systemsettings - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: (c) 2009, Ben Cooksley
hr: © 2009 Ben Cooksley

en: System Settings
hr: Postavke sustava

en: Maintainer
hr: Održavatelj

en: Developer
hr: Razvijatelj

en: Internal module representation, internal module model
hr: Reprezentacija internog modula, model internog modula

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
hr: Traži

en: Help
hr: Pomoć

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
hr: Postavke sustava nisu u mogućnosti pronaći nijedan prikaz te se stoga nema što prikazati.

en: No views found
hr: Prikazi nisu pronađeni

en: About Active View
hr: O aktivnom prikazu

en: About %1
hr: O %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
hr: Interno ime za korišteni prikaz

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
hr: O Postavkama Sustava

en: %1 is an external application and has been automatically launched
hr: %1 je izvanjska aplikacija i automatski je pokrenuta

en: Relaunch %1
hr: Ponovo pokreni %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
hr: Dijalog

en: Reset all current changes to previous values
hr: Vrati trenutne promjene na prethodne vrijednosti

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
hr: Postavke trenutnog modula su promijenjene.
    Želite li spremiti promjene ili ih odbaciti?

en: Apply Settings
hr: Primijeni postavke

en: Icon View
hr: Prikaz s ikonama

en: Provides a categorized icons view of control modules.
hr: Pruža kategorizirani prikaz s ikonama na kontrolne module.

en: Author
hr: Autor

en: Keyboard Shortcut: %1
hr: Prečica tipkovnice: %1
