systemsettings - en to ie translation catalogue (13 entries)

en: Relaunch %1
ie: Relansar %1

en: System Settings
ie: Parametres del sistema

en: Maintainer
ie: Mantenetor

en: Author
ie: Autor

en: Developer
ie: Developator

en: List all possible modules
ie: Listar omni possibil modules

en: Configuration module to open
ie: Aperter ti module de configuration

en: No description available
ie: Null descrition

en: Apply Settings
ie: Applicar li parametres

en: Show menu
ie: Monstrar li menú

en: Sidebar
ie: Panel lateral

en: Most Used
ie: Plu usat

en: System Information
ie: Information pri li sistema
