systemsettings - en to cs translation catalogue (44 entries)

en: Info Center
cs: Informační centrum

en: Centralized and convenient overview of system information.
cs: Centralizovaný a pohodlný přehled informací o systému.

en: System Settings
cs: Nastavení systému

en: Central configuration center by KDE.
cs: Centrum nastavení od KDE.

en: Maintainer
cs: Správce

en: Developer
cs: Vývojář

en: Internal module representation, internal module model
cs: Interní reprezentace modulů, interní model modulů

en: List all possible modules
cs: Vypsat dostupné moduly

en: Configuration module to open
cs: Konfigurační modul k otevření

en: Arguments for the module
cs: Argumenty pro modul

en: The following modules are available:
cs: Jsou dostupné tyto moduly:

en: No description available
cs: Popis není dostupný

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
cs: Hledat

en: Switch to Icon View
cs: Přepnout na pohled na ikony

en: Switch to Sidebar View
cs: Přepnout na pohled na postranní lištu

en: Highlight Changed Settings
cs: Zvýraznit změněná nastavení

en: Report a Bug in the Current Page…
cs: Nahlásit chybu na současné stránce...

en: Help
cs: Nápověda

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
cs: Nastavení systému nemohlo najít žádný pohled, a tudíž není co zobrazit.

en: No views found
cs: Nenalezeny žádné pohledy

en: About Active View
cs: O aktivním pohledu

en: About %1
cs: O modulu '%1'

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
cs: Interní název pro použitý pohled

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
cs: O nastavení systému

en: Contains 1 item | Contains %1 items
cs[0]: Obsahuje 1 položku
cs[1]: Obsahuje %1 položky
cs[2]: Obsahuje %1 položek

en: %1 is an external application and has been automatically launched
cs: %1 je externí aplikace a byla automaticky spuštěna

en: Relaunch %1
cs: Znovu spustit %1

en: Reset all current changes to previous values
cs: Vrátit všechny změny na původní hodnoty

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
cs: V aktivním modulu jsou neuložené změny.
    Přejete si změny aplikovat, nebo zahodit?

en: Apply Settings
cs: Provést nastavení

en: Icon View
cs: Zobrazení s ikonami

en: Provides a categorized icons view of control modules.
cs: Poskytuje kategorizovaný pohled na ovládací moduly.

en: Author
cs: Autor

en: All Settings
cs: Všechna nastavení

en: Keyboard Shortcut: %1
cs: Klávesová zkratka: %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
cs: Najde moduly nastavení systému jejichž názvy a popisy odpovídají :q:

en: System Information
cs: Systémové informace

en: Show intro page
cs: Zobrazit úvodní stránku

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
cs: Vašemu hledání neodpovídá žádná položka

en: Show menu
cs: Zobrazovat nabídku

en: Sidebar View
cs: Pohled na postranní panel

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
cs: Poskytuje kategorizovaný postranní panel pro ovládací moduly.

en: Sidebar
cs: Postranní panel

en: Most Used
cs: Nejčastěji použité
