systemsettings - en to az translation catalogue (44 entries)

en: Info Center
az: Məlumat Mərkəzi

en: Centralized and convenient overview of system information.
az: Sistem haqqında məlumatlara rahat və mərkəzləşmiş qaydada baxış.

en: System Settings
az: Sistem ayarları

en: Central configuration center by KDE.
az: KDE-nin tənzimləmə mərkəzi.

en: Maintainer
az: Müşayətçi

en: Developer
az: Tərtibatçı

en: Internal module representation, internal module model
az: Daxili modul təqdimatı, daxili modul modeli

en: List all possible modules
az: Bütün mümkün modulların siyahısı

en: Configuration module to open
az: Açılacaq tənzimləmə modulu

en: Arguments for the module
az: Bu modul üçün arqumentlər

en: The following modules are available:
az: Aşağıdakı modullar mövcuddur:

en: No description available
az: Təfərrüatı göstərilməyib

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
az: Axtarış

en: Switch to Icon View
az: Nişan görünüşünə keçid

en: Switch to Sidebar View
az: Yan panel görünüşünə keçid

en: Report a Bug in the Current Page…
az: Cari səhifədə xəta haqqında xəbər verin...

en: Help
az: Kömək

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
az: Sistem ayarları heç bir görünüş tapa bilmədi və buna görə də göstəriləcək heç nə yoxdur.

en: No views found
az: Görünüş tapılmadı

en: About Active View
az: Aktiv Görünüş haqqında

en: About %1
az: %1 haqqında

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
az: İstifadə olunan görünüş üçün daxili ad

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
az: Sistem ayarları haqqında

en: Contains 1 item | Contains %1 items
az[0]: %1 elementdən ibarətdir
az[1]: %1 elementdən ibarətdir

en: %1 is an external application and has been automatically launched
az: %1 xarici tətbiqdir və avtomatik başladıla bilər

en: Relaunch %1
az: %1 yenidən başlatmaq

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
az: Dialoq

en: Reset all current changes to previous values
az: Bütün cari dəyişiklikləri əvvəlki dəyərinə qaytarmaq

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
az: Cari modulun ayarları dəyişdirildi.
    Bu dəyişiklikləri qəbul etmək yoxsa ləğv etmək istəyirsiniz?

en: Apply Settings
az: Ayarları tətbiq etmək

en: Icon View
az: İkon Görünüşü

en: Provides a categorized icons view of control modules.
az: Nəzarət modulunun nişanlarının görünüşünün kateqorialara bölünməsini təmin edir.

en: Author
az: Müəllif

en: All Settings
az: Bütün Ayarlar

en: Keyboard Shortcut: %1
az: Klaviatura Qısayolları: %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
az: Adları bununla uyğun sistem ayarları modulunu tapır:q:

en: System Information
az: Sistem məlumatı

en: Show intro page
az: Giriş səhifəsini göstərmək

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
az: Axtarışınıza uyğun heç nə tapılmadı

en: Show menu
az: Menyunu göstərmək

en: Sidebar View
az: Yan Panel Görünüşü

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
az: Nəzarət modulunu kateqoriylaşmış yan panel ilə təmin edir

en: Sidebar
az: Yan Panel

en: Most Used
az: Daha çox istifadə olunanlar
