systemsettings - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Info Center
et: Infokeskus

en: Centralized and convenient overview of system information.
et: Keskne ja mugav ülevaade süsteemsest teabest.

en: (c) 2009, Ben Cooksley
et: (c) 2009: Ben Cooksley

en: System Settings
et: Süsteemi seadistused

en: Central configuration center by KDE.
et: KDE keskne seadistamiskeskus.

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Developer
et: Arendaja

en: Internal module representation, internal module model
et: Sisemine moodulite esindamine, sisemine moodulimudel

en: List all possible modules
et: Kõigi võimalike moodulite loend

en: Configuration module to open
et: Avatav seadistusmoodul

en: Arguments for the module
et: Mooduli argumendid

en: The following modules are available:
et: Saada on järgmised moodulid:

en: No description available
et: Kirjeldus puudub

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
et: Otsing

en: Switch to Icon View
et: Lülitu ikoonivaatele

en: Switch to Sidebar View
et: Lülitu külgribavaatele

en: Help
et: Abi

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
et: Süsteemi seadistused ei leidnud ühtegi vaadet ja seepärast ei saa ka midagi näidata.

en: No views found
et: Vaateid ei leitud

en: About Active View
et: Teave aktiivse vaate kohta

en: About %1
et: Teave %1 kohta

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
et: Kasutatava vaate seesmine nimi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
et: Teave Süsteemi seadistuste kohta

en: Contains 1 item | Contains %1 items
et[0]: Sisaldab 1 elementi
et[1]: Sisaldab %1 elementi

en: %1 is an external application and has been automatically launched
et: %1 on väline rakendus, mis käivitati automaatselt

en: Relaunch %1
et: Käivita %1 uuesti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
et: Dialoog

en: Reset all current changes to previous values
et: Kõigi tehtud muudatuste lähtestamine varasematele väärtustele

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
et: Aktiivse mooduli seadistusi on muudetud.
    Kas muudatused rakendada või tühistada?

en: Apply Settings
et: Rakenda seadistused

en: Icon View
et: Ikoonivaade

en: Provides a categorized icons view of control modules.
et: Juhtimiskeskuse moodulite kategooriatesse jagatud vaade.

en: Author
et: Autor

en: All Settings
et: Kõik seadistused

en: Keyboard Shortcut: %1
et: Kiirklahv: %1

en: System Information
et: Süsteemi teave

en: Show intro page
et: Sissejuhatava lehekülje näitamine

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
et: Otsingule ei vasta ükski element

en: Show menu
et: Menüü näitamine

en: Sidebar View
et: Külgribavaade

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
et: Juhtimiskeskuse moodulite kategooriatesse jagatud vaade.

en: (c) 2017, Marco Martin
et: (c) 2017: Marco Martin

en: Sidebar
et: Külgriba

en: Most Used
et: Enim tarvitatud
