systemsettings - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Info Center
lt: Informacinis centras

en: Centralized and convenient overview of system information.
lt: Patogi ir centralizuota sistemos informacijos apžvalga.

en: System Settings
lt: Sistemos nuostatos

en: Central configuration center by KDE.
lt: Pagrindinis KDE konfigūravimo centras.

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Internal module representation, internal module model
lt: Vidinis modulių atvaizdavimas, vidinių modulių modelis

en: List all possible modules
lt: Išvardyti visus galimus modulius

en: Configuration module to open
lt: Konfigūracijos modulis, kurį atverti

en: Arguments for the module
lt: Modulio argumentai

en: The following modules are available:
lt: Yra prieinami šie moduliai:

en: No description available
lt: Nėra prieinamo aprašo

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
lt: Paieška

en: Switch to Icon View
lt: Perjungti į piktogramų rodinį

en: Switch to Sidebar View
lt: Perjungti į šoninės juostos rodinį

en: Report a Bug in the Current Page…
lt: Pranešti apie klaidą esamame puslapyje…

en: Help
lt: Pagalba

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
lt: Sistemos nuostatos nerado jokių rodinių, taigi, nėra ką rodyti.

en: No views found
lt: Nerasta jokių rodinių

en: About Active View
lt: Apie aktyvų rodinį

en: About %1
lt: Apie %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
lt: Vidinis naudojamo rodinio pavadinimas

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
lt: Apie sistemos nuostatas

en: Contains 1 item | Contains %1 items
lt[0]: Turi 1 elementą
lt[1]: Turi %1 elementus
lt[2]: Turi %1 elementų
lt[3]: Turi %1 elementą

en: %1 is an external application and has been automatically launched
lt: %1 yra išorinė programa ir ji buvo automatiškai paleista

en: Relaunch %1
lt: Paleisti %1 iš naujo

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
lt: Dialogas

en: Reset all current changes to previous values
lt: Atstatyti visus dabartinius pakeitimus į ankstesnes reikšmes

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
lt: Šio modulio nuostatos pasikeitė.
    Ar norite šiuos pakeitimus taikyti, ar juos atmesti?

en: Apply Settings
lt: Pritaikyti nuostatas

en: Icon View
lt: Piktogramų rodinys

en: Provides a categorized icons view of control modules.
lt: Valdymo modulius rodo kaip kategorizuotą piktogramų rodinį.

en: Author
lt: Autorius

en: All Settings
lt: Visos nuostatos

en: Keyboard Shortcut: %1
lt: Spartusis klavišas: %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
lt: Randa sistemos nuostatų modulius, kurių pavadinimai ar aprašai atitinka :q:

en: System Information
lt: Sistemos informacija

en: Show intro page
lt: Rodyti įžanginį puslapį

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
lt: Nerasta jokių paieškos atitikmenų

en: Show menu
lt: Rodyti meniu

en: Sidebar View
lt: Šoninės juostos rodinys

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
lt: Valdymo modulius rodo kategorizuotoje šoninėje juostoje.

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Most Used
lt: Labiausiai naudojami
