systemsettings - en to eo translation catalogue (45 entries)

en: Info Center
eo: Informcentro

en: Centralized and convenient overview of system information.
eo: Centrigita kaj konvena superrigardo de sisteminformoj.

en: System Settings
eo: Sistema agordo

en: Central configuration center by KDE.
eo: Centra agorda centro de KDE.

en: Maintainer
eo: Prizorganto

en: Developer
eo: Kreinto

en: Internal module representation, internal module model
eo: Interna modulreprezento, interna modulmodelo

en: List all possible modules
eo: Listigi ĉiujn eblajn modulojn

en: Configuration module to open
eo: Agordmodulo malfermenda

en: Arguments for the module
eo: Argumentoj por la modulo

en: The following modules are available:
eo: La sekvantaj moduloj haveblas:

en: No description available
eo: Priskribo ne disponebla

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
eo: Serĉi

en: Switch to Icon View
eo: Ŝalti al Piktograma vido

en: Switch to Sidebar View
eo: Ŝalti al Flankbreta vido

en: Highlight Changed Settings
eo: Reliefigi Ŝanĝitajn Metojn

en: Report a Bug in the Current Page…
eo: Raporti Cimon en la Aktuala Paĝo…

en: Help
eo: Helpo

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
eo: Sistemagordo estis malebla trovi iujn vidojn kaj tial havas nenion por montri.

en: No views found
eo: Neniu vido trovita

en: About Active View
eo: Pri aktiva rigardo

en: About %1
eo: Pri %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
eo: Interna nomo de la uzata vido

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
eo: Pri Sistema agordo

en: Contains 1 item | Contains %1 items
eo[0]: Enhavas 1 eron
eo[1]: Enhavas %1 erojn

en: %1 is an external application and has been automatically launched
eo: %1 estas ekstera aplikaĵo kaj estis aŭtomate lanĉita

en: Relaunch %1
eo: Relanĉi %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
eo: Dialogo

en: Reset all current changes to previous values
eo: Restarigi ĉiujn aktualajn metojn al antaŭaj valoroj

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
eo: La agordoj de la aktuala modulo ŝanĝiĝis.
    Ĉu vi volas apliki la ŝanĝojn aŭ forlasi ilin?

en: Apply Settings
eo: Apliki agordon

en: Icon View
eo: Piktograma vido

en: Provides a categorized icons view of control modules.
eo: Provizas kategoriigatan piktogramvidon de stirmoduloj.

en: Author
eo: Aŭtoro

en: All Settings
eo: Apliki Agordojn

en: Keyboard Shortcut: %1
eo: Fulmoklavo: %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
eo: Trovas sistemmetajn modulojn kies nomo aŭ priskribo kongruas al :q:

en: System Information
eo: Sisteminformoj

en: Show intro page
eo: Montri enkondukpaĝon

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
eo: Neniu ero kongrua al via serĉo

en: Show menu
eo: Montri menuon

en: Sidebar View
eo: Flankbreta Vido

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
eo: Provizas kategoriigatan flankbreton por stirmoduloj.

en: Sidebar
eo: Flankbreto

en: Most Used
eo: Plej Uzata
