systemsettings - en to eu translation catalogue (45 entries)

en: Info Center
eu: Informazio gunea

en: Centralized and convenient overview of system information.
eu: Sistemako informazioaren ikuspegi zentralizatu eta komenigarria.

en: System Settings
eu: Sistemaren ezarpenak

en: Central configuration center by KDE.
eu: Konfiguratzeko gune nagusia, KDEk egina.

en: Maintainer
eu: Arduraduna

en: Developer
eu: Garatzailea

en: Internal module representation, internal module model
eu: Barneko modulu-errepresentazioa, barneko modulu-eredua

en: List all possible modules
eu: Zerrendatu izan daitezkeen modulu guztiak

en: Configuration module to open
eu: Ireki beharreko konfiguratzeko modulua

en: Arguments for the module
eu: Moduluarentzako argumentuak

en: The following modules are available:
eu: Ondoko moduluak erabilgarri daude:

en: No description available
eu: Ez dago azalpen erabilgarririk

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
eu: Bilatu

en: Switch to Icon View
eu: Aldatu ikono-ikuspegira

en: Switch to Sidebar View
eu: Aldatu alboko-barra ikuspegira

en: Highlight Changed Settings
eu: Nabarmendu aldatutako ezarpenak

en: Report a Bug in the Current Page…
eu: Uneko orrian dagoen akats baten berri ematea...

en: Help
eu: Laguntza

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
eu: Sistemaren Ezarpenak ezin izan du ikuspegirik aurkitu, ondorioz ezin du ezer azaldu.

en: No views found
eu: Ez da ikuspegirik aurkitu

en: About Active View
eu: Jarduneko ikuspegiari buruz

en: About %1
eu: %1-eri buruz

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
eu: Erabilitako ikuspegiaren barneko izena

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
eu: Sistemaren Ezarpenei buruz

en: Contains 1 item | Contains %1 items
eu[0]: Elementu 1 du
eu[1]: %1 elementu ditu

en: %1 is an external application and has been automatically launched
eu: %1 kanpoko aplikazio bat eta automatikoki abiarazi da

en: Relaunch %1
eu: Berrabiarazi %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
eu: Elkarrizketa-koadroa

en: Reset all current changes to previous values
eu: Berrezarri uneko aldaketa guztiak aurreko balioetara

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
eu: Jarduneko moduluaren ezarpenak aldatu egin dira.
    Aldaketak ezarri edo baztertu nahi dituzu?

en: Apply Settings
eu: Ezarri ezarpenak

en: Icon View
eu: Ikono-ikuspegia

en: Provides a categorized icons view of control modules.
eu: Aginte-moduluen kategoriatan sailkatutako ikono-ikuspegi bat eskaintzen du.

en: Author
eu: Egilea

en: All Settings
eu: Ezarpen guztiak

en: Keyboard Shortcut: %1
eu: Teklatuko lasterbidea: %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
eu: Izenean edo deskribapenean :q:-rekin bat datozen sistemaren ezarpen moduluak aurkitzen ditu

en: System Information
eu: Sistemaren informazioa

en: Show intro page
eu: Erakutsi sarrerako orria

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
eu: Ez dago zure bilaketarekin bat datorren elementurik

en: Show menu
eu: Erakutsi menua

en: Sidebar View
eu: Alboko-barra ikuspegia

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
eu: Aginte-moduluentzat kategoriatan sailkatutako alboko-barra bat hornitzen du.

en: Sidebar
eu: Alboko-barra

en: Most Used
eu: Gehien erabiliak
