systemsettings - en to csb translation catalogue (21 entries)

en: System Settings
csb: Systemòwé nastôwë

en: Maintainer
csb: Òpiekùn

en: Developer
csb: Rozwijôrz

en: Internal module representation, internal module model
csb: Bënowô reprezentacëja mòdułu, bënowi mòdel mòdułu

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
csb: Szëkba:

en: Help
csb: Pòmòc

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
csb: Systemòwé nastawë ni mògłë nalezc niżódnëch wëzdrzatków, téj nick ni mòże wëskrzënic.

en: No views found
csb: Ni ma nalazłëch wëzdrzatków

en: About Active View
csb: Ò biéżnym wëzdrzatków

en: About %1
csb: Ò %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
csb: Bënowé miono brëkòwónegò wëzdrzatka

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
csb: Ò Systemòwëch nastôwch

en: %1 is an external application and has been automatically launched
csb: %1 je bùtnową aplikacëją ë òsta aùtomatno zrëszonô

en: Relaunch %1
csb: Zrëszë znowa %1

en: Reset all current changes to previous values
csb: Resetëje wszëtczé zmianë do pòprzédnëch wôrtnotów

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
csb: Są niezapisóné zmianë w aktiwnym mòdule.
    Chcesz je zacwierdzëc czë rëmnąc?

en: Apply Settings
csb: Systemòwé nastôwë

en: Icon View
csb: Wëzdrzatk ikònów

en: Provides a categorized icons view of control modules.
csb: Dôwô skategòrizowóné wëzdrzatczi ikònów dlô kòntrolowónëch mòdułów.

en: Author
csb: Ùsôdzca

en: Keyboard Shortcut: %1
csb: Klawiaturowô skrodzëna: %1
