systemsettings - en to bg translation catalogue (47 entries)

en: Info Center
bg: Информационен център

en: Centralized and convenient overview of system information.
bg: Централизиран и удобен преглед на системната информация.

en: System Settings
bg: Системни настройки

en: Central configuration center by KDE.
bg: Център за настройки на KDE.

en: Maintainer
bg: Поддръжка

en: Developer
bg: Разработчик

en: Internal module representation, internal module model
bg: Представяне на вътрешни модули, модел на вътрешни модули

en: List all possible modules
bg: Списък на всички възможни модули

en: Configuration module to open
bg: Конфигурационен модул за отваряне

en: Arguments for the module
bg: Аргументи за модула

en: The following modules are available:
bg: Налични са следните модули:

en: No description available
bg: Няма налично описание

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
bg: Търсене

en: Switch to Icon View
bg: Изглед икони

en: Switch to Sidebar View
bg: Изглед на странична лента

en: Highlight Changed Settings
bg: Осветяване на променени настройки

en: Report a Bug in the Current Page…
bg: Докладване на грешка в текущата страница...

en: Help
bg: Помощ

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
bg: Програмата за системни настройки не открива зададени изгледи и затова не показва нищо.

en: No views found
bg: Не са открити изгледи

en: About Active View
bg: Относно активния изглед

en: About %1
bg: Относно %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
bg: Вътрешно име на използвания изглед

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
bg: Относно системните настройки

en: Contains 1 item | Contains %1 items
bg[0]: Съдържа 1 елемент
bg[1]: Съдържа %1 елемента

en: %1 is an external application and has been automatically launched
bg: %1 е външна програма и беше автоматично презаредена

en: Relaunch %1
bg: Презареждане на %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
bg: Диалог

en: Reset all current changes to previous values
bg: Връщане на всички промени към предишните им стойности

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
bg: Настройките на текущия модул са променени.
    Да се приложат ли или да се отхвърлят?

en: Apply Settings
bg: Прилагане на настройките

en: Icon View
bg: Изглед като икони

en: Provides a categorized icons view of control modules.
bg: Осигурява категоризиран изглед с икони на контролните модули

en: Author
bg: Автор

en: All Settings
bg: Всички настройки

en: Keyboard Shortcut: %1
bg: Съкратен клавиш: %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
bg: Намира уиджети за Plasma, чието име или описание съвпадат: q:

en: System Information
bg: Системна информация

en: Show intro page
bg: Показване на встъпителната страница

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
bg: Не са открити елементи, отговарящи на вашето търсене

en: Show menu
bg: Показване на меню

en: Sidebar View
bg: Изглед със странична лента

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
bg: Осигурява категоризиран изглед с икони на контролните модули.

en: (c) 2017, Marco Martin
bg: Притежател на авторските права - Марко Мартин, 2017 г.

en: Marco Martin
bg: Марко Мартин

en: Sidebar
bg: Странична лента

en: Most Used
bg: Най-използвано
