systemsettings - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Info Center
el: Κέντρο πληροφοριών

en: Centralized and convenient overview of system information.
el: Συγκεντρωτική και βολική επισκόπηση των πληροφοριών του συστήματος.

en: System Settings
el: Ρυθμίσεις συστήματος

en: Central configuration center by KDE.
el: Κέντρο κεντρικής διαχείρισης από το KDE.

en: Maintainer
el: Συντηρητής

en: Developer
el: Προγραμματιστής

en: Internal module representation, internal module model
el: Εκπροσώπηση εσωτερικού αρθρώματος, μοντέλο εσωτερικού αρθρώματος

en: List all possible modules
el: Λίστα όλων των πιθανών αρθρωμάτων

en: Configuration module to open
el: Άρθρωμα διαμόρφωσης για άνοιγμα

en: Arguments for the module
el: Ορίσματα για το άρθρωμα

en: The following modules are available:
el: Τα ακόλουθα αρθρώματα είναι διαθέσιμα:

en: No description available
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
el: Αναζήτηση

en: Switch to Icon View
el: Εναλλαγή σε προβολή εικονιδίων

en: Switch to Sidebar View
el: Εναλλαγή σε προβολή πλευρικής μπάρας

en: Help
el: Βοήθεια

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
el: Οι ρυθμίσεις συστήματος δεν μπόρεσαν να βρουν καμία προβολή, έτσι τίποτα δεν είναι διαθέσιμο για να προβληθεί.

en: No views found
el: Δε βρέθηκαν προβολές

en: About Active View
el: Σχετικά με την ενεργή προβολή

en: About %1
el: Σχετικά με το %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
el: Εσωτερικό όνομα για την εμφάνιση που χρησιμοποιείται

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
el: Περί ρυθμίσεων συστήματος

en: Contains 1 item | Contains %1 items
el[0]: Περιέχει 1 αντικείμενο
el[1]: Περιέχει %1 αντικείμενα

en: %1 is an external application and has been automatically launched
el: %1 είναι μια εξωτερική εφαρμογή και έχει εκτελεστεί αυτόματα

en: Relaunch %1
el: Επανεκτέλεση %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
el: Διάλογος

en: Reset all current changes to previous values
el: Επαναφορά όλων των τρέχοντων αλλαγών στις προηγούμενες τιμές

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
el: Οι ρυθμίσεις του τρέχοντος αρθρώματος τροποποιήθηκαν.
    Επιθυμείτε την εφαρμογή των τροποποιήσεων ή την απόρριψή τους;

en: Apply Settings
el: Εφαρμογή ρυθμίσεων

en: Icon View
el: Προβολή εικονιδίων

en: Provides a categorized icons view of control modules.
el: Προσφέρει μία κατηγοριοποιημένη εμφάνιση εικονιδίων του ελέγχου αρθρωμάτων.

en: Author
el: Συγγραφέας

en: All Settings
el: Όλες οι ρυθμίσεις

en: Keyboard Shortcut: %1
el: Συντόμευση πληκτρολογίου: %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
el: Βρίσκει αρθρώματα ρυθμίσεων του συστήματος τα ονόματα των οποίων ή οι περιγραφές ταιριάζουν με :q:

en: System Information
el: Πληροφορίες συστήματος

en: Show intro page
el: Εμφάνιση εισαγωγικής σελίδας

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
el: Κανένα αντικείμενο δεν ταιριάζει στην αναζήτησή σας

en: Show menu
el: Εμφάνιση μενού

en: Sidebar View
el: Προβολή πλευρικής μπάρας

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
el: Προσφέρει μία κατηγοριοποιημένη πλευρική μπάρα για τα αρθρώματα ελέγχου.

en: Sidebar
el: Πλευρική μπάρα

en: Most Used
el: Περισσότερο χρησιμοποιημένο
