systemsettings - en to ca@valencia translation catalogue (45 entries)

en: Info Center
ca@valencia: Centre d'informació

en: Centralized and convenient overview of system information.
ca@valencia: Resum centralitzat i pràctic de la informació del sistema.

en: System Settings
ca@valencia: Configuració del sistema

en: Central configuration center by KDE.
ca@valencia: Centre per a la configuració central, creat per la comunitat KDE.

en: Maintainer
ca@valencia: Mantenidor

en: Developer
ca@valencia: Desenvolupador

en: Internal module representation, internal module model
ca@valencia: Representació interna dels mòduls, model intern dels mòduls

en: List all possible modules
ca@valencia: Llista tots els mòduls possibles

en: Configuration module to open
ca@valencia: Mòdul de configuració que s'ha d'obrir

en: Arguments for the module
ca@valencia: Arguments per al mòdul

en: The following modules are available:
ca@valencia: Estan disponibles els mòduls següents:

en: No description available
ca@valencia: No hi ha disponible cap descripció

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
ca@valencia: Busca

en: Switch to Icon View
ca@valencia: Canvia a la vista d'icones

en: Switch to Sidebar View
ca@valencia: Canvia a la vista de barra lateral

en: Highlight Changed Settings
ca@valencia: Ressaltat dels paràmetres canviats

en: Report a Bug in the Current Page…
ca@valencia: Informeu d'un error en la pàgina actual…

en: Help
ca@valencia: Ajuda

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
ca@valencia: Configuració del sistema no ha pogut trobar cap vista, i per tant, no hi ha res disponible per a visualitzar.

en: No views found
ca@valencia: No s'ha trobat cap vista

en: About Active View
ca@valencia: Quant a la vista activa

en: About %1
ca@valencia: Quant a %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
ca@valencia: Nom intern per a la vista utilitzada

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
ca@valencia: Quant a Configuració del sistema

en: Contains 1 item | Contains %1 items
ca@valencia[0]: Conté 1 element
ca@valencia[1]: Conté %1 elements

en: %1 is an external application and has been automatically launched
ca@valencia: %1 és una aplicació externa i s'inicia automàticament

en: Relaunch %1
ca@valencia: Torna a iniciar %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
ca@valencia: Diàleg

en: Reset all current changes to previous values
ca@valencia: Restaura tots els canvis actuals als valors anteriors

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
ca@valencia: La configuració del mòdul actual ha canviat.
    Voleu aplicar els canvis o descartar-los?

en: Apply Settings
ca@valencia: Aplica la configuració

en: Icon View
ca@valencia: Vista d'icones

en: Provides a categorized icons view of control modules.
ca@valencia: Proporciona una vista categoritzada d'icones dels mòduls de control.

en: Author
ca@valencia: Autoria

en: All Settings
ca@valencia: Tot la configuració

en: Keyboard Shortcut: %1
ca@valencia: Drecera de teclat: %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
ca@valencia: Busca mòduls de Configuració del sistema en què els noms o les descripcions coincidixen amb :q:

en: System Information
ca@valencia: Informació del sistema

en: Show intro page
ca@valencia: Mostra la pàgina d'introducció

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
ca@valencia: No hi ha cap element que coincidisca amb la busca

en: Show menu
ca@valencia: Mostra el menú

en: Sidebar View
ca@valencia: Vista de barra lateral

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
ca@valencia: Proporciona una vista categoritzada de la barra lateral dels mòduls de control.

en: Sidebar
ca@valencia: Barra lateral

en: Most Used
ca@valencia: Més utilitzat
