systemsettings - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Info Center
gl: Centro de información

en: Centralized and convenient overview of system information.
gl: Resumo centralizado e cómodo de información do sistema.

en: (c) 2009, Ben Cooksley
gl: © 2009, Ben Cooksley

en: System Settings
gl: Configuración do sistema

en: Central configuration center by KDE.
gl: Centro principal de configuración por KDE.

en: Maintainer
gl: Mantemento.

en: Developer
gl: Desenvolvedor

en: Internal module representation, internal module model
gl: Representación interna dos módulos, modelo interno dos módulos

en: List all possible modules
gl: Listar todos os módulos posíbeis

en: Configuration module to open
gl: Módulo de configuración para abrir

en: Arguments for the module
gl: Argumentos para o módulo

en: The following modules are available:
gl: Están dispoñíbeis os seguintes módulos:

en: No description available
gl: Non hai descrición

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
gl: Buscar

en: Switch to Icon View
gl: Cambiar á vista de iconas

en: Switch to Sidebar View
gl: Cambiar á vista de barra lateral

en: Highlight Changed Settings
gl: Realzar as opcións cambiadas

en: Report a Bug in the Current Page…
gl: Informar dun fallo nesta páxina…

en: Help
gl: Axuda

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
gl: A configuración do sistema non puido atopar ningunha vista, polo que non hai ren que amosar.

en: No views found
gl: Non se atopou ningunha vista

en: About Active View
gl: Sobre a vista activa

en: About %1
gl: Sobre %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
gl: Nome interno do visor empregado

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
gl: Sobre a Configuración do Sistema

en: Contains 1 item | Contains %1 items
gl[0]: Contén 1 elemento
gl[1]: Contén %1 elementos

en: %1 is an external application and has been automatically launched
gl: %1 é unha aplicación externa e iniciouse automaticamente

en: Relaunch %1
gl: Iniciar %1 de novo

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
gl: Diálogo

en: Reset all current changes to previous values
gl: Desfacer todos os cambios actuais

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
gl: Cambiouse a configuración do módulo activo.
    Quere aplicar os cambios ou descartalos?

en: Apply Settings
gl: Aplica a configuración

en: Icon View
gl: Vista con iconas

en: Provides a categorized icons view of control modules.
gl: Fornece unha vista de iconas dos módulos de control categorizadas.

en: Author
gl: Autor

en: All Settings
gl: A toda a configuración

en: Keyboard Shortcut: %1
gl: Atallo de teclado: %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
gl: Atopa módulos de configuración do sistema cun nome ou descrición que coincide con :q:

en: System Information
gl: Información do sistema

en: Show intro page
gl: Amosar a páxina de introdución

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
gl: Ningún elemento coincide coa busca.

en: Show menu
gl: Amosar o menú

en: Sidebar View
gl: Vista da barra lateral

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
gl: Fornece unha barra lateral categorizada para os módulos de control.

en: (c) 2017, Marco Martin
gl: © 2017 Marco Martin

en: Sidebar
gl: Barra lateral

en: Most Used
gl: Máis usados
