systemsettings - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: System Settings
lv: Sistēmas iestatījumi

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: Internal module representation, internal module model
lv: Iekšējā moduļu reprezentācija, iekšējais moduļu modelis

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
lv: Sistēmas iestatījumiem neizdevās atast nevienu skatu, tāpēc nav ko rādīt.

en: No views found
lv: Nav neviena skata

en: About Active View
lv: Par aktīvo skatu

en: About %1
lv: Par %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
lv: Izmantotā skata iekšējais nosaukums

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
lv: Par Sistēmas iestatījumiem

en: %1 is an external application and has been automatically launched
lv: %1 ir ārēja programma un tā tika automātiski palaista

en: Relaunch %1
lv: Pārlaist %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
lv: Dialogs

en: Reset all current changes to previous values
lv: Atstatīt viektās izmaiņas uz sākotnējām vērtībām

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
lv: Aktīvajā modulī ir nesaglabātas izmaiņas.
    Vai vēlaties pielietot šīs izmaiņas vai izmest tās?

en: Apply Settings
lv: Pielietot izmaiņas

en: Icon View
lv: Ikonu skats

en: Provides a categorized icons view of control modules.
lv: Parāda kontroles moduļus kategorizētu ikonu skatā.

en: Author
lv: Autors

en: Keyboard Shortcut: %1
lv: Tastatūras īsceļš: %1
