systemsettings - en to km translation catalogue (23 entries)

en: (c) 2009, Ben Cooksley
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៩ ដោយ Ben Cooksley

en: System Settings
km: កា​រកំណត់​ប្រព័ន្ធ

en: Maintainer
km: អ្នកថែរក្សា

en: Developer
km: អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍

en: Internal module representation, internal module model
km: ការ​បង្ហាញ​ម៉ូឌុល​ខាង​ក្នុង ម៉ូដែល​ម៉ូឌុល​ខាង​ក្នុង

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: អំពី

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
km: កា​រកំណត់​ប្រព័ន្ធ​មិនអាច​រក​ទិដ្ឋភាព​ណាមួយ​បានទេ ហើយ​ដូច្នេះ​គ្មាន​អ្វី​ត្រូវ​បង្ហាញ​ទេ ។

en: No views found
km: រក​មិនឃើញ​ទិដ្ឋភាព

en: About Active View
km: អំពី​ទិដ្ឋភាព​សកម្ម

en: About %1
km: អំពី %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
km: ឈ្មោះ​ខាង​ក្នុង​សម្រាប់​ទិដ្ឋភាព​ដែលបានប្រើ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
km: អំពី​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: %1 is an external application and has been automatically launched
km: %1 គឺ​ជា​កម្មវិធី​ខាងក្រៅ ហើយ​ត្រូវ​បាន​ចាប់ផ្ដើម​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Relaunch %1
km: ចាប់ផ្ដើម​ឡើង​វិញ %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
km: ប្រអប់

en: Reset all current changes to previous values
km: កំណត់​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​បច្ចុប្បន្ន​ទាំង​អស់​ទៅ​តម្លៃ​មុន

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
km: ការ​កំណត់​ម៉ូឌុល​បច្ចុប្បន្ន​បានផ្លាស់ប្ដូរ ។
    តើអ្នក​ចង់​អនុវត្ត​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ ឬ​បោះបង់​ពួកវា ?

en: Apply Settings
km: អនុវត្ត​ការ​កំណត់

en: Icon View
km: ទិដ្ឋភាព​រូបតំណាង​មជ្ឈមណ្ឌល​បញ្ជា

en: Provides a categorized icons view of control modules.
km: ផ្ដល់​នូវ​ទិដ្ឋភាព​រូបតំណាង​ដែល​បាន​ដាក់​ជា​ប្រភេទ​របស់​ម៉ូឌុល​បញ្ជា ។

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Keyboard Shortcut: %1
km: ផ្លូវកាត់​ក្ដារចុច ៖ %1
