systemsettings - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: System Settings
kk: Жүйе параметрлері

en: Maintainer
kk: Жетілдіруші

en: Developer
kk: Құрастырушы

en: Internal module representation, internal module model
kk: Модульдің ішкі құрылысы, ішкі үлгісі

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
kk: Іздеу

en: Help
kk: Анықтама

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
kk: Баптау бағдарламасы бірдебір көрінісін таба алмады, сондықтан көрсететін ештеңе жоқ.

en: No views found
kk: Көріністер табылған жоқ

en: About Active View
kk: Белсенді көрініс туралы

en: About %1
kk: %1 туралы

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
kk: Қолданыстағы көріністің ішкі атауы

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
kk: 'Жүйе параметрлері' туралы

en: %1 is an external application and has been automatically launched
kk: %1 деген автоматты түрде жегілген сыртқы бағдарлама

en: Relaunch %1
kk: %1 дегенді қайта жегу

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
kk: Диалог

en: Reset all current changes to previous values
kk: Бүкіл енгізілген өзгерістерді ысырып тастап, алдыңғы күйлеріне қайтару

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
kk: Белсенді модулінде сақталмаған өзгерістер бар.
    Олар іске асырылсын ба, әлде ысырып тасталсын ба?

en: Apply Settings
kk: Баптауларын іске асыру

en: Icon View
kk: Таңбашалы көрінісі

en: Provides a categorized icons view of control modules.
kk: Баптау модульдерінің санаттарға бөлінген таңбашалар көрінісі.

en: Author
kk: Авторы

en: Keyboard Shortcut: %1
kk: Перне тіркесімі: %1
