systemsettings - en to fy translation catalogue (21 entries)

en: System Settings
fy: Systeemynstellings

en: Maintainer
fy: Underhâlder

en: Developer
fy: Untwikkelder

en: Internal module representation, internal module model
fy: Ynterne module werpresintaasje, ynterne module model

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
fy: Sykje

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
fy: Systeem ynstellings koe gjin wergaven fine, en der is neat te sjen.

en: No views found
fy: Gjin wergaven fûn

en: About Active View
fy: Aktive werjefte ynformaasje

en: About %1
fy: Ynfo oer %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
fy: Ynterne namme foar dizze werjefte

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
fy: Oer de systeem ynstellings

en: %1 is an external application and has been automatically launched
fy: %1 is in ekstern programma en wurdt automatysk útfierd

en: Relaunch %1
fy: %1 op 'e nij útfiere

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
fy: Dialooch

en: Reset all current changes to previous values
fy: Alle lêste feroarings weromsette nei de foarige wearden

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
fy: De ynstelling fan de aktive module is feroare.
    Wolle jo it tapasse of se negeare?

en: Apply Settings
fy: Ynstellings tapasse

en: Icon View
fy: Byldkaike

en: Provides a categorized icons view of control modules.
fy: Ferskaft in katogorisearre byldkaikewerjefte fan bestjoeringsmodullen.

en: Author
fy: Skriuwer

en: Keyboard Shortcut: %1
fy: Fluchtoets: %1
