systemsettings - en to ka translation catalogue (50 entries)

en: Info Center
ka: საინფორმაციო ცენტრი

en: Centralized and convenient overview of system information.
ka: ცენტრალიზებული და მოხერხებული ადგილი სისტემური ინფორმაციის სანახავად.

en: System Settings
ka: სისტემის მორგება

en: Central configuration center by KDE.
ka: KDE-ის კონფიგურაციის ცენტრალური წერტილი.

en: Ben Cooksley
ka: ბენ ქუქსლი

en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი

en: Mathias Soeken
ka: მათიას შოკენი

en: Developer
ka: პროგრამისტი

en: Will Stephenson
ka: ვილ სტეფენსონი

en: Internal module representation, internal module model
ka: შიდა მოდულები, შიდა მოდულების მოდელი

en: List all possible modules
ka: შესაძლო მოდულების სია

en: Configuration module to open
ka: კონფიგურაციის გასახსნელი მოდული

en: Arguments for the module
ka: მოდულის არგუმენტები

en: The following modules are available:
ka: ხელმისაწვდომია მოდულები:

en: No description available
ka: აღწერის გარეშე

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
ka: ძებნა

en: Switch to Icon View
ka: ხატულების ხედზე გადართვა

en: Switch to Sidebar View
ka: გვერდითი პანელის ხედზე გადართვა

en: Highlight Changed Settings
ka: შეცვლილი პარამეტრების გამოკვეთა

en: Report a Bug in the Current Page…
ka: მიმდინარე გვერდზე შეცდომის შეტყობინება…

en: Help
ka: დახმარება

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
ka: სისტემის მორგებამ ვერცერთი ხედი ვერ იპოვა. ამიტომ არც საჩვენებელია რამე.

en: No views found
ka: ხედები ნაპოვნი არაა

en: About Active View
ka: აქტიური ხედის შესახებ

en: About %1
ka: %1-ის შესახებ

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
ka: გამოყენებული ხედის შიდა სახელი

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
ka: სისტემური პარამეტრების შესახებ

en: Contains 1 item | Contains %1 items
ka[0]: შეიცავს 1 ელემენტს
ka[1]: შეიცავს %1 ელემენტს

en: %1 is an external application and has been automatically launched
ka: %1 წარმოადგენს გარე აპლიკაციას, რომელიც ავტომატურად გაეშვა

en: Relaunch %1
ka: %1-ის თავიდან გაშვება

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
ka: ფანჯარა

en: Reset all current changes to previous values
ka: ყველა მიმდინარე ცვლილების საწყის მნიშვნელობებზე დაბრუნება

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
ka: მიმდინარე მოდულის პარამეტრები შეიცვალა.
    გნებავთ გადაატაროთ ეს ცვლილებები თუ მოვაშოროთ ისინი?

en: Apply Settings
ka: პარამეტრების გადატარება

en: Icon View
ka: ხატულებით ჩვენება

en: Provides a categorized icons view of control modules.
ka: საკონტროლო მოდულების ხატულების დალაგებული სია.

en: Author
ka: ავტორი

en: All Settings
ka: ყველა პარამეტრი

en: Keyboard Shortcut: %1
ka: მალსახმობი %1 ქმედებისთვის %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
ka: სისტემის პარამეტრების მოდულების პოვნა, რომლის სახელის ემთხვევა :q:

en: System Information
ka: ინფორმაცის სისტემის შესახებ

en: Show intro page
ka: შესავალი გვერდის ჩვენება

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
ka: თქვენს ძებნას პასუხები არ აქვს

en: Show menu
ka: მენიუს ჩვენება

en: Plasma
ka: პლაზმა

en: Sidebar View
ka: გვერდითი პანელის ხედი

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
ka: საკონტროლო მოდულების გვერდითი ზოლის სია.

en: Marco Martin
ka: მაკრო მარტინი

en: Sidebar
ka: გვერდითი ზოლი

en: Most Used
ka: ხშირად გამოყენებული
