [ --dev=<zoznam_zariadeni> ] [ --fs=<zoznam_fs> ] [ --iface=<zoznam_rozhrani> ]
    [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]
    [ -- <sar_voľby> ]

en: PCP support not compiled in
sk: Podpora PCP nie je zakompilovaná

en: Options are:
    [ -A ] [ -n ] [ -u ] [ -V ]
    [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ] [ -N { <node_list> | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ -o JSON ] [ -P { <cpu_list> | ALL } ]
sk: Možné voľby:
    [ -A ] [ -n ] [ -u ] [ -V ]
    [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ] [ -N { <zoznam_procesorov> | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ -o JSON ] [ -P { <zoznam_cpu> | ALL } ]

en: Average:
sk: Priemer:

en: Cannot read %s
sk: Nomožno čítať %s

en: File created by sar/sadc from sysstat version %d.%d.%d
sk: Súbor bol vytvorený pomocou sar/sadc zo sysstat verzie %d.%d.%d

en: Invalid system activity file: %s
sk: Nesprávny súbor aktivity systému: %s

en: Current sysstat version cannot read the format of this file (%#x)
sk: Aktuálna verzia sysstat nedokáže čítať formát tohto súboru (%#x)

en: Requested activities not available
sk: Žiadané štatistiky nie sú dostupné

en: Error while reading system activity file: %s
sk: Chyba počas čítania súboru aktivity systému: %s

en: End of system activity file unexpected
sk: Neočakávaný koniec súboru aktivity systému

en: Please check if data collecting is enabled
sk: Prosím, skontrolujte, či je zapnutý zber údajov

en: Requested activities not available in file %s
sk: Požadované štatistiky nie sú dostupné v súbore %s

en: Invalid type of persistent device name
sk: Chybný typ názvu trvalého zariadenia

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ -e <program> <args> ]
sk: Použitie: %s [ voľby ] [ <interval> [ <počet> ] ] [ -e <program> <argumenty> ]

en: Options are:
    [ -d ] [ -H ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -R ] [ -r ] [ -s ] [ -t ] [ -U [ <username> ] ]
    [ -u ] [ -V ] [ -v ] [ -w ] [ -C <command> ] [ -G <process_name> ]
    [ -p { <pid> [,...] | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ]
sk: Možné voľby:
    [ -d ] [ -H ][ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -R ] [ -r ] [ -U [ <používateľské meno> ] ]
    [ -u ] [ -V ] [ -v ] [ -w ] [ -C <príkaz> ] [ -G <názov procesu> ]
    [ -s ] [ -t ] [ -p { <pid> [,...] | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ]

en: System activity data file: %s (%#x)
sk: Dátový súbor aktivity systému: %s (%#x)

en: Genuine sa datafile: %s (%x)
sk: Pravý dátový súbor aktivity systému: %s (%x)

en: no
sk: nie

en: yes
sk: áno

en: Host:
sk: Hostiteľ:

en: File date: %s
sk: Dátum súboru: %s

en: File time:
sk: Čas súboru:

en: Timezone: %s
sk: Časová zóna: %s

en: File composition: (%d,%d,%d),(%d,%d,%d),(%d,%d,%d)
sk: Kompozícia súboru: (%d,%d,%d),(%d,%d,%d),(%d,%d,%d)

en: Size of a long int: %d
sk: Veľkosť long int: %d

en: Number of activities in file: %u
sk: Počet aktivít v súbore: %u

en: Extra structures available: %c
sk: Extra štruktúry dostupné: %c

en: List of activities:
sk: Zoznam aktivít:

en: Unknown activity
sk: Neznáma aktivíta

en:  	[Unknown format]
sk:  	[Neznámy formát]

en: Summary:
sk: Súhrn:

en: Cannot handle so many processors!
sk: Nie je možné obslúžiť toľko procesorov!

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ { -f | +f } <directory> ] [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <group_name> ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
    [ <device> [...] | ALL ] [ --debuginfo ]
sk: Možné voľby:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ { -f | +f } <adresár> ] [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <názov_skupiny> ] [ -p [ <zariadenie> [,...] | ALL ] ]
    [ <zariadenie> [...] | ALL ] [ --debuginfo ]

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ { -f | +f } <directory> ] [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <group_name> ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
    [ <device> [...] | ALL ]
sk: Možné voľby:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -s ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ { -f | +f } <adresár> ] [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --human ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <názov_skupiny> ] [ -p [ <zariadenie> [,...] | ALL ] ]
    [ <zariadenie> [...] | ALL ]

en: Options are:
    [ --human ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -y ] [ -z ]
sk: Možné voľby:
    [ --human ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -y ] [ -z ]

en: No tape drives with statistics found
sk: Nenájdené žiadne páskové zariadenia so štatistikami

en: sysstat version %s
sk: sysstat verzia %s

en: Options are:
    [ -A ] [ -B ] [ -b ] [ -C ] [ -D ] [ -d ] [ -F [ MOUNT ] ] [ -H ] [ -h ]
    [ -p ] [ -r [ ALL ] ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -V ]
    [ -v ] [ -W ] [ -w ] [ -y ] [ -z ]
    [ -I { <int_list> | SUM | ALL } ] [ -P { <cpu_list> | ALL } ]
    [ -m { <keyword> [,...] | ALL } ] [ -n { <keyword> [,...] | ALL } ]
    [ -q [ <keyword> [,...] | ALL ] ]
    [ --dev=<dev_list> ] [ --fs=<fs_list> ] [ --iface=<iface_list> ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --help ] [ --human ] [ --sadc ]
    [ -j { SID | ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ -f [ <filename> ] | -o [ <filename> ] | -[0-9]+ ]
    [ -i <interval> ] [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]
sk: Možné voľby:
    [ -A ] [ -B ] [ -b ] [ -C ] [ -D ] [ -d ] [ -F [ MOUNT ] ] [ -H ] [ -h ]
    [ -p ] [ -q ] [ -r [ ALL ] ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -V ]
    [ -v ] [ -W ] [ -w ] [ -y ] [ -z ]
    [ -I { <zoznam_čísel> | SUM | ALL } ] [ -P { <zoznam_cpu> | ALL } ]
    [ -m { <kľúčovéslovo> [,...] | ALL } ] [ -n { <kľúčovéslovo> [,...] | ALL } ]
    [ -q [ <kľúčovéslovo> [,...] | ALL ] ]
    [ --dev=<zoznam_zariadeni> ] [ --fs=<zoznam_fs> ] [ --iface=<zoznam_rozhrani> ]
    [ --dec={ 0 | 1 | 2 } ] [ --help ] [ --human ] [ --sadc ]
    [ -j { SID | ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ -f [ <súbor> ] | -o [ <súbor> ] | -[0-9]+ ]
    [ -i <interval> ] [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]

en: Main options and reports (report name between square brackets):
sk: Hlavné voľby a reporty (názov reportu v hranatých zátorkách):

en: 	-B	Paging statistics [A_PAGE]
sk: 	-B	Štatistika stránkovania [A_PAGE]

en: 	-b	I/O and transfer rate statistics [A_IO]
sk: 	-b	Štatistika V/V a prenosovej rýchlosti [A_IO]

en: 	-d	Block devices statistics [A_DISK]
sk: 	-d	Štatistika blokových zariadení [A_DISK]

en: 		Filesystems statistics [A_FS]
sk: 		Štatistika súborových systémov [A_FS]

en: 	-H	Hugepages utilization statistics [A_HUGE]
sk: 	-H	Štatiskika využitia veľkých stránok [A_HUGE]

en: 	-I { <int_list> | SUM | ALL }
    		Interrupts statistics [A_IRQ]
sk: 	-I { <zoznam_čísel> | SUM | ALL }
    		Štatistika prerušení [A_IRQ]

en: 	-m { <keyword> [,...] | ALL }
    		Power management statistics [A_PWR_...]
    		Keywords are:
    		CPU	CPU instantaneous clock frequency
    		FAN	Fans speed
    		FREQ	CPU average clock frequency
    		IN	Voltage inputs
    		TEMP	Devices temperature
    		USB	USB devices plugged into the system
sk: 	-m { <kľúčovéslovo> [,...] | ALL }
    		Štatistika správy napájania [A_PWR_...]
    		Kľúčové slová sú:
    		CPU	Aktuálna frekvencia hodín CPU
    		FAN	Rýchlosť ventilátorov
    		FREQ	Priemerná frekvencia hodín CPU
    		IN	Vstupné napätia
    		TEMP	Teplota zariadení
    		USB	USB zariadení pripojených do systému

en: 	-n { <keyword> [,...] | ALL }
    		Network statistics [A_NET_...]
    		Keywords are:
    		DEV	Network interfaces
    		EDEV	Network interfaces (errors)
    		NFS	NFS client
    		NFSD	NFS server
    		SOCK	Sockets	(v4)
    		IP	IP traffic	(v4)
    		EIP	IP traffic	(v4) (errors)
    		ICMP	ICMP traffic	(v4)
    		EICMP	ICMP traffic	(v4) (errors)
    		TCP	TCP traffic	(v4)
    		ETCP	TCP traffic	(v4) (errors)
    		UDP	UDP traffic	(v4)
    		SOCK6	Sockets	(v6)
    		IP6	IP traffic	(v6)
    		EIP6	IP traffic	(v6) (errors)
    		ICMP6	ICMP traffic	(v6)
    		EICMP6	ICMP traffic	(v6) (errors)
    		UDP6	UDP traffic	(v6)
    		FC	Fibre channel HBAs
    		SOFT	Software-based network processing
sk: 	-n { <kľúčovéslovo> [,...] | ALL }
    		Štatistika siete [A_NET_...]
    		Kľúčové slová sú:
    		DEV	Sieťové rozhrania
    		EDEV	Sieťové rozhrania (chyby)
    		NFS	NFS klient
    		NFSD	NFS server
    		SOCK	Sokety	(v4)
    		IP	IP prevádzka	(v4)
    		EIP	IP prevádzka	(v4) (chyby)
    		ICMP	ICMP prevádzka	(v4)
    		EICMP	ICMP prevádzka	(v4) (chyby)
    		TCP	TCP prevádzka	(v4)
    		ETCP	TCP prevádzka	(v4) (chyby)
    		UDP	UDP prevádzka	(v4)
    		SOCK6	Sockety	(v6)
    		IP6	IP prevádzka	(v6)
    		EIP6	IP prevádzka	(v6) (chyby)
    		ICMP6	ICMP prevádzka	(v6)
    		EICMP6	ICMP prevádzka	(v6) (chyby)
    		UDP6	UDP prevádzka	(v6)
    		FC	Fibre channel HBAs
    		SOFT	Sieťové spracovanie na báze softvéru

en: 	-r [ ALL ]
    		Memory utilization statistics [A_MEMORY]
sk: 	-r [ ALL ]
    		Štatistika využitia pamäte [A_MEMORY]

en: 	-S	Swap space utilization statistics [A_MEMORY]
sk: 	-S	Štatistika využitia odkladacieho priestoru [A_MEMORY]

en: 	-u [ ALL ]
    		CPU utilization statistics [A_CPU]
sk: 	-u [ ALL ]
    		Štatistika využitia CPU [A_CPU]

en: 	-v	Kernel tables statistics [A_KTABLES]
sk: 	-v	Štatistika tabuliek jadra [A_KTABLES]

en: 	-W	Swapping statistics [A_SWAP]
sk: 	-W	Štatistika odkladania [A_SWAP]

en: 	-w	Task creation and system switching statistics [A_PCSW]
sk: 	-w	Štatistika vytvárania a prepínania úloh systémom [A_PCSW]

en: 	-y	TTY devices statistics [A_SERIAL]
sk: 	-y	Štatistika TTY zariadení [A_SERIAL]

en: Data collector will be sought in PATH
sk: Zberač údajov bude hľadaný v PATH

en: Data collector found: %s
sk: Zberač údajov bol nájdený: %s

en: End of data collecting unexpected
sk: Neočakávaný koniec zberu údajov

en: Inconsistent input data
sk: Nekonzistentné vstupné údaje

en: Using a wrong data collector from a different sysstat version
sk: Použitie nesprávneho zberača údajov z rozdielnej verzie sysstat

en: -f and -o options are mutually exclusive
sk: voľby -f a -o sa navzájom vylučujú

en: Not reading from a system activity file (use -f option)
sk: Nečíta sa zo súboru aktivity systému (použi voľbu -f)

en: Cannot find the data collector (%s)
sk: Nemožno nájsť zberač údajov (%s)

en: Cannot convert the format of this file
sk: Nemožno konvertovať formát tohto súboru

en: 
    CPU activity not found in file. Aborting...
sk: 
    V súbore nebola nájdená CPU aktivita. Prerušujem...

en: 
    Invalid data found. Aborting...
sk: 
    Nájdené neplatné údaje. Prerušujem...

en: Statistics:
sk: Štatistiky:

en: 
    File format already up-to-date
sk: 
    Formát súboru je už aktuálny

en: HZ: Using current value: %lu
sk: HZ: Použitá aktuálna hodnota: %lu

en: File successfully converted to sysstat format version %s
sk: Súbor úspešne prekonvertovaný do formátu systat verzie %s
